Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 6 termínů závodů
V minulosti zadáno 7730 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Kraj Pardubický - 01.01.2020 - 31.12.2020



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 692 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Černý Jindřich Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště821724230.25
2Jiříček Jaroslav Vysoké MýtoGold Fish team1121631128.27
3Bareš Vladimír SlepoticeVeteráni1020126926.90
3Chvála Petr SezemiceHungerfish team1620136622.88
5Kubec Tomáš LanškrounGold Fish team1420032623.29
6Šrámek Petr OpočínekHungerfish team1219827823.17
7Taichner Radek Mikulovice1218822218.50
8Šupol Michal Rychnov nad KněžnouPodorlické vydry718318726.71
9Synek Martin ChoceňGold Fish team1817736020.00
10Kočí Josef Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště817621026.25
10Novotný Jiří ZámrskTorpedo team1317625119.31
12Blaščík PetrStaré Jesenčany1117223621.45
13Chvála Jan SezemiceHungerfish team1416925718.36
14Pětík MarekLibišany816518222.75
15Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team1316426520.38
16Růžička PavelDašice815816821.00
17Trnka Aleš TřesoviceRybářský ráj Hradec Králové715115221.71
18Bartoněk Lukáš Předměřice nad LabemRybářský ráj Hradec Králové514914929.80
18Kopa Stanislav MoravičanyHungerfish team614914924.83
20Petružálek JiříPlotiště nad Labem814816720.88
21Polovic Ladislav Žďár nad Sázavou514514529.00
22Novotná Pavlína ZámrskTorpedo team1513319813.20
23Hybner Pavel Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště612812821.33
23Novotný Petr ZámrskTorpedo team912814315.89
23Provazník MichalDřenice612812821.33
26Doležán Nikola ChotěbořVysočina team612512520.83
26Novotná Jaroslava ZámrskTorpedo team1212516513.75
28Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni1112415814.36
29Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team712212818.29
30Brodský Michal Hradec KrálovéPoseidon fishing club Opočno412012030.00
31Zahradník Vlastimil Vysoké MýtoVeteráni1111814012.73
32Juhoš Josef st.Podůlšany611511519.17
33Černý JanPardubice611411419.00
34Tatíček Jiří Lukavice511211222.40
35Bečka JanPardubice410810827.00
36Pánek Vít Sezemice510310320.60
37Sobotka Jiří ml.Sobětuchy410010025.00
38Pišl Jan TřesoviceRybářský ráj Hradec Králové5999919.80
39Izaiasz Petr HoliceMO ČRS Holice6989816.33
39Ďásek FrantišekHavlíčkův Brod7989914.14
41Jožák RadekPardubice4969624.00
42Mrvečka Patrik Týniště nad OrlicíPodorlické vydry5939318.60
42Sobotka Jiří st.Žďár nad Sázavou5939318.60
44Hofman David Hrochův Týnec4929223.00
45Aleksandrová Alena Hradec KrálovéRybářský ráj Hradec Králové8889511.88
46Havlíček Stanislav MělníkStředočeši fishing team MAVER3858528.33
47Dostál MatoušKrálíky4848421.00
47Dydňanský Roman VrbnoStředočeši fishing team MAVER3848428.00
47Icha Zdeněk Havlíčkův Brod6848414.00
50Musílek Petr ChotěbořVysočina team3838327.67
50Říčař David ZdelovJ.D.J. Fish team4838320.75
52Baloun Roman st.Jamné nad Orlicí4808020.00
52Kincl Matyáš Hradec Králové5808016.00
52Klečák MiloslavOnomyšl4808020.00
55Jirásek Petr ChotěbořVysočina team5797915.80
56Krobot Jiří Dolní ČermnáJ.D.J. Fish team5777715.40
56Zeman Luboš SemilyJizera 242777738.50
