Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 45 termínů závodů
V minulosti zadáno 8196 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2021 - 31.12.2021 - Závody dvojic



Do tohoto žebříčku se započítává 4 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 56 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Mojžíš Lukáš České Budějovice3747424.67
2Kočí Josef Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště2585829.00
2Černý Jindřich Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště2585829.00
4Drápal Vlastimil Jindřichův HradecRum team Jindřichův Hradec4505012.50
5Doležán Nikola ChotěbořVysočina team2424221.00
5Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team2424221.00
7Poslušný Josef ml. Lípa nad OrlicíBlack Fish team1383838.00
7Vašata Matěj Kvasiny1383838.00
9Mokrá Jana Najdek1343434.00
9Mrázek Petr Velká HrašticeBobr team Jindřichův Hradec2343417.00
9Polovic Ladislav Žďár nad Sázavou1343434.00
9Sobotka Miroslav Žďár nad Sázavou1343434.00
13Kratochvíl Jakub Hradec KrálovéBlack Fish team1323232.00
13Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team1323232.00
13Zeman Luboš SemilyJizera 241323232.00
16Franěk Robert TrutnovJizera 241303030.00
16Vágenknecht Jiří Pardubice1303030.00
18Novotná Pavlína ZámrskTorpedo team1282828.00
18Novotný Jiří ZámrskTorpedo team1282828.00
18Trousil Lukáš Libín1282828.00
21Charvát Lukáš ČernčiceRebels team1272727.00
22Hybner Pavel Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště1262626.00
22Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team1262626.00
24Záhora Petr BžanyBezrybky1252525.00
25Friedrich Tomáš Jablonec nad Nisou1242424.00
25Kraus Pavel Jablonec nad Nisou1242424.00
25Říčař David ZdelovJ.D.J. Fish team1242424.00
28Doležal Lambert Žďár nad Sázavou1222222.00
28Hencel Jiří Police nad MetujíStarší a neklidní2222211.00
28Novotný Petr ZámrskTorpedo team1222222.00
28Pavlíček Jaroslav Žďár nad Sázavou1222222.00
28Turský Jindřich Krchleby1222222.00
33Mackura Zdeněk PerninkBezrybky1191919.00
33Münzer Josef Nové Sedlo1191919.00
35Bína Libor Dlouhý Most1181818.00
35Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 241181818.00
35Stuchlík Jiří Nová PakaJizera 241181818.00
38Váňa Tomáš ZlosyňRebels team1171717.00
39Bertok Milan DubloviceRum team Jindřichův Hradec216168.00
39Krobot Jiří Dolní ČermnáJ.D.J. Fish team1161616.00
39Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíJ.D.J. Fish team1161616.00
42Kaminský Jaroslav Frýdštejn1121212.00
42Šupol Michal Rychnov nad KněžnouPodorlické vydry1121212.00
42Šupol Petr LibišanyPodorlické vydry1121212.00
45Smítka Radek BolinaStředočeši fishing team MAVER1101010.00
46Bauer František Karlovy VaryKocanda team1999.00
46Klein Jiří Karlovy VaryKocanda team1999.00
48Klement Antonín Chranišov1777.00
48Povolný Zdeněk Karlovy VaryKocanda team1777.00
50Belušiak Ladislav Jindřichův HradecBobr team Jindřichův Hradec2663.00
50Porazík Jakub Kolešov1666.00
50Porazík Václav KolešovRebels team1666.00
50Číž Luboš Jindřichův HradecRum team Jindřichův Hradec2663.00
54Ondráček Kamil Žďár nad SázavouPohoda team1444.00
54Černý Jindřich ml. Jindřichův HradecBobr team Jindřichův Hradec2442.00
56Janíček Jan Kamenice u Jihlavy1222.00

Copyright © 2013-2021, Rybářské žebříčky, z.s.