Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 210 termínů závodů
V minulosti zadáno 7078 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Aktuální termíny

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Únor 2020
29.02.2020 Sobota N Pardubice - burza - Pardubický
Název: RYBÁŘSKÁ BURZA
29.02.2020 Sobota N Pardubice vyhlášení - Pardubický
Název: Předání trofejí a ocenění za rok 2019 členům Klubu Rybářské žebříčky
29.02.2020 Sobota N Pašinka ( Kolín ) - Středočeský
Název: Pašinecký pstruh
Březen 2020
01.03.2020 Neděle N Přerov - Olomoucký
Název: O zimní pohár řeky Bečvy ..OBSAZENO. PLNY STAV.
07.03.2020 Sobota N Kostelec nad Orlicí - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
14.03.2020 Sobota N Dřenice Obsazeno Jen Náhradníci !!!!!!!!!! - Pardubický
Název: Dřenický Duhák-Dudák PODLE POČASÍ MŮŽE BÝT ZÁVOD PŘELOŽEN!!!!
14.03.2020 Sobota N Polička - Pardubický
Název: Zimní vláčka a muška
21.03.2020 Sobota N Skuteč - Pardubický
Název: SKUTEČSKÁ PŘÍVLAČ DVOJIC
21.03.2020 Sobota N Lázně Bohdaneč - Pardubický
Název: Běloba CUP 2020 - obsazeno!
28.03.2020 Sobota N Skuteč - Pardubický
Název: Skutečský pstroužek
28.03.2020 Sobota N Polička - Pardubický
Název: 6. ročník závodu dvojic v přívlači
28.03.2020 Sobota N Dymokury - Středočeský
Název: 11. RYBÁŘSKÉ ZÁVODY DYMOKURY
28.03.2020 Sobota N Polouvsí - Moravskoslezský
Název: King Spin Cup
28.03.2020 Sobota N Hnanice - Jihomoravský
Název: II.ROČNÍK HNANICKÝ FEEDER CUP
28.03.2020 Sobota N Libčeves - Ústecký
Název: Halíř Cup 2020
Duben 2020
03.04.2020 Pátek N Hulvácké Benátky - Moravskoslezský
Název: Jarní blinker
04.04.2020 Sobota N Nová Ves u Českých Budějovic - Jihočeský
Název: Novoveská plavaná
04.04.2020 Sobota N Arnolec - Vysočina
Název: 1.Arnolecký žabák 8h
04.04.2020 Sobota N Ostřešany - Pardubický
Název: Vesnická liga
05.04.2020 Neděle N Velký Přelov (Černožice) - Královéhradecký
Název: Zebco Europe - Cejnobraní
10.04.2020 Pátek N Starý Kolín - Středočeský
Název: Motorová pila na udici
10.04.2020 Pátek N Zdislavice - Středočeský
Název: Zdislavický Otvírák
11.04.2020 Sobota N Dřenice POSLEDNÍ 4..DVOJICE PAK BUDE OBSAZENO!!!!!!!!!!!!!! - Pardubický
Název: závod dvojic
11.04.2020 Sobota N Česká Třebová - Pardubický
Název: Cejnobití
11.04.2020 Sobota N Bílovec - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
11.04.2020 Sobota N Třebechovice pod Orebem - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
11.04.2020 Sobota N Polička - Pardubický
Název: jarní přívlač jednotlivců
11.04.2020 Sobota N Moravský Krumlov - Jihomoravský
Název: Feeder Cup
11.04.2020 Sobota N Králíky (Horní Lipka) - Pardubický
Název: Memoriál ing.Michala Konče
18.04.2020 Sobota N Humpolec (hadina) - Vysočina
Název: Humpolecké cejnobraní - jarní kolo
18.04.2020 Sobota N Velké Pleso - Ohře - Karlovarský
Název: KURTŮV A MÍLŮV MEMORIÁL
18.04.2020 Sobota N Hulvácké Benátky - Moravskoslezský
Název: Dubnový závod
18.04.2020 Sobota N Poděbrady - Středočeský
Název: Poděbradský kapr
18.04.2020 Sobota N Mikulovice Náves - Pardubický
Název: Vesnická Liga
18.04.2020 Sobota N Horní Metelsko - Plzeňský
Název: Rybářské závody
18.04.2020 Sobota N Hnanice - Jihomoravský
Název: O POHÁR HNANICKEHO VODNÍKA
18.04.2020 Sobota N Víceměřice - Olomoucký
Název: Jarní rybářské závody 2020
25.04.2020 Sobota N Lanškroun - Pardubický
Název: Rybářské závody
25.04.2020 Sobota N Dobřany - Plzeňský
Název: Rybářské závody na rybníku Dolní Kotynka
25.04.2020 Sobota N Markovice - mládež - Pardubický
