Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 84 termínů závodů
V minulosti zadáno 10316 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Kraj Ústecký - 01.01.2024 - 31.12.2024



Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2024 - 31.12.2024  | 01.01.2023 - 31.12.2023  | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 21 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Kraus Pavel Jablonec nad NisouFishing team Severočeši3888829.33
2Hakl Petr PředonínFishing team Severočeši3808026.67
3Bína Libor Dlouhý MostFishing team Severočeši2676733.50
3Havlíček Stanislav MělníkStředočeši fishing team MAVER2676733.50
5Richter Dalibor Rumburk2575728.50
6Váňa Tomáš ZlosyňRebels team2535326.50
7Dydňanský Roman VrbnoStředočeši fishing team MAVER2494924.50
8Záhora Petr BžanyBezrybky4454511.25
9Šnicer Petr Veltěže2404020.00
10Povolný Zdeněk Karlovy VaryKocanda team1343434.00
10Vlasta Vratislav Bakov nad JizerouMsk Mnichovo Hradiště1343434.00
12Charvát Lukáš ČernčiceRebels team2333316.50
13Mackura Zdeněk PerninkBezrybky1323232.00
14Kočí Josef Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště1292929.00
15Varadi Miroslav Nová Farma1252525.00
16Bauer František Karlovy VaryKocanda team1242424.00
17Svoboda Michal Kralupy nad Vltavou1222222.00
18Klein Jiří Karlovy VaryKocanda team1151515.00
19Perout Josef PerštejnBezrybky1131313.00
20Klement Antonín Chranišov1111111.00
21Hybner Pavel Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště1555.00

Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.