Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 200 termínů závodů
V minulosti zadáno 5665 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Aktuální termíny - Kraj Královéhradecký

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Srpen 2018
18.08.2018 Sobota N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký
Název: Závod dvojic
25.08.2018 Sobota N Kostelec nad Orlicí - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
31.08.2018 Pátek N Jaroměř - Královéhradecký
Název: Noční lov úhořů
Září 2018
01.09.2018 Sobota N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký
Název: Závod neznámých dvojic (akce pouze pro členy RSK KS-Fish)!!!
01.09.2018 Sobota N Dolní Lysečiny - mládež - Královéhradecký
Název: O Krakonošův pohár
01.09.2018 Sobota N Lejšovka - Královéhradecký
Název: Rybářské závody Lejšovka
05.09.2018 Středa N Velký Přelov - Královéhradecký
Název: Mutant CUP 3 - 100 hodin
06.09.2018 Čtvrtek N Chlumec nad Cidlinou - Královéhradecký
Název: 52 hodin nonstop
08.09.2018 Sobota N Týniště nad Orlicí - Královéhradecký
Název: O pohár řeky Orlice
09.09.2018 Neděle N Týniště nad Orlicí - mládež - Královéhradecký
Název: O pohár řeky Orlice
15.09.2018 Sobota N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký
Název: 3. Kolo O putovní pohár KS-Fish 2018
15.09.2018 Sobota N Velká Jesenice - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
15.09.2018 Sobota N Častolovice - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
21.09.2018 Pátek N Červený Kostelec - Královéhradecký
Název: Jarní brodský maraton dvojic
22.09.2018 Sobota N Mokrovousy - Královéhradecký
Název: Mokrovouský kapřík 3.
22.09.2018 Sobota N Přepychy Zrušeno - Královéhradecký
Název: Zlatý karas - 13.ročník
23.09.2018 Neděle N Červený Kostelec mládež - Královéhradecký
Název: Dětské rybářské závody
27.09.2018 Čtvrtek N Štít (Chlumec nad Cidlinou) - Královéhradecký
Název: Rybina Cup
28.09.2018 Pátek N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký
Název: O pohár děkana Královédvorského a O pohár starosty obce Vítězná
28.09.2018 Pátek N Lázně Bohdaneč "Pohár šampionů" - Královéhradecký
Název: Champions Cup (Pohár šampionů)
28.09.2018 Pátek N Mokrovousy(ryby)-Rašín(šipky) dvojboj - Královéhradecký
Název: Rybářsko - šipkařský dvojboj
Říjen 2018
05.10.2018 Pátek N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký
Název: Kaprodrom 2018 (závod v lovu kaprů na pelety a boilie)
06.10.2018 Sobota N Vrchlabí - Královéhradecký
Název: XIV. ročník feederových závodů o pohár MO ČRS Vrchlabí z.s.
06.10.2018 Sobota N Hradec Králové - Královéhradecký
Název: Pohár prodejny Rybářský ráj Hradec Králové
13.10.2018 Sobota N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký
Název: 4. Kolo O putovní pohár KS-Fish 2018
21.10.2018 Neděle N Velký Přelov (Černožice - Královéhradecký
Název: Zebco Europe - Cejnobraní
Listopad 2018
03.11.2018 Sobota N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký
Název: Závod v lovu ryb přívlačí
17.11.2018 Sobota N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký
Název: Závod v lovu ryb přívlačí
24.11.2018 Sobota N Mokrovousy - Královéhradecký
Název: Mokrovouský SIVEN
Duben 2019
28.04.2019 Neděle N Kostelec nad Orlicí - Královéhradecký
Název: Čarodějnická plavaná 3.ročník

 

 


Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.