Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 112 termínů závodů
V minulosti zadáno 10249 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Kraj Pardubický - 01.01.2024 - 31.12.2024



Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2024 - 31.12.2024  | 01.01.2023 - 31.12.2023  | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 360 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Blaščík Petr Staré JesenčanyHungerfish team616716727.83
2Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni613813823.00
3Bareš Vladimír SlepoticeVeteráni512212224.40
4Labuť JosefRonov nad Doubravou411911929.75
5Černý Jan Pardubice411311328.25
6Chválová Lubica SezemiceHungerfish team511111122.20
7Vlček Petr ČastoloviceBlack Fish team310910936.33
8Petružálek JiříPlotiště nad Labem610610617.67
9Baloun Roman ml.Heřmanův Městec310510535.00
10Řípa AlešHeřmanův Městec310310334.33
11Chvála Petr SezemiceHungerfish team3989832.67
11Hladík Jiří ČastoloviceBlack Fish team4989824.50
13Hruška JiříHradec Králové3979732.33
14Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 244949423.50
15Provazník MichalDřenice3878729.00
16Žemlička Radek Slatiňany4848421.00
17Balada FilipPřelouč4838320.75
18Říčař DavidZdelov3818127.00
19Baloun Roman st.Heřmanův Městec3808026.67
19Tobolka Milan NechaniceRybářský ráj Hradec Králové2808040.00
21Zíma BořivojRohovládová Bělá2787839.00
22Krobot Jiří Dolní ČermnáBlack Fish team3777725.67
23Aleksandrová Alena Hradec KrálovéRybářský ráj Hradec Králové4767619.00
23Lochman FrantišekProseč - Martinice5767615.20
25Synek Martin ChoceňGold Fish team3717123.67
26Pětík MarekLibišany3707023.33
27Koudelková Jitka Nasavrky3696923.00
28Jón Richard ChlumJizera 243686822.67
28Kolář VítKozlov2686834.00
30Klečák Miloslav Onomyšl4666616.50
30Zahradník Vlastimil PardubiceVeteráni5666613.20
32Cuhorka JiříPřelouč3656521.67
32Franěk Robert TrutnovJizera 242656532.50
32Vávra LubošLanškroun2656532.50
35Janouch Miroslav Všechlapy3646421.33
36Ročeň MartinOstřešany2636331.50
36Vlasta Vratislav Bakov nad JizerouMsk Mnichovo Hradiště2636331.50
36Vojáček TomášDolní Sokolovec2636331.50
39Labuťová NikolPardubice3626220.67
39Sobotka Jiří st.Žďár nad Sázavou4626215.50
41Ficner JiříLanškroun2616130.50
42Kučera MichalSvitavy2606030.00
43Ficek PetrSvitavy2575728.50
43Hrubeš Libor Týniště nad OrlicíBlack Fish team3575719.00
43Hubička TomášBrloh2575728.50
46Vojáček ZdeněkVilémov2565628.00
47Lochman MatoušMartinice3545418.00
48Vágenknecht Jiří Pardubice2525226.00
48Častulík LuděkMoravská Třebová2525226.00
50Cuhorka AlešPřelouč3515117.00
51Ledvinka MilošStaré Čívice2505025.00
52Novotná Jaroslava ZámrskTorpedo team3494916.33
53Vaněk DaliborVysoké Mýto2484824.00
54Brendl Patrik Lanškroun2474723.50
54Novotný Petr ZámrskTorpedo team2474723.50
56Trnka Aleš TřesoviceRybářský ráj Hradec Králové1444444.00
57Johanides JakubRoveňsko1434343.00
