Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 155 termínů závodů
V minulosti zadáno 6696 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Kraj Královéhradecký - 01.01.2019 - 31.12.2019

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 269 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Pazderka Adam  Hradec Králové 11 2 0 1 1 1 1 1 0 0 0
2 Říčař David  Zdelov 6 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0
3 Petružálek Jiří Plotiště nad Labem 9 2 0 0 0 0 0 1 0 0 1
4 Vašíček Zdeněk  Opočno 13 1 2 1 0 1 0 1 1 0 0
5 Vágenknecht Jiří  Pardubice 8 1 1 1 0 0 2 0 0 0 2
6 Tobolka Milan Nechanice 5 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
7 Franěk Robert  Trutnov 5 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0
7 Pirkl Marek Stárkov 3 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0
9 Falta Kamil Klášter nad Dědinou 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Švanda Luděk Velký Třebešov 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Provazník Jiří Dřenice 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Bartoněk Lukáš  Předměřice nad Labem 4 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0
13 Trnka Aleš  Třesovice 8 1 0 1 0 1 0 1 0 0 0
14 Mačo Jiří  Slatina nad Zdobnicí 6 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
15 Pekárek Pavel st. Rtyně v Podkrkonoší 4 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
15 Kraus Pavel  Jablonec nad Nisou 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
17 Švanda Radek Česká Skalice 5 1 0 0 0 0 2 0 0 0 0
18 Kuh Matěj Vrchlabí 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Maček Tomáš Velká Jesenice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Krobot Jiří  Dolní Čermná 6 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Zajíček Josef Veselice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Špůr Mikuláš Hradec Králové 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Petr Jaromír Sobčice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Čihák Jan Hradec Králové 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Kvapil Petr Jičín 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Miřejovský Zdeněk Opatovice nad Labem 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Andrž Ladislav  Bolehošť 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Černý Tomáš st. Přišimasy 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Musílek Petr  Chotěboř 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Petr Marek Sobčice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Hasal František Chomutice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Valeš Daniel 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Farská Kristýna Košťálov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Ficner Lukáš Lanškroun 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Ondráček Jan Hořice v Podkrkonoší 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Martinec Michal Hronov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Kopa Stanislav  Moravičany 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Machatý David  Jaroměř 9 0 1 1 1 1 0 0 2 0 0
39 Tobolka Daniel  Nechanice 6 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0
40 Červený Jaroslav  Jaroměř 4 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0
41 Šinták Marek  Hradec Králové 5 0 1 1 0 0 0 0 2 0 0
42 Štarman Jiří  Staré Jesenčany 6 0 1 1 0 0 0 0 0 1 1
43 Hasal Aleš Chomutice 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
43 Pirklová Karolína Stárkov 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
45 Kulda Jiří Rtyně v Podkrkonoší 4 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0
46 Syrůček Stanislav  Dražkovice 7 0 1 0 0 0 0 2 1 0 0
47 Novotný Jiří  Zámrsk 5 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
48 Šouta Petr 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
48 Peterka Jaroslav Česká Lípa 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
48 Přibyl David Vlčice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
48 Dědek Ondřej Rtyně v Podkrkonoší 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
48 Petr Lukáš Sobčice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
48 Hlotan Milan Sezemice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
48 Provazník Michal Dřenice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
48 Štieber Adam 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
48 Pekárek Pavel ml. Rtyně v Podkrkonoší 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
48 Haklová Lucie  Vrutice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
48 Joudal Milan Hradec Králové 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
48 Motyčka Martin Skuhrov nad Bělou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
48 Pleskač Jan st.  Libice nad Doubravou 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
48 Strnad Jakub Vrchlabí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
48 Havrila Michal ml.  Jaroměř 8 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
48 Šupol Petr Libišany 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
48 Šolc Jakub Hořice v Podkrkonoší 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
48 Lohniský Matyáš Týniště nad Orlicí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
48 Šikýř Pavel 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
48 Kratochvíl Jan Hláska 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
48 Macháně Radek Krčín 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
69 Zeman Luboš  Semily 6 0 0 1 1 0 1 0 1 0 0
70 Chvála Petr  Sezemice 8 0 0 1 1 0 1 0 0 1 0
71 Dvořák Oldřich  Mělčany 11 0 0 1 1 0 0 1 0 0 0
72 Kondras Přemysl  Pardubice 4 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
73 Kupka Tomáš  Hradec Králové 4 0 0 1 0 1 0 0 1 0 0
74 Novák Petr Čankovice 2 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
74 Chvála Jan  Sezemice 7 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
76 Kubec Tomáš Lanškroun 5 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
77 Jaroš Zdeněk Hostinné 4 0 0 1 0 0 0 0 1 0 1
78 Řehák Václav  Police nad Metují 10 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
79 Jarkovský Jiří Blešno 3 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
80 Nitsche Martin Vrchovina 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
81 Bárta Adam Třesovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
81 Vágenknecht Dan Pardubice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
81 Vendl Josef Turnov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
81 Dlouhý Michal Valdice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
81 Schauer Martin Polička 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
81 Martinec Jáchym Hronov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
81 Řezba Martin 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
81 Hrachovina Miloš Mokré 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
81 Šlesinger Petr 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
81 Vyhlídal Emanuel Borohrádek 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
81 Zajíc David Kamenice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
81 Havířová Sára 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
