Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 33 termínů závodů
V minulosti zadáno 7015 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Celostátní - 01.01.2019 - 31.12.2019

 | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 2082 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Pazderka Adam  Hradec Králové 25 6 1 2 3 1 2 1 0 0 0
2 Štarman Jiří  Staré Jesenčany 25 5 2 4 0 1 0 1 0 1 1
3 Vágenknecht Jiří  Pardubice 31 5 2 1 1 2 5 2 2 1 6
4 Vašíček Zdeněk  Opočno 24 4 2 1 1 1 0 1 1 0 2
5 Pekař Jaroslav Kamenice nad Lipou 12 4 2 0 0 0 0 0 1 0 0
6 Jirásek Petr  Chotěboř 19 4 0 3 2 0 0 1 0 1 0
7 Tatíček Jiří Lukavice 11 4 0 1 1 1 0 0 0 0 1
8 Doležán Vladimír  Chotěboř 26 4 0 1 0 3 3 1 1 1 0
9 Syrůček Stanislav  Dražkovice 39 3 3 2 2 2 3 3 1 0 0
10 Provazník Michal Dřenice 16 3 3 2 1 1 0 0 0 2 1
11 Kočí Josef  Mnichovo Hradiště 33 3 3 1 2 1 3 1 1 2 1
12 Trnka Aleš  Třesovice 22 3 3 1 0 1 0 3 1 0 0
13 Chvála Petr  Sezemice 41 3 2 2 3 3 1 0 0 2 1
14 Hrdlička Jaroslav Mariánské Lázně 18 3 2 2 1 1 1 1 0 1 0
15 Porazík Václav  Kolešov 25 3 2 0 1 0 1 1 4 2 1
16 Doležal Lambert  Žďár nad Sázavou 21 3 1 1 0 1 2 0 0 1 0
17 Šťastný Zdeněk Pardubice 7 3 1 1 0 0 0 1 0 0 0
18 Semonský Jaroslav Nemošice 5 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0
18 Malý Stanislav Pardubice 5 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0
18 Konfršt Lukáš Pardubice 6 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0
21 Sobotka Miroslav  Žďár nad Sázavou 14 3 1 0 1 1 0 1 0 2 0
22 Franěk Robert  Trutnov 12 3 1 0 0 1 1 0 0 0 0
23 Friedrich Tomáš  Jablonec nad Nisou 16 3 0 0 1 1 2 1 0 1 0
24 Mareš Vladimír Praha 16 3 0 0 1 0 0 2 1 0 0
25 Hofman David  Hrochův Týnec 11 3 0 0 0 2 1 1 1 0 0
26 Petružálek Jiří Plotiště nad Labem 29 2 4 2 0 2 0 2 0 0 2
27 Havlíček Stanislav  Mělník 27 2 4 0 0 1 1 1 1 1 0
28 Provazník Jiří Dřenice 15 2 3 4 1 0 0 0 0 0 1
29 Vodičková Kateřina  Příbram 9 2 3 1 0 2 0 0 0 0 0
30 Chvála Jan  Sezemice 37 2 2 3 1 2 2 0 1 0 1
31 Černý Jindřich Mnichovo Hradiště 30 2 2 2 2 0 2 1 1 4 0
32 Novotný Jiří  Zámrsk 23 2 2 0 1 2 0 1 2 0 0
33 Peterka Jaroslav Česká Lípa 6 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Mačo Jiří  Slatina nad Zdobnicí 21 2 1 3 3 0 1 0 1 0 0
35 Bartoněk Lukáš  Předměřice nad Labem 13 2 1 3 1 2 0 1 0 0 0
36 Smítka Radek  Bolina 17 2 1 3 1 1 1 1 1 0 0
37 Žemlička Radek  Slatiňany 13 2 1 3 1 0 1 0 0 0 0
38 Záhora Petr Bílina 39 2 1 1 1 4 0 1 3 2 1
39 Šrámek Petr  Opočínek 21 2 1 1 1 3 0 1 1 0 1
40 Pekárek Pavel st. Rtyně v Podkrkonoší 8 2 1 1 1 0 0 0 0 0 0
41 Malý Jiří ml. Korouhev 5 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0
42 Charvát Lukáš  Černčice 23 2 0 2 1 1 0 3 2 2 1
43 Kupka Tomáš  Hradec Králové 11 2 0 2 1 1 0 1 1 0 0
44 Hampejs David Bílina 8 2 0 2 0 1 1 0 0 0 0
45 Říčař David  Zdelov 18 2 0 1 3 0 0 0 0 1 0
46 Mackura Zdeněk Pernink 23 2 0 1 1 4 1 0 1 1 1
47 Perout Josef Perštejn 25 2 0 1 1 2 1 2 1 0 2
48 Zeman Luboš  Semily 14 2 0 1 1 1 3 0 1 0 0
49 Chválová Lubica  Sezemice 22 2 0 1 0 2 0 1 0 1 0
50 Vondráček Jiří Měšice 11 2 0 1 0 1 0 1 0 1 1
51 Svědínek Zdeněk Teplice 18 2 0 1 0 0 1 1 0 2 1
52 Sochor Jaroslav ml. Hluboká nad Vltavou 4 2 0 1 0 0 0 0 0 0 1
53 Bartoňková Petra  Předměřice nad Labem 6 2 0 0 2 0 0 0 0 0 0
54 Kopa Stanislav  Moravičany 20 2 0 0 0 2 0 2 1 1 0
55 Fencl Petr Kolín 9 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0
56 Žižka Radek Holýšov 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
56 Toman František st. Jaroměřice nad Rokytnou 6 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
56 Hasal František Chomutice 3 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
56 Macal Ondřej Veltrusy 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
60 Pavlíček Jaroslav  Žďár nad Sázavou 28 1 4 0 3 1 0 0 2 2 2
61 Haklová Lucie  Vrutice 13 1 3 4 1 1 0 0 0 0 0
62 Váňa Tomáš  Zlosyň 20 1 3 1 0 1 2 0 2 0 0
63 Halamka Luboš Dobříš 8 1 3 1 0 0 0 0 2 0 0
64 Poslušný Josef ml.  Lípa nad Orlicí 19 1 3 0 4 1 2 0 0 0 0
65 Mrvečka Patrik Týniště nad Orlicí 8 1 3 0 1 0 0 0 0 0 0
66 Dydňanský Roman  Vrbno 30 1 2 4 1 2 2 1 0 0 1
67 Vacík Zdeněk Havlíčkův Brod 22 1 2 3 0 0 4 0 1 0 0
68 Riedl Filip Humpolec 9 1 2 1 1 0 0 0 0 0 0
69 Křivánek Miroslav Roudnice nad Labem 12 1 2 0 2 0 1 0 1 0 0
70 Musílek Petr  Chotěboř 14 1 2 0 1 0 1 2 1 1 0
71 Kočíř Matěj Čankovice 6 1 2 0 0 0 1 0 0 0 0
72 Švanda Luděk Velký Třebešov 6 1 2 0 0 0 0 1 1 0 0
73 Mareš Pavel Praha 12 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0
74 Šupol Michal Rychnov nad Kněžnou 13 1 1 2 1 0 2 1 1 1 0
75 Krobot Jiří  Dolní Čermná 24 1 1 1 2 1 0 1 1 3 0
76 Košina Pavel Domanín 8 1 1 1 2 0 0 0 1 0 1
77 Ficner Jiří Lanškroun 9 1 1 1 0 1 1 0 0 1 0
78 Šnicer Petr Veltěže 12 1 1 0 2 0 1 0 0 0 1
79 Pleskač Jan st.  Libice nad Doubravou 16 1 1 0 1 2 1 1 0 0 0
80 Synek Martin Choceň 27 1 1 0 1 1 0 1 0 0 2
81 Blecha Miroslav Počátky 4 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0
82 Tobolka Milan Nechanice 7 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
83 Münzer Josef Nové Sedlo 11 1 1 0 0 2 2 0 0 1 0
84 Izaiasz Petr  Holice 12 1 1 0 0 1 1 0 1 0 0
85 Chýle Oldřich Bílina 10 1 1 0 0 1 0 1 1 0 0
86 Liebezait Václav Nové Strašecí 3 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0
86 Pirkl Marek Stárkov 3 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0
88 Dyntera Aleš Medlešice 5 1 1 0 0 0 3 0 0 0 0
88 Štěpánek Ladislav Medlešice 5 1 1 0 0 0 3 0 0 0 0
88 Dyntera Jakub Medlešice 5 1 1 0 0 0 3 0 0 0 0
88 Dohnal David Medlešice 5 1 1 0 0 0 3 0 0 0 0
92 Vlach Zdeněk ml.  Ždírec nad Doubravou 8 1 1 0 0 0 1 1 0 1 0
93 Spiller Karel Stod 9 1 1 0 0 0 1 0 1 3 0
94 Klouček Jan st. Branná 10 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0
94 Mokrý Jiří ml. Hamry nad Sázavou 5 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0
96 Falta Kamil Klášter nad Dědinou 3 1 1 0 0 0 0 1 0 0 0
96 Svárovský David Humpolec 5 1 1 0 0 0 0 1 0 0 0
98 Kettner Štěpán ml. Dešná 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
98 Kopic Milan Humpolec 6 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
98 Hlotan Milan Sezemice 4 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
98 Novotná Kateřina ml. Mezihoří 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
98 Novák Jan Červené Pečky 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
98 Jirsa Jiří Chmeliště 7 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
104 Jiříček Jaroslav Vysoké Mýto 10 1 0 2 2 1 0 0 0 1 0
105 Bárta Jakub Přeštice 4 1 0 2 0 0 1 0 0 0 0
106 Kubešová Denisa  Bolina 7 1 0 2 0 0 0 2 0 0 0
107 Jaroš Zdeněk Hostinné 8 1 0 2 0 0 0 0 1 1 1
108 Hanzal Ondřej Želetava 7 1 0 2 0 0 0 0 0 0 1
109 Černý Tomáš st. Přišimasy 3 1 0 2 0 0 0 0 0 0 0
110 Sochor Václav Přeštice 10 1 0 1 4 0 0 1 0 1 0
111 Loužil Vít Kutná Hora 3 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0
112 Pavlíček Kamil Žďár nad Sázavou 3 1 0 1 0 1 0 0 0 0 0
113 Švanda Radek Česká Skalice 7 1 0 1 0 0 2 0 0 0 0
114 Novotný Petr  Zámrsk 17 1 0 1 0 0 0 1 1 1 0
115 Nováková Renata Hrobice 7 1 0 1 0 0 0 1 1 0 1
116 Lédl David Mirovice 4 1 0 1 0 0 0 1 1 0 0
117 Takács Pavel Světnov 9 1 0 1 0 0 0 1 0 0 1
118 Hložek František Bílina 26 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0
118 Mergl Jakub Heřmanův Městec 11 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0
120 Skryja Matěj Ostrov nad Oslavou 16 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0
121 Pácl František Ústí nad Orlicí 7 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0
122 Riedl Patrik Humpolec 7 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1
123 Vrba Tomáš  Svítkov 19 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
123 Žváček Michal Nové Město na Moravě 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
123 Kaniščev Roman Loštice 3 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
126 Kraus Pavel  Jablonec nad Nisou 18 1 0 0 2 1 2 0 0 0 0
127 Hladík Tomáš  Dobruška 22 1 0 0 2 0 3 1 1 2 1
128 Kabát Miroslav Třemošná 12 1 0 0 2 0 1 0 0 0 0
129 Kolčava Tomáš Smolnice 9 1 0 0 1 1 1 1 0 0 0
130 Leško Jiří Oldřichov 5 1 0 0 1 1 0 0 1 1 0
131 Ficner Lukáš Lanškroun 6 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0
132 Tošer Jaroslav  Ústrašín 22 1 0 0 1 0 1 0 0 2 0
133 Pánek Petr Rakovník 11 1 0 0 1 0 0 1 0 1 1
134 Moravec Pavel Čejov 9 1 0 0 1 0 0 0 0 0 1
135 Hnilička Radomír Kunštát 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
135 Nitsche Viktor Vrchovina 4 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
135 Trnka Vojtěch České Budějovice 3 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
135 Šuchal Adam Markovice 4 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
135 Šipan Miroslav 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
135 Neumann Zdeněk Domanín 5 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
141 Doležán Nikola  Chotěboř 19 1 0 0 0 3 0 0 1 0 0
142 Švanda Jan Velký Osek 3 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0
143 Benda Pavel  Mělník 17 1 0 0 0 1 0 1 1 0 0
144 Staněk Václav  Hradec Králové 18 1 0 0 0 1 0 1 0 0 0
145 Nekola Lukáš Hněvkovice 5 1 0 0 0 1 0 0 1 0 0
145 Hamouz Zdeněk Česká Lípa 7 1 0 0 0 1 0 0 1 0 0
147 Bárta František Branná 8 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0
148 Hošek Pavel Římovice 5 1 0 0 0 1 0 0 0 0 2
149 Lochman Pavel ml. Zdelov 7 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1
149 Komora Martin Chlumec nad Cidlinou 7 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1
151 Suchý Jakub 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
151 Vican Roman Přeštice 9 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
151 Procházka Jan Sedlčany 4 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
151 Bozděch Karel Staňkov 4 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
151 Miřejovský Zdeněk Opatovice nad Labem 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
156 Průša Vladimír Želetava 3 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0
157 Zahradník Roman Pelechov 7 1 0 0 0 0 1 0 0 0 1
158 Svitek Filip Příbram 3 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
158 Šilhavý Stanislav Třemošná 18 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
158 Svobodová Viktorie Týniště nad Orlicí 8 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
158 Tajtl Pavel Kobylníky 3 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
158 Fidler František 2 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
163 Hadač Pavel Horní Lipka 5 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0
164 Pužej Štěpán Netolice 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
164 Berousek Petr Plzeň 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
164 Derner Zdeněk Týniště nad Orlicí 3 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
164 Hladík Roman Blovice 6 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
164 Chromčák Jiří Mimoň 4 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
169 Mareš Jan Praha 4 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
