Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 45 termínů závodů
V minulosti zadáno 8196 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Celostátní - 01.01.2021 - 31.12.2021

 | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 1132 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Hájek Vladimír  Dobříkov 10 5 3 1 0 1 0 0 0 0 0
2 Štarman Jiří  Staré Jesenčany 17 4 2 1 1 0 1 0 0 1 1
3 Synek Martin  Choceň 22 4 2 0 1 1 0 0 1 0 0
4 Doležán Nikola  Chotěboř 20 3 3 0 0 2 0 1 0 2 0
5 Zeman Luboš  Semily 18 3 2 1 1 0 5 0 2 0 0
6 Chvála Petr  Sezemice 20 3 2 1 0 2 0 0 0 0 1
7 Aleksandrová Alena  Hradec Králové 17 3 2 1 0 1 2 0 0 0 0
8 Kubec Tomáš  Lanškroun 17 3 2 0 0 0 1 0 0 1 0
9 Vlach Zdeněk ml.  Ždírec nad Doubravou 6 3 2 0 0 0 0 0 0 0 1
10 Poslušný Josef ml.  Lípa nad Orlicí 12 3 0 0 3 0 0 1 0 1 0
11 Šilhavý Stanislav Třemošná 8 3 0 0 1 0 1 0 0 0 0
12 Sosnowski Lukasz Bogatynia 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Chvála Jan  Sezemice 18 2 3 1 0 1 0 0 1 1 0
14 Vágenknecht Jiří  Pardubice 18 2 2 4 1 1 0 1 0 0 1
15 Trnka Aleš  Třesovice 11 2 1 2 1 0 0 1 0 0 0
16 Pišl Jan  Třesovice 12 2 1 2 0 0 0 0 0 1 0
17 Šupol Michal  Rychnov nad Kněžnou 10 2 0 2 2 0 0 1 0 0 0
18 Novák Zdeněk  Týniště nad Orlicí 13 2 0 1 4 0 0 0 0 0 0
19 Novotný Jiří  Zámrsk 14 2 0 1 0 0 2 0 2 0 2
20 Smítka Radek  Bolina 5 2 0 1 0 0 0 0 0 1 0
21 Mojžíš Lukáš  České Budějovice 10 2 0 0 1 1 1 0 1 1 0
22 Halíř Lukáš Osek 4 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0
23 Vodičková Kateřina  Příbram 5 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0
24 Bártík Miloslav Plzeň 7 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0
25 Výborný Jiří Teplá 4 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0
26 Mecka Jan Bolina 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Soukup Ivo Třebíč 8 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28 Mackura Zdeněk  Pernink 15 1 3 2 0 1 2 0 0 1 1
29 Kraus Pavel  Jablonec nad Nisou 18 1 2 1 3 0 1 0 0 2 1
30 Záhora Petr  Bžany 18 1 2 0 1 1 0 0 0 1 0
31 Taichner Radek  Mikulovice 13 1 1 4 0 0 0 1 0 0 0
32 Pavlíček Radomír Žďár nad Sázavou 8 1 1 2 0 0 0 0 0 1 1
33 Šnicer Petr Veltěže 6 1 1 2 0 0 0 0 0 0 0
34 Moravec Pavel Čejov 10 1 1 1 2 1 0 0 2 0 0
35 Šupol Petr  Libišany 9 1 1 1 2 0 0 0 0 0 0
36 Chválová Lubica  Sezemice 19 1 1 1 1 0 0 0 1 0 0
37 Vašíček Zdeněk  Opočno 14 1 1 1 0 0 1 1 0 0 1
38 Franěk Robert  Trutnov 9 1 1 1 0 0 0 0 1 0 0
39 Mrvečka Petr  Týniště nad Orlicí 6 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0
40 John Miroslav Roudnice nad Labem 6 1 1 0 0 1 0 0 0 0 1
41 Skalický Miroslav Příbram 4 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0
42 Hrdina Jiří Niměřice 4 1 1 0 0 0 0 1 0 0 0
43 Sobotka Petr Žďár nad Sázavou 4 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
43 Loužil Vít Kutná Hora 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
43 Vojáček Zdeněk Strakonice 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
43 Riedl Michal Humpolec 4 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
47 Polovic Ladislav  Žďár nad Sázavou 15 1 0 2 1 0 2 0 0 2 1
48 Matějka Václav Nové Hrady 5 1 0 2 1 0 0 0 0 0 0
49 Kočí Josef  Mnichovo Hradiště 15 1 0 1 2 2 2 2 0 0 0
50 Melichar Tomáš Žďár nad Sázavou 8 1 0 1 2 0 1 0 0 0 0
51 Duba Ladislav Žďár nad Sázavou 5 1 0 1 0 1 0 0 0 0 1
52 Kolčava Tomáš Smolnice 5 1 0 1 0 1 0 0 0 0 0
53 Kondras Přemysl  Pardubice 8 1 0 1 0 0 1 1 0 0 0
54 Půta Jiří Plzeň 7 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0
55 Blecha Miroslav Počátky 3 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0
55 Turský Jindřich  Krchleby 8 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0
57 Šrámek Petr  Opočínek 7 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1
58 Matej Jiří Trávníky 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
58 Novák Petr Ostrov 3 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
58 Bartoš František Chotěšov 5 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
58 Heřman František Krsice 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
58 Průša Vladimír Želetava 3 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
58 Silvar Matěj Chlumec nad Cidlinou 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
58 Doležalová Monika Pardubice 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
65 Kratochvíl Jakub  Hradec Králové 5 1 0 0 3 0 0 0 0 0 0
66 Havlíček Stanislav  Mělník 15 1 0 0 2 1 2 2 0 1 0
67 Hetver Petr Horní Jiřetín 3 1 0 0 2 0 0 0 0 0 0
68 Dydňanský Roman  Vrbno 16 1 0 0 1 2 2 0 1 1 0
69 Jirásek Petr  Chotěboř 4 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0
69 Sobotka Jiří Sobětuchy 7 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0
71 Takács Pavel Světnov 5 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0
72 Doležán Vladimír  Chotěboř 22 1 0 0 1 0 0 1 0 1 0
73 Chýle Oldřich Bílina 7 1 0 0 1 0 0 1 0 0 0
74 Rozum Pavel Třemošná 6 1 0 0 1 0 0 0 0 0 1
75 Kubešová Denisa Bolina 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
75 Švec Jakub Zhořec 5 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
75 Kratochvíl Radim Chlumec nad Cidlinou 3 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
75 Pleskot Jan Hrobice 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
79 Spiller Karel Stod 5 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0
80 Friedrich Tomáš  Jablonec nad Nisou 7 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0
81 Váňa Tomáš  Zlosyň 8 1 0 0 0 1 0 1 0 0 0
82 Pavlíček Jaroslav  Žďár nad Sázavou 15 1 0 0 0 1 0 0 3 1 1
83 Novotná Lenka Zámrsk 3 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0
84 Vašata Matěj  Kvasiny 3 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
84 Loužil Jan Kutná Hora 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
86 Charvát Lukáš  Černčice 13 1 0 0 0 0 1 1 0 2 1
87 Oberfalzer Jan Karlovy Vary 6 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
87 Pýcha Hynek Rakovník 3 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
87 Matouš Filip Týniště nad Orlicí 2 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
90 Kopřiva Josef Hříškov 6 1 0 0 0 0 0 2 0 1 0
91 Nekola Lukáš Hněvkovice 3 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0
92 Novotný Petr ml. Louka 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
93 Jirsa Jiří Chmeliště 4 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0
94 Tobolka Daniel Nechanice 5 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
95 Beránek Lukáš Světlá nad Sázavou 7 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
95 Kovařík Patrik Humpolec 5 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
95 Kolečkář Tomáš Mohelnice 4 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
98 Zoul Marek Žatec 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
98 Bříza Filip Jiřice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
98 Horák Marek Třebechovice pod Orebem 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
101 Štichauer Tomáš Rychnov nad Kněžnou 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
101 Vacek Jan Zábědov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
101 Růžička Alex Dašice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
101 Tvaroch Jan Prosečné 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
101 Hejplík Jaroslav 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
101 Pryl Stanislav Pardubice 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
101 Trnka Vojtěch Lišov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
101 Stěhule Marek 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
101 Hamerský Aleš Vamberk 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
101 Kiessling Vít Prostřední Vydří 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
101 Kuliš Jakub 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
101 Lánský Jakub Lísek 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
101 Vojta Jan Protivín 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
101 Koštálek Jiří Oplany 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
101 Náhlík Zbyněk Praha 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
101 Bárta Zdeněk Sulkovec 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
101 Pavluk Pavel st. Libštát 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
101 Prepsl Jan Praha 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
101 Gruber Petr 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
101 Shershen Volodymyr Praha 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
101 Škarda Václav ml. Blížejov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
101 Plocková Michaela Příbram 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
101 Brádler Petr Červená Voda 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
101 Kulich Attila 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
101 Nitsche Martin Vrchovina 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
101 Jopek Lukáš 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
101 Černý Tomáš Labské Chrčice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
101 Zahradník Vlastimil ml. Vysoké Mýto 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
101 Skopalová Terezie 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
101 Kuh Vojtěch Vrchlabí 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
101 Fišer Jiří Hořesedly 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
101 Řehák Václav  Police nad Metují 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
101 Karban Michal st. Rychnov u Jablonce nad Nisou 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
101 Matějka Roman Nové Hrady 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
101 Smítka Josef ml. Kutná Hora 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
101 Finger Jan Zásadka 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
101 Carda Radek Opočno 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
101 Drnek Jakub 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
101 Vican Roman Přeštice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
101 Šmůla David ml. Dobřany 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
101 Begeš Zdeněk 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
101 Janečková Anna Hradec Králové 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
101 Zimmel Jan Stříbřec 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
101 Mann Pavel ml. Bystřice nad Pernštejnem 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
101 Tošovská Rozálie Bělá pod Bezdězem 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
101 Pužej Štěpán Netolice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
