Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 72 termínů závodů
V minulosti zadáno 4730 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

 

Členové klubu Rybářské žebříčky z.s.



Členové klubu pro období 01.01.2018 - 31.12.2018 - Počet členů: 49
Andrž Ladislav Bolehošť Královéhradecký kraj Opočno
Bartoňková Katarína Předměřice nad Labem Královéhradecký kraj
Mačo Jiří Slatina nad Zdobnicí Královéhradecký kraj Black Fish team
Mádle Radek Hořice v Podkrkonoší Královéhradecký kraj Jizera 24
Man Bohuslav Hořice v Podkrkonoší Královéhradecký kraj Jizera 24
Novák Zdeněk Týniště nad Orlicí Královéhradecký kraj Black Fish team
Petružálková Anet Plotiště nad Labem Královéhradecký kraj Fanatik Fishing team
Růžička Václav Nechanice Královéhradecký kraj
Staněk Václav Hradec Králové Královéhradecký kraj CLEVER FISH team
Tobolka Daniel Nechanice Královéhradecký kraj Jizera 24
Tomeňuk David Trnov Královéhradecký kraj Opočno
Vlček Petr Častolovice Královéhradecký kraj Black Fish team
Vojtěch Václav Mlázovice Královéhradecký kraj Jizera 24
Kaminský Jaroslav Frýdštejn Liberecký kraj
Žák Luděk Ostrava Poruba Moravskoslezský kraj
Dostál Matouš Králíky Pardubický kraj
Chvála Jan Sezemice Pardubický kraj Hungerfish team
Chvála Petr Sezemice Pardubický kraj Hungerfish team
Chválová Lubica Sezemice Pardubický kraj Hungerfish team
Ludvík Tomáš ml. Žamberk Pardubický kraj Black Fish team
Novotná Lenka Zámrsk Pardubický kraj Novotňáci
Pánek Vít Sezemice Pardubický kraj
Šrámek Patrik Opočínek Pardubický kraj Hungerfish team
Šrámek Petr Opočínek Pardubický kraj Hungerfish team
Štěrba Petr Sezemice Pardubický kraj
Taichner Radek Mikulovice Pardubický kraj
Tomiška Damián Orel Pardubický kraj
Grád Tomáš Žleby Středočeský kraj
Grádová Denisa Žleby Středočeský kraj
Hotovec Adam Trhový Štěpánov Středočeský kraj
Hotovec Jan Trhový Štěpánov Středočeský kraj
Jícha Jakub Smilovice Středočeský kraj Betafish Církvice
Novotný Milan Markovice Středočeský kraj
Smítka Dominik Pavlovice Středočeský kraj
Šabata Jiří Svatý Mikuláš Středočeský kraj Black Fish team
Šourková Karolína Rožmitál pod Třemšínem Středočeský kraj Skalice
Šuchal Adam Markovice Středočeský kraj Betafish Církvice
Šuchalová Klára Markovice Středočeský kraj Betafish Církvice
Zíková Tereza Lysá nad Labem Středočeský kraj
Doležán Vladimír Chotěboř Kraj Vysočina Vysočina team
Jirásek Petr Chotěboř Kraj Vysočina Vysočina team
Matulka Matyáš Jihlava Kraj Vysočina
Musílek Petr Chotěboř Kraj Vysočina Vysočina team
Ondráček Kamil Žďár nad Sázavou Kraj Vysočina Pohoda team
Pleskač Jan ml. Libice nad Doubravou Kraj Vysočina
Riedl Filip Humpolec Kraj Vysočina ČRS MO Humpolec
Riedl Patrik Humpolec Kraj Vysočina ČRS MO Humpolec
Tošer Jaroslav Ústrašín Kraj Vysočina ČRS MO Humpolec