Název: MARKOVICKÝ HÁČEK 2019
25.04.2020 Sobota N Hustopeče nad Bečvou - Olomoucký
Název: Rybářské závody
25.04.2020 Sobota N Malá Skála - Liberecký
Název: Rybářské závody
25.04.2020 Sobota N Kostelec nad Labem - Středočeský
Název: Rybářské závody
25.04.2020 Sobota N Zájezdec - Pardubický
Název: Rybářské závody
25.04.2020 Sobota N Žiželice - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
25.04.2020 Sobota N Zeměchy u Kralup n./Vlt. - Středočeský
Název: Kralupský kapr 2020
25.04.2020 Sobota N Ostrava - Svinov (Talian) - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
25.04.2020 Sobota N Dymokury ženy - Středočeský
Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY ŽEN O POHÁR STAROSTKY OBCE DYMOKURY
25.04.2020 Sobota N Borovnice (Valcha) - Středočeský
Název: Rybařské Závody Valcha
25.04.2020 Sobota N Olešná - Středočeský
Název: Rakovnický kapr
25.04.2020 Sobota N Hradec Králové mládež - Královéhradecký
Název: Prut na udici
26.04.2020 Neděle N Kostelec nad Orlicí - Královéhradecký
Název: Čarodějnická plavaná 4.ročník
26.04.2020 Neděle N Dobřany mládež - Plzeňský
Název: Dětské rybářské závody na rybníku Dolní Kotynka 2019
26.04.2020 Neděle N Domažlice - Plzeňský
Název: Rybářské závody
26.04.2020 Neděle N Hustopeče nad Bečvou - mládež - Olomoucký
Název: Dětské rybářské závody
26.04.2020 Neděle N Malá Skála - mládež - Liberecký
Název: Dětské rybářské závody
Květen 2020
01.05.2020 Pátek N Domažlice mládež - Plzeňský
Název: Rybářské závody
01.05.2020 Pátek N Polička - Pardubický
Název: MÁJOVÝ DVOJBOJ - kapr, pstruh
01.05.2020 Pátek N Uničov - Olomoucký
Název: Rybářské závody
02.05.2020 Sobota N Kostelec nad Labem - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
02.05.2020 Sobota N Veselá u Mnichova Hradiště - Středočeský
Název: Rybářské závody
02.05.2020 Sobota N Kounice - Středočeský
Název: Rybářské závody Kounice
02.05.2020 Sobota N Kněževes u Rakovníka - Středočeský
Název: Rybářské závody - Kněževes
02.05.2020 Sobota N Drozdice - Pardubický
Název: Vesnická liga
02.05.2020 Sobota N Kostelní Radouň - Jihočeský
Název: Rybářské závody
02.05.2020 Sobota N Roudnice nad Labem - Ústecký
Název: rybářské závody
02.05.2020 Sobota N Roudnice nad Labem - mládež - Ústecký
Název: rybářské závody
02.05.2020 Sobota N Libčeves - Ústecký
Název: Rybářské závody
02.05.2020 Sobota N Dománovice - Středočeský
Název: Rybářské závody
02.05.2020 Sobota N Světlá nad Sázavou - Vysočina
Název: Rybářské závody Světlá n.S. 2020
02.05.2020 Sobota N Světlá nad Sázavou mládež - Vysočina
Název: Rybářské závody Světlá n.S. 2020 - mládež
03.05.2020 Neděle N Lužec nad Cidlinou - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
08.05.2020 Pátek N Levínská Olešnice - Liberecký
Název: Tradiční rybářské závody v Levínské Olešnici
08.05.2020 Pátek N Loket - Karlovarský
Název: Rybářské závody
08.05.2020 Pátek N Jaroměř - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
08.05.2020 Pátek N Hošťalovice - Pardubický
Název: Rybářské závody
08.05.2020 Pátek N Želčany - Plzeňský
Název: Rybářské závody
08.05.2020 Pátek N Zdislavice - Středočeský
Název: Volejovka Cup 2020
09.05.2020 Sobota N Luže - Pardubický
Název: Rybářské závody
09.05.2020 Sobota N Pšánky - Královéhradecký
Název: Rybářské závody - Pšánky 2020
10.05.2020 Neděle N Luže - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
10.05.2020 Neděle N Pšánky - mládež - Královéhradecký
Název: Dětské rybářské závody Pšánky 2020
16.05.2020 Sobota N Uhersko - Pardubický