169 Harant Antonín Plzeň 11 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
169 Zavřel Jan Pomezí 2 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
169 Růžičková Nela Morašice 3 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
169 Slezák Tomáš 2 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
169 Špatný Jan st. Dolní Bukovsko 3 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
169 Tošovský Jakub Bělá pod Bezdězem 2 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
169 Smetana Daniel Branná u Třeboně 2 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
169 Kukla Jiří Pardubice 3 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
169 Sosnowski Lukasz Bogatynia 4 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
169 Krejsa Zdeněk 2 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
180 Svoboda Stanislav st. Čejov 6 1 0 0 0 0 0 0 0 3 0
181 Čech Zdeněk Mnichovo Hradiště 27 1 0 0 0 0 0 0 0 1 1
182 Navrátil Jiří Úhřetice 7 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
182 Kovář Martin Kladruby 3 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
182 Janíček Jan  Kamenice u Jihlavy 12 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
182 Prchal Adam Horšovský Týn 2 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
186 Šindler Karel Lovosice 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
187 Trávníček Pavel Týniště nad Orlicí 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Merunka Martin Pohledec 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Fiala Vít Zvole 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Mikulanda David Čečkovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Holub Ondřej Nepomuk 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Petr Jaromír Sobčice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Martinec Michal Hronov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Kulhánek Adam Jablonné nad Orlicí 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Hájek Vladimír Dobříkov 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Šmůla David ml. Dobřany 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Daniš Petr Kácov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Urbánková Nela Tuněchody 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Beneš Jaroslav Nová Ves u Chotěboře 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Doležalová Alena Nedvědice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Motyčka Miroslav Chrudim 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Heimlich Roman 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Pikl Stanislav Pacov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Kocábek Tomáš Nové Strašecí 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Halva Daniel Jimramov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Jungwirt Vojtěch Strakonice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Csernyanszká Pavlína Vysoké Mýto 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Hron Vladimír 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Zajíček Josef Veselice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Suchý Jan Merklín 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Hošek Evžen Hradec Králové 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Černý Václav Plzeň 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Černá Kristýna 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Varga Ladislav Brandýs nad Labem 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Kuh Matěj Vrchlabí 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Boháč Josef Soběslav 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Pergreffi Luca Pardubice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Kárník Petr Bílé Vchynice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Pustějovský Maxim 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Kulka Štěpán ml. Jimramov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Šulc Milan Trubín 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Tušinovský Pavel Červená Voda 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Mareš Lukáš Lukavice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Trávníček Tomáš Hradec Králové 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Verner Vladimír Smolnice 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Uhlíř Jan 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Klempa Zdeněk Přímětice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Kostohryz Adam České Budějovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Arazim Vlastimil Neratovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Netolický Michal Skuteč 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Hála Jaromír Roudnice nad Labem 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Pavlovič Pavel ml. Přestavlky 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Jireček Miroslav Hodkovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Sztymelski Andrzej Karviná 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Kovář Jan ml. Soběslav 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Dohnal Jiří Jindřichov 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Mařík Petr Boješice 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Havlíček Martin 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Fiala Ondřej Příbram 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Pechánek Patrik 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Lévai Jan st. Karlovy Vary 8 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Andrž Ladislav  Bolehošť 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Grecová Tereza Nové Město na Moravě 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Flener Tadeáš 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Hejda Filip Rakovník 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Ondráček Jan Hořice v Podkrkonoší 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Rezek Oldřich Mikulov 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Křepinský Jan Praha 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Rutkowski Ondřej Tuhaň 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Ungr Vojtěch 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Stulík Jakub 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Čihák Jan Hradec Králové 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Říha Bohumil Světlá nad Sázavou 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Maček Tomáš Velká Jesenice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Vilímek Roman Brno 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Skotnica Jiří Rožmitál pod Třemšínem 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Indruch Vojtěch Choryně 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Kadeřábek Jaroslav Liběchov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Würz Daniel Neratovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Hodík Miroslav Sedlčany 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Příhoda Milan 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Farská Kristýna Košťálov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Lorenz David 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Vostruha Roman 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Petr Marek Sobčice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Špatný Jan ml. Dolní Bukovsko 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Jareš Petr 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Odehnal Jiří 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Valeš Daniel 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Čapek Martin Dlouhá Lhota 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Kovář Antonín Kladruby 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Kvapil Petr Jičín 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Kovář Jan Kladruby 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Zmarzlák Štěpán st. Valašské Meziříčí 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Gažiová Liliana Hodkovice nad Mohelkou 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Kochan Pavel Karviná 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Bauer Jiří Kunštát 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Hejný Jiří Smolnice 8 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Fuchs Jan Červená Voda 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Cajthaml Jakub 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Tůma Jakub Rousínov 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Špůr Mikuláš Hradec Králové 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Lisčák Jan Lubná 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Mládková Stanislav 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Ambrosová Denisa Mělník 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
187 Chýle Ondřej 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
287 Soukup Michal Plzeň 8 0 3 0 1 0 0 0 1 0 1
288 Zeman Vojtěch st. Hostivice 19 0 3 0 0 0 0 1 0 0 1
289 Honc Josef Rumburk 14 0 2 3 2 0 0 2 0 0 1
290 Halíř Lukáš Osek 15 0 2 3 0 1 0 0 1 0 1
291 Dostál Matouš  Králíky 14 0 2 2 1 0 1 0 1 1 0
292 Červený Jaroslav  Jaroměř 15 0 2 1 1 1 1 0 0 0 2
293 Ledvinka Petr Ostřešany 5 0 2 1 1 1 0 0 0 0 0
293 Jinoch Roman Ostřešany 5 0 2 1 1 1 0 0 0 0 0
293 Havlíček Roman Ostřešany 5 0 2 1 1 1 0 0 0 0 0
293 Havlíček Josef Ostřešany 5 0 2 1 1 1 0 0 0 0 0
297 Havrila Michal ml.  Jaroměř 28 0 2 1 1 0 1 0 2 1 0
298 Pekárek Stanislav Louny 14 0 2 1 1 0 1 0 0 1 0
299 Ondráček Kamil  Žďár nad Sázavou 22 0 2 1 0 0 0 0 0 2 0
300 Čížek Michal Příbram 4 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0
301 Havránek Radek Čejov 6 0 2 0 2 0 0 1 0 0 0
302 Cingroš Jakub Stod 8 0 2 0 2 0 0 0 0 1 0
303 Šabata Jiří  Svatý Mikuláš 20 0 2 0 2 0 0 0 0 0 2
304 Dostálek Václav Hradec Králové 6 0 2 0 0 0 2 1 0 0 0
305 Paulovič Marek Třeboň 5 0 2 0 0 0 1 0 0 0 0
306 Sütto Petr Ostrov 6 0 2 0 0 0 0 1 1 1 0
307 Hybner Pavel Mnichovo Hradiště 27 0 2 0 0 0 0 1 0 2 0
308 Edl Milan Plzeň 7 0 2 0 0 0 0 0 1 0 0
309 Maršík Jan Pelhřimov 4 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
309 Přibyl David Vlčice 9 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
309 Baloun Roman ml. Jamné nad Orlicí 9 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
312 Machatý David  Jaroměř 26 0 1 3 4 3 2 2 3 1 0
313 John Miroslav Roudnice nad Labem 20 0 1 2 3 1 0 0 1 0 0
314 Sochor Rudolf Petrohrad 12 0 1 2 0 1 0 0 0 0 0
315 Polovic Ladislav  Žďár nad Sázavou 16 0 1 1 3 1 1 1 0 1 1
316 Kubec Tomáš Lanškroun 29 0 1 1 1 3 1 1 1 0 1
317 Žák Miloslav Jindřichův Hradec 7 0 1 1 1 0 1 1 0 1 0
318 Mach Václav Pernink 13 0 1 1 1 0 0 1 1 0 1
319 Hos Martin  Otín 16 0 1 1 1 0 0 1 0 2 0
320 Tobolka Daniel  Nechanice 7 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0
321 Jožák Radek Pardubice 4 0 1 1 0 1 0 0 0 1 0
322 Šupol Petr Libišany 12 0 1 1 0 0 1 0 1 0 0
323 Schingler Karel Lovosice 12 0 1 1 0 0 1 0 0 0 0
323 Bouček Jiří Zdislavice 3 0 1 1 0 0 1 0 0 0 0
