Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 55 termínů závodů
V minulosti zadáno 5993 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Kraj Středočeský - 01.01.2018 - 31.12.2018

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 711 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Syrovátka Tomáš ml. Příbram 6 3 2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Smítka Radek  Bolina 10 3 1 1 1 0 1 0 0 0 0
3 Šnicer Petr Blšany 9 3 0 0 0 0 1 0 0 0 1
4 Záhora Petr Bílina 13 2 1 0 0 2 0 1 0 2 0
5 Bartoněk Lukáš  Předměřice nad Labem 4 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0
6 Nass Adam Pňovice 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Ježek Martin Předměřice nad Jizerou 14 1 1 1 1 1 1 2 0 0 0
8 Dražan Zdeněk Panenský Týnec 8 1 1 1 0 0 0 1 1 0 0
9 Černý Jindřich Mnichovo Hradiště 5 1 1 0 0 0 0 1 0 0 0
10 Slavík Alexej  Vilémov 7 1 1 0 0 0 0 0 0 0 1
11 Münzer Josef Nové Sedlo 4 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Kabát Miroslav Třemošná 8 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Seidl Jan Zbiroh 11 1 0 2 1 0 0 1 2 0 0
14 Charvát Lukáš  Černčice 12 1 0 1 0 1 1 0 0 0 0
15 Pekárek Stanislav Louny 6 1 0 1 0 1 0 0 0 0 0
15 Ďurček Josef ml. Mnichovo Hradiště 4 1 0 1 0 1 0 0 0 0 0
17 Jiřík Miroslav Myškovice 3 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0
18 Friedrich Tomáš Jablonec nad Nisou 6 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
18 Bejr Matouš Mnichovo Hradiště 3 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
18 Vrla Vladimír Brandýs nad Labem 4 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
21 Benda Pavel  Mělník 15 1 0 0 1 0 2 0 0 1 1
22 Šilhavý Stanislav Třemošná 7 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
22 Suchánek Aleš Dymokury 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
24 Fencl Petr Kolín 3 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0
25 Havlíček Stanislav  Mělník 13 1 0 0 0 1 1 1 1 0 1
26 Bertok Milan  Dublovice 6 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0
27 Kučera Jiří Lužná 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
27 Wachtl Hynek 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
27 Skalický Miroslav Milín 5 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
30 Cablk Jan Pravonín 8 1 0 0 0 0 0 1 0 0 1
31 Olbrich Petr Bechov 4 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
32 Hadžala Jan Odolena Voda 3 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
33 Zahrádka Radek Mladá Boleslav 2 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
33 Váňa Michal Vepřek 2 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
35 Vavřinec Jaromír 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
35 Rozsypálek Ivoš 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
35 Hodoň Zdeněk 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
35 Novotný Petr Přerov nad Labem 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
35 Sedlák Jiří 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
35 Bouček Jiří Zdislavice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
41 Pavlíček Jaroslav  Žďár nad Sázavou 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Ťok Radek 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Verner Lukáš 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Ungr Vojtěch 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Beneš Zdeněk Peruc 8 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Tichý Rudolf Kácov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Freitagová Tereza 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Prokeš Milan Libochovice 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Jón Richard Chlum 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Cingroš Jakub Stod 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Skalický Jakub Milín 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Záruba Rudolf Divišov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Rudolf Jaroslav Vrdy 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Černá Kristýna 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Flanderka Aleš Pašinka 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Šťastný Roman Brandýs nad Labem 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Smítka Josef st. Kutná Hora 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Bočková Alena 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Vitásek Jiří Červená Lhota 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Jireček Miroslav Hodkovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Poláková Michaela 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Daniš Petr Kácov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Kovář Jan Praha 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Hanzal Ondřej Želetava 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Bludská Kristýna 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Šmůla David Dobřany 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Wachtl Vojtěch 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Pospíšil Jan 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Hodík Miroslav Sedlčany 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Kabát Petr Smilovice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Budský Viktor Čelákovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Hamák Tobiáš 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Kulich Martin 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Chlumský Adam 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Vitnerová Vanesa 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Plesník Michal Olomouc 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Vokáč Štěpán Mladá Boleslav 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Čapek Martin Dlouhá Lhota 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Leitl Miroslav Holýšov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Nožička Radek Jíkev 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Hájek Ondřej Praha 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Krutský Milan Výžerky 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Zelenka Vladimír 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Houser Otakar  Všechlapy 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
85 Čermáková Ema Stěžov 3 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0
86 Váňa Tomáš  Zlosyň 12 0 2 2 0 1 0 0 1 0 0
87 Halíř Lukáš Osek 4 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
88 Dydňanský Roman  Vrbno 19 0 1 1 2 1 1 0 1 1 2
89 Pánek Petr Rakovník 13 0 1 1 2 0 0 2 0 0 1
90 Křivánek Miroslav Roudnice nad Labem 4 0 1 1 1 0 0 1 0 0 0
91 Bartoš František Chotěšov 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
91 Hampejs David Bílina 4 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
91 Valha Jiří Ledeč nad Sázavou 3 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