101 Lánská Adriana Nová Paka 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
101 Kupsa Jan ml. Buřenice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
101 Bártová Nikola Žďárec 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
101 Pavluk Petr Libštát 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
101 Hájek David Pardubice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
101 Ptáček Radim Žďár nad Sázavou 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
101 Zahradník Miroslav Světlá nad Sázavou 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
101 Olbrich Jakub Bechov 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
101 Honzová Kateřina Choceň 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
101 Havlíček Josef Ostřešany 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
101 Jelínková Zuzana Žďárec u Skutče 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
101 Váňa Jindřich Praha 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
101 Schaffer Jan Pomezí 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
160 Říčař David  Zdelov 12 0 5 1 0 0 0 0 2 0 1
161 Mačo Jiří  Slatina nad Zdobnicí 13 0 4 1 0 0 1 0 0 0 1
162 Krobot Jiří  Dolní Čermná 13 0 3 0 1 0 0 0 1 2 0
163 Doležal Lambert  Žďár nad Sázavou 13 0 2 3 0 0 0 1 0 0 1
164 Hakl Petr  Vrutice 10 0 2 0 1 0 0 0 1 0 0
165 Šír Jaroslav Křižánky 3 0 2 0 1 0 0 0 0 0 0
166 Pajer Stanislav Ledeč nad Sázavou 10 0 2 0 0 0 1 1 0 0 0
167 Bárta Jakub Přeštice 3 0 2 0 0 0 0 0 1 0 0
168 Kupka Tomáš  Hradec Králové 4 0 2 0 0 0 0 0 0 1 0
169 Švanda Jan Velký Osek 3 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
169 Kovář Jan Praha 3 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
169 Pekař Jaroslav Kamenice nad Lipou 6 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
169 Rathan Antonín Týnec nad Sázavou 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
173 Blaščík Petr  Staré Jesenčany 18 0 1 5 1 0 0 0 1 0 0
174 Vlasta Vratislav Bakov nad Jizerou 15 0 1 3 3 1 1 0 0 1 0
175 Růžička Pavel  Dašice 6 0 1 3 0 0 1 0 0 0 0
176 Mrvečka Patrik  Týniště nad Orlicí 7 0 1 2 2 0 0 0 0 0 0
177 Stuchlík Jiří  Nová Paka 9 0 1 2 1 0 0 0 0 1 0
178 Novotná Pavlína  Zámrsk 16 0 1 1 2 3 1 0 2 0 0
179 Černý Jindřich  Mnichovo Hradiště 13 0 1 1 2 1 0 0 0 1 0
180 Brodský Michal  Hradec Králové 11 0 1 1 2 0 0 0 0 2 0
181 Červený Jaroslav  Jaroměř 8 0 1 1 1 0 0 0 1 0 0
182 Bína Libor  Dlouhý Most 21 0 1 1 0 2 1 1 1 2 1
183 Petružálek Jiří  Plotiště nad Labem 13 0 1 1 0 2 0 0 0 0 1
184 Mlčák Luboš Domanín 4 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0
185 Pánek Petr Rakovník 5 0 1 1 0 0 1 0 1 0 0
186 Mach Václav Pernink 10 0 1 1 0 0 0 1 0 0 1
187 Bartoněk Lukáš  Předměřice nad Labem 5 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0
187 Machatý David  Jaroměř 8 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0
187 Kincl Matyáš  Hradec Králové 4 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0
190 Sütto Petr Ostrov 3 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
190 Kolář Václav Týnec nad Sázavou 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
190 Janovský Miroslav st. Hradec Králové 3 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
190 Provazník Matěj Stolany 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
190 Dušák Patrik Kardašova Řečice 3 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
190 Křivánek Miroslav Roudnice nad Labem 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
196 Slezák Tomáš Sokolov 5 0 1 0 2 0 0 0 0 0 0
197 Hrdlička Jaroslav  Mariánské Lázně 6 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0
198 Havrila Michal ml.  Jaroměř 13 0 1 0 1 1 0 0 1 1 1
199 Hlaváček Karel Humpolec 5 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0
200 Suchý Denis Dobrá Voda 3 0 1 0 1 0 1 0 0 0 0
201 Pleskač Jan ml.  Libice nad Doubravou 9 0 1 0 1 0 0 1 1 0 0
202 Nitsche Viktor Vrchovina 4 0 1 0 1 0 0 1 0 0 0
203 Bečka Jan Pardubice 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
203 Procházka Ota Rudník 3 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
205 Perout Josef  Perštejn 13 0 1 0 0 1 0 1 0 0 2
206 Csernyanszká Pavlína Vysoké Mýto 3 0 1 0 0 1 0 0 1 0 0
207 Černý Jindřich ml.  Jindřichův Hradec 11 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
207 Vacík Zdeněk Havlíčkův Brod 9 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
207 Hubička Tomáš Brloh 3 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
207 Košina Pavel Domanín 3 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
207 Blecha Miroslav ml. Počátky 2 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
212 Jaroš Marek Hostinné 6 0 1 0 0 0 1 0 0 1 0
212 Dostál Matouš Králíky 4 0 1 0 0 0 1 0 0 1 0
214 Peterka Jaroslav Česká Lípa 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
214 Hampejs David Bílina 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
216 Jiříček Jaroslav  Vysoké Mýto 9 0 1 0 0 0 0 2 0 0 2
217 Skalický Matěj Příbram 3 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
217 Chýle Petr Bílina 5 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
217 Mokrý Jiří st. Havlíčkův Brod 6 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
217 Přibyl David Vlčice 7 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
217 Falta Kamil Klášter nad Dědinou 2 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
217 Sochor Václav Přeštice 3 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
223 Novák Vratislav Všeteč 7 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1
224 Scholz Jaromír Horní Dubňany 2 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
224 Havlíček Lukáš Mělník 5 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
224 Kaniščev Roman Loštice 2 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
224 Baloun Roman st. Jamné nad Orlicí 6 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
224 Janíček Jan  Kamenice u Jihlavy 9 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
224 Štolovský Jan Dolní Bousov 2 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
230 Olbrich Petr ml. Bechov 3 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
230 Držmíšek Miroslav Hradec Králové 6 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
230 Hanzal Ondřej Želetava 4 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
230 Izaiasz Petr  Holice 6 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
234 Porazík Jakub  Kolešov 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
234 Vyčichl Michal Skuteč 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
236 Holeček Tomáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
236 Bady Lukáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
236 Janovský Miroslav ml. Hradec Králové 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
236 Šmůlová Barbora Dobřany 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
236 Vlach Matyáš Mříčná 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
236 Valha Josef Žatec 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
236 Špůr Mikuláš Hradec Králové 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
236 Šourek Zdeněk Žďár nad Sázavou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
236 Chromčák Jiří Mimoň 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
236 Praveček Jaroslav Pacov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
236 Žižka Radek Holýšov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
236 Syrovátko Lukáš Nová Paka 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
236 Nežádal Jiří 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
236 Syrovátka Pavel Plaňany 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
236 Veselý Lukáš Jaroměřice nad Rokytnou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
236 Menc Josef Vrchlabí 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
236 Kinická Jiřina Stolany 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
236 Mirovský Vojtěch Lípa nad Orlicí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
236 Pešek Michal st. Řeřichy 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
236 Pešek Michal ml. Řeřichy 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
236 Adamczuk Jan Hostokryje 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
236 Homolka Ludvík Ostrov nad Oslavou 5 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
236 Šedivá Gábina Světlá nad Sázavou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
236 Adámek Luděk Benátky nad Jizerou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
236 Fikejs Martin Lhota u Chroustovic 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
236 Vařák Jiří Pokojov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
236 Dodek Lubor Lupenice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
236 Kympl Jaroslav Zlosyň 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
236 Matouš David Týniště nad Orlicí 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
236 Marek Pavel Přerov 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
236 Syrový František Vápensko 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
236 Zbytovský Libor Jimramov 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
236 Hazuka Jan České Budějovice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
236 Pokorný Roman st. Nové Strašecí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
236 Hýbner Dušan st. Bělá pod Bezdězem 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
236 Pírek Jakub 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
236 Rezek Oldřich Mikulov 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
236 Liptáková Lucie Špindlerův Mlýn 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
236 Foret Roman 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
236 Pánek Vít  Sezemice 6 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
236 Chourová Veronika 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
236 Prax Jakub Rebešovice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
236 Klein Jiří  Karlovy Vary 7 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
236 Edl Milan Plzeň 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
236 Kubát Jiří  Úvaly 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
236 Konopásek Richard Pardubice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
236 Troškovič Štefan 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
236 Volencová Karolína Český Šternberk 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
236 Kazda Jakub 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
236 Mašek Jakub 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
236 Poláček Petr st. Příbram 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
