Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 6 termínů závodů
V minulosti zadáno 7730 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Kraj Liberecký - 01.01.2020 - 31.12.2020



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 294 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Kraus Pavel Jablonec nad Nisou619319332.17
2Friedrich Tomáš Jablonec nad Nisou517917935.80
3Bína LiborDlouhý Most617017028.33
4Bína LukášDlouhý Most614914924.83
5Zeman Luboš SemilyJizera 24311311337.67
6Sychra VladimírJenišovice3777725.67
7Hybner Pavel Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště3747424.67
7Stuchlík Jiří Nová PakaJizera 243747424.67
9Böhm František st.Chrastava2717135.50
10Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 242686834.00
11Kejzlar PavelJablonec nad Nisou2545427.00
11Vorlíček FrantišekKostomlátky3545418.00
13Honc JosefRumburk2535326.50
14Cejnar JiříJablonec nad Nisou2525226.00
15Kondras Přemysl Pardubice2505025.00
16Havlíček Stanislav MělníkStředočeši fishing team MAVER2474723.50
17Franěk Robert TrutnovJizera 241454545.00
18Pekárek Pavel st.Rtyně v Podkrkonoší1444444.00
19Procházka OtaRudník2434321.50
20Šajerman VladimírVrchlabí2414120.50
21Benda Pavel MělníkStředočeši fishing team MAVER2393919.50
21Buriánek DušanKoberovy1393939.00
21Böhm AlešHodkovice nad Mohelkou1393939.00
21Sosnowski LukaszBogatynia2393919.50
21Zemánek Martin1393939.00
26Reiter JiříVrát1383838.00
26Souček MilanChrastava1383838.00
26Versbach Karel1383838.00
29Dvořák Miloslav1373737.00
29Hrubý PavelPraha1373737.00
29Mareš JanTurnov1373737.00
29Vavříček TomášRychnov u Jablonce nad Nisou2373718.50
33Genega Igor1363636.00
33Havrila Michal ml. Jaroměř1363636.00
33Janyková Stanislava1363636.00
36Krpeš Milan1353535.00
36Michalina Josef1353535.00
38Amrich Antonín1343434.00
38Genega Oleg1343434.00
38Karban Michal st.Rychnov u Jablonce nad Nisou1343434.00
38Komora MartinChlumec nad Cidlinou1343434.00
42Brant Miroslav1333333.00
42Hladík Tomáš DobruškaPoseidon fishing club Opočno1333333.00
42Kovaříček Dominik1333333.00
42Petráček OtaMníšek u Liberce1333333.00
42Vlasta VratislavBakov nad Jizerou2333316.50
42Vágenknecht Jiří Pardubice1333333.00
48Novák MilanPardubice1323232.00
48Větrovský Jan1323232.00
50Mázl Petr1313131.00
50Rejman IvoLiberec1313131.00
50Vlasta TomášBakov nad Jizerou1313131.00
50Šťovíček JiříPraha1313131.00
54Bauštejn Marek1303030.00
54Prynych Jakub1303030.00
54Rybenský Roman Němčice2303015.00
54Votoček Jiří1303030.00
54Řeháček AdamNová Paka1303030.00
59Burgr MartinLiberec1292929.00
59Chromčák JiříMimoň1292929.00
59Holas StanislavPraha1292929.00
59Richterová TerezaChrastava1292929.00
59Vyhlídal EmanuelBorohrádek1292929.00
64Janda Pavel st.Turnov1282828.00
64Jiránek Vratislav1282828.00
64Pavluk Pavel ml.Libštát1282828.00
64Větrovský Martin1282828.00
64Černý Jindřich Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště2282814.00
64Řehoř MichalZákupy1282828.00
70Amrich DavidStráž pod Ralskem1272727.00
70Janouch Miroslav Všechlapy1272727.00
70Jiránek RobinLíšný1272727.00
70Podrabský Tomáš1272727.00
70Prynych Michal1272727.00
75Holas KarelPraha1262626.00
75Krpeš Michal1262626.00
75Křenovský Petr1262626.00
75Netík JiříKostomlaty nad Labem326268.67
79Hamouz ZdeněkČeská Lípa1252525.00
79Havrila Michal st. Jaroměř1252525.00
79Havránek Miloš1252525.00
79Houser OtakarVšechlapy1252525.00
79Kaminský Jaroslav Frýdštejn2252512.50