94 Zlechovec Stanislav st. Rakovník 8 0 1 0 1 0 1 0 0 0 0
95 Sudík Miloslav Kochánky 6 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
95 Sedláček David Blanné 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
97 Langr Štěpán Mnichovo Hradiště 3 0 1 0 0 2 0 0 0 0 0
98 Tejnecký Miroslav Zbraslavice 6 0 1 0 0 0 1 0 1 0 1
99 Grégr Jiří ml. Šubrtov 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
99 Kaminský Jaroslav  Frýdštejn 6 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
101 Ševčík Petr Louny 8 0 1 0 0 0 0 2 1 0 0
102 Halamka Luboš 3 0 1 0 0 0 0 2 0 0 0
103 Trnka Aleš  Třesovice 4 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0
104 Špitálský Václav st. Čelákovice 3 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
105 Zrnová Jitka Benešov 8 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0
106 Vlasta Vratislav Bakov nad Jizerou 4 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
107 Petružálek Jiří  Plotiště nad Labem 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
107 Hložek František Bílina 10 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
107 Rybářová Leontýna Český Dub 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
110 Heřmanovský František 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
110 Pleskač Jan st.  Libice nad Doubravou 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
110 John Miroslav Roudnice nad Labem 6 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
110 Maršíková Linda Záluží 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
110 Samková Natálie 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
110 Bernard Michal Milín 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
110 Petržílka Lukáš Praha 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
110 Levová Kateřina 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
110 Lingler Jonáš Bělá pod Bezdězem 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
110 Urban Jakub Mladá Boleslav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
110 Sychrová Soňa Jenišovice 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
110 Vondra Lukáš 5 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
110 Urban Jaroslav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
110 Zahrádka Josef 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
110 Žemla Marián 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
110 Douděra Martin 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
110 Kolář Matyáš Týnec nad Sázavou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
110 Klosse Miroslav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
110 Běle Václav Březnice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
110 Mařák Zdeněk Brandýs nad Labem 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
110 Števček David 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
110 Hlaváček Michal Benešov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
110 Řezáč Tomáš Mladá Boleslav 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
110 Štěpánek Martin ml. Chotěboř 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
110 Vavro Milan ml. Zeleneč 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
110 Charvát Martin Milčice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
110 Řehoř Michal Zákupy 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
110 Moulíková Štěpánka Sedlčany 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
110 Vican Marek Přeštice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
110 Trojan Jaroslav st. Radovesnice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
110 Havel Jaroslav Kladruby 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
110 Pojer Milan st. Nepomuk 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
110 Chvála Jan  Sezemice 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
110 Skalický Matěj Milín 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
110 Machatý David  Jaroměř 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
110 Hurníková Martina Příseka 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
110 Pohnán Jan Praha 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
110 Černá Karolína 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
110 Kočí Josef  Mnichovo Hradiště 6 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
110 Buršík Milan 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
110 Plocek Jiří Mirovice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
110 Bajer Milan Příbram 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
110 Plzák Karel Roudnice nad Labem 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
110 Blažek Vojtěch Šlapanice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
110 Bernášková Ivana 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
110 Černý Tomáš st. Přišimasy 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
110 Děček Miloslav Sloveč 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
110 Růžička Martin Hodkovice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
110 Jech Ondřej Nymburk 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
110 Špitálský Václav ml. Čelákovice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
110 Truhlářová Daniela Vlašim 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
110 Kolčava Tomáš Smolnice 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
110 Pešek Matěj 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
163 Vodičková Kateřina  Příbram 7 0 0 3 0 0 0 0 1 0 1
164 Gryč Jan  Přibyslav 5 0 0 2 0 0 0 0 1 0 0
165 Mackura Zdeněk Pernink 6 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0
165 Kubešová Denisa  Bolina 4 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0
167 Klečák Miloslav Onomyšl 9 0 0 1 1 1 0 0 0 1 0
168 Pavlíček Radomír Žďár nad Sázavou 3 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0
168 Švoma Jaroslav Žďár nad Sázavou 3 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0
170 Maršík Jan  Pelhřimov 3 0 0 1 1 0 0 0 0 0 1
171 Perout Josef Perštejn 5 0 0 1 0 0 1 0 1 0 0
172 Kočí Jaroslav Praha 5 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
173 Kouba Aleš 3 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
173 Hudeček František Chýšť 3 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
173 Půta Roman Plzeň 2 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
176 Chýle Petr Bílina 4 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1
177 Dušek Ondřej Poděbrady 2 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
177 Čipera Miroslav Bohutín 5 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
179 Rozum Pavel Třemošná 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
180 Chytilová Anna 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
180 Zíma Bořivoj Ohrazenice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
180 Kopřiva Josef Hříškov 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