Unzeitig Bohuslav Žďár nad Sázavou Kraj Vysočina Pohoda team
Členové klubu pro období 01.01.2017 - 31.12.2017 - Počet členů: 123
Aleksandrová Alena Hradec Králové Královéhradecký kraj Dream team
Andrž Ladislav Bolehošť Královéhradecký kraj Opočno
Bartoněk Lukáš Předměřice nad Labem Královéhradecký kraj Dream team
Bartoňková Katarína Předměřice nad Labem Královéhradecký kraj
Bartoňková Petra Předměřice nad Labem Královéhradecký kraj Dream team
Bařinka Tomáš Týniště nad Orlicí Královéhradecký kraj Black Fish team
Brodský Michal Hradec Králové Královéhradecký kraj Fanatik Fishing team
Carda Radek Opočno Královéhradecký kraj Opočno
Dvořák Oldřich Mělčany Královéhradecký kraj Opočno
Havrila Michal ml. Jaroměř Královéhradecký kraj
Hencel Jiří Police nad Metují Královéhradecký kraj Fanatik Fishing team
Hladík Pavel Mokrovousy Královéhradecký kraj
Hladík Tomáš Dobruška Královéhradecký kraj Opočno
Hladíková Markéta Dobruška Královéhradecký kraj Opočno
Kadlec František Zlíč Královéhradecký kraj
Kupka Tomáš Hradec Králové Královéhradecký kraj CLEVER FISH team
Mačo Jiří Slatina nad Zdobnicí Královéhradecký kraj Black Fish team
Mádle Radek Hořice v Podkrkonoší Královéhradecký kraj Jizera 24
Macháně Radek Krčín Královéhradecký kraj
Machatý David Jaroměř Královéhradecký kraj Dream team
Man Bohuslav Hořice v Podkrkonoší Královéhradecký kraj Jizera 24
Novák Zdeněk Týniště nad Orlicí Královéhradecký kraj Black Fish team
Pásler Vlastimil Spyta Královéhradecký kraj
Petružálková Anet Plotiště nad Labem Královéhradecký kraj Fanatik Fishing team
Pišl Jan Třesovice Královéhradecký kraj Dream team
Růžička Václav Nechanice Královéhradecký kraj
Řehák Václav Police nad Metují Královéhradecký kraj IKA Trutnov, Fanatik Fishing team
Říčař David Zdelov Královéhradecký kraj Black Fish team
Staněk Václav Hradec Králové Královéhradecký kraj CLEVER FISH team
Stuchlík Jiří Nová Paka Královéhradecký kraj
Šitina Josef Velká Jesenice Královéhradecký kraj
Tobiášek Ladislav Týniště nad Orlicí Královéhradecký kraj Black Fish team
Tobolka Daniel Nechanice Královéhradecký kraj Jizera 24
Tomeňuk David Trnov Královéhradecký kraj Opočno
Trnka Aleš Třesovice Královéhradecký kraj Dream team
Vašíček Zdeněk Opočno Královéhradecký kraj MO ČRS Opočno
Vlček Petr Častolovice Královéhradecký kraj Black Fish team
Vojtěch Václav Mlázovice Královéhradecký kraj Jizera 24
Kaminský Jaroslav Frýdštejn Liberecký kraj
Vybíral Karel Semily Liberecký kraj
Zeman Luboš Semily Liberecký kraj Jizera 24
Bareš Vladimír Slepotice Pardubický kraj CLEVER FISH team
ČRS MO Slatiňany Slatiňany Pardubický kraj
Doležal Miroslav Pardubice Pardubický kraj Veteráni
Dostál Matouš Králíky Pardubický kraj
Gančarčík Karel Pardubice Pardubický kraj Veteráni
Chvála Jan Sezemice Pardubický kraj Hungerfish team
