Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 38 termínů závodů
V minulosti zadáno 7061 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Kraj Středočeský - 01.01.2019 - 31.12.2019

 | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 643 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Vodičková Kateřina  Příbram 9 2 4 0 0 2 0 0 0 0 0
2 Křivánek Miroslav Roudnice nad Labem 8 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0
3 Fencl Petr Kolín 9 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0
4 Mecka Josef Bolina u Vlašimi 3 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0
5 Kovář Jan Kladruby 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Pavlíček Jaroslav  Žďár nad Sázavou 3 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Doležán Vladimír  Chotěboř 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Macal Ondřej Veltrusy 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Pekař Jaroslav Kamenice nad Lipou 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Havlíček Stanislav  Mělník 18 1 4 0 0 0 1 1 1 1 0
11 Dydňanský Roman  Vrbno 19 1 2 3 1 1 0 1 0 0 1
12 Halamka Luboš Dobříš 7 1 2 1 0 0 0 0 2 0 0
13 Záhora Petr Bílina 18 1 2 0 1 4 0 0 1 1 0
14 Smítka Radek  Bolina 13 1 1 2 1 0 1 1 1 0 0
15 Haklová Lucie  Vrutice 6 1 1 2 1 0 0 0 0 0 0
16 Novák Jan Červené Pečky 4 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
17 Štefanica Josef Tehov 3 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0
18 Kovář Martin Kladruby 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 0
19 Kettner Štěpán ml. Dešná 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Peterka Jaroslav Česká Lípa 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Kubešová Denisa  Bolina 8 1 0 3 1 1 0 1 0 0 0
22 Loužil Vít Kutná Hora 3 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0
23 Daniš Petr Kácov 3 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0
24 Havlíček Martin 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
25 Kabát Miroslav Třemošná 9 1 0 0 2 0 0 0 0 0 0
26 Perout Josef Perštejn 9 1 0 0 1 1 0 0 1 0 0
27 Kupka Tomáš  Hradec Králové 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
28 Hošek Pavel Římovice 7 1 0 0 0 3 1 0 0 0 1
29 Švanda Jan Velký Osek 3 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0
30 Vágenknecht Jiří  Pardubice 3 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0
31 Vondráček Jiří Měšice 10 1 0 0 0 1 0 1 1 1 0
32 Benda Pavel  Mělník 15 1 0 0 0 1 0 1 1 0 0
33 Liebezait Václav Nové Strašecí 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
33 Suchý Jakub 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
35 Tošer Jaroslav  Ústrašín 6 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0
36 Tajtl Pavel Kobylníky 3 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
36 Cablk Jan Pravonín 7 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
36 Svitek Filip Příbram 3 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
36 Kovář Antonín Kladruby 2 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
36 Münzer Josef Nové Sedlo 3 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
41 Mareš Vladimír Praha 11 1 0 0 0 0 0 2 1 0 1
42 Černý Jindřich Mnichovo Hradiště 8 1 0 0 0 0 0 1 0 0 1
43 Chromčák Jiří Mimoň 3 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
43 Hložek František Bílina 11 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
45 Porazík Václav  Kolešov 12 1 0 0 0 0 0 0 2 2 1
46 Hamouz Zdeněk Česká Lípa 6 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0
47 Tošovský Jakub Bělá pod Bezdězem 2 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
47 Harant Antonín Plzeň 4 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
47 Mareš Jan Praha 4 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
47 Chvála Petr  Sezemice 6 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
51 Spiller Karel Stod 3 1 0 0 0 0 0 0 0 2 0
52 Sochor Václav Přeštice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
53 Hodík Miroslav Sedlčany 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
54 Čapek Martin Dlouhá Lhota 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
54 Varga Ladislav Brandýs nad Labem 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
54 Procházka Jan Sedlčany 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
54 Lorenz David 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
54 Uhlíř Jan 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
54 Černá Kristýna 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
54 Hála Jaromír Roudnice nad Labem 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
54 Kadeřábek Jaroslav Liběchov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
54 Zeman Luboš  Semily 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
54 Cajthaml Jakub 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
54 Hasal František Chomutice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
54 Hampejs David Bílina 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
54 Pechánek Patrik 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
54 Danyi Michal Dačice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
54 Kárník Petr Bílé Vchynice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
54 Jireček Miroslav Hodkovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
54 Ambrosová Denisa Mělník 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
54 Stulík Jakub 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
54 Rutkowski Ondřej Tuhaň 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
54 Lisčák Jan Lubná 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
54 Arazim Vlastimil Neratovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
54 Skotnica Jiří Rožmitál pod Třemšínem 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
54 Hejda Filip Rakovník 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
54 Vostruha Roman 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
54 Komora Martin Chlumec nad Cidlinou 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
54 Semerád Vladislav Týnec nad Sázavou 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
80 Váňa Tomáš  Zlosyň 11 0 3 1 0 1 2 0 0 0 0
81 Čížek Michal Příbram 4 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0
