Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 328 termínů závodů
V minulosti zadáno 4774 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Celostátní - 01.01.2018 - 31.12.2018



Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 56 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Bartoněk Lukáš Předměřice nad Labem1393939.00
2Tošer Jaroslav ÚstrašínKrmiči1383838.00
3Kadlec TomášČeská Skalice1373737.00
4Chvála Petr SezemiceHungerfish team1363636.00
5Machatý DavidJaroměř1353535.00
6Kupka TomášHradec Králové1343434.00
7Kočí Josef Mnichovo Hradiště1333333.00
8Brodský Michal Hradec KrálovéFanatik Fishing team1323232.00
9Jirásek Petr ChotěbořVysočina team1313131.00
10Chválová Lubica SezemiceHungerfish team1303030.00
11Provazník MichalDřenice1292929.00
11Slavík Alexej VilémovKrmiči1292929.00
13Chvála Jan SezemiceHungerfish team1272727.00
13Hencel Jiří Police nad MetujíFanatik Fishing team1272727.00
15Pekař Jaroslav Kamenice nad LipouKrmiči1252525.00
15Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team1252525.00
17Kabát PetrSmilovice1242424.00
18Pazderka Adam Hradec Králové1232323.00
18Špitálský Václav st.Čelákovice1232323.00
20Hampejs DavidBílina1222222.00
20Musílek Petr ChotěbořVysočina team1222222.00
22Gančarčík Karel Pardubice1212121.00
22Poskočil PetrDolní Bučice1212121.00
22Velebný PavelPraha1212121.00
25Špánek MilanŽleby1202020.00
26Hybner PavelMnichovo Hradiště1191919.00
26Peterka JaroslavČeská Lípa1191919.00
28Nerad RostislavČeská Kamenice1181818.00
28Čech ZdeněkMnichovo Hradiště1181818.00
30Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team1171717.00
30Komora MartinChlumec nad Cidlinou1171717.00
30Wittvar Zdeněk st.Vrdy1171717.00
30Zeman Luboš SemilyJizera 241171717.00
34Hrubeš Petr1161616.00
35Fejfar KamilRadčice1151515.00
36Petružálek Jiří Plotiště nad LabemFanatik Fishing team1141414.00
36Varga LadislavBrandýs nad Labem1141414.00
38Leibl LuděkKamenický Šenov1131313.00
38Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team1131313.00
38Staněk Václav Hradec KrálovéVeteráni1131313.00
38Vágenknecht Jiří Pardubice1131313.00
42Halíř LukášOsek1121212.00
43Šitina Josef Velká Jesenice1111111.00
44Kadlec František Zlíč1101010.00
44Pišl Jan Třesovice1101010.00
44Srb RomanNymburk1101010.00
47Koubek FrantišekNeratovice1999.00
48Kaminský Jaroslav Frýdštejn1888.00
48Prepsl JanPraha1888.00
50Grofová LenkaKostelec nad Labem1777.00
51Hofta JiříBělá pod Bezdězem1666.00
52Brzobohatý Jan1555.00
52Kabourek VáclavČeská Kamenice1555.00
52Kočí JaroslavPraha1555.00
55Lang Radek1222.00
56Kočí VladimírPraha1111.00

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.