Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 445 termínů závodů
V minulosti zadáno 6192 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Kraj Zlínský - 01.01.2019 - 31.12.2019



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 94 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Heimlich Roman1505050.00
1Ungr Vojtěch1505050.00
3Adam František1484848.00
3Adam Jakub1484848.00
5Pejchar JiříChotěboř1464646.00
5Starýchfojtů LukášDolní Rožínka1464646.00
7Adam Tomáš1444444.00
7Chyba PavelJaroměř1444444.00
9Daněk Jiří1424242.00
9Huček Petr1424242.00
11Bartoň JiříKostelec nad Orlicí1404040.00
11Staněk PetrHradec Králové1404040.00
13Pavlík Lukáš1383838.00
13Švub Dominik1383838.00
15Glaesner Zdeněk1363636.00
15Marek Zdeněk1363636.00
17Magdal David1343434.00
17Pražák Petr1343434.00
19Sokolowski DavidNový Bor1323232.00
19Čapek PavelČeská Lípa1323232.00
21Kříž Michal1303030.00
21Škoda Miroslav st.Velká Bíteš1303030.00
23Granát OndřejChomutov1282828.00
23Kočí MartinKlášterec nad Ohří1282828.00
25Hosenseidl MiloslavČeské Budějovice1262626.00
25Pešek Antonín1262626.00
27Závodník Radek1242424.00
27Šenkýř Miloslav1242424.00
29Vlk Martin ml.Strakonice1222222.00
29Wittner Jan ml.České Budějovice1222222.00
31Macka Marek1202020.00
31Sklenář KarelVelká Bíteš1202020.00
33Bureš Jan1181818.00
33Martinec Patrik1181818.00
35Čelechovský Zdeněk1161616.00
35Žampach Martin1161616.00
37Pěnčík Tomáš1141414.00
37Střalka Lukáš1141414.00
39Hladík MilanČeské Budějovice1121212.00
39Rypl MichalNový Bydžov1121212.00
41Harsány Tomáš1101010.00
41Kudrna PavelPraha1101010.00
43Langer Tomáš1888.00
43Rutová TerezaSenohraby1888.00
45Divácký Aleš1666.00
45Vach Jakub1666.00
47Mužík Milan1444.00
47Nikl MichalChotěboř1444.00
49Ambros Daniel1222.00
49Antl Rudolf1222.00
49Avdič Leo1222.00
49Benko StanislavSlovensko1222.00
49Bláhovec JanStrakonice1222.00
49Braun Jan1222.00
49Chlumský DavidSenohraby1222.00
49Chromý Radomír1222.00
49Devečka Rastislav1222.00
49Glaesner Tomáš1222.00
49Horych Pavel1222.00
49Hrenák Marian1222.00
49Ignác Imrich1222.00
49Jarolím Roman1222.00
49Jůna PetrPraha1222.00
49Kocábek TomášNové Strašecí1222.00
49Koláček Ondřej1222.00
49Kouba FrantišekČeské Budějovice1222.00
49Koudela Lubomír1222.00
49Krobauer Patrik1222.00
49Krátký VáclavČeské Budějovice1222.00
49Kukuč Juraj1222.00
49Mihálik Andrej1222.00
49Mikulka Jan1222.00
49Mikulka Petr1222.00
49Mražík Filip1222.00
49Netolický LukášSkuteč1222.00
49Panák Michal1222.00
49Sušil David1222.00
49Sušil Martin1222.00
49Teluch RomanSlovensko1222.00
49Trousil Miroslav st.1222.00
49Vlček Roman1222.00
49Vondruška Vojtěch1222.00
49Vyboch Lubo1222.00
49Záhořová KristýnaCheb1222.00
49Černocký Tomáš1222.00
49Černík PetrSenohraby1222.00
49Červenka  PetrSenohraby1222.00
49Šichta Marek1222.00
49Šindelář Vít1222.00
49Šrámek Tomáš1222.00
49Štěpánek Zbyněk1222.00
49Štěpánková Klára1222.00
49Švanda OndřejNové Město na Moravě1222.00
49Žák FrantišekChrast1222.00

Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.