Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 72 termínů závodů
V minulosti zadáno 4730 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Kraj Plzeňský - 01.01.2017 - 31.12.2017

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 743 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Edl Milan Plzeň 21 4 2 2 3 2 1 0 1 0 0
2 Hladík Roman Blovice 13 2 2 0 0 0 0 1 0 1 0
3 Vican Marek Přeštice 16 2 0 2 3 0 1 0 1 1 0
4 Holub David Nepomuk 4 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0
5 Milo Ivan Nepomuk 10 2 0 0 0 0 0 0 1 1 0
6 Soukup Michal Plzeň 14 1 4 1 1 1 0 1 1 0 0
7 Vican Roman Přeštice 17 1 3 3 1 0 1 1 0 2 0
8 Sochor Václav Přeštice 16 1 2 1 0 1 0 1 0 0 0
9 Opiela Vladimír ml. Přeštice 9 1 2 1 0 1 0 0 0 1 0
10 Horálek Miroslav Habartov 8 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0
11 Šifta Stanislav Přeštice 18 1 1 1 1 0 0 0 0 0 1
12 Bártík Miloslav Plzeň 13 1 1 1 0 0 0 0 1 0 0
13 Bereš Jan Planá 5 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Vrabec Jiří Plzeň 21 1 0 3 2 4 0 1 3 1 1
15 Hrdlička Jaroslav Mariánské Lázně 11 1 0 1 1 0 0 1 0 0 2
16 Vicher Milan Plzeň 18 1 0 1 0 2 1 0 0 0 1
17 Molek Petr Plzeň 5 1 0 1 0 1 1 1 0 0 0
18 Půta Jiří Plzeň 22 1 0 1 0 1 0 0 0 0 0
19 Touš Pavel st. Tachov 3 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
19 Kopecký Miroslav Plzeň 3 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
21 Kalčík Matěj  Plzeň 10 1 0 0 2 0 0 0 0 0 0
22 Ungr Jiří Klatovy 13 1 0 0 1 0 1 1 0 0 0
23 Nauš Miroslav Nahošice 9 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1
24 Čížek Pavel Mariánské Lázně 4 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
24 Bárta Martin Přeštice 3 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
26 Půta Roman Plzeň 6 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1
27 Strnad Lukáš Mariánské Lázně 2 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
28 Harant Miroslav Plzeň 5 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
28 Greiner Lukáš Semošice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
30 Nocar Dominik Plzeň 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
31 Plánička Václav st. Srby 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Nosál Tomáš Plzeň 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Kagánek Ladislav Tachov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Maštera Vojtěch Třebíč 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Benetka Jan 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Zeman Václav ml. 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Štiková Jana Praha 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Hladíková Simona Blovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Ošťatka Jiří Damnov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Halíř Lukáš Osek 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Jakl Luboš Staňkov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Nový Jan Tábor 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Lukáš Miroslav 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Plíšek Radoslav Klatovy 14 0 2 1 1 1 1 2 1 1 0
45 Richter Pavel Plzeň 17 0 2 0 1 0 0 0 1 0 1
46 Pech Stanislav Zdemyslice 10 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
47 Ryp Pavel ml. Stříbro 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
48 Nauš Vladislav Blížejov 16 0 1 0 4 1 1 0 0 0 0
49 Beroušek Petr Plzeň 16 0 1 0 1 2 0 1 1 0 1
50 Diviš Vladimír Srby 4 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0
51 Bárta Václav Přeštice 5 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0
52 Sládek Vladislav Nýrsko 16 0 1 0 0 0 1 3 0 1 0
53 Seidl Jan Zbiroh 6 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
53 Janeček Jan ml. Kvíčovice 3 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
55 Terelmeš Adrian Dobřany 6 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0
56 Hlinčík Josef Planá 4 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
56 Janouškovec Vilém Staňkov 4 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
58 Šimice Jan Plzeň 2 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
59 Cingroš Jiří Stod 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
59 Kosnar Tomáš Šťáhlavy 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
59 Prach Adam Stod 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
59 Žižka Radek Holýšov 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
59 Sládek David Choceň 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
59 Vlk Martin st. Strakonice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
59 Sklenář Dušan Domažlice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
59 Toužimský Jakub Nové Strašecí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
59 Turza Petr 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
59 Vala Čeněk Plzeň 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
59 Sobotka Josef Perštejn 5 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
59 Lišková Aneta 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
59 Janků Petr Svijanský Újezd 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
72 Císař Martin  Plzeň 9 0 0 2 0 0 1 3 0 0 1
73 Perout Josef Perštejn 6 0 0 2 0 0 0 1 0 0 1
74 Leško Jiří Oldřichov 4 0 0 1 1 1 0 0 0 0 0
75 Sláma Radek Švihov 6 0 0 1 1 0 0 0 0 1 0
76 Hütta Josef Poběžovice 4 0 0 1 0 0 1 1 0 0 0
76 Podskalský Jiří Čižice 5 0 0 1 0 0 1 1 0 0 0
78 Kohout Vladislav ml. Vlčí 4 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
79 Fejfar Kamil Radčice 5 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
80 Duraj Filip Nepomuk 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
80 Jungwirt Vojtěch Strakonice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
80 Fryčka Michal Plzeň 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
80 Kaplan Filip Přívozec 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
80 Šuhaj Filip ml. Tachov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
80 Peltan Michal Žirovnice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
80 Kokoška Petr Přeštice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
