Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 76 termínů závodů
V minulosti zadáno 4730 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Kraj Liberecký - 01.01.2017 - 31.12.2017



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 276 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Stuchlík Jiří Nová Paka2878743.50
2Friedrich TomášJablonec nad Nisou2797939.50
3Kočí JosefMnichovo Hradiště2707035.00
3Mareš JanTurnov2707035.00
3Vele MartinLoktuše2707035.00
6Sychrová SoňaJenišovice2646432.00
7Lát JiříČeská Lípa2575728.50
8Janda Pavel st.Turnov2505025.00
8Majer LuděkJablonec nad Nisou1505050.00
8Vídeňský ZdeněkLhotice1505050.00
8Černý JindřichMnichovo Hradiště2505025.00
12Vlasta TomášBakov nad Jizerou1494949.00
13Resl JakubLiberec1484848.00
14Karban Michal st.Rychnov u Jablonce nad Nisou1474747.00
14Novák JosefSvijany1474747.00
16Janata MartinLibuň1464646.00
17Buriánek DušanKoberovy1454545.00
18Kadlec TomášTurnov1444444.00
18Mareš MartinTurnov2444422.00
18Sychra VladimírJenišovice1444444.00
18Takács PavelŽďár nad Sázavou1444444.00
18Zítka LukášMladá Boleslav2444422.00
23Jiránek RobinHodkovice nad Mohelkou1434343.00
23Kraus PavelJablonec nad Nisou2434321.50
23Vlasta VratislavBakov nad Jizerou1434343.00
26Kneř VladimírMalá Skála1424242.00
26Melichar Tomáš Žďár nad Sázavou1424242.00
26Štolovský MiloslavDolní Bousov1424242.00
29Burda JiříMnichovo Hradiště1414141.00
29Dydňanský Roman Vrbno1414141.00
29Ručka RudolfHodkovice nad Mohelkou1414141.00
32Klečák MiloslavOnomyšl1404040.00
32Mráz VlastimilRadvánovice1404040.00
34Císař Martin PlzeňFeedershop Plzeň1393939.00
34Ježek MartinPředměřice nad Jizerou1393939.00
34Kaminský Jaroslav Frýdštejn1393939.00
37Slivko JiříTřeboň1383838.00
37Říha JanBakov nad Jizerou1383838.00
39Košek MartinOhrazenice1373737.00
39Rolník JanChýšť1373737.00
39Vopasek JaroslavDoubrava1373737.00
42Jirásek Petr ChotěbořVysočina team1363636.00
42Poštolka PetrVysoké Veselí1363636.00
44Svoboda FrantišekMalá Skála1353535.00
45Konopásek JosefPolička1343434.00
45Průša JaroslavMnichovo Hradiště1343434.00
45Sitta BohuslavTaneček2343417.00
48Koťátko JiříDoubrava1333333.00
48Reiter JiříVrát1333333.00
50Blechta JakubVeselá u Mnichova Hradiště1323232.00
50Danko KarelŽeretice1323232.00
50Falta KamilKlášter nad Dědinou1323232.00
53Dostál JaroslavLiberec1313131.00
53Resl MilanLiberec1313131.00
55Dvořák JanBakov nad Jizerou1303030.00
55Rejman IvoLiberec1303030.00
55Šprinc OtaHrádek u Nechanic1303030.00
58Abramius RadekMladá Boleslav1292929.00
58Bergman FrantišekMnichovo Hradiště1292929.00
58Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team1292929.00
58Sudík ŠtěpánMalá Skála2292914.50
62Dvořák JiříPolička1282828.00
62Jiránek MartinSychrov1282828.00
62Melnar Michal1282828.00
62Sudík BohumilMalá Skála1282828.00
66Bareš JosefKoberovy1272727.00
66Bredler EliášMalá Skála1272727.00
66Gračka Radek1272727.00
66Hrdina JiříBakov nad Jizerou1272727.00
66Slivko TomášTřeboň2272713.50
71Hudeček FrantišekChýšť1262626.00
71Jiránek Benjamin1262626.00
71Pleskač AntonínChotěboř1262626.00
71Prokop RichardMalá Skála1262626.00
71Stěhulka AlešBitouchov1262626.00
76Dičko RobertMladá Boleslav2252512.50
76Hujer Miroslav st.Liberec1252525.00
76Slivko JiříHradec Králové1252525.00
76Šindelář Vít1252525.00
80Hybner PavelMnichovo Hradiště2242412.00
80Kotas Pavel st.Mladá Boleslav1242424.00
80Martinec Patrik1242424.00