236 Beran Jaromír Bezděkov nad Metují 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
236 Ferenc Miroslav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
236 Janata Prokop Vrchlabí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
236 Šefl František Velký Bor 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
236 Bednář Zdeněk Nahořany 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
236 Jaroš Martin Týniště nad Orlicí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
236 Hruška Jiří Hradec Králové 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
236 Preisler Oldřich Rychnov u Jablonce nad Nisou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
236 Kosztyo Alexander  Poděbrady 8 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
296 Říha Jan Bakov nad Jizerou 5 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0
297 Svoboda Jiří České Budějovice 3 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0
297 Šajerman Vladimír Vrchlabí 5 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0
299 Bareš Vladimír  Slepotice 19 0 0 1 3 0 0 1 2 0 0
300 Žák Miloslav Jindřichův Hradec 3 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0
301 Tošer Jaroslav  Ústrašín 19 0 0 1 1 1 0 0 0 0 0
302 Mareš Vladimír Praha 10 0 0 1 1 0 0 0 0 1 0
303 Mokrá Jana  Najdek 10 0 0 1 1 0 0 0 0 0 1
304 Pleskač Jan st.  Libice nad Doubravou 5 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
304 Amerling František Kladruby 3 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
304 Coufal Zdeněk Jihlava 4 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
307 Horáček Radim  Vlastějovice 3 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
307 Hložek František Bílina 13 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
307 Mecka Josef Bolina u Vlašimi 2 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
310 Novotná Jaroslava  Zámrsk 11 0 0 1 0 0 2 1 0 0 0
311 Ježek Martin Předměřice nad Jizerou 4 0 0 1 0 0 1 1 0 0 0
312 Borovka Luboš Vodňany 6 0 0 1 0 0 1 0 0 1 0
313 Kočíř Matěj Čankovice 5 0 0 1 0 0 1 0 0 0 1
314 Vojtíšek Martin 3 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
314 Jungwirt Vojtěch Strakonice 2 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
314 Tůma Matěj Hořany 2 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
317 Ondráček Kamil  Žďár nad Sázavou 12 0 0 1 0 0 0 2 1 0 0
318 Honc Josef  Rumburk 9 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1
318 Bereš Jan Planá 4 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1
320 Lochman Pavel ml. Zdelov 2 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
320 Pišl Lukáš Javornice 6 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
320 Koten Petr Jihlava 3 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
323 Liščák Jan Lubná 7 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
323 Kučera Lukáš Dašice 2 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
323 Kovář Antonín Kladruby 2 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
323 Černý Jan Pardubice 6 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
327 Míchal Jiří České Budějovice 3 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1
327 Jaroš Zdeněk Hostinné 7 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1
327 Rybenský Roman  Němčice 4 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1
330 Varga Stanislav Holýšov 5 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
330 Li Ang Praha 2 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
332 Mendel Milan Pšovky 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
332 Nimko Marian Praha 5 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
332 Motyčka Martin Skuhrov nad Bělou 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
332 Kožíšek Jakub Třebechovice pod Orebem 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
332 Pecka Zdeněk Hošťálkovice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
332 Vopršal Filip Radňovice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
338 Bejsta Tomáš České Budějovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
338 Leško Jiří Oldřichov 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
338 Kaplan Petr Semošice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
338 Kosík Jan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
338 Císař Martin Libáň 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
338 Jaška Jaroslav st. Hradec Králové 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
338 Kandr Filip Okrouhlička 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
338 Fiala Matyáš Poděbrady 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
338 Laštovková Veronika 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
338 Ildža Ondřej Náchod 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
338 Buček Zdeněk Nedvědice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
338 Vydra Martin Ostrov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
338 Petr Radim Nové Město na Moravě 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
338 Erben Jiří Hostinné 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
338 Pokorný Karel Kladno 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
338 Vajda Miroslav Jiříkov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
338 Kovář Martin Kladruby 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
338 Beneš Zdeněk Peruc 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
338 Stezka Milan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
338 Kratochvíl Jan Hláska 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
338 Zavacký Matěj Lhota u Potštejna 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
338 Vlach Kryštof Blovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
338 Peprník David ml. 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
338 Kosař Jiří st. Opočno 9 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
338 Černovická Alice Lucie 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
338 Sajkršmíd Lukáš Vrchlabí 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
338 Sičák Pavel Jaroměř 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
338 Mareš Ladislav Praha 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
338 Brož Jiří Miřetice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
338 Novotný Jiří Louka 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
338 Dušák Pavel st. Novosedly nad Nežárkou 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
338 Ryba Jan Tachov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
338 Kobek Jan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
338 Suchý Michal Chomutice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
338 Matys Jan ml. Klášterec nad Ohří 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
338 Kovář Jan Kladruby 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
338 Štolovský Michal Dolní Bousov 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
338 Vican Marek Přeštice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
338 Hercík Václav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
338 Pešulová Dagmar Teplá 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
338 Turský David Krchleby 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
338 Petrůňo Marcel Horšovský Týn 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
338 Kocourek Vojtěch Heřmanův Městec 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
338 Vondřich Alexandr 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
338 Zemánek Martin Jablonec nad Nisou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
338 Mokrý Jiří st. Žďár nad Sázavou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
338 Štajdl Petr Mohelnice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
338 Děček Tadeáš Městec Králové 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
338 Klein Krištof Sekerkovy Loučky 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
338 Žák Lukáš Počátky 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
338 Vinkler Radek ml. Nymburk 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
338 Mádl Petr Jindřichův Hradec 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
338 Kubíček Petr Světlá nad Sázavou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
338 Pošmurný Jakub 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
338 Bařinka Tomáš Týniště nad Orlicí 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
338 Hruška Václav Vestec 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
338 Laitner František 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
338 Horyna Tomáš Broumov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
338 Lange Stanislav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
338 Vařecha Luděk Poděbrady 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
338 Hájek Lubomír Lanškroun 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
338 Podroužek Tadeáš Srubec 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
338 Kadeřávek Roman Vrchlabí 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
401 Zahradník Vlastimil  Pardubice 19 0 0 0 4 0 2 1 1 0 0
402 Syrůček Stanislav  Dražkovice 12 0 0 0 4 0 0 2 0 0 0
403 Staněk Václav  Hradec Králové 14 0 0 0 3 0 1 0 0 0 0
404 Man Bohuslav  Hořice v Podkrkonoší 16 0 0 0 2 1 0 0 0 2 1
405 Drápal Vlastimil  Jindřichův Hradec 13 0 0 0 2 0 1 1 0 0 0
406 Klečák Miloslav  Onomyšl 21 0 0 0 2 0 0 0 0 1 0
407 Tobolka Milan Nechanice 6 0 0 0 2 0 0 0 0 0 1
408 Porazík Václav  Kolešov 9 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
408 Klouček Jan st. Branná 3 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
410 Bertok Milan  Dublovice 13 0 0 0 1 1 1 1 0 1 0
411 Havránek Radek Čejov 6 0 0 0 1 1 1 0 0 0 0
412 Pekárek Pavel st. Rtyně v Podkrkonoší 4 0 0 0 1 1 0 0 1 0 0
413 Kubcová Natálie  Lanškroun 2 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
413 Růžičková Nela Morašice 3 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
415 Kabát Miroslav Třemošná 5 0 0 0 1 0 1 2 0 0 0
416 Novotný Petr  Zámrsk 12 0 0 0 1 0 1 0 0 2 0
417 Sochor Rudolf Petrohrad 3 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
418 Nedělka Stanislav  Velká Losenice 8 0 0 0 1 0 0 1 1 0 1
419 Sobotka Miroslav  Žďár nad Sázavou 12 0 0 0 1 0 0 1 0 1 0
420 Motl František Bečov 3 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
420 Sochor Martin Petrohrad 2 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
422 Netolická Halina Bylany 4 0 0 0 1 0 0 0 2 0 1
423 Šabata Jiří  Svatý Mikuláš 10 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
423 Staněk Karel Smečno 3 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