82 Zeman Vojtěch st. Hostivice 13 0 2 0 0 0 0 0 0 1 0
83 Vacík Zdeněk Havlíčkův Brod 6 0 1 2 0 0 2 0 1 0 0
84 Svitková Barbora Příbram 3 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
84 Edl Milan Plzeň 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
86 Pekárek Stanislav Louny 6 0 1 0 1 0 0 0 0 1 0
87 Šnicer Petr Veltěže 8 0 1 0 1 0 0 0 0 0 1
88 Kovář Jan Praha 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
88 John Miroslav Roudnice nad Labem 9 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
88 Tauberová Gabriela Řevnice 3 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
88 Cingroš Jakub Stod 3 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
88 Mareš Pavel Praha 10 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
93 Komárek Martin Havlíčkův Brod 6 0 1 0 0 2 0 0 0 0 0
94 Bouček Jiří Zdislavice 3 0 1 0 0 0 2 0 0 0 0
95 Šmůla David Dobřany 3 0 1 0 0 0 1 0 0 1 0
96 Drápal Vlastimil Jindřichův Hradec 8 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0
97 Dudáš Jan 2 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
98 Borovka Luboš Vodňany 3 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
98 Hrdina Jiří Bakov nad Jizerou 3 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
98 Kočí Josef  Mnichovo Hradiště 8 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
101 Mendel Milan Pšovky 5 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
102 Vorlíček František Kostomlátky 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
102 Skalický Miroslav Milín 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
102 Kastner Martin Uhlířská Lhota 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
102 Sittová Kateřina Taneček 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
102 Jirsa Jiří Chmeliště 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
102 Krátká Hana Nižbor 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
102 Kočí Vladimír Kozárovice 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
102 Mužíková Jana Tuhaň 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
102 Jechová Vendula Neratovice 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
102 Tomšík Jan Křižanov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
102 Nass Julius Pňovice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
102 Procházka Matěj 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
102 Štěpnička Jan Divišov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
102 Koutný Lubomír 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
102 Kronusová Markéta Mladá Boleslav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
102 Držmíšek Miroslav Hradec Králové 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
102 Machač Václav Praha 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
102 Hovorka Antonín Žabonosy 6 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
102 Kolouch Matyáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
102 Ďurček Josef ml. Mnichovo Hradiště 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
102 Dvorský Ladislav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
102 Štepo Josef 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
102 Váňa Jindřich Praha 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
102 Černá Karolína 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
102 Homola Petr Toušeň 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
102 Šváb Jiří Kamberk 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
102 Dušek Jan ml. Kutná Hora 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
102 Maršík Jan Pelhřimov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
102 Wittvar Zdeněk st. Vrdy 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
102 Kulhavý Pavel Pěčice 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
102 Ondráček Petr Nové Město na Moravě 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
102 Hába Jakub 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
102 Holec Tomáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
102 Doležal Lambert  Žďár nad Sázavou 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
102 Hasal Milan 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
102 Gažijová Liliana Hodkovice nad Mohelkou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
102 Bludská Karolína 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
102 Koula Antonín 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
102 Zíma Bořivoj Rohovládová Bělá 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
141 Honc Josef Rumburk 7 0 0 2 1 0 0 1 0 0 1
142 Mai Marek Kněževes 5 0 0 2 0 1 0 0 0 0 0
143 Kudlík Leoš Brandýs nad Labem 2 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0
143 Černý Tomáš st. Přišimasy 2 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0
145 Čermák Eliáš Votice-Srbice 8 0 0 1 2 0 3 1 0 0 0
146 Charvát Lukáš  Černčice 8 0 0 1 1 1 0 2 0 0 1
147 Číž Luboš Jindřichův Hradec 4 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0
148 Seidl Jan Zbiroh 13 0 0 1 1 0 0 1 0 2 1
149 Růžička Miroslav st. Tábor 7 0 0 1 1 0 0 1 0 0 0
150 Tůmová Barbora Libčice 3 0 0 1 1 0 0 0 0 1 0
151 Moravec Václav Hostín 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
152 Bartoněk Lukáš  Předměřice nad Labem 3 0 0 1 0 1 0 1 0 0 0
153 Halíř Lukáš Osek 6 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
154 Mackura Zdeněk Pernink 8 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
155 Kubát Jiří  Úvaly 10 0 0 1 0 0 1 0 0 0 1
156 Nass Adam Pňovice 3 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
157 Tejnecký Miroslav Zbraslavice 6 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
158 Horáček Radim Vlastějovice 3 0 0 1 0 0 0 0 1 1 0
159 Nouzák Jakub Bylany 4 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
160 Krupka Jiří Telce 10 0 0 1 0 0 0 0 0 2 0
161 Svědínek Zdeněk Teplice 7 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
161 Roušal Luděk Neratovice 14 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
161 Hořt Radim Kladruby 2 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
164 Hovorka Zdeněk Žabonosy 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
165 Moc Marek 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
