Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 55 termínů závodů
V minulosti zadáno 5993 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Celostátní - 01.01.2018 - 31.12.2018 - Závody mládeže



Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 1902 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Dostál Matouš Králíky1444345932.79
2Pazderka Adam Hradec KrálovéDream team1240040033.33
3Vodičková Kateřina Příbram1024724724.70
4Šinták Marek Hradec Králové823723729.63
5Tobolka Daniel NechaniceJizera 24823523529.38
6Syrovátka Tomáš ml.Příbram722522532.14
7Lochman PavelZdelov821821827.25
8Vágenknecht AdamPardubice620020033.33
9Vágenknecht DanPardubice619519532.50
10Hofman DavidHrochův Týnec617317328.83
11Jakubík StanislavHradec Králové514414428.80
12Petružálková Anet Plotiště nad LabemFanatik Fishing team414014035.00
13Ďurček Josef ml.Mnichovo Hradiště412912932.25
14Matouš FilipTýniště nad Orlicí512512525.00
15Svobodová ViktorieTýniště nad Orlicí512012024.00
16Mergl Jakub ml.Heřmanův Městec411511528.75
17Riedl Patrik Humpolec310910936.33
18Riedl Filip Humpolec310310334.33
18Čermáková EmaStěžov310310334.33
20Nass AdamPňovice410210225.50
21Chromčák JiříMimoň310010033.33
22Hájek Josef ml.Týniště nad Orlicí3959531.67
23Trnka Tomáš2939346.50
24Kubešová Denisa Bolina7919113.00
24Miškolci Tomáš ml.Lanškroun2919145.50
26Bejr MatoušMnichovo Hradiště3909030.00
26Jelínková AnetaNasavrky4909022.50
26Kolář VítekKozlov2909045.00
29Olbrich JakubBechov3878729.00
30Langr ŠtěpánMnichovo Hradiště3868628.67
30Machačová TerezaKlášter nad Dědinou2868643.00
32Bartošová EliškaKostelec nad Orlicí2858542.50
33Henychová NelaKlášter nad Dědinou2838341.50
33Vacek AlexandrHlinsko4838320.75
35Olbrich PetrBechov3828227.33
35Šimonovský Jakub Rožmitál pod Třemšínem4828220.50
37Rubák VojtěchHradec Králové3818127.00
38Matulka Matyáš Jihlava3808026.67
38Růžičková NelaMorašice3808026.67
40Bastl TomášJeníkovice3797926.33
40Halamka Luboš3797926.33
40Čermák Martin ml.Stěžov3797926.33
43Kropáček Tomáš ml.Rožmitál pod Třemšínem2767638.00
44Rozkošný JanPřelouč2757537.50
45Kočíř MatějČankovice3727224.00
46Daňhelová VeronikaBělá pod Bezdězem2696934.50
46Rybářová LeontýnaČeský Dub4696917.25
48Špůr JanJaroměř2676733.50
49Bečka Jan2666633.00
49Grégr Jiří ml.Šubrtov2666633.00
49Karas LukášJaroměř2666633.00
49Šourková Karolína Rožmitál pod TřemšínemSkalice5666613.20
53Charwot StanislavČáslav2656532.50
53Šmíd JakubSvětlá nad Sázavou3656521.67
55Provazník MatějStolany2646432.00
56Vrbický MichalHradec Králové4636315.75
57Kovář JanPraha3626220.67
57Šimková Marie2626231.00
59Míka MarekVeselí nad Lužnicí2616130.50
59Suchý DenisDobrá Voda3616120.33
59Vorel AlešRakovník2616130.50
62Bernatík TomášBohumín2606030.00
62Hejda FilipRakovník2606030.00
62Orolín LukášMnichovo Hradiště3606020.00
65Kalousová NelaČastolovice4595914.75
65Novák VítLično2595929.50
67Fingerová HanaKostelec nad Orlicí3585819.33
67Hess TomášZálší2585829.00
67Špatný JakubDolní Bukovsko2585829.00
70Figura Daniel2575728.50
71Bagar Šimon2565628.00
71Dostálek VáclavHradec Králové2565628.00
71Miškolci TadeášLanškroun2565628.00
71Novák LukášPraha2565628.00
71Tůmová BarboraLibčice3565618.67
71Zahradník MichalPlatenice2565628.00
71Škoda MatyášVelké Poříčí4565614.00
78Beran Jan3555518.33
78Makeš LukášLukavice2555527.50
78Makešová VeronikaLukavice2555527.50
81Matouš DavidTýniště nad Orlicí3545418.00
81Pop PavelHradec Králové4545413.50
83Kožíšek JakubTřebechovice pod Orebem3535317.67
84Gavlas Jiří ml.Dolní Bukovsko2525226.00
84Johanides MiroslavČermná nad Orlicí2525226.00
84Šimůnková MarkétaKošťálov2525226.00
87Chvátal Jakub2515125.50
87Motejzlík PetrBřeznice4515112.75
87Ulrychová AdélaMnichovo Hradiště2515125.50
87Šteidler Marek2515125.50
91Kot HynekZdislavice1505050.00
91Rybářová NatálieČeský Dub4505012.50
91Zavacký VojtěchLhota u Potštejna4505012.50
94Chaloupka Patrik ml.Janov1494949.00
94Kalous JakubČastolovice4494912.25
94Lingler JonášBělá pod Bezdězem1494949.00
94Pirkl MarekStárkov3494916.33
94Pirklová KarolínaStárkov2494924.50
94Rybář Jindřich ml.Český Dub3494916.33
94Svárovský DavidHumpolec2494924.50
101Beránková EliškaSvětlá nad Sázavou1484848.00
101Eichler TomášBělá pod Bezdězem2484824.00
101Erben MiroslavLohenice2484824.00
101Glocarová TheaŽichlínek1484848.00
101Pižl MarekPřelouč1484848.00
101Zumr Michal ml.Čelákovice1484848.00
107Brendlová KláraLanškroun1474747.00
107Hnulík SvatoplukHavlíčkův Brod1474747.00
107Kepáková VeronikaPoruba2474723.50
107Kocanda JakubPustina1474747.00
107Nachlingerová AnetaPraha1474747.00
107Pagačová Pavlína st.Mladá Boleslav1474747.00
107Pop RobinHradec Králové4474711.75
107Čejka PetrČermná nad Orlicí1474747.00
107Šmejda Adam1474747.00
116Chmelíček RomanMěřín1464646.00
116Holý JosefTábor2464623.00
116Kulhánek AdamJablonné nad Orlicí1464646.00
116Mráz TomášSoběslav2464623.00
116Pěchouček JiříRakovník2464623.00
116Smejkal AdamHavlíčkův Brod1464646.00
116Sochor Martin ml.Petrohrad2464623.00
116Suchý TomášVamberk2464623.00
116Šuchal Adam Markovice2464623.00
125Brechel Jan1454545.00
125Homola Matěj1454545.00
125Hýbner Dušan ml.Bělá pod Bezdězem1454545.00
125Javůrková TýnaLitomyšl1454545.00
125Čejková NatálieČermná nad Orlicí1454545.00
125Červinka LadislavDobřenice2454522.50
125Žofka VojtěchTěchonín1454545.00
132Bursík MichalSoběslav2444422.00
132Chymiak ŠtěpánHorní Roveň2444422.00
132Koudela JakubVelké Meziříčí1444444.00
132Kukeně TomášSvětlá nad Sázavou1444444.00
132Lukš Benjamin1444444.00
132Macháně MartinKrčín2444422.00
132Nietsche Viktor1444444.00
132Petr MarekSobčice1444444.00
132Stříteský LukášHradec Králové1444444.00
132Věrnáková LucieBřehy2444422.00
142Brzoň MatějKožlí1434343.00
142Cetkovská AnnaČeská Třebová1434343.00
142Hasal JakubChomutice1434343.00
142Matoušková AndreaDolní Ředice1434343.00
142Požár OndřejMěřín1434343.00
142Szczur Daniel2434321.50
142Vlach KrištofBlovice2434321.50
142Zahradníková Zuzana1434343.00
142Zelenka JosefRožmitál pod Třemšínem1434343.00
142Špacírová SáraJaroměř2434321.50
142Šrámek JosefHolice1434343.00
153Bulíček TomášJemnice1424242.00
153Cetkovská MichaelaČeská Třebová1424242.00
153Choutková KláraSvětlá nad Sázavou1424242.00
153Janďourek JiříKbelnice1424242.00
153Kotyk MichalSadová3424214.00
153Kynclová Eliška2424221.00
153Ouhrabka MichalNová Paka2424221.00
153Vavroch KristiánRožmitál pod Třemšínem3424214.00
153Vávra ŠimonLanškroun1424242.00
153Štěrba DominikRožmitál pod Třemšínem1424242.00
163Chmelař JakubČastolovice3414113.67
163Fišer JanRakovník2414120.50
163Frydrych Jakub2414120.50
163Greguš Jozef ml.Jablonné nad Orlicí1414141.00
163Janečková AnnaHradec Králové1414141.00
163Kindl JanChomutice1414141.00
163Novotný Jiří ml.Jemnice1414141.00
163Polanský JanBlatná1414141.00
163Pácal Antonín ml.Stránecká Zhoř1414141.00
163Sochorová HanaPetrohrad2414120.50
163Vik DenisVelké Meziříčí2414120.50
163Wachtl Vojtěch1414141.00
163Čermáková EliškaLhota u Potštejna1414141.00
163Červinka Ladislav2414120.50
177Bartoš TomášBřehy2404020.00
177Chládová AnežkaSvětlá nad Sázavou1404040.00
177Formanová AdrianaPraha1404040.00
177Glocar DenisŽichlínek1404040.00
177Hálová MichaelaPřelouč1404040.00
177Jakubec Jan1404040.00
177Koudelka AdamČeská Třebová1404040.00
177Krummer Dominik2404020.00
177Martynjuk RomanAnenská Studánka1404040.00
177Nekvinda TobiášBorohrádek1404040.00
177Novotný Milan Markovice2404020.00
177Pojerová Kateřina ml.Rožmitál pod Třemšínem1404040.00
177Vitnerová Vanesa1404040.00
177Řeháček AdamVrchovina1404040.00
191Chytilová Anna1393939.00
191Finda StanislavJemnice1393939.00
191Kašpar DominikTýniště nad Orlicí2393919.50
191Kašpar Leoš1393939.00
191Levová Kateřina1393939.00
191Malina Matěj2393919.50
191Petr LukášSobčice1393939.00
191Souček MartinVeselí nad Lužnicí1393939.00
191Tůmová AnnaLibčice3393913.00
191Vondra Lukáš3393913.00
191Vondra VojtěchLanškroun1393939.00
191Zavacký MatějLhota u Potštejna439399.75
191Záleský JosefHradec Králové1393939.00
191Škoda Zdeněk ml.Bělá pod Bezdězem1393939.00
205Cerula OndřejTýniště nad Orlicí2383819.00
