Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 180 termínů závodů
V minulosti zadáno 4509 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Kraj Jihomoravský - 01.01.2017 - 31.12.2017

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 414 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Stárek Jan Hamry nad Sázavou 4 1 1 0 0 0 0 0 0 1 0
2 Kudláček Václav Náměšť nad Oslavou 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Kunst Antonín Jaroměřice nad Rokytnou 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Kertész Julius  Moravské Budějovice 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
4 Řezáč Pavel Rakvice 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
6 Hanáček František 5 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0
7 Kobliha Martin Přerov 3 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
8 Klásek Petr 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Štork Dominik Ivančice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Daněk Jan 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Němec Daniel Boskovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Nakládal Petr Mikulov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Trčka Bronislav Břeclav 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Zajícová Klára 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Herman Pavel ml. Dobřínsko 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Pleskač Jan ml.  Libice nad Doubravou 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Krátký Roman Brno 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Chromý Radomír 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Míček Jan 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Jandásek Rostislav Lednice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Bláha Stanislav Dačice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Novotná Tereza 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Jarolík Jan 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Doubrava Jaroslav 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Buchalová Eliška 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Gratcl Josef Brno 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Macháň Martin 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Herman Pavel st. Dobřínsko 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Pavlíček Jaroslav  Žďár nad Sázavou 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Vavřík Lukáš 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Kendiura Tomáš Uničov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Maťák Martin Brno 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Matulka Matyáš  Jihlava 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Kloupar Jaroslav 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Čapko Ivo 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Prucek Miroslav Olomouc 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Chlumský David Senohraby 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Górecki Kacper Lukasz 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Rutová Tereza Senohraby 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Hanzal Ondřej Želetava 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Nekudová Monika 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Veselý Lukáš Jaroměřice nad Rokytnou 4 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
43 Valda Martin Brno 5 0 1 1 0 0 2 0 0 0 0
44 Černý Radek Třebíč 3 0 1 1 0 0 1 0 0 0 0
45 Hankocy Jaroslav Brno 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
46 Kvapil Pavel Citonice 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
47 Bartes Petr Jaroměřice nad Rokytnou 5 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
48 Sladký Ondřej Budkovice 3 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1
49 Pergreffi Luca Pardubice 2 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
50 Hošek Zdeněk 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
50 Švanda Jan ml. 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
50 Polovic Ladislav  Žďár nad Sázavou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
50 Treuz Miloš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
50 Takáč Pavel Světnov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
50 Žižlavský Jakub 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
50 Juříček Pavel Choryně 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
50 Honzaur Martin Tace 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
50 Toman František ml. Jaroměřice nad Rokytnou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
50 Karandyszewki Martin 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
50 Ungr Vojtěch Jaroměř 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
50 Cieslarová Kamila 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
50 Mičič Bogdan Citonice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
50 Hanyková Eliška Chotutice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
50 Tichý Tomáš Slatiňany 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
50 Treuz Marek 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
50 Štefan Ondřej Podivín 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
50 Bravenec Miroslav Dolní Dunajovice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
50 Jurkovič Jan 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
50 Břoušek Jaroslav Vyškov 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
50 Flanderka Aleš Pašinka 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
50 Křeček Vojtěch Svitavy 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
50 Mlčúch Štefan Brno 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
50 Maňák Stanislav Hošťálková 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
50 Hebron Milan 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
50 Hřebačka Patrik Podivín 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
76 Heidenreich Jan 4 0 0 2 0 1 0 0 1 0 0
77 Buchal Lukáš 2 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0
78 Ambros Josef Brno 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
79 Zavřel Jan Pomezí 4 0 0 1 0 0 0 1 1 0 0
80 Zálešáková Sabina Veselí nad Moravou 2 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
81 Matej Jiří Přerov 3 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
82 Molík Lubomír Citonice 3 0 0 1 0 0 0 0 0 2 0
83 Šmíd Petr Vranovská Ves 2 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
84 Koukal Michal Hvozdečko 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
84 Toman František st. Jaroměřice nad Rokytnou 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
86 Míček Jan Valtice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
86 Papoušek Ivan Hostim 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
86 Svoboda Lukáš Březí 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
86 Přibyl Petr 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
86 Ondovčák Aleš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
86 Králík Jindřich 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
86 Kubín Rostislav Vísky 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
86 Kschwend Petr Brno 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
86 Ondrušek Roman Tovačov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
86 Pekař Jaroslav  Kamenice nad Lipou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
86 Ondra Michal 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
86 Seifried Jakub 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
86 Kvapilová Miroslava 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
86 Ambros Jaromír Rosice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
86 Jirásek Petr  Chotěboř 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
86 Šnajdr Michal 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
86 Králík Jiří Břeclav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
86 Navrkal Lukáš Plešice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
86 Kubák Roman 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
86 Adam Ivo ml. 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
86 Kouba František České Budějovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
86 Borčová Petra 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
86 Nevrkla Michal 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
86 Melcher Miroslav 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
110 Nováčková Markéta 3 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
110 Samlík Libor 2 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
112 Tomšík Jan Křižanov 4 0 0 0 1 0 1 0 0 1 0
113 Šabata Jakub Moravský Krumlov 2 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
114 Hurych Petr 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
114 Koucký Milan Vracovice 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
114 Melichar Tomáš  Žďár nad Sázavou 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
117 Duba Ladislav Žďár nad Sázavou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
117 Krýdl Jiří 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
117 Havlík Vojtěch 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
117 Viktorýn Marek Zastávka 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