165 Dedera Jan Divišov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
165 Mačo Jiří  Slatina nad Zdobnicí 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
165 Houžvíček Jan 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
165 Cajthaml Petr Velenice 7 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
165 Schingler Karel Lovosice 7 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
165 Wachtl Hynek Nové Strašecí 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
165 Helcl Jaroslav Rakovník 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
165 Tůma Jakub Rousínov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
165 Kvasnička Martin ml. Kolín 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
165 Lédl David Mirovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
165 Košťák František 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
165 Anderle Roman 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
165 Rychlá Eliška 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
165 Koulová Kateřina Mělník 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
165 Sochor Rudolf Petrohrad 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
165 Hofman Denis Nový Bor 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
165 Král Vojtěch st. Kostelec nad Černými Lesy 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
165 Kadeřábek Jakub Liběchov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
165 Hanzal Ondřej Želetava 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
165 Fejfar Kamil Radčice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
165 Pour Miroslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
165 Slabihoudek Jan Praha 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
165 Bernard Michal Milín 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
165 Šelemberk David Tuhaň 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
165 Černý Tomáš ml. Přišimasy 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
165 Pojer Milan st. Nepomuk 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
165 Fečová Anežka 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
165 Strnad Lukáš Praha 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
165 Tůma Jiří Rousínov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
165 Hort Filip Kladruby 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
165 Žítek Ondřej Tuněchody 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
165 Solnařová Kateřina Český Šternberk 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
165 Kianičková Jitka Peruc 9 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
165 Přibyl Milan Chrášťany 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
165 Javůrková Nikol 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
165 Beneš Zdeněk Peruc 5 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
165 Tichý Jan Veltruby 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
165 Šafr Zdeněk Oskořínek 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
165 Jelen Jan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
165 Homolka Martin Zlosyň 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
206 Koštálek Jiří Oplany 7 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0
207 Váňa Michal Vepřek 3 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
208 Klečák Miloslav Onomyšl 10 0 0 0 1 1 1 1 1 0 0
209 Bártík Miloslav Plzeň 6 0 0 0 1 1 1 0 0 0 0
210 Hirman Miloš Kladruby 3 0 0 0 1 1 0 0 0 1 0
211 Čvančara Jaroslav Divišov 2 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
211 Slavík Alexej Vilémov 5 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
213 Chvála Jan  Sezemice 5 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
214 Turský Jindřich  Krchleby 8 0 0 0 1 0 0 2 0 0 0
215 Mecka Jan Bolina 4 0 0 0 1 0 0 1 0 2 0
216 Molek Petr Plzeň 2 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
217 Ježek Martin Předměřice nad Jizerou 5 0 0 0 1 0 0 0 0 0 2
218 Krejčí Petr Kněževes 6 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
218 Hodíková Jiřina Sedlčany 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
220 Procházka Aleš Blatná 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
220 Soukup Luboš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
220 Martinů Ondřej Roudnice nad Labem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
220 Beneš Pavel ml. 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
220 Šimůnek Ondřej Hudčice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
220 Mejvald Marek Tuhaň 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
220 Hnízdil Dominik 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
220 Tůma Vladimír Rožmitál pod Třemšínem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
220 Polovic Ladislav  Žďár nad Sázavou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
220 Burešová Kristýna Počátky 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
220 Prokůpek Tomáš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
220 Leitner Senomaty 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
220 Vídeňský Zdeněk ml. Lhotice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
220 Bartoň Štěpán 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
220 Sochor Michal Petrohrad 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
220 Sudík Miloslav Kochánky 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
220 Homolková Kateřina Zlosyň 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
220 Kadlec Josef Česká Lípa 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
220 Šuchal Adam Markovice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
220 Olbrich Petr Bechov 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
220 Koukolíček Lukáš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
220 Ludvík Jiří Kutná Hora 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
220 Valášek Jiří 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
220 Vlček Petr  Častolovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
220 Müller Václav 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
220 Klimpera Josef Kácov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
220 Kudry Marek Cerhenice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
