Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 215 termínů závodů
V minulosti zadáno 8733 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Kraj Královéhradecký - 01.01.2022 - 31.12.2022



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 325 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Vašíček Zdeněk OpočnoPoseidon fishing club Opočno817418923.63
2Trnka Aleš TřesoviceRybářský ráj Hradec Králové413513533.75
3Hladík Tomáš DobruškaPoseidon fishing club Opočno512912925.80
4Havrila Michal ml. JaroměřMichalové a spol.812712916.13
5Kratochvíl Jan Třebechovice pod Orebem412512531.25
6Synek Martin ChoceňGold Fish team411511528.75
7Rybenský Roman Němčice411111127.75
8Franěk Robert TrutnovJizera 24310910936.33
9Bareš Vladimír SlepoticeVeteráni410710726.75
9Dvořák Oldřich MělčanyPoseidon fishing club Opočno610710717.83
11Vágenknecht Jiří Pardubice310210234.00
12Machatý David Jaroměř310110133.67
13Kubec Tomáš LanškrounGold Fish team3949431.33
14Tobolka MilanNechanice3919130.33
15Brodský Michal Hradec KrálovéPoseidon fishing club Opočno4848421.00
16Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 243787826.00
16Stuchlík Jiří Nová PakaJizera 243787826.00
18Bartoněk Lukáš Předměřice nad LabemRybářský ráj Hradec Králové2747437.00
19Kadlec FrantišekZlíč7727310.43
20Chvála Petr SezemiceHungerfish team4717117.75
20Pekárek Pavel st.Rtyně v Podkrkonoší2717135.50
20Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team3717123.67
23Vlček Petr Častolovice4707017.50
23Červený Jaroslav JaroměřMichalové a spol.3707023.33
25Aleksandrová Alena Hradec KrálovéRybářský ráj Hradec Králové4696917.25
25Černohlávek MartinBarchov2696934.50
27Novák VratislavPolice nad Metují3676722.33
28Kupka Tomáš Hradec Králové2666633.00
29Tobolka DanielNechanice2656532.50
30Jaroš ZdeněkHostinné3626220.67
31Horyna TomášBroumov2616130.50
32Krobot Jiří Dolní ČermnáJ.D.J. Fish team659599.83
33Jón Richard ChlumJizera 243585819.33
34Nováková EvaPolice nad Metují3565618.67
35Macháně RadekKrčín2555527.50
36Šupol Michal Rychnov nad KněžnouPodorlické vydry3535317.67
37Bařinka TomášTýniště nad Orlicí2505025.00
37Blaščík Petr Staré JesenčanyHungerfish team2505025.00
37Vojtěch Václav MlázoviceJizera 243505016.67
40Šajerman VladimírVrchlabí2474723.50
41Pětík Marek LibišanyJ.D.J. Fish Team546469.20
42Staněk Václav Hradec KrálovéVeteráni4454511.25
42Šupa JosefHradec Králové2454522.50
44Poslušný Josef ml. Lípa nad OrlicíBlack Fish team3444414.67
45Horák Jan st.Lodín2434321.50
46Pushkar ViktorPraha1424242.00
47Andrž LadislavBolehošť3414113.67
47Zahradník Vlastimil PardubiceVeteráni3414113.67
49Kadlec TomášČeská Skalice2404020.00
49Máslo LeošTrutnov1404040.00
49Přibyl DavidVlčice2404020.00
52Pekař JaroslavKamenice nad Lipou1393939.00
52Vlasta Vratislav Bakov nad Jizerou1393939.00
54Chumash Yevhenii Praha1383838.00
54Kosař Jiří st.Opočno438389.50
54Říčař David ZdelovJ.D.J. Fish team2383819.00
57Bednář ZdeněkNahořany437379.25
57Brendl PatrikLanškroun1373737.00
57Kohout MykolaMirovice1373737.00
57Motyčka MartinOpočno2373718.50
61Hencel Jiří Police nad MetujíStarší a neklidní2363618.00
61Kořán TomášLetohrad1363636.00
61Sičák PavelJaroměř1363636.00
61Švanda RadekČeská Skalice1363636.00
65Oubrecht Jiří1353535.00
65Tonkoskhur EugenyiPraha1353535.00
67Hlávko JaroslavRohenice2343417.00
