Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 72 termínů závodů
V minulosti zadáno 4730 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Kraj Olomoucký - 01.01.2017 - 31.12.2017

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 456 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Vrtěl Ondřej Přerov 5 1 0 2 0 0 0 0 0 1 1
2 Dorotík Tomáš Valašské Meziříčí 3 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0
3 Kazatel Petr Znojmo 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
4 Hruzík David 2 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
5 Janeček Martin 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Švub Dominik 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hrabal Vladimír Uničov 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Lyčka Tomáš Mohelnice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Opelík Lukáš ml. 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Kokoška Jiří 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Maštera Václav ml. Loštice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Brückner Martin Velké Meziříčí 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rotröckel Tomáš Moravská Třebová 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Veselý Jan Jeníkovice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Kroča Jiří Tovačov 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Trousil Miloslav st. Sokolov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Klásek Petr 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Jirka Petr 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nekvapil David 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Šabata Jakub Moravský Krumlov 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Kepáková Veronika Poruba 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Chadraba Petr Ždánice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Vrtěl Petr Přerov 5 0 3 0 0 1 0 0 0 0 0
24 Kácel Petr 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
25 Vitásek Jiří Červená Lhota 5 0 1 0 0 0 1 0 0 1 0
26 Venský Petr 2 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
27 Syrovátka Pavel Kolín 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Frelich Karel Bakov nad Jizerou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Borovička Pavel 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Pečta Radek st. Třebíč 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Hanyková Eliška Chotutice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Forst Robert Šternberk 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Mikulka Milan 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Bezega Michal Znojmo 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Urban Jaroslav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Kopečný Adam 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Peltan Michal Žirovnice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Peterka Jaroslav Česká Lípa 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Vík Marek Olomouc 5 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Pácl František Ústí nad Orlicí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Rašek Martin Pacov 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Šnek Jan 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
43 Přidal Petr Přerov 4 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
44 Černý Radek Třebíč 2 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
45 Kostka Jan Jindřichův Hradec 2 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
46 Pykal Aleš Znojmo 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
47 Prucek Miroslav Olomouc 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
47 Motyčka Jan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
47 Juračka Adam 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
47 Martínek Ondřej Sokolov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
47 Ficner Jiří Lanškroun 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
47 Kubíče Petr 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
47 Adam Jaroslav ml. 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
47 Zmarzlák Štefan Valašské Meziříčí 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
47 Horák Michal 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
47 Bartoš Jiří 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
47 Kameník Jaroslav Mladá Boleslav 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
47 Vokřínek Dominik 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
47 Tippl Michal Žirovnice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
47 Kříž Rostislav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
47 Němec Jan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
47 Hanáček František Brno 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
63 Michalovič Tomáš Mohelnice 3 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
64 Maťák Martin Brno 2 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
65 Nakvapil Václav 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
65 Janů Michal Zábřeh na Moravě 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
65 Starýchfojtů Tomáš Dolní Rožínka 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
65 Pospíšil Radek Brno 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
65 Pelikán Zdeněk Chotěboř 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
65 Malý Vladimír 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
65 Richter Damon Třebechovice pod Orebem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
65 Vaňourek Matěj 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
65 Starýchfojtů Lukáš Dolní Rožínka 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
65 Vavřín Václav 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
65 Fedas Ondřej Tovačov 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
65 Vacyk Petr 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
65 Nikl Michal Chotěboř 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
65 Flanderka Aleš Pašinka 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
79 Kovář Michal 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
80 Zavadil Lukáš Tovačov 3 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
81 Škeřík Jiří Vysoké Mýto 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
81 Svatek Šimon Nové Strašecí 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
81 Pejchar Jiří Chotěboř 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
81 Polívka Zdeněk Stod 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
81 Pilný Jakub 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
81 Pech Jiří Němčice nad Hanou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
81 Valda Martin Brno 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
81 Marek Tomáš. 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
81 Valchař Jakub 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
81 Kouba František České Budějovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
81 Denemarek Jiří Hrotovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
81 Hlavatý David 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
81 Vajsábel Gabriel Slovensko 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
81 Havlíček Tomáš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
95 Janiš Jiří Valašské Meziříčí 3 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0
96 Konopásek Josef Polička 2 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
97 Melnar Michal 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
97 Špáda Jiří Mladá Boleslav 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
97 Štěpnička Martin Český Šternberk 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
97 Polívka Miroslav Stod 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
97 Kolečkář Tomáš Mohelnice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
97 Dvořák Pavel. 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
97 Riesner Petr Police nad Metují 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
97 Janoušek Michal 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
97 Červenka Petr Senohraby 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
97 Dvořák Jiří Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
97 Linhart Jan Mladá Boleslav 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
97 Šimota Jiří Mnichovo Hradiště 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
97 Kroupa František 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
97 Heidenreich Jan 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
97 Partyka Petr 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
112 Mareček Tomáš 2 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
112 Fedas Michal Tovačov 3 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
114 Vytřas Radim 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
114 Průša Martin Mirovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
114 Čížek Jaroslav Mohelnice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
114 Pergreffi Luca Pardubice 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
114 Macka Marek 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
114 Zábranský Kamil Slatiňany 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
114 Polívka Stanislav Litoměřice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
114 Vejs David Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
114 Otradovský Josef Lanškroun 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
114 Melichar Tomáš  Žďár nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
114 Pavelka Karel Valašské Meziříčí 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
114 Sklenář Karel Velká Bíteš 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
114 Toužimský Jakub Nové Strašecí 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
114 Janda Jiří 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
114 Matej Jiří Přerov 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
129 Žalud Oldřich Zastávka 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
129 Hopják Petr 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
129 Peřina Josef Olomouc 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
129 Polovic Ladislav  Žďár nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
129 Závodník Radek 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
129 Truhlář Patrik Vlašim 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
129 Kořínek Lukáš Kolín 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
129 Košař Tomáš Osek 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
129 Leitl Miroslav Holýšov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
129 Ottinger Ján Slovensko 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
129 Hankocy Jaroslav Brno 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
129 Gabriel Milan 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
129 Šenkýř Milan Vír 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
129 Zikán Josef 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
129 Král Josef Holýšov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
129 Štěpnička Milan ml. Český Šternberk 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
129 Grzych Jan Hlučín 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
146 Hrabálek František Valašské Meziříčí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
146 Adam František 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
146 Tichá Markéta Slatiňany 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
146 Chromý Radomír 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
146 Martinů Jaroslav Polička 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
146 Viktorin Tomáš Mělník 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
146 Komárek Petr 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
146 Král Ladislav 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
146 Adam Tomáš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
146 Tichý Michal Slatiňany 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
146 Zálešáková Sabina Veselí nad Moravou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
146 Libjak Jan st. 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
146 Koukal Michal Hvozdečko 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
146 Polášek Denis Hlučín 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
146 Kladrubský Michal Praha 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
146 Koukal Martin ml. Hvozdečko 4 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
162 Langr Martin Tovačov 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
163 Macourek Lubomír Libina 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
163 Vlach Jiří 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
163 Dořičák David 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
163 Černohlávek Jakub Plaňany 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
163 Dořičák Lukáš 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
163 Bačinová Barbora Jeníkovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
163 Nemčík Zdenko Slovensko 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
163 Schauer David Polička 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
163 Rářa Aleš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
163 Srb Roman Nymburk 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
163 Tőkőly Martin st. Havířov 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
163 Filák František 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
163 Kořalka Aleš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
163 Pernický Stanislav 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
163 Hríbik Igor 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
163 Schauer Lukáš Polička 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2017, Rybářské žebříčky, z.s.