325 Šinták Marek  Hradec Králové 6 0 1 1 0 0 0 0 2 0 0
326 Macháček Pavel Loučky 4 0 1 1 0 0 0 0 1 0 0
326 Juhošová Ivana  Podůlšany 5 0 1 1 0 0 0 0 1 0 0
328 Dobeš Jiří Rebešovice 6 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
328 Vyhlídal Emanuel Borohrádek 6 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
328 Pefek Karel Kostelní Vydří 4 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
328 Svitková Barbora Příbram 3 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
332 Melichar Tomáš  Žďár nad Sázavou 17 0 1 0 2 1 0 1 0 2 1
333 Novák Zdeněk  Týniště nad Orlicí 19 0 1 0 1 1 0 1 0 0 1
334 Drápal Vlastimil Jindřichův Hradec 17 0 1 0 1 0 1 2 1 1 0
335 Novotná Jaroslava  Zámrsk 19 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0
336 Hasal Aleš Chomutice 3 0 1 0 1 0 0 1 0 0 0
337 Brodský Michal  Hradec Králové 15 0 1 0 1 0 0 0 1 1 1
338 Mrázek Karel Mirovice 4 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0
339 Černý Jan Pardubice 8 0 1 0 1 0 0 0 0 0 1
340 Kratochvíl Jan Hláska 3 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
340 Herout Vít Vojířov 7 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
340 Pirklová Karolína Stárkov 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
340 Novotný Milan Mezihoří 6 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
340 Tauberová Gabriela Řevnice 3 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
340 Kovář Jan Praha 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
346 Zíma Bořivoj Rohovládova Bělá 9 0 1 0 0 1 1 1 2 0 0
347 Jeníkovský Jan Hokov 6 0 1 0 0 1 1 0 0 0 0
348 Zrnová Jitka Benešov 18 0 1 0 0 1 0 0 1 0 0
349 Kulda Jiří Rtyně v Podkrkonoší 7 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0
350 Motyčka Martin Skuhrov nad Bělou 2 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
351 Kadlec Tomáš Česká Skalice 10 0 1 0 0 0 1 2 1 0 0
352 Unzeitig Bohuslav  Žďár nad Sázavou 18 0 1 0 0 0 1 1 0 2 1
353 Šmůla David Dobřany 4 0 1 0 0 0 1 0 0 1 0
353 Zemen Petr Žďár nad Sázavou 15 0 1 0 0 0 1 0 0 1 0
355 Špengerová Markéta 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
355 Mokrý Jiří st. Havlíčkův Brod 4 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
355 Janata Karel st. Košťálov 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
355 Mokrý Jiří ml. Havlíčkův Brod 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
355 Bureš Jan Počátky 3 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
360 Vrzák Jaroslav Hostivice 13 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0
361 Mokrý Jan Uhlířské Janovice 32 0 1 0 0 0 0 1 0 1 2
362 Hlaváček Karel Humpolec 9 0 1 0 0 0 0 1 0 1 0
363 Suchý Denis Dobrá Voda 2 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
363 Skalický Jakub Milín 5 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
363 Dorotík Tomáš Valašské Meziříčí 2 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
363 Růžičková Lucie Morašice 2 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
363 Dudáš Jan 2 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
363 Kuba Jakub Stará Hlína 2 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
369 Mendel Milan Pšovky 6 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1
370 Oberaiter Zdeněk Hamry nad Sázavou 2 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
370 Adamec Jakub Závidkovice 3 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
370 Baloun Roman Jamné nad Orlicí 2 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
370 Sláma Radek Švihov 2 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
370 Skalický Miroslav Milín 7 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
375 Borovka Luboš Vodňany 14 0 1 0 0 0 0 0 0 2 0
376 Kovář Miloslav Králova Lhota 3 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
376 Hrdina Jiří Bakov nad Jizerou 2 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
376 Klein Jiří Karlovy Vary 6 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
376 Podskalský Jiří Čižice 3 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
376 Vojtěch Václav  Mlázovice 17 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
376 Rambousek Stanislav  Třebíč 3 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
382 Goncearenco Roman Humpolec 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
383 Řezníček Petr Praha 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Kliment Vojtěch Branná u Třeboně 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Kneř Vladimír Malá Skála 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Mužíková Jana Tuhaň 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Rumlena Jakub Loket 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Konopásek Ladislav Pardubice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Adam Jakub 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Vavroušek Luboš Ždírec nad Doubravou 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Kolouch Matyáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Homola Petr Toušeň 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Józa Petr Kladruby 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Pavlíček Tomáš Čimelice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Fanglbauer Jan 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Círek Michal Štěpánovice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Macháně Radek Krčín 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Janata Robert Košťálov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Nass Julius Pňovice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Číž Vojtěch Hustopeče nad Bečvou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Holec Tomáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Putz Lukáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Bludská Karolína 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Leština Jakub Třeboň 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Dědek Ondřej Rtyně v Podkrkonoší 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Dvorský Ladislav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Nykodým Jiří Jimramov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Koutný Lubomír 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Vojta Jan Protivín 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Petr Lukáš Sobčice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Petrik Pavel Chřibská 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Oberraiter Vojtěch Hamry nad Sázavou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Kočová Eliška 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Kučera Ondřej Bělá pod Bezdězem 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Lahodný Kryštof Lužnice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Preis Šimon 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Kaše Václav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Takácsová Nela Žďár nad Sázavou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Hovorka Antonín Žabonosy 5 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Ondráček Petr Nové Město na Moravě 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Štieber Adam 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Šolc Jakub Hořice v Podkrkonoší 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Kronusová Markéta Mladá Boleslav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Staněk Josef Tuněchody 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Faktor Jan Třeboň 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Procházka Matěj 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Kameš Petr Čejov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Stěhula Michal Semily 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Krátká Hana Nižbor 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Rys Jaroslav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Škorpík Daniel Písečné 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Vaněk Tomáš Měřín 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Komárek Zdeněk Žíteč 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Harant Miroslav Plzeň 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Svěžen Vladimír 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Hába Jakub 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Icha Zdeněk  Havlíčkův Brod 10 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Šikýř Pavel 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Šouta Petr 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Hasal Milan 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Lohniský Matyáš Týniště nad Orlicí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Menc Josef Vrchlabí 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Dostál Martin Králíky 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Vicková Anna 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Sittová Kateřina Taneček 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Pochobradský Jan Třibřichy 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Klement Petr Trusnov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Šváb Jiří Kamberk 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Vrla Vladimír Brandýs nad Labem 5 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Trefný Adam 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Vágenknecht Adam Pardubice 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Viktora Martin Mirochov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Rybka Jan Rychnov nad Kněžnou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Velfl Vladimír Svitavy 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Adam František 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Řeháček Miroslav Česká Skalice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Ďurček Josef ml. Mnichovo Hradiště 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Výborný Jiří Teplá 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Váňa Jindřich Praha 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Romec Lukáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Paclík Jaroslav Husinec 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Vladyka Richard 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Smetana Milan Branná u Třeboně 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Žemlička Lukáš Nové Město na Moravě 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Salaba David Jilemnice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Kočí Vladimír Kozárovice 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Strnad Lukáš Mariánské Lázně 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Štefanica Josef Tehov 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Dášek Lukáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Marek František Trhové Sviny 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Držmíšek Miroslav Hradec Králové 8 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Grecová Ilona Nové Město na Moravě 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Kubový