Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 151 termínů závodů
V minulosti zadáno 7372 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Kraj Královéhradecký - 01.01.2020 - 31.12.2020



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 278 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Mrvečka Patrik Týniště nad OrlicíPodorlické vydry715016323.29
2Bartoněk Lukáš Předměřice nad LabemRybářský ráj Hradec Králové413413433.50
2Vágenknecht Jiří Pardubice413413433.50
4Petružálek JiříPlotiště nad Labem611811819.67
5Trnka Aleš TřesoviceRybářský ráj Hradec Králové411411428.50
6Jiříček Jaroslav Vysoké MýtoGold Fish team311311337.67
7Franěk Robert TrutnovJizera 24411211228.00
8Poslušný Josef ml. Lípa nad OrlicíBlack Fish team610510517.50
9Pekárek Pavel st.Rtyně v Podkrkonoší3999933.00
10Hladík Tomáš DobruškaPoseidon fishing club Opočno4969624.00
11Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni4959523.75
12Stuchlík Jiří Nová PakaJizera 243929230.67
13Šajerman VladimírVrchlabí4898922.25
14Krobot Jiří Dolní ČermnáJ.D.J. Fish team4828220.50
15Dvořák Oldřich MělčanyPoseidon fishing club Opočno3808026.67
16Chvála Petr SezemiceHungerfish team3797926.33
16Kočí Josef Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště3797926.33
16Novotná Pavlína ZámrskTorpedo team3797926.33
16Pišl Jan TřesoviceRybářský ráj Hradec Králové5797915.80
20Bareš Vladimír SlepoticeVeteráni5787815.60
20Novotný Jiří ZámrskTorpedo team3787826.00
20Vlasta VratislavBakov nad Jizerou2787839.00
23Fencl PetrKolín2737336.50
23Kratochvíl Jakub Hradec KrálovéBlack Fish team4737318.25
25Šupol Petr LibišanyPodorlické vydry4727218.00
26Machatý David Jaroměř3696923.00
26Říčař David ZdelovJ.D.J. Fish team4696917.25
28Jaroš MarekHostinné2686834.00
28Šupol Michal Rychnov nad KněžnouPodorlické vydry3686822.67
30Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team3626220.67
31Aleksandrová Alena Hradec KrálovéRybářský ráj Hradec Králové3616120.33
31Jaroš ZdeněkHostinné2616130.50
31Sičák PavelJaroměř2616130.50
34Tobolka DanielNechanice3595919.67
35Andrž LadislavBolehošť3585819.33
36Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 243575719.00
36Černohlávek MartinBarchov3575719.00
38Zeman Luboš SemilyJizera 242565628.00
39Dušánek Bohuslav st.Jaroměř3555518.33
39Havrila Michal st. Jaroměř4555513.75
41Danihelka RomanPoniklá2545427.00
41Šrámek Petr OpočínekHungerfish team2545427.00
43Vašíček Zdeněk OpočnoPoseidon fishing club Opočno3535317.67
44Blaščík PetrStaré Jesenčany2515125.50
45Kopa Stanislav MoravičanyHungerfish team2505025.00
46Chvála Jan SezemiceHungerfish team3494916.33
46Novotný Petr ZámrskTorpedo team3494916.33
46Rožnovský JosefVrchlabí3494916.33
49Kubec Tomáš LanškrounGold Fish team2484824.00
50Dostál MatoušKrálíky2474723.50
50Falta KamilKlášter nad Dědinou2474723.50
52Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team3464615.33
53Novotná Jaroslava ZámrskTorpedo team2454522.50
54Brodský Michal Hradec KrálovéPoseidon fishing club Opočno2434321.50
54Pánek Vít Sezemice3434314.33
56Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíJ.D.J. Fish team4424210.50
57Havrila Michal ml. Jaroměř4414110.25
57Slezák LubošJílovice2414120.50
57Vašata Matěj Kvasiny4414110.25
60Kukla JiříPardubice2404020.00
60Novák Petr Čankovice1404040.00
60Poláček TomášCidlina2404020.00
60Prokop VáclavJaroměř2404020.00
60Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team2404020.00
65Hybner Pavel Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště2393919.50
66Hanzal OndřejŽeletava1383838.00
66Mrvečka Petr Týniště nad OrlicíPodorlické vydry3383812.67
66Pleskač Jan st. Libice nad DoubravouVysočina team1383838.00
66Procházka OtaRudník1383838.00
66Votoček LukášDolní Branná1383838.00
66Černý Jindřich Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště2383819.00
72Kuh VojtěchVrchlabí1373737.00
72Stiller PavelČeská Metuje1373737.00
72Zahradník Vlastimil Vysoké MýtoVeteráni2373718.50
75Bříza MatějHostinné1363636.00
75Holčák RadekBarrandov1363636.00
75Tobiášek Ladislav Týniště nad Orlicí2363618.00
78Bartoňková Petra Předměřice nad Labem2353517.50
78Henychová KateřinaKlášter nad Dědinou2353517.50
78Kondras Přemysl Pardubice1353535.00
78Vitvar JanVrchlabí1353535.00
82Koštálek JiříOplany2343417.00
82Sajkršmíd LukášVrchlabí1343434.00
84Kuh MatějVrchlabí1333333.00
84Macháně RadekKrčín1333333.00
84Nitsche ViktorVrchovina1333333.00
84Vlček Petr Častolovice1333333.00
88Exnar JiříVrchlabí1323232.00
88Pirkl MartinStárkov1323232.00
88Tobolka MilanNechanice3323210.67
91Hampl JiříVrchlabí1313131.00
91Nitsche MartinVrchovina1313131.00
91Pleskač Jan ml. Libice nad DoubravouVysočina team1313131.00
94Bednář ZdeněkNahořany1303030.00
94Patrný LukášVelká Bukovina1303030.00
94Tryzna LukášVrchlabí1303030.00
97Beran JaromírBezděkov nad Metují1292929.00
97Kerhát MichalVrchlabí1292929.00
97Kosař Jiří st.Opočno2292914.50
100Jakl JosefDvůr Králové nad Labem2282814.00
100Janovský Miroslav st.Hradec Králové1282828.00
100Pšeničný PavelOpočno1282828.00
100Staněk Václav Hradec KrálovéVeteráni2282814.00
100Vlasák MichalVrchlabí1282828.00
105Kadeřávek RomanVrchlabí1272727.00
105Kratochvíl JanHláska1272727.00
105Lebeda ZdeněkTýniště nad Orlicí1272727.00
105Přibyl DavidVlčice427276.75
105Růžička MichalVrchlabí1272727.00
105Studnička JanPardubice2272713.50
105Witvar Zdeněk st.Vrdy1272727.00
112Janouch Miroslav Všechlapy1262626.00
112Javůrková TýnaLitomyšl1262626.00
112Kadlec František ZlíčStarší a neklidní526265.20
112Rolf JakubVrchlabí1262626.00
112Sajkršmíd TomášVrchlabí1262626.00
112Vejs DavidHradec Králové1262626.00
118Gančarčík KarelPardubice325258.33
118Janovský Miroslav ml.Hradec Králové1252525.00
120Golenko AlexandrKolín1242424.00