117 Pešek Antonín 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
117 Fryšová Jaroslava 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
117 Rotröckel Tomáš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
117 Ferenc Lukáš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
117 Todt Michal Dubňany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
117 Lukáč Josef Jevišovka 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
117 Brückner Martin Velké Meziříčí 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
117 Říha Jan Bakov nad Jizerou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
117 Vallone Giorgio Brno 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
117 Burcin Petr 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
117 Nekvapil David 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
117 Müller Tomáš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
117 Godlewský Jiří Rakvice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
117 Kudláček Jan Ocmanice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
135 Ondráček Petr Nové Město na Moravě 3 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
135 Klempa Zdeněk Přímětice 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
137 Chadraba Petr Ždánice 4 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
138 Kazatel Petr Znojmo 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
139 Tůma Jakub Rousínov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
139 Galeta Josef Znojmo 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
139 Martínek Antonín Brno 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
139 Mareček Tomáš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
139 Vystrčil Dušan 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
139 Přibyl David Znojmo 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
139 Vavřín Václav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
139 Záškoda Radek Moravské Budějovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
139 Doležal Lambert  Žďár nad Sázavou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
139 Kalvodová Adéla 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
139 Kneipl František Olomouc 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
139 Kovář Michal 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
139 Jahn Lukáš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
139 Dorotík Tomáš Valašské Meziříčí 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
139 Kupsa Jan st. Buřenice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
139 Ondrák Petr Podivín 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
139 Zálešák Petr Veselí nad Moravou 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
139 Indra Radoslav Březí 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
157 Konvalina Milan 2 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0
158 Kadlec Milan Pouzdřany 4 0 0 0 0 0 1 0 3 0 0
159 Tůmová Tereza Hovorany 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
159 Nekvapil Václav 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
159 Rašek Martin Pacov 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
159 Vančura Ivan 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
159 Horňas Milan Nové Město na Moravě 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
159 Hrozek Petr Podivín 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
159 Zimmermanová Lenka Podivín 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
159 Pelán Lukáš 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
159 Lukáč Josef ml. Jevišovka 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
159 Trenz Michal 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
159 Malý Vladimír 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
159 Peřina Josef Olomouc 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
159 Lakoš Gustav Kralice 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
159 Michalovič Tomáš Mohelnice 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
159 Bartl Petr 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
159 Veselý Jan Jeníkovice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
159 Poulech Radek 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
159 Novák Radek ml. 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
177 Pavka Martin Znojmo 5 0 0 0 0 0 0 2 0 2 0
178 Žalud Oldřich Zastávka 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
178 Hron Radek 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
178 Molek Petr Plzeň 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
178 Pečta Radek st. Třebíč 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
178 Vala Jiří 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
178 Schauer David Polička 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
178 Macálka Dominik Lukovany 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
178 Švub Dominik 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
178 Žák Miloslav Jindřichův Hradec 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
178 Vajtar Bořivoj Podivín 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
178 Bartoš Miroslav 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
178 Vala Tomáš Hamry nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
178 Říha Luboš Jevišovka 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
178 Častulík Luděk Moravská Třebová 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
178 Melezínek Vlastimil Polička 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
178 Schauer Lukáš Polička 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
194 Pečta Radek ml. Třebíč 2 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0
195 Langer Tomáš 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
195 Dořičák Lukáš 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
195 Pouzar Josef 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
195 Trenz Miloš 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
195 Venský Petr 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
195 Valchař Jakub 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
195 Tábora Rudolf Drnholec 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
195 Chrenovský Ivan Drnholec 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
195 Samlíková Sára 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
195 Vik Marek Olomouc 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
195 Fukal Ladislav 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
195 Trenz Marek 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
195 Kácel Petr 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
195 Chadim Filip Březník 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
209 Revai Miroslav 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
209 Kaláb Bohuslav Citonice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
209 Štěpánek Radek 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
209 Gaul Maxwel Hněvotín 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
209 Šimerle Jan Rosice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
209 Hosenseidl Miloslav České Budějovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
209 Řehulka Patrik Hranice na Moravě 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
209 Maštera Václav Loštice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
209 Unzeitig Bohuslav  Žďár nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
209 Načev Luděk 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
209 Heřmánek Tomáš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
209 Kovář Jan Novosedly 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
209 Sobotka Petr  Žďár nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
209 Chovanec Jiří Jihlava 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
209 Pokorná Monika 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
209 Zavacký Radek Jaroměřice nad Rokytnou 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
225 Šramka Branislav 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
225 Truhlář Patrik Vlašim 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
225 Žáková Zuzana 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
225 Mikula Radek 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
225 Jakeš Jan Ostrov nad Oslavou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
225 Langer Jaromír Klentnice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
225 Vrtěl Petr Přerov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
225 Tůma Jiří Rousínov 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
225 Vitásek Jiří Červená Lhota 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
225 Musilová Bára 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
225 Frič Michal 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
225 Mikula Tomáš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
225 Nováček Jindřich 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
225 Zikán Josef 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
225 Hrazdil Jiří 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
225 Heimlich Roman 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2017, Rybářské žebříčky, z.s.