Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 261 termínů závodů
V minulosti zadáno 5468 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Kraj Královéhradecký - 01.01.2018 - 31.12.2018



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 849 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Bartoněk Lukáš Předměřice nad LabemDream team1131953248.36
2Brodský Michal Hradec KrálovéFanatik Fishing team930938542.78
3Machatý David JaroměřDream team1230452343.58
4Chvála Jan SezemiceHungerfish team829833341.63
5Pazderka Adam Hradec KrálovéDream team1127634631.45
6Vlček Petr ČastoloviceBlack Fish team1027334834.80
7Vágenknecht Jiří Pardubice1126235732.45
8Kupka Tomáš Hradec KrálovéDream team625825843.00
9Chvála Petr SezemiceHungerfish team825729637.00
9Zeman Luboš SemilyJizera 24825729637.00
11Trnka Aleš TřesoviceDream team623423439.00
12Franěk Robert Trutnov722223333.29
13Aleksandrová Alena Hradec KrálovéDream team922025228.00
13Petružálek Jiří Plotiště nad LabemFanatik Fishing team722022131.57
15Šupol MichalRychnov nad Kněžnou721022231.71
16Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 24720722231.71
17Vrba Tomáš SvítkovVeteráni519419438.80
18Vašíček Zdeněk OpočnoPoseidon fishing club Opočno618518530.83
19Řehák Václav Police nad MetujíFanatik Fishing team1118223621.45
20Říčař David ZdelovBlack Fish team617917929.83
20Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team917922725.22
22Kadlec František Zlíč1217724220.17
23Patrný LukášVelká Bukovina516916933.80
23Staněk Václav Hradec KrálovéVeteráni716918226.00
25Kočí Josef Mnichovo Hradiště616816828.00
26Havrila Michal st. Jaroměř1016718918.90
26Hencel Jiří Police nad MetujíFanatik Fishing team1116722320.27
26Černý JindřichMnichovo Hradiště516716733.40
29Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team416616641.50
30Kadlec TomášČeská Skalice616416427.33
31Novák VratislavPolice nad Metují716316623.71
32Provazník MichalDřenice416216240.50
33Novotný Jiří ZámrskNovotňáci415515538.75
33Paštika MilošOpočno615515525.83
35John RomanOpočno615215225.33
36Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team1114920318.45
37Gančarčík Karel PardubiceVeteráni614814824.67
38Havrila Michal ml. Jaroměř714615822.57
39Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni514314328.60
40Pekárek Pavel st.Rtyně v Podkrkonoší514014028.00
41Vojtěch Václav MlázoviceJizera 24713814620.86
42Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team413613634.00
43Pšeničný PavelOpočno513213226.40
44Komora MartinChlumec nad Cidlinou412912932.25
44Přibyl DavidVlčice512912925.80
46Jirásek Petr ChotěbořVysočina team312812842.67
47Šupol PetrLibišany512712725.40
48Kaminský Jaroslav Frýdštejn812614217.75
48Čech ZdeněkMnichovo Hradiště612612621.00
50Chválová Lubica SezemiceHungerfish team412412431.00
51Hladík Tomáš DobruškaPoseidon fishing club Opočno412312330.75
51Tobiášek Ladislav Týniště nad OrlicíBlack Fish team612312320.50
53Držmíšek MiroslavHradec Králové412212230.50
53Stuchlík Jiří Nová Paka512212224.40
55Dvořák Oldřich MělčanyPoseidon fishing club Opočno512112124.20
55Gogolák Jan st.Dvůr Králové nad Labem312112140.33
57Bareš Vladimír SlepoticeVeteráni511711723.40
57Bařinka Tomáš Týniště nad OrlicíBlack Fish team311711739.00
59Novotná Jaroslava ZámrskNovotňáci411411428.50
60Mokrý JanUhlířské Janovice411211228.00
61Tyrych Radek st.Hradec Králové411011027.50
62Nováková EvaPolice nad Metují710911616.57
63Tobolka Daniel NechaniceJizera 24410810827.00
64Falta KamilKlášter nad Dědinou410710726.75
65Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíBlack Fish team510510521.00
66Carda RadekOpočno310410434.67
66Horák JaromírAlbrechtice nad Orlicí710410515.00
66Musílek Petr ChotěbořVysočina team310410434.67
69Hrachovina MilošMokré410310325.75
69Kašpar RichardNáchod410310325.75
69Svárovský BohuslavVelká Jesenice410310325.75
72Vyhlídal EmanuelBorohrádek3979732.33
73Blaščík PetrStaré Jesenčany3969632.00
