Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 140 termínů závodů
V minulosti zadáno 4751 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Aktuální termíny

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Prosinec 2017
25.12.2017 Pondělí Podůlšany - Pardubický
Název: Vánoční kapřík 4.ročník
30.12.2017 Sobota Dlouhý Most u Liberce - Liberecký
Název: Lov pstruhů na dírkách
31.12.2017 Neděle Polička - Pardubický
Název: VIII. ročník ZLATÁ SILVESTROVSKÁ ŠUPINA
31.12.2017 Neděle Horní Žďár - Jihočeský
Název: Silvestrovský rybářský závod
Únor 2018
24.02.2018 Sobota Hradec Králové burza - Královéhradecký
Název: Burza rybářských potřeb
Březen 2018
17.03.2018 Sobota Dřenice - Pardubický
Název: DŘENICKÝ DUHÁK
29.03.2018 Čtvrtek Hruškov - Středočeský
Název: PM GAME VELIKONOČNÍ EXTRÉM HRUŠKOV 2018
Duben 2018
12.04.2018 Čtvrtek Dešná - Vysočina
Název: 4.ROČNÍK L&M BAITS CUP JARNÍ DEŠNÁ
13.04.2018 Pátek Luhačovice - Zlínský
Název: SBS - CUP LUHAČOVICE 2018 50H.
13.04.2018 Pátek Hruškov - Středočeský
Název: MINI CARP CUP HRUŠKOV- ZÁVOD PRO NELINKU
13.04.2018 Pátek Červený Kostelec - Královéhradecký
Název: JARNÍ PADESÁTKA NA BROĎÁKU
14.04.2018 Sobota Dřenice - Pardubický
Název: závod dvojic
18.04.2018 Středa Velký Přelov - Královéhradecký
Název: Mutant CUP 1 - 100 hodin
19.04.2018 Čtvrtek Horní Suchá (Nebesák) - OBSAZENO - Moravskoslezský
Název: 1. ROČNÍK CARP CAP NEBESÁK 2018
19.04.2018 Čtvrtek Božejov - Vysočina
Název: 1.Jarní Ročník P.M GAME Carp Cup BOŽEJOV 2018
19.04.2018 Čtvrtek Dolný Bar - Slovensko
Název: EXTREME CARP CUP 2018
19.04.2018 Čtvrtek Dešná - Jihočeský
Název: 5.ročník HULÍN CUP 2018
21.04.2018 Sobota Lanškroun - Pardubický
Název: Rybářské závody
21.04.2018 Sobota Zeměchy u Kralup n./Vlt. - Středočeský
Název: Kralupský kapr 2018
21.04.2018 Sobota Malá Skála - Liberecký
Název: Rybářské závody
21.04.2018 Sobota Humpolec (Hadina) - Vysočina
Název: HUMPOLECKÉ CEJNOBRANÍ - JARNÍ KOLO
21.04.2018 Sobota Šenov - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
22.04.2018 Neděle Malá Skála - mládež - Liberecký
Název: Dětské rybářské závody
22.04.2018 Neděle Šenov - mládež - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
26.04.2018 Čtvrtek Zaječí - Vysočina
Název: 2.Jarní Ročník P.M GAME Carp Cup BOŽEJOV 2018
28.04.2018 Sobota Hruškov - Středočeský
Název: 4.ROČNÍK HRUŠKOV CUP 24H. JEDNOTLIVCI
28.04.2018 Sobota Milín - Středočeský
Název: Pohár předsedy SÚS
28.04.2018 Sobota Svitavy - Pardubický
Název: Rybářské závody
29.04.2018 Neděle Bělá pod Bezdězem - Středočeský
Název: BĚLSKÝ KAPR 11. ROČNÍK
Květen 2018
03.05.2018 Čtvrtek Skuteč (Štěpánov) - Pardubický
Název:
04.05.2018 Pátek Žabeň - Moravskoslezský
Název: ROSED CARP 2018
08.05.2018 Úterý Loket (Nové Sedlo) - Karlovarský
Název: Rybářské závody
10.05.2018 Čtvrtek Konice - Čertovy rybníky - Olomoucký
Název: 4.ROČNÍK ČERŤÁKY CARP CUP 2018
