Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 33 termínů závodů
V minulosti zadáno 7015 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Kraj Karlovarský - 01.01.2019 - 31.12.2019



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 212 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Mach VáclavPernink1016719319.30
2Hrdlička JaroslavMariánské Lázně916620122.33
3Mackura ZdeněkPernink1016122522.50
4Porazík Václav KolešovRebels team514614629.20
5Motl FrantišekBečov512512525.00
6Sütto PetrOstrov512212224.40
7Münzer JosefNové Sedlo812113817.25
8Charvát Lukáš ČernčiceRebels team411711729.25
9Povolný Zdeněk Karlovy Vary1111516414.91
10Záhora PetrBílina6939315.50
11Klein JiříKarlovy Vary5898917.80
12Klement AntonínChranišov108710110.10
13Lévai Jan st.Karlovy Vary8818410.50
13Sochor VáclavPřeštice3818127.00
15Perout JosefPerštejn6787813.00
16Půta JiříPlzeň5757515.00
17Čížek PavelMariánské Lázně4747418.50
18John MiroslavRoudnice nad Labem2636331.50
19Beneš KarelBílina4616115.25
20Bauer FrantišekKarlovy Vary4595914.75
21Ševčík PetrLouny5575711.40
22Cingroš RomanStod4565614.00
23Bereš JanPlaná3555518.33
23Spiller KarelStod3555518.33
25Kopčo JanNové Sedlo2545427.00
25Sobotka JosefPerštejn4545413.50
27Hložek FrantišekBílina5535310.60
27Slezák Tomáš2535326.50
29Leško JiříOldřichov2525226.00
30Kolčava TomášSmolnice1505050.00
30Macháček PavelLoučky3505016.67
30Verner VladimírSmolnice1505050.00
30Výborný JiříTeplá2505025.00
34Hlinčík JosefPlaná3494916.33
35Jeníkovský JanHokov1484848.00
36Novák PetrChranišov3474715.67
36Pekárek StanislavLouny3474715.67
36Strnad JakubCheb2474723.50
39Druxa JosefTeplice1464646.00
39Halíř LukášOsek1464646.00
41Křivánek MiroslavRoudnice nad Labem1444444.00
41Sochor RudolfPetrohrad3444414.67
43Lévai JosefKarlovy Vary743456.43
43Svědínek ZdeněkTeplice3434314.33
45Pešek Michal ml.Řeřichy1424242.00
45Pešek Michal st.Řeřichy1424242.00
45Sochor MichalPetrohrad2424221.00
45Valchař PetrValeč3424214.00
45Zeman Vojtěch st.Hostivice2424221.00
45Šilhavý StanislavTřemošná2424221.00
51Varadi MiroslavNová Farma4414110.25
52Jindra JaroslavReřichy1404040.00
52Pešek JiříŘeřichy1404040.00
54Baďura VáclavKarlovy Vary2393919.50
54Sochor MartinPetrohrad3393913.00
54Vican RomanPřeštice2393919.50
54Vydra MartinOstrov3393913.00
58Faitl JiřiKarlovy Vary1383838.00
58Gregora Robert st.3383812.67
58Tóth PetrKarlovy Vary1383838.00
61Mendel MilanPšovky1363636.00
61Würz DaliborHořesedly1363636.00
63Chýle KarelÚstí nad Labem1343434.00
63Varga StanislavHolýšov2343417.00
65Cingroš JakubStod2333316.50
65Gajdoš Miroslav2333316.50
65Pirič PavelOstrov3333311.00
68David Martin st.Rakovník1323232.00
68Harant AntonínPlzeň3323210.67
68Krejčí PetrKněževes1323232.00
68Smihrodský StanislavTachov2323216.00
72Hájek PetrKarlovy Vary2313115.50
72Makarský MichalKarlovy Vary3313110.33
72Michálek JanOtovice3313110.33
72Rozum PavelTřemošná2313115.50
72Rumlena JakubLoket1313131.00
77Putz Jiří1303030.00
77Schubert MartinChranišov2303015.00
77Váňa JindřichPraha1303030.00
77Váňa Tomáš ZlosyňRebels team1303030.00
77Šmůla David ml.Dobřany2303015.00
82Krupica JaroslavPlaná2292914.50
82Lang JindřichMariánské Lázně1292929.00
84Fictum DavidMariánské Lázně1282828.00
84Hradský TomášStará Voda1282828.00
84Majoroš VojtěchKarlovy Vary2282814.00
87Kabát MiroslavTřemošná1272727.00
88Houška RichardJenišov2262613.00
88Poláček DavidTeplá1262626.00
88Touš Pavel st.Tachov1262626.00
88Vicher MilanPlzeň1262626.00
88Vrbka TomášCheb1262626.00
93Orgoň RomanTachov1252525.00
93Würz DanielNeratovice1252525.00
95Králíček JiříNová Role1242424.00
95StrnadMariánské Lázně1242424.00
95Šmůla DavidDobřany1242424.00
