Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 205 termínů závodů
V minulosti zadáno 5607 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Kraj Karlovarský - 01.01.2018 - 31.12.2018

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 117 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Perout Josef Perštejn 9 2 0 1 2 0 1 1 0 1 0
2 Sütto Petr Ostrov 3 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0
3 Mackura Zdeněk Pernink 9 1 0 0 1 1 0 0 0 0 1
4 Beňo Jindřich Nové Spořice 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
5 Ševčík Petr Louny 4 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0
6 Hrdlička Jaroslav Mariánské Lázně 4 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
6 Motl František Bečov 6 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
6 Záhora Petr Bílina 5 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
9 Harant Antonín Plzeň 3 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
10 Velíšek Pavel Kynšperk 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Školoud Vladimír 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Porazík Jakub Kolešov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Lévai Jan st. Karlovy Vary 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Lokaj Jakub Loket 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Münzer Josef Nové Sedlo 11 0 1 1 0 1 0 0 1 1 1
16 Sobotka Josef Perštejn 5 0 1 1 0 0 0 0 1 0 0
17 Klement Antonín Chranišov 10 0 1 0 0 0 0 1 0 1 0
18 Macháček Pavel Loučky 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Houška Richard 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Kopčová Hana Nové Sedlo 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Vojíř Radek 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Valchař Petr Nejdek 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Michálková Tereza 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Oškrobany Jan 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Orgoň Roman Tachov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Vican Marek Přeštice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Vejřík Vítězslav Nové Sedlo 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Čáp Jiří Klášterec nad Ohří 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
29 Seidl Jan Zbiroh 2 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
30 Hložek František Bílina 5 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
31 Bártík Miloslav Plzeň 4 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
32 Šilpoch Filip 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
32 Hampejs David Bílina 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
32 Myslík František 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
32 Šmůla David Dobřany 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
32 Puškaš Pavel Karlovy Vary 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
32 Hrdlička Vojtěch Mariánské Lázně 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
32 Krupka Jiří Telce 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
32 Marek Jan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
32 Sochor Martin ml. Petrohrad 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
41 Povolný Zdeněk Karlovy Vary 7 0 0 0 2 0 1 0 0 0 0
41 Pekárek Stanislav Louny 3 0 0 0 2 0 1 0 0 0 0
43 Staněk Roman st. Karlovy Vary 2 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
44 Staněk Roman ml. Karlovy Vary 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
44 Bičík Vojtěch 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
44 Potužák Karel Luby u Chebu 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
44 Výborný Jiří Teplá 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
44 Wenzel Roman Loučky 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
44 Lipka Jiří Perštejn 6 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
50 Skřivánek Milan Plesná 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
51 Majoroš Vojtěch Karlovy Vary 4 0 0 0 0 1 0 1 1 0 0
52 Klein Jiří Karlovy Vary 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
53 Fictum David 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
53 Hronek Karel Luby u Chebu 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
53 Sochorová Hana Petrohrad 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
53 John Miroslav Roudnice nad Labem 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
53 Pavlík Petr Sokolov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
53 Hlaváček Jakub Loučky 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
53 Vican Roman Přeštice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
53 Vilček Matěj 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
61 Baďura Václav Karlovy Vary 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 2
62 Stark Šimon Loket 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
62 Macák Jan Luby u Chebu 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
62 Král Josef ml. 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
62 Hrdličková Anna Mariánské Lázně 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
62 Pavlík Pavel st. Sokolov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
62 Lešták Ladislav 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
68 Králíček Jiří Nová Role 3 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
69 Vrbas Miroslav 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
70 Nožka František Hazlov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
70 Kopčo Jan Nové Sedlo 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
70 Stránský Petr Plesná 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
70 Poživil Jakub Kynšperk 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
70 Zuberová Kamila Loket 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
70 Tlustý Michal Cheb 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
70 Werner Tobias 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
70 Nosál Pavel Cheb 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
70 Bureš Milan Cheb 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
70 Opata Martin Luby u Chebu 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
70 Kopčo Rostislav Chodov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
70 Planěk Pavel Starý Rybník 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
70 Makarský Michal Karlovy Vary 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
70 Vantura Pavel Cheb 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
70 Sochor David Mariánské Lázně 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
70 Hanuš Libor Luby u Chebu 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
70 Horváth Jan Starý Rybník 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
70 Hlaváček Otto Mariánské Lázně 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
70 Matějka Zdeněk Hazlov 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
70 Maxa Jan Mariánské Lázně 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
70 Lešták Ladislav ml. 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
70 Varadi Miroslav Nová Farma 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
70 Fuks Jan Luby u Chebu 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
70 Mixová Lenka 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
70 Beníšek Jan Starý Rybník 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
95 Ečer Karel Horní Slavkov 6 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0
96 Hájek Petr Karlovy Vary 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
96 Majer Milan Luby u Chebu 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
96 Tlustá Hana Loket 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
96 Homolka Martin Chodov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
96 Bartoň František Klášterec nad Ohří 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
96 Munllingerová Lenka Nové Sedlo 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
102 Barták Jaroslav Loket 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
102 Novotný Antonín Klášterec nad Ohří 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
102 Mach Václav Pernink 6 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
102 Otčenášek Leoš Most 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
102 Nosál Jakub Loket 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
102 Smihrodský Stanislav Tachov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
102 Půta Jiří Plzeň 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
102 Hochman Jiří 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
102 Matějka Petr Luby u Chebu 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
111 Krůta Jaroslav 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
111 Šilhavý Stanislav Třemošná 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
111 Bartošek Jakub Loket 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
111 Karásek Pavel 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
111 Oberfalzer Jan Karlovy Vary 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
111 Bauerová Štěpánka Nové Sedlo 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
111 Bauer František Karlovy Vary 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.