423 Řípa Aleš Heřmanův Městec 4 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
426 Slavík Alexej Vilémov 5 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
426 Studničková Adéla 2 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
426 Vicher Milan Plzeň 3 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
426 Mareš Daniel Krchleby 3 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
426 Kulda Jiří Rtyně v Podkrkonoší 5 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
431 Zíma Bořivoj Rohovládová Bělá 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
431 Ficner Jiří Lanškroun 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
433 Lukeš Jaroslav Vrchlabí 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
433 Hrubý Pavel Praha 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
433 Appl Jaroslav Žamberk 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
433 Raniak Martin Třešť 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
433 Pánek Jan Pertoltice pod Ralskem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
433 Řeháčková Anna Marie Nová Paka 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
433 Štichauer Jakub Rychnov nad Kněžnou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
433 Drahota Jiří Mělník 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
433 Hejkal Dominik Havlíčkův Brod 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
433 Novotný Bedřich Kouřim 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
433 Kianičková Jitka Peruc 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
433 Mikeš Jakub Tis 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
433 Hlaváček Aleš Ostřešany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
433 Skryja Matěj Ostrov nad Oslavou 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
433 Hnilička Radomír Kunštát 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
433 Adamovič Andreas Pečky 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
433 Němec Jan České Budějovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
433 Zlechovec Stanislav st. Rakovník 5 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
433 Matouš Karel Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
433 Horák Antonín Lodín 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
433 Derner Zdeněk Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
433 Danko Karel Žeretice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
433 Tušinovský Pavel Červená Voda 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
433 Hess Tomáš Zálší 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
433 Řeháček Jiří Tachov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
433 Sulan Martin 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
433 Pešoutová Adéla 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
433 Melezínek David Vojtěchov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
433 Erben Ladislav st. Vrchlabí 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
433 Matoušek Marek Rašovice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
433 Franc Tomáš Náchod 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
433 Chrz Vojtěch Hradec Králové 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
433 Hrabáková Aneta 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
433 Němeček Jiří Nové Město na Moravě 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
433 Kuzyk Serhiy Jeseník 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
433 Janďourek Nikolas Nové Město na Moravě 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
433 Klouček Tomáš Josefův Důl 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
433 Nový Miroslav Liberec 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
433 Pikl Stanislav Pacov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
433 Valchař Jan Karlovy Vary 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
433 Horký Petr Vrchlabí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
433 Bleho Pavel Liberec 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
433 Matal Karel Černá Hora 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
433 Mareš Pavel Praha 7 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
433 Kameš Petr Čejov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
433 Kolář Petr Ledeč 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
433 Vraný Oldřich 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
433 Štěrbová Adéla Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
433 Andrž Ladislav Bolehošť 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
433 Muchová Nikola Ústí nad Orlicí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
433 Lang Jindřich Mariánské Lázně 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
433 Lukš Benjamin 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
433 Fryntová Natálie Dolní Branná 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
433 Holý Zdeněk ml. Plzeň 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
433 Drag Michal Kudowa Zdrój 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
433 Menšík Jiří Dačice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
433 Mrázek Petr  Velká Hraštice 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
433 Vorlíček František Kostomlátky 5 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
433 Halbrich Václav Litvínov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
433 Zbytovský Roman Unčín 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
433 Macků Ondřej Dačice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
433 Fikar Matěj Lodín 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
433 Kopecký Jan Pardubice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
433 Kubeš Václav Levousy 5 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
433 Paclt Pavel Louny 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
433 Pavlíček Kamil Žďár nad Sázavou 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
433 Poláček Matěj Teplá 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
433 Šulc Milan Trubín 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
433 Moravec Petr Čejov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
433 Melezínek Martin 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
433 Vébrová Natálie 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
433 Sychra Vladimír Jenišovice 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
505 Roušal Luděk Libiš 10 0 0 0 0 2 1 0 0 0 1
506 Šitina Josef Velká Jesenice 5 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
506 Hybner Pavel  Mnichovo Hradiště 14 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
508 Povolný Zdeněk  Karlovy Vary 12 0 0 0 0 1 1 2 0 0 0
509 Nováková Renata  Hrobice 7 0 0 0 0 1 1 1 0 0 1
510 Cablk Jan Pravonín 3 0 0 0 0 1 1 0 0 0 1
511 Vágenknecht Adam Pardubice 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
511 Mokrý Jan Uhlířské Janovice 18 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
511 Würz Dalibor Hořesedly 3 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
514 Kronich Daniel Litvínov 3 0 0 0 0 1 0 1 1 0 0
515 Mokrý Jiří ml. Havlíčkův Brod 5 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0
515 Pišna Celestýn Kamenice 8 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0
517 Jandejsek Zdeněk Zruč nad Sázavou 3 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
517 Čermák Eliáš  Votice-Srbice 3 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
517 Rolník Filip Chýšť 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
520 Salač Bořivoj Čáslav 2 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0
521 Cingroš Roman Stod 5 0 0 0 0 1 0 0 0 2 0
522 Paulovič Marek Chlum u Třeboně 3 0 0 0 0 1 0 0 0 1 1
523 Baďura Václav Karlovy Vary 4 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
523 Číž Luboš  Jindřichův Hradec 9 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
523 Kalčík Matěj Plzeň 2 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
523 Tvaroh Jan Nová Ves u Českých Budějovic 3 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
527 Kubový Dominik Městec Králové 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
527 Krakowitzer Jiří Třeboň 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
527 Chýle Karel Ústí nad Labem 6 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
527 Míchal Jan Nová Bystřice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
527 Šmitmajer Marek Křečice 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
527 Bříza Petr Hostinné 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
527 Dvořák Oldřich  Mělčany 6 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
534 Hankocy Jaroslav Brno 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Daniel Jiří Pacov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Šimanský Lukáš Jihlava 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Bárta Oldřich Nýrsko 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Sommer Aleš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Kovář Miloslav Králova Lhota 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Novotný Antonín Klášterec nad Ohří 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Matoušek Miroslav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Jarý Radek Příbram 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Vojtíšková Karolína Semily 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Růžičková Lucie Morašice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Vraný Antonín 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Sobotka Jiří ml. Žďár nad Sázavou 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Šuchal Adam Markovice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Jánský Václav 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Mareš Jan ml. 