58Pryl StanislavPardubice5757515.00
59Chválová Lubica SezemiceHungerfish team13741148.77
59Vlach Zdeněk ml. Ždírec nad Doubravou4747418.50
59Černohlávek MartinBarchov2747437.00
62Hájek Vladimír DobříkovGold Fish team2737336.50
63Kubcová NatálieLanškroun4727218.00
63Provazník JiříDřenice5727214.40
65Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 244707017.50
65Pleskač Jan st. Libice nad DoubravouVysočina team3707023.33
67Ficner LukášLanškroun2656532.50
67Hofman VladimírHrochův Týnec2656532.50
67Machatý David Jaroměř4656516.25
70Mergl JakubHeřmanův Městec5646412.80
70Pavlíček RadomírŽďár nad Sázavou2646432.00
72Nováková Renata Hrobice6636310.50
73Csernyanszký AntonínVysoké Mýto3626220.67
74Kratochvíl RadimChlumec nad Cidlinou2606030.00
74Slavíček OndřejRosice nad Labem2606030.00
76Fröhlichová DianaBedworth3595919.67
76Rambousek Stanislav TřebíčPohoda team2595929.50
78Kondras Přemysl Pardubice4585814.50
78Lochman Pavel ml.Zdelov3585819.33
80Brádler PetrČervená Voda3575719.00
80Gančarčík KarelPardubice1057636.30
80Smítka Josef st.Kutná Hora2575728.50
80Svobodová ViktorieTýniště nad Orlicí2575728.50
84Pešek JanChrudim3565618.67
85Pleskač Jan ml. Libice nad DoubravouVysočina team2555527.50
86Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team4505012.50
86Tošer Jaroslav Ústrašín3505016.67
88Bína LiborDlouhý Most2494924.50
88Csernyanszká PavlínaVysoké Mýto3494916.33
88Jeníček MiroslavPardubice2494924.50
88Kubizňák TomášČasy2494924.50
88Priessnitz LukášPardubice2494924.50
88Vágenknecht Jiří Pardubice3494916.33
94Vaněk DaliborVysoké Mýto3484816.00
94Vlasta VratislavBakov nad Jizerou2484824.00
96Bartoňková Petra Předměřice nad Labem3474715.67
96Komárek MartinHavlíčkův Brod3474715.67
96Vacek PetrKameničky2474723.50
99Řípa AlešHeřmanův Městec2464623.00
99Šupol Petr LibišanyPodorlické vydry4464611.50
101Havrila Michal ml. Jaroměř4454511.25
101Kaniščev RomanLoštice2454522.50
101Pinkas JanČervená Voda2454522.50
104Grád Tomᚎleby2444422.00
104Pavlíček Jaroslav Žďár nad Sázavou2444422.00
104Vašíček Zdeněk OpočnoPoseidon fishing club Opočno2444422.00
107Andrž LadislavBolehošť3424214.00
108Hos Martin OtínPohoda team3414113.67
109Ehrig PetrČeská Třebová1404040.00
109Koukal Martin st.Hvozdečko2404020.00
109Pavlovič PetrPřestavlky1404040.00
109Pochobradský JanTřibřichy1404040.00
109Vymazalová Eliška1404040.00
114Boháč MatějČasy1393939.00
114Cuhorka JiříPřelouč2393919.50
114Fišer PetrLitomyšl1393939.00
114Fliger Tomáš ml.Trusnov1393939.00
114Hapák JurijŽďár nad Sázavou1393939.00
114Kolečkář TomášMohelnice3393913.00
114Matouš DavidTýniště nad Orlicí1393939.00
114Mokrý JanUhlířské Janovice439399.75
114Roušar Jiří ml.Korouhev1393939.00
114Trung Hoang VanHlinsko1393939.00
124Ficner JiříLanškroun2383819.00
124Klenorová VeronikaNasavrky2383819.00
124Kolečkář Matěj1383838.00
124Kůrka PavelSkuteč2383819.00
124Novotná Kateřina ml.Mezihoří1383838.00
124Vágenknecht DanPardubice1383838.00
124Čech ZdeněkMnichovo Hradiště538387.60
131Kopic MilanHumpolec1373737.00
131Mokrý Jiří ml.Havlíčkův Brod2373718.50
131Vavroušek LubošŽdírec nad Doubravou1373737.00
131Velfl VladimírSvitavy1373737.00
131Červený Jaroslav Jaroměř1373737.00
