Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 307 termínů závodů
V minulosti zadáno 6468 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Aktuální termíny - Kraj Plzeňský

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Květen 2019
25.05.2019 Sobota N Dolce - Plzeňský
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2019
25.05.2019 Sobota N Vrčeň - Plzeňský
Název: Soutěž v chytání ryb na Opatském rybníku
25.05.2019 Sobota N Šťáhlavy - Plzeňský
Název: Rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Heřmanova Huť - Plzeňský
Název: Rybářské závody Heřmanova Huť
25.05.2019 Sobota N Blovice mládež - Plzeňský
Název: Dětské rybářské závody
26.05.2019 Neděle N Ptenín - Plzeňský
Název: Rybářské závody Ptenín
Červen 2019
01.06.2019 Sobota N Okrouhlé Hradiště, Konstantinovy Lázně - Plzeňský
Název: Rybářské závody Sportovní rybolov rybník Hradiště
08.06.2019 Sobota N Dobřív - Plzeňský
Název: 13.ročník Rybářských závodů
08.06.2019 Sobota N Měcholupy - Plzeňský
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2019
08.06.2019 Sobota N Skořice - Plzeňský
Název: Rybářské závody
08.06.2019 Sobota N Hromnice mládež - Plzeňský
Název: Dětské rybářské závody
08.06.2019 Sobota N Kocourov u Horšovského Týna - Plzeňský
Název: Rybářské závody
15.06.2019 Sobota N Přehýšov - Plzeňský
Název: Rybářské závody
15.06.2019 Sobota N Dlouhý Újezd - Plzeňský
Název: Rybářské závody
15.06.2019 Sobota N Blížejov - Dolní rybník - Plzeňský
Název: Memoriál Jardy Sekereše
16.06.2019 Neděle N Dlouhý Újezd mládež - Plzeňský
Název: Dětské rybářské závody
22.06.2019 Sobota N Ústaleč - Plzeňský
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2019
29.06.2019 Sobota N Ptenín - Plzeňský
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2019
29.06.2019 Sobota N Koloveč - Plzeňský
Název: Rybářské závody KOLOVEČ
Červenec 2019
05.07.2019 Pátek N Klášter u Nepomuku - Plzeňský
Název: Nepomucká plavaná
27.07.2019 Sobota N Letiny-požární nádrž - Plzeňský
Název: 10.ročník rybářských závodů Letiny
Srpen 2019
03.08.2019 Sobota N Dehtín - Plzeňský
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2019
24.08.2019 Sobota N Střeziměř - Plzeňský
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2019
31.08.2019 Sobota N Ptenín - Plzeňský
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2019
Září 2019
07.09.2019 Sobota N Strážov - Plzeňský
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2019
14.09.2019 Sobota N Měcholupy - Plzeňský
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2019
21.09.2019 Sobota N Libkov - Plzeňský
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2019
21.09.2019 Sobota N BlÍŽEJOV - Dolní rybník - Plzeňský
Název: Memoriál Jardy Sekereše

 

 


Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.