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Lukš Martin Moravské Budějovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Voženílek Václav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Vlasák Michal Vrchlabí 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Nauš Vladislav Blížejov 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Seifert Jaroslav Borohrádek 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Aichler Jiří Čelákovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Dann Oliver 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Mika Miroslav Přišimasy 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Němec Luboš Těchobuz 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Sochor Jaroslav st. Hluboká nad Vltavou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Slavík Tomáš Humpolec 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Břeň Miroslav ml. Jimramov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Dyba Jáchym Český Těšín 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Kouřil Jan Břilice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Pošmurná Zuzana 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Příhoda Dalibor 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Bitner Radek Borohrádek 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Burak Oleg Praha 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Beroušek Petr Plzeň 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Beránek Jaroslav Světlá nad Sázavou 6 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Zajíc Ladislav Kamenice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Slavík Michal Kopidlno 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Grád Tomáš Žleby 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Vrábel Pavel Chlumín 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Cuhorka Aleš Přelouč 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Škubal Hanuš Sokolov 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Sálová Barbora Nová Paka 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Vican Michal Přeštice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Beck Milan Prachatice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Zikmund Martin Lomnice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Borovka Petr Vodňany 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Verner Vladimír Smolnice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Matoušek Tomáš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Lojín Jan Příbram 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Volenik 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Vernerová Ema Bělá pod Bezdězem 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Landfeld Vojtěch Nová Paka 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Pětík Marek Libišany 13 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Gorový Luděk Libčice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Barcíková Jana Jaroměř 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Mareš Jakub Plačkov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Procházka Jiří Mladá Boleslav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Zvolánek Jan Chotěboř 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Rangl Jakub Planá 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Beránková Eliška Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Kadlec Vratislav Benátky nad Jizerou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Jörka Roman 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Tobiášek Ladislav  Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Frič Michal Koválovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Reiter Jiří Vrát 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Olijnyk Igor Nové Město u Chlumce nad Cidlinou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Kozlík Jakub 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Novák Radek Blatnice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Břeň Emil Jimramov 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Viktora Martin Mirochov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Provazník Michal Dřenice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Richter Dalibor Rumburk 5 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Pujmanová Edita 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Dřízhalová Ema 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Waligóra Jan Polsko 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Skačan Ivan Žlutice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Kudrna Šimon Hradec Králové 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Bártíková Diana 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Šibor Jaroslav Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Janďourková Eliška Nové Město na Moravě 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
534 Kaufman Pavel Stráž pod Ralskem 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
616 Michková Eva Orel 6 0 0 0 0 0 2 0 1 1 0
617 Malý Jiří st. Korouhev 4 0 0 0 0 0 1 3 0 0 0
618 Lenárd Tibor 2 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0
618 Pavlík František Březnice 2 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0
618 Miklian Roman Petrovice 2 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0
618 Boháček Lukáš Pardubice 4 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0
622 Kašparová Lenka Jaroslav 6 0 0 0 0 0 1 0 1 1 0
623 Tomšík Jan Křižanov 2 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
623 Zaplatílek Tobiáš Špindlerův Mlýn 2 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
623 Blatný David Brno 2 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
623 Pučeník Pavel Kdyně 5 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
623 Vágenknecht Dan Pardubice 2 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
628 Jurkovič Alois Staňkovice 2 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0
628 Zemen Petr Žďár nad Sázavou 6 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0
630 Petříček Jan Poběžovice 5 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
630 Klement Antonín  Chranišov 12 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
632 Lonský Václav Zdislavice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Snítil Jan Jeníkovice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Pavlovič Petr Přestavlky 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Zelený Jiří Kocbeře 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Marek Michael Počátky 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Váňa Vlastimil Tatce 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Kubeš Jaroslav Koštice 7 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Nevyjel David Starý Kolín 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Bláha Michal Chrast 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Vajsar Lukáš ml. Česká Metuje 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Kyselý Jakub Jimramov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Kasan Tomáš Chrudim 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Žítek Ondřej Tuněchody 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Brzobohatý Michal Šestajovice 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Štantejský Karel Malá Skála 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Bořík Michal 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Novotný Jiří České Velenice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Staněk Vojtěch Tuněchody 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Pavlíček Václav ml. Ledeč nad Sázavou 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Soboslaj Damir 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Janouch Miroslav  Všechlapy 15 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Mareš Miroslav Krchleby 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Rašek Martin Pacov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Dania Antonín 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Pleskač Antonín Libice nad Doubravou 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Pešout Daniel Březí 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Flener Tadeáš 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Beneš Milan Tušť 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Šmůla Štěpán Dobřany 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Hamouz Zdeněk Česká Lípa 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Kozlík Vít 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Hnízdil Milan Prosečné 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Čížek Pavel Mariánské Lázně 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Kaplan Jan Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Tužil Štěpán Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Halamka Luboš Dobříš 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Toman Lukáš Praha 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Šulc Jindřich 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Mannová Lucie Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Wacka Petr Mariánské Lázně 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Spálenka Vratislav 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Klučina Daniel Hostinné 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Toman František st. Jaroměřice nad Rokytnou 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Oberreiter Zdeněk st. Hamry nad Sázavou 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Hamouz Marek Česká Lípa 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Roky Džepa Jablonec nad Nisou 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Kerouš Ivan ml. Nové Město nad Metují 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Krupka Jiří Telce 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Vávra Luboš Lanškroun 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Novák Antonín Rovensko 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Müller Matěj 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Brič Petr Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Sedlář Ivan Borová 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Janečka Martin Velký Týnec 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Ludvík Tomáš st. Vamberk 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Urbánek Šimon Tuněchody 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Tejnecký Miroslav Zbraslavice 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Bříza Matěj Hostinné 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Holý Zdeněk st. Plzeň 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Pekárek Stanislav Louny 6 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Adámek Luděk Zábrodí 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Ďásek František Havlíčkův Brod 9 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Macháně Zdeněk 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Halamka Martin Dobrá Voda 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Fraj Pavel Horní Dubenec 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Zvoník Bedřich Kobylníky 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Šuhaj Robert Frymburk 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Kyselý Libor Jimramov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Pantůček Jakub ml. Strachujov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Hofman Denis Nový Bor 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Glencner Marek Sruby 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Štancl Roman Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Kochman Vladimír 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Jungwirt Milan Strakonice 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Konopásek Josef Polička 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Bláha Aleš 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Koumová Barbora 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Kokeš Daniel Rozhovice 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Kozlík Vojtěch 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Reif Milan Hostinné 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Jánský Jan 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Slanař Josef Panenský Týnec 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Pechalová Andrea Hrušovany nad Jevišovkou 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Zeman Martin Semily 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Kolpaský Jan Zlosyň 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Rašek Zbyněk Pacov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Svoboda Adam Olešnice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Kaminský Jaroslav  Frýdštejn 8 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Eger David Majdalena 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