205Fajkus Matěj1383838.00
205Franče PavelKřivoklát1383838.00
205Hamák Tobiáš1383838.00
205Harding DanielKostelec nad Orlicí1383838.00
205Hlaváč RadimMěřín1383838.00
205Horák MarekJaroměř2383819.00
205Hufová DominikaLanškroun1383838.00
205Hájková TerezaMoravany2383819.00
205Jůn JanVeselí nad Lužnicí2383819.00
205Papež FrantišekSezimovo Ústí2383819.00
205Pažout OndřejDolní Ředice1383838.00
205Rejna TomášSvětlá nad Sázavou1383838.00
205Stoszková Valerie1383838.00
205Tesař DominilČeská Třebová1383838.00
205Velek Matěj1383838.00
205Zahradník MiroslavSvětlá nad Sázavou1383838.00
205Zajíc DavidKamenice1383838.00
205Černovická Alice Lucie1383838.00
224Bouček JiříZdislavice2373718.50
224Chmelíčková EvaMěřín1373737.00
224Holák Štěpán1373737.00
224Horst FrantišekVrchovina1373737.00
224Hošek Michal1373737.00
224Lhotský PatrikČasy1373737.00
224Matějčková Adéla1373737.00
224Muchová BarboraPodhorní Újezd1373737.00
224Novotný AdamČeská Třebová1373737.00
224Poslušný Josef ml.Lípa nad Orlicí2373718.50
224Rajzíková Anna1373737.00
224Samková Natálie1373737.00
224Trutna Jan1373737.00
224Vondra JanLanškroun1373737.00
224Černovický Adam1373737.00
224Šimon MaximSynčany2373718.50
240Balog Adam1363636.00
240Dajč RadimLanškroun1363636.00
240Doležalová Sabina1363636.00
240Dušek DavidČeská Třebová1363636.00
240Fridrich Kamil1363636.00
240Havlíček JanTýniště nad Orlicí1363636.00
240Hladíková SimonaBlovice1363636.00
240Johanides JakubRoveňsko1363636.00
240Pečová Anežka1363636.00
240Prokůpek JanRozhovice2363618.00
240Vašák Tomáš1363636.00
240Vladyková EliškaBohumín2363618.00
240Vondráček SamuelBorohrádek1363636.00
240Řezáč TomášMladá Boleslav1363636.00
240Štipka František1363636.00
255Cejnar JaroslavHradec Králové2353517.50
255Chlumský Adam1353535.00
255Dohnal Zdeněk1353535.00
255Erba Vojtěch1353535.00
255Hošpes JakubČeská Třebová1353535.00
255Hrušková SarahHolice1353535.00
255Kodada David ml.Soběslav1353535.00
255Krejčík David1353535.00
255Kubín JanHabrovčovice1353535.00
255Levová Lucie1353535.00
255Mašlonka MarekBělá pod Bezdězem1353535.00
255Mádlo OndřejOrel1353535.00
255Nitsche ViktorVrchovina1353535.00
255Picek MichalLanškroun1353535.00
255Suchý Jakub1353535.00
255Thimová TerezaMnichovo Hradiště3353511.67
255Tvrdá NikolaPříseky2353517.50
255Valenta Zdeněk ml.1353535.00
255Čech Ondřej ml.Jaroměř2353517.50
255Říha JosefSpálené Poříčí1353535.00
255Śpůr MukulášHradec Králové1353535.00
255Štěrba JakubRožmitál pod Třemšínem1353535.00
277Durna RomanTěchonín1343434.00
277Faltová Nikola1343434.00
277Frühaufová MiroslavaRožmitál pod Třemšínem2343417.00
277Hotař Petr1343434.00
277Jiránek BenjaminLíšný1343434.00
277Kalousek TomášBlovice1343434.00
277Kucharczyk Benjamin1343434.00
277Lokaj JakubLoket2343417.00
277Myška Aleš1343434.00
277Pelikánová EliškaSlatiňany1343434.00
277Petržílka LukášPraha1343434.00
277Richterová TerezaChrastava1343434.00
277Sláma Jan1343434.00
277Viktorínová PavlaČeská Třebová1343434.00
277Vlach ZdeněkŽdírec nad Doubravou1343434.00
277Zikmund Michal1343434.00
277Štěrba AntonímRožmitál pod Třemšínem1343434.00
294Bartoň AlešKatusice1333333.00
294Csontosová VanesaTýniště nad Orlicí1333333.00
294Dušek Jan ml.Kutná Hora1333333.00
294Frank JakubNekoř1333333.00
294Gamper Filip1333333.00
294Hanko JáchymRakovník2333316.50
294Hruška VojtěchVeselí nad Lužnicí1333333.00
294Jurášová EmaBlovice1333333.00
294Kučerová Simona1333333.00
294Měrka AdamŠtíty1333333.00
294Novák Daniel1333333.00
294Pečová Tereza1333333.00
294Popek Lukáš1333333.00
294Rejzek JakubKněžmost1333333.00
294Sazima RadekBorohrádek1333333.00
294Skalický PavelHorní Ředice1333333.00
294Starosta Radek1333333.00
294Śmahel Miroslav1333333.00
294Šimáček DavidRoudnice nad Labem1333333.00
294Šuchalová Klára Markovice1333333.00
314Balatý Josef1323232.00
314Bouda Vojtěch1323232.00
314Gažiová LilianaHodkovice nad Mohelkou1323232.00
314Gronych Štěpán1323232.00
314Halas Erik1323232.00
314Hemerka DavidJosefodol1323232.00
314Hurt JosefČeská Třebová1323232.00
314Kisacký PatrikHradec Králové1323232.00
314Klášterka Jakub1323232.00
314Krejčí Petr ml.Horní Stakory1323232.00
314Marek JanHorní Třešňovec1323232.00
314Novotný Radek ml.Strakonice1323232.00
314Novák MatějPlaná1323232.00
314Puš TadeášVrchovina1323232.00
314Rezek Jan ml.Mikulov1323232.00
314Sikora Jindřich1323232.00
314Truhlářová DanielaVlašim2323216.00
314Vojtěch Jakub1323232.00
314Černek Daniel1323232.00
333Aichler Ludvík1313131.00
333Balý Vojtěch1313131.00
333Bartoš Michal ml.Chřibská1313131.00
333Hartman JiříRoudnice nad Labem1313131.00
333Hubený VojtěchČeská Třebová1313131.00
333Jakubík AdamHradec Králové1313131.00
333Jirkovský JanRakovník2313115.50
333Kepáková NatálieBohumín2313115.50
333Kincl MatyášJásenná1313131.00
333Košťák AlexandrJablonec nad Jizerou1313131.00
333Kulhánek MarekTábor1313131.00
333Malý ŠtěpánČastolovice1313131.00
333Malčík Jiří1313131.00
333Mencl MartinBlovice1313131.00
333Nerad VojtěchSoutice1313131.00
333Paleček Vojtěch1313131.00
333Procházka Matěj1313131.00
333Ptáček Jan ml.Žákavá2313115.50
333Přibík AntonínMnichovo Hradiště2313115.50
333Staněk Richard1313131.00
333Tejnecký MatějSlatiňany1313131.00
333Tůma OndřejMnichovo Hradiště3313110.33
333Urbický MichalHradec Králové1313131.00
333Valenta DavidHolice2313115.50
333Valenta MarekPraha1313131.00
333Čučka Michal ml.Bakov nad Jizerou2313115.50
333Čálek ŠimonPolice nad Metují1313131.00
333Štalmachová Beáta1313131.00
361Agwa PaulČeská Třebová1303030.00
361Bukač Petr1303030.00
361Březina Matěj1303030.00
361Chytka Adam1303030.00
361Cihlář JakubPlaná nad Lužnicí1303030.00
361Elichová MichaelaSlatiňany1303030.00
361Fikr TomášTýniště nad Orlicí1303030.00
361Franěk Dominik1303030.00
361Jelínek MatyášDavle1303030.00
361Job Martin1303030.00
361Johanidesová LenkaČermná nad Orlicí1303030.00
361Klementovič Tomáš1303030.00
361Kolář ŠimonRožmitál pod Třemšínem3303010.00
361Kopecký PetrMáslojedy2303015.00
361Novotná Amálie1303030.00
361Pacovský Albert1303030.00
361Patřičný KrištofLíšný1303030.00
361Soural Aleš1303030.00
361Stehlík Vít1303030.00
361Toman LukášČastolovice1303030.00
361Tošner JaroslavRoudnice nad Labem1303030.00
361Vondráček Jan ml.Stan2303015.00
361Zelinka David1303030.00
384Brož OndřejPoruba1292929.00
384Bílý SamuelRakovník1292929.00
384Bůžek Martin1292929.00
384Feix Lukáš1292929.00
384Ferenc Adam1292929.00
384Holec AdamČastolovice329299.67
384Hrdina PetrDolní Bukovsko2292914.50
384Jirásek Tadeáš1292929.00
384Johanidesová AnnaRoveňsko1292929.00
384Mandaus PavelLanškroun1292929.00
384Marešová Barbora1292929.00
384Mašek ŠtěpánBlatná1292929.00
384Merganc Jan ml.Doudleby nad Orlicí1292929.00
384Pacalová Zuzana1292929.00
384Pokorný MartinRakovník2292914.50
384Polívková Klára1292929.00
384Prokop BohumilPlaná nad Lužnicí1292929.00
384Ptáčková AnežkaŽákavá1292929.00
384Richter JiříChrastava1292929.00
384Rybka LukášČeská Třebová1292929.00
384Skladowski MartinDobruška1292929.00
384Sloup Lukáš2292914.50
384Stieber Matouš1292929.00
384Suchá LucieChomutice1292929.00
384Tůma MatějMnichovo Hradiště329299.67
384Vele MartinLoktuše1292929.00
384Vesecká Šárka1292929.00
384Zmarzlák Filip1292929.00
384Čermák FilipLhota u Potštejna1292929.00
384Černý Dominik1292929.00
384Šmejkal DavidVehlovice1292929.00
415Barančík JanKlášter1282828.00
415Bezdíčková NatáliePoběžovice1282828.00
415Chvojková Lucie1282828.00
415Demeter MarekKostelec nad Orlicí1282828.00
415Doubrava JanHradec Králové1282828.00
415Elich LukášSlatiňany1282828.00
415Erbenová Monika1282828.00
415Faltus JanTěchonín2282814.00
415Fibiger DušanSobčice1282828.00
415Frank MatějNekoř1282828.00
415Haklová Lucie Vrutice1282828.00
415Havlát VojtěchOpatov1282828.00
415Hejkal DominikHavlíčkův Brod1282828.00
415Jesková Renata1282828.00
415Kalousková AdélaBlovice1282828.00
415Kodymová BarboraVrchovina1282828.00
415Lacina FilipKunčí1282828.00
415Majevský MatějČeský Těšín1282828.00
415Makovský Lukáš1282828.00
415Nosek ŠimonVrchovina2282814.00
415Pavlíčková Eliška1282828.00
415Prokeš PatrikVelký Beranov1282828.00