180 Misík Pavel 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
180 Šmíd Jakub Příseka 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
180 Koubek František Neratovice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
180 Drmota Zdeněk Bělá pod Bezdězem 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
180 Vrabec Jiří Plzeň 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
180 Sekanina Lukáš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
180 Sikora Jindřich 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
180 Doležalová Andrea Odolena Voda 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
180 Doležal Lambert  Žďár nad Sázavou 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
180 Vondráček Jiří Měšice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
180 Müller Jan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
180 Čondl Karel Milín 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
180 Rác Jaroslav Mutějovice 5 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
180 Vávra Vítězslav Pardubice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
180 Vondra Lukáš ml. Buková 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
180 Hrabáň Radek Čáslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
180 Hasal Lukáš Hospozín 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
180 Jelínková Radka Dymokury 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
180 Šimák František Kolín 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
180 Hlaváček Karel Humpolec 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
180 Horák Pavel Žiželice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
180 Kovač Jakub 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
180 Vrbatová Aneta 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
180 Borovka Luboš Vodňany 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
180 Král Jaroslav ml. Kovanice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
180 Dvořák Dominik Brandýs nad Labem 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
180 Pečová Anežka 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
180 Drápalík Jiří Slavíkov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
180 Dušek Jan ml. Kutná Hora 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
180 Franče Pavel Křivoklát 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
180 Zumr Michal ml. Čelákovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
180 Beneš Adam Mladá Boleslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
180 Zavřel Jan Pomezí 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
180 Nohynek Tomáš st. Mnichovo Hradiště 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
180 Leitlová Ivana Holýšov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
180 Pánek Vít  Sezemice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
180 Bartoň Aleš Katusice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
180 Veselý Pavel Uhlířské Janovice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
180 Kedroň Rudolf Hořice v Podkrkonoší 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
180 Pitráková Natálie Vlašim 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
180 Čech Rostislav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
180 Kačur Jan st. Březnice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
180 Svoboda Antonín Kejžlice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
180 Hanák Pavel 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
180 Chlumský David Senohraby 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
180 Havel Ondřej Pavlovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
180 Chlupsa David 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
180 Rezek Petr Říčany 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
180 Drápalík Josef 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
232 Porazík Václav Kolešov 9 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0
233 Olbrich Jakub Bechov 3 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
234 Svoboda Jiří Pašinka 5 0 0 0 1 1 0 0 1 0 0
235 Dědík Vladimír  Bašť 10 0 0 0 1 1 0 0 0 2 0
236 Nass Julius Pňovice 3 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
237 Vokáč Šimon Mladá Boleslav 2 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
237 Štastný Lukáš 2 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
237 Píry Karol 2 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
237 Velebný Pavel Praha 3 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
241 Kletečka Pavel Kladruby 2 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
242 Tomšů Svatopluk Mladá Vožice 3 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
242 Zítka Lukáš Mladá Boleslav 4 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
244 Šimonovský Jakub  Rožmitál pod Třemšínem 4 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
245 Motejzlík Petr Březnice 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
245 Man Bohuslav  Hořice v Podkrkonoší 5 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
245 Šmíd Jan Kolešov 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
248 Rejholec Antonín Sedlčany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
248 Štěpnička Martin Český Šternberk 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
248 Vican Roman Přeštice 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
248 Angelov Jan Březovice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
248 Lettko Jakub 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
248 Filko Jan Bělá pod Bezdězem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
248 Novák Martin. 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
248 Sofron Petr 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
248 Mácha Jan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
248 Hanuš Vladimír 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
248 Pácal Antonín 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
248 Hubka Jan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
248 Carboch Zdeněk Vrchotovy Janovice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
248 Sofron Pavel 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
248 Docke Holm SRN 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
248 Chwastek Vladimír Sedlčany 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
248 Tinhofer Jan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
248 Vojtíšek David 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
248 Čermák Jaroslav Rakovník 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
248 Komárek Martin Havlíčkův Brod 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
248 Pletka Jan Březnice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
248 Dobiáš Ladislav 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
248 Bardon Vít 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
