Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 220 termínů závodů
V minulosti zadáno 5516 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Kraj Pardubický - 01.01.2018 - 31.12.2018



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 1660 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Chvála Petr SezemiceHungerfish team1430050335.93
2Trnka Aleš TřesoviceDream team1128742338.45
3Kopa Stanislav MoravičanyHungerfish team1127537133.73
4Jirásek Petr ChotěbořVysočina team727329141.57
5Bartoněk Lukáš Předměřice nad LabemDream team1026436136.10
6Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team1325440331.00
7Dostál Matouš Králíky1025230130.10
8Taichner Radek Mikulovice1125131128.27
9Vlček Petr ČastoloviceBlack Fish team1124232529.55
10Zeman Luboš SemilyJizera 24823526533.13
11Vrba Tomáš SvítkovVeteráni1723441124.18
12Vágenknecht Jiří Pardubice723223333.29
13Bareš Vladimír SlepoticeVeteráni1022728828.80
14Řípa AlešHeřmanův Městec622622637.67
15Tatíček JiříLukavice722525035.71
16Chvála Jan SezemiceHungerfish team1422438227.29
17Melichar Tomáš Žďár nad SázavouVysočina team821624530.63
18Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni1321534226.31
19Novotný Jiří ZámrskNovotňáci720823032.86
20Vávra LubošLanškroun620320333.83
21Pryl StanislavPardubice520020040.00
22Ficner JiříLanškroun519319338.60
23Machatý David JaroměřDream team519019038.00
24Ficner LukášLanškroun618518530.83
25Juhoš Josef st.Rybitví518418436.80
26Polovic Ladislav Žďár nad SázavouVysočina team518318336.60
27Pazderka Adam Hradec KrálovéDream team517917935.80
28Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team1117119818.00
29Aleksandrová Alena Hradec KrálovéDream team1016922122.10
30Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team816518523.13
30Kopecký DavidNasavrky416516541.25
32Bařinka Tomáš Týniště nad OrlicíBlack Fish team416116140.25
32Gančarčík Karel PardubiceVeteráni1016118618.60
34Havrila Michal ml. Jaroměř615115125.17
34Provazník MichalDřenice715116523.57
36Hájek LubomírLanškroun515015030.00
37Pácl FrantišekÚstí nad Orlicí714814921.29
38Izaiasz Petr HoliceMO ČRS Holice414614636.50
39Petružálek Jiří Plotiště nad LabemFanatik Fishing team614514524.17
40Žemlička RadekSlatiňany614414424.00
41Novák PetrČankovice414014035.00
42Douda JanChrast u Chrudimi813814718.38
43Pánek Vít Sezemice613713722.83
44Novotný Petr ZámrskNovotňáci513513527.00
45Novotná Pavlína ZámrskNovotňáci813113817.25
46Pecka ZdeněkHošťalovice512812825.60
47Duba LadislavŽďár nad Sázavou312412441.33
47Kopecký PetrVoleč312412441.33
49Brodský Michal Hradec KrálovéFanatik Fishing team412012030.00
50Kondras Přemysl PardubiceVeteráni511711723.40
50Ondráček Kamil Žďár nad SázavouPohoda team411711729.25
50Tobiášek Ladislav Týniště nad OrlicíBlack Fish team411711729.25
53Lochman PavelZdelov511611623.20
53Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíBlack Fish team411611629.00
53Černý JanPardubice611611619.33
56Mergl Jakub ml.Heřmanův Městec411511528.75
56Stojka JiříKlešice311511538.33
58Zíma BořivojOhrazenice311311337.67
59Chválová Lubica SezemiceHungerfish team811212115.13
59Havrila Michal st. Jaroměř711211316.14
61Pavlíček Jaroslav Žďár nad Sázavou511111122.20
61Štěrba Petr Sezemice211111155.50
63Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 24310810836.00
64Jakubík StanislavHradec Králové310610635.33
64Staněk Václav Hradec KrálovéVeteráni510610621.20
66Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team610510517.50
66Vašíček Zdeněk OpočnoPoseidon fishing club Opočno210510552.50
68Klečák MiloslavOnomyšl410410426.00
68Musílek Petr ChotěbořVysočina team310410434.67
68Šinták Marek Hradec Králové410410426.00
71Provazník JiříDřenice610310317.17
72Hos Martin OtínPohoda team310210234.00
73Tobolka Daniel NechaniceJizera 243999933.00
74Jiříček JaroslavVysoké Mýto3989832.67
74Novotná Jaroslava ZámrskNovotňáci4989824.50
74Šrámek Petr OpočínekHungerfish team4989824.50
77Slavíček OndřejRosice nad Labem3969632.00
78Říčař David ZdelovBlack Fish team3959531.67
79Motal JakubDřenice4949423.50
80Blaščík PetrStaré Jesenčany4929223.00
80Hubička TomášBrloh3929230.67
82Miškolci Tomáš ml.Lanškroun2919145.50
82Pavlovič PetrPřestavlky2919145.50
82Tošer Jaroslav ÚstrašínKrmiči3919130.33
82Váňa Tomáš ZlosyňRebels team2919145.50
86Cuhorka JiříPřelouč4909022.50
86Kolář VítekKozlov2909045.00
88Šupol MichalRychnov nad Kněžnou4888822.00
89Pelinka MarekChoceň4858521.25
90Doležán Nikola DačiceVysočina team2838341.50
91Cuhorka AlešPřelouč3828227.33
91Görčöš IvanSlovensko2828241.00
91Unzeitig Bohuslav Žďár nad SázavouPohoda team3828227.33
94Bačovský PetrPolička3818127.00
94Charvát Lukáš ČernčiceRebels team2818140.50
96Krobot Jiří Dolní ČermnáPoseidon fishing club Opočno4797919.75
96Navrátil JiříÚhřetice2797939.50
96Vyhlídal EmanuelBorohrádek2797939.50
99Derner JaromírTýniště nad Orlicí2787839.00
99Netolický LukášSkuteč2787839.00
99Pleskač Jan st. Libice nad Doubravou3787826.00
99Spíchal JaroslavMoravská Třebová3787826.00
103Chlád JosefKosičky3777725.67
103Pešek JanChrudim2777738.50
103Synek MartinChoceň6777712.83
106Kupka Tomáš Hradec KrálovéDream team2757537.50
106Pleskač Jan ml. Libice nad Doubravou3757525.00
106Rozkošný JanPřelouč2757537.50
109Březina JaroslavDobříkov2747437.00
109Havel JiříPřestavlky2747437.00
109Hypš JanPraha2747437.00
109Kokeš Ladislav st.Mikulovice4747418.50
109Šupol PetrLibišany3747424.67
114Havlíček Stanislav MělníkStředočeši fishing team2727236.00
114Kalus PetrTýniště nad Orlicí2727236.00
116Franěk Robert Trutnov2717135.50
116Otradovský JosefLanškroun2717135.50
116Urban DavidOpatovice nad Labem2717135.50
119Hencel Jiří Police nad MetujíFanatik Fishing team4707017.50
119Jelínek MiroslavVysoké Mýto3707023.33
119Rambousek Stanislav TřebíčPohoda team4707017.50
122Dvořák RadekPardubice3696923.00
122Jirsa JiříChmeliště2696934.50
122Jukl IvanNemošice2696934.50
122Tůma JakubRousínov2696934.50
122Šabata PavelŽďár nad Orlicí2696934.50
127Konfršt LukášPardubice6676711.17
127Růžičková NelaMorašice2676733.50
129Bečka Jan2666633.00
129Takács PavelŽďár nad Sázavou2666633.00
129Vojtěch Václav MlázoviceJizera 243666622.00
132Brendl PatrikLanškroun2656532.50
132Kusý LubošSkuteč2656532.50
134Doležalová MonikaPardubice3646421.33
134Šafář JakubChoceň3646421.33
136Pavelka Josef TřebíčPohoda team2636331.50
136Tůma JiříRousínov3636321.00
138Šimková Marie2626231.00
139Jelínková AnetaNasavrky2616130.50
140Bidmon PavelKorouhev2606030.00
140Kolínko DavidSvitavy2606030.00
140Růžička JosefČeperka3606020.00
143Krejčík David2595929.50
143Častulík LuděkMoravská Třebová2595929.50
145Cetkovská AnnaČeská Třebová2585829.00
146Fišer PetrLitomyšl3575719.00
146Mokrý JanUhlířské Janovice5575711.40
148Kůrka PavelSkuteč4565614.00
148Miškolci TadeášLanškroun2565628.00
148Zahradník MichalPlatenice2565628.00
151Bartoňková Petra Předměřice nad LabemDream team4555513.75
151Donát PetrVýprachtice2555527.50
151Dušek DavidČeská Třebová2555527.50
151Kosmák MartinHamry nad Sázavou1555555.00
151Makeš LukášLukavice2555527.50
151Makešová VeronikaLukavice2555527.50
151Rudolf JaroslavVrdy2555527.50
158Dědík Vladimír BašťRebels team2535326.50
158Kučera MichalSvitavy3535317.67
158Zahradník RomanPelechov2535326.50
161Charvát ValentinJihlava1525252.00