74Klečák MiloslavOnomyšl4939323.25
75Kraus PavelJablonec nad Nisou4929223.00
75Macháně RadekKrčín3929230.67
75Švanda LuděkVelký Třebešov4929223.00
78Švanda RadekČeská Skalice6919115.17
79Novotná Pavlína ZámrskNovotňáci4909022.50
80Šinták Marek Hradec Králové3898929.67
81Hybner PavelMnichovo Hradiště5888817.60
82Riesner PetrPolice nad Metují3868628.67
83Nejman MiroslavStarý Ples3828227.33
84Sičák PavelJaroměř3818127.00
85Lebeda ZdeněkTýniště nad Orlicí7787911.29
86Kumprecht ZdeněkNové Město nad Metují5767615.20
87Jón RichardChlum3747424.67
88Prokop VáclavJaroměř5727214.40
89Friedrich TomášJablonec nad Nisou3717123.67
89Pekař Jaroslav Kamenice nad LipouKrmiči2717135.50
91Jaroš ZdeněkHostinné3707023.33
92Novotný Petr ZámrskNovotňáci4696917.25
92Pásler Vlastimil Spyta1069818.10
92Synek MartinChoceň5696913.80
95Joudal MilanHradec Králové2686834.00
96Hudek OndřejHradec Králové2676733.50
96Kondras Přemysl PardubiceVeteráni2676733.50
96Vodák MojmírRtyně v Podkrkonoší3676722.33
96Špůr JanJaroměř2676733.50
100Karas LukášJaroměř2666633.00
101Provazník JiříDřenice3656521.67
102Taichner Radek Mikulovice3646421.33
102Tobolka MilanNechanice2646432.00
102Wittvar Zdeněk st.Vrdy2646432.00
102Řízek IvoDvůr Králové nad Labem2646432.00
106Kotyk MichalSadová3636321.00
107Říčař ZdeněkKocléřov2626231.00
108Derner JaromírTýniště nad Orlicí2616130.50
109Charvát DavidSlatiny2606030.00
110Bednář ZdeněkNahořany4575714.25
110Derner ZdeněkTýniště nad Orlicí1575757.00
110Jarkovský JiříBlešno2575728.50
110Kulda JiříRtyně v Podkrkonoší4575714.25
110Nosek Ondřej.3575719.00
115Bonaventura LukášDvůr Králové nad Labem2565628.00
115Svoboda ZdeněkBroumov2565628.00
117Hudek MilanHradec Králové2555527.50
118Pop MichalRychnov nad Kněžnou2545427.00
119Chlád JosefKosičky3535317.67
119Motyčka MartinSkuhrov nad Bělou3535317.67
119Šitina Josef Velká Jesenice5535310.60
122Dičko SlavomírPraha2525226.00
122Jaroš MarekHostinné3525217.33
122Jiříček JaroslavVysoké Mýto1525252.00
122Šimůnková MarkétaKošťálov2525226.00
126Andrž Ladislav BolehošťPoseidon fishing club Opočno3515117.00
126Horyna TomášBroumov2515125.50
126Jirsák DavidPetrovice u Nového Bydžova1515151.00
126Pfeifer FilipDvůr Králové nad Labem2515125.50
130Nohejl Karel st.Trutnov1505050.00
130Petr JaromírSobčice1505050.00
132Hodík MartinSlepotice2494924.50
132Mikulík RomanČeské Meziříčí1494949.00
134Dušánek Bohuslav st.Jaroměř4484812.00
134Kosař Jiří st.Opočno2484824.00
134Kühn Pavel1484848.00
134Pleskač Jan st. Libice nad Doubravou1484848.00
134Vágenknecht DanPardubice1484848.00
134Černohlávek MartinBarchov1484848.00
140Pacovská JanaJaroměř3474715.67
140Petružálková Anet Plotiště nad LabemFanatik Fishing team1474747.00
140Vacek PetrZábědov1474747.00
140Valach Josef1474747.00
144Bureš PavelTýniště nad Orlicí1464646.00
144Bureš PetrTrutnov1464646.00
144Hasal AlešChomutice1464646.00
144Lochman PavelZdelov1464646.00
144Lánský PetrČeská Skalice3464615.33
149Babka PavelChloumek2454522.50
149Izaiasz Petr HoliceMO ČRS Holice3454515.00
149Kruml MartinHradec Králové1454545.00
149Kuliha Milan1454545.00
149Maček MilošRoztoky1454545.00
149Zámečník RadomírŠárovcova Lhota1454545.00
149Červený JaroslavJaroměř1454545.00
149Červinka LadislavDobřenice2454522.50
157Hlávko JaroslavRohenice2444422.00
157Jezbera MilanObora1444444.00
157Pawel Milan1444444.00
157Petr MarekSobčice1444444.00
157Stříteský LukášHradec Králové1444444.00
157Čáslava Jan ml.Jaroměř1444444.00
163Bartoníček JosefPetrovice1434343.00
163Bartoňková Petra Předměřice nad LabemDream team2434321.50
163Deml RobinNový Bydžov1434343.00
163Dohnálek PetrRychnov nad Kněžnou2434321.50
163Fikr VladimírTýniště nad Orlicí1434343.00
163Hasal JakubChomutice1434343.00
163Pišl Jan TřesoviceDream team2434321.50
163Tóth JakubVelké Poříčí4434310.75
163Vágenknecht AdamPardubice1434343.00
163Špacírová SáraJaroměř2434321.50
173Janďourek JiříKbelnice1424242.00
173Kánský Radek1424242.00
173Nerad RostislavJílové1424242.00
173Novák Jan Libišany2424221.00