220 Mareš Miroslav Krchleby 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
220 Líbal Filip 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
220 Němec Ladislav Neratovice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
220 Machalický Tomáš Boseň 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
220 Vorel Aleš Rakovník 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
220 Urban David Opatovice nad Labem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
220 Lédl Pavel Mirovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
220 Koudelka Josef Martiněves 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
220 Trousil Jan 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
220 Chourová Veronika 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
220 Vitnerová Vanesa 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
220 Černý Jiří  Úvaly 5 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
220 Zíma Sebastian Hořešovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
220 Bednariková Františka Mělník 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
220 Tichý Rudolf Bečváry 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
220 Šourková Marie  Rožmitál pod Třemšínem 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
220 Moravec Pavel Čejov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
264 Houser Otakar Všechlapy 5 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
264 Půta Jiří Plzeň 5 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
264 Coufalík Ondřej Divišov 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
267 Vlasta Vratislav Bakov nad Jizerou 6 0 0 0 0 1 0 1 1 0 0
268 Jiřík Miroslav Myškovice 6 0 0 0 0 1 0 0 2 0 0
269 Bína Libor Dlouhý Most 7 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1
270 Tůmová Anna Libčice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
270 Frydrych Theodor Kladruby 2 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
272 Hospodka Josef st. Mělník 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
273 Bříza Filip Jiřice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
273 Brzobohatý Jan Bělá pod Bezdězem 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
273 Peštová Tereza 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
273 Řezáč Tomáš Mladá Boleslav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
273 Zoul Marek 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
273 Šilhavý Stanislav Třemošná 10 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
273 Rychtář Vladimír Klášterec nad Ohří 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
273 Dvořák Jiří Sedlčany 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
273 Vokoun Petr 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
273 Čipera David Příbram 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
273 Žampach Jakub Lovosice 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
273 Eichelmannová Lucie Hořešovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
273 Laštovková Veronika 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
273 Bludská Kristýna 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
273 Burget Tomáš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
273 Staněk Karel Smečno 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
273 Silaštík Pavel Předměřice nad Jizerou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
273 Šnajdr Zdeněk Předměřice nad Jizerou 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
273 Kocáb Dominik 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
273 Radil Miroslav Český Šternberk 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
273 Havel Jaroslav Kladruby 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
273 Kliner Martin 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
273 Paur Petr 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
273 Kubeš Jaroslav Koštice 9 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
273 Vnouček Petr ml. Praha 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
273 Matouš Jan Praha 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
273 Svoboda Miloslav Dobříš 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
273 Vondráček Václav Tuhaň 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
273 Král Vojtěch ml. Kostelec nad Černými Lesy 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
273 Polívková Klára 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
273 Lamač Jindřich Mnichovo Hradiště 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
273 Pleskač Jan st.  Libice nad Doubravou 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
273 Švec Jakub Zhořec 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
273 Blechta Jakub Veselá u Mnichova Hradiště 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
273 Zahrádka Radek Mladá Boleslav 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
273 Fišer Jaroslav Horní Beřkovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
273 Šlégl Jiří 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
273 Valenta Jan Zlosyň 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
273 Moisel Matyáš Česká Lípa 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
273 Olbrich Jakub Bechov 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
273 Rajdl Jaroslav Chlístovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
273 Komárek Matouš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
273 Půta Roman Plzeň 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
273 Houser Josef Poděbrady 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
273 Koukolíčková Klára 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
273 Cuhorka Jiří Přelouč 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
273 Štolc Patrik 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
320 Vrábel Pavel Chlumín 3 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0
321 Dražan Zdeněk Panenský Týnec 6 0 0 0 0 0 1 1 1 0 1
322 Machatý David  Jaroměř 3 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
322 Zrnová Jitka Benešov 10 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
322 Lát Jiří Česká Lípa 2 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