248 Hátle Roman 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
248 Dedera Tomáš Divišov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
248 Marek Ladislav. 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
248 Bartes Petr Jaroměřice nad Rokytnou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
248 Janeček Ondřej 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
248 Buchta Petr 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
248 Hrubý Vladimír Zákupy 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
248 Picek Jaroslav st. Rakovník 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
248 Kropáček Lukáš Dřínov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
248 Jakoubek Ondřej 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
248 Svatoš Petr Budislav 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
248 Blažek Jiří Odolena Voda 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
248 Havlová Eliška Praha 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
248 Králík Tomáš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
248 Pýcha Hynek Rakovník 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
248 Čáha František 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
248 Šimek Martin 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
248 Mašlonka Jiří Bělá pod Bezdězem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
248 Zemjanek Patrik 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
248 Hrbek David 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
248 Tonar Petr Čistá 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
248 Kolář Jakub 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
248 Tošovský Jakub Bělá pod Bezdězem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
248 Malenovský David 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
248 Čondl Karel ml. Milín 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
248 Kubát Jakub 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
248 Půhonný Jan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
248 Vágenknecht Jiří  Pardubice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
248 Jírovec Tomáš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
248 Kozák Roman Soutice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
248 Mareš Jan ml. Praha 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
248 Řeháčková Andrea Dymokury 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
248 Orolín Lukáš Mnichovo Hradiště 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
248 Čermoch Jiří Vrchotovy Janovice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
248 Košťálek Michal Oplany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
248 Peřina Ladislav Dymokury 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
248 Vohanka Marian 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
248 Hejda Filip Rakovník 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
248 Nachlingerová Aneta Praha 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
248 Špitálská Aneta Čelákovice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
248 Pecha František 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
248 Babor Jan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
248 Malý Petr 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
248 Vacík Zdeněk Havlíčkův Brod 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
248 Adam Jan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
248 Roskovská Eliška Sojovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
248 Suchý Jakub 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
248 Myška Adam 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
248 Tichý Jan Veltruby 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
248 Stonawski Rudolf Praha 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
248 Gronych Štěpán 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
248 Rajzíková Anna 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
248 Pagačová Pavlína st. Mladá Boleslav 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
324 Peterka Jaroslav Česká Lípa 5 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0
325 Dobiáš Jaroslav st. Dymokury 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
325 Kropáček Tomáš ml. Rožmitál pod Třemšínem 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
327 Hošek Pavel Římovice 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0
328 Kulhavý Pavel Pěčice 3 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
329 Tošer Jaroslav  Ústrašín 7 0 0 0 0 1 0 1 1 0 0
330 Honc Josef Rumburk 7 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
330 Čermák Martin ml. Stěžov 3 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
332 Špánek Milan Žleby 3 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0
332 Šotkovský David Starý Kolín 7 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0
334 Hofta Jiří Bělá pod Bezdězem 5 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
334 Tauberová Gabriela Řevnice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
334 Polovic Ladislav  Žďár nad Sázavou 2 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
337 Měchura Ladislav Vlašim 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 2
338 Půža Miroslav 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
338 Zeman Vojtěch st. Hostivice 11 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
340 Chvátal Jakub 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
340 Pařízek Luboš Uhlířské Janovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
340 Děček Antonín Městec Králové 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
340 Weigend Aleš Mladá Boleslav 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
340 Kudrna Michal 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
340 Koleň Michal Blatná 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
340 Strakoš Josef 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
340 Tůma Marek Hořany 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
340 Lelek Miroslav Neratovice 5 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
340 Gér Tadeáš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
340 Valínová Michaela 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
340 Novák Jan Červené Pečky 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
340 Brýl Šimon 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
340 Olájoš Tomáš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
340 Langer Josef Zdislavice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
340 Franěk Robert  Trutnov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
340 Sobotka Jiří st. Žďár nad Sázavou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
340 Maršík Jan Záluží 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
340 Faltová Nikola 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
