Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 73 termínů závodů
V minulosti zadáno 4661 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Aktuální termíny

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Říjen 2017
20.10.2017 Pátek Dešná - Jihočeský
Název: BETAFISH CARP CUP DEŠNÁ 2017
20.10.2017 Pátek Hruškov - Středočeský
Název: Podzimní Hruškovská 50tka
21.10.2017 Sobota Horní Suchá muška - Moravskoslezský
Název: O pohár Knápek Hooks
21.10.2017 Sobota Poděbrady - Středočeský
Název: Memoriál J. Možkovského - Poděbradský dravec
21.10.2017 Sobota Mirovice - OBSAZENO - Jihočeský
Název: Podzimní rybářské závody
21.10.2017 Sobota Pňovany (ú.n. Hracholusky) - přívlač - Plzeňský
Název: Princ pěti řek 2017
21.10.2017 Sobota Tři Sekery - Karlovarský
Název: Tradiční podzimní rybářské závody ve Třech Sekerách u Mariánských Lázních
21.10.2017 Sobota Tři Sekery mládež - Karlovarský
Název: Tradiční podzimní rybářské závody ve Třech Sekerách u Mariánských Lázních
21.10.2017 Sobota Markovice - Pardubický
Název: Podzimní Markovice 2017
21.10.2017 Sobota Chýšť - ZRUŠENO, pokusím se přeložit na náhradní termín - Pardubický
Název: Pohár Rybářský dobrodruh
21.10.2017 Sobota Hulvácké Benátky - Moravskoslezský
Název: Eliminačka „12“
21.10.2017 Sobota Šenov - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
22.10.2017 Neděle Přelouč přívlač - Pardubický
Název: Rybářské závody
22.10.2017 Neděle Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký
Název: 9. ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ - O PUTOVNÍ POHÁR KS-FISH - 4. KOLO
25.10.2017 Středa Chlumec - Ústecký
Název: Carpmarathon Dělouš 2017 - 5.ročník - 100hodin závodu !!
26.10.2017 Čtvrtek Zaječí - Jihomoravský
Název: 2.ročník CARP CUP ZAJEČÍ 2017 62 hodin
26.10.2017 Čtvrtek Ostrata - Zlínský
Název: Carp Cup Ostrata 2017
27.10.2017 Pátek Letny - Vysočina
Název: Poslední Jízda 2017, memoriál Míry Součka
27.10.2017 Pátek Dešná - Vysočina
Název: LASTIA CUP
27.10.2017 Pátek Drahanovice - Olomoucký
Název: 4.ROČNÍK PODZIMNÍ 50TIHODINOVKA
27.10.2017 Pátek Jezero Katlov - Středočeský
Název: Feeder Master Cup
28.10.2017 Sobota Újezd nad Lesy - mládež - Praha
Název: Dětské rybářské závody
28.10.2017 Sobota Polička - Pardubický
Název: PODZIMNÍ MUŠKA
28.10.2017 Sobota Slapy - lodní liga - Praha
Název: Lodní liga 4. kolo
28.10.2017 Sobota Přerov feeder - Olomoucký
Název: Memoriál Vladimíra Králíka feeder
28.10.2017 Sobota Vlašim přívlač - Středočeský
Název: KOTYHO MEMORIÁL
28.10.2017 Sobota Rataje nad Sázavou - Středočeský
Název: Mazec Cup XI. ROČNÍK
28.10.2017 Sobota Křesetice - OBSAZENO - Středočeský
Název: Ukončení sezony Křesetice
28.10.2017 Sobota Štoky - Vysočina
Název: Rybářské závody
28.10.2017 Sobota Božkov přívlač U12 - Středočeský
Název: Božkovský duhák 2017
28.10.2017 Sobota Božkov přívlač U18 - Středočeský
Název: Božkovský duhák 2017
28.10.2017 Sobota Moravský Beroun přívlač - Olomoucký
Název: Rybářské závody
29.10.2017 Neděle Újezd nad Lesy - Praha
Název: Rybářské závody
29.10.2017 Neděle Pardubice - Pardubický
Název: Labíčko CUP 2017 - Memorial Ády a Míry Doležala
Listopad 2017
03.11.2017 Pátek Zdechovice - Pardubický
Název: PODZIMNÍ PADESÁTKA NA PETROVĚ REVÍRU