136Hájek LubomírLanškroun2363618.00
136Kouba OndřejMířetice1363636.00
136Severová Jindřiška1363636.00
136Vágenknecht AdamPardubice1363636.00
136Witvar Zdeněk st.Vrdy1363636.00
136Šír JaroslavKřižánky1363636.00
136Žemlička Radek Slatiňany3363612.00
143Chmelina David1353535.00
143Doležal PavelPardubice1353535.00
143Havrila Michal st. Jaroměř435358.75
143Jelínková AnetaNasavrky2353517.50
143Kindl Jaroslav ml.Ústí nad Orlicí1353535.00
143Novotná LenkaZámrsk2353517.50
143Tomčík VojtěchVyžice1353535.00
143Trsek AdamRabštejnská Lhota1353535.00
143Zahradník VlastimilMoravany1353535.00
152Chemišincová Anna1343434.00
152Fiedler LuděkPardubice1343434.00
152Kindl Jaroslav st.Ústí nad Orlicí1343434.00
152Nikl Martin1343434.00
152Padiásková ŠarlotaNasavrky1343434.00
152Pilný RomanPardubice2343417.00
152Tušinovský PavelČervená Voda2343417.00
152Vrbová Adéla1343434.00
160Boháček LukášPardubice2333316.50
160Kolínko DavidSvitavy1333333.00
160Stiller PavelČeská Metuje1333333.00
160Suk AlbertČáslav1333333.00
160Svatoš PetrBudislav1333333.00
160Uhlíř MarekHrochův Týnec1333333.00
160Zahradník RomanPelechov1333333.00
160Škroupová KarolínaLázně Bohdaneč2333316.50
168Ducháček MilošTrhová Kamenice2323216.00
168Dušek JanHradec Králové1323232.00
168Juhošová Ivana Podůlšany432328.00
168Novák Petr Čankovice1323232.00
168Sakáč Ladislav1323232.00
168Wittvar Zdeněk st.Vrdy1323232.00
168Štecher TomášSenožaty1323232.00
175Frank MatějNekoř1313131.00
175Hanzl AntonínNymburk1313131.00
175Novák FilipBošov1313131.00
175Petříček JanPoběžovice2313115.50
175Růžičková LucieMorašice2313115.50
175Růžičková NelaMorašice1313131.00
181Havelka PetrVysoké Mýto1303030.00
181Jehlička MiroslavHlinsko1303030.00
181Kučera LukášDašice1303030.00
181Lysák PetrKrálec2303015.00
181Provazník MatějStolany1303030.00
181Stávková PavlaNasavrky1303030.00
181Verbová NatáliePřelouč1303030.00
181Vilímek TomášBrno1303030.00
181Záhoranský AdamNačešice1303030.00
190Audrlická Zuzana1292929.00
190Bulva Jan1292929.00
190Drábková Eliška1292929.00
190Hamáčková Nela1292929.00
190Jelínek MarekŽďárec1292929.00
190Kraus Pavel Jablonec nad Nisou1292929.00
190Ledvinka MilošOstřešany1292929.00
190Ondráček Kamil Žďár nad SázavouPohoda team329299.67
190Prokůpek JanRozhovice1292929.00
190Suchánek MichalČeská Třebová1292929.00
190Zavřel JanPomezí1292929.00
190Škrabal Vít1292929.00
190Štecher JosefSenožaty1292929.00
190Šturc OliverChrudim1292929.00
190Štěpánovský JosefLázně Bohdaneč1292929.00
190Švedl Adam1292929.00
206Franěk Robert TrutnovJizera 241282828.00
206Kratochvíl Jakub Hradec KrálovéBlack Fish team328289.33
206Kubíček RadekVraclav1282828.00
206Pazderka Adam Hradec Králové1282828.00
206Pazderka LubošHradec Králové1282828.00
206Petružálková AnetPlotiště nad Labem1282828.00
206Poskočil PetrDolní Bučice1282828.00
206Sobotka Miroslav Žďár nad Sázavou2282814.00
206Zahradník MichalPlatenice1282828.00
206Šimon MaximSynčany1282828.00
216Dostálek VáclavHradec Králové1272727.00
216Hull LiaBedworth1272727.00
216Kosztyo Alexander Poděbrady427276.75
216Kunart AlešRokytno2272713.50
216Samek MichalPardubice2272713.50
216Vávra LubošLanškroun1272727.00
216Zahradníková ZuzanaPlatenice1272727.00
216Zelenka PavelHumpolec1272727.00