325 Kladiva Jan Pavlovice 2 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0
325 Musil Milan Kladruby 3 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0
325 Jedlička Jiří st. Kladruby 3 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0
328 Kozák Martin Liblice 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
328 Picek Jaroslav st. Rakovník 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
328 Lukášová Viktorie 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
328 Jeníkovský Jan Hokov 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
328 Krajza Stanislav 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
328 Palivec Jaroslav 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
328 Marinkovič Daniel Zlosyň 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
328 Šimera Matěj Děčín 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
328 Kalinová Lucie 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
328 Zvoník Bedřich Kobylníky 6 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
328 Štěpnička Radek Český Šternberk 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
328 Mach Jakub 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
328 Šeda Michal 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
328 Remeš Petr 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
328 Liščák Jan Lubná 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
328 Richtr Adam Mělník 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
328 Horálek Jakub 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
328 Novotný Milan ml. Markovice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
328 Vaňura Jaroslav Chvatěruby 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
328 Bilík Petr Kolín 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
328 Sychrová Soňa Jenišovice 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
328 Hudeček Václav 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
328 Roudnický Václav Kochánky 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
328 Chwastek Vladimír Sedlčany 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
328 Kosek David 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
328 Laitner František 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
328 Zouhar Marek 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
328 Horák Vladimír Hůrka 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
328 Fečová Tereza 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
328 Frühaufová Miroslava Rožmitál pod Třemšínem 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
328 Gregor Jan 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
328 Kolčava Tomáš Smolnice 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
328 Trousilová Hana Odolena Voda 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
328 Štěpnička Martin Český Šternberk 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
328 Freitagová Tereza 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
328 Szabó Marek 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
328 Novák Jiří ml. 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
328 Pushkar Viktor 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
328 Kraus Pavel  Jablonec nad Nisou 6 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
328 Zoul Artur 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
328 Holeček Jan Praha 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
328 Duda Václav 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
328 Říha Jan Bakov nad Jizerou 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
328 Poláček Petr st. Příbram 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
328 Jelínek Pavel Konojedy 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
328 Kropáček Vladimír Rožmitál pod Třemšínem 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
328 Hladík Tomáš  Dobruška 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
328 Chýle Karel Ústí nad Labem 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
328 Šťastný Jan Mnichovo Hradiště 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
328 Mrázek Petr Velká Hraštice 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
378 Mokrý Jan Uhlířské Janovice 9 0 0 0 0 0 0 1 1 0 1
379 Netík Jiří Kostomlaty nad Labem 4 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
379 Adamová Adriana 3 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
379 Střelák Jiří Sedlčany 2 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
382 Pánek Petr Rakovník 7 0 0 0 0 0 0 1 0 1 1
383 Friedrich Tomáš  Jablonec nad Nisou 4 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0
383 Šmídová Veronika Příseka 2 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0
383 Dvořáková Veronika Sedlčany 4 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0
383 Šmídl Jan Roztoky u Prahy 7 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0
387 Turský David  Krchleby 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
388 Davidík Jan Zákupy 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
388 Vegricht Martin Praha 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
388 Klimo Michal 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
388 Kabát Petr Smilovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
388 Šimek Martin 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
388 Hrdlička Jaroslav Mariánské Lázně 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
388 Ondráček Heřman 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
388 Mansfeld Vojtěch 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
388 Cón Lukáš Slaveč 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
388 Grégr Jiří st. Šubrtov 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
388 Bártová Pavlína 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
388 Bína Lukáš Dlouhý Most 7 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
388 Bešťáková Adéla Pavlovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
388 Vágner Milan Stará Boleslav 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
388 Běle Václav Březnice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
388 Šťastná Iva Neratovice 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