58Hlaváček AlešOstřešany2424221.00
58Kašparová Lenka Jaroslav3424214.00
58Přibyl DavidVlčice2424221.00
58Smítka Josef ml.Kaňk2424221.00
58Vašíček Zdeněk OpočnoPoseidon fishing club Opočno1424242.00
63Kubec Tomáš LanškrounGold Fish team1414141.00
63Provazník JiříDřenice2414120.50
63Randa MilošLitomyšl2414120.50
66Horák PavelŽiželice1404040.00
66Kondras Přemysl PardubicePáni Krokouši 1982404020.00
66Lipenský MartinRychnov nad Kněžnou1404040.00
66Mokrý Jiří ml.Havlíčkův Brod1404040.00
66Moravec PavelČejov1404040.00
66Novotná Pavlína ZámrskTorpedo team2404020.00
66Pánek Vít SezemicePáni Krokouši 1984404010.00
66Pátek DavidKrálův Dvůr1404040.00
66Skryja MatějOstrov nad Oslavou2404020.00
66Svobodová ViktorieČeperka1404040.00
76Hon JakubHradec Králové1393939.00
76Hřebíček MilanSvitavy2393919.50
76Mrvečka PatrikTýniště nad Orlicí1393939.00
79Hlotan MilanSezemice2383819.00
79Rob PavelPřelouč2383819.00
79Vrba TomášSvítkov2383819.00
82Homolka LudvíkOstrov nad Oslavou2373718.50
82Mička FilipSvětnov1373737.00
82Novotný Jiří ZámrskTorpedo team1373737.00
82Tejnecký MiroslavZbraslavice2373718.50
86Bína Libor Dlouhý MostFishing team Severočeši1363636.00
86Kašpar MartinHolice1363636.00
86Novák RadekBlatnice1363636.00
86Voňka DanielPardubice1363636.00
90Machatý DavidJaroměř1353535.00
90Pácl FrantišekÚstí nad Orlicí1353535.00
90Vágenknecht DanPardubice2353517.50
93Koštálek JiříOplany1343434.00
93Kubát JiříÚvaly1343434.00
93Pavlovič PetrPřestavlky2343417.00
93Pešek JanChrudim1343434.00
97Halamka ŠimonHlinsko1333333.00
97Kopecký KarelČeská Třebová1333333.00
97Moravec PetrČejov1333333.00
100Dodek LuborLupenice1323232.00
100Klimek RobertČeská Třebová1323232.00
100Polovic LadislavŽďár nad Sázavou1323232.00
100Suk AntonínStrakonice1323232.00
100Čapek ZbyněkPřelouč1323232.00
105Mrkosová EllenNové Město na Moravě1313131.00
106Hošek PetrPardubice1303030.00
106Hudská ViolaPředměřice1303030.00
106Jiříček JaroslavVysoké Mýto1303030.00
106Kazda PetrMladá Vožice1303030.00
106Prokůpek TomášRozhovice1303030.00
106Čermák JindřichBřehy1303030.00
112Bochníček MilanChvaletice1292929.00
112Kazda JakubOstřešany1292929.00
112Koukal Martin st.Hvozdečko1292929.00
112Kudrna JiříPardubice1292929.00
112Kupka AdrianPardubice1292929.00
112Matějka RenéLitomyšl1292929.00
112Nováková Renata Hrobice529295.80
119Doležal OndřejVysoké Mýto1282828.00
119Děček AntonínMěstec Králové1282828.00
119Gryč JanPřibyslav1282828.00
119Jelínek MiroslavVysoké Mýto2282814.00
119Otradovský JosefLanškroun1282828.00
119Šrámek Petr OpočínekHungerfish team2282814.00
125Hejzlar AntonínŠiškovice1272727.00
125Kaderka TadeášHolice1272727.00
125Křenek RobertPardubice1272727.00
125Mergl JakubHeřmanův Městec1272727.00
125Mika MiroslavPřišimasy1272727.00
125Velfl VladimírSvitavy2272713.50
125Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team1272727.00
