Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 197 termínů závodů
V minulosti zadáno 5665 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Aktuální termíny

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Srpen 2018
17.08.2018 Pátek N Hruškov - Středočeský
Název: 3.ROČNÍK HRUŠKOVSKÝ DVOUSEKTOROVÝ CUP 50H
17.08.2018 Pátek N Kladruby - Středočeský
Název: 24 HODINOVÉ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY HANDICAPOVANÝCH RYBÁŘŮ
17.08.2018 Pátek N Letkovice - kapacita závodu NAPLNĚNA!!! - Jihomoravský
Název: Noční rybářské závody dvojic
18.08.2018 Sobota N Mohelnice ZRUŠENO - Olomoucký
Název: VC Hané
18.08.2018 Sobota N Hulvácké Benátky - Moravskoslezský
Název: Eliminačka 24
18.08.2018 Sobota N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký
Název: Závod dvojic
18.08.2018 Sobota N Ždírec mládež - Plzeňský
Název: Dětské rybářské závody
18.08.2018 Sobota N Šlapanice v Čechách - Středočeský
Název: Rybářské závody
18.08.2018 Sobota N Maletice mládež - Jihočeský
Název: Dětské rybářské závody
18.08.2018 Sobota N Brandýs nad Orlicí - Pardubický
Název: OBSAZENO! Rybářské závody dvojic - 3. ročník
18.08.2018 Sobota N Kochánov - obsazeno - Vysočina
Název: Rybářské závody
18.08.2018 Sobota N Třebíč - Vysočina
Název: O POHÁR STAROSTY TŘEBÍČE feeder
18.08.2018 Sobota N Skály u Protivína - Jihočeský
Název: Rybářské závody ve Skalách
18.08.2018 Sobota N Loučky ZRUŠENO - Karlovarský
Název: Rybářské závody
18.08.2018 Sobota N Libčeves - Ústecký
Název: Letní Vabank
23.08.2018 Čtvrtek N Letny - Vysočina
Název: PUNK CARP TOUR 2018, ČTVRTÁ JÍZDA
24.08.2018 Pátek N Božice - Jihomoravský
Název: 2.ROČNÍK POHODA CUP BOŽICE 2018
24.08.2018 Pátek N Podivín - Jihomoravský
Název: Prázdninový rybářsky maraton
24.08.2018 Pátek N Arnolec - Vysočina
Název: 26 hodin v Arnolci
24.08.2018 Pátek N Bohumín - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody v lovu sumce
25.08.2018 Sobota N Kfely - Karlovarský
Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY DVOJIC KFELY 7.ROČNÍK - Obsazeno
25.08.2018 Sobota N Dřenice - ženy - Pardubický
Název: Rybářské závody žen
25.08.2018 Sobota N Příbram na Moravě - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
25.08.2018 Sobota N Trenčín - Slovensko
Název: LAUGARICIO CUP 2018
25.08.2018 Sobota N Třeboň - Jihočeský
Název: "TŘEBOŇSKÝ KAPR"
25.08.2018 Sobota N Olešnice na Moravě - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
25.08.2018 Sobota N Kostelec nad Orlicí - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
25.08.2018 Sobota N Bravantice - Moravskoslezský
Název: I1. ročník memoriálu Jiřího Hlobila
25.08.2018 Sobota N Modrá u Velehradu mládež - Zlínský
Název: Rybářský den dětí
25.08.2018 Sobota N Sedlčany mládež - Středočeský
Název: Sedlčanský cejn
25.08.2018 Sobota N Březí u Meclova - Plzeňský
Název: Výlov udicí
25.08.2018 Sobota N Telce - Ústecký
Název: Polonoční rybářské závody Telce 2018
25.08.2018 Sobota N Bakov nad Jizerou - Středočeský
Název: Posvícenecké závody
26.08.2018 Neděle N Příbram na Moravě mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
26.08.2018 Neděle N Podůlšany ženy - Pardubický
Název: Rybářské závody žen
29.08.2018 Středa N Pelhřimov - Vysočina
Název: HEJLOVSKÁ KOMBINACE
30.08.2018 Čtvrtek N Dešná - Vysočina
Název: 4.ROČNÍK L&M BAITS CUP DEŠNÁ
30.08.2018 Čtvrtek N Zaječí - Jihomoravský
Název: 2. Devil -666- BCC Zaječí 66h 2018
30.08.2018 Čtvrtek N Vejprnice - Plzeňský
Název: CARP CHALLENGE
31.08.2018 Pátek N Chabařovice - Ústecký
Název: 5. ročník 50 hod. Carp maraton Liščí Jezero
31.08.2018 Pátek N Jaroměř - Královéhradecký
Název: Noční lov úhořů
31.08.2018 Pátek N Brno - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
Září 2018
01.09.2018 Sobota N Hulvácké Benátky - Moravskoslezský
Název: Noční "12"
01.09.2018 Sobota N Hrochův Týnec - Pardubický
Název: Rybářské závody
01.09.2018 Sobota N Hrochův Týnec - mládež - Pardubický
Název: Rybářské závody
01.09.2018 Sobota N Luže - Pardubický
Název: Rybářské závody dvojic
01.09.2018 Sobota N Kostelany nad Moravou - mládež - Zlínský
Název: Dětské rybářské závody
01.09.2018 Sobota N Hosty mládež - Jihočeský
Název: Dětské rybářské závody
01.09.2018 Sobota N Libčeves - Ústecký
Název: Rybářské závody na Libčeveském rybníku
01.09.2018 Sobota N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký
Název: Závod neznámých dvojic (akce pouze pro členy RSK KS-Fish)!!!