161Johanides MiroslavČermná nad Orlicí2525226.00
161Svoboda Stanislav st.Čejov1525252.00
164Lebeda ZdeněkTýniště nad Orlicí3515117.00
164Martinů JaroslavPolička2515125.50
164Slavík Alexej VilémovKrmiči2515125.50
164Wittvar Zdeněk st.Vrdy2515125.50
168Klimovský PeterSlovensko1505050.00
168Kříž LeošDašice2505025.00
168Mlynarovič LadislavSlovensko1505050.00
168Procházka OtaRudník3505016.67
168Šafařík PetrPohřebačka1505050.00
168Škoda Miroslav st.Velká Bíteš1505050.00
174Bardon Vít2494924.50
174Bastl TomášJeníkovice2494924.50
174Chaloupka Patrik ml.Janov1494949.00
174Hetych KarelChoceň2494924.50
174Hofman DavidHrochův Týnec2494924.50
174Horák PavelŽiželice1494949.00
174Jílek MilanPolička1494949.00
174Král JaroslavBohdaneč1494949.00
174Matouš FilipTýniště nad Orlicí2494924.50
174Pětík MarekLibišany1494949.00
174Vaněk DaliborVysoké Mýto2494924.50
174Řehák Václav Police nad MetujíFanatik Fishing team3494916.33
174Říha JanBakov nad Jizerou1494949.00
187Bartošová EliškaKostelec nad Orlicí1484848.00
187Glocarová TheaŽichlínek1484848.00
187Jakubec Jiří ml.1484848.00
187Kočí Josef Mnichovo Hradiště2484824.00
187Musil JiříOstřešany3484816.00
187Myslík OndřejPardubice1484848.00
187Pižl MarekPřelouč1484848.00
194Beránek JaroslavSvětlá nad Sázavou1474747.00
194Brendlová KláraLanškroun1474747.00
194Bělohubý RobertDříteč1474747.00
194Funěk TomášHoštice1474747.00
194Hlásenský MiroslavPolička1474747.00
194Hošek PetrPardubice2474723.50
194Rolník JanChýšť2474723.50
194Trojan ŠtěpánSkuteč2474723.50
194Vlasta VratislavBakov nad Jizerou1474747.00
194Čejka PetrČermná nad Orlicí1474747.00
194Šmejda Adam1474747.00
194Šrámek Patrik OpočínekHungerfish team2474723.50
206Augustin PeterSlovensko1464646.00
206Chaloupka MartinHolice1464646.00
206Klesniak PeterSlovensko1464646.00
206Kočíř MatějČankovice3464615.33
206Kulhánek AdamJablonné nad Orlicí1464646.00
206Pösl Martin1464646.00
206Rákosník TomášČeská Třebová2464623.00
206Smorada MarekSlovensko1464646.00
206Vágenknecht AdamPardubice1464646.00
206Černý JindřichMnichovo Hradiště2464623.00
206Řebíček PetrPolička2464623.00
206Šulc PetrTuněchody1464646.00
218Cetkovský KarelČeská Třebová4454511.25
218Hulvan MilošSlovensko2454522.50
218Javůrková TýnaLitomyšl1454545.00
218Komárek DominikObědovice1454545.00
218Provazník MatějStolany1454545.00
218Svoboda RadekČerná1454545.00
218Vacek AlexandrHlinsko2454522.50
218Čejková NatálieČermná nad Orlicí1454545.00
218Šuchal Adam Markovice1454545.00
218Žofka VojtěchTěchonín1454545.00
228Baloun Roman ml.Jamné nad Orlicí1444444.00
228Charwot StanislavČáslav1444444.00
228Hájek Josef ml.Týniště nad Orlicí1444444.00
228Jůna PetrPraha1444444.00
228Kraus PavelJablonec nad Nisou2444422.00
228Křivánek MiroslavRoudnice nad Labem1444444.00
228Moravčík SamuelSlovensko1444444.00
228Novák MilanPardubice1444444.00
228Polívka MartinŽdírec nad Doubravou1444444.00
228Věrnáková LucieBřehy2444422.00
228Černay PeterSlovensko1444444.00
228Řihák Miroslav st.Litomyšl1444444.00
240Drábek JaroslavSkuteč2434321.50
240Friedrich TomášJablonec nad Nisou2434321.50
240Hyxa JakubMedlešice3434314.33
240Janauch MiroslavČeperka1434343.00
240Kubát MiroslavPřelouč1434343.00
240Kyncl FrantišekPolička1434343.00
240Matoušková AndreaDolní Ředice1434343.00
240Vágenknecht DanPardubice1434343.00
240Zahradníková Zuzana1434343.00
249Cetkovská MichaelaČeská Třebová1424242.00
249Hynek Martin1424242.00
249Janouch Miroslav Všechlapy2424221.00
249Kavoň MarianSlovensko1424242.00
249Kosmel MarianSlovensko1424242.00
249Kubík LukášOstřetín2424221.00
249Kynclová Eliška2424221.00
249Nagy TiborSlovensko1424242.00
249Vávra ŠimonLanškroun1424242.00
249Šindelář MichalČeská Třebová2424221.00
249Šťastný ZdeněkPardubice3424214.00
260Drápal VlastimilJindřichův Hradec1414141.00
260Greguš Jozef ml.Jablonné nad Orlicí1414141.00
260Jelínek JanDašice1414141.00
260Koubek MartinSezemice1414141.00
260Král PetrČeperka1414141.00
260Novák JanČervené Pečky1414141.00
260Ondrovič RobertSlovensko2414120.50
260Sedlář IvanBorová2414120.50
260Sýkora JozefSlovensko1414141.00
260Čapek ZbyněkPřelouč1414141.00
260Čermáková EliškaLhota u Potštejna1414141.00
260Černý MartinHolice1414141.00
272Bartoš TomášBřehy2404020.00
272Bryška Jiří st.Svitavy1404040.00
272Glocar DenisŽichlínek1404040.00
272Hálová MichaelaPřelouč1404040.00
272Koudelka AdamČeská Třebová1404040.00
272Koudelka DavidLetovice1404040.00
272Lipinski AndrzejPolsko1404040.00
272Martynjuk RomanAnenská Studánka1404040.00
272Nekvinda TobiášBorohrádek1404040.00
272Panas LukaszPolsko1404040.00
272Vlasta TomášBakov nad Jizerou1404040.00
272Štěpánek Petr2404020.00
284Hagara Miroslav1393939.00
284Hošek MartinRybitví1393939.00
284John MiroslavRoudnice nad Labem1393939.00
284Kořalka AlešZábřeh na Moravě1393939.00
284Krajňák IvanMikulovice3393913.00
284Myška LiborHolice1393939.00
284Novotný Milan Markovice1393939.00
284Okoň MateuszPolsko2393919.50
284Pavlíček RadomírŽďár nad Sázavou2393919.50
284Petružálková Anet Plotiště nad LabemFanatik Fishing team1393939.00
284Vondra VojtěchLanškroun1393939.00
284Vymazal Milan2393919.50
284Wolejszo KasperPolsko2393919.50
284Řihák Miroslav ml.Litomyšl1393939.00
284Štancl RomanČeská Třebová1393939.00
299Doležal DavidLohenice1383838.00
299Hudec JanDražkovice438389.50
299Hufová DominikaLanškroun1383838.00
299Hurt JosefČeská Třebová2383819.00
299Hájková TerezaMoravany2383819.00
299Jón RichardChlum2383819.00
299Kopecký DavidChrudim1383838.00
299Machačová TerezaKlášter nad Dědinou1383838.00
299Málek PetrChotěboř438389.50
299Nikl MichalPolička1383838.00
299Novotná Lenka ZámrskNovotňáci2383819.00
299Pažout OndřejDolní Ředice1383838.00
299Sokolovič PavelHolice1383838.00
299Tesař DominilČeská Třebová1383838.00
313Bakoš MiroslavRybitví1373737.00
313Bogapov PetrChvojenec1373737.00
313Hanzal OndřejŽeletava2373718.50
313Henychová NelaKlášter nad Dědinou1373737.00
313Hnilička JosefŘečany nad Labem2373718.50
313Lhotský PatrikČasy1373737.00
313Moravec PavelČejov1373737.00
313Novotný AdamČeská Třebová1373737.00
313Pavlíček LubošSlovensko2373718.50
313Prchal Milan ml.Pardubice1373737.00
313Slabý JiříPraha1373737.00
313Stašová ErikaBartošovice v Orlických horách2373718.50
313Svobodová ViktorieTýniště nad Orlicí2373718.50
313Turský Jindřich Krchleby2373718.50
313Vondra JanLanškroun1373737.00
313Šmíd JakubSvětlá nad Sázavou2373718.50
313Šteidler Marek1373737.00
313Šturma MiroslavDašice1373737.00
331Baláž Ladislav st.1363636.00
331Bolková VěraPřelouč1363636.00
331Dajč RadimLanškroun1363636.00
331Flídr Vladislav st.1363636.00
331Janák RomanSlovensko1363636.00
331Johanides JakubRoveňsko1363636.00
331Komenda Martin1363636.00
331Krejsa JanVysoké Mýto1363636.00
331Lidmila MiroslavPolička1363636.00
331Marek Ladislav1363636.00
331Mihalík OndřejPardubice1363636.00
331Pelikán LubošČeská Třebová3363612.00
331Predný PatrikSlovensko2363618.00
331Prokůpek JanRozhovice2363618.00
331Pávek MartinChoceň1363636.00
331Vondráček SamuelBorohrádek1363636.00
331Čermák Jindřich2363618.00
331Červinka Ladislav1363636.00
349Grünwald PetrBrandýs nad Orlicí1353535.00
349Hošpes JakubČeská Třebová1353535.00
349Hrušková SarahHolice1353535.00
349Jakubec Jiří st.1353535.00
349Kocanda MarcelVelká Bíteš1353535.00
349Mádlo OndřejOrel1353535.00