173Pleskač Jan ml. Libice nad Doubravou1424242.00
173Vacek JanZábědov1424242.00
173Vondra Martin Němčice3424214.00
173Řeháček AdamNová Paka2424221.00
181Dolejší RobertČánka1414141.00
181Dyntar Jiří st.Nové Město nad Metují3414113.67
181Janečková AnnaHradec Králové1414141.00
181Kindl JanChomutice1414141.00
181Molek Petr Plzeň1414141.00
181Smítka Radek BolinaStředočeši fishing team1414141.00
181Šupa JosefHradec Králové3414113.67
188Kolbe Petr1404040.00
188Pirkl MartinStárkov2404020.00
188Vach MichalKněžnice1404040.00
188Řeháček AdamVrchovina1404040.00
192Jakl JosefDvůr Králové nad Labem1393939.00
192Nýč Karel ml.Týniště nad Orlicí1393939.00
192Petr LukášSobčice1393939.00
192Rössler JanHradec Králové1393939.00
192Vích MiroslavŠárovcova Lhota1393939.00
192Záleský JosefHradec Králové1393939.00
192Švadlenka MatějPlačice1393939.00
199Dědík Vladimír BašťRebels team1383838.00
199Horák MarekJaroměř2383819.00
199Kindl ZdeněkChomutice1383838.00
199Kořínek Pavel ml.Jaroměř1383838.00
199Maček TomášVelká Jesenice2383819.00
199Píša VáclavHradec Králové3383812.67
199Pětík MarekLibišany1383838.00
199Stiller JakubČeská Metuje2383819.00
199Tošer Jaroslav ÚstrašínKrmiči1383838.00
199Zajíc DavidKamenice1383838.00
199Šrámek Patrik OpočínekHungerfish team1383838.00
210Horst FrantišekVrchovina1373737.00
210Hruška JiříHradec Králové1373737.00
210Hruška JiříJaroměř2373718.50
210Muchová BarboraPodhorní Újezd1373737.00
210Poslušný JosefLípa nad Orlicí2373718.50
210Svoboda MarekHronov2373718.50
210Trávníček PavelTýniště nad Orlicí1373737.00
210Vlasta VratislavBakov nad Jizerou1373737.00
210Volhejn Karel1373737.00
219Bednář JosefRtyně v Podkrkonoší1363636.00
219Havlíček JanTýniště nad Orlicí1363636.00
219Hynek Roman1363636.00
219Luňáček LukášTýniště nad Orlicí1363636.00
219Macháň PavelNáchod436369.00
219Pirkl MarekStárkov3363612.00
219Svatoš PetrBudislav1363636.00
219Svoboda MarekHradec Králové1363636.00
227Blecha MiroslavPelhřimov1353535.00
227Frýdl Jan1353535.00
227Hynek Tomáš1353535.00
227Janků NikolaDolní Přím1353535.00
227Kalus PetrTýniště nad Orlicí2353517.50
227Nitsche ViktorVrchovina1353535.00
227Schejbal LubomírJaroměř1353535.00
227Slezák LubošJílovice435358.75
227Vintera Ivan ml.Náchod1353535.00
227Śpůr MukulášHradec Králové1353535.00
227Šlesinger Petr1353535.00
227Šorfa Ivo1353535.00
227Šípek Jakub1353535.00
240Bartoň JaroslavOpočno1343434.00
240Dostálek VáclavHradec Králové1343434.00
240Hlotan MilanSezemice1343434.00
240Jelínek JanDašice1343434.00
240Juhoš Josef st.Rybitví2343417.00
240Kovář JanPraha1343434.00
240Pecen TomášRohoznice1343434.00
240Petráček JakubJaroměř434348.50
240Valeš VáclavJičín1343434.00
249Fischer JosefPetrovice1333333.00
249Hruška Václav st.Jaroměř3333311.00
249John MiroslavRoudnice nad Labem1333333.00
249Lajvr DanielJaroměř433338.25
249Machán PavelNáchod433338.25
249Vymazal PetrBakov nad Jizerou1333333.00
255Adámek JakubByšice1323232.00
255Hlavinka JiříMžany1323232.00
255Houser Otakar VšechlapyJizera 241323232.00
255Hátle VladimírŠárovcova Lhota1323232.00
255Kisacký PatrikHradec Králové1323232.00
255Nitsche MartinVrchovina1323232.00
255Novák FrantišekPraha1323232.00
255Pirklová KarolínaStárkov2323216.00
255Puš TadeášVrchovina1323232.00
255Vojtěch Jakub1323232.00
255Zvoníček JiříLázně Bělohrad1323232.00
255Škoda MatyášVelké Poříčí2323216.00
255Žemlička RadekSlatiňany1323232.00
268Horák Jan st.Lodín1313131.00
268Hošek JosefPraskačka1313131.00
268Kořínek LukášKolín1313131.00
268Krejzl ZdeněkČeská Skalice1313131.00
268Kučera TomášČeská Lípa2313115.50
268Urbický MichalHradec Králové1313131.00
274Bastl TomášJeníkovice1303030.00
274Chaloupka Patrik st.Janov1303030.00
274Dostál Matouš Králíky1303030.00
274Dostálek AdolfHostinné1303030.00
274Jarkovský ZbyšekBlešno1303030.00
274Novák LukášPraha1303030.00
274Pacovský Albert1303030.00
274Polovic Ladislav Žďár nad SázavouVysočina team1303030.00
274Prokop RichardJaroměř1303030.00
274Rožnovský JosefVrchlabí3303010.00