415Prokůpek MichalRozhovice2282814.00
415Spáčilová Rozálie1282828.00
415Starostová Natálie1282828.00
415Studničný JanMnichovo Hradiště328289.33
415Syrový VítězslavČermná nad Orlicí1282828.00
415Trnka VojtěchČeské Budějovice1282828.00
415Trávníček TomášTýniště nad Orlicí1282828.00
415Urbanská Kamila1282828.00
415Václavík DavidVehlovice1282828.00
415Šutkovská Sára1282828.00
447Braunstein Dominik1272727.00
447Bredlerová MarieMalá Skála1272727.00
447Cibulka JanChlum1272727.00
447Doležal Václav1272727.00
447Dostálková EmaLanškroun1272727.00
447Dvořák Filip1272727.00
447Francák VítMnichovo Hradiště2272713.50
447Gulyas KarelČeská Třebová1272727.00
447Hudek OndřejHradec Králové1272727.00
447Lebedinská Nicol1272727.00
447Macháně VojtěchKrčín2272713.50
447Mařík Lukáš1272727.00
447Müller JanLoukov1272727.00
447Němec Jakub1272727.00
447Pinko TomášPoruba1272727.00
447Pácalová Nela1272727.00
447Radilová Eliška1272727.00
447Skryja MatějOstrov nad Oslavou527275.40
447Stehno LukášHlinsko1272727.00
447Stulík Jakub1272727.00
447Vaněk VáclavLučice2272713.50
447Vykoukal Vladimír1272727.00
447Václavíková Emma1272727.00
447Weikert Matěj2272713.50
447Zielinová Zuzana1272727.00
447Zinek Ondřej1272727.00
447Řezníček JakubByšice1272727.00
447Šrytr JanHradec Králové1272727.00
447Šťastný KarelVeselí nad Lužnicí1272727.00
476Bredler EliášMalá Skála1262626.00
476Chmelíček Tomáš1262626.00
476Cimburek TobiášBradlec1262626.00
476Erbenová Nikola1262626.00
476Franče Petr1262626.00
476Fric AdamRakovník2262613.00
476Hanko Josef1262626.00
476Hanáček Jonáš1262626.00
476Honka VojtěchRoudnice nad Labem1262626.00
476Juráň Jaroslav1262626.00
476Matt Fagan1262626.00
476Mikysa JanČastolovice1262626.00
476Motyčka LukášVysoká u Holic1262626.00
476Míchal Petr1262626.00
476Novák OndřejKněžmost1262626.00
476Nyč PetrBorohrádek1262626.00
476Němečková JulieVrchovina1262626.00
476Podhracký Antonín1262626.00
476Potůček DavidDobruška1262626.00
476Pustějovský Maxim1262626.00
476Rubínová Johana1262626.00
476Slavík MatějChoceň1262626.00
476Stašová ErikaBartošovice v Orlických horách1262626.00
476Straka DavidČeský Těšín1262626.00
476Strádal DavidStarý Plzenec1262626.00
476Studničný DanielBuda2262613.00
476Večeřová MartinaMěřín1262626.00
476Vlášek ZdeněkChlum2262613.00
476Škvrna Josef1262626.00
505Balog Josef1252525.00
505Bortlová Gabriela1252525.00
505Boštíková AndreaKrásná Lípa1252525.00
505Bredler JonášMalá Skála1252525.00
505Brožek Vojtěch1252525.00
505Bureš MatyášHerálec2252512.50
505Fialová EliškaKostelec nad Orlicí1252525.00
505Frolík Adam1252525.00
505Jalůvková Zuzana1252525.00
505Jurica AlanSlatiňany1252525.00
505Kasal PetrSvětlá nad Sázavou1252525.00
505Kohout Jan SamuelSvětlá nad Sázavou1252525.00
505Kulhánek MichalŠtětí1252525.00
505Lebedinský Sebastian1252525.00
505Lhoták KryštofHradec Králové1252525.00
505Magdolen Patrik ml.Poruba1252525.00
505Murín MichalDaníkov1252525.00
505Raszka Mikoláš1252525.00
505Ryšánek AdamhSeč1252525.00
505Schüler AdamHradec Králové1252525.00
505Sedláčková NatálieTýniště nad Orlicí1252525.00
505Strnadová Adéla1252525.00
505Urválek PetrMnichovo Hradiště325258.33
505Vicherek Thomas2252512.50
505Viernáková Lucie1252525.00
505Vránek Matyáš1252525.00
505Zahradník LukášSvětlá nad Sázavou1252525.00
505Zsemlye Marek2252512.50
505Šedivý Jan1252525.00
505Šternástek VilémLanškroun1252525.00
505Štichauer TomášRychnov nad Kněžnou1252525.00
505Šír Miroslav ml.Březiny1252525.00
537Adámek Jan1242424.00
537Aichinger DominikSedlec1242424.00
537Burda Jan1242424.00
537Doležal Petr ml.1242424.00
537Erban DenisSemily1242424.00
537Falta David1242424.00
537Gronych Karel1242424.00
537Hapiák TomášTurnov1242424.00
537Hašková KláraBřeznice424246.00
537Horáček Zdeněk ml.1242424.00
537Hrdina JakubDolní Bukovsko2242412.00
537Jašková AnetaČerná Hora2242412.00
537Ježek MatějJičín1242424.00
537Kapusta Lukáš ml.Čelákovice1242424.00
537Křížek VojtěchVrchovina1242424.00
537Lukeš JanRakovník1242424.00
537Lukš Jan1242424.00
537Macura Tomáš1242424.00
537Malý JakubSmiřice1242424.00
537Motyčka KarelRychnov nad Kněžnou2242412.00
537Paikert LadislavRožmitál pod Třemšinem1242424.00
537Polák FilipOstrov1242424.00
537Ponka JiříJaroměř1242424.00
537Pustějovský Daniel1242424.00
537Rösslerová Nela1242424.00
537Sedláček VojtěchChomutice1242424.00
537Sluka PavelBohumín1242424.00
537Togner KristiánVeselí nad Lužnicí1242424.00
537Trojan DavidHolice1242424.00
537Turek RichardŠtětí1242424.00
537Urbánek JanČeská Třebová1242424.00
537Zeman AdamSlatiňany1242424.00
537Šimek Ondřej1242424.00
570Andrasová DenisaMělník1232323.00
570Brožek jakub ml.1232323.00
570Hajný TobiášRoudnice nad Labem1232323.00
570Horáček Ondřej1232323.00
570Hudec MatějSlatiňany1232323.00
570Hurtig František1232323.00
570Hušek DavidKoberovy1232323.00
570Hylská ViktorieLanškroun1232323.00
570Jeníček MarekRožmitál pod Třemšínem1232323.00
570Kopecký JakubMáslojedy2232311.50
570Kupka VojtěchČestice1232323.00
570Loskota JakubKloužovice1232323.00
570Loužil VítKutná Hora1232323.00
570Martykánová Pavlína2232311.50
570Moulíková ŠtěpánkaSedlčany1232323.00
570Navrkal LukášPlešice2232311.50
570Neradová Kristýna1232323.00
570Novák TomášStará Ves nad Ondřejnicí1232323.00
570Obyt Jan1232323.00
570Ondráková Eliška1232323.00
570Pešková NikolaTábor1232323.00
570Pirkl FilipPolice nad Metují1232323.00
570Plas Adam1232323.00
570Prokop Matěj1232323.00
570Rašovský JanNeslovice1232323.00
570Redlich MartinBlovice1232323.00
570Tesař Tomáš ml.2232311.50
570Vejtruba Ondřej ml.Bělá pod Bezdězem1232323.00
570Vítek OndřejNemošice1232323.00
570Zapadlo Dominik1232323.00
570Zobilová Aneta1232323.00
570Šourek Lukáš1232323.00
570Šulcová Markéta1232323.00
570Žubretovský Ondřej1232323.00
604Bednář JakubTřebíč2222211.00
604Bečičková AnnaLhota u Potštejna1222222.00
604Boháčová NikolaNetín2222211.00
604Buriánová MichaelaČížkov1222222.00
604Daniš PetrKácov1222222.00
604Dostál Milan1222222.00
604Filipovský AntonínRožmitál pod Třemšínem2222211.00
604Freitagová Tereza1222222.00
604Frydrych Dan1222222.00
604Gregora LukášLanškroun1222222.00
604Hanzlík Jakub1222222.00
604Hartman LeošTýniště nad Orlicí1222222.00
604Horák DenisSendražice1222222.00
604Horáček AlexMírová1222222.00
604Hromadová Klára1222222.00
604Kaplan MartinHlinsko1222222.00
604Kašpar Petr ml.1222222.00
604Kejda Vojtěch1222222.00
604Koubský AdamPelhřimov1222222.00
604Kytnar Filip1222222.00
604Michálek Jan1222222.00
604Michálek Štěpán2222211.00
604Mičková KarolínaVeselí nad Lužnicí1222222.00
604Novotný Tobias1222222.00
604Pospíšil MatějČeská Třebová1222222.00
604Repšová Kateřina1222222.00
604Skalický VojtěchHorní Ředice1222222.00
604Sládeček OndřejPoruba1222222.00
604Strnad Jakub ml.1222222.00
604Zoul Artur1222222.00
604Zíka JanStříbro1222222.00
604Íbl Radek1222222.00
604Čechalová KateřinaSlatiňany2222211.00
604Červený Jaroslav ml.Jaroměř1222222.00
604Řežábková Alena1222222.00
604Šimůnek StanislavKošťálov1222222.00
640Bartošková Ema321217.00
640Blažko MartinHradec Králové1212121.00
640Cejnar VáclavHradec Králové2212110.50
640Dvořáková ZuzanaVeselí nad Lužnicí1212121.00
640Fiala Ondřej1212121.00
640Homola PetrToušeň1212121.00
640Janoušek MartinHlinsko1212121.00
640Jeníček KarelRožmitál pod Třemšínem421215.25
640Juráš PetrBlovice1212121.00
640Jílek Richard1212121.00
640Kessl Matěj1212121.00
640Klekar TeodorRokytnice v Orlických horách1212121.00
640Klíma LukášMěřín1212121.00
640Kotoun TomášSoběslav1212121.00
640Kouřil Filip1212121.00
640Kučera OndřejBělá pod Bezdězem1212121.00
640Macal Ondřej1212121.00
640Martinů OndřejRoudnice nad Labem1212121.00
640Micenská Patricie1212121.00
640Munzar KarelJaroměř1212121.00
640Pomezný AdamTůně2212110.50
640Popelář PatrikLanškroun1212121.00
640Rejholec AntonínSedlčany1212121.00
640Ráž JosefHradec Králové1212121.00
640Růžička PatrikPohoří1212121.00
640Sládeček DominikČeská Třebová1212121.00
640Stiller JakubČeská Metuje1212121.00
640Stříbrný EliášDoubravice1212121.00
640Syrový Lukáš1212121.00
640Tichý LukášTrpišov1212121.00
640Václavek Jakub1212121.00
640Zíka Jakub1212121.00