349Oubrecht Jiří1353535.00
349Picek MichalLanškroun1353535.00
349Svoboda MarekHradec Králové435358.75
349Vrba PetrPardubice1353535.00
349Čapek DanielPřelouč1353535.00
349Šikl Miroslav st.Včelákov2353517.50
361Balada FilipPřelouč2343417.00
361Chromčák JiříMimoň1343434.00
361Durna RomanTěchonín1343434.00
361Fliger Tomáš ml.Trusnov1343434.00
361Funěk LukášHoštice1343434.00
361Horák Jaroslav1343434.00
361Jaroš ZdeněkHostinné1343434.00
361Kortyš MichalLitomyšl1343434.00
361Malý JosefMedlešice2343417.00
361Pelikánová EliškaSlatiňany1343434.00
361Prokůpek MichalRozhovice3343411.33
361Sobotka Miroslav Žďár nad Sázavou1343434.00
361Viktorínová PavlaČeská Třebová1343434.00
361Vitásek JiříČervená Lhota1343434.00
361Vlach ZdeněkŽdírec nad Doubravou1343434.00
361Vágner VáclavChoceň1343434.00
361Zavřel TomášHolice1343434.00
378Doležal PavelPardubice2333316.50
378Frank JakubNekoř1333333.00
378Gamper Filip1333333.00
378Havránek RadekČejov1333333.00
378Maracek PeterSlovensko1333333.00
378Měrka AdamŠtíty1333333.00
378Pop PavelHradec Králové2333316.50
378Rezek JanLanškroun1333333.00
378Sazima RadekBorohrádek1333333.00
378Skalický PavelHorní Ředice1333333.00
378Vaňous RadekČeská Třebová1333333.00
378Vašátko RadekSvitavy2333316.50
378Vodičková Kateřina Příbram1333333.00
391Bochníček MilanChvaletice1323232.00
391Dian MarianVysoké Mýto3323210.67
391Doubravský PavelLuže1323232.00
391Dušek OndřejPoděbrady1323232.00
391Dvorský Milan1323232.00
391Jílek Petr st.Polička3323210.67
391Kollár MikulášSlovensko1323232.00
391Marek JanHorní Třešňovec1323232.00
391Müller Jan1323232.00
391Novák JanLitomyšl1323232.00
391Novák JiříHrochův Týnec1323232.00
391Rezek Jan ml.Mikulov1323232.00
391Sládeček DominikČeská Třebová2323216.00
391Vávra DanielLanškroun1323232.00
391Wybraniec LeszekPolsko2323216.00
391Ďuráč AlešBrandýs nad Orlicí1323232.00
391Štěpánek RomanSlatiňany2323216.00
391Šulc VilémSemily1323232.00
391Švejkovský PavelHradec Králové2323216.00
410Bervid JiříPřelouč1313131.00
410Bryška JaroslavLitomyšl1313131.00
410Bureš PavelTýniště nad Orlicí1313131.00
410Hanzl ZdeněkNymburk1313131.00
410Horáková MartinaPředměřice1313131.00
410Hubený VojtěchČeská Třebová1313131.00
410Hudeček FrantišekChýšť1313131.00
410Kadlec František Zlíč3313110.33
410Malý ŠtěpánČastolovice1313131.00
410Pelinka JiříChoceň1313131.00
410Sikora BogumilChoceň2313115.50
410Slávik IgorSlovensko2313115.50
410Tejnecký MatějSlatiňany1313131.00
410Valenta DavidHolice2313115.50
410Vronka PeterSlovensko1313131.00
410Šimon MaximSynčany1313131.00
410Šmída VladimírHradec Králové1313131.00
427Agwa PaulČeská Třebová1303030.00
427Březina Matěj1303030.00
427Derner ZdeněkTýniště nad Orlicí1303030.00
427Doležal OndřejChoceň1303030.00
427Elichová MichaelaSlatiňany1303030.00
427Hanuš PavelPardubice1303030.00
427Holub Lukᚎivanice1303030.00
427Johanidesová LenkaČermná nad Orlicí1303030.00
427Kabát MartinSlovensko2303015.00
427Kosina JaroslavBěstvina2303015.00
427Marcin PeterSlovensko1303030.00
427Matouš DavidTýniště nad Orlicí2303015.00
427Miřejovský TomášOpatovice nad Labem1303030.00
427Mrkvička Rostislav ml.Lipec1303030.00
427Navrátil AlešVysoké Mýto1303030.00
427Rojtaš MarekSlovensko1303030.00
427Růžička PavelDašice3303010.00
427Staňková PetraPardubice3303010.00
445Bečka JaroslavNerad1292929.00
445Doležal Lambert Žďár nad Sázavou2292914.50
445Hanyk MilanLitomyšl1292929.00
445Hodík MartinSlepotice1292929.00
445Johanidesová AnnaRoveňsko1292929.00
445Komora MartinChlumec nad Cidlinou1292929.00
445Mandaus PavelLanškroun1292929.00
445Pachovský JanPolička1292929.00
445Pásler Vlastimil Spyta329299.67
445Rybka LukášČeská Třebová1292929.00
445Slavíček ZdeněkRosice nad Labem1292929.00
445Suchánek MichalČeská Třebová2292914.50
445Čermák FilipLhota u Potštejna1292929.00
445Černohlávek MartinBarchov1292929.00
445Švorc VojtěchKlášterec nad Orlicí1292929.00
460Bezdíčková NatáliePoběžovice1282828.00
460Daňsa JiříLitomyšl1282828.00
460Elich LukášSlatiňany1282828.00
460Erbenová Monika1282828.00
460Fabera Petr2282814.00
460Frank MatějNekoř1282828.00
460Havlát VojtěchOpatov1282828.00
460Hlotan MilanSezemice1282828.00
460Hulvan Jakub1282828.00
460Juhošová Ivana Rybitví1282828.00
460Kolín Josef1282828.00
460Lacina FilipKunčí1282828.00
460Matějka JanPardubice1282828.00
460Menčík IvoOpatovice nad Labem1282828.00
460Mokrá Jana Najdek1282828.00
460Novotný MilanMezihoří1282828.00
460Obadal LadislavMohelnice1282828.00
460Pavlíčková Eliška1282828.00
460Sedlák Bohuslav1282828.00
460Syrový VítězslavČermná nad Orlicí1282828.00
460Voženílek JaromírBrandýs nad Orlicí1282828.00
460Škoda Vladimír st.Velká Bíteš1282828.00
482Balcar JosefChrudim1272727.00
482Domanský MartinSovolusky1272727.00
482Dostálková EmaLanškroun1272727.00
482Gulyas KarelČeská Třebová1272727.00
482Horák BohuslavTuněchody1272727.00
482Hubáček OldřichVysoké Mýto1272727.00
482Hynek RadomírTelecí1272727.00
482Kopecký Karel ml.1272727.00
482Kosina MarekSovolusky1272727.00
482Malý StanislavPardubice327279.00
482Matal KarelČerná Hora1272727.00
482Miřejovský ZdeněkOpatovice nad Labem1272727.00
482Müller Miroslav ml.1272727.00
482Semonský JaroslavNemošice327279.00
482Suchý TomášVamberk1272727.00
482Svatoš PetrBudislav1272727.00
482Záruba MiroslavPardubice1272727.00
499Andrašovský MichalUrbanice1262626.00
499Bořek LubošPardubice1262626.00
499Erbenová Nikola1262626.00
499Ficek PetrSvitavy2262613.00
499Halabrin DušanHradec Králové1262626.00
499Horák ZdeněkChotěboř1262626.00
499Horňák PavolSlovensko1262626.00
499Horňák PeterSlovensko1262626.00
499Jinoch RomanOstřešany326268.67
499Kozáková VěraZaječice1262626.00
499Krejsa MiroslavVysoké Mýto1262626.00
499Motyčka LukášVysoká u Holic1262626.00
499Neumann MartinNasavrky1262626.00
499Nyč PetrBorohrádek1262626.00
499Pop RobinHradec Králové2262613.00
499Písařík PavelPřelouč2262613.00
499Smola JiříVysoké Mýto2262613.00
499Valenta PavelPřelouč1262626.00
499Voda RadekBrno1262626.00
499Šiler MichalLanškroun1262626.00
499Šitina Josef Velká Jesenice1262626.00
520Chymiak ŠtěpánHorní Roveň1252525.00
520Fingerová HanaKostelec nad Orlicí1252525.00
520Hlaváč LubomírVysoké Mýto1252525.00
520Horák MichalCholtice2252512.50
520Iliopulos AtanasiosŘecko1252525.00
520Jurica AlanSlatiňany1252525.00
520Láznický Miroslav1252525.00
520Murín MichalDaníkov1252525.00
520Nemčík MariánSlovensko1252525.00
520Vařeka AntonínPardubice1252525.00
520Vaško MilanPardubice1252525.00
520Viernáková Lucie1252525.00
520Šternástek VilémLanškroun1252525.00
533Antoš Radek1242424.00
533Audrlický David1242424.00
533Baláž Ladislav ml.1242424.00
533Brokl VladimírSkuteč1242424.00
533Bureš TomášSkuteč324248.00
533Dydňanský Roman VrbnoStředočeši fishing team2242412.00
533Faltus JanTěchonín1242424.00
533Hadač PavelHorní Lipka1242424.00
533Horák SergejRokytnice v Orlických horách1242424.00
533Horáček Zdeněk ml.1242424.00
533Kašpar MiroslavLuže1242424.00
533Klapal KamilSkuteč1242424.00
533Král Tomáš1242424.00
533Migliore Giovanni1242424.00
533Polák FilipOstrov1242424.00
533Roček JakubDrozdice2242412.00
533Sobotka Jiří st.Žďár nad Sázavou1242424.00
533Teplý RadekMikulovice2242412.00
533Trojan DavidHolice1242424.00
533Urbánek JanČeská Třebová1242424.00
533Velfl VladimírSvitavy1242424.00
533Zeman AdamSlatiňany1242424.00
533Černý PetrChoceň1242424.00