274Sychrová SoňaJenišovice1303030.00
274Škoda OndřejVelké Poříčí2303015.00
274Šprinc RudolfTěchlovice1303030.00
274Šípek Miloslav1303030.00
288Kříž LeošDašice2292914.50
288Musil Miloslav st.Jaroměř1292929.00
288Rubák VojtěchHradec Králové1292929.00
288Růžička JosefČeperka1292929.00
288Slavík Alexej VilémovKrmiči1292929.00
288Suchá LucieChomutice1292929.00
288Zeman LadislavMalá Skála1292929.00
288Čejka Kamil1292929.00
288Šprinc OtaHrádek u Nechanic329299.67
297Blecha Karel st.Hradec Králové1282828.00
297Doubrava JanHradec Králové1282828.00
297Fibiger DušanSobčice1282828.00
297Hruška VáclavVestec1282828.00
297Kodymová BarboraVrchovina1282828.00
297Nosek ŠimonVrchovina2282814.00
297Novák JosefMžany1282828.00
297Rolník JanChýšť1282828.00
297Spáčilová Rozálie1282828.00
297Voltr EmilDvůr Králové nad Labem1282828.00
307Emlar Jiří1272727.00
307Hospodka Vojtěch1272727.00
307Janouch Miroslav Všechlapy2272713.50
307Janovský Miroslav ml.Hradec Králové1272727.00
307Lebedinská Nicol1272727.00
307Nekvinda JiříBorohrádek1272727.00
307Ondráček JanHořice v Podkrkonoší2272713.50
307Pavlík PetrTrutnov1272727.00
307Pawel Klaus1272727.00
307Pánek Vít Sezemice2272713.50
307Tataj PatrikPřepychy1272727.00
307Vacek StanislavHradec Králové1272727.00
307Voráček PetrČermná nad Orlicí1272727.00
307Šrytr JanHradec Králové1272727.00
321Cerula OndřejTýniště nad Orlicí1262626.00
321Komárek DominikObědovice1262626.00
321Kratochvíl JanHláska2262613.00
321Kraus ZdeněkLázně Bělohrad1262626.00
321Novotný MichalZámrsk1262626.00
321Němečková JulieVrchovina1262626.00
321Rubínová Johana1262626.00
321Sádovský JiříBatňovice1262626.00
321Šrámek MilanJaroměř1262626.00
321Štembera JanVrchlabí1262626.00
331Bednář AlešRtyně v Podkrkonoší1252525.00
331Josef KarelSmiřice1252525.00
331Kalenský JaroslavProsečné1252525.00
331Lebedinský Sebastian1252525.00
331Lhoták KryštofHradec Králové1252525.00
331Matoušek JiříTýniště nad Orlicí1252525.00
331Schüler AdamHradec Králové1252525.00
331Staněk FrantišekHradec Králové1252525.00
331Škop JaroslavJaroměř1252525.00
340Dolek MiroslavOpočno1242424.00
340Dunajčík TomášTýniště nad Orlicí1242424.00
340Erban DenisSemily1242424.00
340Hruš JiříMiletín1242424.00
340Ježek MatějJičín1242424.00
340Kořínek MilošJaroměř1242424.00
340Křížek VojtěchVrchovina1242424.00
340Malý JakubSmiřice1242424.00
340Motyčka KarelRychnov nad Kněžnou2242412.00
340Ponka Jiří1242424.00
340Sedláček VojtěchChomutice1242424.00
340Čejka PetrČermná nad Orlicí1242424.00
340Černý JanPardubice1242424.00
353Blažek VáclavŽďár nad Metují2232311.50
353Hasal FrantišekChomutice1232323.00
353Henychová KateřinaKlášter nad Dědinou1232323.00
353Krejcar AlešSobčice1232323.00
353Ladnar JiříRtyně v Podkrkonoší2232311.50
353Nožička MiroslavTuř1232323.00
353Okapal JosefČeská Skalice323237.67
353Pekárek FrantišekJihlava1232323.00
353Pekárek TomášJihlava1232323.00
353Pirkl FilipPolice nad Metují1232323.00
353Ponka ZdeněkJaroměř1232323.00
353Staněk KarelSmečno1232323.00
353Vaníček LadislavObora1232323.00
353Zapadlo Dominik1232323.00
353Čermák JanVrchlabí1232323.00
353Červený Jaroslav ml.Jaroměř2232311.50
369Dian MarianVysoké Mýto1222222.00
369Hošek JaroslavTřebechovice pod Orebem1222222.00
369Jarkovský Jan ml.Svinary1222222.00
369Mrvečka PetrTýniště nad Orlicí2222211.00
369Tobolka ZdeněkOhnišťany2222211.00
369Vaníček ViktorDolní Branná1222222.00
369Zeman JaroslavMostek1222222.00
369Šimůnek StanislavKošťálov1222222.00
377Chaloupka Patrik ml.Janov1212121.00
377Douda JanChrast u Chrudimi1212121.00
377Hošek MiroslavPraskačka1212121.00
377Kopecký PetrMáslojedy2212110.50
377Munzar KarelJaroměř1212121.00
377Nepovím StanislavTrutnov1212121.00
377Novotný Jiří ml.Zámrsk1212121.00
377Pop PavelHradec Králové2212110.50
377Pop RobinHradec Králové2212110.50
377Poskočil PetrDolní Bučice1212121.00
377Počík PavelOstrava1212121.00
377Růžička PatrikPohoří1212121.00
377Šolc MilanDvůr Králové nad Labem2212110.50
390Hofman OndřejHradec Králové2202010.00