132Bertok MilanDublovice1262626.00
132Brožková MichaelaLitomyšl1262626.00
132Hemerka MartinÚhřetická Lhota1262626.00
132Hlavatý DavidVysoké Mýto1262626.00
132Němcová Hana Nasavrky326268.67
132Rudolf JaroslavVrdy1262626.00
132Ryšavý PavelÚstí nad Orlicí1262626.00
139Frank MiloslavTřebovice1252525.00
139Karvánek JiříNové Město nad Metují1252525.00
139Ondráček Kamil Žďár nad SázavouŽďárští dravci 1252525.00
139Záleský JakubSkořenice1252525.00
143Bořil FrantišekPočátky1242424.00
143Csernyanszká PavlínaVysoké Mýto1242424.00
143Holomek DušanVysoké Mýto1242424.00
143Hudský JonášPředměřice1242424.00
143Janáček DanielMalá Losenice1242424.00
143Jiřiště David1242424.00
143Kozel VlastimilJablonné nad Orlicí1242424.00
143Kukla JiříPardubice1242424.00
143Pavlovič PavelPřestavlky2242412.00
143Schovanec JiříPardubice1242424.00
153Pleskot Jan Hrobice1232323.00
153Stránská EvaČeská Třebová1232323.00
155Bartoš RadekVysoké Mýto1222222.00
155Frank MilošČeská Třebová1222222.00
155Hurt MartinZbraslavice2222211.00
155Komárek MartinHavlíčkův Brod1222222.00
155Kura HynekTři Studně1222222.00
155Studnička JanPardubice1222222.00
155Šanda JanBílé Vchýnice1222222.00
155Šrámek PatrikOpočínek1222222.00
163Gřonka JanSvitavy1212121.00
163Kočíř MatějČankovice1212121.00
163Stojka JiříKlešice1212121.00
163Vávra OtakarNemošice1212121.00
163Záruba PetrBlato1212121.00
163Štichauer TomášRychnov nad Kněžnou1212121.00
169Adamovič AndreasPečky1202020.00
169Bělohubý RobertDříteč1202020.00
169Dodek Lubor ml.Lupenice1202020.00
169Glencner MarekSruby1202020.00
169Jirsa JiříChmeliště1202020.00
169Kvasnička Martin st.Kolín2202010.00
169Shejbal LiborHolice1202020.00
169Stránský MarekÚstí nad Orlicí1202020.00
169Tkáč MilanKolín1202020.00
169Turský Jindřich Krchleby1202020.00
169Vacek JanZábědov1202020.00
169Vacík ZdeněkHavlíčkův Brod1202020.00
169Vlk JosefPardubice1202020.00
182Adamovič AlexPečky1191919.00
182Bervid JiříPřelouč1191919.00
182Golián MartinHeřmanův Městec1191919.00
182Kosina JaroslavBěstvina1191919.00
182Kořének JanBukovina nad Labem1191919.00
182Pavlíček Jaroslav Žďár nad SázavouŽďárští dravci 1191919.00
182Puchlovský AdamChrudim1191919.00
182Taichner Radek MikuloviceHungerfish team219199.50
182Zdráhala Petr Všejany1191919.00
191Csernyanszký AntonínVysoké Mýto1181818.00
191Daniš PetrPardubice1181818.00
191Dorušák JaromírVysoké Mýto1181818.00
191Drtina DanielPardubice1181818.00
191Frank MartinČeská Třebová1181818.00
191Poledník PetrStaré Čívice1181818.00
191Sojka MilanStaré Čívice1181818.00
191Ujec OndřejNemošice1181818.00
191Šmídová KristýnaČeská Třebová1181818.00
200Bednář MilošLetohrad1171717.00
200Burkoň JiříHorka1171717.00
200Dian MarianVysoké Mýto1171717.00
200Dostál MatoušKrálíky1171717.00
200Drbal FilipDřenice1171717.00
200Frank MatějNekoř1171717.00
200Janíček Jan Kamenice u JihlavyBig Fish Jihlava1171717.00
200Johanides FilipChrudim1171717.00
