Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 9 termínů závodů
V minulosti zadáno 7735 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Celostátní - 01.01.2020 - 31.12.2020 - Závody dvojic



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 478 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Drápal Vlastimil Jindřichův HradecRum team Jindřichův Hradec3929230.67
2Bertok Milan DubloviceRum team Jindřichův Hradec3767625.33
3Kratochvíl PetrNová Bystřice2626231.00
3Volf Josef ml.Nová Bystřice2626231.00
5Mojžíš Lukáš České Budějovice3565618.67
6Andrž LadislavBolehošť2484824.00
6Kubec Tomáš LanškrounGold Fish team2484824.00
8Bláha Aleš2464623.00
8Bořík Michal2464623.00
10Hála JaromírRoudnice nad Labem1454545.00
10Čtverák JaroslavRoudnice nad Labem1454545.00
12Druxa JosefTeplice1434343.00
12Halíř LukášOsek1434343.00
14Melichar Tomᚎďár nad Sázavou2424221.00
15Staněk KarelSmečno1414141.00
15Staněk PetrSmečno1414141.00
17Belušiak Ladislav Jindřichův HradecBobr team Jindřichův Hradec2404020.00
17Bernard MichalMilín1404040.00
17Kupsa Jan ml.Buřenice1404040.00
17Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team2404020.00
17Skalický MatějMilín1404040.00
17Vašata Matěj Kvasiny2404020.00
17Škorpík DanielPísečné1404040.00
17Škorpík FrantišekPísečné1404040.00
17Švec JakubZhořec1404040.00
26Würz DaliborHořesedly1393939.00
26Šikovný RomanRakovník1393939.00
28Doležán Nikola ChotěbořVysočina team1383838.00
28Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team1383838.00
28Kopic MilanHumpolec1383838.00
28Krtek AlešHumpolec1383838.00
28Neuber JanČejov1383838.00
28Říha BohumilSvětlá nad Sázavou1383838.00
34Brychta JanVtelno1373737.00
34Šíma BohumilVtelno1373737.00
36Bartoněk Lukáš Předměřice nad LabemRybářský ráj Hradec Králové1363636.00
36Dušák Pavel st.Novosedly nad Nežárkou1363636.00
36Kandr FilipOkrouhlička1363636.00
36Kukla JiříPardubice1363636.00
36Studnička JanPardubice1363636.00
36Trnka Aleš TřesoviceRybářský ráj Hradec Králové1363636.00
36Černý Jindřich ml. Jindřichův HradecBobr team Jindřichův Hradec2363618.00
36Šimánek JakubRouštany1363636.00
44Charvát Lukáš ČernčiceRebels team1353535.00
44Chýle KarelÚstí nad Labem1353535.00
46Barát RichardBrno1343434.00
46Beneš MilanTušť1343434.00
46Duba LadislavŽďár nad Sázavou1343434.00
46Jaroš MarekHostinné1343434.00
46Jaroš ZdeněkHostinné1343434.00
46Klouček Jan ml.Branná1343434.00
46Košina PavelDomanín1343434.00
46Pavlíček RadomírŽďár nad Sázavou1343434.00
46Růžička PavelDašice1343434.00
46Taichner Radek Mikulovice1343434.00
46Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team2343417.00
57Hovorka JanTeplá1333333.00
57Výborný JiříTeplá1333333.00
59Jány JakubTrojany1323232.00
59Jány ZdeněkTrojany1323232.00
59Kopa Stanislav MoravičanyHungerfish team1323232.00
59Marounek PetrNová Bystřice1323232.00
59Palán LeošVilémov1323232.00
59Poslušný Josef ml. Lípa nad OrlicíBlack Fish team1323232.00
59Rujzl PetrČeská Třebová1323232.00
59Sedláček RadekČeská Třebová1323232.00
59Svárovský TomášHumpolec1323232.00
59Synek Martin ChoceňGold Fish team2323216.00