216Šír FrantišekKřižánky1272727.00
216Ťopková EvaHlinsko1272727.00
226Doležal PetrJeníkovice1262626.00
226Doležalová VendulaLány1262626.00
226Hencel Jiří Police nad MetujíStarší a neklidní2262613.00
226Hodík MartinSlepotice1262626.00
226Hruška JiříJaroměř1262626.00
226Mokrý Jiří st.Havlíčkův Brod2262613.00
226Pochobradský AdamTřibřichy1262626.00
226Slanina MiroslavKrálíky1262626.00
226Řezníček TomášLázně Bohdaneč1262626.00
226Šafařík PetrPohřebačka1262626.00
236Bendlová EditaLoučky1252525.00
236Koukal Martin ml.Hvozdečko2252512.50
236Kuchařová KateřinaJeseník1252525.00
236Mlynářová KristýnaTuněchody2252512.50
236Novotný Jiří ml.Zámrsk2252512.50
236Otradovský JosefLanškroun1252525.00
236Stuchlík Jiří Nová PakaJizera 241252525.00
243Audrlický Krištof1242424.00
243Bartoš Radek1242424.00
243Bažant JanPřelouč1242424.00
243Borský Jaroslav ml.1242424.00
243Fuchs JanČervená Voda1242424.00
243Hottmar JiříBrandýs nad Orlicí1242424.00
243Hypšman PavelHrobice2242412.00
243Kadlec VítězslavBrandýs nad Orlicí1242424.00
243Kastner Martin Uhlířská Lhota1242424.00
243Kolář Petr ml.Choltice2242412.00
243Matuška MartinSvitávka1242424.00
243Novák DanielKrálíky1242424.00
243Ondráček Libor ml.Kostěnice1242424.00
243Pešek Filip1242424.00
243Procházka AntonínSlatiňany1242424.00
243Rákosník TomášČeská Třebová1242424.00
243Sobotka PetrKutná Hora1242424.00
243Sobotka PetrŽďár nad Sázavou1242424.00
243Vrba JanBumbálka1242424.00
243Řehák MartinChoteč1242424.00
243Škrabalová Marcela1242424.00
264Jakubec PetrHrobice2232311.50
264Kaška FrantišekLetohrad1232323.00
264Kusý DavidSlatiňany1232323.00
264Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíJ.D.J. Fish team323237.67
264Netolická HalinaBylany2232311.50
264Novotný Josef ml.Lázně Bohdaneč1232323.00
264Riedl MartinMiřetice1232323.00
271Baloun Roman ml.Jamné nad Orlicí2222211.00
271Brádler PavelČervená Voda1222222.00
271Doležal Lambert Žďár nad Sázavou2222211.00
271Hypšmanová DenisaHrobice2222211.00
271Kubín ZdeněkHeřmanův Městec1222222.00
271Kupka Tomáš Hradec Králové1222222.00
271Kutlvašr MaxHeřmanův Městec1222222.00
271Kutník MartinPardubice1222222.00
271Kučera MichalSvitavy1222222.00
271Musil PetrHerálec1222222.00
271Pachelová ValérieKrálíky1222222.00
282Hlaváček KarelHumpolec1212121.00
282Hájková TerezaMoravany1212121.00
282Kadavý KamilLázně Bohdaneč1212121.00
282Novák FilipKrálíky1212121.00
282Ryšavý PavelÚstí nad Orlicí1212121.00
282Spilka František1212121.00
282Staněk JosefTuněchody1212121.00
282Topek OndřejKvasiny1212121.00
282Trnečka TomášPardubice2212110.50
291Bartošová EliškaKostelec nad Orlicí1202020.00
291Brendl PatrikLanškroun2202010.00
291Dvořák RomanSrch1202020.00
291Fikejz MartinChroustovice1202020.00
291Knittich Petr1202020.00
291Kuchař JiříLipová-lázně1202020.00
291Lochman PavelZdelov2202010.00
291Matouš FilipTýniště nad Orlicí1202020.00
291Mlynář Adam1202020.00
291Myška VáclavPřelouč1202020.00
291Polyak FrantišekChacholice1202020.00
291Puhová MichaelaČeská Třebová1202020.00
291Smetana PavelSušice1202020.00
291Staněk VojtěchTuněchody1202020.00
291Teslynk MatoušNasavrky1202020.00
291Voženílek JaromírBrandýs nad Orlicí1202020.00
291Vrba DavidDřenice1202020.00
