Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 9 termínů závodů
V minulosti zadáno 7735 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2020 - 31.12.2020 - Nováčci



Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 39 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Jiříček Jaroslav Vysoké MýtoGold Fish team1741551030.00
2Černý Jindřich Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště2038949124.55
3Synek Martin ChoceňGold Fish team2535451120.44
4Kubec Tomáš LanškrounGold Fish team1935243522.89
5Drápal Vlastimil Jindřichův HradecRum team Jindřichův Hradec1834938321.28
6Münzer Josef Nové Sedlo2534047318.92
7Hybner Pavel Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště2033638019.00
8Hrdlička Jaroslav Mariánské Lázně1333334626.62
9Mrvečka Patrik Týniště nad OrlicíPodorlické vydry2132942620.29
10Šupol Michal Rychnov nad KněžnouPodorlické vydry1532534222.80
11Záhora Petr BžanyBezrybky2430744118.38
12Černý Jindřich ml. Jindřichův HradecBobr team Jindřichův Hradec1430630822.00
13Belušiak Ladislav Jindřichův HradecBobr team Jindřichův Hradec1729633319.59
14Perout Josef PerštejnBezrybky2029233716.85
15Mackura Zdeněk PerninkBezrybky2429037015.42
16Číž Luboš Jindřichův HradecRum team Jindřichův Hradec1727427916.41
17Zahradník Vlastimil Vysoké MýtoVeteráni2225832714.86
18Zeman Vojtěch st. HostiviceRebels team1724525314.88
19Kratochvíl Jakub Hradec KrálovéBlack Fish team1420720914.93
20Kincl Matyáš Hradec Králové1320020115.46
21Šupol Petr LibišanyPodorlické vydry1118018016.36
22Hakl Petr Vrutice717117124.43
23Mrvečka Petr Týniště nad OrlicíPodorlické vydry814314317.88
24Vašata Matěj Kvasiny1113613612.36
25Kosztyo Alexander Poděbrady191341447.58
26Fikarová Natálie Havlíčkův Brod612412420.67
27Tatíček Jiří Lukavice511211222.40
28Hájek Vladimír DobříkovGold Fish team310510535.00
29Čermák Eliáš Votice-Srbice5969619.20
30Jón Richard ChlumJizera 247939313.29
31Kastner Martin Uhlířská Lhota3727224.00
31Novák Petr Čankovice2727236.00
33Nováková Renata Hrobice6636310.50
34Rybenský Roman Němčice658589.67
35Vrzák Jaroslav Hostivice727273.86
36Jurečková Jarmila Hradec Králové415153.75
37Janák Lukáš Kryry214147.00
38Porazík Jakub Kolešov1111111.00
38Čori Petr Chodová Planá1111111.00

Copyright © 2013-2020, Rybářské žebříčky, z.s.