533Ďásek FrantišekHavlíčkův Brod1242424.00
533Šťastný OndřejPardubice1242424.00
558Benda Radek1232323.00
558Dostál MartinKrálíky1232323.00
558Ducháček MilošTrhová Kamenice1232323.00
558Erben Miroslav1232323.00
558Grus DavidJablonné nad Orlicí1232323.00
558Horáček Ondřej1232323.00
558Hudec MatějSlatiňany1232323.00
558Hylská ViktorieLanškroun1232323.00
558Hájek VladimírDobříkov2232311.50
558Kratochvílová PavlínaPardubice1232323.00
558Kukla Václav2232311.50
558Martykánová Pavlína2232311.50
558Matouš LiborLitomyšl1232323.00
558Mikuška ViktorSlovensko2232311.50
558Mrenica Jan1232323.00
558Nikl MichalChotěboř323237.67
558Olšán JakubBrněnec1232323.00
558Tesař Tomáš ml.2232311.50
558Vaško JanPardubice1232323.00
558Voženílek StanislavVysoké Mýto2232311.50
558Vrbas MiroslavSvitavy1232323.00
558Vítek OndřejNemošice1232323.00
558Zábranský AlešSlatiňany1232323.00
581Bečičková AnnaLhota u Potštejna1222222.00
581Dohnal JiříJindřichov1222222.00
581Florek TomášSlovensko1222222.00
581Fröhlich LiborHradec Králové1222222.00
581Gregora LukášLanškroun1222222.00
581Hanzl AntonínNymburk1222222.00
581Hejč Milan1222222.00
581Hickl PavelČeská Třebová2222211.00
581Kašpar MartinHolice1222222.00
581Kejda Vojtěch1222222.00
581Kozel VlastislavJablonné nad Orlicí1222222.00
581Křivohlávek OndřejLitomyšl1222222.00
581Mašán TomášSlovensko1222222.00
581Pospíšil MatějČeská Třebová1222222.00
581Prokůpek JosefRozhovice2222211.00
581Sisr MichalPardubice1222222.00
581Skalický VojtěchHorní Ředice1222222.00
581Svoboda JosefDalečín1222222.00
581Vániš JiříLázně Bohdaneč1222222.00
581Zahajský JanVysoké Mýto1222222.00
581Zeman DavidChrudim1222222.00
581Zemen PetrŽďár nad Sázavou1222222.00
581Čechalová KateřinaSlatiňany2222211.00
581Šedý Miroslav1222222.00
581Štěrba PetrOchoz1222222.00
606Beranová Dana1212121.00
606Cejnar JaroslavHradec Králové1212121.00
606Havlíček JosefOstřešany2212110.50
606Hlaváček AlešOstřešany2212110.50
606Hudec JiříDžbánov1212121.00
606Jandík Petr1212121.00
606Kašpar JanChoceň2212110.50
606Kraus MartinPardubice1212121.00
606Poledník PetrStaré Čívice2212110.50
606Popelka MiroslavPolička2212110.50
606Popelář PatrikLanškroun1212121.00
606Rybková MonikaČeská Třebová2212110.50
606Ráž Josef1212121.00
606Sršeň JanČeská Třebová2212110.50
606Svoboda PatrikHolice1212121.00
606Tichý LukášTrpišov1212121.00
606Čechal JanSlatiňany2212110.50
606Šmíd MiroslavPolička1212121.00
606Ščepka FrantišekHumpolec1212121.00
625Barát RichardBrno1202020.00
625Bendák Tadeáš1202020.00
625Dolečková GábinaJakubovice1202020.00
625Ehrig PetrČeská Třebová1202020.00
625Gryč Jan PřibyslavKrmiči2202010.00
625Hegenbart VlastimilChrudim1202020.00
625Hruška JiříHradec Králové1202020.00
625Jambora JiříČerná za Bory1202020.00
625Klee PetrJablonné nad Orlicí1202020.00
625Kopřiva JaroslavSkuteč320206.67
625Libjak Jan st.2202010.00
625Peska Pavel1202020.00
625Pišl Jan TřesoviceDream team1202020.00
625Svoboda Josef1202020.00
625Tomiška DamiánOrel1202020.00
625Vidrma JiříŠtíty1202020.00
625Žampach RadekSlatiňany1202020.00
642Dang TomášŘestoky219199.50
642Dorušák JaromírVysoké Mýto1191919.00
642Hnilička Marek st.Řečany nad Labem1191919.00
642Jaša VlastimilVelké Meziříčí1191919.00
642Kašpar DominikTýniště nad Orlicí1191919.00
642Klenorová VeronikaNasavrky1191919.00
642Kokeš Ladislav ml.Rozhovice319196.33
642Maladi ErikSlovensko1191919.00
642Mergl JakubHeřmanův Městec219199.50
642Novotný VáclavBrandýs nad Orlicí1191919.00
642Novák Miroslav1191919.00
642Rajsigl LukášHeřmanův Městec1191919.00
642Smítka Josef st.Kutná Hora219199.50
642Tejkl JáchymLanškroun1191919.00
642Vašík PetrJimramov1191919.00
642Šibor JaroslavBystřice nad Pernštejnem219199.50
642Štefek ŠtěpánČeská Třebová1191919.00
659Babjak MarcelMladá Boleslav1181818.00
659Benda Pavel MělníkStředočeši fishing team1181818.00
659Benda RomanŘečany nad Labem1181818.00
659Dumitrescu VladRumunsko218189.00
659Gulyas RadimČeská Třebová1181818.00
659Hloch KarelProstějov1181818.00
659Horáček Vojtěch1181818.00
659Iveth MiroslavMikulovice1181818.00
659Jenderka David1181818.00
659Jiroudek JosefSemín1181818.00
659Konopásek JosefPolička1181818.00
659Kopecký JaroslavSvídnice1181818.00
659Kopecký Karel st.1181818.00
659Král Lumír1181818.00
659Kubátová JanaNový Bydžov1181818.00
659Leskovec PetrJablonné nad Orlicí1181818.00
659Lána MatějČeská Třebová1181818.00
659Novák OndřejKrálíky1181818.00
659Opočenský RadekMíčov1181818.00
659Sobotka Jiří ml.Sobětuchy1181818.00
659Tesák LuděkPřelouč1181818.00
659Vančura Michal1181818.00
659Verner JakubČeská Třebová1181818.00
659Voráčková PetraČermná nad Orlicí1181818.00
659Ševčíková AnetaRudoltice1181818.00
684Adámek JakubByšice1171717.00
684Dymáček VlastimilPardubice317175.67
684Jech JiříLešany1171717.00
684Jireš Otakar st.Červený Potok1171717.00
684Kazda VáclavChrudim1171717.00
684Klapka DanielChrudim1171717.00
684Kolář JanChotěboř217178.50
684Kuběnka MilošLanškroun1171717.00
684Opavský MartinSlatiňany1171717.00
684Resler FilipLanškroun1171717.00
684Svoboda AlešLuže1171717.00
684Toman MartinRozstání1171717.00
696Balcar Ondřej1161616.00
696Boháček LukášPardubice1161616.00
696Choceňský JiříSemanín1161616.00
696Drgoň MartinSlovensko216168.00
696Drobný Libor ml.Litomyšl1161616.00
696Hercík Michal1161616.00
696Hrdlička JaromírŘestoky1161616.00
696Icha ZdeněkHavlíčkův Brod1161616.00
696Lipták OndřejRoztoky1161616.00
696Machač VáclavPraha1161616.00
696Marek VítHorní Třešňovec1161616.00
696Maxim ŠimonSynčany216168.00
696Paclík LiborČeská Třebová1161616.00
696Příhoda LeošNemošice1161616.00
696Smejkal JakubPardubice1161616.00
696Stejskalová MichaelaDolní Roveň1161616.00
696Venc VáclavHorní Lipka1161616.00
696Čermáková PatricieBorohrádek1161616.00
696Šoltys Martin1161616.00
715Adamský TomášDlouhá Třebová1151515.00
715Bečička OndřejLhota u Potštejna1151515.00
715Brychta MichalLitomyšl215157.50
715Bureš ŠtěpánPodůlšany1151515.00
715Cucyk pavelPardubice1151515.00
715Filipi MichalČeská Třebová1151515.00
715Hanousek PetrPardubice1151515.00
715Hanuš ZdeněkČeská Třebová1151515.00
715Hýbl LukášČeská Třebová1151515.00
715Jansa JanLanškroun1151515.00
715Jeníček MiroslavPardubice1151515.00
715Kmoníček Adam1151515.00
715Krannich AlbertČerná za Bory1151515.00
715Krzyszcyk KrzysztofPolsko1151515.00
715Novotný janČeská Třebová1151515.00
715Němec JanKrálíky1151515.00
715Paulus JanČeská Třebová1151515.00
715Růžička DavidPraha315155.00
715Sodomka PavelRadčice1151515.00
715Staněk JanČankovice1151515.00
715Stašová MiroslavaBartošovice v Orlických horách1151515.00
715Tunka JiříHlinsko215157.50
715Vondra JosefTrojovice1151515.00
715Vondráček Jan ml.Hlinsko1151515.00
715Vrátilová DanielaČeská Třebová1151515.00
715Vychytil LubomírBrandýs nad Orlicí1151515.00
715Víšek DanielSlatiňany1151515.00
715Zavacký VojtěchLhota u Potštejna215157.50
715Čepenec Jakub1151515.00
744Hetych LiborŘestoky1141414.00
744Holubec PetrVýprachtice1141414.00
744Hondl KryštofStudené1141414.00
744Klenor OndřejNasavrky1141414.00
744Křičenský Ladislav st.Kunvald1141414.00
744Málek RadekPardubice1141414.00
744Netolický MilanSkuteč1141414.00
744Palaščák AlexandrSlovensko1141414.00
744Pecka Zdeněk ml.Hošťalovice1141414.00
744Rezek OldřichKlentnice1141414.00
744Slouka DavidŽichlínek1141414.00
744Snášel RadekČerná Hora1141414.00