59Volf JosefNová Bystřice1323232.00
59Šrámek Petr OpočínekHungerfish team1323232.00
71Jeníkovský JanHokov1313131.00
71Porazík Václav KolešovRebels team1313131.00
73Břeň ZdeněkJimramov1303030.00
73Kratochvíl Jakub Hradec KrálovéBlack Fish team1303030.00
73Mlčák LubošDomanín1303030.00
73Neumann ZdeněkDomanín1303030.00
73Novotný MilanDešná1303030.00
73Pocar KamilDešná1303030.00
73Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni1303030.00
73Číž Luboš Jindřichův HradecRum team Jindřichův Hradec2303015.00
73Švarc PavelJimramov1303030.00
82John MiroslavRoudnice nad Labem1292929.00
82Křivánek MiroslavRoudnice nad Labem1292929.00
84Dostál MatoušKrálíky1282828.00
84Fröhlichová DianaBedworth1282828.00
84Hovorka ZdeněkVír1282828.00
84Kolář RadimVír1282828.00
84Maroušek BohumilČeské Velenice1282828.00
84Maroušek TomášČeské Velenice1282828.00
84Matějka VáclavNové Hrady328289.33
84Mrvečka Patrik Týniště nad OrlicíPodorlické vydry1282828.00
84Mrvečka Petr Týniště nad OrlicíPodorlické vydry1282828.00
84Mrázek PetrVelká Hraštice1282828.00
84Pazderka Adam Hradec Králové1282828.00
84Pazderka LubošHradec Králové1282828.00
84Vymazal LubomírSenice na Hané1282828.00
84Vymazalová ZuzanaSenice na Hané1282828.00
98Jindra JaroslavReřichy1272727.00
98Pešek JiříŘeřichy1272727.00
100Bareš Vladimír SlepoticeVeteráni1262626.00
100Hejč JindřichKunštát1262626.00
100Hnilička RadomírKunštát1262626.00
100Hodík MartinSlepotice1262626.00
100Mokrý Jiří ml.Havlíčkův Brod1262626.00
100Mokrý Jiří st.Havlíčkův Brod1262626.00
100Pinkas JanČervená Voda1262626.00
100Růžička Miroslav st.Tábor2262613.00
100Slanina MiroslavKrálíky1262626.00
100Vejs DavidHradec Králové1262626.00
100Řádek JaroslavKaplice1262626.00
111Halíř JiříMost1252525.00
111Hejný JiříSmolnice1252525.00
113Blaščík PetrStaré Jesenčany1242424.00
113Boháček LukášPardubice1242424.00
113Chvála Jan SezemiceHungerfish team2242412.00
113Fuchs JanČervená Voda1242424.00
113Golenko AlexandrKolín1242424.00
113Havránek RadekČejov1242424.00
113Hottmar JiříBrandýs nad Orlicí1242424.00
113Kadlec VítězslavBrandýs nad Orlicí1242424.00
113Kameš PetrČejov1242424.00
113Malý Jiří st.Korouhev1242424.00
113Mikeš Jaroslav1242424.00
113Sadloň Jan1242424.00
113Tušinovský PavelČervená Voda1242424.00
113Zavřel JanPomezí1242424.00
113Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team1242424.00
113Šupol Michal Rychnov nad KněžnouPodorlické vydry2242412.00
113Šupol Petr LibišanyPodorlické vydry2242412.00
130Novák PetrChranišov1232323.00
130Sütto PetrOstrov1232323.00
132Brádler PavelČervená Voda1222222.00
132Brádler PetrČervená Voda1222222.00
132Cablk JanPravonín1222222.00
132Hnilička JiříČeské Velenice1222222.00
132Hála OndřejNihov1222222.00
132Jakeš JanVratislávka1222222.00
132Kašpar RichardNáchod1222222.00
132Kubcová NatálieLanškroun1222222.00
132Kupka Tomáš Hradec Králové1222222.00
132Mokrá Jana Najdek1222222.00
132Motyčka MartinSkuhrov nad Bělou1222222.00
132Scholz JaromírHorní Dubňany1222222.00
132Semerád VladislavTýnec nad Sázavou1222222.00