340 Beňo Zdeněk 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
340 Svatek Jiří 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
340 Nerad Vojtěch Soutice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
340 Vorel Aleš Rakovník 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
340 Fiala Zdeněk Poděbrady 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
340 Potůček Alex Sedlčany 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
340 Šedivý Vojtěch ml. Mladá Boleslav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
340 Hošek Michal 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
340 Klich Václav Rakovník 5 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
340 Pacholátko Richard Mladá Boleslav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
340 Kadlec Vratislav Benátky nad Jizerou 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
340 Riedl Filip  Humpolec 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
340 Slavík Jakub Vilémov 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
340 Mlejnek Milan 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
340 Machalický Tomáš Boseň 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
340 Dušek Filip Březnice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
340 Kolářová Natálie Týnec nad Sázavou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
340 Strnad Lukáš Praha 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
340 Dvořák Martin 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
340 Ovsíková Tereza Březnice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
340 Koubek Aleš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
340 Sochor Václav Přeštice 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
340 Dobiáš Jaroslav ml. Dymokury 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
340 Sixta Jan 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
340 Pejchar Jiří Chotěboř 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
340 Štefanica Josef Tehov 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
340 Kučera Tadeáš Praha 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
340 Sandr Roman 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
340 Hrdlička Jaroslav Mariánské Lázně 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
340 Zíma Jakub Pardubice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
340 Krejčí Petr Kněževes 5 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
340 Prejza František 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
340 Elicer Oldřich 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
340 Pulda Jaromír 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
340 Vladyka Martin Kácov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
340 Čechura Vladimír Kyšice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
395 Hošek Stanislav Pacov 4 0 0 0 0 0 2 0 0 0 1
396 Sochor Rudolf Petrohrad 5 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
396 Turský Jindřich  Krchleby 9 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
396 Zeman Luboš  Semily 2 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
396 Bártík Miloslav Plzeň 6 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
400 Mendel Milan Pšovky 6 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
400 Půta Jiří Plzeň 7 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
402 Hovorka Antonín Žabonosy 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
402 Peřina Norbert Dymokury 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
402 Krejčí Petr ml. Horní Stakory 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
402 Novák Jiří. 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
402 Brož David 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
402 Halíř Lukáš ml. Osek 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
402 Toman Vávlav 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
402 Rolník Jan Chýšť 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
402 Piterka ?iloš 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
402 Hartl Miroslav Březnice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
402 Cerha Jakub 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
402 Bureš Jan 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
402 Bešťáková Adéla Pavlovice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
402 Kučera Vladimír Praha 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
402 Vosádko František 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
402 Veselý Josef Uhlířské Janovice 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
402 Pakandl Dominik Mladá Boleslav 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
402 Poláček Petr st. Příbram 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
402 Čížek Michal Příbram 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
402 Hudeček Bedřich Odolena Voda 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
402 Hirman Miloš Kladruby 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
402 Herynk František Újezd nad Lesy 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
402 Hýbner Dušan ml. Bělá pod Bezdězem 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
402 Kovář Antonín Kladruby 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
402 Bičovský Jan 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
402 Tůma Jiří Rousínov 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
402 Malý Karel Mladá Boleslav 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
402 Kubišta Jan 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
402 Kropáček Vladimír Rožmitál pod Třemšinem 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
402 Brožová Julie 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
402 Horyna Tomáš 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
402 Janovský Martin 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
402 Váňa Vlastimil Český Brod 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
402 Srnec Artur 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
402 Vojenčiaková Veronika 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
402 Polívková Klára 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
402 Vlasta Tomáš Bakov nad Jizerou 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
402 Brož Martin Praha 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
402 Brechel Jan 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
402 Strnad Jakub Vlašim 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
402 Toman Zdeněk 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
402 Fiška Václav 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
402 Houžvíček Jan 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
402 Znamenáček Jiří Kovanice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
402 Voňková Adéla Stará Boleslav 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
402 Pečová Tereza 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