10.05.2018 Čtvrtek Tři Studně (Sykovec) - Vysočina
Název: 2.ROČNÍK P.M.GAME SYKOVEC
10.05.2018 Čtvrtek Pelhřimov - Vysočina
Název: HEJLOVSKÉ ENDURO
12.05.2018 Sobota Vehlovice mládež - Středočeský
Název: 31.ročník dětských rybářských závodů
12.05.2018 Sobota Markovice - mládež - Pardubický
Název: MARKOVICKÝ HÁČEK 2017
12.05.2018 Sobota Humpolec - Vysočina
Název: HADINA CUP 2018 - ZÁVODY DVOJIC V LOVU KAPRŮ A AMURŮ - 24H
12.05.2018 Sobota Bělá pod Bezdězem - mládež - Středočeský
Název: O pohár předsedy SÚS děti a mládež
12.05.2018 Sobota Štít (Chlumec nad Cidlinou) - Královéhradecký
Název: 11. TSCC JEZERA ŠTÍT 2018
13.05.2018 Neděle Dřenice - Pardubický
Název: Rybářské závody
15.05.2018 Úterý Červený Kostelec - Královéhradecký
Název: CZECH CARP CUP 2018
17.05.2018 Čtvrtek Dešná - Jihočeský
Název: III.ročník Monster Fishing Carp Cup Dešná 2017
17.05.2018 Čtvrtek Dolný Bar - Slovensko
Název: BOILIES CUP 72 hodin KamikazeCarp 2018
18.05.2018 Pátek Božejov - Vysočina
Název: Božejov Cup 50 Hodin
18.05.2018 Pátek Dobrá voda Luh u Milína - Středočeský
Název: 50 HODIN PAPAJA MUSTANG CUP
19.05.2018 Sobota Lužec nad Vltavou - Středočeský
Název: Rybářské závody
19.05.2018 Sobota Lužec nad Vltavou mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
19.05.2018 Sobota Bělá pod Bezdězem - Středočeský
Název: Rybářské závody pouze pro členy MO
19.05.2018 Sobota Jemnice - mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
19.05.2018 Sobota Bartošovice - Moravskoslezský
Název: Bartošovická 24
19.05.2018 Sobota Nižbor - Středočeský
Název: Rybářské závody
20.05.2018 Neděle Jemnice - Vysočina
Název: O putovní pohár Barchanu
22.05.2018 Úterý Orlík - Jihočeský
Název: Pára nad Vltavou 2018
23.05.2018 Středa Dešná - Jihočeský
Název: NIKL CARP CUP DEŠNÁ 88HOD
23.05.2018 Středa Dešná - Jihočeský
Název: NIKL CARP CUP DEŠNÁ 88HOD
24.05.2018 Čtvrtek Tři studně - Sykovec - Vysočina
Název: 2.ROČNÍK L&M BAITS CUP SYKOVEC
24.05.2018 Čtvrtek Letny - Vysočina
Název: PUNK CARP TOUR 2018, PRVNÍ JÍZDA
25.05.2018 Pátek Milovy - Vysočina
Název: Milovských 24hodin
25.05.2018 Pátek Milovy - Vysočina
Název: Rybářské závody
26.05.2018 Sobota Benátky nad Jizerou mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
26.05.2018 Sobota Praha - Zbraslav - Praha
Název: Rybářské závody
26.05.2018 Sobota Zadní Třebaň - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
26.05.2018 Sobota Frýdek-Místek mládež - Moravskoslezský
Název: Dětské rybářské závody
26.05.2018 Sobota Svitavy - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
26.05.2018 Sobota Mohelnice - Olomoucký
Název: Lady Cup
27.05.2018 Neděle Praha - Zbraslav mládež - Praha
Název: Dětské rybářské závody
27.05.2018 Neděle Mohelnice - Olomoucký
Název: „Bambusák“
31.05.2018 Čtvrtek Hruškov - Středočeský
Název: 1.ROČNÍK UFO FISHING CUP HRUŠKOV
Červen 2018
01.06.2018 Pátek Konice - Čertovy rybníky - Olomoucký