68Jarkovský JiříBlešno1333333.00
68Jiříček Jaroslav Vysoké Mýto1333333.00
68Kočí Josef Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště1333333.00
68Večeřa JiříHradec Králové1333333.00
72Hruška JiříHradec Králové1323232.00
72Novák Michal ml. Nové Město nad Metují1323232.00
72Obršál AlešPolice nad Metují1323232.00
72Vaněk DaliborVysoké Mýto1323232.00
72Čabata PavelTřebechovice pod Orebem1323232.00
77Císař MartinPlzeň1313131.00
77Držmíšek MiroslavHradec Králové2313115.50
77Kocián JiříMeziměstí1313131.00
77Nimko MarianPraha1313131.00
81Novotná Jaroslava ZámrskTorpedo team2303015.00
81Novotná Pavlína ZámrskTorpedo team2303015.00
81Řehák Václav Police nad MetujíStarší a neklidní1303030.00
84Fikart JosefTřebechovice pod Orebem1292929.00
84Hlušek DaliborPolice nad Metují1292929.00
84Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíJ.D.J. Fish team329299.67
84Zeman Luboš SemilyJizera 241292929.00
84Černý Jindřich Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště1292929.00
89Blažek VáclavŽďár nad Metují1282828.00
89Hošek JiříPraskačka1282828.00
89Lochman Pavel ml.Zdelov1282828.00
89Novotný Petr ZámrskTorpedo team2282814.00
89Vican RomanPřeštice1282828.00
94Bláha Jiří1272727.00
94Josef KarelSmiřice1272727.00
94Petružálek Jiří Plotiště nad LabemStrong Fishing team327279.00
94Plný PavelPolice nad Metují1272727.00
94Shershen VolodymyrPraha1272727.00
94Vintera Ivan ml.Náchod1272727.00
100Hofman JiříJaroměř1262626.00
100Jaška VlastimilHradec Králové1262626.00
100Komora MartinChlumec nad Cidlinou1262626.00
100Kondras Přemysl Pardubice1262626.00
100Pišl LukášJavornice2262613.00
100Rössler Josef ml.Police nad Metují1262626.00
106Bulak SerhiyPraha1252525.00
106Dohnálek PetrRychnov nad Kněžnou2252512.50
106Hrdlička JaroslavMariánské Lázně1252525.00
106Janovský Miroslav st.Hradec Králové1252525.00
106Moravec Aleš1252525.00
106Šubrt MartinRychnov nad Kněžnou1252525.00
112Berka Jiří st.Police nad Metují1242424.00
112Chvála Jan SezemiceHungerfish team324248.00
112Falta KamilKlášter nad Dědinou1242424.00
112Hošek JaroslavTřebechovice pod Orebem1242424.00
112Machač VáclavDrahov1242424.00
112Vodák MojmírRtyně v Podkrkonoší1242424.00
118Carda RadekOpočno1232323.00
118Chválová Lubica SezemiceHungerfish team323237.67
118Dičko SlavomírPraha2232311.50
118Henychová KateřinaKlášter nad Dědinou1232323.00
118Hlušek Dalibor ml.Police nad Metují1232323.00
118Pacovský Jiří st.Jaroměř1232323.00
118Purma MartinHradec Králové1232323.00
118Tyrych Radek st.Hradec Králové2232311.50
126Horák David1222222.00
126Janovský Miroslav ml.Hradec Králové1222222.00
126Kašpar AlešBěluň1222222.00
126Kučera LukášDašice1222222.00
126Lejsek DavidZlíč1222222.00
126Lochman PavelZdelov1222222.00
126Svoboda MarekHradec Králové2222211.00
133Dušánek Bohuslav st.Jaroměř1212121.00
133Hrubeš PavelHradec Králové1212121.00
133Hájek Vladimír DobříkovGold Fish team1212121.00
133Joudal MilanHradec Králové1212121.00
133Košťál JiříPolice nad Metují1212121.00
133Krejzl ZdeněkČeská Skalice1212121.00
133Svoboda MarekHronov1212121.00
140Horníček JakubMladá Boleslav1202020.00
140Motyčka TomášVysoká u Holic1202020.00
140Richter KamilJaroměř1202020.00
140Zbořil JindřichPěkov u Police nad Metují1202020.00
140Šimůnek Jiří1202020.00
140Šrajbr Pavel1202020.00
146Bělohubý RobertDříteč1191919.00