640Čechal JanSlatiňany2212110.50
640Šejna Václav1212121.00
640Ševčík Jakub1212121.00
640Šmída Filip1212121.00
640Šrámek VáclavTýniště nad Orlicí1212121.00
677Bendák Tadeáš1202020.00
677Burian MatějČížkov1202020.00
677Bříza FilipJiřice1202020.00
677Chmelíček Vladimír1202020.00
677Cinka MatějVelké Poříčí1202020.00
677Dolečková GábinaJakubovice1202020.00
677Havel OndřejPavlovice1202020.00
677Jakoubek Adam1202020.00
677Jedlička OndřejRoudnice nad Labem1202020.00
677Kratochvíl František320206.67
677Kubík JakubOlešnice1202020.00
677Lhoták Dominik1202020.00
677Marek Vojtěch1202020.00
677Matěj Kryštof1202020.00
677Pacholíková NikolaDolní Město1202020.00
677Pirklová LenkaPolice nad Metují1202020.00
677Potůček AlexSedlčany1202020.00
677Ražnok Jakub1202020.00
677Rybková MonikaČeská Třebová1202020.00
677Smrco AdamNové Město nad Metují1202020.00
677Staňková NatálieOldříš1202020.00
677Tichý MatějFrenštát pod Radhoštěm1202020.00
677Tomiška DamiánOrel1202020.00
677Třaskalík Tadeáš1202020.00
677Vejvančický MatějNepomuk1202020.00
677Vinš Jakub1202020.00
677Vrba DavidDřenice1202020.00
677Záruba RudolfDivišov1202020.00
677Říha Jindřich1202020.00
677Šrámek JosefTýniště nad Orlicí1202020.00
677Štantejská AdélaMalá Skála1202020.00
677Žampach RadekSlatiňany1202020.00
709Ardelán DenisLodín1191919.00
709Bieliková Viktorie1191919.00
709Broskevičová Nikol1191919.00
709Budžinský Petr1191919.00
709Dedera TomášDivišov1191919.00
709Grobek Ištok1191919.00
709Hrkal Jan1191919.00
709Hurníková MartinaPříseka1191919.00
709Jalůvka Adam1191919.00
709Janků Jakub1191919.00
709Karták FilipVeselí nad Lužnicí1191919.00
709Král Michal1191919.00
709Kára MatějRoudnice nad Labem1191919.00
709Mareš JakubPlačkov1191919.00
709Max HomokaHavířov1191919.00
709Mráz VojtěchBlovice1191919.00
709Pelikán Pavel1191919.00
709Pokorný OldřichRoudnice nad Labem1191919.00
709Porazík JakubKolešov1191919.00
709Prokeš Ondřej1191919.00
709Pružina LukášUhříněves1191919.00
709Píša OndřejSedlčany1191919.00
709Repš Martin1191919.00
709Simice JanPlzeň1191919.00
709Sýkora VojtěchJablonec nad Nisou1191919.00
709Tejkl JáchymLanškroun1191919.00
709Trč Ondřej1191919.00
709Vacek PetrKameničky1191919.00
709Šimek Martin1191919.00
709Šisler MatějDřenice1191919.00
709Škoda OndřejVelké Poříčí1191919.00
709Štefek ŠtěpánČeská Třebová1191919.00
709Šádková ZuzanaKošťálov1191919.00
709Šťastná KarolínaStaré Smrkovice1191919.00
709Šťovíček ErikBakov nad Jizerou1191919.00
744Bajer MilanPříbram1181818.00
744Bartoš PavelHlinsko1181818.00
744Bláha Tomᚎdírec1181818.00
744Bártová Pavlína1181818.00
744Fléglová Tereza1181818.00
744Gulyas RadimČeská Třebová1181818.00
744Horák MarekČastolovice1181818.00
744Horáček Vojtěch1181818.00
744Jurasová NatálieBohumín218189.00
744Karban Tobiáš1181818.00
744Kolomazník David1181818.00
744Kratochvílová MarieSedlčany1181818.00
744Kubátová JanaNový Bydžov1181818.00
744Kubíková Karolína1181818.00
744Kubín Adam1181818.00
744Lopata David218189.00
744Lána MatějČeská Třebová1181818.00
744Míchalová Anna1181818.00
744Nekudová MonikaOslavany1181818.00
744Přibík ViktorMnichovo Hradiště218189.00
744Rathouský TomášTýniště nad Orlicí1181818.00
744Romiš MatějBenešov u Semil1181818.00
744Rosenzweig Daniel1181818.00
744Rzepka Filip1181818.00
744Svoboda JanZábřeh1181818.00
744Vančura Michal1181818.00
744Vejřík VítězslavNové Sedlo1181818.00
744Verner JakubČeská Třebová1181818.00
744Vlasáková Jana ml.1181818.00
744Vokáč ŠtěpánMladá Boleslav218189.00
744Voráčková PetraČermná nad Orlicí1181818.00
744Vítek Matěj1181818.00
744Zamolivilniy Oleksi1181818.00
744Čermáková VěraKarle1181818.00
744Čožík MarekHorní Maršov218189.00
744Řežábková Soňa1181818.00
744Šedivý Vojtěch ml.Mladá Boleslav218189.00
744Ševčíková AnetaRudoltice1181818.00
744Šmíd JakubPříseka1181818.00
744Štefanica JosefTehov1181818.00
784Bartoš FilipFrenštát pod Radhoštěm1171717.00
784Bešťáková AdélaPavlovice1171717.00
784Bártová Sára1171717.00
784Ducháč PavelStárkov1171717.00
784Dvořák Aleš ml.Velké Meziříčí1171717.00
784Fialová Vanda1171717.00
784Havlíčková Dominika1171717.00
784Honiewiczová Tereza1171717.00
784Hrdlička VojtěchMariánské Lázně1171717.00
784Klusáček TomášHorní Kostelec1171717.00
784Krčil Martin ml.Červená Řečice1171717.00
784Kudrna ŠimonHradec Králové1171717.00
784Mareš Jan ml.Praha1171717.00
784Martínek Jakub1171717.00
784Marčišovský Adam1171717.00
784Nass OndřejPňovice1171717.00
784Neubrand MarekNové Město na Moravě1171717.00
784Novobilský Jan1171717.00
784Novák MarcelMimoň1171717.00
784Ondráková Denisa1171717.00
784Petrášková Natálie1171717.00
784Pokorná Monika1171717.00
784Resler FilipLanškroun1171717.00
784Sedláček DavidKostelec nad Orlicí1171717.00
784Sládek VáclavKostelec nad Orlicí1171717.00
784Smejkal JakubPardubice217178.50
784Strádalová LucieŠťáhlavy1171717.00
784Stránský Jan1171717.00
784Svoboda AlešLuže1171717.00
784Tonar PetrČistá1171717.00
784Těhník OndřejJablonec nad Nisou1171717.00
784Vondra Lukáš ml.Buková1171717.00
784Václavek Zdeněk1171717.00
784Černá Kristýna1171717.00
784Šestáková VendulaTábor1171717.00
784Šrytr JakubVojice1171717.00
784Švandová Magdaléna1171717.00
784Źán SebastienPlzeň1171717.00
822Boháč JosefSoběslav1161616.00
822Boštík Jakub1161616.00
822Bunček Jan1161616.00
822Duraj FilipNepomuk1161616.00
822Francová Kateřina1161616.00
822Frank Jordán1161616.00
822Gall PetrHomyle1161616.00
822Gondek Tomáš1161616.00
822Gér Tadeáš1161616.00
822Hajný PatrikPoruba1161616.00
822Hampl Jan1161616.00
822Havelová EliškaBlovice1161616.00
822Hercík Michal1161616.00
822Horáček RadimVlastějovice1161616.00
822Hušek JanTatobity1161616.00
822Kmoníček AdamPardubice216168.00
822Kotovic Jiří ml.Zubří1161616.00
822Kubec Lukáš1161616.00
822Lukš Pavel1161616.00
822Mahmudová Dálie1161616.00
822Maisel Aleš1161616.00
822Marek VítHorní Třešňovec1161616.00
822Matoušek MarekRašovice1161616.00
822Procházka JaroslavJaroměřice nad Rokytnou1161616.00
822Pytloun FrantišekMnichovo Hradiště1161616.00
822Pácalová Sára1161616.00
822Rybář Jakub216168.00
822Strašek Filip1161616.00
822Vacková Tereza216168.00
822Vladyka MartinKácov1161616.00
822Wenzel RomanLoučky1161616.00
822Čermáková PatricieBorohrádek1161616.00
822Černá Karolína1161616.00
822Ševčík VojtěchDivišov1161616.00
822Štrougal Jakub1161616.00
857Adamský TomášDlouhá Třebová1151515.00
857Bečička OndřejLhota u Potštejna1151515.00
857Bureš ŠtěpánPodůlšany1151515.00
857Bárta Pavel ml.1151515.00
857Chlaň TomášPraha1151515.00
857Chrz VojtěchHradec Králové1151515.00
857Coufalík OndřejDivišov1151515.00
857Cvejn LukášBorohrádek1151515.00
857Dušek FilipBřeznice1151515.00
857Dvorský Jakub1151515.00
857Filipi MichalČeská Třebová1151515.00
857Fortelka Dominik1151515.00
857Frank Dayton1151515.00
857Gajdušek Daniel215157.50
857Graban RadovanMnichovo Hradiště1151515.00
857Holoubek JakubHoděčín1151515.00
857Hošek PavelŘímovice215157.50
857Hudcová EliškaVrchovina1151515.00
857Hýbl LukášČeská Třebová1151515.00
857Jonásek Oliver1151515.00
857Kalenda Tomáš1151515.00
857Kopčová HanaNové Sedlo1151515.00
857Kovář AntonínKladruby1151515.00
857Krupka DaliborMalá Skála1151515.00
857Kupka Vladimír1151515.00
857Lipowski Miroslav1151515.00
857Lukš Maxim1151515.00
857Maatoušek JiříRašovice1151515.00
857Macho JakubPlaná nad Lužnicí1151515.00
857Macálková AdélaLukovany1151515.00
857Masnica DanielMariánské Hory1151515.00
857Mašek FilipNepomuk1151515.00
857Müller TomášTelecí1151515.00
857Měchura LadislavVlašim315155.00
857Novotný JanČeská Třebová1151515.00
857Paulus JanČeská Třebová1151515.00
857Pieš Damián1151515.00
857Pírek Tomáš1151515.00
857Schneider AdamPlzeň1151515.00
857Schwarzová Ivana Rožmitál pod TřemšínemSkalice515153.00
857Sekanina Lukáš1151515.00
857Sláma JiříNové Město na Moravě1151515.00
857Spálavský Jakub1151515.00
857Srnec Artur1151515.00
857Staněk JanČankovice1151515.00
857Stříbrný Tomᚎdírec1151515.00
857Tománková PetraKostelec nad Orlicí1151515.00
857Vrátilová DanielaČeská Třebová1151515.00
857Vyčítal David ml.Těchlovice1151515.00
857Víšek DanielSlatiňany1151515.00