120Kerlová KarolínaVrchlabí1242424.00
120Šafařík PetrPohřebačka1242424.00
123Fryntová NatálieDolní Branná1232323.00
123Turský Jindřich Krchleby1232323.00
125Hruška VáclavVestec1222222.00
125Kašpar RichardNáchod1222222.00
125Kerl KristiánVrchlabí1222222.00
125Motyčka MartinSkuhrov nad Bělou1222222.00
125Zima JakubRohovládova Bělá1222222.00
130Bína LiborDlouhý Most2212110.50
130Erban JiříHostinné1212121.00
130Lipták OndřejVrchlabí1212121.00
130Machač VáclavDrahov1212121.00
130Čech ZdeněkMnichovo Hradiště1212121.00
135Dvorský MilanPředměřice1202020.00
135Jiránek JakubVrchlabí1202020.00
135John RomanOpočno1202020.00
135Kulda JiříRtyně v Podkrkonoší320206.67
135Levinský MarekLázně Bohdaneč1202020.00
135Pazderka Adam Hradec Králové2202010.00
135Pětík MarekLibišany1202020.00
142Pfeifer FilipDvůr Králové nad Labem1191919.00
142Taichner Radek Mikulovice1191919.00
142Tyrych Radek st.Hradec Králové1191919.00
142Zaplatílek MatyášVrchlabí1191919.00
142Zdráhala PetrVšejany1191919.00
147Chromec TomášLanškroun1181818.00
147Drabík MartinKocléřov1181818.00
147Fajman DavidPraha1181818.00
147Havlát JanOpatov1181818.00
147Lánský PetrČeská Skalice1181818.00
147Valenta KrištofVrchlabí1181818.00
153Mrva AntonínVrchlabí1171717.00
153Zaplatílek TobiášVrchlabí1171717.00
155Brendl PatrikLanškroun216168.00
155Novotný BřetislavVrchlabí1161616.00
155Rožnovský PetrVrchlabí1161616.00
158Bílek ViktorVrchlabí1151515.00
158Izaiasz Petr HoliceMO ČRS Holice215157.50
158Nosek OndřejTrutnov1151515.00
158Rolf ŠtěpánVrchlabí1151515.00
162Kalenský PetrDolní Olešnice314144.67
162Kosař Jiří ml.Opočno1141414.00
162Nováková EvaPolice nad Metují214147.00
162Tomášek MartinVrchlabí1141414.00
166Děd RichardVrchlabí1131313.00
166John MiroslavRoudnice nad Labem1131313.00
166Černý JanPardubice1131313.00
166Šídlo MartinDolní Branná1131313.00
170Bína LukášDlouhý Most212126.00
170Kopecký JanPardubice1121212.00
170Ludvík Tomáš ml.Žamberk1121212.00
170Pásler Vlastimil SpytaStarší a neklidní412123.00
170Řeháček AdamNová Paka212126.00
175Lelek JanVrchlabí1111111.00
175Luňák JakubRychnov nad Kněžnou1111111.00
175Synek Martin ChoceňGold Fish team211115.50
178Dušek JanHradec Králové1101010.00
178Fišer JaroslavDolní Přím1101010.00
178Jiřička JaroslavVrchlabí1101010.00
178Kincl Matyáš Hradec Králové210105.00
178Štěrba Petr Sezemice1101010.00
183Chválová Lubica SezemiceHungerfish team2994.50
183Koukol Jan st.1999.00
183Pištora MatyášVrchlabí1999.00
183Takács PavelSvětnov1999.00
183Urban DavidOpatovice nad Labem1999.00
188Janata ProkopVrchlabí1888.00
188Jiřička RadekVrchlabí1888.00
188Lipták VojtěchVrchlabí1888.00
188Lukeš JaroslavVrchlabí1888.00
188Černohorský Josef1888.00
193Babka PavelChloumek1777.00
193Hofman VladimírHrochův Týnec1777.00
195Dohnálek PetrRychnov nad Kněžnou1666.00
195Koukol Jan ml.1666.00
195Mrštík FrantišekSuchá1666.00
195Mázl FrantošekSuchá1666.00