80Prokop JosefMnichovo Hradiště1242424.00
80Přibyl DavidVlčice1242424.00
85Cenkner AntonínCheb1232323.00
85Gažiová LilianaHodkovice nad Mohelkou1232323.00
85Valíček Matěj1232323.00
85Šťastný JanMnichovo Hradiště1232323.00
89Böhm AlešHodkovice nad Mohelkou1222222.00
89Kynčl JanSemily1222222.00
89Turnovský RadekHradec Králové1222222.00
89Řezanka Karel st.Strakonice1222222.00
93Cajthaml JaroslavČeská Lípa1212121.00
93Dvořák Zdeněk1212121.00
93Hapiák TomášTurnov1212121.00
93Kondras PřemyslPardubice1212121.00
93Kraus PavelJablonec nad nisou2212110.50
93Preisler LukášRychnov u Jablonce nad Nisou1212121.00
99Alexandrov LukášRychnov u Jablonce nad Nisou1202020.00
99Dvořák MiloslavÚstí nad Labem1202020.00
99Glaesner Tomáš1202020.00
99Kadlec František Zlíč1202020.00
99Vávra VladimírDoubrava1202020.00
104Bredler JonášMalá Skála1191919.00
104Burda TomášMnichovo Hradiště1191919.00
104Franěk RobertTrutnov1191919.00
104Jedlička Bohuslav ml.Liberec1191919.00
104Kadeřábek JaroslavŠtětí1191919.00
104Kalčík Matěj PlzeňFeedershop Plzeň1191919.00
104Lánský PetrČeská Skalice1191919.00
104Polívková Bára1191919.00
112Bureš Jan1181818.00
112Dražan ZdeněkPanenský Týnec1181818.00
112Hencel Jiří Police nad MetujíFanatik Fishing team1181818.00
112Růžička MilanLiberec1181818.00
112Tylová NatálieJičín1181818.00
117Hušek JanTatobity1171717.00
117Kresl Tomáš1171717.00
117Sušil David1171717.00
117Zeman Luboš SemilyJizera 241171717.00
121Karban Michal ml.Rychnov u Jablonce nad Nisou216168.00
121Louma PavelJablonec nad Nisou1161616.00
121Michalík Lukáš1161616.00
121Mocek JanSemily1161616.00
121Růžička MiroslavTanvald1161616.00
121Růžička Zdeněk ml.Turnov1161616.00
127Adam Jakub1151515.00
127Labík AlešVrchovina1151515.00
127Nekuda Pavel1151515.00
127Preisler OldřichRychnov u Jablonce nad Nisou1151515.00
127Suchopár MiroslavKraslice1151515.00
132Brychta AdamLomnice nad Popelkou1141414.00
132Carbol Jan1141414.00
132Konejl RobertTurnov1141414.00
132Kubán PetrKošťálov1141414.00
132Mokrý JanUhlířské Janovice1141414.00
132Petráček OtaMníšek u Liberce1141414.00
132Sudík MiloslavKochánky1141414.00
139Hušek Jiří st.Tatobity1131313.00
139Novák AntonínRovensko1131313.00
139Slivko JosefTřeboň1131313.00
139Zrůstek MartinČeská Lípa1131313.00
139Český OndřejStrakonice1131313.00
144Charvát DavidSlatiny1121212.00
144Chvála Jan SezemiceHungerfish team1121212.00
144Fryč Petr1121212.00
144Hlubuček LadislavKlášterní Lhota1121212.00
144Marek Erik1121212.00
144Podveský MarekNová Paka1121212.00
144Smolíková PavlínaJičín1121212.00
144Voneš JiříVelké Hamry1121212.00
152Böhm FrantišekChrastava1111111.00
152Kapras TomášČičavy1111111.00
152Marek VojtěchVlašim1111111.00
152Uhrin MichalMnichovo Hradiště1111111.00
156Doule Jan1101010.00
156Hapiák MilanTurnov1101010.00
156Práde JaroslavHodkovice nad Mohelkou1101010.00
156Tuček OndřejMnichovo Hradiště1101010.00
160Ambros JosefMělník1999.00
160Dědek Lukáš2994.50
160Oliva Jan1999.00
160Růžička ZdeněkTurnov1999.00
160Vávra Lukᚎelezný Brod1999.00
165Beránek MiroslavLiberec1888.00
165Cermanová MarieJičín1888.00
165Danda Jan st.Dneboh1888.00
165Dittrichová KarolínaVrchovina1888.00
165Kadaš MiroslavVelké Hamry1888.00
165Kollert PetrLiberec1888.00
165Kolář JanLouny1888.00
165Moravec TomášKunčice nad Labem1888.00
165Svašek Čeněk1888.00
165Šprinc RudolfTěchlovice1888.00
175Hamouz ZdeněkČeská Lípa1777.00
