Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 45 termínů závodů
V minulosti zadáno 8196 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Kraj Královéhradecký - 01.01.2021 - 31.12.2021

 | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 236 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Poslušný Josef ml.  Lípa nad Orlicí 10 3 0 0 3 0 0 1 0 0 0
2 Trnka Aleš  Třesovice 8 2 1 2 0 0 0 1 0 0 0
3 Pišl Jan  Třesovice 10 2 1 2 0 0 0 0 0 1 0
4 Šupol Michal  Rychnov nad Kněžnou 9 2 0 2 2 0 0 0 0 0 0
5 Novák Zdeněk  Týniště nad Orlicí 8 2 0 1 4 0 0 0 0 0 0
6 Aleksandrová Alena  Hradec Králové 8 2 0 1 0 0 1 0 0 0 0
7 Hájek Vladimír  Dobříkov 3 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0
8 Synek Martin  Choceň 8 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0
9 Šupol Petr  Libišany 7 1 1 1 2 0 0 0 0 0 0
10 Zeman Luboš  Semily 10 1 1 1 1 0 4 0 1 0 0
11 Vágenknecht Jiří  Pardubice 5 1 1 1 1 0 0 0 0 0 0
12 Vašíček Zdeněk  Opočno 12 1 1 1 0 0 1 1 0 0 1
13 Mrvečka Petr  Týniště nad Orlicí 4 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0
14 Štarman Jiří  Staré Jesenčany 7 1 0 1 1 0 0 0 0 1 1
15 Novotný Jiří  Zámrsk 4 1 0 1 0 0 1 0 0 0 0
16 Kratochvíl Jakub  Hradec Králové 4 1 0 0 3 0 0 0 0 0 0
17 Vašata Matěj  Kvasiny 3 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
18 Kubec Tomáš  Lanškroun 6 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0
19 Matouš Filip Týniště nad Orlicí 2 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
20 Tobolka Daniel Nechanice 5 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
20 Franěk Robert  Trutnov 5 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
22 Kraus Pavel  Jablonec nad Nisou 4 1 0 0 0 0 0 0 0 1 1
23 Horák Marek Třebechovice pod Orebem 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
24 Carda Radek Opočno 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Tvaroch Jan Prosečné 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Kulich Attila 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Lánská Adriana Nová Paka 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Vlach Zdeněk ml.  Ždírec nad Doubravou 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Hrdina Jiří Niměřice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Kuh Vojtěch Vrchlabí 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Begeš Zdeněk 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Řehák Václav  Police nad Metují 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Štichauer Tomáš Rychnov nad Kněžnou 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Vacek Jan Zábědov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Silvar Matěj Chlumec nad Cidlinou 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Hamerský Aleš Vamberk 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Janečková Anna Hradec Králové 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Nitsche Martin Vrchovina 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Říčař David  Zdelov 9 0 5 0 0 0 0 0 2 0 0
40 Mačo Jiří  Slatina nad Zdobnicí 10 0 4 0 0 0 1 0 0 0 0
41 Krobot Jiří  Dolní Čermná 10 0 3 0 0 0 0 0 0 2 0
42 Kupka Tomáš  Hradec Králové 3 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
43 Mrvečka Patrik  Týniště nad Orlicí 6 0 1 2 2 0 0 0 0 0 0
44 Stuchlík Jiří  Nová Paka 6 0 1 1 1 0 0 0 0 0 0
45 Bartoněk Lukáš  Předměřice nad Labem 5 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0
45 Kincl Matyáš  Hradec Králové 3 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0
47 Janovský Miroslav st. Hradec Králové 3 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
48 Brodský Michal  Hradec Králové 8 0 1 0 2 0 0 0 0 2 0
49 Havrila Michal ml.  Jaroměř 8 0 1 0 1 0 0 0 1 0 1
50 Červený Jaroslav  Jaroměř 5 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0
51 Černý Jindřich  Mnichovo Hradiště 3 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
52 Jaroš Marek Hostinné 4 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
53 Nitsche Viktor Vrchovina 2 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
53 Přibyl David Vlčice 5 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
55 Dostál Matouš Králíky 2 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
56 Špůr Mikuláš Hradec Králové 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
56 Janovský Miroslav ml. Hradec Králové 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
56 Liptáková Lucie Špindlerův Mlýn 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
56 Dodek Lubor Lupenice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
56 Menc Josef Vrchlabí 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
56 Držmíšek Miroslav Hradec Králové 5 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
56 Vlach Matyáš Mříčná 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
56 Hruška Jiří Hradec Králové 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
56 Beran Jaromír Bezděkov nad Metují 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
56 Syrovátko Lukáš Nová Paka 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
56 Janata Prokop Vrchlabí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
56 Jaroš Martin Týniště nad Orlicí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
56 Mirovský Vojtěch Lípa nad Orlicí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
56 Bednář Zdeněk Nahořany 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
56 Matouš David Týniště nad Orlicí 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
71 Šajerman Vladimír Vrchlabí 4 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0
72 Chvála Jan  Sezemice 6 0 0 1 0 1 0 0 1 0 0
73 Chvála Petr  Sezemice 7 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
74 Machatý David  Jaroměř 6 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
74 Pišl Lukáš Javornice 6 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
76 Rybenský Roman  Němčice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
77 Jaroš Zdeněk Hostinné 5 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
77 Motyčka Martin Skuhrov nad Bělou 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
77 Kožíšek Jakub Třebechovice pod Orebem 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
80 Peprník David ml. 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
