Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 9 termínů závodů
V minulosti zadáno 7735 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Celostátní - 01.01.2020 - 31.12.2020 - Zavody týmů



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

Hodnotíme jednotlivce, kteří se zúčastnili týmových závodů. Nelze hodnotit pod názvy týmů jako celku, protože kromě ligových soutěží ČRS a MRS neexistují stálé soupisky a závodník se může účastnit týmových závodů pod různými názvy týmů.

 | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 35 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Jiříček Jaroslav Vysoké MýtoGold Fish team4979724.25
1Kubec Tomáš LanškrounGold Fish team4979724.25
1Synek Martin ChoceňGold Fish team4979724.25
4Pišl Jan TřesoviceRybářský ráj Hradec Králové4919122.75
4Trnka Aleš TřesoviceRybářský ráj Hradec Králové4919122.75
6Mrvečka Patrik Týniště nad OrlicíPodorlické vydry4888822.00
7Chvála Jan SezemiceHungerfish team4858521.25
7Chvála Petr SezemiceHungerfish team4858521.25
7Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team4858521.25
10Bartoněk Lukáš Předměřice nad LabemRybářský ráj Hradec Králové3757525.00
11Krobot Jiří Dolní ČermnáJ.D.J. Fish team4737318.25
11Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíJ.D.J. Fish team4737318.25
11Říčař David ZdelovJ.D.J. Fish team4737318.25
14Šupol Michal Rychnov nad KněžnouPodorlické vydry3666622.00
15Šupol Petr LibišanyPodorlické vydry3636321.00
16Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni4616115.25
16Zahradník Vlastimil Vysoké MýtoVeteráni4616115.25
18Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team3545418.00
18Kratochvíl Jakub Hradec KrálovéBlack Fish team3545418.00
18Novotná Jaroslava ZámrskTorpedo team3545418.00
18Novotná Pavlína ZámrskTorpedo team3545418.00
22Novotný Jiří ZámrskTorpedo team3515117.00
22Novotný Petr ZámrskTorpedo team3515117.00
22Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team3515117.00
22Poslušný Josef ml. Lípa nad OrlicíBlack Fish team3515117.00
26Staněk Václav Hradec KrálovéVeteráni3484816.00
27Mrvečka Petr Týniště nad OrlicíPodorlické vydry2474723.50
28Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team3454515.00
29Pleskač Jan ml. Libice nad DoubravouVysočina team2414120.50
29Pleskač Jan st. Libice nad DoubravouVysočina team2414120.50
31Musílek Petr ChotěbořVysočina team2383819.00
32Doležán Nikola ChotěbořVysočina team2353517.50
33Bareš Vladimír SlepoticeVeteráni2323216.00
34Jirásek Petr ChotěbořVysočina team1191919.00
35Aleksandrová Alena Hradec KrálovéRybářský ráj Hradec Králové1161616.00

Copyright © 2013-2020, Rybářské žebříčky, z.s.