79Polívková Jana1252525.00
79Votoček David1252525.00
79Čeněk JosefChrastava1252525.00
87Dojiva Petr1242424.00
87Majer Jaroslav1242424.00
87Novotný Vladimír st.Semily1242424.00
90Beránek Josef1232323.00
90Hikl Luděk1232323.00
90Kočí Josef Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště2232311.50
90Kramerová Petra1232323.00
90Novotný MatějŽelezný Brod1232323.00
90Ohnutek Eduard1232323.00
90Podrabský Matěj1232323.00
90Sluka Martin1232323.00
98Máder JanRadvanec1222222.00
98Olbrich JakubBechov1222222.00
98Růžička MiroslavTanvald1222222.00
101Baštýř Otakar1212121.00
101Dufek Tomáš st.Malá Skála1212121.00
101Dvořák Oldřich MělčanyPoseidon fishing club Opočno1212121.00
101Kotulič Igor1212121.00
101Richter DaliborRumburk1212121.00
101Vavříček KrištofRychnov u Jablonce nad Nisou1212121.00
107Cenkner AntonínCheb1202020.00
107Jiránek BastienLíšný1202020.00
107Štefan Bedřich1202020.00
110Bártko JanHrachovice1191919.00
110Dojiva Jakub1191919.00
110Fidrhel Jindřich1191919.00
110Jaroš ZdeněkHostinné1191919.00
110Plešinger Luboš1191919.00
115Dydňanský Roman VrbnoStředočeši fishing team MAVER218189.00
115Friťar Martin1181818.00
115Hušek Jiří st.Tatobity1181818.00
115Louma PavelJablonec nad Nisou218189.00
115Olbrich Petr ml.Bechov1181818.00
115Peterka JaroslavČeská Lípa1181818.00
115Salák Slavomír1181818.00
122Bartošová EliškaKostelec nad Orlicí1171717.00
122Havránek RadekČejov1171717.00
122Vacátko PetrČeská Lípa1171717.00
125Bartoš Otto1161616.00
125Hujer JiříŽelezný Brod1161616.00
125Patřičný KrištofLíšný1161616.00
125Svěžen Vladimír1161616.00
129Jaroš MarekHostinné1151515.00
129Kadaš MiroslavVelké Hamry1151515.00
129Kaufman Pavel1151515.00
129Kollert Petr ml.Liberec1151515.00
129Štolovský JanDolní Bousov1151515.00
134Cenkner VáclavCheb1141414.00
134Fruhz Milan1141414.00
134Janata RobertKošťálov1141414.00
134Nejedlý Rudolf1141414.00
134Tomášek MartinMladá Boleslav1141414.00
134Šebek MichalTurnov1141414.00
140Hušek DavidKoberovy1131313.00
140Salák Vojtěch1131313.00
140Sychrová SoňaJenišovice313134.33
143Fišer ValentýnTurnov1121212.00
143Hejcman Václav1121212.00
143Kalenda PavelCheb1121212.00
143Mošna LiborJablonec nad Nisou1121212.00
143Slavík MichalKopidlno1121212.00
148Makula Rudolf1111111.00
148Pastorek VojtěchJenišovice1111111.00
148Prokop RichardMalá Skála1111111.00
151Klein KrištofTurnov1101010.00
151Lánská Věra1101010.00
151Tichovský Ladislav1101010.00
154Bareš JosefKoberovy1999.00
154Džobák Jan1999.00
154Přibyl DavidVlčice1999.00
154Štolovský MichalDolní Bousov1999.00
158Fischer Martin1888.00
158Novotný ZdeněkKopidlno1888.00
158Přáda TomášJablonec nad Nisou1888.00
161Dufek Tomáš ml.Malá Skála1777.00
161Valeš LadislavHorka u Staré Paky1777.00
161Čech ZdeněkMnichovo Hradiště2773.50
164Kalenský JaroslavProsečné1666.00
164Kalenský OndřejVrchovina1666.00
164Kollert AdamLiberec1666.00
164Kosztyo Alexander Poděbrady1666.00
164Labík AlešVrchovina1666.00
164Mandík MartinNová Paka1666.00
164Mandík RomanNová Paka1666.00
164Mareš MartinTurnov1666.00
164Nitsche MartinVrchovina1666.00
164Nitsche ViktorVrchovina1666.00
164Nosek OndřejTrutnov1666.00
164Vojtěch Václav MlázoviceJizera 241666.00
164Říha JanBakov nad Jizerou1666.00
164Šimůnek TomášKopidlno1666.00
178Sudík ŠtěpánMalá Skála1555.00
179Kneř VladimírMalá Skála1333.00
180Dostál JaroslavLiberec1222.00
181Bartoň Josef1111.00
181Bartoňová Danuše1111.00
181Baštýřová Petra1111.00
