Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 155 termínů závodů
V minulosti zadáno 6696 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Kraj Jihočeský - 01.01.2019 - 31.12.2019

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 132 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Sochor Jaroslav ml. Hluboká nad Vltavou 3 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1
2 Košina Pavel Domanín 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
2 Trnka Vojtěch České Budějovice 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
4 Lédl David Mirovice 3 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0
5 Pužej Štěpán Netolice 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
6 Vican Roman Přeštice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Šulc Milan Trubín 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Příhoda Milan 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Pekař Jaroslav Kamenice nad Lipou 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Kovář Jan ml. Soběslav 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Boháč Josef Soběslav 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Doležán Vladimír  Chotěboř 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Krejsa Zdeněk 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Mládková Stanislav 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Blecha Miroslav Počátky 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Paulovič Marek Třeboň 4 0 2 0 0 0 1 0 0 0 0
17 Špengerová Markéta 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Vicková Anna 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Kaše Václav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Fanglbauer Jan 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Vojta Jan Protivín 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Řezníček Petr Praha 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Kovář Miloslav Králova Lhota 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Sýkora Václav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Bureš Jan Počátky 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Fürbacherová Pavlína Kloužovice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Huleš Matěj 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Míka Marek Veselí nad Lužnicí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Vladyka Richard 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Pefek Karel Kostelní Vydří 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Mojžíš Lukáš  České Budějovice 6 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
32 Doležal Jaroslav Vodňany 3 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
33 Němec Jan České Budějovice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
34 Mráz Tomáš ml. Soběslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
34 Špatný Jakub Dolní Bukovsko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
34 Dobeš Jiří Rebešovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
34 Draslar Petr 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
34 Bejsta Tomáš České Budějovice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
34 Klánová Nikola 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
34 Černý Martin Babice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
34 Král Bohuslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
34 Hrdlička Jaroslav Mariánské Lázně 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
34 Kutička Pavel Novosedly 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
34 Belušiak Ladislav Jindřichův Hradec 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
45 Svoboda Jiří České Budějovice 3 0 0 0 1 1 0 0 0 1 0
46 Elner Vladimír Tábor 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
46 Prachařová Šárka 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
46 Poláček Petr st. Příbram 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
46 Trnka Vít 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
46 Krýsl Pavel Ledce 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
46 Mrázek Karel Mirovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
46 Beneš Milan Tušť 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
46 Šipan Miroslav 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
46 Velek Josef Husinec 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
46 Herout Vít Nová Bystřice 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
56 Šmitmajer Marek Křečice 4 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0
57 Vlček Jaroslav st. Strakonice 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
58 Materna Jan Písek 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
59 Matějka Václav Nové Hrady 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
59 Nováček Josef Manešovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
59 Weiss Branislav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
59 Mikudimová Lenka 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
59 Karlová Pavla Kamenice nad Lipou 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
59 Králová Jaroslava 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
59 Vojík Lukáš Vodňany 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
59 Hess Tomáš Zálší 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
59 Tuscher Tomáš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
59 Šimůnek Ondřej Hudčice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
59 Žáková Marie 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
59 Krčmář Jan 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
59 Mestl Lukáš Netolice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
59 Mádlová Iva 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
73 Doležal David Vodňany 2 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
74 Havlín Jiří 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
74 Hrdina Petr Dolní Bukovsko 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
74 Klouček Jan st. Branná 5 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
74 Matějková Lucie 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
74 Fejfar Kamil Radčice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
74 Míchal Jiří České Budějovice 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
74 Felenda David 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
74 Přikryl Roman Dačice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
74 Fidler František 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
74 Zdeněk Jiří Kostelec nad Vltavou 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
74 Poustka Nikolas 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
85 Řádek Jaroslav Kaplice 5 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
85 Tesárek Václav Prachatice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
85 Kolesa Jan Strakonice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
85 Klímová Aneta 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
85 Barták Kamil Veselí nad Lužnicí 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
85 Čermák Lukáš 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
85 Hladík Roman Blovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
85 Žák Miloslav Jindřichův Hradec 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
85 Lacina Vladimír Vojtěchov 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
85 Lédl Petr 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
95 Sýkora Petr 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
95 Richter Pavel Plzeň 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
95 Harbaš Fadil 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
95 Chlopek Ervín 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
95 Klouček Jan ml. Branná 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
95 Pešek Emil Tábor 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
95 Račák Jan 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
95 Klíma Václav 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
95 Nassová Jaroslava Pňovice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
95 Klímová Monika 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
95 Křivský Luboš Strakonice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
95 Čelák Sebastian Praha 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
95 Špatný Jan st. Dolní Bukovsko 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
95 Valíček Petr 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
109 Borovka Luboš Vodňany 4 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
110 Šourková Marie  Rožmitál pod Třemšínem 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
111 Křenek Radek Vodňany 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
111 Špenger Pavel 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
111 Šťastný Šimon 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
111 Koptová Jana 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
111 Dvořáková Zuzana Veselí nad Lužnicí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
111 Jány Pavel České Budějovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
111 Dvořáková Jana ml. 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
111 Draslar Miroslav 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
111 Vicher Milan Plzeň 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
111 Nídr Jakub 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
111 Černý Stanislav Babice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
122 Mráz Jaroslav 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
122 Tymkiv Vladimír Jemnice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
122 Kasl Luboš Plzeň 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
122 Pixová Barbora 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
122 Smažíková Lucie 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
122 Kodetová Adéla 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
122 Farka Filip Veselí nad Lužnicí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
122 Vaváček Miloslav Bechyně 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
122 Lédl Pavel Mirovice 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
122 Novák Vratislav Týn nad Vltavou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
122 Soukup Michal Plzeň 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.