Chvála Petr Sezemice Pardubický kraj Hungerfish team
Chválová Lubica Sezemice Pardubický kraj Hungerfish team
Izaiasz Petr Holice Pardubický kraj MO ČRS Holice
Juhošová Ivana Rybitví Pardubický kraj
Kopa Stanislav Moravičany Pardubický kraj
Krobot Jiří Dolní Čermná Pardubický kraj Red Fish team
Ludvík Tomáš ml. Žamberk Pardubický kraj Black Fish team
Novák Jan Libišany Pardubický kraj
Novotná Jaroslava Zámrsk Pardubický kraj Novotňáci
Novotná Lenka Zámrsk Pardubický kraj Novotňáci
Novotná Pavlína Zámrsk Pardubický kraj Novotňáci
Novotný Jiří Zámrsk Pardubický kraj Novotňáci
Novotný Petr Zámrsk Pardubický kraj Novotňáci
Pánek Vít Sezemice Pardubický kraj
Syrůček Stanislav Dražkovice Pardubický kraj Veteráni
Šrámek Patrik Opočínek Pardubický kraj Hungerfish team
Šrámek Petr Opočínek Pardubický kraj Hungerfish team
Štarman Jiří Staré Jesenčany Pardubický kraj Hungerfish team
Štěrba Petr Sezemice Pardubický kraj
Taichner Radek Mikulovice Pardubický kraj
Tomiška Damián Orel Pardubický kraj
Vágenknecht Jiří Pardubice Pardubický kraj CLEVER FISH team
Vondra Martin Němčice Pardubický kraj
Císař Martin Plzeň Plzeňský kraj Feedershop Plzeň
Kalčík Matěj Plzeň Plzeňský kraj Feedershop Plzeň
Rychtera Jan Plzeň Plzeňský kraj
Dědík Vladimír Bašť Středočeský kraj MAXIK TEAM
Dydňanský Roman Vrbno Středočeský kraj
Grád Tomáš Žleby Středočeský kraj
Grádová Denisa Žleby Středočeský kraj
Hotovec Adam Trhový Štěpánov Středočeský kraj
Hotovec Jan Trhový Štěpánov Středočeský kraj
Houser Otakar Všechlapy Středočeský kraj Jizera 24
Jícha Jakub Smilovice Středočeský kraj Betafish Církvice
Novotný Milan Markovice Středočeský kraj
Smítka Dominik Pavlovice Středočeský kraj
Smítka Radek Bolina Středočeský kraj CLEVER FISH team
Šabata Jiří Svatý Mikuláš Středočeský kraj Black Fish team
Šourek Rudolf Rožmitál pod Třemšínem Středočeský kraj Skalice
Šourková Karolína Rožmitál pod Třemšínem Středočeský kraj Skalice
Šourková Marie Rožmitál pod Třemšínem Středočeský kraj Skalice
Štolovský Jan Dolní Bousov Středočeský kraj
Šuchal Adam Markovice Středočeský kraj Betafish Církvice
Šuchalová Klára Markovice Středočeský kraj Betafish Církvice
Toman Petr Rožmitál pod Třemšínem Středočeský kraj Skalice
Turský David Krchleby Středočeský kraj
Turský Jindřich Krchleby Středočeský kraj
Váňa Tomáš Zlosyň Středočeský kraj
Zíková Tereza Lysá nad Labem Středočeský kraj
Charvát Lukáš Černčice Ústecký kraj
Novotný Karel Děčín Ústecký kraj
Doležal Lambert Žďár nad Sázavou Kraj Vysočina Vysočina team
Doležán Vladimír Chotěboř Kraj Vysočina Vysočina team
Gryč Jan Přibyslav Kraj Vysočina Pohoda team
Helevan Vasyl Vilémov Kraj Vysočina
Jirásek Petr Chotěboř Kraj Vysočina Vysočina team
Kertész Julius Moravské Budějovice Kraj Vysočina Sporthobby
Maršík Jan Pelhřimov Kraj Vysočina ČRS MO Humpolec