744Zastoupil Matyáš1141414.00
744Čurila MartinSlovensko1141414.00
744Štěrba DavidÚjezd1141414.00
759Bulánek RadovanČermná nad Orlicí1131313.00
759Hrdlička MartinŽivanice1131313.00
759Kindl Jaroslav ml.Praha1131313.00
759Levinský LiborPřelouč1131313.00
759Macháček BohdanLuže1131313.00
759Navrátil LumírVysoké Mýto1131313.00
759Nešpor Jindřich ml.Litomyšl1131313.00
759Pišl ZdeněkČervená Voda1131313.00
759Suchánek StanislavKladruby1131313.00
759Večeřa Jiří1131313.00
759Viglavský Ondřej1131313.00
770Duďák BranislavSlovensko1121212.00
770Faltus LadislavPardubice1121212.00
770Fiedler LuděkPardubice1121212.00
770Havlinger RomanOstřešany1121212.00
770Hirjak PeterSlovensko1121212.00
770Hlaváček KarelHumpolec1121212.00
770Huf JiříLanškroun1121212.00
770Jaroch Lukáš1121212.00
770Jureček Vít1121212.00
770Levinský JosefŘečany nad Labem1121212.00
770Levinský Marek1121212.00
770Loufek LukášČermná nad Orlicí1121212.00
770Nekvapil VáclavPřelouč1121212.00
770Nosek RichardLanškroun1121212.00
770Novák Jakub.1121212.00
770Prokeš Pavel ml.1121212.00
770Svoboda JaroslavMikulovice1121212.00
770Tomášek Zdeněk1121212.00
770Tuček Tomáš1121212.00
770Ullrich JosefKrálíky1121212.00
770Vencl FrantišekMikulovice1121212.00
770Vlček JakubDrozdice1121212.00
770Vrtal Filip1121212.00
770Zítko JosefMikulovice1121212.00
770Červinka FrantišekPraha1121212.00
770Štěpán Jan1121212.00
770Štěpán Vladimír1121212.00
770Štěpánek LadislavMedlešice312124.00
770Štěpánek Petr ml.1121212.00
799Bis Patrik1111111.00
799Dalecká MartinaKočí1111111.00
799Hájek David1111111.00
799Jandejsek JanStudené1111111.00
799Jindra VladimírChotěboř311113.67
799Kaminský Jaroslav Frýdštejn211115.50
799Kostlán Jakub1111111.00
799Kočí TomášJedousov1111111.00
799Křen JanTelč-Podolí1111111.00
799Modrý OndřejChrudim1111111.00
799Motal MiroslavDřenice1111111.00
799Mrkvička Rostislav st.Pardubice1111111.00
799Neugebauer Matouš1111111.00
799Plachý DominikPraskačka1111111.00
799Růžičková HalinaPraha1111111.00
799Satler JiříBrněnec1111111.00
799Šmíd RudolfPolička1111111.00
816Baranovič SamuelSlovensko1101010.00
816Daniš MiroslavPardubice1101010.00
816Dudycha Miloš1101010.00
816Dudychová Veronika1101010.00
816Janovský Miroslav ml.Hradec Králové1101010.00
816Jirásek MilanLanškroun1101010.00
816Kalistová Sára1101010.00
816Krausová Lucie1101010.00
816Mandas KarelLanškroun1101010.00
816Melša Jaroslav1101010.00
816Mrvečka PatrikTýniště nad Orlicí1101010.00
816Ondráček MartinVysoké Mýto1101010.00
816Perinka MarekChoceň1101010.00
816Souček Josef210105.00
816Urban Jan st.Bumbálka1101010.00
816Vamberský Matěj1101010.00
816Zavadil PatrikSlovensko1101010.00
816Čížek BohumilChrast1101010.00
816Špulák PatrikDašice1101010.00
835Bako JaroslavSlovensko1999.00
835Bažant Jan1999.00
835Grúz DavidJablonné nad Orlicí1999.00
835Halviger RomanNemošice1999.00
835Havlíček RomanOstřešany1999.00
835Holeček RadekPřelouč1999.00
835Janda FrantišekLitomyšl1999.00
835Jiránek VáclavLitomyšl1999.00
835Kakus Jiří1999.00
835Kroutil RomanVelká Bíteš1999.00
835Ledvinka PetrOstřešany1999.00
835Mrvečka PetrTýniště nad Orlicí1999.00
835Němec RomanTřebíč2994.50
835Pešek MilanSkuteč1999.00
835Polívka JiříMiřetice3993.00
835Sýkora JanŘestoky2994.50
835Vigh Samuel1999.00
835okeš DanielMikulovice1999.00
835Žďárek MilanJaroslav1999.00
854Baloun RomanHeřmanův Městec1888.00
854Beneš LadislavKoudelka1888.00
854Beneš LubomírKoudelka1888.00
854Bidlo OndřejChvojenec1888.00
854Blažek RomanČerná Hora1888.00
854Brůna MichalOchoz1888.00
854Brůnová ZuzanaOchoz1888.00
854Cejnar VáclavHradec Králové1888.00
854Císař Michal1888.00
854Dobrovolský MatějSlepotice1888.00
854Dostál JaroslavChoceň1888.00
854Duba Ladislav ml.Žďár nad Sázavou1888.00
854Dytrt JakubOstřetín1888.00
854Izák TomášChrudim1888.00
854Kalus PetrLitomyšl2884.00
854Kalášek Michal Jimramov1888.00
854Karvánek JiříŘečany nad Labem1888.00
854Klaus PetrLitomyšl1888.00
854Klemt VáclavSlatiňany1888.00
854Kopic MilanHumpolec1888.00
854Košťálová ValerieVysoké Chvojno1888.00
854Krajč Karel1888.00
854Kropáček Jan1888.00
854Kubal DavidSlatiňany1888.00
854Kubec TomášLanškroun1888.00
854Lhotský DominikČasy1888.00
854Lánský PetrČeská Skalice1888.00
854Mach Matěj1888.00
854Malina Jaroslav ml.Slatiňany1888.00
854Marek FrantišekPraha1888.00
854Marek JakubPraha1888.00
854Motyčka TomášVysoká u Holic1888.00
854Mísař AdamČeská Třebová1888.00
854Novotný ZdeněkTřemošnice1888.00
854Pithart NorbertOstřešany1888.00
854Roučka JakubHolice1888.00
854Ročková EliškaKoudelka1888.00
854Schejbal MilošHolice1888.00
854Svoboda AntonínKejžlice1888.00
854Tichá MarkétaSlatiňany1888.00
854Tichý MichalSlatiňany1888.00
854Tichý PetrSlatiňany1888.00
854Tichý TomášSlatiňany1888.00
854Tilman DanielOstrov1888.00
854Vavroušek LubošŽdírec nad Doubravou1888.00
854Viktora MatyášHolice1888.00
854Vtípil IvanŠtěpánov1888.00
854Víglaský JaroslavÚstí nad Orlicí1888.00
854Zahradník MichalPelechov1888.00
854Čech RadekChrast1888.00
854Červinka JosefOrel1888.00
854Čížek JaroslavChoceň1888.00
854Šimr VáclavKostěnice1888.00
907Branda ZdeněkLitomyšl1777.00
907Janků Marián ml.Zábřeh na Moravě1777.00
907Kovář MarekČeská Třebová1777.00
907Křepela MichalPardubice1777.00
907Křivohlávek DavidLanškroun1777.00
907Myška LukášZaječice1777.00
907Novotný Vladimír ml.Semily1777.00
907Onderková Natálie1777.00
907Popov Jonáš1777.00
907Prášek Jan1777.00
907Samek BohumírStolany1777.00
907Slávik MichalSlovensko2773.50
907Vencová BlankaHorní Lipka1777.00
907Záruba Milan1777.00
907Zíma Zdeněk1777.00
907Štěpánek PetrDašice1777.00
923Dyntr AlešMedlešice1666.00
923Dyntr JakubMedlešice1666.00
923Horníček FrantišekČervená Voda1666.00
923Hottmar JiříBrandýs nad Orlicí1666.00
923Janků Marián st.Zábřeh na Moravě1666.00
923Janovský Miroslav st.Hradec Králové1666.00
923Jareš DominikHradec Králové1666.00
923Kovařík Ondřej1666.00
923Pluhařová ŠárkaLanškroun1666.00
923Podzimek JanČeská Třebová1666.00
923Smatana Pavel1666.00
923Socha FrantišekPardubice1666.00
923Stepanow KrysztofPolsko2663.00
923Vacek JosefKameničky1666.00
923Vacek Lukáš1666.00
923Valo PavolSlovensko1666.00
923Václavík JurajSlovensko1666.00
923Zahálka Aleš1666.00
923Zahálka JaroslavČeská Třebová1666.00
923Šajdák RastislavSlovensko1666.00
943Dostál Vladimír1555.00
943Drobný Libor st.Litomyšl1555.00
943Fabiánek LadislavOstrov1555.00
943Frosch MartinNemošice1555.00
943Hausel JosefPřelouč1555.00
943Jireš Otakar ml.Červený Potok1555.00
943Klimek RobertČeská Třebová1555.00
943Kovář DavidNemošice1555.00
943Nešpor JanLitomyšl1555.00
943Pohl JanTěchonín1555.00
943Růžek TomášLedeč nad Sázavou1555.00
943Spannbauerová Renata1555.00
943Stránský Adam1555.00
943Valo RadovanSlovensko3551.67
943Zapletal JosefLitomyšl1555.00
943Zavoral Mirko2552.50
943Žák FrantišekChrast1555.00
960Harapát Jan1444.00
960Herciková Marie Anna1444.00
960Javůrek KarelLitomyšl1444.00
960Kadlec VítězslavBrandýs nad Orlicí1444.00
960Kindl JaroslavÚstí nad Orlicí1444.00
960Kout OtakarHradec Králové3441.33
960Levinský RadekSemín1444.00
960Libjak Jan ml.Praha2442.00
960Miszuk RomanBystrzyca Klodzka1444.00
960Pelikán TomášČeská Třebová2442.00
960Pelikán ZdeněkChotěboř3441.33
960Polívka AdamChrudim3441.33
960Roubínek DavidVysoké Mýto1444.00
960Smatana MilanSlovensko1444.00