132Sobotka Miroslav Žďár nad Sázavou1222222.00
132Spěvák Milan st.České Velenice1222222.00
147Hora František ml.Václav1212121.00
147Hora František st.Václav1212121.00
149Bureš VáclavNová Ves1202020.00
149Chvála Petr SezemiceHungerfish team1202020.00
149Dvorský MilanPředměřice1202020.00
149Kuchař JiříLipová-lázně1202020.00
149Levinský MarekLázně Bohdaneč1202020.00
149Macků BohumilDačice1202020.00
149Menšík JiříDačice1202020.00
149Skalický JakubMilín1202020.00
149Skalický MiroslavMilín1202020.00
149Trojan Roman st.Nová Ves1202020.00
149Tvaroh JanNová Ves u Českých Budějovic1202020.00
149Voženílek JaromírBrandýs nad Orlicí1202020.00
149Řeha BřetislavLipová-lázně1202020.00
149Šebetka MichalBrandýs nad Orlicí1202020.00
149Škrna JanSuchdol nad Lužnicí1202020.00
164Mackura Zdeněk PerninkBezrybky1191919.00
164Münzer Josef Nové Sedlo1191919.00
166Aleksandrová Alena Hradec KrálovéRybářský ráj Hradec Králové1181818.00
166Banašík MichalČeské Velenice1181818.00
166Banašík RobinČeské Velenice1181818.00
166Chromec TomášLanškroun1181818.00
166Fajman DavidPraha1181818.00
166Havlát JanOpatov1181818.00
166Hickl PavelČeská Třebová1181818.00
166Jonáš JosefPelhřimov1181818.00
166Keyzer YuriyJablonné nad Orlicí1181818.00
166Krobot Jiří Dolní ČermnáJ.D.J. Fish team1181818.00
166Kubík ZdeněkChoceň1181818.00
166Laci Vladimír1181818.00
166Lánský PetrČeská Skalice1181818.00
166Novák JosefLedeč nad Sázavou1181818.00
166Němeček JosefChoceň1181818.00
166Pajer StanislavLedeč nad Sázavou1181818.00
166Pišl Jan TřesoviceRybářský ráj Hradec Králové1181818.00
166Sochor Jaroslav st.Hluboká nad Vltavou1181818.00
166Tošer Jaroslav ml.Ústrašín1181818.00
166Vaňous RadekČeská Třebová1181818.00
186Chýle OldřichBílina1171717.00
186Slezák TomášSokolov1171717.00
186Záhora Petr BžanyBezrybky1171717.00
186Ševčík PetrLouny1171717.00
190Greguš JozefJablonné nad Orlicí1161616.00
190Hrstka PavelSlaný1161616.00
190Hubálek MiroslavJablonné nad Orlicí1161616.00
190Kasík JanKladno1161616.00
190Kašpar PetrVysoké Mýto1161616.00
190Mikl JanČeské Velenice1161616.00
190Mikl JiříČeské Velenice1161616.00
190Petružálek JiříPlotiště nad Labem1161616.00
190Polák PetrVysoké Mýto1161616.00
190Pětík MarekLibišany1161616.00
190Slavík AlexejVilémov1161616.00
190Snášel RadekČerná Hora1161616.00
190Snášelová KateřinaČerná Hora1161616.00
190Tošer Jaroslav Ústrašín1161616.00
204Bauer JiříKunštát1141414.00
204Grünwald PetrBrandýs nad Orlicí1141414.00
204Kosař Jiří ml.Opočno1141414.00
204Kosař Jiří st.Opočno1141414.00
204Kosmák MartinHamry nad Sázavou1141414.00
204Kovačka JosefRatboř1141414.00
204Kutílek MilanHorní Heřmanice1141414.00
204Miček FrantišekKřetín1141414.00
204Polovic Ladislav Žďár nad Sázavou1141414.00
204Pouk Lukáš ml.Bystřec1141414.00
204Pouk Lukáš st.Bystřec1141414.00
204Vychytil LubomírBrandýs nad Orlicí1141414.00
204Zelenka David1141414.00
204Řeháková KarlaNové Hrady1141414.00
218Faitl Jiří ml.Karlovy Vary1131313.00
218Faitl Jiří st.Karlovy Vary1131313.00
220Belušiaková VendulkaJindřichův Hradec1121212.00
220Chlupáčová MonikaDomanín1121212.00