857Čekal MatějČernovice1151515.00
857Čermák EliášVotice1151515.00
909Aichingerová NatálieSedlec1141414.00
909Dostál VítBystřice nad Pernštejnem214147.00
909Dragoun Vojtěch1141414.00
909Drábek Jaroslav ml.1141414.00
909Dvořák MatějSedlčany1141414.00
909Dvořáková SáraHlinsko1141414.00
909Fidler Matyáš1141414.00
909Gabko MatějZruč nad Sázavou1141414.00
909Ginzl AdamBělá pod Bezdězem1141414.00
909Havránek DavidStříbro1141414.00
909Hondl KryštofStudené1141414.00
909Hrdličková AnnaMariánské Lázně1141414.00
909Jandejsková Markéta1141414.00
909Komárek FilipMeziříčko1141414.00
909Krňoul Miroslav1141414.00
909Malenovský David1141414.00
909Malenovský Jakub1141414.00
909Novák MatějHumpolec1141414.00
909Petr RadimNové Město na Moravě1141414.00
909Přibík Čeněk1141414.00
909Přikrylová KarolínaBrno1141414.00
909Rychlá Simona1141414.00
909Slouka DavidŽichlínek1141414.00
909Socha Daniel1141414.00
909Sova Jakub1141414.00
909Szöllösiová Natálie1141414.00
909Taranda MaxmiliánLedenice1141414.00
909Vandio PatrikPoruba1141414.00
909Vrátník Vojtěch1141414.00
909Váchová RadkaHumpolec1141414.00
909Zastoupil Matyáš1141414.00
909Zdražil PetrVortová1141414.00
909Čížek MichalPříbram1141414.00
909Šneberger Krištof1141414.00
909Štěrba DavidÚjezd1141414.00
944Bartoš Adam1131313.00
944Boháč Adam ml.1131313.00
944Bojoga JakubKladruby1131313.00
944Bulánek RadovanČermná nad Orlicí1131313.00
944Chourová Tereza1131313.00
944Cveklová KateřinaKadaň1131313.00
944Geyer Tadeáš1131313.00
944Hrdlička MartinŽivanice1131313.00
944Hynčíková NinaNýrsko1131313.00
944Karafiát Michal1131313.00
944Klištěnec JakubHluboké1131313.00
944Kopal Tomáš1131313.00
944Krištofy RomanŽatec1131313.00
944Kudrna Michal1131313.00
944Malec PetrLavičky1131313.00
944Matějka MiroslavČistá1131313.00
944Novotný Karel ml.1131313.00
944Pacholík Michal1131313.00
944Pazderková Klára1131313.00
944Podhora David1131313.00
944Polanský Václav ml.Blatná1131313.00
944Píša MarekSedlčany1131313.00
944Rybář JindřichČeský Dub1131313.00
944Sedláček FilipTýniště nad Orlicí1131313.00
944Skotnica Richard1131313.00
944Sova Tobiáš1131313.00
944Staněk Roman ml.Karlovy Vary1131313.00
944Valík MatoušPolanka nad Odrou1131313.00
944Veselý PavelŠťáhlavy1131313.00
944Viglavský Ondřej1131313.00
944Vokáč ŠimonMladá Boleslav213136.50
944Zuberová KamilaLoket1131313.00
944Černý DavidAlbrechtice nad Orlicí1131313.00
944Švarc JosefVeselí nad Lužnicí1131313.00
978Aichler Jan1121212.00
978Balý Josef1121212.00
978Bednář Štěpán1121212.00
978Bludská Kristýna1121212.00
978Bárta AdamTřesovice1121212.00
978Caltová ZuzanaSedlčany1121212.00
978Capůrka Aleš1121212.00
978Cinkejs MatoušMladá Boleslav1121212.00
978Czibri RichardSlaný1121212.00
978Divíšek Lukáš1121212.00
978Domin KarelPavlovice1121212.00
978Drbal Filip1121212.00
978Grecová TerezaNové Město na Moravě1121212.00
978Hažmuka Tomáš1121212.00
978Hlaváček JakubLoučky1121212.00
978Interholz LeošŠťáhlavy1121212.00
978Kabuďa Lukáš1121212.00
978Kloudová Nela1121212.00
978Král Václav ml.1121212.00
978Kubišta Jan1121212.00
978Kutílková AdrianaHorní Heřmanice1121212.00
978Lang MartinLipnice nad Sázavou212126.00
978Laňarová NikolaHrachovec1121212.00
978Loufek LukášČermná nad Orlicí1121212.00
978Lukeš Tomáš1121212.00
978Mahmudová InnasHlinsko1121212.00
978Metlička Pavel ml.Rožmitál pod Třemšinem1121212.00
978Michálek FilipŽdírec1121212.00
978Nejdl DavidKdyně1121212.00
978Nosek RichardLanškroun1121212.00
978Novák Tomáš ml.1121212.00
978Perďoch Tobiáš1121212.00
978Prokeš Pavel ml.1121212.00
978Prouza JosefVelké Poříčí1121212.00
978Purkert JanMnichovo Hradiště212126.00
978Rýgr MatějHradec Králové1121212.00
978Slavík JakubKlášterec nad Ohří1121212.00
978Staněk MartinPlaná1121212.00
978Tlustá HanaLoket1121212.00
978Vágenknecht Tomáš1121212.00
978Černá Kateřina1121212.00
978Čtvrtečka AdamDobruška1121212.00
978Šafarčík RolandMariánské Hory1121212.00
978Štěpánek Petr ml.1121212.00
1022Barták JaroslavLoket1111111.00
1022Baráčník Jan1111111.00
1022Bařák Jan1111111.00
1022Boháč Adam1111111.00
1022Fajmon MatějHerálec1111111.00
1022Hanko Matouš1111111.00
1022Houdek Josef1111111.00
1022Hájek David1111111.00
1022Jandejsek JanStudené1111111.00
1022Jansa Ondřej1111111.00
1022Jesková Tereza1111111.00
1022Jirásek Matyáš1111111.00
1022Jíra ZdeněkLubno1111111.00
1022Kasl Šimon1111111.00
1022Kloubek Václav1111111.00
1022Kovařík Filip1111111.00
1022Kočí TomášJedousov1111111.00
1022Krejčí Martin1111111.00
1022Krosnář MichalDivišov1111111.00
1022Lohr Matyáš1111111.00
1022Makal StanislavNymburk1111111.00
1022Martínek MaxChocenice1111111.00
1022Munzar TomášDoubravník1111111.00
1022Netrval MarekČeské Budějovice1111111.00
1022Neugebauer Matouš1111111.00
1022Néméthová TerezaVamberk1111111.00
1022Plachý DominikPraskačka1111111.00
1022Pour Miroslav1111111.00
1022Sekerka AntonínNová Ves1111111.00
1022Sitter RadekBlatná1111111.00
1022Stark ŠimonLoket1111111.00
1022Tajnert Milan1111111.00
1022Tulach Václav1111111.00
1022Vejvančická AlenaNepomuk1111111.00
1022Vencálek Miloslav ml.Slavkovice1111111.00
1022Waszek OndřejHavířov1111111.00
1022Šimek Matěj ml.1111111.00
1059Adamec JakubZávidkovice210105.00
1059Bajgl Matyáš1101010.00
1059Bartošek JakubLoket1101010.00
1059Bečka David1101010.00
1059Budský ViktorČelákovice1101010.00
1059Chvala Milan1101010.00
1059Dedera JanDivišov1101010.00
1059Drábek Tomáš1101010.00
1059Ducháčová VeronikaStárkov1101010.00
1059Fikar MatějLodín1101010.00
1059Gajda ViktorPoruba1101010.00
1059Hlásek VáclavVeselí nad Lužnicí1101010.00
1059Honzálek Jiří210105.00
1059Hromada Dominik1101010.00
1059Hurníková MichaelaPříseka1101010.00
1059Jabulka VojtěchRožmitál pod Třemšínem1101010.00
1059Javůrek JaroslavDoudleby nad Orlicí1101010.00
1059Jašek Jakub1101010.00
1059Jirásek MilanLanškroun1101010.00
1059Kalistová Sára1101010.00
1059Katolický Michal1101010.00
1059Kielar Adam1101010.00
1059Kopčo RostislavChodov1101010.00
1059Kovařík JanNové Město na Moravě1101010.00
1059Krňoul Daniel1101010.00
1059Macálka SebastianLukovany1101010.00
1059Malá Veronika1101010.00
1059Nosek DanielMiletín1101010.00
1059Novák Václav ml.1101010.00
1059Rajsigl Dan1101010.00
1059Rathouský AdamTýniště nad Orlicí1101010.00
1059Richter Pavel ml.1101010.00
1059Sajkršmídová MartinaStaré Smrkovice1101010.00
1059Schleiss StanislavKdyně1101010.00
1059Smutková Monika1101010.00
1059Suchá SandraDobrá Voda1101010.00
1059Suchánek JakubŠťáhlavy1101010.00
1059Sysel TomášOlší1101010.00
1059Tirpach Daniel1101010.00
1059Třaskoš ŠtěpánPoruba1101010.00
1059Urbanová Denisa1101010.00
1059Vamberský Matěj1101010.00
1059Vondráčková KateřinaStan1101010.00
1059Vrbatová Aneta1101010.00
1059Václavík AlešPelhřimov1101010.00
1059Válová DenisaKamenice nad Lipou1101010.00
1059Čermáková Eliška1101010.00
1059Štěnička AdamTýniště nad Orlicí1101010.00
1059Žváček MichalNové Město na Moravě1101010.00
1108Bažant Jan1999.00
1108Dlouhá Adéla1999.00
1108Doležal Jakub1999.00
1108Fikar Petr ml.Horní Bříza1999.00
1108Filipi Marek ml.Pokřikov1999.00
1108Geletič Martin1999.00
1108Gleich Lukáš1999.00
1108Hanžlová AndreaKladruby1999.00
1108Helcl JaroslavRakovník1999.00
1108Holejšovský Tomáš1999.00
1108Horská Vanesa1999.00
1108Izák TomášChrudim2994.50
1108Kettner ŠtěpánProvodín1999.00
1108Klíma Adam1999.00
1108Klíma Ondřej2994.50
1108Konopásek OndřejBakov nad Jizerou1999.00
1108Kostecký KryštofPoruba1999.00
1108Kotyk FilipSadová1999.00
1108Koutný Daniel1999.00
1108Kudrnáč JakubPlzeň1999.00
1108Kulhánek Tomáš1999.00
1108Maršíková LindaZáluží1999.00
1108Munllingerová LenkaNové Sedlo1999.00
1108Mydlář Vojtěch1999.00
1108Nocar DominikPlzeň1999.00
1108Patloka AdamDolní Loučky1999.00
1108Pohl VáclavLoket1999.00
1108Polák Matěj1999.00
1108Rein MichaelMariánské Hory1999.00
1108Satorie JanJimramov2994.50
1108Satorie JosefJimramov2994.50
1108Saček Tomáš1999.00
1108Setničková Nela1999.00
1108Socha Leon1999.00
1108Strnad JiříHoříněves1999.00
1108Teplý Pavel1999.00
1108Tupý Radim1999.00
1108Tuček AntonínMnichovo Hradiště1999.00
1108Vejražka Kristián1999.00
1108Vigh Samuel1999.00
1108Čaněk Antonín1999.00