291Řeha BřetislavLipová-lázně1202020.00
291Šebetka MichalBrandýs nad Orlicí1202020.00
291Šisler KryštofDřenice1202020.00
311Hřebíček MilanSvitavy1191919.00
311Janouch Miroslav Všechlapy219199.50
311Jón Richard ChlumJizera 24219199.50
311Kuzyk DenysJeseník1191919.00
311Lohner OtaUhersko1191919.00
311Novák David1191919.00
311Roh LukášKrálíky219199.50
311Slanina LukášTisovec1191919.00
311Takácsová NelaŽdár nad Sázavou1191919.00
311Vrba Tomáš Svítkov1191919.00
311Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team1191919.00
322Bláha MichalChrast1181818.00
322Czedroňová EvaJeseník1181818.00
322Hickl PavelČeská Třebová1181818.00
322Keyzer YuriyJablonné nad Orlicí1181818.00
322Kubík ZdeněkChoceň1181818.00
322Kudláček TomášChrudim1181818.00
322Němeček JosefChoceň1181818.00
322Richter LubošOpatovice nad Labem1181818.00
322Skryja MatějOstrov nad Oslavou218189.00
322Stojka JiříKlešice1181818.00
322Svoboda VlastimilHrobice218189.00
322Teslynk DanielNasavrky1181818.00
334Burkoň JiříHorká1171717.00
334Cetkovský KarelČeská Třebová1171717.00
334Jícha LuděkSmilovice1171717.00
334Kocourek VojtěchHeřmanův Městec1171717.00
334Slavík AlexejVilémov1171717.00
334Teslynková AnežkaNasavrky1171717.00
334Vaníček PetrKratonohy1171717.00
334Vašátko RadekSvitavy1171717.00
334Čížek PetrHorní Raškovice1171717.00
334Šturc TeodorChrudim1171717.00
334Šuchal AdamMarkovice1171717.00
334Šuchal JurajMarkovice1171717.00
346Aldorfová Karolína1161616.00
346Borská Barbora1161616.00
346Brošek Adam1161616.00
346Brošková Leontýna1161616.00
346Dittrich Adam1161616.00
346Dittrichová Natálie1161616.00
346Dittrichová Vanesa1161616.00
346Doležalová LídaPardubice1161616.00
346Dostál Daniel1161616.00
346Drábková Karolína1161616.00
346Drábková Tereza1161616.00
346Ducháček Petr1161616.00
346Fišerová Adéla1161616.00
346Forst AlešPřelouč1161616.00
346Greguš JozefJablonné nad Orlicí1161616.00
346Hubálek MiroslavJablonné nad Orlicí1161616.00
346Juhoš Josef ml.Rybitví1161616.00
346Kadlec František ZlíčStarší a neklidní1161616.00
346Kašpar PetrVysoké Mýto1161616.00
346Klement MartinTrusnov1161616.00
346Komárková Barbora1161616.00
346Koníř JaroslavPardubice216168.00
346Kuzyk PavloJeseník1161616.00
346Macháček JakubBýchory1161616.00
346Mikšík Matouš1161616.00
346Ondráček Marek1161616.00
346Ondráčková Týna1161616.00
346Oslejšek Adam1161616.00
346Oslejšek Aleš1161616.00
346Polák PetrVysoké Mýto1161616.00
346Smejkalová Zdena1161616.00
346Svoboda Josef ml.1161616.00
346Vacek AlexandrHlinsko1161616.00
346Votřel Matouš1161616.00
346Šír Miroslav st.Březiny1161616.00
381Dvořák JanKrálíky1151515.00
381Jurečková Jarmila Hradec Králové415153.75
381Monče DominikStojice1151515.00
381Pravcová VanesaKrálíky1151515.00
381Smatana PavelPřelouč1151515.00
381Trsek Jan1151515.00
381Tůmová AnetaHořany1151515.00
381Vafek FilipChrudim1151515.00
381Zelinger MilanHrobice1151515.00
381Šťastný JaroslavDalečín1151515.00
391Baloun RadovanPraha1141414.00
391Grünwald PetrBrandýs nad Orlicí1141414.00
391Hula JanTrhová Kamenice1141414.00
391Janoušek TomášHlinsko1141414.00
391Kosmák MartinHamry nad Sázavou1141414.00
391Koudelková GabrielaNasavrky314144.67
391Kučera DanielZábědov1141414.00
391Langer FrantišekÚstí nad Orlicí1141414.00