04.11.2017 Sobota Ostrava - Nová ves - Moravskoslezský
Název: Liga Mistrů
04.11.2017 Sobota Květoňov - Jihočeský
Název: Poslední pohár Květoňov
04.11.2017 Sobota Jestřabice - Zlínský
Název: Podzimní přívlačové závody dvojic
04.11.2017 Sobota Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký
Název: Iron Glaw Cup-závod v lovu přívlačí
04.11.2017 Sobota Hejlov přívlač - Vysočina
Název: PARYS&SAVAGE PIKE CUP - EXKLUZIVNÍ PŘÍVLAČOVÉ ZÁVODY
04.11.2017 Sobota Ostrava - Svinov (MMtalian) - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
04.11.2017 Sobota Ostrava (Radvanice a Bartovice) - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
04.11.2017 Sobota Bylany (Most) - Ústecký
Název: Podzimní VABANK
04.11.2017 Sobota Sadov - Karlovarský
Název: Rybářské závody
10.11.2017 Pátek Hruškov - Středočeský
Název: CARP CUP HRUŠKOV 2017 PODZIM 50 HODIN
11.11.2017 Sobota Luže - Pardubický
Název: Košumberská štika
11.11.2017 Sobota Polička - Pardubický
Název: XII. ročník poháru POLIČSKÝ CANDÁT
11.11.2017 Sobota Jestřabice - Zlínský
Název: PODZIMNÍ MUŠKAŘSKÝ MARATÓN DVOJIC
11.11.2017 Sobota Lužnice - Jihočeský
Název: Jihočeská zimní feeder liga
11.11.2017 Sobota Předměřice nad Jizerou (Kochánky) - Středočeský
Název: KOCHÁNECKÁ OUKLEJ-ZÁVOD DVOJIC
12.11.2017 Neděle Ivančice - Jihomoravský
Název: Ivančická muška podzim, jezero
16.11.2017 Čtvrtek Drahanovice - Olomoucký
Název: 4.ROČNÍK LISTOPADOVÁ EXTRÉMNÍ 72 HODINOVKA
17.11.2017 Pátek Dřenice - Pardubický
Název: Dřenický Duhák-Dudák POSLEDNÍ ZÁVOD SEZONY
17.11.2017 Pátek Hruškov - Středočeský
Název: EXTREME HRUŠKOV 2017 50 HODIN
20.11.2017 Pondělí Lázně Toušeň - Středočeský
Název: WINTER CARP RACE TOUŠEŇ 2017
28.11.2017 Úterý Roudnice - Královéhradecký
Název: WINTER CUP ROUDNICE 2017 Datum akce: 28.11.2017
Prosinec 2017
02.12.2017 Sobota Polička - Pardubický
Název: IX. ročník poháru PROSINCOVÁ ŠTIKA
30.12.2017 Sobota Dlouhý Most u Liberce - Liberecký
Název: Lov pstruhů na dírkách
31.12.2017 Neděle Polička - Pardubický
Název: VIII. ročník ZLATÁ SILVESTROVSKÁ ŠUPINA
Únor 2018
24.02.2018 Sobota Hradec Králové burza - Královéhradecký
Název: Burza rybářských potřeb
Duben 2018
19.04.2018 Čtvrtek Horní Suchá (Nebesák) týmy - Moravskoslezský
Název: 1. ROČNÍK CARP CAP NEBESÁK 2018
19.04.2018 Čtvrtek Božejov - Vysočina
Název: 1.Jarní Ročník P.M GAME Carp Cup BOŽEJOV 2018
19.04.2018 Čtvrtek Dolný Bar - Slovensko
Název: EXTREME CARP CUP 2018
21.04.2018 Sobota Lanškroun - Pardubický
Název: Rybářské závody
Květen 2018
10.05.2018 Čtvrtek Konice - Čertovy rybníky - Olomoucký
Název: 4.ROČNÍK ČERŤÁKY CARP CUP 2018
22.05.2018 Úterý Orlík - Jihočeský
Název: Pára nad Vltavou 2018
25.05.2018 Pátek Milovy - Vysočina
Název: Milovských 24hodin
Červen 2018
01.06.2018 Pátek Konice - Čertovy rybníky - Olomoucký
Název: R-SPEKT Junior Cup Čerťáky 2018
02.06.2018 Sobota Žamberk mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
02.06.2018 Sobota Žamberk ženy - Pardubický
Název: Rybářské závody
14.06.2018 Čtvrtek Hadina - Vysočina
Název: Malo Carp Hadina Cup 2018
Září 2018
08.09.2018 Sobota Žamberk mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
08.09.2018 Sobota Žamberk - Pardubický
Název: Rybářské závody

 

 


Copyright © 2013-2017, Rybářské žebříčky, z.s.