Název: R-SPEKT Junior Cup Čerťáky 2018
01.06.2018 Pátek Dešná - Vysočina
Název: LASTIA CUP
02.06.2018 Sobota Žamberk mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
02.06.2018 Sobota Žamberk ženy - Pardubický
Název: Rybářské závody
02.06.2018 Sobota Bělá pod Bezdězem - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
05.06.2018 Úterý Koblov - Moravskoslezský
Název: CARPKILLERS CUP 2018
07.06.2018 Čtvrtek Tři Studně (Sykovec) - Vysočina
Název: PVA HYDROSPOL CARP CUP SYKOVEC 2018
07.06.2018 Čtvrtek Svitavy - Pardubický
Název: Carp Cup Rosnička 2018
08.06.2018 Pátek Horní Suchá ženy - Moravskoslezský
Název: 1 ROČNÍK ŽENSKÝCH CARP CAP NEBESÁK 2018
09.06.2018 Sobota Radotín - Praha
Název: Memorial Václava Hanzla
09.06.2018 Sobota Frýdek-Místek mládež - Moravskoslezský
Název: Dětské rybářské závody
09.06.2018 Sobota Štěchovice(Buš) - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
14.06.2018 Čtvrtek Hadina - Vysočina
Název: Malo Carp Hadina Cup 2018
15.06.2018 Pátek Hruškov - Středočeský
Název: 3.ROČNÍK HRUŠKOVSKÝ DVOUSEKTOROVÝ CUP 50H
16.06.2018 Sobota Humpolec - Vysočina
Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY O 100KG PRASE
16.06.2018 Sobota Humpolec mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
16.06.2018 Sobota Dřenice - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
18.06.2018 Pondělí Velký Cetín - Slovensko
Název: GOODCARP NO LIMIT CUP 2018
20.06.2018 Středa Pelhřimov - Vysočina
Název: HEJLOV CARP CUP
20.06.2018 Středa Velký Přelov - Královéhradecký
Název: Mutant CUP 2 - 100 hodin
21.06.2018 Čtvrtek Koblov - Moravskoslezský
Název: 2.ročník L&M Baits Cup Koblov 2018
21.06.2018 Čtvrtek Letny - Vysočina
Název: PUNK CARP TOUR 2018, DRUHÁ JÍZDA
22.06.2018 Pátek Bohušice - Vysočina
Název: Lastia cup Bohušice 2017
23.06.2018 Sobota Lázně Bohdaneč veteráni - Pardubický
Název: Mistrovství Klubu veteráni
23.06.2018 Sobota Lázně Bohdaneč ženy - Pardubický
Název: Mistrovství Klubu ženy
23.06.2018 Sobota Lázně Bohdaneč mládež - Pardubický
Název: Mistrovství Klubu mládež
23.06.2018 Sobota Lázně Bohdaneč - Pardubický
Název: Týmové Mistrovství Klubu Rybářské žebříčky
23.06.2018 Sobota Frýdek-Místek mládež - Moravskoslezský
Název: Dětské rybářské závody
24.06.2018 Neděle Lázně Bohdaneč - Pardubický
Název: Velká cena spolku Rybářské žebříčky - jednotlivci
24.06.2018 Neděle Hruškov - Středočeský
Název: PM GAME CARP MARATON HRUŠKOV 2018
Červenec 2018
03.07.2018 Úterý Zaječí - Jihomoravský
Název: 2.ROČNÍK P.M.GAME CARP CUP MARATON ZAJEČÍ 2018
14.07.2018 Sobota Svitavy - ženy - Pardubický
Název: Závody žen
19.07.2018 Čtvrtek Letny - Středočeský
Název: 55 HODIN PAPAJA MUSTANG CUP
19.07.2018 Čtvrtek Letny - Obsazeno - Středočeský
Název: ZELI FISHING PAPAJA MUSTANG CUP
19.07.2018 Čtvrtek Benátky nad Jizerou - Středočeský
Název: Letní Jizerská „50“
20.07.2018 Pátek Bohušice - Vysočina