632 Studničný Daniel Buda 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
722 Mareš Jan ml. Praha 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0
722 Zrnová Jitka Benešov 11 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0
724 Zoul Artur Žatec 5 0 0 0 0 0 0 1 1 0 1
725 Dohnal František Ostrov 2 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
726 Bína Lukáš Dlouhý Most 15 0 0 0 0 0 0 1 0 3 0
727 Langer Josef Zdislavice 3 0 0 0 0 0 0 1 0 1 1
728 Machač Václav Drahov 3 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0
728 Zelenka Zdeněk Obrataň 4 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0
730 Unzeitig Bohuslav  Žďár nad Sázavou 9 0 0 0 0 0 0 1 0 0 2
731 Kašpar Richard Náchod 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
731 Zaplatílek Matyáš Špindlerův Mlýn 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
731 Hovorka Jan Teplá 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
734 Šebek Michal Turnov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Šmerák Tadeáš 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Janata Matěj Košťálov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Baařinková Nela Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Skokanová Adriana 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Marešová Gabriela 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Štěpánek Pavel Doudleby nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Malý Jiří ml. Korouhev 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Pevný Jakub 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Kasík Matouš Albrechtice nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Ungr Jiří Klatovy 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Hepnar David 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Zahradník Lukáš Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Lebeda Jiří Rakovník 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Komora Martin Chlumec nad Cidlinou 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Fikejs Matěj Lhota u Chroustovic 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Novotný Petr ml. 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Pecher Petr Strakonice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Vitha Petr Zliv 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Ivančík Ludovít Teplá 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Olbrich Petr st. Bechov 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Smejkal Jakub Pardubice 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Rambousek Josef Častolovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Lomoga Jan Novosedly nad Nežárkou 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Skalický Jakub Příbram 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Řehák Zdeněk Borohrádek - Šachov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Janda Vojtěch Pašinka 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Zahradník Michal Platenice 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Sewald Pavel 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Schindler Karel Lovosice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Grzybzyk Jan Polsko 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Kočí Jaroslav Praha 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Ščepka František Humpolec 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Novák Michal ml. Nové Město nad Metují 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Trousil Lukáš  Libín 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Hos Martin  Otín 7 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Hrdlička Jiří Bělá pod Bezdězem 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Chudárek Matyáš Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Bez Roman Pacov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Starý David Žeretice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Novicová Karolína 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Takácsová Nela Žďár nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Tlustý Luboš Svratouch 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Miková Simona Přišimasy 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Janata Karel ml. Košťálov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Hapák Jurij Žďár nad Sázavou 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Kohout Tomáš 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Petružálek Radim Pardubice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Kouba Michal 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Hroch Bedřich 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Sitta Bohuslav Taneček 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Hejda Richard Břežany 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Žemlička Milan Ostrov 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Forejt Jiří 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Holeček Matyáš Mnětice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Kozlov Daniel Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Tesařová Vendula Platenice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Novák Luboš Příbram 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Oliva Vladimír Třebíč 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Novák Josef Žďár 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Zavřel Jan Pomezí 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Škorpík Daniel Písečné 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Buřič Zdeněk Dolní Miletín 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Vegricht Martin Praha 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Kouba Martin 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Štafurik Daniel 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Zářecký Luděk Kostelec nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Kovář Jan 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Kasl Luboš Plzeň 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Hrubý Stanislav Suchomasty 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Hrazdíra Petr 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Vlk Petr Rumburk 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Marek Vladimír Třeboň 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Kaplan Pavel Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Hejnová Anna 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Přílepek Miroslav 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Mišák Jaroslav Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Dygrýn Jaroslav st. 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Brendl Patrik Lanškroun 6 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Kobicová Jasmína 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Samková Dagmar Hostinné 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
734 Tůma Jiří Rousínov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
816 Beneš Karel Bílina 10 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0
817 Benda Pavel  Mělník 4 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0
817 Schingler Karel Lovosice 2 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0
819 Pavlíček Václav st. Ledeč nad Sázavou 9 0 0 0 0 0 0 0 1 2 0
820 Kocábek Tomáš Nové Strašecí 3 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0
820 Záruba Petr Blato 2 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0
822 Staněk Petr Smečno 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1
822 Bartošová Eliška Kostelec nad Orlicí 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1
822 Seidl Jan Zbiroh 5 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1
822 Jurečková Jarmila  Hradec Králové 4 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1
