Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 150 termínů závodů
V minulosti zadáno 7372 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Kraj Jihočeský - 01.01.2020 - 31.12.2020



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 173 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Belušiak Ladislav Jindřichův Hradec4999924.75
2Klouček Jan ml.Branná3878729.00
3Číž Luboš Jindřichův Hradec4868621.50
4Žák MiloslavJindřichův Hradec2707035.00
5Dobeš JiříRebešovice2646432.00
6Bárta FrantišekBranná3626220.67
7Mojžíš Lukáš České Budějovice3606020.00
8Kříž JosefSmrk2575728.50
8Novák VratislavVšeteč2575728.50
8Paulovič MarekChlum u Třeboně2575728.50
11Doležal Lambert Žďár nad Sázavou2555527.50
11Klouček Jan st.Branná2555527.50
13Mlčák LubošDomanín2494924.50
14Žáková MarieJindřichův Hradec2484824.00
15Černý Jindřich ml.Jindřichův Hradec3464615.33
16Drápal Vlastimil Jindřichův Hradec2444422.00
17Matějka VáclavNové Hrady3424214.00
18Malý FrantišekKostelní Radouň2404020.00
18Toman František st.Jaroměřice nad Rokytnou1404040.00
18Tošer Jaroslav Ústrašín1404040.00
21Borovka LubošVodňany3393913.00
21Bureš JanPočátky1393939.00
21Böhm JanVodňany1393939.00
24Moravec PavelČejov1383838.00
24Vojáček ZdeněkVilémov1383838.00
26Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team2373718.50
26Kiessling VítProstřední Vidří1373737.00
26Novák Radek ml.Blatnice1373737.00
26Půta JiříPlzeň1373737.00
30Noskovič JakubStrakonice1363636.00
31Hunal Tomáš st.Kostelní Radouň1353535.00
31Košina PavelDomanín1353535.00
33Mádl PetrJindřichův Hradec3343411.33
33Vlček Jaroslav st.Strakonice1343434.00
35Novák VratislavPolice nad Metují1333333.00
35Vaňásek Karel ml.Jindřichův Hradec1333333.00
35Volf JosefNová Bystřice1333333.00
38Kutička PavelNovosedly1323232.00
38Spína JiříJindřichův Hradec1323232.00
40Herout VítVojířov1313131.00
40Jech JiříLešany1313131.00
40Skryja MatějOstrov nad Oslavou1313131.00
43Hlaváček JanMirovice1303030.00
43Novák LukášKostelní Radouň1303030.00
45Bártík MiloslavPlzeň1292929.00
46Polovic Ladislav Žďár nad Sázavou1282828.00
46Šilhaví sStanislavTřemošná1282828.00
48Hodíková JiřinaSedlčany1272727.00
48Pavlíček Jaroslav Žďár nad Sázavou1272727.00
50Kovář MartinKladruby1262626.00
50Nevrkla KarelJemnice1262626.00
50Pužej ŠtěpánNetolice1262626.00
50Vlček Jaroslav ml.Drachkov1262626.00
54Mádlová IvaJindřichův Hradec2252512.50
54Neumann ZdeněkDomanín1252525.00
56Homolka LudvíkOstrov nad Oslavou1242424.00
56Svoboda JiříČeské Budějovice1242424.00
58Dobrstein Zdeněk1232323.00
58Ondráček Kamil Žďár nad SázavouPohoda team1232323.00
58Paulovičová BarboraTřeboň1232323.00
61Kadlec RomanMirovice1222222.00
61Kejst MartinLodhéřov1222222.00
61Mátl FrantišekJindřichův Hradec1222222.00
61Pešek EmilTábor1222222.00
65Lédl PavelMirovice1212121.00
65Toman VlastimilUherčice1212121.00
67Dubský FrantišekMirovice1202020.00
67Nováček JosefManešovice1202020.00
67Peřina HynekDešná1202020.00
67Pocar DrahošUherčice1202020.00
67Růžička Miroslav st.Tábor2202010.00
67Stejskal MiroslavPraha1202020.00
67Strnad MartinUherčice1202020.00
74Šmitmajer MarekKřečice1191919.00
75Herman František1181818.00
75Novák RadekJaroměř nad Rokytnou1181818.00
75Řádek JaroslavKaplice1181818.00
78Bejsta TomášČeské Budějovice1171717.00
