Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 320 termínů závodů
V minulosti zadáno 6470 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Aktuální termíny - Kraj Pardubický

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Květen 2019
25.05.2019 Sobota N Drozdice - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Holice - mládež OBSAZENO pouze náhradníci - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody v Holicích " TABLET na udici "
25.05.2019 Sobota N Lukavice u Letohradu - Pardubický
Název: O živého čuníka - XIV. ročník
25.05.2019 Sobota N Knířov - Pardubický
Název: Rybářské závody
26.05.2019 Neděle N Miřetice mládež - Pardubický
Název: Rybářské závody
26.05.2019 Neděle N Holice - Pardubický
Název: TRADIČNÍ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY V HOLICÍCH
26.05.2019 Neděle N Choceň mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
Červen 2019
01.06.2019 Sobota N Svratouch - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
01.06.2019 Sobota N Svratouch - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
01.06.2019 Sobota N Žamberk mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
01.06.2019 Sobota N Žamberk ženy - Pardubický
Název: Rybářské závody
08.06.2019 Sobota N Míčov mládež - Pardubický
Název: DĚTSKÉ RYBÁŘKÉ ZÁVODY "MÍČOVSKÁ UDIČKA"
08.06.2019 Sobota N Markovice - Pardubický
Název: Velká cena Markovic 2019- 15 hodin
08.06.2019 Sobota N Stéblová - Pardubický
Název: Rybářské závody Stéblová
08.06.2019 Sobota N Brandýs nad Orlicí - Pardubický
Název: 21. ročník rybářských závodů „O putovní pohár starosty města"
08.06.2019 Sobota N Hlinsko - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
09.06.2019 Neděle N Míčov - Pardubický
Název: IV.Ročník Míčovské Udice
15.06.2019 Sobota N Dřenice - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
22.06.2019 Sobota N Drozdice závěrečná - Pardubický
Název: Vesnická liga
23.06.2019 Neděle N Slatiňany - Kunčí mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářšké závody
29.06.2019 Sobota N Trhová Kamenice - Pardubický
Název: 10.ROČNÍK RYBÁŘSKYCH ZÁVODŮ O POHÁR VÍTĚZŮ
29.06.2019 Sobota N Polička - mládež - Pardubický
Název: 9. ročník dětských závodů O pohár starosty
29.06.2019 Sobota N Králíky mládež - Pardubický
Název: Rybářské závody pro děti a mládež
Červenec 2019
06.07.2019 Sobota N Králíky plavaná - Pardubický
Název: O pohár města Králíky - memoriál ing.Šembery
07.07.2019 Neděle N Králíky položená/feeder - Pardubický
Název: O pohár města Králíky - memoriál ing.Šembery
13.07.2019 Sobota N Dřenice - Pardubický
Název: Hungerfish Cup 4.ročník Memoriál Ády a Míry Doležalových
27.07.2019 Sobota N Vysoké Chvojno - Pardubický
Název: Holický MIX
Srpen 2019
09.08.2019 Pátek N Polička - Pardubický
Název: Půlnoční kapr - rybářská noc
24.08.2019 Sobota N Dřenice - ženy - Pardubický
Název: Rybářské závody žen
31.08.2019 Sobota N Hrochův Týnec - Pardubický
Název: Rybářské závody
31.08.2019 Sobota N Hrochův Týnec - mládež - Pardubický
Název: Rybářské závody
31.08.2019 Sobota N Drozdice ženy - Pardubický
Název: Rybářské závody žen 10.ročník
Září 2019
07.09.2019 Sobota N Luže - Pardubický
Název: Rybářské závody dvojic
07.09.2019 Sobota N Žamberk mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
07.09.2019 Sobota N Žamberk - Pardubický
Název: Rybářské závody
08.09.2019 Neděle N Slatiňany - Kunčí - Pardubický
Název: Podzimní rybářské závody
14.09.2019 Sobota N Svratouch - Pardubický
Název: Rybářské závody
14.09.2019 Sobota N Svratouch - Pardubický
Název: Rybářské závody
22.09.2019 Neděle N Dřenice - Pardubický
Název: Rybářské závody
28.09.2019 Sobota N Česká Třebová - Pardubický
Název: Cejnobití
28.09.2019 Sobota N Drozdice - Pardubický
Název: Memoriál Honzy Švandy 6.ročník
28.09.2019 Sobota N Polička - Pardubický
Název: 9. ročník Václavská trofej - přívlač + muška
Říjen 2019
05.10.2019 Sobota N Miřetice - Pardubický
Název: Rybářské závody
12.10.2019 Sobota N Dřenice - Pardubický
Název: Rybářské závody DŘENICKÁ DĚLIČKA 2.ROČNÍK
12.10.2019 Sobota N Polička - Pardubický
Název: 24. ročník Podzimní přívlače - RedBass Cup
26.10.2019 Sobota N Polička - Pardubický
Název: Podzimní muška
Listopad 2019
09.11.2019 Sobota N Luže - Pardubický
Název: Košumberská štika
09.11.2019 Sobota N Polička - Pardubický
Název: 19. ročník poháru Poličský candát
16.11.2019 Sobota N Dřenice - Pardubický
Název: Dřenický Duhák-Dudák
30.11.2019 Sobota N Polička - Pardubický
Název: 11. ročník Prosincové štiky
Prosinec 2019
31.12.2019 Úterý N Polička - Pardubický
Název: 10. ročník ZLATÁ SILVESTROVSKÁ ŠUPINA

 

 


Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.