146Faltus JaroslavJásenná1191919.00
146Franc DavidNáchod319196.33
146Hruška JanŽiželice1191919.00
146Pop MichalRychnov nad Kněžnou219199.50
146Šimák Václav1191919.00
146Štrick JosefZbečník1191919.00
153Duna StanislavHradec Králové218189.00
153Franc ŠtěpánNáchod218189.00
153Hošek MiroslavPraskačka1181818.00
153Hrubeš LiborTýniště nad Orlicí1181818.00
153Máslová VeronikaPolice nad Metují1181818.00
153Tejkl Bohumil1181818.00
159Helásek MartinNové Město nad Metují1171717.00
159Hruška VáclavVestec317175.67
159Jirman TomášPolice nad Metují1171717.00
159Knittel JaroslavPěkov1171717.00
159Koštálek JiříOplany1171717.00
159Kratochvíl VladimírJaroměř1171717.00
159Kraus Pavel Jablonec nad NisouFishing team Severočeši1171717.00
166Dostál MatoušKrálíky1161616.00
166Kořínek Pavel ml.Jaroměř1161616.00
166Lukeš Kristián1161616.00
166Malinský LiborUhersko Hradišťko1161616.00
166Nerad RostislavČeská Kamenice1161616.00
171Burak OlegPraha1151515.00
171Hadvich VojtěchBačetín1151515.00
171Kašpar RichardNáchod1151515.00
171Papež JiříHradec Králové215157.50
171Pásler VlastimilSpyta515153.00
171Smítka Radek BolinaStředočeši fishing team MAVER1151515.00
171Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni215157.50
178Dziva JurijPraha1141414.00
178Kočír JanMohelnice1141414.00
178Kulda JiříRtyně v Podkrkonoší214147.00
178Ludvík Tomáš ml.Žamberk1141414.00
178Máder LubošStarý Ples1141414.00
178Máslo DavidPolice nad Metují1141414.00
178Rössler Josef st.Police nad Metují1141414.00
178Vašata MatějKvasiny1141414.00
186Blažek ZdeněkNepasice1131313.00
186Hybner Pavel Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště1131313.00
186Jakl JosefDvůr Králové nad Labem1131313.00
186Kopecký PetrVoleč1131313.00
186Novotný Jiří ZámrskTorpedo team213136.50
191Dubický JosefSmiřice212126.00
191Jaroš MarekHostinné212126.00
191Lukášek Martin st.Velká Jesenice1121212.00
191Matějásko Jan1121212.00
191Pišl Jan TřesoviceRybářský ráj Hradec Králové312124.00
191Pluchta PetrSmečno1121212.00
191Pšeničný PavelOpočno1121212.00
198Auri Adam1111111.00
198Balák MartinPolice nad Metují1111111.00
198Beznosek JakubVýrava1111111.00
198Hodík MartinSlepotice211115.50
198Karvánek JiříNové Město nad Metují211115.50
198Martincová BedřiškaPolice nad Metují1111111.00
198Novák JanLibišany1111111.00
198Tejnecký MiroslavZbraslavice1111111.00
206Kumprecht ZdeněkNové Město nad Metují410102.50
206Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team310103.33
206Vintera Ivan st.Náchod1101010.00
209Berka Jiří ml.Police nad Metují1999.00
209Hlušek DanielPolice nad Metují1999.00
209Čáslava Jan ml.Jaroměř1999.00
209Šupol Petr LibišanyPodorlické vydry1999.00
213Puhlovská MichaelaJaroměř1888.00
214Dostál JiříPetrovice1777.00
214Klemt JanČeské Meziříčí1777.00
214Rožnovský PetrVrchlabí1777.00
214Sohorna PetrVelká Jesenice1777.00
218Fiala JanKostelec nad Orlicí1666.00
218Fialová EliškaKostelec nad Orlicí1666.00
218Kollertová OldřiškaPolice nad Metují1666.00
218Kozáková LauraJaroměř1666.00
218Kudlík LeošBrandýs nad Labem1666.00
218Kudrna MilanHradec Králové1666.00
218Matouš KarelTýniště nad Orlicí1666.00
218Schejbal LiborHolice1666.00
218SlavíkUhersko Hradišťko1666.00
218Vágner LadislavPolice nad Metují1666.00
228Zelený JiříKocbeře1555.00
228Špitálský Václav st.Čelákovice1555.00
230Kalčík MatějPlzeň1444.00
