Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 9 termínů závodů
V minulosti zadáno 7735 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Kraj Jihočeský - 01.01.2020 - 31.12.2020

 | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 129 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Švec Jakub Zhořec 3 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0
2 Belušiak Ladislav  Jindřichův Hradec 10 1 0 1 0 0 2 0 0 0 0
3 Moravec Pavel Čejov 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
4 Černý Jindřich ml.  Jindřichův Hradec 9 1 0 0 0 1 0 0 1 1 0
5 Neumann Zdeněk Domanín 4 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0
6 Doležán Vladimír  Chotěboř 3 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
6 Bárta František Branná 5 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
8 Poláček Petr st. Příbram 3 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
9 Doležán Nikola  Chotěboř 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Kupsa Jan ml. Buřenice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Tošer Jaroslav  Ústrašín 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Tikal Jan Soběslav 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Toman František st. Jaroměřice nad Rokytnou 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Heřman František Krsice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Hunal Tomáš st. Kostelní Radouň 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Matoušek Jakub Lužnice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Chrástek Martin Protivín 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Pužej Štěpán Netolice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Paulovič Marek Chlum u Třeboně 3 0 2 0 0 0 0 0 0 1 0
20 Böhm Jan Vodňany 3 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Drápal Vlastimil  Jindřichův Hradec 8 0 1 0 0 2 1 0 0 1 0
22 Žák Miloslav Jindřichův Hradec 3 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
23 Bertok Milan  Dublovice 9 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
24 Matějka Václav Nové Hrady 7 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
24 Malý František Kostelní Radouň 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
26 Jámt Zdeněk 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Bureš Jan Počátky 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Matějka Roman Nové Hrady 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Dušák Pavel st. Novosedly nad Nežárkou 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Pech Stanislav Zdemyslice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Trnka Vít Lišov 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Kopic Milan Humpolec 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
33 Košina Pavel Domanín 4 0 0 2 1 0 1 0 0 0 0
34 Klouček Jan ml. Branná 5 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
35 Kratochvíl Petr Nová Bystřice 3 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
35 Volf Josef ml. Nová Bystřice 2 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
37 Dobeš Jiří Rebešovice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
38 Hessová Eliška Zálší 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
38 Řehoř Václav Protivín 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
38 Vojáček Zdeněk Vilémov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
38 Trousil Lukáš Libín 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
38 Kupsa Jan st. Buřenice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
38 Černý Tomáš ml. Přišimasy 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
38 Vojáček Zdeněk Strakonice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
38 Svoboda Jiří České Budějovice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
38 Pavlíček Radomír Žďár nad Sázavou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
38 Vaňásek Karel ml. Jindřichův Hradec 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
48 Beneš Milan Tušť 3 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
49 Číž Luboš  Jindřichův Hradec 10 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0
50 Spěvák Milan st. České Velenice 6 0 0 0 1 0 0 1 0 1 0
51 Vlček Jaroslav st. Strakonice 2 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
52 Volf Josef Nová Bystřice 2 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
53 Marounek Petr Nová Bystřice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
53 Paulovičová Barbora Třeboň 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
53 Pavlíček Kamil Žďár nad Sázavou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
53 Novák Radek ml. Blatnice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
53 Macků Ondřej Dačice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
53 Spína Jiří Jindřichův Hradec 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
53 Čechová Eliška Počátky 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
53 Kiessling Vít Prostřední Vidří 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
53 Mráz Petr 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
53 Půta Jiří Plzeň 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
53 Jungwirt Milan Strakonice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
64 Mlčák Luboš Domanín 5 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
65 Hnilička Jiří České Velenice 3 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
66 Noskovič Jakub Strakonice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
67 Man Lukáš Vodňany 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
67 Podoubský Vít Praha 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
67 Bernard Michal Milín 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
67 Jány Zdeněk Trojany 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
67 Pešek Emil Tábor 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
67 Závodský Petr Dačice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
67 Jech Jiří Lešany 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
67 Jány Jakub Trojany 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
67 Moravcová Simona Spolí 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
76 Mrázek Petr Velká Hraštice 3 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
77 Trnka Vojtěch Lišov 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
77 Bláha Aleš 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
77 Lédl Pavel Mirovice 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
77 Novák Lukáš Kostelní Radouň 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
77 Werner Vít Třeboň 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
77 Přichystal Pavel 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
77 Bořík Michal 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
77 Tater Jan Řeteč 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
77 Řezáč Jan st. Brandýs nad Labem 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
86 Mojžíš Lukáš  České Budějovice 9 0 0 0 0 0 0 1 1 0 1
87 Šmitmajer Marek Křečice 2 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
88 Borovka Luboš Vodňany 6 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0
89 Žáková Marie Jindřichův Hradec 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
89 Maroušek Bohumil České Velenice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
89 Stejskal Miroslav Praha 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
89 Křivský Luboš Strakonice 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
89 Chvalovský Filip Zliv 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
89 Maroušek Tomáš České Velenice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
89 Šilhavý Stanislav Třemošná 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
89 Smetana Daniel Branná u Třeboně 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
89 Šíma Stanislav 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
98 Novák Vratislav Všeteč 5 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0
99 Řádek Jaroslav Kaplice 4 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0
99 Růžička Miroslav st. Tábor 5 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0
101 Novák Vratislav Police nad Metují 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
101 Mrázek Karel Mirovice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
101 Háva Zdeněk Bavorov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
101 Kabát Miroslav Třemošná 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
101 Matoušek Tomáš Lužnice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
101 Kříž Josef Smrk 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
101 Surgota Juraj 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
108 Eger Pavel Majdalena 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
108 Mikeš Jaroslav 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
108 Mádl Petr Jindřichův Hradec 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
108 Kutička Pavel Novosedly 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
108 Sadloň Jan 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
108 Čermák Eliáš  Votice-Srbice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
108 Kočí Jaroslav Blatná 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
108 Kalčík Matěj Plzeň 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
108 Weinfurter Werner Želnava 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
117 Scholz Jaromír Horní Dubňany 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
117 Kadlec Jan Třeboň 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
117 Zelenka Zdeněk Obrataň 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
117 Macků Bohumil Dačice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
117 Skryja Matěj Ostrov nad Oslavou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
117 Svoboda Stanislav ml. Čejov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
117 Dvořák Dominik Tábor 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
117 Herout Vít Vojířov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
117 Pašek Josef Bor 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
117 Šepl František Velký Bor 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
117 Dušák Patrik Kardašova Řečice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
117 Menšík Jiří Dačice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
117 Bejsta Tomáš České Budějovice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2020, Rybářské žebříčky, z.s.