220Klouček Jan st.Branná1121212.00
220Kočí Josef Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště1121212.00
220Kořínek TomášRychnov u NH1121212.00
220Lysák Josef st.Králec1121212.00
220Lysák PetrKrálec1121212.00
220Mannová LucieBystřice nad Pernštejnem1121212.00
220Němeček JiříNové Město na Moravě1121212.00
220Svoboda Stanislav ml.Čejov1121212.00
220Svoboda Stanislav st.Čejov1121212.00
220Sýkora VáclavKamenná1121212.00
220Vlček Petr Častolovice212126.00
220Černý Jindřich Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště1121212.00
234Antony Tomáš ml.Veltěže1111111.00
234Antony Tomáš st.Veltěže1111111.00
234Thomajer JiříKdyně211115.50
237Carboch ZdeněkVrchotovy Janovice1101010.00
237Dvořák OldřichDalečín1101010.00
237Emmins JarmilaHorní Lipka1101010.00
237Hadač PavelHorní Lipka1101010.00
237Hanych JaroslavDalečín1101010.00
237Kalous ŠtěpánLichkov1101010.00
237KalousováLichkov1101010.00
237Košumberský Karel st.Nová Ves nad Lužnicí1101010.00
237Mikl JanNová Ves nad Lužnicí1101010.00
237Provazník JiříDřenice1101010.00
237Rožnovský JosefVrchlabí1101010.00
237Turský DavidKrchleby1101010.00
237Turský Jindřich Krchleby1101010.00
237Čermoch JiříVrchotovy Janovice1101010.00
237Šajerman VladimírVrchlabí1101010.00
237Žemlička Radek Slatiňany1101010.00
253Dičko DavidKlášterec nad Ohří1999.00
253Novotný AntonínKlášterec nad Ohří1999.00
255Hodík MiroslavSedlčany1888.00
255Hodíková JiřinaSedlčany1888.00
255Holý DavidČeské Velenice1888.00
255Kalášek JiříJimramov1888.00
255Kalášek MichalJimramov1888.00
255Landa MilošSirákov1888.00
255Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíJ.D.J. Fish team1888.00
255Novotný JiříČeské Velenice1888.00
255Poslušný JosefLípa nad Orlicí1888.00
255Sácký MiroslavRousínov1888.00
255Trousil LukášLibín1888.00
255Tůma JiříRousínov1888.00
255Volf JakubŽďár1888.00
255Říčař David ZdelovJ.D.J. Fish team1888.00
269Bartoň FrantišekKlášterec nad Ohří1777.00
269Bauer FrantišekKarlovy Vary1777.00
269Fenclová EvaRakovník1777.00
269Hampejs AntonínMost1777.00
269Klein JiříOtovice1777.00
269Klement AntonínChranišov1777.00
269Klimeš MilanPřeštice1777.00
269Klíma Pavel ml.Otovice1777.00
269Kolčava TomášSmolnice1777.00
269Krejčí PetrKněževes1777.00
269Králíček JiříNová Role1777.00
269Kučera MichalKarlovy Vary1777.00
269Lévai Jan st.Karlovy Vary1777.00
269Lévai JosefKarlovy Vary1777.00
269Mach VáclavPernink1777.00
269Makarský MichalKarlovy Vary1777.00
269Oberfalzer JanKarlovy Vary1777.00
269Poláček DavidTeplá1777.00
269Povolný Zdeněk Karlovy Vary1777.00
269Pučelík ZdeněkKdyně1777.00
269Rittich KarelBřezno1777.00
269Rozum PavelTřemošná1777.00
269Skoumal Milan ml.Vysoké Březno1777.00
269Skoumal Milan st.Vysoké Březno1777.00
269Varadi MiroslavNová Farma1777.00
269Verner VladimírSmolnice1777.00
269Vinter PatrikKněževes1777.00
269Vána JindřichPraha1777.00
269Váňa Tomáš ZlosyňRebels team1777.00
269Zlechovec Stanislav ml.Rakovník1777.00
269Šebo JiříRotava1777.00
269Šesták JindřichPřeštice1777.00
269Šilhavý StanislavTřemošná1777.00
302Chválová Lubica SezemiceHungerfish team1666.00
