Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 215 termínů závodů
V minulosti zadáno 8733 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Kraj Královéhradecký - 01.01.2022 - 31.12.2022



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 61 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Vašíček Zdeněk OpočnoPoseidon fishing club Opočno817418923.63
2Trnka Aleš TřesoviceRybářský ráj Hradec Králové413513533.75
3Hladík Tomáš DobruškaPoseidon fishing club Opočno512912925.80
4Havrila Michal ml. JaroměřMichalové a spol.812712916.13
5Kratochvíl Jan Třebechovice pod Orebem412512531.25
6Synek Martin ChoceňGold Fish team411511528.75
7Rybenský Roman Němčice411111127.75
8Franěk Robert TrutnovJizera 24310910936.33
9Bareš Vladimír SlepoticeVeteráni410710726.75
9Dvořák Oldřich MělčanyPoseidon fishing club Opočno610710717.83
11Vágenknecht Jiří Pardubice310210234.00
12Machatý David Jaroměř310110133.67
13Kubec Tomáš LanškrounGold Fish team3949431.33
14Brodský Michal Hradec KrálovéPoseidon fishing club Opočno4848421.00
15Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 243787826.00
15Stuchlík Jiří Nová PakaJizera 243787826.00
17Bartoněk Lukáš Předměřice nad LabemRybářský ráj Hradec Králové2747437.00
18Chvála Petr SezemiceHungerfish team4717117.75
18Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team3717123.67
20Vlček Petr Častolovice4707017.50
20Červený Jaroslav JaroměřMichalové a spol.3707023.33
22Aleksandrová Alena Hradec KrálovéRybářský ráj Hradec Králové4696917.25
23Kupka Tomáš Hradec Králové2666633.00
24Krobot Jiří Dolní ČermnáJ.D.J. Fish team659599.83
25Jón Richard ChlumJizera 243585819.33
26Šupol Michal Rychnov nad KněžnouPodorlické vydry3535317.67
27Blaščík Petr Staré JesenčanyHungerfish team2505025.00
27Vojtěch Václav MlázoviceJizera 243505016.67
29Pětík Marek LibišanyJ.D.J. Fish Team546469.20
30Staněk Václav Hradec KrálovéVeteráni4454511.25
31Poslušný Josef ml. Lípa nad OrlicíBlack Fish team3444414.67
32Zahradník Vlastimil PardubiceVeteráni3414113.67
33Vlasta Vratislav Bakov nad Jizerou1393939.00
34Chumash Yevhenii Praha1383838.00
34Říčař David ZdelovJ.D.J. Fish team2383819.00
36Hencel Jiří Police nad MetujíStarší a neklidní2363618.00
37Jiříček Jaroslav Vysoké Mýto1333333.00
37Kočí Josef Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště1333333.00
39Novák Michal ml. Nové Město nad Metují1323232.00
40Novotná Jaroslava ZámrskTorpedo team2303015.00
40Novotná Pavlína ZámrskTorpedo team2303015.00
40Řehák Václav Police nad MetujíStarší a neklidní1303030.00
43Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíJ.D.J. Fish team329299.67
43Zeman Luboš SemilyJizera 241292929.00
43Černý Jindřich Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště1292929.00
46Novotný Petr ZámrskTorpedo team2282814.00
47Petružálek Jiří Plotiště nad LabemStrong Fishing team327279.00
48Kondras Přemysl Pardubice1262626.00
49Chvála Jan SezemiceHungerfish team324248.00
50Chválová Lubica SezemiceHungerfish team323237.67
51Hájek Vladimír DobříkovGold Fish team1212121.00
52Kraus Pavel Jablonec nad NisouFishing team Severočeši1171717.00
53Smítka Radek BolinaStředočeši fishing team MAVER1151515.00
53Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni215157.50
55Hybner Pavel Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště1131313.00
55Novotný Jiří ZámrskTorpedo team213136.50
57Pišl Jan TřesoviceRybářský ráj Hradec Králové312124.00
58Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team310103.33
59Šupol Petr LibišanyPodorlické vydry1999.00
60Žuková Marie OpočnoPoseidon fishing club Opočno2221.00
61Kincl Matyáš Hradec Králové1111.00

Copyright © 2013-2022, Rybářské žebříčky, z.s.