Matulka Matyáš Jihlava Kraj Vysočina
Melichar Tomáš Žďár nad Sázavou Kraj Vysočina
Musílek Petr Chotěboř Kraj Vysočina Vysočina team
Nekola Lukáš Hněvkovice Kraj Vysočina ČRS MO Humpolec
Ondráček Kamil Žďár nad Sázavou Kraj Vysočina Pohoda team
Pavlíček Jaroslav Žďár nad Sázavou Kraj Vysočina Vysočina team
Pekař Jaroslav Kamenice nad Lipou Kraj Vysočina ČRS MO Humpolec
Pleskač Jan ml. Libice nad Doubravou Kraj Vysočina
Pleskač Jan st. Libice nad Doubravou Kraj Vysočina
Polovic Ladislav Žďár nad Sázavou Kraj Vysočina Vysočina team
Riedl Filip Humpolec Kraj Vysočina ČRS MO Humpolec
Riedl Patrik Humpolec Kraj Vysočina ČRS MO Humpolec
Slavík Alexej Vilémov Kraj Vysočina ČRS MO Humpolec
Slavík Tomáš Humpolec Kraj Vysočina ČRS MO Humpolec
Sobotka Miroslav Žďár nad Sázavou Kraj Vysočina
Sobotka Petr Žďár nad Sázavou Kraj Vysočina
Tošer Jaroslav Ústrašín Kraj Vysočina ČRS MO Humpolec
Unzeitig Bohuslav Žďár nad Sázavou Kraj Vysočina Pohoda team
Členové klubu pro období 01.01.2016 - 31.12.2016 - Počet členů: 106
Aleksandrová Alena Hradec Králové Královéhradecký kraj Dream team
Andrž Ladislav Bolehošť Královéhradecký kraj
Bartoněk Lukáš Předměřice nad Labem Královéhradecký kraj Dream team
Bartoňková Katarína Předměřice nad Labem Královéhradecký kraj Dream team
Bařinka Oldřich Březhrad Královéhradecký kraj SIRIUS TRAPER team
Brodský Michal Hradec Králové Královéhradecký kraj Fanatik Fishing team
Carda Radek Opočno Královéhradecký kraj
Čálek Jaroslav Police nad Metují Královéhradecký kraj Pára z navijáku
Dmejchal Marek Sadová Královéhradecký kraj SIRIUS TRAPER team
Dvořák Oldřich Mělčany Královéhradecký kraj Opočno
Fröhlich Libor Hradec Králové Královéhradecký kraj CLEVER FISH team
Hencel Jiří Police nad Metují Královéhradecký kraj Fanatik Fishing team
Hladík Pavel Mokrovousy Královéhradecký kraj
Hladík Tomáš Dobruška Královéhradecký kraj Opočno
Hladíková Markéta Dobruška Královéhradecký kraj Opočno
Hlávko Jaroslav Rohenice Královéhradecký kraj
Kadlec František Zlíč Královéhradecký kraj
Kadlec Tomáš Česká Skalice Královéhradecký kraj
Komínová Martina Hradec Králové Královéhradecký kraj Fanatik Fishing team
Kupka Tomáš Hradec Králové Královéhradecký kraj CLEVER FISH team
Mačo Jiří Slatina nad Zdobnicí Královéhradecký kraj MO ČRS Rokytnice v Orlických horách
Mádle Radek Hořice v Podkrkonoší Královéhradecký kraj Jizera 24
Macháně Radek Krčín Královéhradecký kraj
Machatý David Jaroměř Královéhradecký kraj
Man Bohuslav Hořice v Podkrkonoší Královéhradecký kraj Jizera 24
Novák Jan Libišany Královéhradecký kraj
Pásler Vlastimil Spyta Královéhradecký kraj
Petružálek Jiří Plotiště nad Labem Královéhradecký kraj Fanatik Fishing team
Petružálková Anet Plotiště nad Labem Královéhradecký kraj Fanatik Fishing team