81 Zima Pavel Skřivany 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
81 Šesták Filip Jaroměř 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
81 Jiřička Jaroslav Vrchlabí 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
81 Černý Jindřich Mnichovo Hradiště 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
81 Macháně Vojtěch Krčín 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
98 Hladík Tomáš  Dobruška 14 0 0 0 2 0 2 1 1 1 1
99 Poslušný Josef ml.  Lípa nad Orlicí 7 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
100 Protivánek Daniel Hradec Králové 2 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
101 Macháně Michal Krčín 3 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
102 Dostál Matouš  Králíky 5 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
102 Pšeničný Pavel Opočno 4 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
104 Roudný Tadeáš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
104 Šabata Jiří  Svatý Mikuláš 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
104 Smítka Josef st. Kutná Hora 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
104 Sajkršmíd Lukáš Vrchlabí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
104 Bednář Zdeněk Nahořany 9 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
104 Tobiášek Ladislav  Týniště nad Orlicí 5 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
104 Bartošová Eliška Kostelec nad Orlicí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
104 Bezkočka David Choustníkovo Hradiště 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
104 Jarkovský Zbyšek Blešno 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
104 Kosina Tomáš Lázně Bělohrad 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
104 Kalus Petr Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
104 Pour Martin 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
104 Pleskač Jan ml.  Libice nad Doubravou 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
104 Bastl Tomáš Jeníkovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
104 Šotola Jan Červená Třemešná 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
104 Mareš Jan Turnov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
104 Svoboda Václav Zásadka 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
104 Jaroš Martin Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
104 Henychová Kateřina Klášter nad Dědinou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
104 Vacek Stanislav Hradec Králové 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
104 Stárek Karel 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
125 Kočí Josef  Mnichovo Hradiště 6 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0
126 Horyna Tomáš Broumov 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
127 Novák Zdeněk  Týniště nad Orlicí 8 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
128 Vodák Mojmír Rtyně v Podkrkonoší 3 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0
129 Kindl Jan Chomutice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
129 Zíma Bořivoj Rohovládová Bělá 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
129 Ruml Roman 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
129 Schauer Zdeněk Polička 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
129 Janeček Jakub Hradec Králové 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
129 Cerula Ondřej Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
129 Červinka Milan Dvůr Králové nad Labem 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
129 Gančarčík Karel  Pardubice 7 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
129 Man Bohuslav  Hořice v Podkrkonoší 7 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
129 Ficner Jiří Lanškroun 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
129 Kubišta Jaroslav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
129 Nováková Eva Police nad Metují 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
129 Ryšavý Petr 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
129 Lánský Petr Česká Skalice 5 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
129 Samko Tomáš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
129 Bednář Adam Častolovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
129 Jiránek Jakub 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
129 Šrámek Petr  Opočínek 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
129 Macháně Martin Krčín 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
129 Deml Tomáš Hořice v Podkrkonoší 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
129 Kincl Matyáš Hradec Králové 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
150 Dostálek Václav Hradec Králové 2 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0
150 Bařinka Tomáš Týniště nad Orlicí 3 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0
152 John Roman Opočno 7 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0
153 Říčař Zdeněk Kocléřov 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
154 Matoušek Jiří Rašovice 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
154 Hlubuček Patrik Vrchlabí 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
154 Ducháč Pavel Stárkov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
154 Friedrich Tomáš  Jablonec nad Nisou 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
154 Valtera Miroslav Lázně Bělohrad 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
154 Charvát David Hořice v Podkrkonoší 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
154 Máslo Aleš Žďár nad Metují 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
154 Kadlec František  Zlíč 15 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
154 Boháček Lukáš Pardubice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
154 Stříteský Lukáš Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
154 Matěják Tomáš Miletín 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
154 Kučera Tomáš Pardubice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
154 Kořínek Pavel ml. Jaroměř 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
154 Patrný Lukáš Velká Bukovina 5 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
154 Lebeda Zdeněk Týniště nad Orlicí 7 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
154 Škoda Matyáš Velké Poříčí 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
154 Šajerman Vladimír Vrchlabí 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
154 Štieber Jaroslav 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
154 Pavlas Jonáš 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
173 Kadlec Tomáš Česká Skalice 7 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0
174 Vajsar Lukáš Česká Metuje 4 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
175 Rubák Vojtěch Hradec Králové 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
175 Chrz Vojtěch Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
175 Janeček Josef Hradec Králové 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
175 Vyhnálek Luboš Třebechovice pod Orebem 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
175 Lang Radek Brandýs nad Labem 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