80 Fiala Matyáš Poděbrady 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
80 Ildža Ondřej Náchod 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
80 Sajkršmíd Lukáš Vrchlabí 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
80 Erben Jiří Hostinné 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
80 Suchý Michal Chomutice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
80 Děček Tadeáš Městec Králové 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
80 Kadeřávek Roman Vrchlabí 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
80 Kratochvíl Jan Hláska 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
80 Hruška Václav Vestec 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
80 Kosař Jiří st. Opočno 9 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
80 Lochman Pavel ml. Zdelov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
80 Horyna Tomáš Broumov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
80 Jaška Jaroslav st. Hradec Králové 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
80 Sičák Pavel Jaroměř 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
95 Tobolka Milan Nechanice 6 0 0 0 2 0 0 0 0 0 1
96 Kočí Josef  Mnichovo Hradiště 5 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0
97 Pekárek Pavel st. Rtyně v Podkrkonoší 3 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
98 Kulda Jiří Rtyně v Podkrkonoší 5 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
99 Man Bohuslav  Hořice v Podkrkonoší 9 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
100 Andrž Ladislav Bolehošť 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
100 Muchová Nikola Ústí nad Orlicí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
100 Matoušek Marek Rašovice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
100 Derner Zdeněk Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
100 Lukeš Jaroslav Vrchlabí 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
100 Šabata Jiří  Svatý Mikuláš 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
100 Štěrbová Adéla Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
100 Fikar Matěj Lodín 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
100 Chrz Vojtěch Hradec Králové 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
100 Franc Tomáš Náchod 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
100 Erben Ladislav st. Vrchlabí 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
100 Fryntová Natálie Dolní Branná 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
100 Horký Petr Vrchlabí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
100 Štichauer Jakub Rychnov nad Kněžnou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
100 Drag Michal Kudowa Zdrój 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
100 Horák Antonín Lodín 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
100 Řeháčková Anna Marie Nová Paka 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
100 Procházka Ota Rudník 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
118 Petružálek Jiří  Plotiště nad Labem 4 0 0 0 0 2 0 0 0 0 1
119 Šitina Josef Velká Jesenice 5 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
120 Rolník Filip Chýšť 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
121 Bříza Petr Hostinné 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
121 Dvořák Oldřich  Mělčany 6 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
123 Vlasák Michal Vrchlabí 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
123 Slavík Michal Kopidlno 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
123 Sálová Barbora Nová Paka 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
123 John Miroslav Roudnice nad Labem 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
123 Sommer Aleš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
123 Seifert Jaroslav Borohrádek 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
123 Zajíc Ladislav Kamenice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
123 Landfeld Vojtěch Nová Paka 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
123 Jörka Roman 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
123 Barcíková Jana Jaroměř 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
123 Tobiášek Ladislav  Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
123 Beránek Jaroslav Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
123 Olijnyk Igor Nové Město u Chlumce nad Cidlinou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
123 Kubový Dominik Městec Králové 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
123 Waligóra Jan Polsko 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
123 Kudrna Šimon Hradec Králové 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
123 Zikmund Martin Lomnice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
140 Zaplatílek Tobiáš Špindlerův Mlýn 2 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
140 Novotná Pavlína  Zámrsk 3 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
142 Zelený Jiří Kocbeře 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
142 Sedlář Ivan Borová 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
142 Brič Petr Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
142 Štancl Roman Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
142 Kerouš Ivan ml. Nové Město nad Metují 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
142 Macháně Zdeněk 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
142 Tužil Štěpán Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
142 Svoboda Adam Olešnice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
142 Kaplan Jan Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
142 Dydňanský Roman  Vrbno 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
142 Hnízdil Milan Prosečné 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
142 Bříza Matěj Hostinné 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
142 Klučina Daniel Hostinné 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
142 Adámek Luděk Zábrodí 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
142 Staněk Václav  Hradec Králové 7 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
142 Reif Milan Hostinné 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
142 Ludvík Tomáš st. Vamberk 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