195Palendal MichalKocléřov1666.00
200Malý PetrTurnov1555.00
200Motyčková JanaSkuhrov nad Bělou1555.00
200Vodák MojmírRtyně v Podkrkonoší1555.00
200Zdráhala LudvíkHorní Tešice1555.00
204Helásek MartinNové Město nad Metují2442.00
204Hinduliak ŠtefanKrálova Lhota1444.00
204Vaško JanKunčice nad Labem1444.00
204Víšek PavelJaroměř1444.00
204Zima BořivojRohovládova Bělá1444.00
204Šír Josef st.Čestice1444.00
210Šubrt MartinRychnov nad Kněžnou1333.00
211Hinduliak VincentKrálova Lhota1222.00
211Kosztyo Alexander Poděbrady2221.00
211Novák VratislavPolice nad Metují2221.00
211Pácl FrantišekÚstí nad Orlicí2221.00
211Samek VojttěchDvůr Králové nad Labem1222.00
211Zářecký AntonínKostelec nad Orlicí1222.00
211Zářecký LuděkKostelec nad Orlicí1222.00
211Říčař ZdeněkZdelov2221.00
219Adámek JakubByšice1111.00
219Blažek VáclavŽďár nad Metují1111.00
219Bříza PetrHostinné1111.00
219Cuhorka JiříPřelouč1111.00
219Držmíšek MiroslavHradec Králové1111.00
219Dvořák David1111.00
219Farská KristýnaKošťálov1111.00
219Farská MichaelaKošťálov1111.00
219Farský LubomírKošťálov1111.00
219Fiedler LuděkPardubice1111.00
219Filip OndřejBělá pod Bezdězem1111.00
219Hart PavelHořice v Podkrkonoší1111.00
219Hencel Jiří Police nad MetujíStarší a neklidní1111.00
219Hladík JiříČastolovice1111.00
219Hlotan MilanSezemice1111.00
219Horák Ondřej1111.00
219Jarý Luboš1111.00
219Jiřička JakubVrchlabí1111.00
219Josef KarelSmiřice1111.00
219Juhoš Josef st.Podůlšany1111.00
219Kalenský JaroslavProsečné1111.00
219Kašparová VeronikaNáchod1111.00
219Klečák MiloslavOnomyšl1111.00
219Kocián MatějVrchlabí1111.00
219Kratochvíl JanTřebechovice pod Orebem1111.00
219Kumprecht ZdeněkNové Město nad Metují1111.00
219Macháně MichalKrčín1111.00
219Martinec Radek1111.00
219Matouš KarelTýniště nad Orlicí1111.00
219Matějček David1111.00
219Matějček Martin1111.00
219Menc JosefVrchlabí1111.00
219Mokrý JanUhlířské Janovice1111.00
219Moučka AntonínVrchlabí1111.00
219Nemanský ZdeněkHostinné1111.00
219Ondrášek AdamVrchlabí1111.00
219Pastucha David1111.00
219Prokop MiroslavHavlovice1111.00
219Prouza PetrVrchlabí1111.00
219Psotný JaromírNahořany1111.00
219Růžička JosefČeperka1111.00
219Slanina PavelJaroměř1111.00
219Smítka Josef st.Kutná Hora1111.00
219Svatoš PetrBudislav1111.00
219Svatoš PetrHradec Králové1111.00
219Tománek BohuslavHostinné1111.00
219Třešňák MilošVrchlabí1111.00
219Vacuška VítVrchlabí1111.00
219Vojtěch Václav MlázoviceJizera 241111.00
219Voženílek TomášJaroměř1111.00
219Zahradník VlastimilMoravany1111.00
219Zajíček JosefVeselice1111.00
219Zolman ZdeněkČistá v Krkonosších1111.00
219Zábranský KamilVrchlabí1111.00
219Častulík LuděkMoravská Třebová1111.00
219Čermák JanVrchlabí1111.00
219Čihák MichalHostinné1111.00
219Říčař JosefZdelov1111.00
219Šlechtová ZdenaJásenná1111.00
219Šmíd RadekNáchod1111.00

Copyright © 2013-2020, Rybářské žebříčky, z.s.