80 Vlach Krištof Blovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
80 Janeček Jan st. Kvíčovice 5 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
80 Mašek Filip Nepomuk 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
80 Žižka Ladislav Holýšov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
80 Nousek Vojtěch Tábor 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
80 Smrčina Pavel 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
80 Kalous Lukáš Domažlice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
80 Pokorný Roman ml. 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
95 Kalčík Vlastimil Srby 4 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0
96 Harant Antonín Plzeň 11 0 0 0 1 1 1 1 1 0 0
97 Flandera Šimon Nepomuk 2 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
97 Hladík Antonín Žákava 6 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
99 Šimůnek Jiří Klatovy 12 0 0 0 1 0 0 0 2 1 0
100 Bárta Jakub Plzeň 4 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
101 Janeček Jaroslav Holýšov 5 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
101 Blažek Adam Tábor 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
101 Macholda Marek 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
101 Hričina Josef Nečtiny 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
101 Stieber Domažlice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
101 Hanáček František Brno 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
101 Košárt Václav Rokycany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
101 Lipka Jakub Rokycany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
101 Pojar Miroslav Tachov 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
101 Holub Ondřej Nepomuk 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
101 Kutička Pavel Novosedly 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
101 Havel Jiří Vejprnice 5 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
101 Tintěra Filip Stříbro 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
101 Královský Jan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
101 Kejst Martin Lodhéřov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
101 Černý Vladimír 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
117 Opiela Vladimír st. Přeštice 11 0 0 0 0 2 0 0 0 0 1
118 Ovsík Josef Březnice 4 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
119 Pojar Radek Točník 10 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0
120 Kazda Jan Nýrsko 12 0 0 0 0 1 0 1 0 0 1
121 Tureček Jan Klatovy 12 0 0 0 0 1 0 0 1 1 1
122 Heřman Karel Blovice 3 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
123 Strolený Miroslav Nepomuk 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
123 Netolický Janek Plzeň 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
123 Roučka Tadeáš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
123 Martínek Pavel 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
123 Milota Martin Plzeň 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
123 Moulis Miloslav Tachov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
123 Mareš Michal Plzeň 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
123 Tobiáš František 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
123 Šedivý Jiří st. Nýřany 6 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
123 Holý Zdeněk ml. Plzeň 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
123 Kuča Ivan Nečtiny 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
123 Martínek Dobřany 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
123 Bultas Petr Přeštice 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
123 Huspek Martin Plzeň 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
137 Dydňanský Roman  Vrbno 4 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0
138 Touš Pavel ml. Tachov 2 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0
139 Břinda Karel Blovice 4 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0
139 Košař Tomáš Rokycany 2 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0
141 Bárta Luděk Plzeň 7 0 0 0 0 0 1 0 1 1 0
142 Bouše Petr ml. Řenče 8 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
143 Růžička Milan Měcholupy 4 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0
143 Havránek David Stříbro 2 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0
145 Zikán Tomáš Hořovice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
145 Šnicer Miloslav Sokolov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
145 Hazman Jan 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
145 Hrdlička Michal Klatovy 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
145 Janouš Petr Nepomuk 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
145 Výborný Jiří Teplá 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
145 Baláková Adriana Nečtiny 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
145 Bartko Vladimír Meclov 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
145 Honc Josef Rumburk 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
145 Šmat Roman Přeštice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
145 Šifta Zdeněk 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
145 Krůta Miroslav Vroutek 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
145 Průša Martin Mirovice 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
145 Kohout Vladislav st. Vlčí 13 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
145 Slanař Josef Panenský Týnec 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
145 Strnadová Hana Rokycany 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
161 Kaufner Kamil Kdyně 9 0 0 0 0 0 0 1 1 2 0
162 Rádler Karel Robčice 16 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
162 Levý Milan 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
162 Morávka David Staňkov 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
162 Krejsa Robin 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
162 Polívka Zdeněk Stod 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
162 Dufek Jan Kralovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