826 Kaňák Petr Bohouňovice 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Krůta Miroslav Vroutek 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Novotný Petr st. Louka 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Fišera Jiří 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Šikl Miroslav st. Včelákov 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Špetla Ladislav 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Schovanec Jiří Pardubice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Bryška Jiří st. Svitavy 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Dudycha Jiří Krouna 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Kazda Jan Nýrsko 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 John Roman Opočno 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Rudy Sergej Koberovy 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Prokůpek Aleš Rozhovice 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Sochor Michal Petrohrad 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Fridrich Teodor Domašín 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Svoboda Jiří Pašinka 4 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Klouček Jan ml. Branná 5 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Trnka Vít Lišov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Kanický Jan Ostrov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Císař Martin Plzeň 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Nemeš Petr 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Bárta Václav Přeštice 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Kačírek Ondřej 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Kadlec František  Zlíč 9 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Wittvar Zdeněk st. Vrdy 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Housarová Tereza 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Cuhorka Jiří Přelouč 4 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Macho Bohuslav Vrchlabí 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Pišta Matěj Blešno 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Ngoxuan Robin Blížkovice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Lor Matyáš 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Malý František Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Janda Pavel st. Turnov 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Votoček Jiří 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Horký Lukáš Jilemnice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Bernard Michal Milín 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Hlinčík Josef Planá 4 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Daniš Petr Kácov 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Lévai Jan st. Karlovy Vary 6 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Miková Michaela Přišimasy 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Prášek Zdeněk Vémyslice 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Rajchlová Anna 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Móro Jaroslav Košťálov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Bak Tobias 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Řízek Jan 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Hladík Jiří Častolovice 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Štěpnička Martin Český Šternberk 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Jirků Michal 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Břinda Karel Blovice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Macháň Pavel Náchod 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Fišer Libor st. Louny 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Chlupáčová Monika Domanín 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Pefek Karel Kostelní Vydří 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Prokůpek Jan Rozhovice 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Weinfurter Werner Želnava 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Kalina Pavel Telce 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Kukla Jiří Pardubice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Kantor Jakub 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Říčařová Denisa Zdelov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Kwezour Martin Mladá Boleslav 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Pipek Matyáš 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Svoboda Ondřej ml. 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Mareš Jan Praha 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Velebil Petr 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Hampl Zdeněk ml. Hadačka 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Ticháček Václav Havlíčkův Brod 5 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Danyi Milan st. Bělá pod Bezdězem 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Rolf Jakub Vrchlabí 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Vojtěchovská Klárka Teplá 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Mergl Jakub Heřmanův Městec 6 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Halamková Barbora Nové Město nad Metují 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Macek Lukáš Modrá 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Klímová Dominika Bělá pod Bezdězem 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Franc Tadeáš Unčín 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Hromádko Petr Rozhovice 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Jankovský Marek Zdislavice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Ďásek Václav Těchobuz 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Teus der Vaal Nizozemí 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Landvojtovič Jan Smečno 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Voldán Lukáš Třibřichy 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Čechová Eliška Počátky 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Michalina Josef Jablonec nad Nisou 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Vondráček Jiří Měšice 9 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Kalus Petr Litomyšl 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Mádlová Iva Jindřichův Hradec 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Smrčka Zdeněk Strakonice 4 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Golenko Alexandr Kolín 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
826 Fictum David Mariánské Lázně 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
914 Rác Jaroslav Mutějovice 4 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
914 Lipták Vojtěch Špindlerův Mlýn 2 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
916 Dostálek Adolf Hostinné 4 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Přichystal Pavel 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Bárta Vít Vliněves 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Boháč Petr Ubušín 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Suchý Jakub Neratovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Boháček Antonín Pardubice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Mazour Petr Pardubice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Vondráček Denis 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Jiránek Jakub Vrchlabí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Jakoubek Jan 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Hasal František Chomutice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Tůmová Anna Libčice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Witvar Zdeněk st. Vrdy 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Berka Marek 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Čajko Ludvík Milín 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Jindra Jaroslav Reřichy 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Pavlovič Pavel ml. Přestavlky 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Tuček Ondřej Mnichovo Hradiště 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Toman Lukáš Častolovice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Richter Pavel Plzeň 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Breziňský Sebastian Polsko 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Slavík Jaromír Humpolec 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Pospíšil Pavel Nová Farma 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Gulabová Andrea Teplá 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Pavlovič Pavel Přestavlky 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Nožička Stanislav Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Zelený Vojtěch Zvole 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Rödl Karel Bečov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Lonský Filip Zdislavice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Kápičková Tereza Heřmanův Městec 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Pláteník Peter Praha 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Janáčková Jaroslava Havlíčkova Borová 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Svárovský David Čejov 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Havlík Jiří Dalečín 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Novotný Jiří ml. Zámrsk 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Sádlo Miloš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Slanina Mladé Buky 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Olejník Vladinír 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Fišerová Štěpánka Lodín 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Valchař Petr Valeč 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Novotný Milan Mezihoří 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Eder Vlastimil Brozánky 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Tichý Rudolf Bečváry 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Henychová Kateřina Klášter nad Dědinou 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Chládová Amálie Lipnička 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Kovář Jiří Jenišovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Hušek Jiří st. Tatobity 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Šuchalová Klára Markovice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Suchánek Jan 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Noskovič Jakub Strakonice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Houser Otakar Všechlapy 5 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Král Jaroslav st. Kovanice 5 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Smetana Vladimír Branná u Třeboně 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Dušánek Bohuslav st. Jaroměř 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Pánek Jan Nučice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Hovorka Antonín Žabonosy 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Koláčný Josef 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Musílek Petr  Chotěboř 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Dušek Jan ml. Kutná Hora 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Mandlík Roman Nová Paka 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Prokeš Roman Velká Bíteš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Wachtl Hynek Nové Strašecí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Weiss Bronislav Prachatice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Chřenovský Ivan Drnholec 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Neužil Lukáš Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Hrabák Matyáš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Čelechovský Martin Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Krásný Jan Liberec 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Pešek Jiří Řeřichy 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Čori Petr  Chodová Planá 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Kohlíček Antonín Vrchlabí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Šrámek Josef Holice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Klich Václav Rakovník 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Sochovič Marek 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Kovačka Josef Ratboř 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Lévai Josef Karlovy Vary 8 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Hušek David Koberovy 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Nádraský Lukáš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Macháček Jakub Býchory 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Sobotka Jiří st. Žďár nad Sázavou 10 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Baková Barbora 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Bidmon Pavel Korouhev 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Petrle Karel Řečice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Hamm Jindřich Kostelec nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Ondráková Eliška 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