391Pouk Lukáš ml.Bystřec1141414.00
391Pouk Lukáš st.Bystřec1141414.00
391Staněk Václav Hradec KrálovéVeteráni314144.67
391Vychytil LubomírBrandýs nad Orlicí1141414.00
391Šantorová KarolínaLázně Bohdaneč1141414.00
404Fikejs MartinLhota u Chroustovic213136.50
404Frank MiloslavTřebovice1131313.00
404Fürst MartinSvítkov1131313.00
404Kamenický JosefChoteč1131313.00
404Kněžour Jan1131313.00
404Körmendy ErikVeleň1131313.00
404Novák LubošPříbram1131313.00
404Pilař Tomáš1131313.00
404Rohlík MilošHrobice213136.50
404Souralová AlenaHrobice213136.50
404Tesák PatrikPřelouč1131313.00
404Vorlíček FrantišekKostomlátky1131313.00
404Zlatník DanielJablonec nad Nisou1131313.00
404Šrámek JosefTýniště nad Orlicí1131313.00
418Drápal Vlastimil Jindřichův HradecRum team Jindřichův Hradec1121212.00
418Jelínek MiroslavVysoké Mýto1121212.00
418Konkol EmilÚstí nad Orlicí1121212.00
418Kraus MartinPardubice1121212.00
418Kubásek LiborKameničky1121212.00
418Lysák Josef st.Králec1121212.00
418Mendl RadekTelč212126.00
418Rezek JanLanškroun1121212.00
418Rohová NikolaKrálíky1121212.00
418Tobolka MilanNechanice1121212.00
418Vlček Petr Častolovice212126.00
418Zamastil Michal1121212.00
418Zbirals VáclavPardubice1121212.00
431Bílý David1111111.00
431Hruška JiříHradec Králové1111111.00
431Kuzyk SerhiyJeseník1111111.00
431Staněk JanČankovice1111111.00
431Tunka JiříHoletín1111111.00
431Zelenka PavelKutná Hora1111111.00
437Blábolil Adam1101010.00
437Doležalová MonikaPardubice1101010.00
437Emmins JarmilaHorní Lipka1101010.00
437Fialová EliškaKostelec nad Orlicí1101010.00
437Hadač PavelHorní Lipka1101010.00
437Kalous ŠtěpánLichkov1101010.00
437KalousováLichkov1101010.00
437Kašparová LenkaJaroslav1101010.00
437Rezek OldřichMikulov210105.00
437Stránský AdamÚstí nad Orlicí1101010.00
437Urban MichalDolní Orlice1101010.00
437Ďubek OndřejJeseník1101010.00
449Janáčková JaroslavaHavlíčkova Borová4992.25
449Provazníková JitkaDřenice2994.50
449Pácl FrantišekÚstí nad Orlicí1999.00
449Soural KarelHrobice1999.00
449Spilka Radek1999.00
449Stránský MarekÚstí nad Orlicí1999.00
449Vacík ZdeněkHavlíčkův Brod2994.50
449Vaněk Jan1999.00
457Bortl MilošPardubice1888.00
457Hadač Pavel ml.Horní Lipka1888.00
457Poslušný JosefLípa nad Orlicí1888.00
457Sácký MiroslavRousínov1888.00
457Tůma JiříRousínov1888.00
457Vašata Matěj Kvasiny1888.00
463Bína LukášDlouhý Most2773.50
463Haklová Lucie Vrutice1777.00
463Havelková Monika1777.00
463Klimek RobertČeská Třebová1777.00
463Kuchařová NikolJeseník1777.00
463Vojtěch Václav MlázoviceJizera 241777.00
463Vondra JosefTrojovice2773.50
463Šikl Miroslav st.Včelákov1777.00
471Bertok Milan DubloviceRum team Jindřichův Hradec1666.00
471Bican AlešHolice1666.00
471Blažilová Pavla1666.00
471Brůna Martin1666.00
471Hypšmanová NikolaHrobice1666.00
471Koudelková JitkaNasavrky3662.00
471Král RostislavDolní Morava1666.00
471Lhotan MilanSezemice1666.00
471Machač MartinPardubice1666.00
471Michková EvaOrel1666.00
471Pekař JaroslavKamenice nad Lipou1666.00
471Prošenková DorotaJeseník1666.00
471Rejhon JosefČeská Třebová1666.00
471Schejbal LiborHolice1666.00
471Takáč PavelSvětnov1666.00
471Tobolka DanielNechanice1666.00
471Votava JanVěcov1666.00
471Žuková MarieOpočno1666.00