Pišl Jan Třesovice Královéhradecký kraj Dream team
Pšeničný Pavel Opočno Královéhradecký kraj
Růžička Václav Nechanice Královéhradecký kraj
Řehák Václav Police nad Metují Královéhradecký kraj IKA Trutnov - Fanatik Fishing team
Říčař David Zdelov Královéhradecký kraj
Staněk Václav Hradec Králové Královéhradecký kraj CLEVER FISH team
Stuchlík Jiří Nová Paka Královéhradecký kraj
Šitina Josef Velká Jesenice Královéhradecký kraj
Tobolka Daniel Nechanice Královéhradecký kraj Jizera 24
Tomeňuk David Trnov Královéhradecký kraj Opočno
Trnka Aleš Třesovice Královéhradecký kraj Dream team
Vašíček Zdeněk Opočno Královéhradecký kraj MO ČRS Opočno
Vybíral Karel Semily Liberecký kraj
Zeman Luboš Semily Liberecký kraj Jizera 24
Vinklárek Tomáš Dřevohostice Olomoucký kraj
Appl Jaroslav Žamberk Pardubický kraj Red Fish team
Bareš Vladimír Slepotice Pardubický kraj
Doležal Pavel Pardubice Pardubický kraj
Doležalová Monika Pardubice Pardubický kraj
Chvála Jan Sezemice Pardubický kraj Hungerfish team
Chvála Petr Sezemice Pardubický kraj Hungerfish team
Chválová Lubica Sezemice Pardubický kraj Hungerfish team
Izaiasz Petr Holice Pardubický kraj MO ČRS Holice
Jožák Radek Pardubice Pardubický kraj
Juhošová Ivana Rybitví Pardubický kraj
Krobot Jiří Dolní Čermná Pardubický kraj
Niems Martin Přelouč Pardubický kraj
Novotná Jaroslava Zámrsk Pardubický kraj Novotňáci
Novotná Lenka Zámrsk Pardubický kraj Novotňáci
Novotná Pavlína Zámrsk Pardubický kraj Novotňáci
Novotný Jiří Zámrsk Pardubický kraj Novotňáci
Syrůček Stanislav Dražkovice Pardubický kraj
Šrámek Patrik Opočínek Pardubický kraj Hungerfish team
Šrámek Petr Opočínek Pardubický kraj Hungerfish team
Tomiška Damián Orel Pardubický kraj
Vágenknecht Jiří Pardubice Pardubický kraj CLEVER FISH team
Vondra Martin Němčice Pardubický kraj
Molek Petr Plzeň Plzeňský kraj
Nauš Vladislav Blížejov Plzeňský kraj
Rychtera Jan Plzeň Plzeňský kraj
Grádová Denisa Žleby Středočeský kraj
Houser Otakar Všechlapy Středočeský kraj
Jícha Jakub Smilovice Středočeský kraj Betafish Církvice
Karšnak Radovan Brandýs nad Labem Středočeský kraj
Kovanda Karel Bolinka Středočeský kraj Volejovky
Kučera Jiří Lužná Středočeský kraj
Semerád Vladislav Benešov Středočeský kraj Volejovky
Smítka Dominik Pavlovice Středočeský kraj Volejovky
Smítka Radek Bolina Středočeský kraj Volejovky
Šourek Rudolf Rožmitál pod Třemšínem Středočeský kraj Skalice
Šourková Marie Rožmitál pod Třemšínem Středočeský kraj Skalice
Štolovský Jan Dolní Bousov Středočeský kraj
Šuchal Adam Markovice Středočeský kraj Betafish Církvice
Šuchal Juraj Markovice Středočeský kraj Betafish Církvice
Šuchalová Klára Markovice Středočeský kraj Betafish Církvice
Toman Petr Rožmitál pod Třemšínem Středočeský kraj Skalice
Turský David Krchleby Středočeský kraj
