Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 307 termínů závodů
V minulosti zadáno 6468 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Aktuální termíny - Kraj Vysočina

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Květen 2019
25.05.2019 Sobota N Pacov - Vysočina
Název: Pacovský kapr
25.05.2019 Sobota N Číhošť - Vysočina
Název: Rybářské závody o Putovní pohár
25.05.2019 Sobota N Úsobí - Vysočina
Název: Rybářské závody
26.05.2019 Neděle N Žďár nad Sázavou mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
Červen 2019
01.06.2019 Sobota N Pokojov - Vysočina
Název: Pokojovský Kapr
01.06.2019 Sobota N Studénky - Vysočina
Název: STUDÝNSKÝ ČERVEŇÁK
02.06.2019 Neděle N Pokojov mládež - Vysočina
Název: Dětské závody Pokojov
07.06.2019 Pátek N Letny - Vysočina
Název: Magic Cup
14.06.2019 Pátek N Jimramov - Obsazeno - Vysočina
Název: závod dvojic
15.06.2019 Sobota N Humpolec mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
15.06.2019 Sobota N Humpolec - Vysočina
Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY O 100KG PRASE
15.06.2019 Sobota N Buřenice - Vysočina
Název: Rybářské závody - 10. ročník
22.06.2019 Sobota N Měřín - Vysočina
Název: Maver CUP FEEDER 2019
Červenec 2019
06.07.2019 Sobota N Bohdalec - Vysočina
Název: Rybářské závody v Bohdalci 17. ročník
13.07.2019 Sobota N Jimramov - Vysočina
Název: Jimramovský kapr jednotlivců
13.07.2019 Sobota N Otin u stonařova - Vysočina
Název: Otínska šupina
19.07.2019 Pátek N Arnolec - Vysočina
Název: Arnolec 40h.
20.07.2019 Sobota N Humpolec (Hadina) - Vysočina
Název: Cejnový mač
Srpen 2019
23.08.2019 Pátek N Letny - Vysočina
Název: Magic Cup
31.08.2019 Sobota N Bystřice nad Pernštejnem ,mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
31.08.2019 Sobota N Bystřice nad Pernštejnem - Vysočina
Název: Rybářské závody
Září 2019
07.09.2019 Sobota N Humpolec - Vysočina
Název: HUMPOLECKÁ TŘICÍTKA
14.09.2019 Sobota N Hostákov - Vysočina
Název: Hostákovské sele - 6. ročník
21.09.2019 Sobota N Humpolec (Hadina) - Vysočina
Název: HUMPOLECKÉ CEJNOBRANÍ - PODZIMNÍ KOLO
21.09.2019 Sobota N Arnolec - Vysočina
Název: 28 hodin v ARNOLCI
21.09.2019 Sobota N Herálec - Vysočina
Název: 4.ročník závodů v lovu pstruhů a okounů
21.09.2019 Sobota N Herálec u Žďáru nad Sázavou - Vysočina
Název: rybářské závody v lovu pstruhů a okounů

 

 


Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.