402 Jelínek Matyáš Davle 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
402 Levová Lucie 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
402 Picek Jaroslav ml. Rakovník 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
402 Kympl Jaroslav Zlosyň 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
402 Horníček Jiří 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
402 Píša Ondřej Sedlčany 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
402 Šedivý Ondřej Mladá Boleslav 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
402 Vašák Tomáš 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
402 Ondráková Denisa 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
402 Ganders Michal 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
402 Rybář Jindřich ml. Český Dub 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
459 Holčák Radek Barrandov 4 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0
460 Vavro Milan st. Zeleneč 3 0 0 0 0 0 0 1 1 1 0
461 Šourková Karolína  Rožmitál pod Třemšínem 5 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0
462 Dibelková Markéta 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
462 Hospodka Josef 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
462 Hulák Pavel Čelákovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
462 Vlnas Jiří Hostivice 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
462 Chromčák Jiří Mimoň 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
462 Dragoun Vojtěch 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
462 Gajdošová Kateřina 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
462 Fabiánová Eva 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
462 Bouk Matěj 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
462 Petráček Ota Mníšek u Liberce 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
462 Houdek Lukáš 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
462 Povolný Zdeněk Karlovy Vary 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
462 Šlechta Petr 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
462 Nerad Rostislav Jílové 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
462 Šindelář Pavel Bystřice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
462 Nevyjel David 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
462 Kuneš Michal Neratovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
462 Černek Daniel 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
462 Zahrádka František Tmaň 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
462 Vesecká Šárka 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
462 Myška Aleš 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
462 Kratochvílová Marie Sedlčany 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
462 Šulc Milan Trubín 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
462 Erba Vojtěch 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
462 Moulík Zbyněk 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
462 Hora František st. 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
462 Ulrychová Adéla Mnichovo Hradiště 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
462 Růžička Miroslav Tanvald 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
462 Zahrádková Klára 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
462 Štěpnička Radek Český Šternberk 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
462 Nášel Jiří Uhlířské Janovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
462 Potěšil Marián Vyškov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
462 Vaňourek Milan 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
462 Moucha Pavel 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
462 Balán Jan 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
462 Pažout Radek 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
462 Šulc Jan Stará Boleslav 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
462 Drož Martin Vrchlabí 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
462 Ševčík Vojtěch Divišov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
462 Rezková Martina Říčany 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
462 Mokrý Tomáš Březnice 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
462 Černohlávek Jakub Plaňany 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
462 Roubík Oldřich Nesuchyně 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
462 Antošík Aleš 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
462 Jiskra Jaroslav 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
462 Kovář Martin Kladruby 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
462 Zoufalý Jaroslav Bakov nad Jizerou 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
462 Nietsche Viktor 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
462 Štarman Jiří  Staré Jesenčany 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
462 Gabko Matěj Zruč nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
462 Závora Jiří Senec 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
462 Zvoník Jakub Kobylníky 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
462 Milner František Mnichovo Hradiště 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
462 Houdek Josef 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
462 Vaňková Kateřina 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
462 Cihelka Marek Milín 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
462 Skotnica Jiří Rožmitál pod Třemšínem 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
462 Sisr Michal Pardubice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
462 Jakovec Lukáš 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
462 Schingler Karel Litoměřice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
522 Mazaný Jakub Dobříkov 3 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0
523 Beran Jan 3 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0
524 Ďurfina Josef Kladruby 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1
524 Mai Marek Kněževes 5 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1
524 Roušal Luděk Neratovice 5 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1
527 Stulík Jakub 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
527 Hladík Roman Blovice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
527 Děcek Milan Sloveč 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
527 Heimlich Roman 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
527 Coufalík Ondřej Divišov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
527 Mekiš Adam Kytín 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
527 Procházka Matěj 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
527 Eder Vlastimil Brozánky 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
527 Jakoubek Petr Nymburk 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