388 Kaliadzich Alex Rožmitál pod Třemšínem 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
388 Lorenčuk Tomáš Neratovice 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
388 Andrle Štěpán Zruč nad Sázavou 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
388 Klich Václav Rakovník 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
388 Domin Karel Pavlovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
388 Fišer Milan 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
388 Šebek Milan Dřínov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
388 Drašnar Zdeněk Mnichovo Hradiště 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
388 Šupola Matouš Česká Lípa 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
388 Veselý Marek 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
388 Pěchouček Jiří Rakovník 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
388 Angr Jakub 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
388 Lušňák Oliver Divišov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
388 Koubek František Neratovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
388 Kyslík Adam 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
388 Hasal Aleš Chomutice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
388 Čtverák Jaroslav Roudnice nad Labem 6 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
388 Šimonovský Jakub  Rožmitál pod Třemšínem 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
388 Patočka František 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
388 Vondrák Jiří Oplany 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
388 Švajdová Alena 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
388 Novotný Vítek Česká Lípa 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
388 Králová Nella 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
388 Panica Patrik 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
388 Bílý Jaroslav 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
388 Franče Petr 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
388 Suchý Denis Dobrá Voda 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
388 Novotný Jiří  Zámrsk 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
388 Vrzák Jaroslav Hostivice 8 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
388 Vnouček Stanislav Praha - Sobín 8 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
388 Hoskovec Jiří Horní Beřkovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
388 Sviták Jakub 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
388 Kletečka Pavel Kladruby 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
388 Janouch Miroslav  Všechlapy 8 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
388 Novák Petr Praha 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
388 Eder Daniel 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
388 Caltová Zuzana Sedlčany 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
388 Svoboda Matyáš Roudnice nad Labem 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
388 Chýle Oldřich Bílina 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
388 Taichner Radek  Mikulovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
388 Bartoník Michal 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
388 Dvořáček Zdeněk Lhota 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
446 Ševčík Petr Louny 9 0 0 0 0 0 0 0 2 1 2
447 Kalina Josef Rožmitál pod Třemšínem 2 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0
448 Zíma Radim Slaný 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
448 Sütto Petr Ostrov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
448 Dičko David Klášterec nad Ohří 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
448 Majerčák Josef Veltrusy 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
448 Zámyslický Tomáš 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
448 Písařík Jan Sedlčany 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
448 Tůmová Aneta Hořany 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
448 Novák Marek Rumburk 4 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
448 Kleindienst Josef 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
448 Jandourková Erika Stará Boleslav 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
448 Ambros Josef Mělník 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
448 Musílek Petr  Chotěboř 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
448 Bodmarčuk Petr 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
448 Prepsl Jan Praha 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
448 Šiška Petr Rakovník 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
448 Ježek Dominik Citov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
448 Cingroš Roman Stod 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
448 Metlička Pavel ml. Rožmitál pod Třemšínem 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
448 Sobotka Josef Perštejn 4 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
448 Vinopal Václav Praha 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
448 Dedera Tomáš Divišov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
448 Vavřina Martin Konárovice 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
448 Hejda Milan 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
448 Řezníček Jan 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
448 Dědík Vladimír  Bašť 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
448 Macháček Pavel Loučky 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
448 Pecka Zdeněk Hošťalovice 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
448 Honzálek Ludvík 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
448 Sedláček Michal Kladruby 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
448 Horáček Martin Žďár nad Sázavou 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
448 Srnec Kryštof 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
448 Boček Michal Kolín 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
448 Hrabák Michal Zbiroh 4 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
448 Dohnal Martin Předměřice nad Jizerou 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