181Blahout Daniel1111.00
181Brunclík Libor1111.00
181Brychta AdamLomnice nad Popelkou1111.00
181Burda PavelCheb1111.00
181Bursa KarelMalá Skála1111.00
181Bursová MagdalenaMalá Skála1111.00
181Böhm František ml.Chrastava1111.00
181Chalupa LukášChrastava1111.00
181Chalupová Zdena1111.00
181Dolejš Zdeněk1111.00
181Dufková PetraChrastava1111.00
181Dvořák JanBakov nad Jizerou1111.00
181Dvořák Stanislav1111.00
181Elis PetrHabartice1111.00
181Falis Jiří1111.00
181Falta Josef1111.00
181Franc JiříLiberec1111.00
181Hapiák MiloslavTurnov1111.00
181Hess Josef1111.00
181Hess TomášZálší1111.00
181Hlůže JanSemily1111.00
181Horník KarelChrastava1111.00
181Hujer MilanŽelezný Brod1111.00
181Hušek Libor1111.00
181Hušek MartinKoberovy1111.00
181Jablonskij PetrTurnov1111.00
181Jahelka Miroslav1111.00
181Janata Karel st.Košťálov1111.00
181Jirák Josef1111.00
181Kaltner Jan1111.00
181Kaltner Miroslav1111.00
181Kaplan OtomarŽelezný Brod1111.00
181Karban Michal ml.Rychnov u Jablonce nad Nisou1111.00
181Kindl Josef1111.00
181Kiziveter MartinTurnov1111.00
181Klein JakubSekerkovy Loučky1111.00
181Klein Rostislav1111.00
181Klobouček Petr1111.00
181Kollert MichalLiberec1111.00
181Kollert Petr st.Liberec1111.00
181Kolář Luděk1111.00
181Komňatský Martin1111.00
181Konejl RobertModřišice1111.00
181Kopecký JiříŽelezný Brod1111.00
181Košek MartinOhrazenice1111.00
181Kudry Michal1111.00
181Kuček Luboš1111.00
181Kučera ZdeněkTurnov1111.00
181Landová Veronika1111.00
181Leiner František1111.00
181Lejsek Jan1111.00
181Liška Petr1111.00
181Luňák František1111.00
181Machala Karel1111.00
181Macháček DavidTatobity1111.00
181Macoun MaxmiliánModřišice1111.00
181Moravec LeošKošťálov1111.00
181Novotný RadekKamenický Šenv1111.00
181Pavluk Pavel st.Libštát1111.00
181Pavluk PetrLibštát1111.00
181Pokoš Miroslav1111.00
181Preisler OldřichRychnov u Jablonce nad Nisou1111.00
181Prokopová GabrielaMalá Skála1111.00
181Práde JaroslavHodkovice nad Mohelkou1111.00
181Prádlerová JanaTurnov1111.00
181Průša JaroslavMnichovo Hradiště1111.00
181Radiměřský Petr1111.00
181Rajman Karel1111.00
181Ranec Lukáš1111.00
181Ranec Milan ml.1111.00
181Ranec Milan st.1111.00
181Rolenc Tomáš1111.00
181Rudy SergejKoberovy1111.00
181Růžičková AdélaTurnov1111.00
181Serdel Petr1111.00
181Slivko JiříMalá Skála1111.00
181Slivko JosefTřeboň1111.00
181Slivko TomášTřeboň1111.00
181Stan Ondřej1111.00
181Strnad David1111.00
181Stárková Iva1111.00
181Sudek Karel1111.00
181Sudík BohumilMalá Skála1111.00
181Svoboda Jan1111.00
181Svoboda MichalČeská Kamenice1111.00
181Sýkora Jiří ml.Malá Skála1111.00
181Sýkora Jiří st.Malá Skála1111.00
181Vachovcová NatálieSojovice1111.00
181Valkoun Tomáš1111.00
181Vele Martin ml.Loktuše1111.00
181Vele Martin st.Loktuše1111.00
181Vele OndřejLoktuše1111.00
181Veličko AlexandrTurnov1111.00
181Veličko Alexandr ml.Turnov1111.00
181Venclů Michal1111.00
181Verl JanJablonec nad Nisou1111.00
181Verl VojtěchJablonec nad Nisou1111.00
181Vlk Jiří1111.00
181Wolf Jakub1111.00
181Wolfová Alžběta1111.00
181Zeman LadislavMalá Skála1111.00
181Čermák František1111.00
181Červenka LukášCheb1111.00
181Ševčík TomášLiberec1111.00
181Šimák JaroslavČeská Lípa1111.00
181Šimák MatějČeská Lípa1111.00
181Šimáková ŠarlotaČeská Lípa1111.00
181Štantejský KarelMalá Skála1111.00
181Šunda PetrPraha1111.00
181Šádek MilanKošťálov1111.00
181Šťastný JanMnichovo Hradiště1111.00

Copyright © 2013-2020, Rybářské žebříčky, z.s.