Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 405 termínů závodů
V minulosti zadáno 5211 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Aktuální termíny - Závody dvojic

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Květen 2018
25.05.2018 Pátek N Milovy - Vysočina
Název: Milovských 24hodin
26.05.2018 Sobota N Lubenec - Ústecký
Název: 8.ročník 12 hodinových rybářských závodů
26.05.2018 Sobota N Citonice mládež - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
Červen 2018
01.06.2018 Pátek N Konice - Čertovy rybníky - Olomoucký
Název: R-SPEKT Junior Cup Čerťáky 2018
01.06.2018 Pátek N Červený Kostelec - Královéhradecký
Název: Jarní brodský maraton dvojic
02.06.2018 Sobota N Sloup v Čechách - Liberecký
Název: Sloupská čtyřiadvacítka
02.06.2018 Sobota N Vrbová Lhota - Středočeský
Název: Rybářské závody dvojic
08.06.2018 Pátek N Nová Ves (Český Krumlov) - Jihočeský
Název: Magic Cup
09.06.2018 Sobota N Zichovec - Středočeský
Název: CARP MARATHON ZICHOVEC – „Zichovecká 24“
09.06.2018 Sobota N Orlová (Vodňora) - Moravskoslezský
Název: CHYTÁ CELÁ RODINA
09.06.2018 Sobota N Brankovice - Jihomoravský
Název: BRANKOVSKÁ ČTYŘIADVACÍTKA
09.06.2018 Sobota N Hluboká nad Vltavou - Jihočeský
Název: DUO FEEDER CUP -- ZÁVOD DVOJIC
09.06.2018 Sobota N Podomí - Jihomoravský
Název: Rybářské závody v chytání karasů
16.06.2018 Sobota N Kravsko - Jihomoravský
Název: Rybářské závody dvojic
22.06.2018 Pátek N Veselá u Mnichova Hradiště - Středočeský
Název: Rybářské závody v lovu sumců
22.06.2018 Pátek N Jimramov - Vysočina
Název: závod dvojic
22.06.2018 Pátek N Božice - Jihomoravský
Název: Božický kaprařský maraton 50 hod. červen 2018
22.06.2018 Pátek N Hamr na Jezeře - Liberecký
Název: 24 kapřích hodin
23.06.2018 Sobota N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký
Název: Závod dvojic
29.06.2018 Pátek N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký
Název: Anaconda CUP 2018 (závod v lovu ryb na pelety a boilie)
Červenec 2018
05.07.2018 Čtvrtek N Potštát - Olomoucký
Název: BOILIES CUP 50 HODIN
05.07.2018 Čtvrtek N Jičín - Dvorce - Královéhradecký
Název: DVORECKÝ KAPR 2018
13.07.2018 Pátek N Řeznovice - Jihomoravský
Název: Memoriál Josefa Šafránka
14.07.2018 Sobota N Dřenice ZRUŠENO!!!!!!!!! - Pardubický
Název: závod dvojic
14.07.2018 Sobota N Bylany II - Ústecký
Název: PRVNÍ ROČNÍK VE DVOJICI
21.07.2018 Sobota N Týnec nad Labem - Středočeský
Název: Barbus cup – dvojice 2018
Srpen 2018
04.08.2018 Sobota N Skuhrov nad Bělou - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
04.08.2018 Sobota N Dolní Bukovsko - Jihočeský
Název: Strhánka 2018 - tentokát 24 hodin!
10.08.2018 Pátek N Jičín - Dvorce - Královéhradecký
Název: DVORECKÝ SUMEC 2018
18.08.2018 Sobota N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký
Název: Závod dvojic
25.08.2018 Sobota N Kfely - Karlovarský
Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY DVOJIC KFELY 7.ROČNÍK
25.08.2018 Sobota N Trenčín - Slovensko
Název: LAUGARICIO CUP 2018
25.08.2018 Sobota N Třeboň - Jihočeský
Název: "TŘEBOŇSKÝ KAPR"
Září 2018
01.09.2018 Sobota N Luže - Pardubický
Název: Rybářské závody dvojic
01.09.2018 Sobota N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký
Název: Závod neznámých dvojic (akce pouze pro členy RSK KS-Fish)!!!
06.09.2018 Čtvrtek N Slapy - Středočeský
Název: ČESKÁ SUMEC 2018
06.09.2018 Čtvrtek N Slapy - Středočeský
Název: Český sumec 2018
08.09.2018 Sobota N Humpolec - Vysočina
Název: HUMPOLECKÁ TŘICÍTKA
14.09.2018 Pátek N Spytihněv - Zlínský
Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY DVOUČLENNÝCH TÝMŮ V LOVU KAPRŮ
15.09.2018 Sobota N Skuteč - Pardubický
Název: I. Ročník memoriálu Františka Lorence - závod dvojic
21.09.2018 Pátek N Skuteč - Pardubický
Název: Padesátihodinový závod dvojic v lovu kaprů a amurů.
21.09.2018 Pátek N Božice - Jihomoravský
Název: Božická kaprařská Padesátka 2018
21.09.2018 Pátek N Červený Kostelec - Královéhradecký
Název: Jarní brodský maraton dvojic

 

 


Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.