960Stašo MiroslavBartošovice v Orlických horách1444.00
960Stránský MarekÚstí nad Orlicí1444.00
960Szustka RiszardPolsko1444.00
960Uličný JanProseč1444.00
960Výprachtický PetrLanškroun1444.00
979Andrlík Ondřej st.2331.50
979Bednár MichalPetrovice1333.00
979Bielko ŠtefanSlovensko2331.50
979Bočinec PeterSlovensko2331.50
979Bořek Roman1333.00
979Csoka Josef1333.00
979Czyrski RobertPolsko2331.50
979Dintr Aleš st.Mikulovice1333.00
979Dintr Jakub ml.MIkulovice1333.00
979Dobras DamianPolsko2331.50
979Dohnal DavidChrudim1333.00
979Drahoš Kristián2331.50
979Drahoš MatúšSlovensko2331.50
979Drahoš PeterSlovensko2331.50
979Dyntera AlešMedlešice1333.00
979Dyntera JakubMedlešice1333.00
979Eckhardt PeterSlovensko2331.50
979Farkaš František st.Slovensko2331.50
979Folkman Bedřich2331.50
979Folkman Radek2331.50
979Gajdoš JozefSlovensko2331.50
979Gajdošík FrantišekSlovensko2331.50
979Granec MichalSlovensko2331.50
979Gulovič Peter2331.50
979Havel Ondřej2331.50
979Havlíček David2331.50
979Holešovský Jan2331.50
979Jarka Pavel2331.50
979Jura MartinSlovensko2331.50
979Jíra VladimírKunčice1333.00
979Kapitanowicz PavelPolsko2331.50
979Karšnak RadovanBrandýs nad Labem2331.50
979Kobylka Lukáš2331.50
979Kobylka Miroslav2331.50
979Kobylka Tomáš2331.50
979Kobylková Klára2331.50
979Komorowski RafalPolsko2331.50
979Krejsa Jan ml.1333.00
979Kriho MarianSlovensko2331.50
979Kubík Milan st.2331.50
979Kuriata KrzystzowPolsko2331.50
979Kusý KarelChoceň1333.00
979Kutílek Jindřich1333.00
979Kvasnica MartinSlovensko2331.50
979Laburda ZdeněkPřelouč1333.00
979Lukášek Stanislav2331.50
979Mach Michal2331.50
979Masarech MichalSlovensko2331.50
979Mešenec MartinSlovensko2331.50
979Michalka JakubSlovensko2331.50
979Miller Vladimír2331.50
979Mičo MartinSlovensko2331.50
979Mičánek Karel2331.50
979Mičánek MartinPraha2331.50
979Mohwald Jiří2331.50
979Mravec MartinSlovensko2331.50
979Netolický ZdeněkSkuteč2331.50
979Novotný Jan2331.50
979Novotný JozefSlovensko2331.50
979Novák JiříMedlešice1333.00
979Nowak TomaszPolsko2331.50
979Partyka Petr2331.50
979Pavlovič AndrejSlovensko2331.50
979Pipek JanLučice1333.00
979Polc LudovítSlovensko2331.50
979Predná SoňaSlovensko2331.50
979Prokop Dalibor2331.50
979Pánek JanNučice2331.50
979Rada JosefHradec Králové2331.50
979Rotröckel TomášMoravská Třebová2331.50
979Roušar Dan2331.50
979Rychtařík Jiří2331.50
979Révay DušanSlovensko2331.50
979Schauer MartinPolička2331.50
979Schauer ZdeněkPolička2331.50
979Seifried Jakub2331.50
979Spěvák Michal2331.50
979Staněk Tomáš2331.50
979Stašek Daniel2331.50
979Stepanow DariuszPolsko2331.50
979Stepanow EdytaPolsko2331.50
979Stonawski RudolfPraha2331.50
979Urbánek Jakub2331.50
979Urbánek Martin2331.50
979Valíček Ladislav2331.50
979Vašíček PaloSlovensko2331.50
979Velička Leoš2331.50
979Vincze Gábor ml.Slovensko2331.50
979Vincze Gábor st.Slovensko2331.50
979Zeman Tadeᚎichlínek1333.00
979Zrubec RobertSlovensko2331.50
979Zubák PeterSlovensko2331.50
979Čacho FrantišekSlovensko2331.50
979Čapla PeterSlovensko2331.50
979Řebíček Jiří2331.50
979Šedý Marek2331.50
979Šenigla PeterSlovensko2331.50
979Šenigla VladimírSlovensko2331.50
979Ševčík Jiří2331.50
979Šintál AdamSlovensko2331.50
979Škraňka JanPolička2331.50
979Šťáva Libor2331.50
1081Alexa Josef1222.00
1081Andráš RadovanSlovensko1222.00
1081Anýž Marek1222.00
1081Bača AdamSlovensko1222.00
1081Bača PeterSlovensko1222.00
1081Bačo MarianSlovensko1222.00
1081Belovič JaroslavSlovesnko1222.00
1081Benko MatejSlovensko1222.00
1081Bezdíček Petr1222.00
1081Beňo GabrielSlovensko1222.00
1081Bielik MartinSlovensko1222.00
1081Blaho ViktorSlovensko1222.00
1081Blumenstein MichalSlovensko1222.00
1081Boháč Petr1222.00
1081Bor JankoSlovensko1222.00
1081Borovský MartinSlovensko1222.00
1081Borčík Jan1222.00
1081Brcko PeterSlovensko1222.00
1081Brek JurajSlovensko1222.00
1081Brezničan MartinSlovensko1222.00
1081Brummerová Zuzana1222.00
1081Bumbela PeterSlovensko1222.00
1081Burkušová Lenka1222.00
1081Bílý SamuelRakovník1222.00
1081Běhounek MichalBřasy1222.00
1081Cagala JakubSlovensko1222.00
1081Chal VladimírSlovensko1222.00
1081Coufal Jiří1222.00
1081Daněk MišoSlovensko1222.00
1081Divoký AdamPřelouč1222.00
1081Divoký RomanPřelouč1222.00
1081Dlugolinský RomanSlovensko1222.00
1081Drančák DavidSlovensko1222.00
1081Dubkala PeterSlovensko1222.00
1081Dubový PeterSlovensko1222.00
1081Duer TomaszPolsko1222.00
1081Dunka BranislavSlovensko1222.00
1081Dvořák František1222.00
1081Džurná Michaela1222.00
1081Erba Aleš1222.00
1081Flammer RafalPolsko1222.00
1081Foltýn JosefHodonín1222.00
1081Foltýn Martin1222.00
1081Forbák MartinSlovensko1222.00
1081Foret PetrVelké Bílovice1222.00
1081Forst RobertŠternberk1222.00
1081Franc PavolSlovensko1222.00
1081Funák JanSlovensko1222.00
1081Gabura PavolSlovensko1222.00
1081Gajda Michal1222.00
1081Gašpar MichalSlovensko1222.00
1081Halač JozefSlovensko1222.00
1081Halač JurajSlovensko1222.00
1081Hamrla Radek1222.00
1081Hanzal Tomáš1222.00
1081Hanzal Vítězslav1222.00
1081Hatala RichardSlovensko1222.00
1081Havránek Michal1222.00
1081Helešic Stanislav1222.00
1081Hemmr Jaroslav1222.00
1081Hlavatý PeterSlovensko1222.00
1081Holly LukášSlovensko1222.00
1081Hollý RastislavSlovensko1222.00
1081Holý LudovítLanškroun1222.00
1081Homola LubošSlovensko1222.00
1081Horáček Martin Žďár nad Sázavou2221.00
1081Hostinský TomášSlovensko1222.00
1081Hromňáková VeronikaSlovensko1222.00
1081Hrubeš Libor1222.00
1081Hrubeš RomanHradec Králové1222.00
1081Hrubín Karel1222.00
1081Hulvan Miroslav1222.00
1081Ignácz ImrichSlovensko1222.00
1081Jankura Miroslav1222.00
1081Janoušek Michal1222.00
1081Jaros TomaszPolsko1222.00
1081Jelínek Jiří1222.00
1081Jelínek Radim1222.00
1081Jenčo TomášSlovensko1222.00
1081Juza Martin1222.00
1081Jílek Petr ml.Polička1222.00
1081Jílek Vojtěch1222.00
1081Jírovec Tomáš1222.00
1081Jíška Jan1222.00
1081Jůza MiroslavHradec Králové1222.00
1081Kabát VladoSlovensko1222.00
1081Kalarus GrzegorzPolsko1222.00
1081Kalista JiříHradec Králové1222.00
1081Kastner Lukáš1222.00
1081Keder PavelSlovensko1222.00
1081Kiper BogdanPolsko1222.00
1081Klauz Václav1222.00
1081Kleibauer Michal1222.00
1081Klekner Roman1222.00
1081Klobut MichalPolsko1222.00
1081Kocanda Jan1222.00
1081Kochan LacoSlovensko1222.00
1081Koco MartinSlovensko1222.00
1081Kohlíček Tomáš1222.00
1081Kolajová Veronika1222.00
1081Kolář Jakub1222.00
1081Kotoč JurajSlovensko1222.00
1081Kovář Jan1222.00
1081Kozák Ladislav1222.00
1081Kočíř RadekČankovice2221.00
1081Kratochvíl Dorian1222.00
1081Krejča Tomáš1222.00
1081Kridla PeterSlovensko1222.00
1081Krnčan JurajSlovensko1222.00
1081Krobot JanDolní Čermná1222.00
1081Krutský Vojtěch1222.00
1081Kubík JindřichRybitví2221.00
1081Kubík Milan ml.1222.00
1081Kuhajda RastislavSlovensko1222.00
1081Kumpán JaroslavTrhová Kamenice1222.00
1081Kumpán Martin1222.00
1081Kwiatkowski MarekPolsko1222.00
1081Kwiecinski MateuszPolsko1222.00
1081Kylar IvoKrálíky1222.00
1081Křeček Karel1222.00
1081Křivka VladimírDolany2221.00
1081Lagutin Max1222.00
1081Lejska Petr1222.00
1081Levčík MiroslavSlovensko1222.00
1081Lieskivský JánSlovensko1222.00
1081Lifka Roman1222.00
1081Liška JurajSlovensko1222.00
1081Liška PeterSlovensko1222.00
1081Lišková LenkaSlovensko1222.00
1081Lukáč AndrejSlovensko1222.00
1081Líška LubomírSlovensko1222.00
1081Matušů MartinSlovensko1222.00