Vladimír 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Konopásek Josef Polička 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Horák Martin Doubravice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Gažijová Liliana Hodkovice nad Mohelkou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Stěhule Petr 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Pantůček Jakub ml. Strachujov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Holub Matyáš Počáply 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Beck Milan Prachatice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Fingerová Hana Kostelec nad Orlicí 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Kocourek Petr Třeboň 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Tomšík Jan Křižanov 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Wittvar Zdeněk st. Vrdy 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Vávra Dominik Osík 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Kopecký Miroslav Plzeň 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Slimbrod Martin Nové Hrady 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Hetych Libor Řestoky 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Černá Karolína 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Švarc Pavel Jimramov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Strnad Jakub Vrchlabí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Míka Marek Veselí nad Lužnicí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Machačová Apolena Pardubice 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Kazatel Petr Znojmo 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Hinterholziger Jakub Třeboň 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Bagar Šimon 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Kutheil Matyáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Mišovic Jakub Leština 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Marešová Veronika Lukavice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Kastner Martin Uhlířská Lhota 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Štepo Josef 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Šebela Tadeáš Nové Hrady 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Dvořák Jan Louny 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Jechová Vendula Neratovice 5 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Řípa Aleš Heřmanův Městec 6 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Kulhavý Pavel Pěčice 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Javůrková Týna Litomyšl 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Sentivan Ladislav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Tuscher Tomáš Nové Hrady 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Huleš Matěj 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Pekárek Pavel ml. Rtyně v Podkrkonoší 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Šuhaj Robert Frymburk 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Bednář Josef 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Fürbacherová Pavlína Kloužovice 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Terlecki Marek Klodzko 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Růžička Josef Chrudim 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Vařák Jiří Pokojov 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Sýkora Václav 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Vorlíček František Kostomlátky 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Koula Antonín 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Janoch Jan Branná u Třeboně 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Pelikán Vojtěch Ždírec nad Doubravou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Poslušná Gabriela Lípa nad Orlicí 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Janouškovec Vilém Staňkov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Sova Tobiáš Bohumín 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Dubský Ladislav Nasavrky 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Horák Jáchym Bystřice nad Pernštejnem 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Dřízhalová Ema 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Minařík Jaroslav Ronov nad Doubravou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
383 Joudal Milan Hradec Králové 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
531 Mojžíš Lukáš  České Budějovice 15 0 0 3 2 0 0 0 0 0 0
532 Bernard Michal Milín 3 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0
533 Taichner Radek  Mikulovice 22 0 0 2 2 2 1 1 0 0 2
534 Čermák Eliáš Votice 7 0 0 2 2 0 2 1 0 0 0
535 Beneš Zdeněk Peruc 12 0 0 2 1 0 0 1 0 0 0
536 Mai Marek Kněževes 6 0 0 2 0 1 0 0 0 0 0
537 Nauš Vladislav Blížejov 5 0 0 2 0 0 1 0 0 0 1
538 Krupka Jiří Telce 14 0 0 2 0 0 0 0 0 2 0
539 Drabík Martin Kocléřov 3 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0
539 Bureš Štěpán Podůlšany 2 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0
539 Kudlík Leoš Brandýs nad Labem 2 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0
542 Klečák Miloslav Onomyšl 27 0 0 1 4 1 1 1 2 0 0
543 Krajňák Ivan Mikulovice 6 0 0 1 2 2 1 0 0 0 0
544 Malý Josef Medlešice 5 0 0 1 2 1 1 0 0 0 0
545 Vacek Alexandr Hlinsko 7 0 0 1 2 0 0 2 1 0 0
546 Blaščík Petr Staré Jesenčany 21 0 0 1 2 0 0 1 1 0 0
547 Kondras Přemysl  Pardubice 13 0 0 1 1 0 1 1 1 0 0
548 Dvořák Oldřich  Mělčany 17 0 0 1 1 0 1 1 0 0 0
549 Bastl Tomáš Jeníkovice 5 0 0 1 1 0 0 0 1 0 1
550 Tůmová Barbora Libčice 3 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0
551 Seidl Jan Zbiroh 13 0 0 1 1 0 0 0 0 2 2
552 Baloun Roman Heřmanův Městec 6 0 0 1 1 0 0 0 0 1 0
552 Provazník Matěj Stolany 3 0 0 1 1 0 0 0 0 1 0
554 Nitsche Martin Vrchovina 8 0 0 1 1 0 0 0 0 0 2
555 Velek Josef Husinec 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
555 Macháně Vojtěch Krčín 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
555 Vágenknecht Dan Pardubice 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
555 Wachtl Hynek Nové Strašecí 3 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
559 Vlasta Vratislav Bakov nad Jizerou 16 0 0 1 0 1 1 2 2 1 0
560 Růžička Miroslav Tábor 8 0 0 1 0 1 0 1 0 0 0
561 Novák Petr Čankovice 11 0 0 1 0 1 0 0 0 1 0
562 Vondráček Jan Litětice 5 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
562 Gančarčík Karel  Pardubice 23 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
562 Šikl Miroslav st. Včelákov 3 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
565 Povolný Zdeněk  Karlovy Vary 14 0 0 1 0 0 2 0 0 1 0
566 Fejfar Kamil Radčice 4 0 0 1 0 0 1 2 0 0 0
567 Strnad Lukáš Praha 4 0 0 1 0 0 1 1 0 0 0
568 Číž Luboš Jindřichův Hradec 9 0 0 1 0 0 1 0 1 0 0
569 Doležal Jaroslav Vodňany 4 0 0 1 0 0 1 0 0 1 0
570 Kubát Jiří  Úvaly 12 0 0 1 0 0 1 0 0 0 1
571 Cablk Jan Pravonín 8 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
571 Nass Adam Pňovice 3 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
571 Štěpnička Radek Český Šternberk 2 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
571 Bartes Petr Jaroměřice nad Rokytnou 3 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
571 Matoušek Jiří Rašovice 5 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
571 Kratochvíl Jakub Hradec Králové 10 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
571 Štěpnička Martin Český Šternberk 2 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
571 Jelínková Aneta Nasavrky 2 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
571 Galko Daniel Břilice 3 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
580 Stuchlík Jiří  Nová Paka 17 0 0 1 0 0 0 2 0 0 0
581 Řehák Václav  Police nad Metují 17 0 0 1 0 0 0 1 1 0 0
582 Pánek Vít  Sezemice 11 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1
583 Provazníková Jitka Dřenice 3 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
583 Černý Martin Babice 2 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
583 Tejnecký Miroslav Zbraslavice 8 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
586 Mádl Petr Dešná 5 0 0 1 0 0 0 0 2 0 0
587 Havrila Michal st.  Jaroměř 31 0 0 1 0 0 0 0 1 2 0
588 Jarkovský Jiří Blešno 5 0 0 1 0 0 0 0 1 1 0
588 Horáček Radim Vlastějovice 3 0 0 1 0 0 0 0 1 1 0
590 Kopčo Jan Nové Sedlo 2 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
590 Pešek Jan Chrudim 9 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
590 Novák Marek Rumburk 8 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
590 Heřman Karel Blovice 2 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
590 Nouzák Jakub Bylany 4 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
590 Baďura Václav Karlovy Vary 2 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
590 Slavík Tomáš Humpolec 7 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
597 Jelínek Miroslav Vysoké Mýto 4 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
597 Roušal Luděk Neratovice 14 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
597 Hrubeš František Dřenice 5 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
600 Mráz Tomáš ml. Soběslav 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
600 Jaroš Marek Hostinné 7 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
600 Němec Jan České Budějovice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
600 Brádler Petr Červená Voda 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
600 Bereš Jan Planá 7 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
