Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 33 termínů závodů
V minulosti zadáno 7015 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2019 - 31.12.2019



Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 119 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Machatý David Jaroměř26593103739.88
2Jirásek Petr ChotěbořVysočina team1959076240.11
2Vágenknecht Jiří Pardubice31590127241.03
4Trnka Aleš Třesovice2256777435.18
5Vašíček Zdeněk OpočnoPoseidon fishing club Opočno2455489737.38
6Kočí Josef Mnichovo Hradiště33550103531.36
7Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team2654279830.69
8Hladík Tomáš DobruškaPoseidon fishing club Opočno2252970331.95
9Dydňanský Roman VrbnoStředočeši fishing team MAVER3051792730.90
10Chvála Jan SezemiceHungerfish team3751394025.41
10Pazderka Adam Hradec Králové2551376730.68
10Polovic Ladislav Žďár nad Sázavou1651357836.13
13Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team2551274829.92
14Havlíček Stanislav MělníkStředočeši fishing team MAVER2750883630.96
15Kopa Stanislav MoravičanyHungerfish team2050565632.80
16Pavlíček Jaroslav Žďár nad Sázavou2850487931.39
17Červený Jaroslav Jaroměř1549850433.60
18Chvála Petr SezemiceHungerfish team41497109326.66
19Musílek Petr ChotěbořVysočina team1449351736.93
19Sobotka Miroslav Žďár nad Sázavou1449354338.79
21Doležal Lambert Žďár nad Sázavou2149270533.57
22Šrámek Petr OpočínekHungerfish team2148564130.52
23Havrila Michal ml. Jaroměř2848476527.32
24Pleskač Jan st. Libice nad Doubravou1647657535.94
25Kondras Přemysl PardubiceVeteráni1347548937.62
26Novotný Jiří Zámrsk2347266328.83
27Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni3946892723.77
28Bartoněk Lukáš Předměřice nad Labem1346646836.00
28Zeman Luboš SemilyJizera 241446648334.50
30Doležán Nikola ChotěbořVysočina team1946257330.16
31Melichar Tomáš Žďár nad SázavouVysočina team1746156233.06
32Smítka Radek BolinaStředočeši fishing team MAVER1745854932.29
33Charvát Lukáš ČernčiceRebels team2344865828.61
34Hos Martin OtínPohoda team1643246529.06
35Vrba Tomáš SvítkovVeteráni1942652527.63
36Krobot Jiří Dolní ČermnáJ.D.J. Fish team2442158024.17
37Bareš Vladimír Slepotice2341762427.13
38Dvořák Oldřich MělčanyPoseidon fishing club Opočno1741549128.88
39Friedrich Tomáš Jablonec nad Nisou1640945528.44
40Pišl Jan Třesovice1840649327.39
40Porazík Václav KolešovRebels team2540662525.00
42Ondráček Kamil Žďár nad SázavouPohoda team2240451523.41
43Brodský Michal Hradec KrálovéPoseidon fishing club Opočno1540242428.27
44Váňa Tomáš ZlosyňRebels team2039950925.45
45Unzeitig Bohuslav Žďár nad SázavouPohoda team1839142823.78
46Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíJ.D.J. Fish team2138449923.76
46Novotná Pavlína Zámrsk2738453619.85
48Kupka Tomáš Hradec Králové1137837834.36
49Mokrá Jana Najdek1537439126.07
50Dostál Matouš Králíky1437338427.43
51Stuchlík Jiří Nová PakaJizera 241737142324.88
52Vojtěch Václav MlázoviceJizera 241736540323.71
53Kraus Pavel Jablonec nad Nisou1836141823.22
54Havrila Michal st. Jaroměř3136055117.77
55Janouch Miroslav Všechlapy2435846719.46
56Haklová Lucie Vrutice1335636327.92
57Poslušný Josef ml. Lípa nad OrlicíBlack Fish team1935541922.05
58Izaiasz Petr HoliceMO ČRS Holice1235435429.50
59Taichner Radek Mikulovice2235341018.64
60Benda Pavel MělníkStředočeši fishing team MAVER1735236821.65
61Aleksandrová Alena Hradec Králové1935139620.84
62Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 241634938724.19
63Franěk Robert Trutnov1234034028.33
64Pleskač Jan ml. Libice nad Doubravou1833836320.17
65Staněk Václav Hradec KrálovéVeteráni1833236220.11
66Řehák Václav Police nad MetujíStarší a neklidní1733139523.24
67Novotný Petr Zámrsk1732736621.53
68Gančarčík Karel Pardubice2332540817.74
69Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team1931135818.84
70Říčař David ZdelovJ.D.J. Fish team1831035419.67
71Tošer Jaroslav Ústrašín2230739217.82
72Mojžíš Lukáš České Budějovice1530332221.47
73Vlček Petr ČastoloviceBlack Fish team1030130130.10
74Novotná Jaroslava Zámrsk1928836119.00
75Bertok Milan Dublovice2528634913.96
76Kadlec František ZlíčStarší a neklidní3228043513.59
76Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team2028033916.95
78Pánek Vít Sezemice1126926924.45
79Hencel Jiří Police nad MetujíStarší a neklidní2326536115.70
80Chválová Lubica SezemiceHungerfish team2226133815.36
81Kaminský Jaroslav Frýdštejn1626027217.00
81Šourek Rudolf Rožmitál pod Třemšínem1126026023.64
83Šourková Marie Rožmitál pod Třemšínem1024324324.30
84Turský Jindřich Krchleby1124224222.00
85Hofman David Hrochův Týnec1124024021.82
86Vlach Zdeněk ml. Ždírec nad Doubravou822622628.25
87Janíček Jan Kamenice u Jihlavy1220920917.42
87Žemlička Radek Slatiňany1320921216.31
89Tobiášek Ladislav Týniště nad OrlicíBlack Fish team1220720717.25
90Povolný Zdeněk Karlovy Vary1420220514.64
91Vodičková Kateřina Příbram919919922.11
92Tobolka Daniel Nechanice717317324.71
93Šinták Marek Hradec Králové617217228.67
94Icha Zdeněk Havlíčkův Brod1016716716.70
95Kubát Jiří ÚvalyStředočeši fishing team MAVER1216416413.67
96Bartoňková Petra Předměřice nad Labem614714724.50
97Pásler Vlastimil SpytaStarší a neklidní1414014210.14
98Šitina Josef Velká Jesenice813613617.00
99Kubešová Denisa Bolina713013018.57
100Polívka Martin Ždírec nad Doubravou512712725.40
101Rambousek Stanislav TřebíčPohoda team312412441.33
102Toman Petr Rožmitál pod Třemšínem710610615.14
103Šimonovský Jakub Rožmitál pod Třemšínem4919122.75
104Novák Jan Libišany4878721.75
105Černý Jiří ÚvalyStředočeši fishing team MAVER6797913.17
106Pavelka Josef TřebíčPohoda team2787839.00
107Gryč Jan Přibyslav3747424.67
108Křen Jan Telč4686817.00
109Novotná Lenka ZámrskNovotňáci5666613.20
110Juhošová Ivana Podůlšany5656513.00
111Štěrba Petr Sezemice2646432.00
112Dědík Vladimír BašťRebels team6616110.17
113Andrž Ladislav Bolehošť3454515.00
114Schwarzová Ivana Rožmitál pod Třemšínem325258.33
115Bartoňková Katarína Předměřice nad Labem1191919.00
116Žák Luděk Ostrava Poruba1181818.00
117Turský David Krchleby1777.00
118Vondra Martin Němčice2331.50
118Šourková Karolína Rožmitál pod Třemšínem3331.00

Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.