Název: BOHUŠICKÁ 50 JEDNOTLIVCŮ
26.07.2018 Čtvrtek Letny - Vysočina
Název: PUNK CARP TOUR 2018, TŘETÍ JÍZDA
Srpen 2018
11.08.2018 Sobota Svitavy - Pardubický
Název: plavačkové závody
17.08.2018 Pátek Hruškov - Středočeský
Název: 3.ROČNÍK HRUŠKOVSKÝ DVOUSEKTOROVÝ CUP 50H
18.08.2018 Sobota Mohelnice - Olomoucký
Název: VC Hané
23.08.2018 Čtvrtek Letny - Vysočina
Název: PUNK CARP TOUR 2018, ČTVRTÁ JÍZDA
29.08.2018 Středa Pelhřimov - Vysočina
Název: HEJLOVSKÁ KOMBINACE
30.08.2018 Čtvrtek Dešná - Vysočina
Název: 4.ROČNÍK L&M BAITS CUP JARNÍ DEŠNÁ
31.08.2018 Pátek Chabařovice - Ústecký
Název: 5. ročník 50 hod. Carp maraton Liščí Jezero
Září 2018
05.09.2018 Středa Velký Přelov - Královéhradecký
Název: Mutant CUP 3 - 100 hodin
07.09.2018 Pátek Hruškov - Středočeský
Název: 4. ročník HRUŠKOV CUP 40 hodin nonstop jednotlivci
08.09.2018 Sobota Žamberk mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
08.09.2018 Sobota Žamberk - Pardubický
Název: Rybářské závody
08.09.2018 Sobota Vrbno - Středočeský
Název: Rybářské závody
08.09.2018 Sobota Vrbno mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
08.09.2018 Sobota Řevnice (Lety) - Středočeský
Název: „Memoriál Franty Hartmanna “
08.09.2018 Sobota Humpolec - Vysočina
Název: HUMPOLECKÁ TŘICÍTKA - ZÁVOD DVOJIC V LOVU KAPRŮ A AMURŮ
08.09.2018 Sobota Svitavy - senioři - Pardubický
Název: Rybářské závody seniorů
13.09.2018 Čtvrtek Svitavy - Pardubický
Název: Carp Cup Rosnička 2018 II
21.09.2018 Pátek Bohušice - Vysočina
Název: Lastia cup Bohušice 2017
22.09.2018 Sobota Humpolec (Hadina) - Vysočina
Název: HUMPOLECKÉ CEJNOBRANÍ - PODZIMNÍ KOLO
27.09.2018 Čtvrtek Božejov - Vysočina
Název: Božejov cup 72 hod
27.09.2018 Čtvrtek Letny - Vysočina
Název: PUNK CARP TOUR 2018, PÁTÁ JÍZDA
28.09.2018 Pátek Štěchovice (Buš) - Středočeský
Název: X.ročník Memoriálu V.Hladíka
29.09.2018 Sobota Mohelnice - Olomoucký
Název: Rybářské závody
30.09.2018 Neděle Mohelnice mládež - Olomoucký
Název: Dětské rybářské závody
Říjen 2018
02.10.2018 Úterý Sedlčánky - Středočeský
Název: Regional Carp Classic Cup Souboj rytířů
03.10.2018 Středa Chlumec (Dělouš) - Ústecký
Název: Carpmarathon Dělouš 2018 - 6.ročník - 100hodin závodu !!
03.10.2018 Středa Dešná - Jihočeský
Název: NIKL CARP CUP DEŠNÁ 88HOD
04.10.2018 Čtvrtek Humpolec (Hadina) - Vysočina
Název: P.M.GAME 2.ROČNÍK CARP CUP HADINA 2018
11.10.2018 Čtvrtek Hostim - Jihomoravský
Název: 2.DRAGON BAITS CUP NEDVEKA 66 H
11.10.2018 Čtvrtek Dešná - Jihočeský
Název: II.ROČNÍK BETAFISH CARP CUP DEŠNÁ 2018
19.10.2018 Pátek Dešná - Jihočeský
Název: LASTIA CUP DEŠNÁ
19.10.2018 Pátek Hruškov - Středočeský
Název: 2.ROČNÍK HRUŠKOVSKÁ PODZIMNÍ 50TKA
25.10.2018 Čtvrtek Letny - Vysočina
Název: PUNK CARP TOUR 2018, MEMORIÁL, POSLEDNÍ JÍZDA MÍRY SOUČKA
26.10.2018 Pátek Dešná - Jihočeský
Název: 3.podzimní Hulín cup o putovní pohár

 

 


Copyright © 2013-2017, Rybářské žebříčky, z.s.