1108Šimečková TerezaBystřice nad Pernštejnem1999.00
1108Špicar Matěj1999.00
1108Štefko RadimVeselí nad Lužnicí1999.00
1152Ardelán MatyášLodín1888.00
1152Bidlo OndřejChvojenec1888.00
1152Brynza VojtěchLoket1888.00
1152Brýl Šimon1888.00
1152Chleiss JakubKdyně1888.00
1152Císař Michal1888.00
1152Dobrovolský MatějSlepotice1888.00
1152Doskočil LukášTýniště nad Orlicí1888.00
1152Dufek Matěj1888.00
1152Dvořák DominikBrandýs nad Labem1888.00
1152Dytrt JakubOstřetín1888.00
1152Eret Vojtěch1888.00
1152Fajmon OndřejHerálec1888.00
1152Hajný ŠimonPoruba1888.00
1152Halva DanielJimramov1888.00
1152Hanhur Max1888.00
1152Hofrik OndřejZábřeh1888.00
1152Houdek PetrBystřice nad Pernštejnem1888.00
1152Juha Adam1888.00
1152Klemt VáclavSlatiňany1888.00
1152Kopal Jan1888.00
1152Kosejková MartinaMladá Vožice1888.00
1152Košťálová ValerieVysoké Chvojno1888.00
1152Kratochvíl FilipSoběslav1888.00
1152Kubal DavidSlatiňany1888.00
1152Kučerová Kateřina1888.00
1152Lhotský DominikČasy1888.00
1152Loukota JakubŠťáhlavy1888.00
1152Mach Matěj1888.00
1152Macháně MichalKrčín1888.00
1152Maxim ŠimonSynčany1888.00
1152Mayer MartinVěchnov1888.00
1152Netoušek martin1888.00
1152Nosek OndřejČistěves1888.00
1152Nosál JakubLoket1888.00
1152Novotný Michal ml.Dolní Bousov1888.00
1152Novák MatyášNová Ves u Chotěboře1888.00
1152Petrásková Natálie1888.00
1152Roučka JakubHolice1888.00
1152Ročková EliškaKoudelka1888.00
1152Slezák Martin1888.00
1152Sláma JanNové Město na Moravě1888.00
1152Stehlík Jaroslav ml.Fryšava pod Žákovou horou1888.00
1152Strnad Jan1888.00
1152Svitek FilipPříbram1888.00
1152Tilman DanielOstrov1888.00
1152Tovaryš Michael1888.00
1152Tvrdý Michal1888.00
1152Vašík JakubJimramov1888.00
1152Viktora MatyášHolice1888.00
1152Vrabec Matouš1888.00
1152Vrátník Filip1888.00
1152Vyčítal ŠtěpánHradec Králové1888.00
1152Zdobina Zdeněk1888.00
1152Čermáková MarkétaPetrovice1888.00
1152Černeková Nikola1888.00
1152Červinka JosefOrel1888.00
1152Šimr VáclavKostěnice1888.00
1152Šimánová ŠtěpánkaStarý Plzenec1888.00
1152Šindelář Dominik1888.00
1152Šipan Miroslav1888.00
1152Školoud Vladimír1888.00
1214Bauerová ŠtěpánkaNové Sedlo1777.00
1214Dokulilová Denisa1777.00
1214Ducháčková NelaTrhová Kamenice1777.00
1214Dědek Lukáš1777.00
1214Gotthardt Jonáš1777.00
1214Harvan PatrikBystrice nad Pernštejnem1777.00
1214Hozová LadaNové Sedlo1777.00
1214Hurník ČeněkMariánské Hory1777.00
1214Jalůvka Martin1777.00
1214Jandečková Kristína1777.00
1214Klímová Monika1777.00
1214Kolář MatyášTýnec nad Sázavou1777.00
1214Král JosefNepomuk1777.00
1214Kurcová NatálieDivišov1777.00
1214Křivohlávek DavidLanškroun1777.00
1214Křídlová KateřinaNové Město na Moravě1777.00
1214Mareš Samuel1777.00
1214Mastík DominikOndřejov1777.00
1214Michálková Tereza1777.00
1214Mis VojtěchRožmitál pod Třemšinem1777.00
1214Novák KarelMnichovo Hradiště2773.50
1214Nygrýn Adam1777.00
1214Němečková Julie1777.00
1214Onderková Natálie1777.00
1214Ošmera Vít1777.00
1214Popov Jonáš1777.00
1214Pospíšil JaroslavSrní1777.00
1214Pírek Lukáš1777.00
1214Pňáček MartinČastolovice2773.50
1214Roskovská EliškaSojovice1777.00
1214Rychlá Eliška1777.00
1214Salaba Adam1777.00
1214Smolík RadekDivišov1777.00
1214Srnec Kryštof1777.00
1214Strejčková VeronikaBělá pod Bezdězem1777.00
1214Strnad JakubVlašim1777.00
1214Strnad Jakub.1777.00
1214Voborník Radim1777.00
1214Vokálková Barbora1777.00
1214Vrabec Matěj1777.00
1214Vávra Lukáš ml.1777.00
1214Wencel Václav1777.00
1214Zedníková NatálieOstroměř1777.00
1214Číp AdamNový Jičín1777.00
1214Řezníček Filip1777.00
1259Aldorf VojtěchČervená Řečice1666.00
1259Bašová Tereza1666.00
1259Burian JanBělá1666.00
1259Báňová Zuzana1666.00
1259Drápela FilipSvařenov1666.00
1259Dvořáček JanBystřice nad Pernštejnem1666.00
1259Frühauf JanHořovice1666.00
1259Hlaváč Jakub1666.00
1259Hofmanová NikolaBělá pod Bezdězem1666.00
1259Horký Jakub1666.00
1259Horák AntonínLodín1666.00
1259Houdek Lukáš1666.00
1259Hubáček PetrNové Město na Moravě1666.00
1259Hurtig Tomáš1666.00
1259Jakl Ondřej1666.00
1259Katolický Šimon1666.00
1259Klímek MatyášRožmitál pod Třemšínem1666.00
1259Klímová Aneta1666.00
1259Kosejková LenkaMladá Vožice1666.00
1259Kovaříková TerezaNové Město na Moravě1666.00
1259Krejčí Milan ml.1666.00
1259Kulka Štěpán ml.Jimramov1666.00
1259Maršík JanZáluží1666.00
1259Materna VojtěchNové Sedlo1666.00
1259Mendl PatrikLučice1666.00
1259Nováková Zuzana1666.00
1259Pařízková Silvie1666.00
1259Perďoch Michal1666.00
1259Pitráková NatálieVlašim1666.00
1259Pluhařová ŠárkaLanškroun1666.00
1259Smatana Pavel1666.00
1259Smolík JanLoket1666.00
1259Suchý Dominik1666.00
1259Ton Viktor1666.00
1259Urban JakubMladá Boleslav1666.00
1259Václavík ŠtěpánPelhřimov1666.00
1259Waszek VojtěchHavířov1666.00
1259Windischová Pavlína1666.00
1259Witschel Martin1666.00
1259Zahálka Aleš1666.00
1259Zemánková JohankaFrenštát pod Radhoštěm1666.00
1259Zumrová Amálie1666.00
1259Čonka David1666.00
1259Šedý JanNové Město na Moravě1666.00
1259Šilpoch Filip1666.00
1259Šimánová LucieStarý Plzenec1666.00
1259Škarda Václav ml.Blížejov1666.00
1306Beneš AdamMladá Boleslav1555.00
1306Bezkočková MichaelaChoustníkovo Hradiště1555.00
1306Bičík Vojtěch1555.00
1306Bím AdamDivišov1555.00
1306Dreslerová NikolaZábřeh1555.00
1306Dvorský Daniel1555.00
1306Fabiánek LadislavOstrov1555.00
1306Holzbacher ŠtěpánHronov1555.00
1306Hrabáková Aneta1555.00
1306Jančálek Rostislav1555.00
1306Joukl JiříChotěboř1555.00
1306Koukl František1555.00
1306Kousal Filip1555.00
1306Kučera Jan ml.1555.00
1306Křivý Karel1555.00
1306Landfeld Vojtěch1555.00
1306Maxa JanValdice1555.00
1306Mišech Tadeáš1555.00
1306Oršulík JáchymPorub1555.00
1306Pešek AdamVlašim1555.00
1306Reigl FilipLoket1555.00
1306Růžek TomášLedeč nad Sázavou1555.00
1306Souček Daniel1555.00
1306Stránský Adam1555.00
1306Suchý MatějZdemyslice1555.00
1306Vala ČeněkPlzeň1555.00
1306Vaněk VojtěchMariánské Hory1555.00
1306Vašíková KateřinaJimramov1555.00
1306Voňková AdélaStará Boleslav1555.00
1306Vurma Tomáš1555.00
1306Vávra David1555.00
1306Čtveráková TerezaDolní Černůtky1555.00
1306Řezníčková Denisa1555.00
1306Šulc VilémMnichovo Hradiště2552.50
1306Šálený Radek1555.00
1306Šára LukášPodhorní Újezd1555.00
1342Chvátal Petr1444.00
1342Cimburek František1444.00
1342Dulkajová Petra1444.00
1342Harapát Jan1444.00
1342Herciková Marie Anna1444.00
1342Honěk RichardMariánské Hory1444.00
1342Hrabák Matyáš1444.00
1342Jetel Zdeněk1444.00
1342Jindříšek Martin1444.00
1342Koukl Martin1444.00
1342Kořínek DanielZábřeh1444.00
1342Kruml Roman1444.00
1342Kuneš MichalNeratovice1444.00
1342Mentus Marek1444.00
1342Pilař DanielHomyle1444.00
1342Rudolf Vít1444.00
1342Ryba Vojtěch1444.00
1342Rázek VítHradec Králové1444.00
1342Svitková BarboraPříbram1444.00
1342Sýkora VáclavNepomuk1444.00
1342Vilček Matěj1444.00
1342Vondra AlešLučice1444.00
1342Výprachtický PetrLanškroun1444.00
1342Zaňka MatějPříbram1444.00
1342Čaněk Tomáš1444.00
1342Šebera VojtěchZábřeh1444.00
1368Bartoška Šimon3331.00
1368Beneš JaroslavNová Ves u Chotěboře1333.00
1368Binová MarieHavířov1333.00
1368Buzinka Eliáš1333.00
1368Fiala Jaroslav ml.1333.00
1368Fiala Jiří ml.1333.00
1368Hak Miroslav1333.00
1368Hetflaišová NikolSemily1333.00
1368Hofman Roman1333.00
1368Horák Jan ml.Lodín1333.00
1368Jarešová Eliška1333.00
1368Krejsa Jan ml.1333.00
1368Král Josef ml.1333.00
1368Kudrnová EliškaTurnov1333.00
1368Křepínský Jan1333.00
1368Melzer Filip1333.00
1368Noha Ondřej1333.00
1368Oustecká1333.00
1368Ouzká Valentýna1333.00
1368Pajkert LadislavRožmitál pod Třemšínem3331.00
1368Petrásek DominikPraha3331.00
1368Sosna Miroslav ml.1333.00
1368Strnad VáclavRokycany1333.00
1368Vaněk TomášMěřín2331.50
1368Velebil Dominik1333.00
1368Zeman Tadeᚎichlínek1333.00
1368Zikán Josef1333.00
1368Šmat Václav ml.Blatná1333.00
1368Špaček PetrPoruba1333.00
1368Šumpík MarekStará Lysá1333.00
1398Adamovič AlexPečky1222.00
1398Adámek PetrPoruba1222.00
1398Bolíková Františka1222.00
1398Brchel Jan2221.00
1398Bém Edvard1222.00
1398Daňková KristýnaPavlovice1222.00
1398Finger David ml.Kostelec nad Orlicí2221.00
1398Hloch MatyášKelč1222.00