142 Vajsar Lukáš ml. Česká Metuje 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
160 Syrůček Stanislav  Dražkovice 5 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0
161 Bareš Vladimír  Slepotice 5 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
162 Kašpar Richard Náchod 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
162 Zaplatílek Matyáš Špindlerův Mlýn 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
164 Samková Dagmar Hostinné 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
164 Bína Lukáš Dlouhý Most 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
164 Hepnar David 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
164 Kozlov Daniel Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
164 Novák Michal ml. Nové Město nad Metují 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
164 Grzybzyk Jan Polsko 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
164 Štěpánek Pavel Doudleby nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
164 Hroch Bedřich 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
164 Zářecký Luděk Kostelec nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
164 Kasík Matouš Albrechtice nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
164 Baařinková Nela Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
164 Rambousek Josef Častolovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
164 Taichner Radek  Mikulovice 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
164 Jiříček Jaroslav  Vysoké Mýto 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
164 Kaplan Pavel Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
164 Řehák Zdeněk Borohrádek - Šachov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
180 Černý Jan Pardubice 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
180 Řízek Jan 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
180 Pišta Matěj Blešno 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
180 Říčařová Denisa Zdelov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
180 Macho Bohuslav Vrchlabí 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
180 Kadlec František  Zlíč 9 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
180 Horký Lukáš Jilemnice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
180 Macháň Pavel Náchod 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
180 Bartošová Eliška Kostelec nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
180 Štolovský Jan Dolní Bousov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
180 Rolf Jakub Vrchlabí 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
180 John Roman Opočno 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
180 Halamková Barbora Nové Město nad Metují 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
180 Hladík Jiří Častolovice 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
180 Špetla Ladislav 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
180 Zahradník Vlastimil  Pardubice 5 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
196 Lipták Vojtěch Špindlerův Mlýn 2 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
197 Kohlíček Antonín Vrchlabí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
197 Šrámek Josef Holice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
197 Toman Lukáš Častolovice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
197 Fišerová Štěpánka Lodín 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
197 Witvar Zdeněk st. Vrdy 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
197 Breziňský Sebastian Polsko 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
197 Nožička Stanislav Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
197 Jiránek Jakub Vrchlabí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
197 Hamm Jindřich Kostelec nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
197 Klečák Miloslav  Onomyšl 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
197 Macháček Jakub Býchory 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
197 Mandlík Roman Nová Paka 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
197 Dušánek Bohuslav st. Jaroměř 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
197 Dostálek Adolf Hostinné 4 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
197 Slanina Mladé Buky 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
197 Neužil Lukáš Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
197 Novotný Jiří ml. Zámrsk 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
197 Hasal František Chomutice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
197 Novotný Petr  Zámrsk 5 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
216 Bína Libor  Dlouhý Most 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
216 Bartoš Filip Hradec Králové 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
216 Kracík Ladislav Nová Paka 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
216 Heller David Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
216 Vejs David Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
216 Švanda Radek Česká Skalice 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
216 Polívka František Albrechtice nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
216 Adámek Jan Rudník 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
216 Dax Ladislav Náchod 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
216 Zavacký Vojtěch Lhota u Potštejna 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
216 Řezníček Samuel Doudleby nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
216 Porubský Kryštof Vidochov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
216 Voženílek Tomáš Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
216 Šrámek Petr  Opočínek 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
216 Dyntar Jiří st. Nové Město nad Metují 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
216 Lejsek David 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
216 Kubový Jiří Lukavice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
216 Jón Richard  Chlum 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
216 Dostálová Eliška Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
216 Čoziková Gabriela Horní Maršov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
216 Hladík Tomáš  Dobruška 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2021, Rybářské žebříčky, z.s.