Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 177 termínů závodů
V minulosti zadáno 10092 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Kraj Jihočeský - 01.01.2024 - 31.12.2024



Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2024 - 31.12.2024  | 01.01.2023 - 31.12.2023  | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 54 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Vlček Jaroslav st.Strakonice1404040.00
2Kutička PavelNovosedly1393939.00
3Vlček Jaroslav ml.Strakonice1383838.00
4Borovka LubošVodňany1373737.00
5Klouček Jan ml.Branná1363636.00
6Bartoš FrantišekChotěšov1353535.00
7Dydňanský Roman VrbnoStředočeši fishing team MAVER1343434.00
8Havlíček Stanislav MělníkStředočeši fishing team MAVER1333333.00
9Kasl LubošPlzeň1323232.00
10Štefan Jan1313131.00
11Klouček Jan st.Branná1303030.00
12Chadima Jiří st.Mirovice1292929.00
13Kovář FrantišekMirovice1282828.00
14Šefl FrantišekVelký Bor1272727.00
15Edl MilanPlzeň1262626.00
16Čori Petr Chodová Planá1252525.00
17Požárek Václav1242424.00
18Hájek VáclavStrakonice1232323.00
19Noskovič JakubStrakonice1222222.00
20Gondek Miroslav1212121.00
21Kočí JaroslavPraha1202020.00
22Čipera MiroslavBohutín1191919.00
23Tomek LubošHořesedly1181818.00
24Kovář MiloslavKrálova Lhota1171717.00
25Smrčka ZdeněkStrakonice1161616.00
26Čajko LudvíkMilín1151515.00
27Poláček Petr st.Příbram1141414.00
28Vaněk DanielDolní Hořice1131313.00
29Dubský FrantišekMirovice1121212.00
30Mareš Antonín1111111.00
31Chlupáčová MonikaDomanín1101010.00
32Silvaši Štefan1999.00
33Vaněk KarelDolní Hořice1888.00
34Křivský LubošStrakonice1777.00
35Novotný Jan1666.00
36Burak Oleh PrahaDnister feeder team1555.00
37Habich Jiří1444.00
38Kadlecová PetraKunčina - Nová Ves1333.00
39Dub Jaroslav1222.00
40Bertok MilanDublovice1111.00
40Bulak Serhiy PrahaDnister feeder team1111.00
40Buček DavidČeské Budějovice1111.00
40Kohout Richard ml.Strakonice1111.00
40Matějka RomanNové Hrady1111.00
40Mařík PetrBoješice1111.00
40Němeček MiroslavPříbram1111.00
40Rolínek JaroslavMirovice1111.00
40Roušar Jan1111.00
40Shershen Volodymyr PrahaDnister feeder team1111.00
40Stupka IvanMirovice1111.00
40Vojáček ZdeněkStrakonice1111.00
40Weinfurter WernerŽelnava1111.00
40Šefl Josef1111.00
40Škopek Karel1111.00

Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.