527 Dvořáček Jan Zbraslavice 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
527 Kolman Jiří Praha 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
527 Oykin Denys 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
527 Řabek Filip Břasy 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
527 Charvát Valentin Jihlava 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
527 Daňhelová Veronika Bělá pod Bezdězem 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
527 Váňa Jindřich Praha 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
527 Hybner Pavel Mnichovo Hradiště 6 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
527 Bojoga Jakub Kladruby 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
527 Bělohlávek Václav 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
527 Krupka Jiří Telce 8 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
527 Odstrčilík Hubert Dolní Bousov 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
527 Bártů Jan Čechtice 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
527 Tomášková Kristýna 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
527 Novák Václav ml. 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
527 Senohrábek Marek 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
527 Edl Milan Plzeň 4 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
527 Pojer Milan ml. Rožmitál pod Třemšínem 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
527 Fortelka Dominik 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
527 Vopálka Jan 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
527 Pokorný Tomáš ml. 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
527 Dohnal Martin Opatov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
527 Pšenička Petr 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
527 Hurníková Leona 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
527 Novotná Amálie 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
527 Turský David  Krchleby 5 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
527 Picek Jan st. Rakovník 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
527 Zelenka Josef Rožmitál pod Třemšínem 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
527 Pilát Ivan Tehov 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
527 Pešek Adam Vlašim 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
527 Sýkora Pavel 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
527 Šutkovská Sára 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
527 Karásek Pavel 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
527 Pytloun František Mnichovo Hradiště 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
527 Komora Martin Chlumec nad Cidlinou 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
527 Pudil Václav Libčice 9 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
527 Petřík Jiří 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
527 Šumpík Marek Stará Lysá 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
527 Flanderka Miloš Kolín 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
527 Dičko David Klášterec nad Ohří 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
527 Zahrádka Miroslav Praha 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
527 Chvojková Lucie 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
527 Nass Ondřej Pňovice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
527 Kolmanová Jana Čechtice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
527 Chwastek Tomáš Sedlčany 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
527 Pěchouček Jiří Rakovník 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
527 Kunc Zdeněk Sedlčany 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
527 Zemanová Jana 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
527 Senohrábek Petr 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
527 Šedivý Pavel Mladá Boleslav 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
527 Štětina Petr Praha 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
527 Kovanda Karel Bolinka 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
527 Antoš Antonín 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
527 Mackura Josef 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
527 Papsun st. 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
527 Tůmová Barbora Libčice 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
527 Fendrych Josef 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
527 Jandourek Martin Stará Boleslav 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
594 Jirsa Jiří Chmeliště 4 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
594 Janda Pavel st. Turnov 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
596 Jetel Zdeněk 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
596 Würz Dalibor Hořesedly 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
596 Müller Jan Loukov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
596 Sütto Petr Ostrov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
596 Graban Radovan Mnichovo Hradiště 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
596 Hrubeš Petr Plzeň 4 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
596 Dudáš Jan 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
596 Nekula Libor Dobroutov 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
596 Suchánek Vladimír 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
596 Syrovátka Tomáš Příbram 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
596 Mokrý Jan Uhlířské Janovice 9 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
596 Sobotka Jiří ml. Sobětuchy 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
596 Radilová Eliška 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
596 Červenka František 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
596 Vojáček Zdeněk Strakonice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
596 Mareš Vladimír Praha 6 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
596 Śmahel Miroslav 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
596 Chvála Miloš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
596 Vavroch Kristián Rožmitál pod Třemšínem 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
596 Křemen Miroslav 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
596 Klusák Milan Jihlava 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
596 Šimota Jiří Mnichovo Hradiště 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
596 Bank Jan Řečany nad Labem 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
596 Vrzák Jaroslav Hostivice 7 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
596 Shershen Volodimir Praha 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
596 Malý Roman Plaňany 4 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
596 Mimráček Josef 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
596 Velinger František Kladno 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