302Fiala MilanČeské Velenice1666.00
302Jiříček Jaroslav Vysoké MýtoGold Fish team1666.00
302Klečák MiloslavOnomyšl1666.00
302Krytinář JiříDolní Rožínka1666.00
302Král RostislavDolní Morava1666.00
302Mokrý JanUhlířské Janovice1666.00
302Mrštík FrantišekSuchá1666.00
302Mázl FrantošekSuchá1666.00
302Pulcar LukášJindřichův Hradec1666.00
302Votava JanVěcov1666.00
302Zahradník Vlastimil Vysoké MýtoVeteráni1666.00
302Škorpík JanUbušín1666.00
302Špatný Jan ml.Dolní Bukovsko1666.00
302Špatný Jan st.Dolní Bukovsko1666.00
317Chudárek Vlastimil ml.Bystřice nad Pernštejnem2442.00
317Chudárek Vlastimil st.Bystřice nad Pernštejnem2442.00
317Hanzl VojtěchBohuňovice1444.00
317Kaňák PetrBohouňovice1444.00
317Kopecký JanPardubice1444.00
317Mann AlešBystřice nad Pernštejnem1444.00
317Mann Pavel sen.Bystřice nad Pernštejnem1444.00
317Navrátil Vladimír st.Brno2442.00
317Pučelík PavelHolýšov1444.00
317Venc VáclavHorní Lipka1444.00
317Vencová BlankaHorní Lipka1444.00
317Víšek PavelJaroměř1444.00
317Černý JanPardubice1444.00
317Šír Josef st.Čestice1444.00
331Adámek RadekBrno1222.00
331Ambroz FrantišekSenice na Hané1222.00
331Bečka PavelPlevnice1222.00
331Bečková LenkaPlevnice1222.00
331Bečán LadislavLomeček1222.00
331Bláha AntonínRancířov1222.00
331Bláha Jiří.1222.00
331Bláha LubomírTřebíč1222.00
331Bláha MarekRancířov1222.00
331Bláha RichardRancířov1222.00
331Bošek StanislavBrno1222.00
331Budíček MilošČeský Rudolec1222.00
331Bureš BřetislavProstějov1222.00
331Buzek PavelČeský Rudolec1222.00
331Böhm JanVodňany1222.00
331Böhm Jan ml.Vodňany1222.00
331Bělovský JosefHumpolec1222.00
331Břeň EmilJimramov1222.00
331Chovanec BohumilZruč nad Sázavou1222.00
331Chovanec JaroslavZruč nad Sázavou1222.00
331Chrt Martin1222.00
331Dibďák EmilČeské Velenice1222.00
331Dobiáš PetrUbušín1222.00
331Dohnal JiříJindřichov1222.00
331Dohnal StanislavOpatov1222.00
331Dubská JanaMirovice1222.00
331Dubský FrantišekMirovice1222.00
331Dvořák MichalČeské Velenice1222.00
331Ernst MartinČeské Velenice1222.00
331Ernst TadeášČeské Velenice1222.00
331Fric LubošKadov1222.00
331Galko DanielBřilice1222.00
331Galko LubomírBřilice1222.00
331Golas MartinUbušín1222.00
331Gábor ZdeněkVnorovice1222.00
331Gáborová StanislavaVnorovice1222.00
331Hanzal OndřejŽeletava1222.00
331Hanzlík PavelVolenice1222.00
331Havlíček PetrVatín1222.00
331Hes OndřejUbušín1222.00
331Hešík JanDolní Bukovsko1222.00
331Hlaváč Antonín st.Unčín1222.00
331Hlaváček KarelHumpolec1222.00
331Holý TomášČeské Velenice1222.00
331Horák JanHerálec1222.00
331Houdek PetrBystřice nad Pernštejnem1222.00
331Hronek LubošČenkov1222.00
331Hulcr VáclavKladno1222.00
331Hurt MartinZbraslavice1222.00
331Hájek VáclavStrakonice1222.00
331Hřebačka FrantišekLanžhot1222.00
331Izaiasz Petr HoliceMO ČRS Holice1222.00
331Jabůrek MichalČeské Velenice1222.00
331Jaroš KarelBystřice nad Pernštejnem1222.00
331Jarý RadekPříbram1222.00
331Jeřábek VáclavTřešť1222.00
331Kadlec VáclavŠtoky1222.00
331Kahoun MiloslavBrno1222.00
331Kalejová RenataRancířov1222.00
331Klimeš RadekPřibice1222.00
331Klusák MilanJihlava1222.00