Turský Jindřich Krchleby Středočeský kraj
Váňa Tomáš Zlosyň Středočeský kraj
Zíková Tereza Lysá nad Labem Středočeský kraj CLEVER FISH team
Braun Rudolf Děčín Ústecký kraj
Charvát Lukáš Černčice Ústecký kraj
Novotný Karel Děčín Ústecký kraj
Doležal Lambert Žďár nad Sázavou Kraj Vysočina
Doležán Vladimír Chotěboř Kraj Vysočina
Jirásek Petr Chotěboř Kraj Vysočina
Kertész Julius Moravské Budějovice Kraj Vysočina Sporthobby
Musílek Petr Chotěboř Kraj Vysočina
Ondráček Kamil Žďár nad Sázavou Kraj Vysočina
Pavlíček Jaroslav Žďár nad Sázavou Kraj Vysočina
Pekař Jaroslav Kamenice nad Lipou Kraj Vysočina
Polovic Ladislav Žďár nad Sázavou Kraj Vysočina
Slavík Alexej Vilémov Kraj Vysočina
Sobotka Miroslav Žďár nad Sázavou Kraj Vysočina
Sobotka Petr Žďár nad Sázavou Kraj Vysočina
Tošer Jaroslav Ústrašín Kraj Vysočina
Unzeitig Bohuslav Žďár nad Sázavou Kraj Vysočina
Členové klubu pro období 01.01.2015 - 31.12.2015 - Počet členů: 64
Bartoněk Lukáš Předměřice nad Labem Královéhradecký kraj
Bartoňková Katarína Předměřice nad Labem Královéhradecký kraj
Brodský Michal Hradec Králové Královéhradecký kraj
Carda Radek Opočno Královéhradecký kraj
Dvořák Oldřich Mělčany Královéhradecký kraj
Fröhlich Libor Hradec Králové Královéhradecký kraj
Hladík Tomáš Dobruška Královéhradecký kraj
Hlávko Jaroslav Rohenice Královéhradecký kraj
Kadlec František Zlíč Královéhradecký kraj
Komínová Martina Hradec Králové Královéhradecký kraj
Mačo Jiří Slatina nad Zdobnicí Královéhradecký kraj
Macháně Radek Krčín Královéhradecký kraj
Machatý David Jaroměř Královéhradecký kraj
Man Bohuslav Hořice v Podkrkonoší Královéhradecký kraj
Pásler Vlastimil Spyta Královéhradecký kraj
Pechar Martin Pohoří Královéhradecký kraj
Petružálek Jiří Plotiště nad Labem Královéhradecký kraj Fanatik Fishing
Petružálková Anet Plotiště nad Labem Královéhradecký kraj Fanatik Fishing
Pišl Jan Třesovice Královéhradecký kraj
Pšeničný Pavel Opočno Královéhradecký kraj
Řehák Václav Police nad Metují Královéhradecký kraj IKA Trutnov
Staněk Václav Hradec Králové Královéhradecký kraj Rybářské žebříčky
Tobolka Daniel Nechanice Královéhradecký kraj
Trnka Aleš Třesovice Královéhradecký kraj Rybářský ráj Hradec Králové
Vašíček Zdeněk Opočno Královéhradecký kraj MO ČRS Opočno
Zeman Luboš Semily Liberecký kraj
Appl Jaroslav Žamberk Pardubický kraj Red Fish team
Doležal Áda Pardubice Pardubický kraj
Doležal Pavel Pardubice Pardubický kraj
Doležalová Monika Pardubice Pardubický kraj
Chvála Jan Sezemice Pardubický kraj Hungerfish Bulva Pavel
Chvála Petr Sezemice Pardubický kraj Hungerfish Bulva Pavel
Chválová Lubica Sezemice Pardubický kraj Hungerfish Bulva Pavel
Izaiasz Petr Holice Pardubický kraj ČRS MO Holice
Jožák Radek Pardubice Pardubický kraj
Krobot Jiří Dolní Čermná Pardubický kraj Red Fish team