596 Doležán Vladimír  Chotěboř 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
596 Hrubý Pavel Praha 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
596 Bouchník Ondřej 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
596 Aschenbrenner Tomáš Český Brod 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
596 Červenka  Petr Senohraby 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
596 Svoboda Jiří Kácov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
596 Bukač Petr 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
596 Šindler Karel Lovosice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
596 Šulc Milan 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
596 Ticháček Václav Havlíčkův Brod 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
596 Břichnáč Ladislav Nymburk 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
596 Adamčík Jan Brandýs nad Labem 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
596 Srb Roman Nymburk 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
596 Schejbal Ivan 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
596 Čížek Zdeněk Libochovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
596 Novotný Radek ml. Strakonice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
596 Polívka Martin Ždírec nad Doubravou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
596 Domin Karel Pavlovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
596 Drška František 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
596 Rychlík Pavel Cerhenice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
596 Křivák Milan Mnichovo Hradiště 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
596 Gleich Lukáš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
596 Hykyš David 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
596 Mora Jaroslav Rožmitál pod Třemšínem 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
596 Rychlá Simona 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
596 Aleksandrová Alena  Hradec Králové 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
596 Kunst Antonín Jaroměřice nad Rokytnou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
596 Krupka Václav 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
596 Bachan Daniel Praha 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
596 Riedl Michal Humpolec 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
596 Maličká Kateřina 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
596 Bůžek Martin 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
596 Štěrba Dominik Rožmitál pod Třemšínem 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
596 Tůmová Anna Libčice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
658 Matějka Miroslav Čistá 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
658 Krejčí Václav Praha 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
658 Šmejkal David Vehlovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
658 Najman Martin 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
658 Minařík Jaroslav Pardubice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
658 Mareš Jan Praha 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
658 Balý Vojtěch 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
658 Petržílka Vlastimil Vojkovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
658 Poskočil Petr Dolní Bučice 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
658 Čermák Eliáš Votice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
658 Šimůnek Luboš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
658 Vaněk Tomáš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
658 Černeková Nikola 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
658 Kropáček Tomáš Rožmitál pod Třemšínem 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
658 Chourová Tereza 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
658 Dikan Robert Příbram 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
658 Hrubeš Petr Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
658 Seč Jakub Činěves 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
658 Riedl Patrik  Humpolec 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
658 Klimpera Josef Kácov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
658 Košťák Jan Mladá Boleslav 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
658 Stach Zdeněk 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
658 Rajmová Lucie 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
658 Barančík Jan Klášter 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
658 Soukup Michal Plzeň 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
658 Polanský Jan Blatná 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
658 Pour Miroslav 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
658 Novák Ondřej Kněžmost 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
658 Palivec Jaroslav 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
658 Chýle Oldřich st. Bílina 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
658 Fejfar Kamil Radčice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
658 Brožek Vojtěch 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
658 Slíž Václav Přeštice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
658 Švára Radek ml. Čáslav 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
658 Zalabák Josef 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
658 Jindřichová Kateřina Čelákovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
658 Vrána Pavel 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
658 Porazík Jakub Kolešov 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
658 Vejražka V. 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
658 Hanáček Jonáš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
658 Müller Miroslav st. 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
658 Hradil Jan 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
658 Veselý Tomáš 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
658 Franc Charlie 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
658 Sochor Martin ml. Petrohrad 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
658 Špiler Karel Stod 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
658 Dítě Josef Smidary 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
658 Vokáč Aleš Skuteč 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
658 Matula Palo Bratislava 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
658 Wittvar Zdeněk st. Vrdy 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
658 Liščák Jan Lubná 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
658 Urválek Petr Mnichovo Hradiště 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
658 Kraus Pavel Jablonec nad Nisou 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
658 Wittner Jan ml. České Budějovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.