Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 155 termínů závodů
V minulosti zadáno 6696 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Kraj Vysočina - 01.01.2019 - 31.12.2019



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 36 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Hos Martin OtínPohoda team623623639.33
2Doležal Lambert Žďár nad Sázavou722624234.57
3Pavlíček Jaroslav Žďár nad Sázavou921526129.00
4Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team519019038.00
5Polovic Ladislav Žďár nad Sázavou518618637.20
6Jirásek Petr ChotěbořVysočina team413913934.75
7Pleskač Jan st. Libice nad Doubravou413113132.75
7Sobotka Miroslav Žďár nad Sázavou413113132.75
9Ondráček Kamil Žďár nad SázavouPohoda team512012024.00
10Doležán Nikola ChotěbořVysočina team411811829.50
11Melichar Tomáš Žďár nad SázavouVysočina team410710726.75
12Mokrá Jana Najdek4999924.75
13Musílek Petr ChotěbořVysočina team3888829.33
14Tošer Jaroslav Ústrašín5797915.80
15Pleskač Jan ml. Libice nad Doubravou4787819.50
16Vágenknecht Jiří Pardubice2777738.50
17Křen Jan Telč4686817.00
18Smítka Radek BolinaStředočeši fishing team MAVER3636321.00
19Bertok Milan Dublovice3525217.33
20Unzeitig Bohuslav Žďár nad SázavouPohoda team4484812.00
21Červený Jaroslav Jaroměř1454545.00
22Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team1393939.00
23Kubešová Denisa Bolina2373718.50
24Icha Zdeněk Havlíčkův Brod2333316.50
25Chvála Petr SezemiceHungerfish team1323232.00
26Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíJ.D.J. Fish team1313131.00
27Mojžíš Lukáš České Budějovice2282814.00
28Vlach Zdeněk ml. Ždírec nad Doubravou1262626.00
29Kopa Stanislav MoravičanyHungerfish team1252525.00
30Polívka Martin Ždírec nad Doubravou1242424.00
31Dydňanský Roman VrbnoStředočeši fishing team MAVER1191919.00
31Říčař David ZdelovJ.D.J. Fish team1191919.00
33Havlíček Stanislav MělníkStředočeši fishing team MAVER1141414.00
34Hofman David Hrochův Týnec1101010.00
35Chvála Jan SezemiceHungerfish team1777.00
36Gryč Jan Přibyslav1444.00

Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.