390Hospodka Jaroslav1202020.00
390Hudeček FrantišekChýšť1202020.00
390Hynek Miroslav st.1202020.00
390Ioanidis Kostas1202020.00
390Janovský Miroslav st.Hradec Králové1202020.00
390Jindra MilanČermná nad Orlicí1202020.00
390Kaplan ZdeněkKostelec nad Orlicí1202020.00
390Křivan JaroslavRohenice1202020.00
390Pirklová LenkaPolice nad Metují1202020.00
390Pokorný Matěj1202020.00
390Pražák LukášVelká Jesenice1202020.00
390Procházka OtaRudník1202020.00
390Svoboda JosefDvůr Králové nad Labem1202020.00
390Čech Ondřej ml.Jaroměř2202010.00
405Bříza PetrHostinné1191919.00
405Dědek OndřejRtyně v Podkrkonoší1191919.00
405Hofman JiříJaroměř1191919.00
405Kulhánek MiloslavRohoznice1191919.00
405Křivan LadislavRohenice1191919.00
405Menc JosefVrchlabí1191919.00
405Novák RomanMžany1191919.00
405Špitálský Milan st.Čelákovice1191919.00
405Šádková ZuzanaKošťálov1191919.00
405Šťastná KarolínaStaré Smrkovice1191919.00
415Baudyš MartinRtyně v Podkrkonoší1181818.00
415Bednář AlešMalé Svatoňovice1181818.00
415Fléglová Tereza1181818.00
415Horák MarekČastolovice1181818.00
415Hošek JiříPraskačka1181818.00
415Kotyk FilipSadová318186.00
415Lopata David218189.00
415Macháně MartinKrčín1181818.00
415Psotný JaromírNahořany1181818.00
415Vloch AntonínChotěvice1181818.00
415Vlášek ZdeněkChlum1181818.00
415Zuzánek IvanPodůlšany1181818.00
415Šturma MiroslavDašice1181818.00
428Ducháč PavelStárkov1171717.00
428Kubec JiříTýniště nad Orlicí1171717.00
428Kudrna ŠimonHradec Králové1171717.00
428Kuliha Rostislav1171717.00
428Ludvík Tomáš st.Vamberk1171717.00
428Macho BohuslavVrchlabí1171717.00
428Malínský AdolfNová Paka1171717.00
428Pavlovič PetrPřestavlky1171717.00
428Salava KarelHradec Králové217178.50
428Stránský Jan1171717.00
428Suchý DenisDobrá Voda1171717.00
428Svoboda VáclavZásadka1171717.00
428Sychra VladimírJenišovice1171717.00
428Voda JiříUjezd nad Lesy1171717.00
428Šotkovský DavidStarý Kolín1171717.00
428Šrytr JakubVojice1171717.00
444Chmelař JakubČastolovice216168.00
444Fišer JaroslavDolní Přím1161616.00
444Gall PetrHomyle1161616.00
444Hampl Jan1161616.00
444Kafka JaroslavMiletín1161616.00
444Ludvík Tomáš ml. ŽamberkBlack Fish team1161616.00
444Macháně VojtěchKrčín1161616.00
444Matějka JiříČermná nad Orlicí1161616.00
444Špitálská AnetaČelákovice1161616.00
444Šváb MartinRtyně v Podkrkonoší216168.00
444Šáša JaroslavCerekvice216168.00
455Bednář AdamMalé Svatoňovice1151515.00
455Chrz VojtěchHradec Králové1151515.00
455Hauke RudolfMostek215157.50
455Hudcová EliškaVrchovina1151515.00
455Hudek RuddolfHradec Králové1151515.00
455Kašpar AlešBěluň215157.50
455Kubišta Jaroslav1151515.00
455Leibl LuděkKamenický Šenov1151515.00
455Spálavský Jakub1151515.00
455Vašák VítězslavHradec Králové1151515.00
465Cejnar JaroslavHradec Králové1141414.00
465Hromádko Radek1141414.00
465Janeček JakubHradec Králové1141414.00
465Janoušek LadislavDobruška1141414.00
465Ježek JanVrchlabí1141414.00
465Koričanský FilipJásenná1141414.00
465Měšťan JanŠárovcova Lhota1141414.00
465Nezmeškal Miroslav1141414.00
465Pacovský Jiří st.Jaroměř314144.67
465Raulová Helena1141414.00
465Sejkora PavelČermná nad Orlicí1141414.00
465Urban DavidOpatovice nad Labem1141414.00
465Vaněk VáclavTřebechovice pod Orebem1141414.00
465Zavadil PetrMiletín1141414.00
465Čermák RomanVrchlabí1141414.00
465Šolc František1141414.00
465Šprinc MichalTěchlovice1141414.00
465Šteidler Marek1141414.00
465Šťastný JanStaré Smrkovice1141414.00
484Bonaventura PavelDvůr Králové nad Labem213136.50
484Boček Ondřej1131313.00
484Cejnar VáclavHradec Králové1131313.00
484Drag MichalKudowa Zdrój1131313.00
484Drozd BořivojMezilečí1131313.00
484Havel JiříPřestavlky1131313.00
484Kopal Tomáš1131313.00
484Motyčka TomášVysoká u Holic1131313.00
484Pazderka LubošHradec Králové1131313.00
484Pazderková Klára1131313.00
484Rubáček StanislavPolice nad Metují1131313.00
484Výborný ZdeněkDvůr Králové nad Labem1131313.00
484Čihák JanHradec Králové1131313.00
484Šimek JaroslavVelká Jesenice1131313.00