98Dohnal FrantišekOstrov1232323.00
98Ečer KarelHorní Slavkov323237.67
98Hurt MIlan1232323.00
98Polena MilanPlaná1232323.00
98Pálek KarelKřepkovice1232323.00
98Sochor Rudolf ml.Petrohrad1232323.00
104Loučka BohumilTři Sekery2222211.00
104Patrovský Josef2222211.00
104Plánička MiloslavSrby1222222.00
104Vojtěchovská MarieTeplá1222222.00
104Wacka PetrMariánské Lázně2222211.00
109Bozděch KarelStaňkov1212121.00
109Majoroš VladimírKarlovy Vary1212121.00
109Vrzák JaroslavHostivice2212110.50
109Šedivý Jiří st.Nýřany2212110.50
113Bartoš FrantišekChotěšov1202020.00
113Kocábek TomášNové Strašecí1202020.00
113Špiler KarelStod1202020.00
116Běle DavidVšeruby1191919.00
116Harant MiroslavPlzeň1191919.00
118Hovorka JanTeplá218189.00
118Knot Miroslav1181818.00
118Půta RomanPlzeň1181818.00
121Šilpoch Filip217178.50
122Beneš ZdeněkPeruc216168.00
122Brychta JanVtelno1161616.00
122Nauš VladislavBlížejov1161616.00
122Rudl František1161616.00
122Skoumal Milan ml.Vysoké Březno1161616.00
127Hlavatý Martin1151515.00
127Pojar MiroslavMilíře1151515.00
129Andrš RobertMariánské Lázně1141414.00
129Král Josef ml.1141414.00
129Marek Jan1141414.00
132Randl JakubPlaná1131313.00
132Šikut Felix1131313.00
134Bártík MiloslavPlzeň1121212.00
134Halíř JiříMost1121212.00
134Hejný JiříSmolnice1121212.00
134Putz Lukáš1121212.00
138Flosman JiříChodová Planá1111111.00
138Kravar Roman1111111.00
138Rangl JakubPlaná1111111.00
138Tintěra MiroslavStříbro1111111.00
138Vopálenský Zdeněk1111111.00
143Doboš Tomáš1101010.00
143Hanuš Stanislav1101010.00
143Jambor ZdeněkPlaná210105.00
143Kadlec Martin ml.1101010.00
143Minařík VáclavStod1101010.00
143Oberfalzer JanKarlovy Vary1101010.00
143Pospíšil Václav1101010.00
150Ivančík Tadeáš1999.00
150Mališ AlešChranišov2994.50
150Švagr MilanTachov1999.00
153Dostál Daniel1888.00
153Jersak Martin1888.00
153Krupka JiříTelce1888.00
153Seidl JanZbiroh1888.00
153Strnad RomanMariánské Lázně2884.00
158Hájek LadislavKarlovy Vary1777.00
158Málek Filip1777.00
158Růžička MartinKadaň1777.00
158Teplý Jaroslav2773.50
162Bauer MartinChodov1666.00
162Hochman František1666.00
162Hora František st.1666.00
162Jersák Richard1666.00
162Kianičková JitkaPeruc1666.00
162Krůta MiroslavVroutek1666.00
162Ullmann HorstSokolov1666.00
169Demeter Nikolas1555.00
169Pospíšil PavelNová Farma1555.00
171Klíma JosefOtovice1444.00
171Klíma Pavel ml.Otovice1444.00
171Mlčoch StanislavKarlovy Vary1444.00
171Pospíšil Libor1444.00
175Blažej MarekNové Sedlo1333.00
175Lindenberg Daniel ml.1333.00
177Bartoň FrantišekKlášterec nad Ohří1222.00
177Fenclová EvaRakovník1222.00
177Hrnčíř RomanBřezno1222.00
177Paradič JanPodbořany1222.00
177Richter PavelPlzeň1222.00
177Svoboda JiříPodbořany1222.00
177Zlechovec Stanislav ml.Rakovník1222.00
177Šebo Jiří1222.00
177Šesták JindřichPřeštice1222.00
177Šíma JanBřezno1222.00
187Bičík Vojtěch1111.00
187Grössl Michael1111.00
187Ivančík Ludovít1111.00
187Janeček Jan st.Kvíčovice1111.00
187Kadlec Jan ml.1111.00
187Kadlec Martin1111.00
187Kovanda AdamMariánské Lázně1111.00
187Kovář RadekPlaná1111.00
187Král JosefHolýšov1111.00
187Lindenberg Daniel1111.00
187Machulda JonathanMariánské Lázně1111.00
187Martinovský JaroslavStod1111.00
187Matějka JanTachov1111.00
187Michálek Jan1111.00
187Novák Václav1111.00
187Pfeifer Jaroslav1111.00
187Pokorný TomášKarlovy Vary1111.00
187Růžička Miroslav ml.1111.00
187Sochor Josef1111.00
187Strnad StanislavSekerské Chalupy1111.00
187Svoboda MartinNezdice1111.00
187Sysala JiříMariánské Lázně1111.00
187Sádlík DanielJeníšovice1111.00
187Varadi Antonín1111.00
187Šindelář Petr1111.00
187Šuhaj MichalLibá1111.00

Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.