Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 445 termínů závodů
V minulosti zadáno 6192 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Celostátní - 01.01.2019 - 31.12.2019 - Závody mládeže



Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 67 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Procházka Jan1474747.00
2Kettner Štěpán ml.Deštná1464646.00
3Jelen Jan1454545.00
4Haklová Lucie Vrutice1444444.00
5Suchý Jakub1434343.00
6Šeda Michal1424242.00
7Suchý DenisDobrá Voda1414141.00
8Jandourková ErikaStará Boleslav1404040.00
9Bláhová Karolína1393939.00
10Kotek Vojtěch1383838.00
11Tůmová TerezaHořany1373737.00
12Budský ViktorČelákovice1363636.00
13Adamec Michal ml.1353535.00
13Piksa Tomáš1353535.00
15Chaloupek David1333333.00
16Adamec Jiří ml.1323232.00
17Kuneš MichalNeratovice1313131.00
18Maršíková LindaZáluží1303030.00
18Šabatková Leona1303030.00
20Pacák Eduard1282828.00
21Bartošová Aneta1272727.00
22Janík Martin1262626.00
23Páša Jiří1252525.00
24David Adam1242424.00
24Kužílek Kryštof1242424.00
26Beneš Pavel ml.1222222.00
27Dvořáčková Ester1212121.00
28Fořt Matyáš1202020.00
28Švanda Jan ml.1202020.00
30Holinka Vít1191919.00
30Jindřichová KateřinaČelákovice1191919.00
30Vodičková Kateřina Příbram1191919.00
33Tůmová BarboraLibčice1181818.00
34Loužil VítKutná Hora1171717.00
34Vorlický Štěpán1171717.00
36Ihnatko Samuel1161616.00
36Komárek Matouš1161616.00
38Mach Jakub1151515.00
38Šumpík MarekStará Lysá1151515.00
40Bajer MilanPříbram1141414.00
40Bílý Jaroslav1141414.00
42Tůmová AnetaHořany1131313.00
42Zahradníček Josef1131313.00
44Bonaventurová Klára1121212.00
44Damir Soboslaj1121212.00
46Jelenová Eliška1111111.00
46Loužil Jan1111111.00
46Tepalonko Mykola1111111.00
49Baková Barbora1101010.00
50Adamová Adriana1999.00
50David Pavel ml.1999.00
52Bergmanová Nina1888.00
52Krninská Anna1888.00
52Kužílek Eliáš1888.00
52Mach Dominik1888.00
52Vydra Štěpán1888.00
57Adamovič Andreas1777.00
58Kubiš Martin1666.00
59Šťastný Filip1555.00
60Šimon JanJablonec nad Nisou1444.00
61Pech Tobias1111.00
61Roskovská Eliška1111.00
61Slovák Vít1111.00
61Tůmová Tereza1111.00
61Valášek Jiří1111.00
61Zámyslický Tomáš1111.00
61Šesták Šimon1111.00

Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.