489Buleca PavelDobříč2552.50
489Cimburek TomášUhersko1555.00
489Kopecký JanPardubice2552.50
489Michálková EvaOrel1555.00
489Mrvečka Petr Týniště nad OrlicíPodorlické vydry1555.00
489Papšík MichalJeseník1555.00
489Shejbal LiborHolice2552.50
489Zezula PatrikProstějov1555.00
489Záruba PetrBlato2552.50
489Černohubá LucieHrobice1555.00
489Říha BohumilSvětlá nad Sázavou1555.00
500Horák MartinDoubravice1444.00
500Machačová ApolenaPardubice2442.00
500Pleskot JanHrobice1444.00
500Venc VáclavHorní Lipka1444.00
500Vencová BlankaHorní Lipka1444.00
505Bořilová PavlaPočátky3331.00
505Najbrt MartinOstrov1333.00
505Růžička Miroslav st.Tábor1333.00
505Takács PavelSvětnov1333.00
505Šťástek JanHrobice1333.00
510Dohnal JiříJindřichov1222.00
510Homolka LudvíkOstrov nad Oslavou2221.00
510Lebeda ZdeněkTýniště nad Orlicí2221.00
510Livora TadeášLázně Bohdaneč2221.00
510Semonský JaroslavNemošice1222.00
510Stejskalová MilušePardubice1222.00
510Tobiášek Ladislav Týniště nad Orlicí1222.00
510Tůma VáclavJindřichov1222.00
510Voldán LukášTřibřichy2221.00
510Voldán PetrTřibřichy2221.00
520Aldorf Matěj1111.00
520Balaš Ladislav1111.00
520Baran MartinPřelouč1111.00
520Barva Michal1111.00
520Benda Marek ml.1111.00
520Benešovský Marek1111.00
520Boháč Jan1111.00
520Brůnová KarolínaSvítkov1111.00
520Bubák Martin1111.00
520Bukáček Ondřej1111.00
520Bukáček Petr ml.1111.00
520Bukáčková Lucie1111.00
520Bureš MichalJihlava1111.00
520Bušina Filip1111.00
520Bušina Vojtěch1111.00
520Bárta JakubChrudim1111.00
520Bém Michal1111.00
520Caplová Soňa1111.00
520Choceňský JiříSemanín1111.00
520Chybská Rozárie1111.00
520Cimburek VladimírChlum1111.00
520Cuhorka AlešPřelouč1111.00
520Dlouhý LukášTuněchody1111.00
520Doležalová Anna1111.00
520Dostál JaroslavChoceň1111.00
520Dostál MarcelDašice1111.00
520Dostál Vojtěch1111.00
520Fiala JanKostelec nad Orlicí1111.00
520Gregorová EmmaHeřmanův Městec1111.00
520Halinár MilanHoletín1111.00
520Hanuš ZdeněkČeská Třebová1111.00
520Haraška Vojtěch1111.00
520Havel JiříPřestavlky1111.00
520Havlík JiříDalečín1111.00
520Hoke DavidKrucemburk1111.00
520Holec FrantišekČeská Třebová1111.00
520Holtmar Jiří1111.00
520Horák DavidSkuteč1111.00
520Horák LukášTuněchody1111.00
520Horák Tomáš ml.Lázně Bohdaneč1111.00
520Horáček VojtěchPřelouč1111.00
520Hošek MojmírPardubice1111.00
520Hrabě TobiasPardubice1111.00
520Hrstka JaromírOpatovice nad Labem1111.00
520Hubička TomášBrloh1111.00
520Hulová ŠtěpánkaTrhová Kamenice1111.00
520Husák AntonínUhersko1111.00
520Hájek DavidPardubice1111.00
520Hýl Jiří1111.00
520Janata MilošSlatiňany1111.00
520Janoušek TomášChrudim1111.00
520Jančík Matouš1111.00
520Jančíková Anna1111.00
520Johanides Filip1111.00
520Jíra Dominik1111.00
520Kalhous JaroslavUhersko1111.00
520Kini Jakub1111.00
520Klapka DanielChrudim1111.00
520Klement PetrTrusnov1111.00
520Kmoníček AdamPardubice1111.00
520Konývka Matouš1111.00
520Kovář Filip1111.00
520Kočíř RadekČankovice1111.00
520Kořán JanMorašice1111.00
520Kratochvílová PavlínaPardubice1111.00
520Krejsa Vojtěch1111.00
520Krištof MariánStráž pod Ralskem1111.00
520Kropáček ErikStojice1111.00
520Kruliš KarelPardubice1111.00
520Kubelka Vladimír1111.00
520Kápičková TerezaHeřmanův Městec1111.00