175Hejsek VáclavTanvald1777.00
175Rulf RichardChotěboř1777.00
175Velebný PavelPraha1777.00
179Abrhám JiříLiberec1666.00
179Odstrčilík TadeášDolní Bousov1666.00
179Svátek VladimírPanenský Týnec1666.00
179Tůma Maxmilián1666.00
183Franc JiříLiberec1555.00
183Klein JakubSekerkovy Loučky1555.00
183Slavíček Michal1555.00
183Soukup KarelVysoké Veselí1555.00
183Turek MichalŠtětí1555.00
183Vele OndřejLoktuše1555.00
183Witschel Martin2552.50
183Šlambora Jiří1555.00
191Musil VladimírChuchelna1444.00
191Pleskačová Agáta1444.00
191Čeňková Kristýna1444.00
194Machník Jindřich1333.00
194Svoboda MilošPanenský Týnec1333.00
194Zeman MiroslavSemily1333.00
197Chvála Petr SezemiceHungerfish team1222.00
197Jaroš ZdeněkHostinné1222.00
197Křivánek MiroslavRoudnice nad Labem1222.00
197Pokorný MartinŠtětí1222.00
197Strejček Zdeněk.2221.00
197Štěpánková Klára1222.00
203Anděl MichalLažany1111.00
203Anděl TomášLažany1111.00
203Anděl Tomáš ml.Lažany1111.00
203Baštýř JosefZákupy1111.00
203Beneš PavelDoubí1111.00
203Burgr MartinLiberec1111.00
203Cejnar JiříJablonec nad Nisou1111.00
203Coufal VojtěchSemily1111.00
203Doležal JanMalá Skála1111.00
203Doležalová KateřinaMalá Skála1111.00
203Dufek Tomáš ml.Malá Skála1111.00
203Forman JanLiberec1111.00
203Frič JakubSobotka1111.00
203Hamouz MarekČeská Lípa1111.00
203Hanzl JaroslavVáclaví1111.00
203Hanzl RomanVáclaví1111.00
203Hnatajko MilanDoubí1111.00
203Hujer JiříŽelezný Brod1111.00
203Hujer MilanŽelezný Brod1111.00
203Hurt VáclavČeská Lípa1111.00
203Hušek DavidKoberovy1111.00
203Hušek MartinKoberovy1111.00
203Hynek PavelSemily1111.00
203Janda LukášTurnov1111.00
203Janda Pavel ml.Turnov1111.00
203Jechová VendulaNeratovice1111.00
203Jedlička Bohuslav st.Liberec1111.00
203Ježek JanTurnov1111.00
203Jiránek JanSvijanský Újezd1111.00
203Kaplan OtaŽelezný Brod1111.00
203Kiziveter MartinTurnov1111.00
203Klein MatějTurnov1111.00
203Kollert AdamLiberec1111.00
203Koudelka RomanLomnice nad Popelkou1111.00
203Kudrnáč KvětoslavSedlíšťka1111.00
203Kunst JiříPřepeře1111.00
203Kysela BohuslavPříšovice1111.00
203Kůdela ZdeněkJablonec nad Nisou1111.00
203Macháček DavidTatobity1111.00
203Malý KarelMladá Boleslav1111.00
203Maryško DanielKrásný Les1111.00
203Maryško MilanKrásný Les1111.00
203Mikule LuděkDoubrava1111.00
203Mizera AdamN. Ves1111.00
203Mizera DenisN. Ves1111.00
203Móro LeošMalá Skála1111.00
203Nohynek Tomáš ml.Mnichovo Hradiště1111.00
203Novotný Vladimír ml.Semily1111.00
203Novotný Vladimír st.Semily1111.00
203Nováková AnnaRovensko1111.00
203Pařík LuděkLažany1111.00
203Pelda LukášDoubrava1111.00
203Plíva MilošSemily1111.00
203Poštolka PavelVysoké Veselí1111.00
203Prause JiříJílovice1111.00
203Preislerová VladanaRychnov u Jablonce nad Nisou1111.00
203Prokopová GabrielaMalá Skála1111.00
203Pícha DenisŽelezný Brod1111.00
203Roušal LuděkNeratovice1111.00
203Rudy SergejKoberovy1111.00
203Rulec ZbyněkSvijanský Újezd1111.00
203Rössler TomášVeselá1111.00
203Růžičková AdélaTurnov1111.00
203Schleif FilipMalá Skála1111.00
203Snížek Tadeáš1111.00
203Stehlík JiříBitouchov1111.00
203Stehlík Lubomír ml.Bakov nad Jizerou1111.00
203Vyhlas MartinBakov nad Jizerou1111.00
203Zeman MartinSemily1111.00
203Čech ZdeněkMnichovo Hradiště1111.00
203Šilhavý StanislavTřemošná1111.00
203Šorejs MiloslavTurnov1111.00
203Štantejský KarelMalá Skála1111.00
203Šulc VilémSemily1111.00

Copyright © 2013-2017, Rybářské žebříčky, z.s.