Název: Rybářské závody Uhersko
16.05.2020 Sobota N Kravaře mládež - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
16.05.2020 Sobota N Nižbor - Středočeský
Název: Rybářské závody
16.05.2020 Sobota N Humpolec (Hadina) - Vysočina
Název: HADINA CUP 2019
16.05.2020 Sobota N Skuteč - Pardubický
Název: Skutečský kapřík
16.05.2020 Sobota N Jemnice - mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
16.05.2020 Sobota N Kelč - Zlínský
Název: Tradiční rybářské závody
16.05.2020 Sobota N Klapý - Ústecký
Název: ročník rybářské závody
16.05.2020 Sobota N Písková Lhota - Středočeský
Název: O Pohár předsedy SÚS
16.05.2020 Sobota N Pustá Kamenice - Pardubický
Název: KAMENICKÝ LOSOS
16.05.2020 Sobota N Drozdice - Pardubický
Název: 48. ročník rybářských závodů Drozdice
16.05.2020 Sobota N Napajedla - Spytihněv - Zlínský
Název: Rybářské závody
16.05.2020 Sobota N Napajedla - Spytihněv ženy - Zlínský
Název: Rybářské závody
16.05.2020 Sobota N Čehovice - Olomoucký
Název: Rybářské závody
16.05.2020 Sobota N Náchod Babí - Královéhradecký
Název: ZÁVODY BAGR
17.05.2020 Neděle N Kravaře - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
17.05.2020 Neděle N Skuteč (Štěpánov) - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
17.05.2020 Neděle N Slatiňany - Kunčí - Pardubický
Název: Závody o Pohár Starosty Města Slatiňany
17.05.2020 Neděle N Jemnice - Vysočina
Název: O putovní pohár Barchanu
17.05.2020 Neděle N Napajedla - Spytihněv mládež - Zlínský
Název: Dětské rybářské závody
17.05.2020 Neděle N Skuteč (Štěpánov) - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
23.05.2020 Sobota N Pěkov - Hony - Královéhradecký
Název: Grimův Pohár
23.05.2020 Sobota N Dřenice - Pardubický
Název: Rybářské závody
23.05.2020 Sobota N Lysá nad Labem - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
23.05.2020 Sobota N Solnice - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
23.05.2020 Sobota N Říkov - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
23.05.2020 Sobota N Česká Třebová - Pardubický
Název: Rybářské závody
23.05.2020 Sobota N Arnolec - Vysočina
Název: 2.Arnolecký žabák 10h
23.05.2020 Sobota N Zeměchy u Kralup nad Vltavou mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody 2020
23.05.2020 Sobota N Hulvácké Benátky - Moravskoslezský
Název: Mistrák
23.05.2020 Sobota N Řeřichy - Středočeský
Název: Rybářské závody
23.05.2020 Sobota N Heřmanova Huť - Plzeňský
Název: Rybářské závody Heřmanova Huť
24.05.2020 Neděle N Lysá nad Labem - Středočeský
Název: Rybářské závody
24.05.2020 Neděle N Solnice mládež - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
24.05.2020 Neděle N Česká Třebová mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
29.05.2020 Pátek N Nová Ves - Jihočeský
Název: 1. ročník tříkolových závodů
30.05.2020 Sobota N Bělá pod Bezdězem - Středočeský
Název: Rybářské závody pouze pro členy MO
30.05.2020 Sobota N Benátky nad Jizerou mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
30.05.2020 Sobota N Vrchlabí - Královéhradecký
Název: O pohár MO ČRS Vrchlabí
30.05.2020 Sobota N Mohelnice - Olomoucký
Název: Lady Cup
30.05.2020 Sobota N Napajedla - Spytihněv mládež - Zlínský
Název: Dětské rybářské závody
30.05.2020 Sobota N Holice - Pardubický
Název: TRADIČNÍ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY V HOLICÍCH
30.05.2020 Sobota N Kounice mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
30.05.2020 Sobota N Vojice - Královéhradecký
Název: Vojický kapr