605 Borovičková Adéla 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Ondrová Michaela Lysice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Neumann Tomáš Hrobice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Šlesinger Petr 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Bady Roman 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Břeň David Jimramov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Šesták Filip Jaroměř 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Pecha František Nové Strašecí 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Kianičková Jitka Peruc 12 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Vaňous Radek Česká Třebová 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Hovorka Zdeněk Žabonosy 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Vafek Libor Dřenice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Gryč Jan  Přibyslav 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Papež Radek Tuněchody 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Belušiak Ladislav Jindřichův Hradec 9 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Rozkošný Jan Přelouč 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Sobotka Petr Žďár nad Sázavou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Kostlán Jakub 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Jiřička Jaroslav Vrchlabí 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Špatný Jakub Dolní Bukovsko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Kinclová Andrea Hradec Králové 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Černý Tomáš ml. Přišimasy 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Lakoš Gustav Kralice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Monsport Václav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Potůček Radek ml. 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Kopecký Pavel Dobrovítov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Šafr Zdeněk Oskořínek 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Vrba Pavel Dřenice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Brádler Pavel Červená Voda 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Soukup Ivo Třebíč 7 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Hofman Denis Nový Bor 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Druxa Josef Teplice 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Moc Marek 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Skýpala Miroslav Valašské Meziříčí 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Zemánek Lubomír 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Jarešová Štěpánka Štěpánov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Hyxa Jakub Medlešice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Majda Tomáš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Werner Vít Třeboň 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Bečka Jaroslav Nerad 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Starýchfojtů Lukáš Dolní Rožínka 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Lysák Josef ml. Králec 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Blažek Patrik Morašice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Bejsta Tomáš České Budějovice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Pavelka Josef  Třebíč 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Hütta Tomáš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Rajsigl Lukáš Heřmanův Městec 5 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Duba Ladislav Žďár nad Sázavou 9 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Solnařová Kateřina Český Šternberk 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Koulová Kateřina Mělník 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Hurt MIlan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Wiechec Šimon Slatiňany 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Sova Jakub Bohumín 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Skalický Matěj Milín 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Stěhule Marek 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Galko Lubomír Břilice 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Šisler Matěj Dřenice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Jelen Jan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Mann Pavel sen. Bystřice nad Pernštejnem 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Dostál Jaroslav Liberec 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Šelemberk David Tuhaň 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Javůrková Nikol 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Kadlec Milan Pouzdřany 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Čelechovský Martin Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Dedera Jan Divišov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Šozutárová Karolína Lísek 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Vápeník Jiří Plzeň 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Matouš David Týniště nad Orlicí 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Zima Pavel Skřivany 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Hrachovina Miloš Mokré 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Pojer Milan st. Nepomuk 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Váček Kamil Dřenice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Martinec Jáchym Hronov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Kaniecký Jakub Milenov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Košťák František 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Rangl Jakub Planá 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Strnad Mariánské Lázně 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Homolka Martin Zlosyň 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Mann Aleš Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Žítek Ondřej Tuněchody 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Zajíc David Kamenice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Král Vojtěch st. Kostelec nad Černými Lesy 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Vtípilová Tereza Ždár nad Sázavou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Kučer Matěj 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Král Bohuslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Schauer Martin Polička 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Milichovský Martin Žďár nad Sázavou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Vendl Josef Turnov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Sedlář Ivan Borová 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Havířová Sára 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Charvát Valentin Jihlava 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Bárta Adam Třesovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Draslar Petr 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Hořt Radim Kladruby 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Marek Martin 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Sochor Martin Petrohrad 8 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Fečová Anežka 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Pour Miroslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Rovnaník Zdeněk ml. 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Pavlík František Březnice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Kutička Pavel Novosedly 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Pocedič Petr 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Moravec Filip 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Hajt Bronislav Domažlice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Chládek Filip Jimramov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Nový Miroslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Kožíšek Jakub Třebechovice pod Orebem 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Kvasnička Martin ml. Kolín 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Dlouhý Michal Valdice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Havel Milan Nová Bystřice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Dorotčín Jaroslav Dolná Breznica 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Šrámek Rostislav Valdíkov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Řezba Martin 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Anderle Roman 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Hájek Petr Karlovy Vary 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Špánek Martin Praha 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Klánová Nikola 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Duba Ladislav ml. Žďár nad Sázavou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Říhová Tereza Třeboň 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Houžvíček Jan 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Cajthaml Petr Velenice 11 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Kadeřábek Jakub Liběchov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Sojka Michal Dolní Roveň 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Mareš Jan ml. 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Břinda Karel Blovice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Pejchar Jiří Chotěboř 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Ducháček Miloš Trhová Kamenice 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Chalupa Lukáš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Vlášek Václav Kaplice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Hladík Jiří Častolovice 5 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Kovaříková Tereza Nové Město na Moravě 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Slabihoudek Jan Praha 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Rödl Karel Bečov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Rozum Pavel Třemošná 11 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Rychlá Eliška 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Helcl Jaroslav Rakovník 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
741 Bína Libor Dlouhý Most 24 0 0 0 2 2 0 0 1 0 2
742 Motl František Bečov 5 0 0 0 2 1 1 1 0 0 0
743 Hyksa Jakub Medlešice 4 0 0 0 2 1 1 0 0 0 0
744 Koštálek Jiří Oplany 7 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0
745 Coufal Zdeněk Jihlava 14 0 0 0 2 0 1 0 1 0 0
746 Smítka Josef st. Kutná Hora 11 0 0 0 2 0 0 1 0 1 1
747 Bertok Milan  Dublovice 25 0 0 0 2 0 0 1 0 1 0
748 Bednář Zdeněk Nahořany 13 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
748 Hubička Tomáš Brloh 5 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
750 Teplý Radek Mikulovice 5 0 0 0 1 3 1 0 0 0 0
750 Kokeš Ladislav st. Mikulovice 5 0 0 0 1 3 1 0 0 0 0
750 Roček Jakub Drozdice 5 0 0 0 1 3 1 0 0 0 0
750 Kokeš Ladislav ml. Rozhovice 5 0 0 0 1 3 1 0 0 0 0
754 Matějka Václav Nové Hrady 12 0 0 0 1 2 0 0 1 1 0
755 Půta Jiří Plzeň 16 0 0 0 1 1 1 1 0 0 0
756 Vlček Petr  Častolovice 10 0 0 0 1 1 1 0 1 0 0
757 Bártík Miloslav Plzeň 10 0 0 0 1 1 1 0 0 0 0
758 Slavík Alexej Vilémov 11 0 0 0 1 1 0 1 0 1 0
759 Bartošová Eliška Kostelec nad Orlicí 5 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1
760 Beneš Milan Tušť 5 0 0 0 1 1 0 0 1 0 0
761 Hrubeš Petr Plzeň 3 0 0 0 1 1 0 0 0 1 0
761 Svoboda Jiří České Budějovice 4 0 0 0 1 1 0 0 0 1 0
763 Jansa Jan Lanškroun 5 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
763 Hemerka Martin Úhřetická Lhota 2 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
763 Mareš Jakub Plačkov 4 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
763 Šimon Maxim Synčany 2 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
763 Šimůnek Ondřej Hudčice 2 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
768 Brůna Jan Rumburk 5 0 0 0 1 0 3 0 0 0 0
769 Novotná Pavlína  Zámrsk 27 0 0 0 1 0 2 0 0 2 2
770 Pryl Stanislav Pardubice 11 0 0 0 1 0 2 0 0 0 0
771 Beneš Karel Bílina 19 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1
772 Urban David Opatovice nad Labem 5 0 0 0 1 0 1 0 1 0 0
773 Aleksandrová Alena  Hradec Králové 19 0 0 0 1 0 1 0 0 1 0
774 Pleskač Jan ml.  Libice nad Doubravou 18 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
774 Poláček Petr st. Příbram 6 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
774 Sychrová Soňa Jenišovice 5 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
774 Kalus Petr Týniště nad Orlicí 5 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
778 Novák Vratislav Týn nad Vltavou 9 0 0 0 1 0 0 1 0 1 1
