Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 320 termínů závodů
V minulosti zadáno 6470 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Aktuální termíny - Závody dvojic

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Květen 2019
25.05.2019 Sobota N Citonice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
Červen 2019
07.06.2019 Pátek N Zichovec - Středočeský
Název: CARP MARATHON ZICHOVEC – „Zichovecká 24“
08.06.2019 Sobota N Markovice - Pardubický
Název: Velká cena Markovic 2019- 15 hodin
08.06.2019 Sobota N Sloup v Čechách - Liberecký
Název: Sloupská čtyřiadvacítka
14.06.2019 Pátek N Ostrava - Svinov (Talian) - Moravskoslezský
Název: 24 hodin
14.06.2019 Pátek N Jimramov - Obsazeno - Vysočina
Název: závod dvojic
29.06.2019 Sobota N Skuhrov nad Bělou - Hraštice - Královéhradecký
Název: Závody dvojic téměř 24 hodin
Červenec 2019
13.07.2019 Sobota N Bylany II - Ústecký
Název: Rybářské závody dvojic
27.07.2019 Sobota N Vysoké Chvojno - Pardubický
Název: Holický MIX
Srpen 2019
17.08.2019 Sobota N Skuhrov nad Bělou - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
17.08.2019 Sobota N Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký
Název: Závod dvojic 24 hod. (feeder,plavaná)
24.08.2019 Sobota N Třeboň - Jihočeský
Název: "TŘEBOŇSKÝ KAPR"
24.08.2019 Sobota N Kfely - Karlovarský
Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY DVOJIC KFELY 8 .ROČNÍK
31.08.2019 Sobota N Dačice - Jihočeský
Název: 4. ročník rybářských závodů na rybníku Rybářská na 26. hodin
Září 2019
07.09.2019 Sobota N Humpolec - Vysočina
Název: HUMPOLECKÁ TŘICÍTKA
07.09.2019 Sobota N Luže - Pardubický
Název: Rybářské závody dvojic
14.09.2019 Sobota N Ostrava - Svinov (Talian) - Moravskoslezský
Název: 24 hodin
21.09.2019 Sobota N Dolní Bukovsko - Jihočeský
Název: STRHANÁ HRÁZ - 24H 2019 - ZMĚNA TERMÍNU!!!!

 

 


Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.