Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 72 termínů závodů
V minulosti zadáno 6065 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Kraj Plzeňský - 01.01.2018 - 31.12.2018

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 203 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Nauš Vladislav Blížejov 19 3 2 1 0 2 0 0 1 2 1
2 Edl Milan Plzeň 15 3 0 2 1 0 2 0 0 0 1
3 Bárta Jakub Přeštice 6 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0
4 Harant Miroslav Plzeň 6 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0
5 Hrdlička Jaroslav Mariánské Lázně 17 1 3 1 1 0 1 2 1 0 1
6 Vican Roman Přeštice 18 1 3 1 0 3 1 1 1 0 1
7 Smihrodský Stanislav Tachov 7 1 1 1 0 1 0 0 0 0 0
8 Vican Marek Přeštice 14 1 1 1 0 0 1 1 1 0 1
9 Vrabec Jiří Plzeň 15 1 1 0 2 0 0 1 0 0 2
10 Bárta Martin Přeštice 7 1 1 0 0 1 1 2 0 0 0
11 Harant Antonín Plzeň 7 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0
12 Bártík Miloslav Plzeň 11 1 0 1 0 1 0 0 0 0 0
13 Vicher Milan Plzeň 14 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0
14 Holý Zdeněk ml. Plzeň 4 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
15 Soukup Michal Plzeň 14 1 0 0 1 1 2 1 1 1 2
16 Výboh Pavel Horní Bříza 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
17 Černý Václav Plzeň 11 1 0 0 0 3 0 0 1 0 0
18 Richter Pavel Plzeň 8 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
19 Hladíková Simona Blovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Morávka David Staňkov 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Stříbrný Tomáš Ždírec 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Pavlík Jiří Tachov 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Harant Miloš 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Bárta Oldřich Nýrsko 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Pojar Radek Točník 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Liška Martin 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Pechmann Václav Stříbro 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Podskalský Jiří Čižice 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Vejvančický Matěj Nepomuk 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Vodičková Kateřina  Příbram 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Beroušek Petr Plzeň 12 0 2 0 0 2 1 0 0 1 1
32 Krýsl Pavel Ledce 10 0 1 2 1 0 0 1 0 0 0
33 Sládek Vladislav Nýrsko 8 0 1 1 1 0 0 1 0 0 0
34 Čížek Pavel Mariánské Lázně 6 0 1 1 0 1 0 1 0 0 2
35 Münzer Josef Nové Sedlo 5 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
36 Leško Jiří Oldřichov 5 0 1 0 2 0 0 0 0 0 0
37 Bultas Petr Přeštice 8 0 1 0 1 0 1 1 1 0 0
38 Vlach Krištof Blovice 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
39 Kazda Jan Nýrsko 9 0 1 0 0 1 0 0 2 0 0
40 Pojar Miroslav Milíře 8 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
40 Půta Jiří Plzeň 14 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
42 Petrůňo Marcel Horšovský Týn 4 0 1 0 0 0 0 0 0 1 1
42 Půta Roman Plzeň 7 0 1 0 0 0 0 0 0 1 1
44 Opiela Vladimír ml. Přeštice 4 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
45 Józa David Kladruby 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
46 Vrátník Vojtěch 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
46 Polívka Miroslav Stod 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
46 Suttner Roman Tachov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
46 Voith Jiří Líšťany 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
46 Simice Jan Plzeň 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
46 Říha Josef Spálené Poříčí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
46 Krňoul Miroslav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
46 Holík Tomáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
54 Kuneš Luboš Horní Bříza 3 0 0 2 0 0 1 0 0 0 0
55 Kořán Jindřich 3 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
56 Hraběta Václav Vlčice 3 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
56 Józa Petr Kladruby 5 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
58 Slíž Václav Přeštice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
59 Suchý Jan Merklín 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
60 Šedivý Jiří st. Nýřany 7 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
60 Jungwirt Vojtěch Strakonice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
60 Dvořák Pavel 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
60 Martinovský Jaroslav Stod 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
60 Kostelanský Petr Nýrsko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
60 Kokoška Jiří Plzeň 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
60 Kracík MIchal 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
60 Lokaj Jakub Loket 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
60 Fikar Petr ml. Horní Bříza 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
60 Kalousek Tomáš Blovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
60 Strnad Jakub Cheb 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
60 Janeček Jan ml. Kvíčovice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
72 Sochor Václav Přeštice 10 0 0 0 2 0 0 1 0 0 0
73 Maršálek Radek Ptenín 7 0 0 0 1 1 0 0 1 0 0
74 Kecer Eduard Tachov 3 0 0 0 1 0 2 0 0 0 0
75 Čech Jaroslav Plzeň 5 0 0 0 1 0 1 1 0 0 0
76 Žižka Radek Holýšov 2 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
77 Bartoš František Chotěšov 9 0 0 0 1 0 0 0 2 0 0
78 Molek Petr  Plzeň 3 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
79 Prchal Adam Horšovský Týn 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
80 Vacek Josef Nepomuk 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
80 Louda Václav Plzeň 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
80 Kubík David 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
80 Kalčík Vlastimil Srby 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
80 Břinda Karel Blovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
80 Źán Sebastien Plzeň 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
80 Eret Vojtěch 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
80 Jurášová Ema Blovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
80 Michálek Filip Ždírec 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
80 Bogdanský Antonín Kladruby 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
80 Pešek Václav 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
80 Mikulanda Ondřej Čečkovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
80 Bárta Václav Přeštice 5 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
80 Schlegel Miroslav ml. Pernalec 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
94 Prach Adam Merklín 6 0 0 0 0 1 2 0 0 0 1
95 Sláma Radek Švihov 4 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
96 Horálek Miroslav Habartov 7 0 0 0 0 1 0 2 0 1 0
97 Holý Zdeněk st. Plzeň 7 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
98 Kalčík Matěj  Plzeň 4 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0
99 Kasl Šimon 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
99 Jamniška Pavel Kladruby 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
99 Klívar Patrik 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
99 Šroubek Vladimír Tachov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
99 Košař Tomáš Osek 6 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
99 Šmůla David Dobřany 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
99 Mikulanda D. Čečkovice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