175 Janda Pavel st. Turnov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
175 Tegel Tomáš Nová Paka 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
175 Janouch Miroslav  Všechlapy 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
175 Chramosta Jan 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
175 Ježek Matěj Jičín 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
175 Šprinc Ota Hrádek u Nechanic 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
175 Stuchlík Jiří  Nová Paka 7 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
175 Votoček Lukáš Dolní Branná 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
175 Konůpek Martin 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
175 Hynek Roman 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
175 Šulc Filip Machov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
175 Jindrák Vojtěch Mníšek pod Brdy 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
175 Beránek Jaroslav Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
175 Ptáček Bohdan Nové Město nad Metují 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
175 Staněk Václav  Hradec Králové 10 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
175 Šupol Michal Rychnov nad Kněžnou 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
196 Vacek Petr Zábědov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
196 Zaplatílek Matyáš 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
196 Havrila Michal st.  Jaroměř 11 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
196 Řezba Martin ml. 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
196 Klečák Miloslav Onomyšl 5 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
196 Stárek Jan 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
196 Pásler Vlastimil  Spyta 10 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
196 Janovský Dominik Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
196 Janečková Anna Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
196 Holeček Karel Velká Jesenice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
196 Vrána Otakar Chotělice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
196 Soukup Tomáš 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
196 Brodský Michal  Hradec Králové 8 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
196 Vrbický Michal Hradec Králové 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
196 Pitr Jaroslav Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
196 Bareš Vladimír  Slepotice 4 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
196 Jón Richard Chlum 7 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
196 Kovář Jakub 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
196 Šitina Josef  Velká Jesenice 5 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
196 Macháň Pavel Náchod 4 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
196 Němečková Julie Vrchovina 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
196 Kašparová Veronika Náchod 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
196 Pácl František Ústí nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
219 Dohnálek Petr Rychnov nad Kněžnou 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1
220 Hencel Jiří  Police nad Metují 10 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
221 Minařík Jaroslav Stéblová 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
221 Hošek Josef Praskačka 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
221 Aleksandrová Alena  Hradec Králové 7 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
221 Vodičková Markéta Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
221 Dušánek Bohuslav st. Jaroměř 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
221 Paštika Miloš Opočno 4 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
221 Ježek Martin 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
221 Křížek Vojtěch Vrchovina 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
221 Menčík Ivo Opatovice nad Labem 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
221 Pejřimovský Jaroslav Smidary 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
221 Ladnar Jiří Rtyně v Podkrkonoší 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
221 Kisacká Natálie Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
221 Lipták Vojtěch 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
221 Rožnovský Josef Vrchlabí 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
221 Novák Michal ml. 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
221 Hofman Vladimír Hrochův Týnec 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
221 Kozák Vojtěch 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
221 Slováček Michal Horní Maršov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
221 Kadeřávek Roman Vrchlabí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
221 Pišl Jan  Třesovice 7 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
221 Prázová Kamila Broumov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
221 Píšová Tereza Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
221 Motyčka Karel Rychnov nad Kněžnou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
221 Kyzlink Roman 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
221 Jirásek Petr  Chotěboř 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
221 Konečný Lukáš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
221 Šafařík Petr Pohřebačka 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
221 Špůr Jan Jaroměř 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
249 Witvar Zdeněk st. Vrdy 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
249 Maršík Matyáš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
249 Hažva Jan 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
249 Kudrna Miroslav Starý Ples 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
249 Luňák Jakub Rychnov nad Kněžnou 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
249 Šulc Matěj Machov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
249 Landa Matěj Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
249 Jíra Zdeněk Lubno 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
249 Stehlík Emil Lázně Bělohrad 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
249 Hladík Pavel Mokrovousy 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
249 Šára Lukáš Podhorní Újezd 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
249 Hošek Jiří Praskačka 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
249 Ráž Josef Hradec Králové 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
249 Stiller Jakub Česká Metuje 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
249 Mokrý Jan Uhlířské Janovice 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
249 Lochman Pavel Zdelov 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
249 Cína Josef Košťálov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
249 Jaroš Marek Hostinné 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
249 Čapenec Jakub Rohovládová Bělá 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
249 Synek Martin Choceň 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
249 Lelek Jan 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.