30.05.2020 Sobota N Drozdice - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
31.05.2020 Neděle N Vrchlabí mládež - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
31.05.2020 Neděle N Mohelnice - Olomoucký
Název: „Bambusák“
31.05.2020 Neděle N HOLICE - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody v Holicích " TABLET na udici "
31.05.2020 Neděle N Vojice - mládež - Královéhradecký
Název: Vojický kapřík
Červen 2020
06.06.2020 Sobota N Bělá pod Bezdězem - mládež - Středočeský
Název: O Pohár předsedy SÚS
06.06.2020 Sobota N Napajedla - Spytihněv - Zlínský
Název: Rybářské závody
06.06.2020 Sobota N Slatiňany - Kunčí mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
12.06.2020 Pátek N Hraštice - Královéhradecký
Název: Hraštický Rutilus
13.06.2020 Sobota N Humpolec mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
13.06.2020 Sobota N Humpolec - Vysočina
Název: o 100 kg prase
13.06.2020 Sobota N Dřenice - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
13.06.2020 Sobota N Štěchovice - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
13.06.2020 Sobota N Moravský Krumlov - Jihomoravský
Název: Rybářské závody 2020
13.06.2020 Sobota N Míčov - Pardubický
Název: V. MÍČOVSKÉ UDICE
13.06.2020 Sobota N Mladá Boleslav - Středočeský
Název: Rybářské závody
13.06.2020 Sobota N BLÍŽEJOV - Plzeňský
Název: Memorial Jardy Sekereše
13.06.2020 Sobota N Skořice - Plzeňský
Název: Skořický rybník 2020
13.06.2020 Sobota N Hradec Králové - Královéhradecký
Název: Malšovický kapr
14.06.2020 Neděle N Moravský Krumlov mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody 2020
19.06.2020 Pátek N Arnolec - Vysočina
Název: 25 hodin v Arnolci
20.06.2020 Sobota N Bělá pod Bezdězem - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
20.06.2020 Sobota N Medlešice - Pardubický
Název: Vesnická liga
20.06.2020 Sobota N Zdislavice mládež - Středočeský
Název: dětské závody ,odpoledne dětský den
20.06.2020 Sobota N Dešná - Jihočeský
Název: o dešanské sele
27.06.2020 Sobota N Skuhrov nad Bělou - Hraštice - Královéhradecký
Název: Závody dvojic téměř 24 hodin
27.06.2020 Sobota N Popice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
27.06.2020 Sobota N Dřenice - Pardubický
Název: Vesnická liga
27.06.2020 Sobota N Řeřichy mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
29.06.2020 Pondělí N Polička - mládež - Pardubický
Název: 10. ročník dětských závodů O pohár starosty
Červenec 2020
04.07.2020 Sobota N Míčov - Pardubický
Název: Vesnická Liga ZÁVĚREČNÁ !!!!!!!!!!!!!!!!!!
05.07.2020 Neděle N Trhová Kamenice - Pardubický
Název: 11.ROČNÍK RYBÁŘSKYCH ZÁVODŮ O POHÁR VÍTĚZŮ
10.07.2020 Pátek N Nová Ves - Jihočeský
Název: 1. ročník tříkolových závodů
11.07.2020 Sobota N Dřenice - Pardubický
Název: Hungerfish Cup 5.ročník Memoriál Ády a Míry Doležalových
16.07.2020 Čtvrtek N Borovnice u Čechtic - Vysočina
Název: VALCHA 2020 66.HOD Týmové rybářské závody
17.07.2020 Pátek N Hulvácké Benátky - Moravskoslezský
Název: 24 hodin dvojic
18.07.2020 Sobota N Řeřichy - Středočeský
Název: Feederové závody
Srpen 2020
01.08.2020 Sobota N Arnolec - Vysočina
Název: 3.Arnolecký žabák 12h
01.08.2020 Sobota N Libčeves - Ústecký
Název: Rybářské závody
22.08.2020 Sobota N Dřenice - ženy - Pardubický
Název: Rybářské závody žen
22.08.2020 Sobota N Třeboň - Jihočeský
Název: "TŘEBOŇSKÝ KAPR"
29.08.2020 Sobota N Hulvácké Benátky - Moravskoslezský
Název: Noční "12"
29.08.2020 Sobota N Kfely u Ostrova nad Ohří - Karlovarský
Název: Zavod dvojic 9. ročník na Kfelském rybníku.
