Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 441 termínů závodů
V minulosti zadáno 6192 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Kraj Královéhradecký - 01.01.2019 - 31.12.2019

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 53 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Tobolka Milan Nechanice 3 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
2 Trnka Aleš  Třesovice 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Miřejovský Zdeněk Opatovice nad Labem 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Černý Tomáš st. Přišimasy 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ficner Lukáš Lanškroun 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Kopa Stanislav  Moravičany 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Pekárek Pavel st. Rtyně v Podkrkonoší 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Červený Jaroslav  Jaroměř 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
9 Vágenknecht Jiří  Pardubice 3 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1
10 Štarman Jiří  Staré Jesenčany 3 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
11 Novotný Jiří  Zámrsk 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Kratochvíl Jan Hláska 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Peterka Jaroslav Česká Lípa 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Kupka Tomáš Hradec Králové 3 0 0 1 0 1 0 0 1 0 0
15 Tobolka Daniel  Nechanice 3 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
16 Kubec Tomáš Lanškroun 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
16 Vašíček Zdeněk  Opočno 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
16 Schauer Martin Polička 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
16 Bartoněk Lukáš  Předměřice nad Labem 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
20 Hladík Tomáš  Dobruška 5 0 0 0 1 0 1 0 1 0 0
21 Zeman Luboš  Semily 4 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
22 Chvála Petr  Sezemice 3 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
23 Kraus Pavel  Jablonec nad Nisou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
23 Vacek Stanislav Hradec Králové 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
23 Pazderka Adam  Hradec Králové 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
26 Machatý David  Jaroměř 4 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0
27 Schauer Zdeněk Polička 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
27 Gančarčík Karel  Pardubice 5 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
27 Man Bohuslav  Hořice v Podkrkonoší 5 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
27 Ficner Jiří Lanškroun 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
27 Chvála Jan  Sezemice 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
27 Šrámek Petr  Opočínek 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
33 Bařinka Tomáš Týniště nad Orlicí 2 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0
34 Kadlec František  Zlíč 6 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
34 Patrný Lukáš Velká Bukovina 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
36 Syrůček Stanislav  Dražkovice 3 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
37 Petružálek Jiří Plotiště nad Labem 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
38 Lang Radek Brandýs nad Labem 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
38 Vyhnálek Luboš Třebechovice pod Orebem 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
38 Janouch Miroslav  Všechlapy 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
38 Kadlec Tomáš Česká Skalice 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
42 Brodský Michal  Hradec Králové 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
42 Bareš Vladimír  Slepotice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
44 Menčík Ivo Opatovice nad Labem 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
44 Kulda Jiří Rtyně v Podkrkonoší 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
44 Hofman Vladimír Hrochův Týnec 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
44 Jirásek Petr  Chotěboř 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
44 Šafařík Petr Pohřebačka 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
44 Aleksandrová Alena  Hradec Králové 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
44 Hošek Josef Praskačka 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
51 Hošek Jiří Praskačka 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
51 Dohnálek Petr Rychnov nad Kněžnou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
51 Witvar Zdeněk st. Vrdy 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.