162 Roček Miroslav Tachov 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
162 Švagr Milan Tachov 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
162 Šedivý Vojtěch ml. Mladá Boleslav 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
162 Peterka Martin 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
162 Rozum Pavel Třemošná 5 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
162 Novotný Maty 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
162 Půta Matěj Plzeň 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
162 Vaněk Plzeň 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
162 Mařík Miroslav Zámělíč 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
162 Šilhavý Stanislav Třemošná 5 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
162 Kamasová Kristýna Nepomuk 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
162 Zižka Radek Holýšov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
180 Hraběta Václav Vlčice 10 0 0 0 0 0 0 0 1 1 1
181 Vejskal Pavel 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
181 Chodora Ladislav Vrčeň 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
181 Rosenberger Jonáš 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
181 Pavlík Jiří Tachov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
181 Lipka Jiří Perštejn 5 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
181 Vyslyšel Vladimír st. Plzeň 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
181 Šulc Milan Trubín 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
181 Novotný Petr. 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
181 Orgoň Jan 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
181 Michálek Luboš Blovice 5 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
181 Vaněk Milan 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
181 Kůta František 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
181 Čech Jaroslav Plzeň 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
181 Orgoň Vít 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
181 Hrach Václav st. Horšovský týn 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
181 Pekárek Stanislav Louny 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
181 Vejvančický Matěj Nepomuk 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
181 Velichová Kristýna 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
181 Maršálek Jakub Ptenín 5 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
181 Slavík Matěj Choceň 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
181 Král Vlastimil Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
181 Pišková Dana Bělá nad Radbuzou 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
181 Pavlík František Březnice 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
204 Haidelmaier Karel Plzeň 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
204 Krýsl Pavel Ledce 6 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
204 Kokoška Jan Plzeň 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
207 Vokáč Pavel Domažlice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
207 Bartoš František Chotěšov 9 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
207 Čechura Vladimír Kyšice 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
207 Tesco Matěj Všeruby 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
207 Matys Jan Klášterec nad Ohří 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
207 Záleský Jakub Vodňany 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
207 Misar Vít 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
207 Sláma Václav 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
207 Jambor Pavel Planá 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
207 Zwyrtek Zdeněk 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
207 Časta František Přeštice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
207 Vítkovičová Pavlína Přívozec 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
207 Vaněk Jan 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
207 Eckertová Eliška Nečtiny 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
207 Vyslyšel Vladimír ml. Plzeň 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
207 Hanyková Eliška Chotutice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
207 Danko Jakub Rokycany 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
207 Maršálek Radek Ptenín 8 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
207 Hozman Jan Nepomuk 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
226 Rádler Jaroslav Robčice 16 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4
227 Škarda Václav Blížejov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
227 Matiasko Alan Plzeň 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
227 Kuneš Luboš Horní Bříza 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
227 Holý Zdeněk st. Plzeň 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
227 Křiva Václav Polžice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
227 Svoboda Jan Nečtiny 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
227 Volák Jiří Praha 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
227 Kasl Jan 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
227 Rychtář Vladimír Klášterec nad Ohří 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
227 Berbr Tobiáš Kralovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
227 Holík Aleš Bělá nad Radbuzou 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
227 Rádler Tomáš Robčice 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
227 Mareš Vladimír Praha 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
227 Musil Filip Tábor 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
227 Marienka Libor 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
227 Vejskal Tomáš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
227 Bouzek Tomáš Plánice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
227 Voráček Milan 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
227 Kubín Jiří Praha 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
227 Prach Adam Merklín 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2017, Rybářské žebříčky, z.s.