520Lehozsiková TereziePardubice1111.00
520Lněnička MartinPomezí1111.00
520Lovko AdamChrast1111.00
520Lovko ŠtěpánChrast1111.00
520Malina Jaroslav1111.00
520Malý Jiří st.Korouhev1111.00
520Martínek Ondřej1111.00
520Mazour Petr1111.00
520Mašata AntonínTuněchody1111.00
520Mašatová SilvieTuněchody1111.00
520Mašín JosefUhlířské Janovice1111.00
520Mokrá Jana Najdek1111.00
520Morávek DanielDobříkov1111.00
520Musil JanMarkovice1111.00
520Málek MatyášPardubice1111.00
520Málek OtoPardubice1111.00
520Navrátilová Petra ml.1111.00
520Netolický MilanHoletín1111.00
520Netík JiříKostomlaty nad Labem1111.00
520Neumann TomášHrobice1111.00
520Nguyen Ngoc HongProseč1111.00
520Novotný Matyáš1111.00
520Novotný MilanMezihoří1111.00
520Novotný Petr ml.Zámrsk1111.00
520Novák JiříMedlešice1111.00
520Novák Matěj1111.00
520Novák ZdeněkPardubice1111.00
520Němec Damián1111.00
520Němec FrantišekKrucemburk1111.00
520Ondráček Matyáš1111.00
520Padiásek VítNasavrky1111.00
520Paulus MiroslavMiřetice1111.00
520Pekařová TerezaOpatovice nad Labem1111.00
520Peltl Zdeněk1111.00
520Petružálek David1111.00
520Podzimek JanČeská Třebová1111.00
520Popílek Aleš1111.00
520Poslušný Josef ml. Lípa nad OrlicíBlack Fish team1111.00
520Poutníková Amálie1111.00
520Pravcová LiliKrálíky1111.00
520Pěta JiříLazinov1111.00
520Pěta JosefLazinov1111.00
520Přibyl DavidVlčice1111.00
520Přiklopil AlešDřenice1111.00
520Přiklopil MarekLuže1111.00
520Příhoda LeošNemošice1111.00
520Rajnet František ml.Hrochův Týnec1111.00
520Razskazov VojtěchPardubice1111.00
520Rozsypal Dominik1111.00
520Rozsypalová Sofie1111.00
520Ročnák VojtěchKvasín1111.00
520Rožek JiříLitětiny1111.00
520Schejbal MilanDolní Roveň1111.00
520Sedlák FrantišekHeřmanův Městec1111.00
520Sedlák JosefVyžice1111.00
520Silvestr MartinPardubice1111.00
520Slatina AdamTisovec1111.00
520Slavíková BarboraTisovec1111.00
520Slavíková VeronikaTisovec1111.00
520Sláma TomášKřižánky1111.00
520Smejkal JakubPardubice1111.00
520Smejkal Jan1111.00
520Smělý Tomáš1111.00
520Sokol DavidChrudim1111.00
520Sonták Jakub1111.00
520Stránský AlešÚstí nad Orlicí1111.00
520Tomčík PatrikVyžice1111.00
520Tvrdík ŠimonSvinčany1111.00
520Unzeitig Bohuslav Žďár nad Sázavou1111.00
520Vacek JosefKameničky1111.00
520Vacek MilanHlinsko1111.00
520Vafek LukášDřenice1111.00
520Vajer JakubHolice1111.00
520Vaněk JiříLázně Bohdaneč1111.00
520Vaněrka Karel1111.00
520Vařeka AntonínPardubice1111.00
520Voborník Jaromír1111.00
520Vogelová SoňaDoubravice1111.00
520Vornštejnová Natálie1111.00
520Vraspír Matyáš1111.00
520Vraspírová Sára1111.00
520Vtipilová StelaTisovec1111.00
520Výborný JaroslavOpočno1111.00
520Zahálka PetrMrákotín1111.00
520Zahálka RadekMrákotín1111.00
520Zedník Martin ml.1111.00
520Zedník Štěpán1111.00
520Zvara MilanTisovec1111.00
520Černohous JosefÚstí nad Orlicí1111.00
520Černý Ladislav1111.00
520Češík VítMokrýšov1111.00
520Češík ŠimonMokrýšov1111.00
520Čovka Milan1111.00
520Řehounek JanUhersko1111.00
520Šlajs AdamKrálíky1111.00
520Šmíd JakubPříseka1111.00
520Štěpánek RomanHrobice1111.00
520Štěpánková AndreaHrobice1111.00
520Šupa PavelŽdánice1111.00
520Švedl Anežka1111.00
520Žejdlík RomanKrálíky1111.00
520Žáček Pavel1111.00

Copyright © 2013-2020, Rybářské žebříčky, z.s.