331Kněžík DavidLibež1222.00
331Kotrba FrantišekRapšach1222.00
331Koudelka PetrVranovice1222.00
331Kovář MichalTřešť1222.00
331Križan RomanNáměšť nad Oslavou1222.00
331Krčil MartinŽeliv1222.00
331Krčil Stanislav st.Želiv1222.00
331Kutal VítJimramov1222.00
331Kutička PavelNovosedly1222.00
331Kučera OndřejČeský Rudolec1222.00
331Kučera VlastislavTřešť1222.00
331Lacová MagdalenaČeské Velenice1222.00
331Ledvinka MartinBrno1222.00
331Lojín JanPříbram1222.00
331Lovaš JosefČeské Velenice1222.00
331Ložek LukášLomec1222.00
331Maksant ČestmírSenice na Hané1222.00
331Malaník FilipČeské Velenice1222.00
331Mann Pavel ml.Bystřice nad Pernštejnem1222.00
331Mann Pavel st.Bystřice nad Pernštejnem1222.00
331Miloš AntonínDolní Němčí1222.00
331Motl VladimírBystřice nad Pernštejnem1222.00
331Musil PetrHerálec1222.00
331Máca KarelLovětín1222.00
331Neděla MilošNový Jimramov1222.00
331Nekula LiborDobroutov1222.00
331Nekulová StanislavaDobroutov1222.00
331Nešpor LadislavTřešť1222.00
331Novotný MartinŽďár nad Sázavou1222.00
331Pavlačka RomanBrno1222.00
331Pech PavelKozárovice1222.00
331Piskač TomášVír1222.00
331Preisler JakubVír1222.00
331Preisler JaroslavVír1222.00
331Prokeš ZdeněkPelhřimov1222.00
331Prosser LikášKamenice nad Lipou1222.00
331Pěrka LiborDolní Němčí1222.00
331Riedl FilipHumpolec1222.00
331Riedl MichalHumpolec1222.00
331Růžičková MartinaTábor1222.00
331Schwarzberger LiborJimramov1222.00
331Schwarzberger PavelJimramov1222.00
331Shejbal LiborHolice1222.00
331Silmbrod MartinNové Hrady1222.00
331Smrčka ZdeněkStrakonice1222.00
331Srník JiříBrno1222.00
331Stašák JanFrymburk1222.00
331Stejskal Karel1222.00
331Svoboda AntonínKejžlice1222.00
331Svoboda PetrŽeletava1222.00
331Tejnecký MiroslavZbraslavice1222.00
331Tobiášek Ladislav Týniště nad Orlicí1222.00
331Trogličová BlankaDolní Radouň1222.00
331Trousil Jan1222.00
331Tůma VáclavJindřichov1222.00
331Ujka VojtěchSedlíkovice1222.00
331Urban RomanBystrá1222.00
331Urban ViktorHumpolec1222.00
331Venhuda JanUbušín1222.00
331Vláčil PavelSenice na Hané1222.00
331Vláčilová ZitaSenice na Hané1222.00
331Vlček JaroslavPřešťovice1222.00
331Vlček Jaroslav ml.Drachkov1222.00
331Vojta FrantišekJimramov1222.00
331Vojáček ZdeněkStrakonice1222.00
331Volf Jakub1222.00
331Volf JosefChlumín1222.00
331Vosejpka VáclavLomnice nad Lužnicí1222.00
331Vrábel PavelChlumín1222.00
331Vrábelová ErikaChlumín1222.00
331Výleta MartinČeský Rudolec1222.00
331Zeman DavidVír1222.00
331Zeman JakubSvětlá nad Sázavou1222.00
331Zezula JanNáměšť nad Oslavou1222.00
331Zlamšídlo ZdeněkČeské Velenice1222.00
331Zářecký AntonínKostelec nad Orlicí1222.00
331Zářecký LuděkKostelec nad Orlicí1222.00
331Čejdík PetrPříbram1222.00
331Čermák Jaromír st.Bystřice nad Pernštejnem1222.00
331Český RenéVlašim1222.00
331Šenkýř DavidVír1222.00
331Ševčík PetrNová Ves nad Lužnicí1222.00
331Šimeček JiříBystřice nad Pernštejnem1222.00
331Šimeček MilanBystřice nad Pernštejnem1222.00
331Širý RadoslavČeské Velenice1222.00
331Šmíd PavelSulislav1222.00
331Šťastný RadekVeverská Bítýška1222.00

Copyright © 2013-2020, Rybářské žebříčky, z.s.