498Bárta AdamTřesovice1121212.00
498Cinka MatějVelké Poříčí1121212.00
498Hirko JánHradec Králové312124.00
498Kobylanský Vlastimil1121212.00
498Laňarová NikolaHrachovec1121212.00
498Loufek ZdeněkČermná nad Orlicí1121212.00
498Měšťan JanDvůr Králové nad Labem1121212.00
498Prouza JosefVelké Poříčí1121212.00
498Rýgr MatějHradec Králové1121212.00
498Svatoš PetrHradec Králové1121212.00
498Vosáhlo PavelStrašov1121212.00
498Vágenknecht Tomáš1121212.00
498Šimek PavelHorní Brusnice212126.00
511Begeš1111111.00
511Dmejchal Marek SadováSIRIUS TRAPER team1111111.00
511Faltýnek Miroslav ml.Rtyně v Podkrkonoší1111111.00
511Horák Jan ml.Lodín211115.50
511Jíra ZdeněkLubno1111111.00
511Kadlecová GabrielaČeská Skalice311113.67
511Kožíšek JakubTřebechovice pod Orebem1111111.00
511Krobot Jiří Dolní ČermnáPoseidon fishing club Opočno1111111.00
511Kubánek PatrikPředměřice nad Labem1111111.00
511Mergl JakubHeřmanův Městec1111111.00
511Piták MiroslavDolní Bousov1111111.00
511Vaško JanPardubice1111111.00
511Řezba Martin1111111.00
511Šesták FilipJaroměř1111111.00
511Šrámek MatějStěžery1111111.00
511Šubrt MartinRychnov nad Kněžnou1111111.00
527Andrle MiroslavHostinné1101010.00
527Baloun RomanHeřmanův Městec1101010.00
527Drabík MartinKocléřov1101010.00
527Ducháčová VeronikaStárkov1101010.00
527Fikar MatějLodín1101010.00
527Hornych DavidBezděkov1101010.00
527Horáček ZdeněkVrchlabí1101010.00
527Houška Jiří st.Hradec Králové1101010.00
527Jakl JiříTřebnouševes1101010.00
527Jarkovský JosefSvinary1101010.00
527Jelínek PetrĎáblice1101010.00
527Kozák Vojtěch1101010.00
527Král LiborRtyně v Podkrkonoší1101010.00
527Maryško Tomáš1101010.00
527Menčík IvoOpatovice nad Labem1101010.00
527Miřejovský ZdeněkOpatovice nad Labem1101010.00
527Nosek DanielMiletín1101010.00
527Pithart DavidRtyně v Podkrkonoší1101010.00
527Sajkršmídová MartinaStaré Smrkovice1101010.00
527Suchá Sandra1101010.00
527Svatoň PetrJaroměř1101010.00
527Tomek DanRtyně v Podkrkonoší1101010.00
527Urbanová Denisa1101010.00
527Štrick JosefPolice nad Metují1101010.00
527Žwirek ČešekWroclaw1101010.00
552Cermanová MarieJičín1999.00
552Cína JosefKošťálov1999.00
552Geletič Martin1999.00
552Hlavatý TomášHradec Králové1999.00
552Hloch KarelProstějov2994.50
552Horák Miroslav1999.00
552Kopecký JakubMáslojedy1999.00
552Mrvečka PatrikTýniště nad Orlicí2994.50
552Novák Jan ml. Libišany2994.50
552Nýč Karel st.Týniště nad Orlicí1999.00
552Prokop MiroslavHavlovice1999.00
552Slezák VáclavJílovice1999.00
552Vojtíšek Jan ml.Starý Ples1999.00
552Vondráková RomanaVrchlabí1999.00
552Vrbický MichalHradec Králové1999.00
552Špicar Matěj1999.00
552Štěpánek PetrDašice1999.00
552Šuliman VítBolehošť1999.00
570Brož DanielTrnava1888.00
570Brožová VendulaCerekvice1888.00
570Chvojka František ml.Roudnice1888.00
570Fiala JanKostelec nad Orlicí1888.00
570Fiala JaroslavChmelovice1888.00
570Fišer MichalLodín1888.00
570Hanhur Max1888.00
570Hora MilanDašice1888.00
570Horáček PavelChlum1888.00
570Jirsák JindřichBydžovská Lhotka1888.00
570Kalousová NelaČastolovice1888.00
570Kašpar PetrKostelec nad Orlicí1888.00
570Klapka DanielChrudim1888.00
570Kobylanský Viktor1888.00
570Kopal Jan1888.00
570Košek MartinOhrazenice1888.00
570Košťál VáclavSyrovátka1888.00
570Kudrna MilanHradec Králové2884.00
570Kulichová NikolaHořice1888.00
570Kučera JanBělá pod Bezdězem1888.00
570Lukeš JaroslavVrchlabí1888.00
570Lánský JaroslavDobrá Voda1888.00
570Macháně MichalKrčín1888.00
570Malý Ondřej1888.00
570Nesvadbová HanaPodhorní Újezd1888.00
570Novotná Lenka ZámrskNovotňáci1888.00
570Novotný Michal ml.Dolní Bousov1888.00
570Pavlát RadekModřany1888.00
570Polák PetrChoceň1888.00
570Pour MiroslavPšánky1888.00
570Rozsévač JanChýšť1888.00
570Růžek ZdeněkČermná nad Orlicí1888.00
570Tůma JiříRousínov1888.00
570Václavík PetrBorohrádek1888.00
570Vítek MilanRoudnice1888.00
570Zvolenský OndřejDašice1888.00
570Čepelka RudolfLípa nad Orlicí1888.00
570Čermáková MarkétaPetrovice1888.00
570Špitálský Václav ml.Čelákovice1888.00