78Kovář Milan1171717.00
80Chadima Jiří st.Mirovice1161616.00
80Kvapil Daniel1161616.00
80Mendl RadekTelč1161616.00
83Zborovka Karel1151515.00
83Šiška PavelKamenice nad Lipou1151515.00
85Kovář FrantišekMirovice1141414.00
85Volf JakubŽďár1141414.00
87Galko DanielBřilice1131313.00
87Janota JaromírBřeznice1131313.00
89Kos TomášJindřichův Hradec1121212.00
89Smrčka ZdeněkStrakonice1121212.00
89Veselý David1121212.00
89Čipera MiroslavBohutín1121212.00
93Bertok Milan Dublovice211115.50
93Kratochvíl PetrNová Bystřice1111111.00
95Doležal JaroslavVodňany1101010.00
95Seidl JanZbiroh1101010.00
97Beneš MilanTušť1999.00
97Ernest FrantišekBlovice1999.00
97Hodík MiroslavSedlčany1999.00
97Malaník PetrNová Olešná1999.00
101Bartrop DavidČeské Budějovice1888.00
101Spěvák Milan st.České Velenice1888.00
103Freilach DanielPříbram1777.00
103Rozum PavelTřemošná1777.00
103Štrouf VladimírJihlava2773.50
106Palíšek Ondřej1666.00
106Pavlík FrantišekBřeznice1666.00
108Matějka LukášNové Hrady1555.00
108Zrnová JitkaBenešov1555.00
110Hos Martin OtínPohoda team1444.00
110Matějka RomanNové Hrady1444.00
112Holek Petr1333.00
112Kočí JaroslavPraha1333.00
112Řezáč Jan st.Brandýs nad Labem1333.00
115Sochor Jaroslav st.Hluboká nad Vltavou1222.00
115Vacík ZdeněkHavlíčkův Brod1222.00
117Bartrop JiříČeské Budějovice1111.00
117Blecha Karel st.Hradec Králové1111.00
117Blecha MiroslavPočátky1111.00
117Bláha MarekRancířov1111.00
117Budaj PeterTěmice1111.00
117Bureš MichalJihlava1111.00
117Chaloupek ErvínJemnice1111.00
117Doležán Nikola ChotěbořVysočina team1111.00
117Dostálek JiříMirovice1111.00
117Gazda JanNýrsko1111.00
117Hačík Petr1111.00
117Hekrle TomášNová Včelnice1111.00
117Hrabina RadekOkrouhlá Radouň1111.00
117Hummler KarelHatín1111.00
117Hřebíková AnetaŘeteč1111.00
117Janů JosefOkrouhlá Radouň1111.00
117Jindra PetrKostelní Radouň1111.00
117Kabát MiroslavTřemošná1111.00
117Kalejová RenataRancířov1111.00
117Kaňka KarelSedlice1111.00
117Kolář FrantišekOkrouhlá Radouň1111.00
117Kopáček KarelNová Včelnice1111.00
117Levický PavelOlešná1111.00
117Linhart MartinJindřichův Hradec1111.00
117Neškodová BoženaBřeznice1111.00
117Obermajerová PetraMirovice1111.00
117Patková PetraBřeznice1111.00
117Pech StanislavZdemyslice1111.00
117Pocarová VeronikaDešná1111.00
117Polách VladimírJindřichův Hradec1111.00
117Pospíšil PetrDolní Radouň1111.00
117Procházka JaroslavJaroměřice nad Rokytnou1111.00
117Rak MartinOkrouhlá Radouň1111.00
117Rolínek JaroslavMirovice1111.00
117Ropáček KarelNová Včelnice1111.00
117Spousta PetrMirovice1111.00
117Strnad JakubUherčice1111.00
117Tater JanŘeteč1111.00
117Tomek LubošHořesedly1111.00
117Tymkiv VladimírJemnice1111.00
117Vacek JiříKostelní Radouň1111.00
117Vejvar RadekOkrouhlá Radouň1111.00
117Veselá MiroslavaDešná1111.00
117Vyskočil JosefUherčice1111.00
117Vítovec MilanNové Hrady1111.00
117Zeman Vojtěch st. Hostivice1111.00
117Čajko LudvíkMilín1111.00
117ŠenoldHorní Radouň1111.00
117Škopek MiroslavMirovice1111.00
117Šlehofer FrantisekPraha1111.00
117Šmíd LadislavJemnice1111.00
117Šojsl AlešKardašova Řečice1111.00
117Šojsl ArnoštOkrouhlá Radouň1111.00
117Štefl František1111.00
117Šulc MilanTrubín1111.00
117Švácha LukášOkrouhlá Radouň1111.00
117Šťastný JanJemnice1111.00

Copyright © 2013-2020, Rybářské žebříčky, z.s.