1398Honzálek Lumír1222.00
1398Hýsek JakubDolní Bousov1222.00
1398Jareš Štěpán1222.00
1398Jindra Jan2221.00
1398Konrád Ondřej1222.00
1398Košťál JiříHavířov1222.00
1398Král TomášNepomuk1222.00
1398Matějíček MarekMěřín1222.00
1398Mestl Lukáš1222.00
1398Pakandl DominikMladá Boleslav2221.00
1398Plíva VítPlačice2221.00
1398Sloup Jaroslav2221.00
1398Staněk OndřejMnichovo Hradiště2221.00
1398Sviták Jakub1222.00
1398Syrovátka TomášPříbram1222.00
1398Tobiáš Daniel2221.00
1398Vacek Filip2221.00
1398Veselý Ondřej1222.00
1398Vlas JanRožmitál pod Třemšínem2221.00
1398Vorek AntonínLanškroun1222.00
1398Václavek Jan1222.00
1398Vágenknechtová Pavla1222.00
1398Zářecká ZoeFrenštát pod Radhoštěm1222.00
1398Šmejkal Jan1222.00
1398Šmídová VeronikaSvětlá nad Sázavou2221.00
1398Žiga Lukáš1222.00
1432Adamcová NikolaSvětlá nad Sázavou1111.00
1432Adamec TomášSvětlá nad Sázavou1111.00
1432Adamovič AndreasPečky1111.00
1432Andres JáchymNové Město nad Metují1111.00
1432Bartušková Andrea1111.00
1432Bartůšek Pavel ml.Velký Beranov1111.00
1432Bartůšková TerezaVelký Beranov1111.00
1432Bednář PatrikŽďár nad Sázavou1111.00
1432Bednářová Šárka1111.00
1432Bekera Milan1111.00
1432Beneš DenisTábor1111.00
1432Beneš MatějLouňavá1111.00
1432Beneš Vítek1111.00
1432Beranová SimonaZachotín1111.00
1432Beránek OtaRoudnice nad Labem1111.00
1432Bezkočka DavidChoustníkovo Hradiště1111.00
1432Bicek David1111.00
1432Bicek Patrik1111.00
1432Bodlák Dominik1111.00
1432Bohumil Jan1111.00
1432Boháč Matěj1111.00
1432Borovičková Adéla1111.00
1432Brejla PetrOuběnice1111.00
1432Broulík JanHradec Králové1111.00
1432Brzoň LubošKožlí1111.00
1432Bublán Vojtěch1111.00
1432Budín JakubÚjezd1111.00
1432Bulánek RichardČermná nad Orlicí1111.00
1432Bína Andrej1111.00
1432Bělka OndřejBělá pod Bezdězem1111.00
1432Březinová Nikola1111.00
1432Cetkovská KarolínaČeská Třebová1111.00
1432Chlistovsky MiroslavVeselí nad Lužnicí1111.00
1432Chlubna Vít1111.00
1432Chládková NatálieLanškroun1111.00
1432Chochrun Jakub1111.00
1432Choutka DanielSvětlá nad Sázavou1111.00
1432Chromec SebastianLanškroun1111.00
1432Chrást JanNové Město na Moravě1111.00
1432Chuchel Martin1111.00
1432Cinkejs ŠtěpánMladá Boleslav1111.00
1432Cipra Matěj1111.00
1432Coufal DanielSvětlá nad Sázavou1111.00
1432Coufal DavidSvětlá nad Sázavou1111.00
1432Daněk PatrikPavlovice1111.00
1432Diard Vojtěch1111.00
1432Doležal JanBělá pod Bezdězem1111.00
1432Doležalová Klára1111.00
1432Domin JosefPavlovice1111.00
1432Dostál DominikBroumov1111.00
1432Dotlačilová NatálieRadošovice1111.00
1432Drahorád Filip1111.00
1432Drahorád Vojtěch1111.00
1432Drápela Matěj1111.00
1432Dubčák Václav1111.00
1432Duda Václav1111.00
1432Dvořák AntonínPavlovice1111.00
1432Dvořák JiříPavlovice1111.00
1432Dvořák Jáchym1111.00
1432Dvořák Michal ml.1111.00
1432Dvořáčková Ester1111.00
1432Děkanovská Anna1111.00
1432Fabiánek MartinOstrov1111.00
1432Fabo Jan1111.00
1432Faimon Marek1111.00
1432Fait PetrČermná nad Orlicí1111.00
1432Fiala JanPavlovice1111.00
1432Fibigerová KateřinaSobčice1111.00
1432Fighrová Natálie1111.00
1432Fikar LukášHavlíčkův Brod1111.00
1432Fikar TomášHavlíčkův Brod1111.00
1432Filouš Roman1111.00
1432Fišer ValentýnTurnov1111.00
1432Flachs Luboš ml.1111.00
1432Flachs Vojtěch1111.00
1432Forman ViktorPraha1111.00
1432Formánek TomášČermná nad Orlicí1111.00
1432Forst Aleš ml.Přelouč1111.00
1432Fridrichová KristínaČermná nad Orlicí1111.00
1432Frühauf PavelHořovice1111.00
1432Fukárek Štěpán1111.00
1432Gall MartinHomyle1111.00
1432Golán Lukáš1111.00
1432Goth Lukáš1111.00
1432Gratian JanRoudnice nad Labem1111.00
1432Greifentál Denis1111.00
1432Groh Martin1111.00
1432Hak Kryštof1111.00
1432Hanyš MarekLanškroun1111.00
1432Hanzelka DenisOlomouc1111.00
1432Hanzlík Filip1111.00
1432Hauser JanLibišany1111.00
1432Hauser VáclavLibišany1111.00
1432Hausler Tomáš1111.00
1432Havel JiříVelké Hamry1111.00
1432Havel PavelRoudnice nad Labem1111.00
1432Havlová MarieRoudnice nad Labem1111.00
1432Heinz Kristián1111.00
1432Hejcman DominikKutná Hora1111.00
1432Hemerka ŠtěpánHradec Králové1111.00
1432Hendrych Max1111.00
1432Hlaváček Jan ml.Mirovice1111.00
1432Hloušek JakubRožná1111.00
1432Holický DanVotice1111.00
1432Holák Tibor1111.00
1432Homolka Martin ml.1111.00
1432Homolová RozaMěřín1111.00
1432Hondl JonášStudené1111.00
1432Horešovský Jiří1111.00
1432Horkel Jan1111.00
1432Horníček Filip1111.00
1432Horvát David1111.00
1432Horvát Dominik1111.00
1432Horváth Dominik1111.00
1432Hořeňovský PavelHorní Jelení1111.00
1432Hořeňovský PetrHorní Jelení1111.00
1432Hrabánek MartinLovosice1111.00
1432Hrančík JanHavlíčkův Brod1111.00
1432Hrkal Jindřich1111.00
1432Hron David1111.00
1432Hrubý Filip1111.00
1432Hrušovská Žaneta1111.00
1432Hrušovský NikolasOpočno1111.00
1432Hudeček Michal1111.00
1432Humplík JakubBystřice nad Pernštejnem1111.00
1432Humplík Lukáš ml.Bystřice nad Pernštejnem1111.00
1432Hurníková MarkétaPříseka1111.00
1432Hájek Lukáš1111.00
1432Hálek DominikVeselí nad Lužnicí1111.00
1432Hůlka Lukáš1111.00
1432Iblová Natálie1111.00
1432Jakl Jakub1111.00
1432Jakl Martin1111.00
1432Jakovlev Danil1111.00
1432Jamsa Ondřej1111.00
1432Janda Viktor1111.00
1432Jandejsek Petr1111.00
1432Jandourková ErikaStará Boleslav1111.00
1432Janovský DavidRoudnice nad Labem1111.00
1432Jančák KarelDřevčice1111.00
1432Jareš DominikHradec Králové1111.00
1432Jareš Petr1111.00
1432Javoříková Vika1111.00
1432Jedlička Petr ml.1111.00
1432Jelínek JakubDolní Roveň1111.00
1432Jelínek VojtěchRožmitál pod Třemšínem1111.00
1432Jelínková KateřinaDolní Roveň1111.00
1432Jeništa Aleš1111.00
1432Jindrák VojtěchMníšek pod Brdy1111.00
1432Jindřichová KateřinaČelákovice1111.00
1432Jirava Jan1111.00
1432John Jonáš1111.00
1432Juríček SamuelBlatná1111.00
1432Kadlec DanielKunčina - Nová Ves1111.00
1432Kadlecová PetraKunčina - Nová Ves1111.00
1432Kadrmas DanielHorní Jelení1111.00
1432Kafka Jiří1111.00
1432Kahánek Jan1111.00
1432Kalach Dominik1111.00
1432Kalina Josef ml.Rožmitál pod Třemšínem1111.00
1432Kanta Vojtěch1111.00
1432Karlík KryštofRožmitál pod Třemšínem1111.00
1432Kasík Radek1111.00
1432Khol Sebastian1111.00
1432Kinclová EliškaBukovka1111.00
1432Kladiva JanPavlovice1111.00
1432Klein KrištofTurnov1111.00
1432Klein MatějTurnov1111.00
1432Klíma JanČeská Rybná1111.00
1432Klíma VojtěchSmidary1111.00
1432Knotek Lukáš1111.00
1432Knotek Tomáš1111.00
1432Kocourek Jakub1111.00
1432Kocourek Jan1111.00
1432Kolda JakubPlzeň1111.00
1432Kolářová NatálieTýnec nad Sázavou1111.00
1432Konrád Tomáš1111.00
1432Kopecká AnetaKrucemburk1111.00
1432Kopecká KarolínaSvětlá nad Sázavou1111.00
1432Kopecký DavidTěchonín1111.00
1432Kotek Vojtěch1111.00
1432Kovanda VojtěchKloužovice1111.00
1432Kovařík TomášDolní Bukovsko1111.00
1432Kováčik DanielChodov1111.00
1432Kozák Filip1111.00
1432Kočišová Natálie1111.00
1432Kočišová Tereza1111.00
1432Kočárek Vojtěch1111.00
1432Kočíř MatějHrochův Týnec1111.00
1432Kratochvíl Radim1111.00
1432Krchňavý VojtěchRoudnice nad Labem1111.00
1432Krejsa Tomáš1111.00
1432Krejsová SofieDivec1111.00
1432Krejčová Eva1111.00
1432Krejčí JakubMěřín1111.00
1432Krejčí Vojtěch1111.00
1432Krupková AndělaMalá Skála1111.00
1432Krůta Dominik1111.00
1432Kubková Edita1111.00
1432Kubátová AndreaČeská Třebová1111.00
1432Kubín HubertŽelejov1111.00
1432Kubín Zdeněk1111.00
1432Kubínová KristýnaSvětlá nad Sázavou1111.00
1432Kubíček PetrSvětlá nad Sázavou1111.00
1432Kudrnáč DanielPlzeň1111.00
1432Kuna KarelHumpolec1111.00
1432Kutílek MilanHorní Heřmanice1111.00
1432Kučera RichardVelké Meziříčí1111.00
1432Kučera TomášPodůlšany1111.00
1432Kytnarová Viktorie1111.00
1432Kára OndřejRoudnice nad Labem1111.00
1432Křikava JaromírSvětlá nad Sázavou1111.00
1432Křikava MiroslavSvětlá nad Sázavou1111.00
1432Křikavová AdélaSvětlá nad sázavou1111.00
1432Lali Lucie1111.00
1432Landa MatějMladá Boleslav1111.00
1432Landová EliškaMladá Boleslav1111.00
1432Lang AdamLipnice nad Sázavou1111.00
1432Langer JosefZdislavice1111.00
1432Lepší Lukáš1111.00
1432Lešták Ladislav ml.1111.00
1432Lokaj Matyᚎďár nad Sázavou1111.00
1432Loufková MarieČermná nad Orlicí1111.00