1081Michalka MarianSlovensko1222.00
1081Miernik VojtěchPolsko1222.00
1081Mihal TomášSlovensko1222.00
1081Mravec BranislavSlovensko1222.00
1081Mrázik JurajSlovensko1222.00
1081Mucha MiroslavSlovensko1222.00
1081Muchaniš RastislavSlovensko1222.00
1081Mádl David1222.00
1081Navara Miroslav1222.00
1081Načev Luděk1222.00
1081Nekoranec LukášSlovensko1222.00
1081Nekvapil David1222.00
1081Nevrkla Michal1222.00
1081Nikl Bedřich ml.1222.00
1081Nikl Bedřich st.1222.00
1081Novotný RobertSlovensko1222.00
1081Novák Igor1222.00
1081Novák Jaroslav1222.00
1081Novák Michal1222.00
1081Nowak OlaPolsko1222.00
1081Němec Jan1222.00
1081Olejnik MichalPolsko1222.00
1081Olma RomanPolsko1222.00
1081Ondrička MiroslavSlovesnko1222.00
1081Otahel MatejSlovensko1222.00
1081Otradovská Alena1222.00
1081Otradovský František1222.00
1081Otávka MartinSlovensko1222.00
1081Pagáč RobertSlovensko1222.00
1081Palkech MarekSlovensko1222.00
1081Palkech PeterSlovensko1222.00
1081Paluch MiroslavSlovensko1222.00
1081Patráš MarekSlovensko1222.00
1081Pavelko OndrejSlovensko1222.00
1081Pavlovič VladimírSlovensko1222.00
1081Pařenica Lukáš2221.00
1081Pecník BranislavSlovensko1222.00
1081Petružálek RadimPardubice2221.00
1081Petráš MartinSlovensko1222.00
1081Petříček TomášChoceň1222.00
1081Pištora JaroslavChoceň2221.00
1081Plačko LukášSlovensko1222.00
1081Podskalský JiříČižice1222.00
1081Popovič MilanSlovensko1222.00
1081Pospíšilová ŠtěpánkaČeská Třebová1222.00
1081Predný PavolSlovensko1222.00
1081Preisenger Jiří1222.00
1081Puček ViloSlovensko1222.00
1081Pánek PavelPoděbrady1222.00
1081Příhoda JiříHoříněves1222.00
1081Příhoda MartinHoříněves1222.00
1081Racik Milan1222.00
1081Rada Radim1222.00
1081Rajnák LukášSlovensko1222.00
1081Rečka Jan1222.00
1081Rosiar MatějSlovensko1222.00
1081Rosiar MiroSlovensko1222.00
1081Rybka ZdeněkČeská Třebová1222.00
1081Růžička Vladimír1222.00
1081Sališ LadislavSlovensko1222.00
1081Schauer DavidPolička1222.00
1081Schauer LukášPolička1222.00
1081Skipala AlešČeská Třebová1222.00
1081Skoumal Petr1222.00
1081Skyšlak AdrianSlovensko1222.00
1081Slezák PetrBystré1222.00
1081Smatana JurajSlovensko1222.00
1081Staněk Lukáš1222.00
1081Stránský JanLetovice1222.00
1081Svoboda JaroslavRosice u Chrasti1222.00
1081Svoboda Tomáš1222.00
1081Sýkora Jiří ml.1222.00
1081Sýkora Jiří st.1222.00
1081Turbanová Jitka1222.00
1081Turnovský RadekHradec Králové1222.00
1081Turza RomanSlovensko1222.00
1081Těšický VlastimilSlovensko1222.00
1081Tůma Milan1222.00
1081Urban PatrikSlovensko1222.00
1081Valerian Jiří1222.00
1081Vlažný Jiří1222.00
1081Vondrák JiříVožice1222.00
1081Vorek AntonínLanškroun1222.00
1081Václav Marek1222.00
1081Wojewoda KrystianPolsko1222.00
1081Worwa DariusPolsko1222.00
1081Wyspianski JozefPolsko1222.00
1081Zavacký MatějLhota u Potštejna2221.00
1081Zedník1222.00
1081Zikán Lukáš1222.00
1081Zámečník Tomáš1222.00
1081Zátura JozefSlovensko1222.00
1081Záviška Marek1222.00
1081Čechák Vojtěch1222.00
1081Čepelák MichalChlumec nad Cidlinou1222.00
1081Čepelák TomášChlumec nad Cidlinou1222.00
1081Červený MariánSlovensko1222.00
1081Čáha František1222.00
1081Šebesta MartinSlovensko1222.00
1081Šedý RadoslavSlovensko1222.00
1081ŠiborJan1222.00
1081Škeřík Jiří1222.00
1081Škrobák MilanVelké Bílovice1222.00
1081Šoganič MikulášSlovensko1222.00
1081Šoltysová DenisaBeroun1222.00
1081Šplíchal Jan1222.00
1081Šteffen MichalSlovensko1222.00
1081Štol Alex1222.00
1081Švarc RomanSlovensko1222.00
1081Švejda Jan1222.00
1081Žurawski KrysztofPolsko1222.00
1324Adam Karel1111.00
1324Augustin JurajSlovensko1111.00
1324Aušprunk Karel1111.00
1324Bakuš TomášSlovensko1111.00
1324Bakytová MagdalenaSlovensko1111.00
1324Baránek VítTelč1111.00
1324Bednář PavelPardubice1111.00
1324Bednář RomanPardubice1111.00
1324Bedri PeterSlovensko1111.00
1324Bekera Milan1111.00
1324Belko PatrikSlovensko1111.00
1324Belovič RadoslavSlovensko1111.00
1324Beneda RomanPardubice1111.00
1324Blanarik LukášSlovensko1111.00
1324Bláha Jan st.Hroubovice1111.00
1324Boor BranoSlovensko1111.00
1324Boor JánSlovensko1111.00
1324Boor MartinSlovensko1111.00
1324Borovský Lukáš1111.00
1324Boucník Jaroslav st.1111.00
1324Bořek Jiří1111.00
1324Bradáč JosefVelké Meziříčí1111.00
1324Bradáč MichalVelké Meziříčí1111.00
1324Brendl BohumilLibišany1111.00
1324Brichta TomášLicomělice1111.00
1324Broulík Daniel1111.00
1324Bulánek RichardČermná nad Orlicí1111.00
1324Bureš PetrŘestoky1111.00
1324Bury ArturPolsko1111.00
1324Bárta ZdeněkSulkovec1111.00
1324Bína Andrej1111.00
1324Búrský MartinSlovensko1111.00
1324Březinová Nikola1111.00
1324Cetkovská KarolínaČeská Třebová1111.00
1324Chaloupka Zdeněk st.Týniště nad Orlicí1111.00
1324Chládková NatálieLanškroun1111.00
1324Chrobok AdamPolsko1111.00
1324Chromec SebastianLanškroun1111.00
1324Crhonek JanHolice1111.00
1324Danihelka TomášHošťalovice1111.00
1324Daněk JanPraha1111.00
1324Dedík OndrejSlovensko1111.00
1324Dudík AdriánSlovensko1111.00
1324Dujsík PavolSlovensko1111.00
1324Dvořák PetrStudenec1111.00
1324Dřurna Michaela1111.00
1324Eliáš MiroslavHradec Králové1111.00
1324Enderes Jan1111.00
1324Fabiánek MartinOstrov1111.00
1324Fabo Jan1111.00
1324Faimon Marek1111.00
1324Fait PetrČermná nad Orlicí1111.00
1324Farkaš František1111.00
1324Finger David ml.Kostelec nad Orlicí1111.00
1324Fišer JosefPetrovice nad Orlicí1111.00
1324Fliger Tomáš st.Trusnov1111.00
1324Formánek TomášČermná nad Orlicí1111.00
1324Forst Aleš ml.Přelouč1111.00
1324Fridrichová KristínaČermná nad Orlicí1111.00
1324Gono PeterSlovensko1111.00
1324Gono RomanSlovensko1111.00
1324Gubala PeterSlovensko1111.00
1324Göbel Jindřich1111.00
1324Hanyš MarekLanškroun1111.00
1324Hanák Jaroslav st.1111.00
1324Hauser JanLibišany1111.00
1324Hauser VáclavLibišany1111.00
1324Havlíček TomášRadovesnice1111.00
1324Hegeduš ŠtefanSlovensko1111.00
1324Heinisch MarekZáblatí1111.00
1324Hofman MichalPardubice1111.00
1324Holub MatyášPočáply1111.00
1324Hondl JonášStudené1111.00
1324Horníček Filip1111.00
1324Horák DavidSkuteč1111.00
1324Horák JaromírAlbrechtice nad Orlicí1111.00
1324Horňák FilipSlovensko1111.00
1324Hořeňovský PavelHorní Jelení1111.00
1324Hořeňovský PetrHorní Jelení1111.00
1324Hruška AdamCerekvice nad Loučnou1111.00
1324Hubálek MilanJablonné nad Orlicí1111.00
1324Hurton JosefSlovensko1111.00
1324Hypš Pavel1111.00
1324Jakabovič PeterSlovensko1111.00
1324Jakubec Silvestr1111.00
1324Jankech MichalSlovensko1111.00
1324Janouch Martin1111.00
1324Jarušinský MichalKorouhev1111.00
1324Jedlička Petr ml.1111.00
1324Jelínek JakubDolní Roveň1111.00
1324Jelínková KateřinaDolní Roveň1111.00
1324Jeništa Aleš1111.00
1324Jirava Jan1111.00
1324Juránek DavidLetovice1111.00
1324Kabát Leoš1111.00
1324Kabát VladimírSlovensko1111.00
1324Kadlec DanielKunčina - Nová Ves1111.00
1324Kadlec JanJindřichov1111.00
1324Kadlecová PetraKunčina - Nová Ves1111.00
1324Kadrmas DanielHorní Jelení1111.00
1324Kalivoda MiroslavHradec nad Svitavou1111.00
1324Kaplan ZdeněkKostelec nad Orlicí1111.00
1324Kašpar PřemyslLuže1111.00
1324Kašparová MirkaLuže1111.00
1324Klejch JaroslavChoceň1111.00
1324Kochan LadislavSlovensko1111.00
1324Kolena Luboš1111.00
1324Komínek MilošLitomyšl1111.00
1324Koníř JaroslavPardubice1111.00
1324Kopal MartinSemily1111.00
1324Kopic JaroslavVysoké Mýto1111.00
1324Kopřiva Dušan1111.00
1324Koudelka Jan1111.00