609Kalous JakubČastolovice1777.00
609Kurcová NatálieDivišov1777.00
609Mandík RomanNová Paka1777.00
609Matoušek MilanDolní Ředice1777.00
609Němečková Julie1777.00
609Pitr JaroslavHradec Králové1777.00
609Podveský MarekNová Paka1777.00
609Pomezný AdamTůně1777.00
609Pávek MatějHradec Králové1777.00
609Ulman Roman1777.00
609Vávra Lukáš ml.1777.00
609Zedníková NatálieOstroměř1777.00
609Šrom AlešSkuhrov nad Bělou1777.00
622Bašová Tereza1666.00
622Dubenecký Kamil ml.1666.00
622Horák AntonínLodín1666.00
622Jakl Ondřej1666.00
622Janeček JosefHradec Králové1666.00
622Javůrek Jiří1666.00
622Kisacká NatálieHradec Králové1666.00
622Landar JiříRtyně v Podkrkonoší1666.00
622Ouhrabka Michal1666.00
622Pňáček MartinČastolovice1666.00
622Příhoda MartinHoříněves1666.00
622Rössler TomášHradec Králové1666.00
622Vajsar LukášČeská Metuje1666.00
622Vaníček PavelChomutice1666.00
622Zumrová Amálie1666.00
637Bezkočková MichaelaChoustníkovo Hradiště1555.00
637Boháček LukášPardubice1555.00
637Burda JanBynochov1555.00
637Helásek MartinNové Město nad Metují1555.00
637Holzbacher ŠtěpánHronov1555.00
637Landfeld Vojtěch1555.00
637Leško MichalHradec Králové1555.00
637Lukášková RadkaSlavětín1555.00
637Mandík MartinNová Paka1555.00
637Maxa JanValdice1555.00
637Miřejovský TomášOpatovice nad Labem1555.00
637Verner Pavel1555.00
637Vlček JaroslavZábrodí2552.50
637Vávra David1555.00
637Červinka Ladislav1555.00
637Čtveráková TerezaDolní Černůtky1555.00
637Šmídl JanRoztoky u Prahy1555.00
637Šára LukášPodhorní Újezd1555.00
655Bedrník JanJaroměř1444.00
655Dax LadislavNáchod1444.00
655Jakubík StanislavHradec Králové1444.00
655Jindříšek Martin1444.00
655Mentus Leoš1444.00
655Mentus Marek1444.00
655Moravec TomášKunčice nad Labem1444.00
655Paseka DavidSpyta1444.00
655Pilař DanielHomyle1444.00
655Rázek VítHradec Králové1444.00
655Verner Josef1444.00
655Vintera Ivan st.Náchod1444.00
667Búry TomášBenátky1333.00
667Chmelař MilanČastolovice1333.00
667Danihelka Roman1333.00
667Farská MichaelaKošťálov1333.00
667Hak Miroslav1333.00
667Hetflaišová NikolSemily1333.00
667Kašpar Richard st.Náchod1333.00
667Kejzlar VratislavČeská Skalice1333.00
667Kudrnová EliškaTurnov1333.00
667Lopata Jaroslav1333.00
667Nechanický Radek1333.00
667Ouzká Valentýna1333.00
667Slivko JiříHradec Králové1333.00
667Temr MiroslavKounice1333.00
667Vodičková MarkétaHradec Králové1333.00
667Vích TomášÚlibice1333.00
683Adamovič AlexPečky1222.00
683Adámek LuděkZábrodí2221.00
683Holub VratislavHronov1222.00
683Hýsek JakubDolní Bousov1222.00
683Kedroň RudolfHořice v Podkrkonoší2221.00
683Laxman František1222.00
683Matějka Štěpán1222.00
683Pur StanislavLázně Bělohrad1222.00
683Sýkora Jiří ml.Malá Skála1222.00
683Vaníček JosefChomutice1222.00
683Vašák RadekHradec Králové1222.00
683Vršek StanislavČervený Kostelec1222.00
683Vágenknechtová Pavla1222.00
683Šubrt MichalRychnov nad Kněžnou1222.00
697Adamovič AndreasPečky1111.00
697Baudyš JosefRtyně v Podkrkonoší1111.00
697Beran JaromírPolice nad Metují1111.00
697Berkof LukášLázně Bělohrad1111.00
697Bezkočka DavidChoustníkovo Hradiště1111.00
697Biltán Václav1111.00
697Borůvka Miloš ml.Jaroměř1111.00
697Briš MiroslavČíčová1111.00
697Broulík JanHradec Králové1111.00
697Cejnar TadeášHradec Králové1111.00
697Cejnarová HanaHradec Králové1111.00
697Charvát DavidHořice v Podkrkonoší1111.00
697Chuchel Martin1111.00
697Dlesek MilanJaroměř1111.00
697Dočekalová Ivona1111.00
697Dubický JosefSmiřice1111.00
697Dytrt MilanÚpice1111.00
697Emlarová Šárka1111.00
697Erben Michal ml.Vrchlabí1111.00
697Fabiánek PavelSemily1111.00
697Faltýnek Miroslav st.Rtyně v Podkrkonoší1111.00
697Fibiger RadekSobčice1111.00
697Fibigerová KateřinaSobčice1111.00
697Fikar AlešSobčice1111.00
697Filounek ZdeněkMiletín1111.00
697Fišer DanielČervený Kostelec1111.00
697Gall MartinHomyle1111.00
697Groh Martin1111.00
697Gábrle Jiří1111.00
697Hak Kryštof1111.00
697Hažva Jan1111.00
697Hažva Luboš1111.00
697Hemerka ŠtěpánHradec Králové1111.00