1432Lukavská Anna1111.00
1432Machač OndřejStaré Ždánice1111.00
1432Machián VojtěchLiberec1111.00
1432Macháček TadeášSolnice1111.00
1432Macko Kristián1111.00
1432Malý VojtěchČastolovice1111.00
1432Marek KarelPodůlšany1111.00
1432Marek PetrMaleč1111.00
1432Marek TomášRoudnice nad Labem1111.00
1432Marek VítVlašim1111.00
1432Mareš SamuelPelhřimov1111.00
1432Maroušek Tadeáš1111.00
1432Martincová ŠárkaZdelov1111.00
1432Martínek DominikLoket1111.00
1432Matějka Jan ml.Pardubice1111.00
1432Mikuš Jakub1111.00
1432Mikyska JanČastolovice1111.00
1432Minařík PavelKostelec nad Orlicí1111.00
1432Mirovský VojtěchTýniště nad Orlicí1111.00
1432Mladenov Dimiter1111.00
1432Mlynarčík Filip1111.00
1432Mlýnek MartinLanškroun1111.00
1432Modl JakubZbraslav1111.00
1432Moravcová Monika1111.00
1432Munzar Štěpán ml.Mariánské Hory1111.00
1432Musil Josef1111.00
1432Musil MarekTasov1111.00
1432Myška Václav1111.00
1432Másílko BronislavJihlava1111.00
1432Másílko JaroslavMěřín1111.00
1432Münzer Josef ml.Nové Sedlo1111.00
1432Navrátil MartinPopovice1111.00
1432Nedoma Vít1111.00
1432Nedomansky LukášMěřín1111.00
1432Nedomanská EliškaČikov1111.00
1432Nedomanský JakubMěřín1111.00
1432Nedomanský Vojtěch1111.00
1432Nedvěd KarelČervený Kostelec1111.00
1432Nejdlová LucieKdyně1111.00
1432Nekolný Petr1111.00
1432Nekulová Tereza1111.00
1432Nerad DavidPraha1111.00
1432Nevečeřal DominikSrní1111.00
1432Nosek Jakub1111.00
1432Nosál OndřejLoket1111.00
1432Novotný Aleš1111.00
1432Novotný FilipStaré Ždánice1111.00
1432Novotný Josef ml..1111.00
1432Novák Filip ml.1111.00
1432Novák LiborVeselí nad Lužnicí1111.00
1432Novák MatějRoudnice nad Labem1111.00
1432Nováková Bára1111.00
1432Nygrýn Jakub1111.00
1432Němeček NicolasRožmitál pod Třemšínem1111.00
1432Němeček Václav1111.00
1432Ouzký Zdeněk1111.00
1432Ošmera Jakub1111.00
1432Palán VojtěchČeská Třebová1111.00
1432Panáček David1111.00
1432Pavel Jiří ml.Vamberk1111.00
1432Pavlíček AdamBorohrádek1111.00
1432Pavlíček JakubBorohrádek1111.00
1432Pařízek Michal1111.00
1432Pecháček RadimČeská Třebová1111.00
1432Pecháčková EliškaČeská Třebová1111.00
1432Pelikán TomášČeská Třebová1111.00
1432Perout FelixChoceň1111.00
1432Petera AntonínSvětlá nad Sázavou1111.00
1432Pešek DominikHlinsko1111.00
1432Pham EvaČastolovice1111.00
1432Pilous DominikTrutnov1111.00
1432Pipek JanLučice1111.00
1432Piták MatějNové Sedlo1111.00
1432Piták VojtěchNové Sedlo1111.00
1432Plachý VojtěchRoudnice nad Labem1111.00
1432Plas Marek1111.00
1432Pohlová KristýnaLoket1111.00
1432Polák JakubPodůlšany1111.00
1432Pospíšil David1111.00
1432Potůček ViktorČelákovice1111.00
1432Poustka Jan1111.00
1432Pravcová VanesaKrálíky1111.00
1432Prchlík Daniel1111.00
1432Procházková Simona1111.00
1432Prosek Roman1111.00
1432Prázová KamilaBroumov1111.00
1432Pábl DanielHradec Králové1111.00
1432Pábl MatyasHradec Králové1111.00
1432Písařík Jan1111.00
1432Pýcha DenisŽelezný Brod1111.00
1432Přichystal JanSvětlá nad Sázavou1111.00
1432Přiklopil AlešDřenice1111.00
1432Přívratská KláraJehnědí1111.00
1432Raab OndřejRoudnice nad Labem1111.00
1432Raszková Natálie1111.00
1432Ratajová Jolana1111.00
1432Rašovský JurajNeslovice1111.00
1432Rejna FilipSvětlá nad Sázavou1111.00
1432Renčín JakubČeská Třebová1111.00
1432Režný DominikVýprachtice1111.00
1432Richterová Jolana1111.00
1432Richtr Jonáš1111.00
1432Richtr Jáchym1111.00
1432Rolenc Lukáš1111.00
1432Rosecký Josef1111.00
1432Roskovská Eliška1111.00
1432Rubáček StanislavPolice nad Metují1111.00
1432Runštuk Filip1111.00
1432Růžička AdamStolany1111.00
1432Růžička Jakub1111.00
1432Růžička Zdeněk ml.Turnov1111.00
1432Sabeček MartinRoudnice nad Labem1111.00
1432Sazima LukášBorohrádek1111.00
1432Schneider JanRoudnice nad Labem1111.00
1432Schneiderová IvetaRoudnice nad Labem1111.00
1432Sedmihradský Václav1111.00
1432Sejkora PavelČermná nad Orlicí1111.00
1432Sieder Michal1111.00
1432Sith AdamVeliny1111.00
1432Sithová AdélaVeliny1111.00
1432Sitter MarekBlatná1111.00
1432Sklenková Josefína1111.00
1432Skoumal Jakub1111.00
1432Skoumal Matěj1111.00
1432Skupinová NatálieČermná nad Orlicí1111.00
1432Skýpala Jiří1111.00
1432Slekovič MarekLoket1111.00
1432Slezák Jan ml.Jaroměř1111.00
1432Slivko TomášTřeboň1111.00
1432Sláma JanZářecká Lhota1111.00
1432Slámová AnnaZářecká Lhota1111.00
1432Smejkal Jakub1111.00
1432Smejkal Tomáš ml.1111.00
1432Sobotka ZdeněkKochánov1111.00
1432Soukup Jiří1111.00
1432Starý JakubHlučín1111.00
1432Stehlík Pavel1111.00
1432Stejskal FilipPohránov1111.00
1432Steklá Ella1111.00
1432Steklý Ondřej1111.00
1432Strejček Matěj1111.00
1432Strejček Vojtěch1111.00
1432Strnad DanielKošťálov1111.00
1432Strnad Vít1111.00
1432Studničný Jan1111.00
1432Svoboda Denis1111.00
1432Svoboda MatyášRoudnice nad Labem1111.00
1432Svoboda StanislavJablonec nad Nisou1111.00
1432Svobodová Adéla1111.00
1432Sýkora JindřichJablonec nad Nisou1111.00
1432Tepalenko Mykola1111.00
1432Tlustý TomášLoket1111.00
1432Toman Martin ml.1111.00
1432Tomanová NikolaRožmitál pod Třemšínem1111.00
1432Tomek LadislavZbraslav1111.00
1432Toráč Antonín1111.00
1432Toráčová Rozálie1111.00
1432Touš Michal Adam1111.00
1432Toušková Veronika1111.00
1432Trojan Matěj1111.00
1432Trtílek LukášPříbram na Moravě1111.00
1432Tryzna Václav1111.00
1432Trávníčková EliškaTýniště nad Orlicí1111.00
1432Tóth JakubRoudnice nad Labem1111.00
1432Tůma MatějSedlčany1111.00
1432Urban DavidŽelezný Brod1111.00
1432Vajskébr David1111.00
1432Valkoun Matyáš1111.00
1432Vamberská Eliška1111.00
1432Vamberský Filip1111.00
1432Vaníček Tomáš1111.00
1432Vaňková NikolaMěřín1111.00
1432Vašek ŠimonStudnice1111.00
1432Vele AdamMírová1111.00
1432Venzara Tobiáš1111.00
1432Venzarová Vanesa1111.00
1432Večeřová JanaMěřín1111.00
1432Večeřová Marie1111.00
1432Vidlák Matouš1111.00
1432Vik Daniel1111.00
1432Vondra Vít1111.00
1432Vorek JosefLanškroun1111.00
1432Vorková JarmilaLanškroun1111.00
1432Voříšek FilipVysoká u Holic1111.00
1432Vranka Filip1111.00
1432Vyskočil MichalPlaná nad Lužnicí1111.00
1432Vágnerová AnetaChoceň1111.00
1432Vála JosefKamenice nad Lipou1111.00
1432Vízek DanielRožmitál pod Třemšínem1111.00
1432Werner Tobias1111.00
1432Zahrádka ŠimonČelákovice1111.00
1432Zapadlo Filip1111.00
1432Zatočilová Aneta1111.00
1432Zeke DanielIvančice1111.00
1432Zeman Adam1111.00
1432Zemek JakubRožmitál pod Třemšínem1111.00
1432Zemek Josef1111.00
1432Zemek Marek1111.00
1432Zigo Lukáš1111.00
1432Zolar ŠtěpánSpálené Poříčí1111.00
1432Záruba MilošRtyně v Podkrkonoší1111.00
1432Záruba TomášRtyně v Podkrkonoší1111.00
1432Čanda Tomáš1111.00
1432Čechalová BarboraSlatiňana1111.00
1432Čedík Martin1111.00
1432Čepek JiříRoudnice nad Labem1111.00
1432Čermák AntonínBorohrádek1111.00
1432Černý Jan ml.1111.00
1432Červená Pavlína1111.00
1432Červený FrantišekKasejovice1111.00
1432Čmarada MarekLanškroun1111.00
1432Čožíková GabrielaJanské Lázně1111.00
1432Čtvrtečka DominikDobruška1111.00
1432Čuda MichalČervený Kostelec1111.00
1432Čížek MichalHradec Králové1111.00
1432Řezníček Jan1111.00
1432Řádek DominikBystřice nad Pernštejnem1111.00
1432Říha Martin1111.00
1432Šedivý OndřejMladá Boleslav1111.00
1432Šenk TadeášČervený Kostelec1111.00
1432Šimek Vojtěch1111.00
1432Šimána JiříStarý Plzenec1111.00
1432Šisler KryštofDřenice1111.00
1432Škardová Aneta1111.00
1432Škardová Veronika1111.00
1432Šlechta RobertDolní Bukovsko1111.00
1432Šmahelová AnetaVojtěchov1111.00
1432Šmerák Tadeáš1111.00
1432Šmitová Eliška1111.00
1432Šoustarová KarolínaLísek1111.00
1432Špacír Alexander1111.00
1432Špaček Martin1111.00
1432Šprla Martin1111.00
1432Špániková Irena1111.00
1432Šrámek JanSvětlá nad Sázavou1111.00
1432Štaubr JanVeselí nad Lužnicí1111.00
1432Štichauer DavidRychnov nad Kněžnou1111.00
1432Štork JanLanškroun1111.00
1432Štorková AmálieLanškroun1111.00
1432Štos PatrikČejov1111.00
1432Štván Adam1111.00
1432Šulaj MichalSvídnice1111.00
1432Šulc Marek1111.00
1432Švancara DanielOstřetín1111.00
1432Švancarová KateřinaOstřetín1111.00
1432Švíka KryštofHněvkovice1111.00
1432Švíka MaxmiliánHněvkovice1111.00
1432Žiga Jaroslav1111.00

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.