1324Koudelka TomášLetovice1111.00
1324Koukal Petr1111.00
1324Kovář JosefPardubice1111.00
1324Kočíř MatějHrochův Týnec1111.00
1324Košťál Jan1111.00
1324Krajíček LukášPomezí1111.00
1324Kratochvíl JanHláska1111.00
1324Kratochvíl Radim1111.00
1324Kremeň TomášPardubice1111.00
1324Krištofec LuciánSlovensko1111.00
1324Krncan JurajSlovensko1111.00
1324Král JosefHolýšov1111.00
1324Krůžela Tomᚊumperk1111.00
1324Kubelka VáclavSrch1111.00
1324Kubát Jiří ÚvalyStředočeši fishing team1111.00
1324Kubátová AndreaČeská Třebová1111.00
1324Kubíková Veronika1111.00
1324Kubín Jakub1111.00
1324Kubín Zdeněk1111.00
1324Kukla MartinKlamoš1111.00
1324Kukla MartinŽiželice1111.00
1324KučeraLipno1111.00
1324Kučera TomášPodůlšany1111.00
1324Kymlička DušanVížky1111.00
1324Kyncl Lukáš1111.00
1324Kyncl TomášSvratouch1111.00
1324Kýhos Aleš1111.00
1324Křen FrantišekTelč1111.00
1324Křivka LubošSkuteč1111.00
1324Langr Miroslav1111.00
1324Lauko MichalSlovensko1111.00
1324Leier OttoŽamberk1111.00
1324Levinský JiříŘečany nad Labem1111.00
1324Levinský LubošPřelouč1111.00
1324Lieskovský JánSlovensko1111.00
1324Lopašovský PavolSlovensko1111.00
1324Lopašovský RichardSlovensko1111.00
1324Loskot JosefPočáply1111.00
1324Loufková MarieČermná nad Orlicí1111.00
1324Loužil JosefVrdy1111.00
1324Lukáč LadislavSlovensko1111.00
1324Lukáč PatrikSlovensko1111.00
1324Machač OndřejStaré Ždánice1111.00
1324Maggio Antonio1111.00
1324Malý MiroslavLitomyšl1111.00
1324Malý PavolLitomyšl1111.00
1324Malý VojtěchČastolovice1111.00
1324Marek KarelPodůlšany1111.00
1324Martincová ŠárkaZdelov1111.00
1324Masný Pavel1111.00
1324Matějka Jan ml.Pardubice1111.00
1324Matějka LukášBorohrádek1111.00
1324Matějka Petr1111.00
1324Melichač MatějSlovensko1111.00
1324Melicher LubomírSlovensko1111.00
1324Minář MartinLetovice1111.00
1324Miško LukášSlovensko1111.00
1324Mlýnek MartinLanškroun1111.00
1324Modrý VladislavChrudim1111.00
1324Mogora MilanSlovensko1111.00
1324Molavec LukášPardubice1111.00
1324Mudruňka RadekChotěboř1111.00
1324Myška Václav1111.00
1324Müller Miroslav st.1111.00
1324Navrkal Martin1111.00
1324Nešpor Jindřich st.Litomyšl1111.00
1324Novek EnkoSlovensko1111.00
1324Novotný FilipStaré Ždánice1111.00
1324Novotný PetrPraha1111.00
1324Novotný Vladimír st.Semily1111.00
1324Novák Jan Libišany1111.00
1324Novák Jan ml. Libišany1111.00
1324Novák PetrPardubice1111.00
1324Nowak AleksandraPolsko1111.00
1324Opavský Miroslav1111.00
1324Palán VojtěchČeská Třebová1111.00
1324Palček RastislavSlovensko1111.00
1324Paulus MiroslavSmrček1111.00
1324Pavlíček AdamBorohrádek1111.00
1324Pavlíček JakubBorohrádek1111.00
1324Pecháček RadimČeská Třebová1111.00
1324Pecháčková EliškaČeská Třebová1111.00
1324Pecka JaroslavNáchod1111.00
1324Pekař JiříŠtěpánov1111.00
1324Pekařová JanaSvídnice1111.00
1324Perout FelixChoceň1111.00
1324Petr MarcelPřelouč1111.00
1324Petrásek DominikPraha1111.00
1324Petríček JaroslavSlovensko1111.00
1324Petríček StanislavSlovensko1111.00
1324Petržela František1111.00
1324Pifka Lubomír1111.00
1324Pilař VladoTrojovice1111.00
1324Pinkas LukášČeperka1111.00
1324Pivovarský DanielČeperka1111.00
1324Plíva MilošSemily1111.00
1324Plíva VítPlačice1111.00
1324Pocz RobertSlovensko1111.00
1324Podhola Martin1111.00
1324Podhola Michal1111.00
1324Pokorný LubošPočáply1111.00
1324Pokorný Marek1111.00
1324Polák JakubPodůlšany1111.00
1324Polák Martin1111.00
1324Polák PetrVysoké Mýto1111.00
1324Potoček JánSlovensko1111.00
1324Prchal BohumilPardubice1111.00
1324Prchal JanLučice1111.00
1324Prchal JiříPardubice1111.00
1324Prokeš PavelVelká Bíteš1111.00
1324Prokůpek AlešRozhovice1111.00
1324Pánek PavelTýniště nad Orlicí1111.00
1324Píša VáclavHradec Králové1111.00
1324Přívratská KláraJehnědí1111.00
1324Rambousek František1111.00
1324Razskazov VojtěchPardubice1111.00
1324Razskov VojtěchPardubice1111.00
1324Renčín JakubČeská Třebová1111.00
1324Režný DominikVýprachtice1111.00
1324Richterová Zuzana1111.00
1324Rotröckelová SabinaMoravská Třebová1111.00
1324Rybka Jaroslav1111.00
1324Rydval Jan1111.00
1324Rydval Stanislav1111.00
1324Ryška Tomáš1111.00
1324Rössler FilipBystřice nad Pernštejnem1111.00
1324Salfický StanislavCholtice1111.00
1324Sazima LukášBorohrádek1111.00
1324Sazima TomášDolany1111.00
1324Schwarcz RomanSlovensko1111.00
1324Sejkora PavelČermná nad Orlicí1111.00
1324Shejbal LiborHolice1111.00
1324Sielski PawelPolsko1111.00
1324Skupinová NatálieČermná nad Orlicí1111.00
1324Skurák Tomáš1111.00
1324Skurák Zoltán1111.00
1324Sláma JanZářecká Lhota1111.00
1324Slámová AnnaZářecká Lhota01111.00
1324Smejkal Jakub1111.00
1324Smorada JánSlovensko1111.00
1324Soloil DominikChrudim1111.00
1324Sorokáč MatějSlovensko1111.00
1324Souček Libor1111.00
1324Sršeň Martin1111.00
1324Stejskal FilipPohránov1111.00
1324Stibůrek Daniel1111.00
1324Stibůrek Tomáš1111.00
1324Stredanský LukášSlovensko1111.00
1324Svetlík MarošSlovensko1111.00
1324Szabo Pavel1111.00
1324Szuscik Libor1111.00
1324Szwed Otto1111.00
1324Ságner Karel1111.00
1324Takacz Gejza1111.00
1324Teplička Miloš1111.00
1324Terlecki MarekKlodzko1111.00
1324Tesař Jan1111.00
1324Tlustý Ladislav1111.00
1324Toman Martin ml.1111.00
1324Tomczyk RobertPolsko1111.00
1324Tomášek MartinMladá Boleslav1111.00
1324Tomíček Richard1111.00
1324Trojan Matěj1111.00
1324Turánek Marian1111.00
1324Urban Jan ml.Bumbálka1111.00
1324Urban Jaroslav.1111.00
1324Vamberská Eliška1111.00
1324Vamberský Filip1111.00
1324Vanek BranislavSlovensko1111.00
1324Vančík JurajSlovensko1111.00
1324Vaverka Radomír1111.00
1324Vavro Luboš st.Slovensko1111.00
1324Vaňura JiříLohenice1111.00
1324Vašata PavelPohřebačka1111.00
1324Veselka Martin st.1111.00
1324Veselka Miloslav ml.1111.00
1324Veselka Miloslav st.1111.00
1324Vohanka Marian1111.00
1324Vojta JosefLitomyšl1111.00
1324Vondrouš Radek1111.00
1324Vondrák Jiří ml.1111.00
1324Vondrák Jiří st.Choceň1111.00
1324Vorek JosefLanškroun1111.00
1324Vorková JarmilaLanškroun1111.00
1324Votava OndřejSkuteč1111.00
1324Voříšek FilipVysoká u Holic1111.00
1324Vrátil MIchal1111.00
1324Vágnerová AnetaChoceň1111.00
1324Vávra Petr1111.00
1324Wittvar Zdeněk ml.Vrdy1111.00
1324Wojtysek MateuszPolsko1111.00
1324Zelenka JosefSvídnice1111.00
1324Zelenka Ladislav1111.00
1324Zelinger LukášPardubice1111.00
1324Zima JakubAlbrechtice nad Orlicí1111.00
1324Zornig AlešStéblová1111.00
1324Zoulík VáclavSkuteč1111.00
1324Zukal LuděkMoravská Třebová1111.00
1324Zábranský KamilSlatiňany1111.00
1324Záškoda RadekMoravské Budějovice1111.00
1324Čaloud Jakub1111.00
1324Čech MartinSlovensko1111.00
1324Čechalová BarboraSlatiňana1111.00
1324Čermák AntonínBorohrádek1111.00
1324Černík PetrČeperka1111.00
1324Červ FilipPardubice1111.00
1324Červená Pavlína1111.00
1324Čmarada MarekLanškroun1111.00
1324Říha Martin1111.00
1324Šafařík FrantišekPohřebačka1111.00
1324Šantora PavelLázně Bohdaneč1111.00
1324Šauer František1111.00
1324Šeredová Markéta1111.00
1324Škoda MatyášVelké Poříčí1111.00
1324Špaček Martin1111.00
1324Štork JanLanškroun1111.00
1324Štorková AmálieLanškroun1111.00
1324Štěpánek MilanRonov nad Doubravou1111.00
1324Šulaj AntonínSvídnice1111.00
1324Šulaj MichalSvídnice1111.00
1324Šupa JosefHradec Králové1111.00
1324Švancara DanielOstřetín1111.00
1324Švancarová KateřinaOstřetín1111.00
1324Švec PetrChotovice1111.00

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.