Novotná Jaroslava Zámrsk Pardubický kraj
Novotná Lenka Zámrsk Pardubický kraj
Novotná Pavlína Zámrsk Pardubický kraj
Novotný Jiří Zámrsk Pardubický kraj
Pánek Vít Sezemice Pardubický kraj
Šrámek Patrik Opočínek Pardubický kraj
Šrámek Petr Opočínek Pardubický kraj
Štěrba Petr Sezemice Pardubický kraj
Vágenknecht Jiří Pardubice Pardubický kraj
Nauš Vladislav Blížejov Plzeňský kraj
Rychtera Jan Plzeň Plzeňský kraj
Kovanda Karel Bolinka Středočeský kraj Volejovky
Semerád Vladislav Benešov Středočeský kraj Volejovky
Smítka Radek Bolina Středočeský kraj Volejovky
Turský Jindřich Krchleby Středočeský kraj
Doležal Lambert Žďár nad Sázavou Kraj Vysočina
Jirásek Petr Chotěboř Kraj Vysočina
Kertész Julius Moravské Budějovice Kraj Vysočina Sport Hobby
Ondráček Kamil Žďár nad Sázavou Kraj Vysočina
Pavlíček Jaroslav Žďár nad Sázavou Kraj Vysočina
Pekař Jaroslav Kamenice nad Lipou Kraj Vysočina
Polívka Martin Ždírec nad Doubravou Kraj Vysočina
Polovic Ladislav Žďár nad Sázavou Kraj Vysočina
Slavík Alexej Vilémov Kraj Vysočina
Sobotka Miroslav Žďár nad Sázavou Kraj Vysočina
Sobotka Petr Žďár nad Sázavou Kraj Vysočina
Stárek Jan Hamry nad Sázavou Kraj Vysočina
Tošer Jaroslav Ústrašín Kraj Vysočina
Členové klubu pro období 01.01.2014 - 31.12.2014 - Počet členů: 30
Bartoněk Lukáš Předměřice nad Labem Královéhradecký kraj
Carda Radek Opočno Královéhradecký kraj
Hamáček Vladimír Hradec Králové Královéhradecký kraj
Hladík Tomáš Dobruška Královéhradecký kraj
Kadlec Tomáš Česká Skalice Královéhradecký kraj
Machatý David Jaroměř Královéhradecký kraj
Man Bohuslav Hořice v Podkrkonoší Královéhradecký kraj
Pišl Jan Třesovice Královéhradecký kraj
Pšeničný Pavel Opočno Královéhradecký kraj
Řehák Václav Police nad Metují Královéhradecký kraj IKA Trutnov
Staněk Václav Hradec Králové Královéhradecký kraj Rybářské žebříčky
Trnka Aleš Třesovice Královéhradecký kraj Rybářský ráj Hradec Králové
Vašíček Zdeněk Opočno Královéhradecký kraj MO ČRS Opočno
Zeman Luboš Semily Liberecký kraj
Appl Jaroslav Žamberk Pardubický kraj
Doležal Áda Pardubice Pardubický kraj
Doležalová Monika Pardubice Pardubický kraj
Chvála Jan Sezemice Pardubický kraj Hungerfish Bulva Pavel
Chvála Petr Sezemice Pardubický kraj Hungerfish Bulva Pavel
Chválová Lubica Sezemice Pardubický kraj Hungerfish Bulva Pavel
Novotný Jiří Zámrsk Pardubický kraj
Pánek Vít Sezemice Pardubický kraj
Štěrba Petr Sezemice Pardubický kraj
Kovanda Karel Bolinka Středočeský kraj Volejovky
Richtr Roman Vápensko Středočeský kraj
Smítka Radek Bolina Středočeský kraj Volejovky
Doležal Lambert Žďár nad Sázavou Kraj Vysočina
Polovic Ladislav Žďár nad Sázavou Kraj Vysočina
Sobotka Miroslav Žďár nad Sázavou Kraj Vysočina
Sobotka Petr Žďár nad Sázavou Kraj Vysočina

 

 


Copyright © 2013-2017, Rybářské žebříčky, z.s.