448 Hošoff Dominik 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
448 Palán Petr Benátky nad Jizerou 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
448 Bureš Filip Rožmitál pod Třemšínem 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
448 Šťastná Daniela Zruč nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
448 Krátký Pavel Zbraslavice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
448 Heřman Karel Blovice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
448 Bičovský Josef 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
448 Horčík Alois 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
448 Roesler Tomáš Mnichovo Hradiště 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
448 Kupka Vladimír 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
448 Vladyka Martin Kácov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
448 Vele Patrik 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
448 Šnajdr Petr Kamberk 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
448 Tůma Matěj Mnichovo Hradiště 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
496 Chalupa Jakub Vlašim 2 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
496 Blažek Ondřej Kladruby 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
496 Kakos Josef st. Kamberk 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
496 Khek David Divišov 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
496 Smítka Dominik Pavlovice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
501 Tošovský Antonín Bělá pod Bezdězem 6 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
501 Mareš Jan Turnov 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
503 Prokop Josef Mnichovo Hradiště 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Štěpina Ladislav Vlašim 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Gabko Matěj Zruč nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Havlín Šimon Sedlčany 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Dokoupil Jan Kladruby 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Hakl Petr Roudnice nad Labem 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Vladyka František Kácov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Urban Jindřich Divišov 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Šmůla Štěpán Dobřany 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Pudil Václav Libčice 8 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Zub Karel Klatovy 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Halaška Matyáš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Haupt Josef 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Gronych Karel Trhový Štěpánov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Fikarová Natálie Havlíčkův Brod 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Běžel Jan Sedlčany 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Plocek Jiří Mirovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Vích Marek 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Hrubeš Petr Plzeň 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Kočí Jaroslav Sedlice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Eder Filip 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Božík Adam Kladruby 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Málek Jakub Kolín 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Dvořák Matěj Sedlčany 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Dvořák Jan Bakov nad Jizerou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Moulíková Štěpánka Sedlčany 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Dušek Filip Březnice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Veselý Tomáš 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Loskotová Anna 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Zeman Václav 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Čech Radek Načeradec 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Dvořák Antonín Pavlovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Jindrák Tadeáš Votice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Raniak Martin Třešť 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Kruchňa Jonáš Sedlčany 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Havel Ondřej Pavlovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Novák Vratislav Týn nad Vltavou 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Klusák Nikolas Divišov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Hampejs Matěj Bílina 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Vlčková Tereza Veltrusy 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Bouček Michal 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Damir Soboslaj 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Foldová Sofie 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Bláhová Karolína 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Dvořáková Anna Sedlčany 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Škvor Jakub Divišov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Šmůlová Barbora Dobřany 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Krsek Josef Uhlířská Lhota 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Novotný Karel 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Holubovská Monika Teplýšovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Khek Jan 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Dittrich Filip Býkev 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Halaška Jiří 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Gronych Štěpán Trhový Štěpánov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Seidl Martin Divišov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Šmíd Jakub Příseka 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Tůma Ondřej Mnichovo Hradiště 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Kropáček Tomáš ml. Rožmitál pod Třemšínem 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Žalský Jiří 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Hlaváč Marek ml. Mladá Boleslav 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Dotlačilová Adéla Kladruby 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Svoboda Šimon Svatá Kateřina 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Chadima