Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 42 termínů závodů
V minulosti zadáno 6057 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Aktuální termíny

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Listopad 2018
24.11.2018 Sobota N Mokrovousy - Královéhradecký
Název: Mokrovouský SIVEN- 15.11.18 bude nasazeno 1000kusu lososovité ryby info.ok
24.11.2018 Sobota N Polouvsí - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody přívlač
24.11.2018 Sobota N Poděbrady - Středočeský
Název: DUO PERCH PRO
Prosinec 2018
01.12.2018 Sobota N Polička - Pardubický
Název: 10. ročník Prosincové štiky
01.12.2018 Sobota N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký
Název: Iron Claw CUP
02.12.2018 Neděle N Týn nad Vltavou - Jihočeský
Název: Zimní feeder liga - 2.kolo
22.12.2018 Sobota N Mirovice - Jihočeský
Název: Vánoční pohár
29.12.2018 Sobota N Dlouhý Most u Liberce - Liberecký
Název: Lov pstruhů na dírkách
31.12.2018 Pondělí N Horní Žďár - Jihočeský
Název: SILVESTROVSKÝ POHÁR
Březen 2019
16.03.2019 Sobota N Dřenice - Pardubický
Název: Dřenický Duhák-Dudák
30.03.2019 Sobota N Nová Ves u Českých Budějovic - Jihočeský
Název: Novoveská Plavaná
Duben 2019
11.04.2019 Čtvrtek N Červený Kostelec - Královéhradecký
Název: MEMORIAL ROMANA ZBOŘILA-66 HODIN NA BROĎÁKU
13.04.2019 Sobota N Dřenice - Pardubický
Název: závod dvojic
20.04.2019 Sobota N Zeměchy u Kralup n./Vlt. - Středočeský
Název: Kralupský kapr 2019
25.04.2019 Čtvrtek N Zaječí - Jihomoravský
Název: 3.ROČNÍK P.M.GAME CARP ZAJEČÍ JARO 2019
25.04.2019 Čtvrtek N Obědovice - Královéhradecký
Název: KILLERS CARP CUP OBĚDOVICE I. 66 HODIN
26.04.2019 Pátek N Pávov - Vysočina
Název: DUBOVÝ RYBNÍK CUP 2019
27.04.2019 Sobota N Hruškov - Středočeský
Název: 5.ROČNÍK HRUŠKOV CUP 24H. JEDNOTLIVCI
28.04.2019 Neděle N Kostelec nad Orlicí - - Královéhradecký
Název: Čarodějnická plavaná 3.ročník - OBSAZENO UŽ JEN NÁHRADNÍCI
Květen 2019
02.05.2019 Čtvrtek N Skuteč - Pardubický
Název: 7. ROČNÍK SKUTEČSKÉ PADESÁTKY
02.05.2019 Čtvrtek N Bohušice - Vysočina
Název: PM GAME CARP CUP BOHUŠICE 2019
12.05.2019 Neděle N Dřenice - Pardubický
Název: Rybářské závody
16.05.2019 Čtvrtek N Zdechovice - Pardubický
Název: KILLERS CARP CUP PETRŮV REVÍR 66 HODIN!
18.05.2019 Sobota N Veselá u Mnichova Hradiště - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
18.05.2019 Sobota N Havířov mládež - Moravskoslezský
Název: Dětské rybářské závody
19.05.2019 Neděle N Havířov - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Zeměchy u Kralup nad Vltavou mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody 2019
Červen 2019
01.06.2019 Sobota N Přepychy - Královéhradecký
Název: Zlatý karas
08.06.2019 Sobota N Veselá u Mnichova Hradiště - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
15.06.2019 Sobota N Dřenice - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
21.06.2019 Pátek N Božice - Jihomoravský
Název: BOŽICKÝ KAPRAŘSKÝ MARATON 50 HOD. 2019
Červenec 2019
13.07.2019 Sobota N Dřenice - Pardubický
Název: Hungerfish Cup 4.ročník Memoriál Ády a Míry Doležalových
Srpen 2019
08.08.2019 Čtvrtek N Bohušice - Vysočina
Název: PM GAME CARP JEDNOTLIVCI
24.08.2019 Sobota N Dřenice - ženy - Pardubický
Název: Rybářské závody žen
Září 2019
14.09.2019 Sobota N Lužec nad Cidlinou mládež - Královéhradecký
Název: Velká cena spolku Rybářské žebříčky
14.09.2019 Sobota N Lužec nad Cidlinou ženy - Královéhradecký
Název: Velká cena spolku Rybářské žebříčky
14.09.2019 Sobota N Lužec nad Cidlinou veteráni - Královéhradecký
Název: Velká cena spolku Rybářské žebříčky
14.09.2019 Sobota N Lužec nad Cidlinou - Královéhradecký
Název: Velká cena spolku Rybářské žebříčky
14.09.2019 Sobota N Havířov mládež - Moravskoslezský
Název: Dětské rybářské závody
15.09.2019 Neděle N Havířov - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
20.09.2019 Pátek N Božice - Jihomoravský
Název: BOŽICKÁ KAPRAŘSKÁ PADESÁTKA 2019
Říjen 2019
03.10.2019 Čtvrtek N Humpolec (Hadina) - Vysočina
Název: P.M.GAME HADINA 2019 SOUČET OD 3 KG

 

 


Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.