99 Vyskočil Karel Staré Sedliště 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
99 Krausová Simona Stříbro 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
99 Duraj Filip Nepomuk 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
99 Ráchelová Eva 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
99 Jandečková Kristína 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
99 Rádler Karel Robčice 5 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
112 Amerling František Kladruby 4 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
113 Touš Pavel st. Tachov 2 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0
114 Nocar Pavel Plzeň 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
115 Holub Ondřej Nepomuk 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
115 Weber Tomáš 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
115 Škarda Václav ml. Blížejov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
115 Cingroš Roman Stod 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
115 Bereš Jan Planá 5 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
115 Haulová Miluše Prostiboř 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
115 Krňoul Daniel 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
115 Fišera Jiří 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
115 Mašek Filip Nepomuk 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
115 Mencl Martin Blovice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
115 Pech Stanislav Zdemyslice 6 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
115 Kopecký Miroslav Plzeň 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
115 Morávka Daniel Holýšov 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
115 Danko Jakub Rokycany 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
129 Havránek David Stříbro 4 0 0 0 0 0 0 1 0 1 1
130 Šobr Martin Blížejov 8 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
131 Holub David Nepomuk 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
131 Ptáček Jan ml. Žákavá 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
131 Nocar Dominik Plzeň 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
131 Šalom Josef Merklín 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
131 Benčík Michal Strašice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
131 Amerling Jiří 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
131 Krejsa František Lom u Tachova 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
131 Vurma Tomáš 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
131 Gabriško Tachov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
131 Výborný Jiří Teplá 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
131 Šroubek Miroslav Tachov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
131 Ungr Jiří Klatovy 5 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
131 Ernest František Blovice 5 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
131 Špiler Karel Stod 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
131 Tupý Radim 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
146 Žiga Jaroslav 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
146 Ledvina Tomáš Bor u Tachova 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
146 Běle David 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
146 Seigerschmied Petr Bor 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
146 Vrátník Filip 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
146 Šmerák Tadeáš 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
146 Schlegel Miroslav st. Pernalec 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
146 Lepší Lukáš 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
146 Hütta Josef Poběžovice 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
146 Veličko František 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
146 Hynčíková Nina Nýrsko 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
146 Heřman Karel Blovice 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
146 Ptáčková Anežka Žákavá 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
146 Zídek Lukáš Planá 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
146 Kabát Miroslav Třemošná 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
146 Vajskébr David 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
146 Vican Michal Přeštice 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
146 Krmela Tomáš Nepomuk 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
146 Maršálek Jakub Ptenín 4 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
146 Opiela Vladimír st. Přeštice 4 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
166 Kasl Luboš Plzeň 2 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
167 Minařík Václav Stod 5 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
167 Nejdl David Kdyně 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
167 Engelmaier Pavel 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
167 Kalousková Adéla Blovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
167 Čechura Martin 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
167 Janouš Petr Nepomuk 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
167 Hejlík Jaroslav 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
167 Auverek Vilém Stod 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
167 Bárta Oldřich 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
167 Rangl Jakub Planá 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
167 Šimek Martin Praha 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
167 Duchek Jaromír Přeštice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
167 Pučelík Pavel Holýšov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
167 Chmelařík Petr 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
167 Nygrýn Adam 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
167 Hlinčík Josef Planá 4 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
167 Jirka Miroslav 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
167 Křivánek Miroslav Roudnice nad Labem 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
185 Marek Jiří Hostouň 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
185 Nekolný Petr 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
185 Žambůrek Jan Srby 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
185 Čechura Vladimír Kyšice 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
185 Nygrýn Jakub 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
185 Žemličková Alena Lhota 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
185 Kanta Vojtěch 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
185 Šimůnek Roman 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
185 Vejvančická Alena Nepomuk 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
185 Škardová Aneta 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
185 Cibulka Jan Chlum 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
185 Stehlík Pavel 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
185 Havel Miroslav Prostiboř 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
185 Bouše Petr st. Řenče 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
185 Čížek Michal Příbram 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
185 Borsanyi Ladislav Janovice nad Úhlavou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
185 Žemlička Jiří Lhota 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
185 Kaufner Václav st. Kdyně 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
185 Škardová Veronika 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.