Jiří st. Mirovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Šimák František Konárovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Lázský Matyáš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Václavík David Vehlovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Hamouz Marek Česká Lípa 5 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Lazar Lukáš Zruč nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Peťovský Ivan Třebíč 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Sýkora Luboš Rožmitál pod Třemšínem 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Langer Josef Zdislavice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Škvor Vojtěch Divišov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Hnida Miroslav 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Sic Jakub Kladruby 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Langr Josef Zruč nad Sázavou 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Beránek Jan 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Smolík Radek Divišov 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Škába Jiří Čelákovice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Smítka Josef st. Kutná Hora 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Němec Petr Žleby 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Havelka Ondřej 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Bertok Milan  Dublovice 8 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
503 Vacek Jan Praha 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
586 Vlasta Tomáš Bakov nad Jizerou 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
586 Kaminský Jaroslav  Frýdštejn 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
588 Myšička Aleš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
588 Kotek Vojtěch 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
588 Poskočil Petr Dolní Bučice 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
588 Rybářová Natálie Český Dub 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
588 Silaštík Pavel ml. Předměřice nad Jizerou 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
588 Ježek Tomáš Citov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
588 Zajíček Petr Kralupy nad Vltavou 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
588 Pokorný Jan ml. Sedlčany 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
588 Dubský František Mirovice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
588 Čech Martin Konárovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
588 Brýl Šimon 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
588 Šindler Karel Lovosice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
588 Hanuš Adam 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
588 Novotný Tobiáš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
588 Vopálenský Jiří Lužec nad Vltavou 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
588 Nerad Rostislav Česká Kamenice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
588 Petružálek Jiří Plotiště nad Labem 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
588 Vacek Lukáš Benešov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
588 Hovka Antonín 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
588 Černý Jindřich ml. Jindřichův Hradec 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
588 Prchlík Daniel 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
588 Vašata Pavel Pohřebačka 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
588 Pánek Vít  Sezemice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
588 Hlaváč Jakub 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
588 Kakos Tomáš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
588 Aulický Miroslav 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
588 Jindra Jiří Veliš 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
588 Vaněk Michal Litoměřice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
588 Bajer Milan Příbram 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
588 Knychová Markéta Citov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
588 Kalina Pavel Telce 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
588 Vondřich Alexandr 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
588 Rakovanová Eva Rataje nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
588 Eichler Jiří Čelákovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
588 Pauk František 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
588 Jandejsek Zdeněk Zruč nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
588 Váňa Vlastimil Tatce 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
588 Stehlík Jiří Bakov nad Jizerou 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
588 Kropáček Tomáš Rožmitál pod Třemšínem 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
588 Korda Václav Lužec nad Vltavou 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
588 Král Vítězslav ml. Hovorčovice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
588 Klika Jaromír Hořovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
588 Touš Adam Michal 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
588 Nauš Vladislav Blížejov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
588 Reiner Vít Sedlčany 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
588 Hudeček Bedřich Odolena Voda 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
588 Patková Lucie 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
588 Šabata Jiří  Svatý Mikuláš 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
588 Flanderka Miloš Kolín 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
588 Kloz Jaroslav Praha 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
588 Zahradník Roman Pelechov 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
588 David Miroslav st. Rakovník 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
588 Homolková Klára Zlosyň 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
588 Zlechovec Stanislav st. Rakovník 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
588 Pospíšil Jaroslav Mělník 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
588 Loužil Jan 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.