697Heral Vladimír st.Jaroměř1111.00
697Holec AdamČastolovice1111.00
697Hornych Milan1111.00
697Horáková MartinaSmiřice1111.00
697Houška Jiří ml.Hradec Králové1111.00
697Hynek Miroslav ml.1111.00
697Hájek VáclavTřebechovice pod Orebem1111.00
697Hóta LadislavHradec Králové1111.00
697Hýsek MartinDolní Bousov1111.00
697Hůlka Lukáš1111.00
697Ioanidis Antonín1111.00
697Jakl Jakub1111.00
697Jakl Martin1111.00
697Jareš DominikHradec Králové1111.00
697Jerzábek Oskar1111.00
697Jindrák VojtěchMníšek pod Brdy1111.00
697Just MiroslavHradec Králové1111.00
697Jína VojtěchLázně Bělohrad1111.00
697Kadlček Ladislav1111.00
697Kerouš Ivan ml.Nové Město nad Metují1111.00
697Kerouš Ivan st.Nové Město nad Metují1111.00
697Khol Sebastian1111.00
697Klíma VojtěchSmidary1111.00
697Kohlert JanHradec Králové1111.00
697Koller JanNáchod1111.00
697Kopecký AdamPohoří1111.00
697Kopecký DavidTěchonín1111.00
697Kovanda PetrStěžery1111.00
697Kovařík KamilHořice v Podkrkonoší1111.00
697Kozák Filip1111.00
697Kořínek Pavel st.Jaroměř1111.00
697Kraus JaroslavHořice v Podkrkonoší1111.00
697Krupičková Lucie1111.00
697Kubeček DavidTřebechovice pod Orebem1111.00
697Kubias PetrČermná nad Orlicí1111.00
697Kubálek AlešTřebechovice pod Orebem1111.00
697Kudrna JaromírJaroměř1111.00
697Kutík MiroslavHradec Králové1111.00
697Kučera JanHradec Králové1111.00
697Kyndl PavelNepasice1111.00
697Káda AntonínSkuhrov nad Bělou1111.00
697Kánský Martin1111.00
697Křivan KarelJaroměř1111.00
697Kůr PetrHradec Králové1111.00
697Laxman PetrOlešnice1111.00
697Lhotský JaroslavJaroměř1111.00
697Lochmanová IvaZdelov1111.00
697Ludvík JosefHradec Králové1111.00
697MarečekJaroměř1111.00
697Mareček JaromírJaroměř1111.00
697Matěják TomášMiletín1111.00
697Melichar OldřichTrutnov1111.00
697Mikula Rudolf st.Jaroměř1111.00
697Militký František st.Třebechovice pod Orebem1111.00
697Moučka AntonínVrchlabí1111.00
697Mrázek RomanTrutnov1111.00
697Nedbal Zdeněk1111.00
697Nohejlová Zdeňka1111.00
697Nosek Jakub1111.00
697Novotný MichalTřebechovice pod Orebem1111.00
697Nováček Luboš1111.00
697Nový AlešBílsko1111.00
697Ouzký Zdeněk1111.00
697Palivec Petr1111.00
697Papež JiříHradec Králové1111.00
697Petrásek DominikPraha1111.00
697Pham EvaČastolovice1111.00
697Pilous DominikTrutnov1111.00
697Pochyla JosefJaroměř1111.00
697Poděbradský PavelTrutnov1111.00
697Prouza PetrVrchlabí1111.00
697Prázová KamilaBroumov1111.00
697Páv TomášHradec Králové1111.00
697Přibyl Matěj1111.00
697Příhoda JiříHoříněves1111.00
697Richterová Jolana1111.00
697Richtr Jonáš1111.00
697Richtr Jáchym1111.00
697Runštuk Filip1111.00
697Rydlo VojtěchJaroměř1111.00
697Rösler TomášHradec Králové1111.00
697Růžička JiříOstroměř1111.00
697Salaba Aleš1111.00
697Salaba Petr1111.00
697Samko MartinHořice v Podkrkonoší1111.00
697Schejbal MartinJaroměř1111.00
697Sedláček Zdeněk1111.00
697Slezák Jan ml.Jaroměř1111.00
697Sopko Marek1111.00
697Steklá Ella1111.00
697Steklý Ondřej1111.00
697Strnad DanielKošťálov1111.00
697Stárek Ladislav1111.00
697Stýblová TerezaOstroměř1111.00
697Svoboda JaroslavRosice u Chrasti1111.00
697Svobodová ViktorieTýniště nad Orlicí1111.00
697Syrový MiloslavTřebechovice pod Orebem1111.00
697Szczesnik Przemyslaw1111.00
697Sýkora Jiří st.Malá Skála1111.00
697Tesař PavelSmiřice1111.00
697Tischner JiříHradec Králové1111.00
697TomášekHronov1111.00
697Trojánek Libor1111.00
697Tryzna Václav1111.00
697Tyrych Radek ml.Hradec Králové1111.00
697Vojtíšek Jan st.Starý Ples1111.00
697Vích PavelŠárovcova Lhota1111.00
697Zapadlo AdamJaroměř1111.00
697Zapadlo Filip1111.00
697Zdražil ZdeněkČermná nad Orlicí1111.00
697Zezulka Petr st.Bílá Třemešná1111.00
697Čejková NatálieČermná nad Orlicí1111.00
697Čožík MarekHorní Maršov1111.00
697Šenk TadeášČervený Kostelec1111.00
697Šeps StanislavSobčice1111.00
697Šmíd Erich1111.00
697Špacír Alexander1111.00
697Špringer RichardStarý Ples1111.00
697Štefan PavelHradec Králové1111.00
697Šurda Martin1111.00

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.