200Melvald Jaroslav Suchdol u Kutné Hory417174.25
200Petříček JanPoběžovice1171717.00
200Zahradník RomanPlatenice1171717.00
200Žuková Marie OpočnoPoseidon fishing club Opočno1171717.00
212Klečák MartinKutná Hora1161616.00
213Denisenko SergeyVyské Mýto1151515.00
213Hrubeš FrantišekDřenice1151515.00
213Jakubec Jiří st.Litomyšl1151515.00
213Kareš MartinČeská Třebová1151515.00
213Mucha FilipBřehy1151515.00
218Brendlová KláraLanškroun214147.00
218Bryška Jiří ml.Svitavy1141414.00
218Hickl PavelČeská Třebová214147.00
218Hybner Pavel Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště1141414.00
218Novotná LenkaZámrsk1141414.00
218Růžička Pavel DašiceHungerfish team1141414.00
218Černý JindřichMnichovo Hradiště1141414.00
225Benda RomanŘečany nad Labem1131313.00
225Bryška Jiří st.Svitavy1131313.00
225Miková MalvínaPřišimasy1131313.00
225Zdráhala MiroslavHranice na Moravě1131313.00
229Bečka JaroslavNerad1121212.00
229Cína MiroslavPardubice1121212.00
229Dušek JanHradec Králové1121212.00
229Hlavatý TomášZaloňov1121212.00
229Kindl Jaroslav st.Ústí nad Orlicí212126.00
229Macas LukášČeská Třebová1121212.00
229Machač VáclavDrahov1121212.00
229Miková MichaelaPřišimasy1121212.00
229Stránský AlešÚstí nad Orlicí1121212.00
229Zahradník MichalPelechov1121212.00
229Černohlávek MartinBarchov1121212.00
240Holubec PetrVýprachtice1111111.00
240Jandík StanislavVysoké Mýto1111111.00
240Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team1111111.00
240Pácaltová PetraPardubice311113.67
240Sojka MikulášPardubice1111111.00
245Brendlová PetraLanškroun210105.00
245Izaiasz Petr HoliceMO ČRS Holice1101010.00
245Jukl IvanNemošice1101010.00
245Kostlán JaromírLitomyšl1101010.00
245Mareš JanTurnov1101010.00
245Musil Karel Libice nad Doubravou210105.00
245Novák JaroslavHrochův Týnec210105.00
245Ondráček MartinVysoké Mýto1101010.00
245Svoboda MarekHradec Králové1101010.00
254Bubník JosefSvitavy1999.00
254Fišer PetrLitomyšl1999.00
254Mládek JiříVeselí-Přelouč1999.00
254Půlpán JanSlatiňany1999.00
254Smola JiříVysoké Mýto1999.00
254Smítka Josef st.Kaňk2994.50
260Frank JakubNekoř1888.00
260Hašpicová AdélaDražkovice1888.00
260Krištof MariánŘíčany1888.00
260Kyncl MatyášČeská Třebová1888.00
260Navrátil AlešChrudim1888.00
260Pavlovič Pavel ml.Přestavlky1888.00
266Bryška JaroslavLitomyšl1777.00
266Divecký tomášPardubice2773.50
266Děček MilanSloveč1777.00
266Icha ZdeněkHavlíčkův Brod1777.00
266Kmoníček ZdeněkČeská Třebová1777.00
266Kočí Josef Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště2773.50
266Nejedlý JosefJaroslav1777.00
266Paclík LiborČeská Třebová1777.00
266Sršeň JanČeská Třebová1777.00
266Zahradník RomanPelechov1777.00
266Zelenka PavelGrunta1777.00
277Beneš LadislavKoudelka1666.00
277Halamka KarelSlatiňany1666.00
277Hruška JanŽiželice1666.00
277Kazda VáclavChrudim1666.00
277Malina Jaroslav ml.Slatiňany1666.00