779 Turský Jindřich  Krchleby 11 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
779 Bína Lukáš Dlouhý Most 24 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
779 Molek Petr Plzeň 3 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
779 Protivánek Daniel Hradec Králové 2 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
783 Matouš Filip Týniště nad Orlicí 2 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
783 Strnad Jakub Cheb 3 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
783 Macháně Michal Krčín 3 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
783 Dědík Vladimír  Bašť 6 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
783 Otradovský Josef Lanškroun 3 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
788 Šourková Marie  Rožmitál pod Třemšínem 10 0 0 0 1 0 0 0 0 2 1
788 Raniak Martin Třešť 12 0 0 0 1 0 0 0 0 2 1
788 Vicher Milan Plzeň 9 0 0 0 1 0 0 0 0 2 1
791 Mareš Jan Turnov 4 0 0 0 1 0 0 0 0 1 1
792 Gubancová Leontýna Podůlšany 2 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
792 Černý Stanislav Babice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
792 Hirman Miloš Kladruby 2 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
792 Koten Petr Jihlava 4 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
792 Pšeničný Pavel Opočno 6 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
797 Ježek Martin Předměřice nad Jizerou 5 0 0 0 1 0 0 0 0 0 2
797 Sochor Michal Petrohrad 6 0 0 0 1 0 0 0 0 0 2
797 Krejčí Petr Kněževes 7 0 0 0 1 0 0 0 0 0 2
800 Molík Lubomír Citonice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
800 Šalom Josef Merklín 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
800 Lédl Pavel Mirovice 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
800 Henychová Kateřina Klášter nad Dědinou 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
804 Pajer Stanislav Ledeč nad Sázavou 7 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Koukolíček Lukáš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Hnízdil Dominik 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Rujzl Petr Česká Třebová 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Prokůpek Tomáš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Kadlec Josef Česká Lípa 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Hanzl Antonín Nymburk 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Fabík Jakub Radostín nad Oslavou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Ngoxuan Robin Blížkovice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Valášek Jiří 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Jarolík Jan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Šír Miroslav ml. Březiny 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Plánička Václav st. Srby 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Kosina Tomáš Lázně Bělohrad 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Roudný Tadeáš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Kalousek Matěj Litomyšl 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Čvančara Jaroslav Divišov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Csernyanszky Antonín Vysoké Mýto 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Martinů Ondřej Roudnice nad Labem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Rajdl Jiří Onšovec 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Pisek Adam 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Topič Dominik Kelč 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Slavík Michal Kopidlno 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Bárta Martin Přeštice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Růžička Josef Popelín 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Simon Martin 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Adam Tomáš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Kudry Marek Cerhenice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Němec Jan Králíky 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Pour Martin 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Zíma Sebastian Hořešovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Levko Tomáš Horenická Horka 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Svoboda Václav Zásadka 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Michalský Petr Postoloprty 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Němec Ladislav Neratovice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Zdanowicz Piotr Polsko 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Vídeňský Zdeněk ml. Lhotice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Prachařová Šárka 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Skýpala Jiří Rožnov pod Radhoštěm 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Roušar Jiří Korouhev 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Belušiaková Vendulka Jindřichův Hradec 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Müller Václav 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Bednariková Františka Mělník 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Suchá Sandra Dobrá Voda 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Mareš Dan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Leitner Senomaty 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Brokl Vladimír Skuteč 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Jiráň Jaroslav Bavorov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Pavelka Roman st. 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Elner Vladimír Tábor 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Hrubeš Libor Týniště nad Orlicí 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Pospíšil Tomáš 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Carda Radek Opočno 5 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Brendl Patrik Lanškroun 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Němec Matouš Nové Město na Moravě 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Sedláček František 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Šimečková Tereza Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Jiříček Štěpán Kelč 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Mišacký Zdeněk Louny 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Chourová Veronika 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Pohorský Matyáš Litomyšl 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Vorel Aleš Rakovník 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Bartoň Štěpán 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Pospíchalová Iva Pardubice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Šotola Jan Červená Třemešná 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Krýsl Pavel Ledce 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Olbrich Petr Bechov 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Šolc Jakub 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Skopalová Gabriela Kuřim 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Hloch Tomáš Kelč 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Sedláček Radek Česká Třebová 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Stárek Karel 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Klimeš Jan Čimelice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Beneš Pavel ml. 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Grünwald Petr Brandýs nad Orlicí 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Líbal Filip 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Hnízdilová Eva Třebechovice pod Orebem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Lidmila Matěj Osík 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Mareš Miroslav Krchleby 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Novák Matyáš Nová Ves u Chotěboře 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Tobiášek Ladislav  Týniště nad Orlicí 12 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Jarkovský Zbyšek Blešno 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Rubick Miroslav Hluboká nad Vltavou 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Vaculík Filip Pelhřimov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Sajkršmíd Lukáš Vrchlabí 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Trochta Eliáš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Bezkočka David Choustníkovo Hradiště 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Vejvoda Jakub 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Valda Martin Brno 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Jakoubek Marek 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Zelinka David 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Podhora David 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Nekola Petr Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Darebný Jiří Králíky 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Šulaj Michal Svídnice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Skýpala Tomáš Valašské Meziříčí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Kubík Martin Zruč nad Sázavou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Svárovský Petr Mnichovo Hradiště 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Soukup Luboš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Kořalka Aleš Zábřeh na Moravě 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Vašata Matěj Lično 5 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Staňková Natálie Oldříš 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Šrubař Richard 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Krištof Tomáš Třebechovice pod Orebem 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Ludvík Jiří Kutná Hora 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Vacek Stanislav Hradec Králové 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Štipka Tomáš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Smetana Vladimír Branná u Třeboně 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Trousil Jan 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Pavelka Roman ml. 