Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 333 termínů závodů
V minulosti zadáno 4774 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Aktuální termíny - Závody mládeže

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Duben 2018
21.04.2018 Sobota N Ostrava - Poruba - mládež - Moravskoslezský
Název: Pohár Svinovských tůní 2018
21.04.2018 Sobota N Zájezdec - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
22.04.2018 Neděle N Malá Skála - mládež - Liberecký
Název: Dětské rybářské závody
22.04.2018 Neděle N Šenov - mládež - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
22.04.2018 Neděle N Tůň u Loukova - mládež - Liberecký
Název: Dětské rybářské závody
28.04.2018 Sobota N Radějov - mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
28.04.2018 Sobota N Veselí nad Lužnicí mládež - Jihočeský
Název: Veselská zlatá udice
29.04.2018 Neděle N Hustopeče nad Bečvou - mládež - Olomoucký
Název: Dětské rybářské závody
29.04.2018 Neděle N Újezd nad Lesy - mládež - Praha
Název: Dětské rybářské závody
29.04.2018 Neděle N Lednice - mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
Květen 2018
05.05.2018 Sobota N Čermná nad Orlicí mládež - Královéhradecký
Název: Dětské rybářské závody
08.05.2018 Úterý N Skuteč (Štěpánov) - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
12.05.2018 Sobota N Vehlovice mládež - Středočeský
Název: 31.ročník dětských rybářských závodů
12.05.2018 Sobota N Markovice - mládež - Pardubický
Název: MARKOVICKÝ HÁČEK 2017
12.05.2018 Sobota N Bělá pod Bezdězem - mládež - Středočeský
Název: O pohár předsedy SÚS děti a mládež
12.05.2018 Sobota N Hradec Králové mládež - Královéhradecký
Název: Tablet na udici 2018
12.05.2018 Sobota N Křižánky - mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
13.05.2018 Neděle N Luže - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Lužec nad Vltavou mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Jemnice - mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Týnec nad Sázavou mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Luhačovice mládež - Zlínský
Název: Dětské rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Mšeno u Mělníka mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Jimramov mládež - Vysočina
Název: Jimramovský feeder
20.05.2018 Neděle N Bulhary - mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Benátky nad Jizerou mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Zadní Třebaň - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Frýdek-Místek mládež - Moravskoslezský
Název: Dětské rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Svitavy - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Lysá nad Labem - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
27.05.2018 Neděle N Praha - Zbraslav mládež - Praha
Název: Dětské rybářské závody
27.05.2018 Neděle N Rakvice - mládež - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
27.05.2018 Neděle N Vrchlabí mládež - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
Červen 2018
02.06.2018 Sobota N Žamberk mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
02.06.2018 Sobota N Žamberk ženy - Pardubický
Název: Rybářské závody
02.06.2018 Sobota N Bělá pod Bezdězem - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
02.06.2018 Sobota N Skuhrov nad Bělou mládež - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
02.06.2018 Sobota N Radotín mládež - Praha
Název: Dětské rybářské závody
09.06.2018 Sobota N Frýdek-Místek mládež - Moravskoslezský
Název: Dětské rybářské závody
09.06.2018 Sobota N Štěchovice(Buš) - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
09.06.2018 Sobota N Olešná - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
09.06.2018 Sobota N Svratouch - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
09.06.2018 Sobota N Veselá u Mnichova Hradiště - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
10.06.2018 Neděle N Polouvsí - mládež - Moravskoslezský
Název: Dětské závody v lovu ryb udicí s očky a navijákem
16.06.2018 Sobota N Humpolec mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
16.06.2018 Sobota N Dřenice - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
23.06.2018 Sobota N Lázně Bohdaneč mládež - Pardubický
Název: Mistrovství Klubu mládež
23.06.2018 Sobota N Frýdek-Místek mládež - Moravskoslezský
Název: Dětské rybářské závody
23.06.2018 Sobota N Polička - mládež - Pardubický
Název: 8. ročník dětských závodů O pohár starosty
Červenec 2018
01.07.2018 Neděle N Mokrovousy- mládež - Královéhradecký
Název: BÍLÁ RYBA Z MOKROVOUS
14.07.2018 Sobota N Jimramov mládež - Vysočina
Název: Jimramovský kapr jednotlivců do 15 leti
Srpen 2018
21.08.2018 Úterý N Příbram na Moravě mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
Září 2018
01.09.2018 Sobota N Hrochův Týnec - mládež - Pardubický
Název: Rybářské závody
01.09.2018 Sobota N Kostelany nad Moravou - mládež - Zlínský
Název: Dětské rybářské závody
01.09.2018 Sobota N Hosty mládež - Jihočeský
Název: Dětské rybářské závody
08.09.2018 Sobota N Žamberk mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
08.09.2018 Sobota N Vrbno mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
08.09.2018 Sobota N Kvasice - mládež - Zlínský
Název: Dětské rybářské závody
15.09.2018 Sobota N Luhačovice mládež - Zlínský
Název: Dětské rybářské závody
30.09.2018 Neděle N Mohelnice mládež - Olomoucký
Název: Dětské rybářské závody
Říjen 2018
27.10.2018 Sobota N Újezd nad Lesy - mládež - Praha
Název: Dětské rybářské závody

 

 


Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.