916 Šimůnek Jiří Klatovy 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
1002 Dušek Jan Kutná Hora 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Provazníková Jitka Dřenice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Staněk Josef Tuněchody 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Kilas Vojtěch 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Daneš Jaroslav Louny 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Jón Richard  Chlum 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Vyhlídal Emanuel Borohrádek 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Werner Patrik Třeboň 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Danielovská Alice Chrudim 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Voženílek Tomáš Hradec Králové 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Jány Jan 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Svoboda Jakub Tábor 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Dynybil Martin 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Jarolím Petr 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Hejnicová Ema 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Mrázek Karel Mirovice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Zvoník Jakub Kobylníky 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Kudláček Václav Náměšť nad Oslavou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Vidím Jaroslav Renoty 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Štumpour Radek České Velenice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Netolický Ondřej Hlinsko 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Kemalík Norbert 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Heller David Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Roušar Jiří Korouhev 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Sabó Tadeáš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Kratochvíl Tomáš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Pelc Pavel Předklášteří 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Řezníček Samuel Doudleby nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Majoroš Vojtěch Karlovy Vary 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Svěžen Vladimír 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Pantúček Štěpán Unčín 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Porubský Kryštof Vidochov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Vejs David Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Buran Jakub 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Kubový Jiří Lukavice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Hašek Richard 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Černý Tomáš st. Přišimasy 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Adámek Jan Rudník 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Kocáb Jakub Újezd nad Lesy 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Jánský Lukáš 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Stěhule Petr 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Janoušek Vladimír 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Švanda Radek Česká Skalice 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Vašina Josef Kvítkovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Kubový Vladimír Městec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Hladík Tomáš  Dobruška 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Petržílka Vlastimil Vojkovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Břeň David Jimramov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Plášil Petr Těchobuz 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Bártko Jan Hrachovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Burian Jan Bělá 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Dřízhal Tomáš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Koryty Ondřej 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Louma Pavel Jablonec nad Nisou 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Michl Dominik 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Polívka František Albrechtice nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Glasser Tomáš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Dilnnoczenzo Mario 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Dax Ladislav Náchod 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Pech Josef 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Neuman David Most 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Šindelka Marek Strachujov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Žemlička Radek  Slatiňany 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Vojáček Tomáš Dolní Sokolovec 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Maštera David 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Buček Stanislav České Budějovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Kaplan Filip Přívozec 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Šotkovský David Starý Kolín 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Horáková Emílie 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Víšek Vojtěch Chrudim 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Bartoš Filip Hradec Králové 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Šír František Křižánky 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Tesařová Veronika Platenice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Kokšal Tomáš st. 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Jiřík Miroslav Myškovice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Vlasta Tomáš Bakov nad Jizerou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Dvořák Pavel 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Horáček Vojtěch Přelouč 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Špejzl Martin 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Dyntar Jiří st. Nové Město nad Metují 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Bartoň František Klášterec nad Ohří 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Loučka Bohumil Tři Sekery 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Klodner Marek Nemošice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Čoziková Gabriela Horní Maršov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Mareš Jiří Mnichovo Hradiště 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Pála Josef 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Špaček Karel 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Vrbský Vít Teplá 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Netolický Lukáš Skuteč 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Simandl Jan 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Kvapil Karel 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Huša Petr Babice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Kunešová Klára Neratovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Sychrová Soňa Jenišovice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Zeman Jaroslav Bobrová 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Cajthaml Petr Velenice 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Mareš Michal Jimramov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Kracík Ladislav Nová Paka 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Hrabě František Rumburk 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Zavacký Vojtěch Lhota u Potštejna 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Strolený Jindřich 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Červ Filip Pardubice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Dřízhal Karel st. 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Černý Tomáš ml. Přišimasy 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Král Pavel Havlíčkův Brod 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Paulovičová Barbora Třeboň 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Beck Jiří Prachatice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Štecher Josef Senožaty 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Karvánek Jiří Nové Město nad Metují 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Nekula Tadeáš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Souček Milan Chrastava 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Glasser Miroslav 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Motyčka Tomáš Vysoká u Holic 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Pujmanová Jana 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Vaněk Dalibor Vysoké Mýto 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Krejčí Michal Hněvkovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Bednář Roman Strachujov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Pechová Veronika Púchov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Rádler Daniel Robčice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Dřízhal Karel 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Kutička Pavel Novosedly 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Janota Jaromír Březnice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Kolbábek Petr Radostín 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Líbal Kryštof Chrast 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Lejsek David 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Dostálová Eliška Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Kokšal Tomáš ml. 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Bady Roman 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Kubíček Pavel Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Hyroš Radek Rakovník 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
1002 Prokop Richard Malá Skála 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2021, Rybářské žebříčky, z.s.