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Chyba Pavel Jaroměř 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Gottwaldová Gábina Stolany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Štěrba Petr  Sezemice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Antony Jiří ml. Holýšov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Hodíková Jiřina Sedlčany 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Procházka Aleš Blatná 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Vitnerová Vanesa 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Černý Jiří  Úvaly 6 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Janda Filip Ždírec nad Doubravou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Váňa Michal Vepřek 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Machalický Tomáš Boseň 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Kubásková Valentýna Kameničky 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Hlinčík Josef Planá 7 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Hloch Matyáš Kelč 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Nepraš Jakub 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Přiklopil Aleš Dřenice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Vavříček Tomáš Rychnov u Jablonce nad Nisou 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Vejvoda Jiří Zbraslav 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Mejvald Marek Tuhaň 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Matouš Karel Týniště nad Orlicí 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Homolková Kateřina Zlosyň 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Pospíšil Vojtěch Libišany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Moravec Václav Hostín 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Vaněk Dalibor Vysoké Mýto 6 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Varga Stanislav Holýšov 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Sudík Miloslav Kochánky 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Trnka Vít České Budějovice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Jaroš Martin Týniště nad Orlicí 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Mihalík Ondřej Pardubice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Tichý Rudolf Bečváry 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Tůma Vladimír Rožmitál pod Třemšínem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Jiříček Matyáš Kelč 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Koudelka Josef Martiněves 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Pavlík Jiří Tachov 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Jackov Rostislav Litomyšl 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
804 Kadlec Martin ml. 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
950 Kincl Matyáš Hradec Králové 11 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0
951 Bareš Vladimír  Slepotice 23 0 0 0 0 2 1 1 2 0 2
952 Komárek Martin Havlíčkův Brod 12 0 0 0 0 2 0 1 1 0 0
953 Bříza Filip Jiřice 5 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
953 Jašková Aneta Černá Hora 3 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
953 Spilka Jiří Pátek 6 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
953 Werner Patrik Třeboň 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
957 Bařinka Tomáš Týniště nad Orlicí 8 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0
958 Pavlíček Radomír Žďár nad Sázavou 8 0 0 0 0 1 1 2 1 0 0
959 Chýle Petr Bílina 10 0 0 0 0 1 1 1 0 0 0
959 Macků Ondřej Dačice 4 0 0 0 0 1 1 1 0 0 0
961 Ševčík Petr Louny 19 0 0 0 0 1 1 0 2 2 2
962 Lebeda Zdeněk Týniště nad Orlicí 14 0 0 0 0 1 1 0 1 0 1
963 Chýle Karel Ústí nad Labem 11 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0
964 Burkoň Jiří Horka 3 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
964 Horyna Tomáš Broumov 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
964 Vondráčková Kateřina Litětice 5 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
964 Coufalík Ondřej Divišov 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
964 Lánský Petr Česká Skalice 9 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
969 Šmitmajer Marek Křečice 5 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0
970 Beránek Jaroslav Světlá nad Sázavou 6 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
970 Řádek Jaroslav Kaplice 7 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
970 Nováková Eva Police nad Metují 3 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
970 Koudela Květoslav st. Louny 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
970 Touš Pavel st. Tachov 4 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
970 Vlček Jaroslav st. Strakonice 5 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
970 Cuhorka Jiří Přelouč 7 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
977 Jiřík Miroslav Myškovice 6 0 0 0 0 1 0 0 2 0 0
977 Sobotka Josef Perštejn 12 0 0 0 0 1 0 0 2 0 0
979 Novotná Lenka  Zámrsk 5 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0
979 Machač Václav Praha 4 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0
981 Švec Jakub Zhořec 5 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0
981 Richter Pavel Plzeň 8 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0
981 Cingroš Roman Stod 9 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0
981 Žižka Ladislav Holýšov 3 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0
981 Vodák Mojmír Rtyně v Podkrkonoší 3 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0
981 Man Bohuslav  Hořice v Podkrkonoší 16 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0
987 Rašek Martin Pacov 3 0 0 0 0 1 0 0 0 2 0
988 Půta Roman Plzeň 5 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
988 Vnouček Petr ml. Praha 2 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
988 Žampach Jakub Lovosice 7 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
991 Balada Filip Přelouč 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
991 Kubeš Jaroslav Koštice 16 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
991 Pešek Michal ml. Řeřichy 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
991 Materna Jan Písek 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
991 Macourek Luboš Libina 6 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
991 Dubský František Mirovice 8 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
991 Hospodka Josef st. Mělník 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
991 Pavluk Petr 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
999 Matějková Lucie Nové Hrady 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Jarušinský Michal Korouhev 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Krčmář Jan 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Prokeš Roman Velká Bíteš 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Hála Ondřej Nihov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Kindl Jan Chomutice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Jiránek Jakub 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Žáková Marie 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Hess Tomáš Zálší 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Jareš Štěpán 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Hanáček František Brno 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Červinka Milan Dvůr Králové nad Labem 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Kouřil Jan Břilice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Háva Dominik 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Štalmachová Beáta 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Vojík Lukáš Vodňany 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Houser Josef Poděbrady 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Šimek Matěj ml. 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Daněk Jiří 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Keyzer Yuriy Jablonné nad Orlicí 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Svoboda Miloslav Dobříš 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Sedlák Lukáš Svídnice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Fišer Jaroslav Horní Beřkovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Tůma Jiří Rousínov 5 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Mestl Lukáš Netolice 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Prach Adam Merklín 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Tůmová Anežka Libčice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Peštová Tereza 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Zahradil Miroslav Choryně 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Zoul Marek 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Rejzek Jakub Kněžmost 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Paur Petr 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Cerula Ondřej Týniště nad Orlicí 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Kořalka Lukáš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Janko Ondřej Krouna 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Mádlová Iva 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Radil Miroslav Český Šternberk 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Macháně Martin Krčín 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Staněk Karel Smečno 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Valečko Kamil 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Růžička Jonáš Novosedly nad Nežárkou 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Rada Vítek Břilice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Sejpka Dominik 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Zavřel Tomáš Holice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Ficek Petr Svitavy 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Vrtěl Petr Přerov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Štolc Patrik 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Fečková Kateřina Stolany 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Hejč Jindřich Kunštát 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Kouba Štěpán Hradec Králové 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Brückner Martin Velké Meziříčí 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Zahrádka Radek Mladá Boleslav 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Šlégl Jiří 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Takáč Pavel Světnov 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Burget Tomáš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Marková Andrea Ždírec nad Doubravou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Rychtář Vladimír Klášterec nad Ohří 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Rys Tadeáš Hlinsko 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Čechalová Kateřina Slatiňany 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Matoušek Kryštof 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Kovařík Jiří st. Havlíčkův Brod 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Češík Vít 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Fliger Tomáš ml. Trusnov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Navrátil Vilém Dolní Lhota 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Bareš Josef Koberovy 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Slavík Jaromír Humpolec 5 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Pirič Pavel Ostrov 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Vondráček Václav Tuhaň 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Valenta Jan Zlosyň 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Čechal Jan Slatiňany 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Gabriel Tomáš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Polák Jakub Podůlšany 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Galbavý Aleš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Komárek