Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 152 termínů závodů
V minulosti zadáno 6743 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2019 - 31.12.2019 - Závody dvojic



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 27 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Mokrá Jana Najdek1383838.00
1Sobotka Miroslav Žďár nad Sázavou1383838.00
3Novotný Jiří Zámrsk1363636.00
3Novotný Petr Zámrsk1363636.00
5Chvála Jan SezemiceHungerfish team1343434.00
5Chvála Petr SezemiceHungerfish team1343434.00
7Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team1323232.00
8Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíJ.D.J. Fish team1303030.00
8Vašíček Zdeněk OpočnoPoseidon fishing club Opočno1303030.00
10Dostál Matouš Králíky1262626.00
10Kočí Josef Mnichovo Hradiště1262626.00
12Ondráček Kamil Žďár nad SázavouPohoda team1242424.00
12Polívka Martin Ždírec nad Doubravou1242424.00
12Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni1242424.00
12Šrámek Petr OpočínekHungerfish team1242424.00
16Bertok Milan Dublovice1202020.00
16Krobot Jiří Dolní ČermnáJ.D.J. Fish team1202020.00
16Tošer Jaroslav Ústrašín1202020.00
19Hencel Jiří Police nad MetujíStarší a neklidní1161616.00
20Pánek Vít Sezemice1141414.00
20Vrba Tomáš SvítkovVeteráni1141414.00
22Novotná Jaroslava Zámrsk1121212.00
22Novotná Pavlína Zámrsk1121212.00
24Icha Zdeněk Havlíčkův Brod1101010.00
25Žemlička Radek Slatiňany1666.00
26Bartoněk Lukáš Předměřice nad Labem1222.00
26Trnka Aleš Třesovice1222.00

Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.