Září 2020
03.09.2020 Čtvrtek N Napajedla - Spytihněv - Zlínský
Název: Rybářské závody
04.09.2020 Pátek N Hulvácké Benátky - Moravskoslezský
Název: Podzimní Benátský blinkr
05.09.2020 Sobota N Vrchlabí - Královéhradecký
Název: Poslední nahození
05.09.2020 Sobota N Luže - Pardubický
Název: Rybářské závody dvojic
05.09.2020 Sobota N Hulvácké Benátky - Moravskoslezský
Název: Kaprový závod
05.09.2020 Sobota N Lužec nad Cidlinou týmy - Královéhradecký
Název: O Pohár předsedy spolku Rybářské žebříčky týmy
06.09.2020 Neděle N Lužec nad Cidlinou - Královéhradecký
Název: O Pohár předsedy spolku Rybářské žebříčky
12.09.2020 Sobota N Uhersko - Pardubický
Název: Rybářské závody Uhersko
12.09.2020 Sobota N Hostákov - Vysočina
Název: Hostákovské sele - 7. ročník
12.09.2020 Sobota N Kvasiny mládež - Královéhradecký
Název: Dětské rybářské závody
12.09.2020 Sobota N Štěchovice - Středočeský
Název: Memoriál V.Hladíka
12.09.2020 Sobota N Týniště nad Orlicí - Královéhradecký
Název: O pohár řeky Orlice
13.09.2020 Neděle N Týniště nad Orlicí - mládež - Královéhradecký
Název: O pohár řeky Orlice
19.09.2020 Sobota N Humpolec (Hadina) - Vysočina
Název: Humpolecké cejnobraní - podzimní kolo
19.09.2020 Sobota N Dřenice - Pardubický
Název: Rybářské závody
19.09.2020 Sobota N Choceň Peliny - Pardubický
Název: O pohár starosty města Chocně
19.09.2020 Sobota N Řeřichy - Středočeský
Název: Řeřišský kapr
19.09.2020 Sobota N Blížejov - Plzeňský
Název: Memorial Jardy Sekereše
19.09.2020 Sobota N Hradec Králové - Královéhradecký
Název: Pohár prodejny Rybářský ráj Hradec Králové
25.09.2020 Pátek N Nová Ves - Jihočeský
Název: 1. ročník tříkolových závodů
26.09.2020 Sobota N Mohelnice - Olomoucký
Název: Rybářské závody
26.09.2020 Sobota N Česká Třebová - Pardubický
Název: Cejnobití
26.09.2020 Sobota N Zdislavice - Středočeský
Název: 2. Memoriál Karla Kovandy
26.09.2020 Sobota N Pěkov - Hony - Královéhradecký
Název: Cejnobraní
26.09.2020 Sobota N Libčeves - Ústecký
Název: Rybářské závody
27.09.2020 Neděle N Mohelnice mládež - Olomoucký
Název: Dětské rybářské závody
27.09.2020 Neděle N Ostrava - Svinov (Talian) mládež - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
28.09.2020 Pondělí N České Budějovice - Jihočeský
Název: Rybářské závody
28.09.2020 Pondělí N Hulín - Champions CUP - Středočeský
Název: Pohár šampionů 2020
Říjen 2020
03.10.2020 Sobota N Vrchlabí - Královéhradecký
Název: XVI. ročník feederových závodů o pohár MO ČRS Vrchlabí z.s.
03.10.2020 Sobota N Polička - Pardubický
Název: 10. ročník Václavská trofej - přívlač + muška
10.10.2020 Sobota N Dřenice - Pardubický
Název: Rybářské závody DŘENICKÁ DĚLIČKA 2.ROČNÍK
10.10.2020 Sobota N Arnolec - Vysočina
Název: 4.Arnolecký žabák 8h
11.10.2020 Neděle N Kravaře - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
17.10.2020 Sobota N Polička - Pardubický
Název: 25. ročník Podzimní přívlače
24.10.2020 Sobota N Polička - Pardubický
Název: Podzimní muška
Listopad 2020
07.11.2020 Sobota N Luže - Pardubický
Název: Košumberská štika
14.11.2020 Sobota N Polička - Pardubický
Název: 20. ročník poháru Poličský candát
28.11.2020 Sobota N Napajedla - Spytihněv - Zlínský
Název: Rybářské závody přívlač
28.11.2020 Sobota N Polička - Pardubický
Název: 12. ročník Prosincové štiky
Prosinec 2020
31.12.2020 Čtvrtek N Polička - Pardubický
Název: 11. ročník ZLATÁ SILVESTROVSKÁ ŠUPINA

 

 


Copyright © 2013-2020, Rybářské žebříčky, z.s.