Matouš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Hradský Tomáš Stará Voda 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Tuscher Tomáš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Šabatka Tomáš Sasov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Kratina Petr Podbořany 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Eichelmannová Lucie Hořešovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Lamač Jindřich Mnichovo Hradiště 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Matouš Jan Praha 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Ivančík Tadeáš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Dvořáková Andrea Branná u Třeboně 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Horálek Miroslav Habartov 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Rohlík Miloš Hrobice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Koukolíčková Klára 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Polívková Klára 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Moisel Matyáš Česká Lípa 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Kupsa Jan st. Buřenice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Dvořák Petr Praha 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Janeček Jakub Hradec Králové 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Bednář Adam Častolovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Silaštík Pavel Předměřice nad Jizerou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Martínek Ben Brandýs nad Labem 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Kachlík Jakub 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Doležalová Monika Pardubice 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Němec Daniel Mladé Bříště 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Schauer Zdeněk Polička 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Kocourová Sandra Svratouch 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Bludská Kristýna 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Samko Tomáš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Deml Tomáš Hořice v Podkrkonoší 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Weiss Branislav 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Frydrych Theodor Kladruby 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Kašpar Jaroslav Blovice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Staněk Jan Čankovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Jakeš Jan Vratislávka 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Žák Luděk  Ostrava Poruba 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Brychta Michal Litomyšl 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Mikudimová Lenka 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Rajdl Jaroslav Chlístovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Pavlík Přemysl Branná u Třeboně 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Šmíd Jakub Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 PfeiferFrantišek Třeboň 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Pešek David Věcov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Král Vojtěch ml. Kostelec nad Černými Lesy 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Vrtěl Ondřej Přerov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Huček Petr 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Ruml Roman 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Pavluk Pavel st. 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Brzobohatý Jan Bělá pod Bezdězem 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Kocáb Dominik 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Kliner Martin 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Kubišta Jaroslav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Havel Jaroslav Kladruby 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Řezáč Tomáš Mladá Boleslav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Figura Mieszyslaw Polsko 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Blechta Jakub Veselá u Mnichova Hradiště 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Čipera David Příbram 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Kovář Martin Třešť 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Králová Jaroslava 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Spěvák Milan st. České Velenice 5 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Petružálková Anet Plotiště nad Labem 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Ševčík Václav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Effenbergerová Nela Třeboň 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Běluša Jiří 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Hlad Jaroslav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Karlová Pavla Kamenice nad Lipou 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Kalčík Vlastimil Srby 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Oberreiter Zdeněk st. Hamry nad Sázavou 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Rathouský Tomáš Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Raniak Milan Třešť 6 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Pešek Michal st. Řeřichy 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Křen Jan  Telč 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Mucala Karel Novosedly 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Štichauer Tomáš Rychnov nad Kněžnou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Petr Radim Nové Město na Moravě 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Pavlíček Michal Ledeč nad Sázavou 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Vácha Tomáš Štoky 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Laštovková Veronika 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Uhlíř Marek Hrochův Týnec 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Vokoun Petr 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Netek Lukáš Pardubice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Šisler Kryštof Dřenice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Rosenkranc Jonáš Stará Hlína 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Olbrich Jakub Bechov 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Nečesánková Eva Nedvědice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Štastný Bohuslav Želetava 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Hloušek Pavel Adamov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Ryšavý Petr 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Kotmel Petr Laziště 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Kašpar Richard Náchod 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Brzoň Luboš Kožlí 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Šrámek Milan Jaroměř 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Novotný Václav Brandýs nad Orlicí 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Zavacký Radek Jaroměřice nad Rokytnou 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
999 Nováček Josef Manešovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
1166 Šifta Stanislav Přeštice 5 0 0 0 0 0 3 0 1 0 0
1167 Malý František Kostelní Radouň 4 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0
1167 Vrábel Pavel Chlumín 5 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0
1169 Kosmák Martin Hamry nad Sázavou 9 0 0 0 0 0 1 2 1 0 0
1170 Dražan Zdeněk Panenský Týnec 9 0 0 0 0 0 1 1 2 1 1
1171 Mokrá Jana  Najdek 15 0 0 0 0 0 1 1 1 0 0
1171 Kadlec František  Zlíč 32 0 0 0 0 0 1 1 1 0 0
1173 Riedl Michal Humpolec 8 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0
1174 Klímová Monika 2 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
1174 Doležal David Vodňany 2 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
1174 Koudelková Jitka Nasavrky 5 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
1174 Houser Otakar Všechlapy 6 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
1174 Mann Pavel st. Bystřice nad Pernštejnem 3 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
1174 Lát Jiří Česká Lípa 2 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
1180 Zvoník Bedřich Kobylníky 10 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1
1180 Ščepka František Humpolec 7 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1
1182 John Roman Opočno 9 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0
1183 Říčař Zdeněk Kocléřov 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
1183 Ducháčková Nela Trhová Kamenice 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
1183 Ďásek František Havlíčkův Brod 12 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
1183 Kubeš Václav Levousy 12 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
1187 Kašpar Petr Vysoké Mýto 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1187 Stojka Jiří Klešice 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1187 Duda Václav 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1187 Szuscik Roland 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1187 Krčil Martin Želiv 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1187 Míchal Jiří České Budějovice 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1187 Daňsa Jiří Litomyšl 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1187 Zdeněk Jiří Kostelec nad Vltavou 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1187 Štěpánek Petr ml. 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1187 Kučera Tomáš Pardubice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1187 Maršálek Radek Ptenín 6 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1187 Jindra Jaroslav Reřichy 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1187 Jelínek Pavel Konojedy 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1187 Bleha Patrik 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1187 Zoul Artur 5 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1187 Charvát David Hořice v Podkrkonoší 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1187 Chwastek Vladimír Sedlčany 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1187 Novák Jiří ml. 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1187 Kučera Lukáš Dašice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1187 Zíval Lukáš 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1187 Pushkar Viktor 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1187 Kučera Vlastislav Třešť 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1187 Frankovski David Polsko 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1187 Jirousková Petra 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1187 Bartoň František Klášterec nad Ohří 9 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1187 Doležalová Lída Pardubice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1187 Tejnecký Matěj Slatiňany 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1187 Zukal Luděk Moravská Třebová 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1187 Kovář Michal Třešť 4 0