Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 72 termínů závodů
V minulosti zadáno 4730 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Kraj Praha - 01.01.2017 - 31.12.2017

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 192 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Dražan Zdeněk Panenský Týnec 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Vokál Pavel Mladá Boleslav 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Šik Jaroslav Lenešice 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bednářová Šárka 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Svoboda Miloš Panenský Týnec 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
6 Dušek Ondřej Poděbrady 2 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
7 Stěhule Petr 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Hlaváč Oto Kosmonosy 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Horký jiří 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Haluza Matěj 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Pešoutová Adéla 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Pejšek David 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Kratochvíl Jan Dorian Čakovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Garkisch Jakub Radotín 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Kočí Jaroslav Praha 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Štiková Jana Praha 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
17 Janků Petr Svijanský Újezd 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
18 Ryneš Petr 2 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
19 Borovičková Adéla 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Schilbach Jan 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Pauk František 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Krňanský Michal 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Dvořák Jaroslav Praha 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Lužný František 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Slanař Josef Panenský Týnec 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Kubišta Jiří 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Vlažný Jiří 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Havlíček David Tábor 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
29 Hauser Josef 2 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
30 Hakl Libor Litoměřice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
31 Velík Petr 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
32 Nachlingerová Aneta Praha 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
32 Barej Martin 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
32 Foltýn Martin 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
32 Kruliš Jan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
32 Stěhule Marek 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
32 Krumlová Kateřina 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
32 Pavlát Václav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
32 Kočí Vladimír Praha 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
32 Foltýn Josef Hodonín 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
32 Prepsl Jan Praha 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
32 Sulan Martin 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
32 Dvořák Radek Pardubice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
44 Moník Petr 2 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
45 Karšnak Radovan Brandýs nad Labem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
45 Dupač Zdeněk 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
45 Novák Jiří. 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
45 Podskalský Jiří Čižice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
45 Makal Jiří 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
45 Koláčný Josef 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
45 Hegr Petr 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
45 Hubálek Martin 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
45 Vokurka Milan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
45 Šafránek Jan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
45 Dynybilová Tereza 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
45 Kruml Roman 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
57 Jírovec Tomáš 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
58 Špitálský Václav st. Čelákovice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
59 Špitálský Václav ml. Čelákovice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
59 Beck Antonín ml. 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
59 Kop Daniel 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
59 Kačírek Ondřej 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
59 Veselý Jakub ml. 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
59 Špitálská Aneta Čelákovice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
59 Běhounek Michal Břasy 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
59 Misal Jan 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
59 Beck Antonín 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
68 Čáha František 3 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0
69 Svoboda Martin Kostelní Lhota 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
69 Pfeffer Jan 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
69 Pešout Daniel Babice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
69 Jírovec Aleš 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
69 Eis Martin 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
69 Ronovský Jarmil 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
69 Dynybil Martin ml. 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
76 Koudelka David Letovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
76 Dřízhalová Ema 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
76 Němec Jan 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
76 Chytilová Dagmar 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
76 Koudelka Tomáš Letovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
76 Kokšal Tomáš ml. 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
76 Forst Robert Šternberk 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
83 Beneš Jiří Cehnice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
83 Mysliveček Josef 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
83 Čepelák Tomáš Chlumec nad Cidlinou 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
83 Kubíčová Jana 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
83 Flener Tadeáš 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
83 Čepelák Michal Chlumec nad Cidlinou 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
83 Zajac Adam 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
83 Lexa František 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
91 Zahrádka Josef 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
91 Svoboda Tomáš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
91 Hlavatý Tomáš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
91 Měkota Jakub 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
95 Malák Tadeáš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
95 Homola Martin 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
95 Vojáček David 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
95 Holý Štěpán 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
95 Navrátil Miroslav Želechovice nad Dřevnicí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
95 Přibyl Antonín Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
95 Kohlíček Tomáš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2017, Rybářské žebříčky, z.s.