277Nepivoda MilanDřenice1666.00
277Růžička JosefČeperka1666.00
277Skalický PavelDolní Ředice1666.00
277Staněk Václav Hradec KrálovéVeteráni1666.00
277Ticháček VáclavHavlíčkův Brod1666.00
277Trojan RomanPardubice1666.00
277Zdráhala LudvíkHranice na Moravě1666.00
277Šabata JiříSvatý Mikuláš1666.00
290Doležal DavidLohenice1555.00
290Hojný Miroslav st.Vysoké Mýto1555.00
290Kindl Jaroslav ml.Ústí nad Orlicí1555.00
290Košnar LukášČasy1555.00
290Vodehnalová LucieNová Ves u Litomyšle1555.00
295Blažek JosefSvitavy1444.00
295Janáčková JaroslavaHavlíčkova Borová1444.00
295Kaňák PetrBohouňovice1444.00
295Konečný MartinRůžená1444.00
295Toman František st.Jaroměřice nad Rokytnou1444.00
295Zelenka Petr ml.Vysoké Mýto1444.00
295Šindelář MichalČeská Třebová2442.00
302Cetkovský KarelČeská Třebová1333.00
302Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team1333.00
302Klaška JosefPardubice1333.00
302Mika JaroslavPřišimasy1333.00
302Navrátil LumírVysoké Mýto1333.00
302Oberreiter RadekHavlíčkův Brod1333.00
302Rákosník TomášČeská Třebová1333.00
302Zahradník JosefTýništko1333.00
302Ďásek FrantišekHavlíčkův Brod1333.00
311Furthner JanBečváry1222.00
311Kmošek LukášPardubice1222.00
311Kosina RomanVeselí u Přelouče1222.00
311Pikali ImrichVavřinec1222.00
311Sedláková LenkaChrudim1222.00
311Tošer JaroslavÚstrašín2221.00
311Zachař JiříPohránov1222.00
311Šturmová HanaÚstí nad Orlicí1222.00
311Šubrt VlastimilTurkovice1222.00
320Bořilová PavlaPočátky1111.00
320Cetkovský JanČeská Třebová1111.00
320Csoka JosefPardubice1111.00
320Děček TadeášMěstec Králové1111.00
320Fiala JakubChrudim1111.00
320Gulyas RadimČeská Třebová1111.00
320Hanuš ZdeněkČeská Třebová1111.00
320Holec EliášChrast1111.00
320Hurský VáclavSmrkový Týnec1111.00
320Hutla Lukáš1111.00
320Kamenický ZdeněkChoteč1111.00
320Kaválek MichalLetohrad1111.00
320Kašan Lukáš1111.00
320Kočíř RadekČankovice1111.00
320Kultová AmálieMalé Svatoňovice1111.00
320Malý OndřejChrudim1111.00
320Malý PavelChlumec nad Cidlinou1111.00
320Matys NorbertLibišany1111.00
320Mišková DenisaTrhová Kamenice1111.00
320Mokrý JanUhlířské Janovice1111.00
320Musil Ondřej Ždírec nad Doubravou1111.00
320Nekvapil VáclavPřelouč1111.00
320Olivová Lada1111.00
320Pirkl JaroslavČeská Třebová1111.00
320Prokůpek MarekOstřešany1111.00
320Puhová MichaelaČeská Třebová1111.00
320Punčochář Libor1111.00
320Schejbal JosefPardubice1111.00
320Skokanová AdrianaPoděbrady1111.00
320Strolený MatějMedlešice1111.00
320Svoboda JaroslavBřehy u Přelouče1111.00
320Syrůček Milan1111.00
320Sýkora PavelBřeznice1111.00
320Zahradník MichalPlatenice1111.00
320Šandová Klára1111.00
320Šimonek David1111.00
320Šimůnek JindřichPřelouč1111.00
320Šindelka DavidČeská Třebová1111.00
320Šmíd TomášČeská Třebová1111.00
320Šmíd VladislavČeská Třebová1111.00
320Šubrt DominikTurkovice1111.00

Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.