230Malinský OldřichHvozdnice1444.00
232Fišer JosefPetrovice nad Orlicí1333.00
232Hampejs DavidBílina1333.00
232Kotyk MichalSadová1333.00
235Horáková MartinaSmiřice2221.00
235Lebeda ZdeněkTýniště nad Orlicí2221.00
235Prokop MiroslavHavlovice2221.00
235Píša VáclavHradec Králové2221.00
235Tobiášek LadislavTýniště nad Orlicí1222.00
235Urban TomášZaloňov2221.00
235Čtvrtečka JiříRoztoky2221.00
235Žuková Marie OpočnoPoseidon fishing club Opočno2221.00
243Barcíková JanaJaroměř1111.00
243Bednářová NikolaHradec Králové1111.00
243Bis Jaroslav1111.00
243Borůvka MilošJaroměř1111.00
243Brandejs JanNepasice1111.00
243Bukáček MatějJaroměř1111.00
243Doležal MichalOpočno1111.00
243Duník PetrČelákovice1111.00
243Dvořák OldřichDalečín1111.00
243Dvořák Petr1111.00
243Dyntar Jiří st.Nové Město nad Metují1111.00
243Džbánek AdamHradec Králové1111.00
243Fišer MichalLodín1111.00
243Gall PetrHomyle1111.00
243Hladík JiříČastolovice1111.00
243Horyna Zdeněk1111.00
243Houfek PavelHradec Králové1111.00
243Hošek EvženHradec Králové1111.00
243Hošek JosefPraskačka1111.00
243Hudák JiříHradec Králové1111.00
243Huneš MartinČeská Skalice1111.00
243Husták LukášNové Město nad Metují1111.00
243Husták PetrNové Město nad Metují1111.00
243Hušek JanHradec Králové1111.00
243Jalůvka PetrHradec nad Moravicí1111.00
243Janeba MilanTřebechovice pod Orebem1111.00
243Janeček JosefHradec Králové1111.00
243Janický Kamil1111.00
243Jaška Jaroslav st.Hradec Králové1111.00
243Jirsák KarelNepasice1111.00
243Khol TomášHradec Králové1111.00
243Kincl Matyáš Hradec Králové1111.00
243Klapal Jaroslav st.Synkov1111.00
243Klouček VladimírJaroměř1111.00
243Kotyk FilipSadová1111.00
243Kotyk PavelSadová1111.00
243Koukol Jan ml.Chvalkovice1111.00
243Koukol Jan st.Chvalkovice1111.00
243Koza JanJaroměř1111.00
243Kořínek Pavel st.Jaroměř1111.00
243Kyndl PavelNepasice1111.00
243Kyselý PetrTřebechovice pod Orebem1111.00
243Lebeda JosefTýniště nad Orlicí1111.00
243Lukášek Jiří1111.00
243Macho BohuslavVrchlabí1111.00
243Malínský AdolfNová Paka1111.00
243Miklošová GabrielaHradec Králové1111.00
243Molnár Dušan1111.00
243Moravec David1111.00
243Mundl MichalMeziměstí1111.00
243Mádr Jakub1111.00
243Novotný Jiří ml.Zámrsk1111.00
243Pergler MartinHradec Králové1111.00
243Petřík MichalNepasice1111.00
243Poskočil PetrDolní Bučice1111.00
243Pospíšil PavelJaroměř1111.00
243Prokop VáclavJaroměř1111.00
243Purma DanielKřičov1111.00
243Rejchrt RadekRasošky1111.00
243Richter MilanKolín1111.00
243Ruml DaliborJaroměř1111.00
243Růžička JosefČeperka1111.00
243Slezák VáclavJílovice1111.00
243Sloupenský RadimHronov1111.00
243Stuchlík JanBrno1111.00
243Tobolka ZdeněkOhnišťany1111.00
243Tyrych Radek ml.Hradec Králové1111.00
243Votoček TomášVrchlabí1111.00
243Voženílek TomášHradec Králové1111.00
243Vyhnálek LubošTřebechovice pod Orebem1111.00
243Zajíček JosefVeselice1111.00
243Zemánek VáclavChvalkovice1111.00
243Zvěřina MiloslavJaroměř1111.00
243Řezáč Jan st.Brandýs nad Labem1111.00
243Šimek JaroslavVelká Jesenice1111.00
243Škába JiříČelákovice1111.00
243Špitálský Václav ml.Čelákovice1111.00
243Šrytr MichalPolice nad Metují1111.00
243Šrámek MilanJaroměř1111.00
243Štěpán RadekČeské Meziříčí1111.00
243Štěpán Tomáš1111.00
243Šubrtová BlankaSlavětín1111.00
243Žižka JiříPardubice1111.00

Copyright © 2013-2022, Rybářské žebříčky, z.s.