01.09.2018 Sobota N Bystřice nad Pernštejnem - Vysočina
Název: Rybářské závody
01.09.2018 Sobota N Bystřice nad Pernštejnem ,mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
01.09.2018 Sobota N Letiny - Plzeňský
Název: 20. ročník závodu Úslavského poháru
01.09.2018 Sobota N Dolní Lysečiny - mládež - Královéhradecký
Název: O Krakonošův pohár
01.09.2018 Sobota N Trstěnice - Karlovarský
Název: Rybářské závody
01.09.2018 Sobota N Trstěnice mládež - Karlovarský
Název: Rybářské závody
01.09.2018 Sobota N Lejšovka - Královéhradecký
Název: Rybářské závody Lejšovka
01.09.2018 Sobota N Mšeno u Mělníka - Středočeský
Název: Rybářské závody
02.09.2018 Neděle N Měřín - mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
02.09.2018 Neděle N Lázně Bohdaneč - Pardubický
Název: Mistrovství MO Přelouč v lovu ryb udicí
05.09.2018 Středa N Velký Přelov - Královéhradecký
Název: Mutant CUP 3 - 100 hodin
06.09.2018 Čtvrtek N Slapy - Středočeský
Název: ČESKÁ SUMEC 2018
06.09.2018 Čtvrtek N Slapy - Středočeský
Název: Český sumec 2018
06.09.2018 Čtvrtek N Chlumec nad Cidlinou - Královéhradecký
Název: 52 hodin nonstop
07.09.2018 Pátek N Hruškov - Středočeský
Název: 4. ročník HRUŠKOV CUP 40 hodin nonstop jednotlivci
07.09.2018 Pátek N Luže - Pardubický
Název: Voletická padesátka
07.09.2018 Pátek N Božice - Jihomoravský
Název: Závody rybářů 1. ročník
07.09.2018 Pátek N Hnanice - Jihomoravský
Název: KABLASANGLER CUP HNÁNICE 2018
08.09.2018 Sobota N Žamberk mládež - Pardubický
Název: XXI. ročník "Závodu Miroslava Lauterbacha"
08.09.2018 Sobota N Žamberk - Pardubický
Název: XVIII. ročník "Závodu Bohumila Kalouska"
08.09.2018 Sobota N Vrbno mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
08.09.2018 Sobota N Řevnice (Lety) - Středočeský
Název: „Memoriál Franty Hartmanna “
08.09.2018 Sobota N Humpolec - Vysočina
Název: HUMPOLECKÁ TŘICÍTKA
08.09.2018 Sobota N Svitavy - senioři - ZRUŠENO - Pardubický
Název: Rybářské závody seniorů
08.09.2018 Sobota N Kvasice - Zlínský
Název: Rybářské závody
08.09.2018 Sobota N Luhačovice - Zlínský
Název: Podzimní rybářské závody
08.09.2018 Sobota N Vrbno - Středočeský
Název: Rybářské závody
08.09.2018 Sobota N Samopše - Středočeský
Název: RYBÁŘSKÝ ČTYŘBOJ SÁZAVA 2018
08.09.2018 Sobota N Ptenín - ZRUŠENO - Plzeňský
Název: 20. ročník závodu Úslavského poháru
08.09.2018 Sobota N Hostákov - Vysočina
Název: 5.ročník Hostákovské sele
08.09.2018 Sobota N Týniště nad Orlicí - Královéhradecký
Název: O pohár řeky Orlice
08.09.2018 Sobota N Měřín - Vysočina
Název: Měřínský kapr
08.09.2018 Sobota N Kravsko - Jihomoravský
Název: Rybářské závody dvojic
08.09.2018 Sobota N Kondrac - Středočeský
Název: Rybářské závody
08.09.2018 Sobota N Velešín - Jihočeský
Název: Rybářské závody
09.09.2018 Neděle N Týniště nad Orlicí - mládež - Královéhradecký
Název: O pohár řeky Orlice
09.09.2018 Neděle N Drozdice ženy - Pardubický
Název: Rybářské závody žen 10.ročník
13.09.2018 Čtvrtek N Svitavy - ZRUŠENO - Pardubický
Název: Carp Cup Rosnička 2018 II
14.09.2018 Pátek N Spytihněv - Zlínský
Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY DVOUČLENNÝCH TÝMŮ V LOVU KAPRŮ
14.09.2018 Pátek N Milovy - Vysočina
Název: Milovských 24hodin
14.09.2018 Pátek N Letny - Vysočina
Název: MAGIC CUP
14.09.2018 Pátek N Klimkovice - Moravskoslezský
Název: 1.ROČNÍK 50 HOD. ZÁVODŮ
15.09.2018 Sobota N Kvasice - mládež - Zlínský
Název: Dětské rybářské závody
15.09.2018 Sobota N Skuteč - Pardubický
Název: I. Ročník memoriálu Františka Lorence - závod dvojic
15.09.2018 Sobota N Dřenice - Pardubický
Název: Rybářské závody
15.09.2018 Sobota N Luhačovice mládež - Zlínský
Název: Dětské rybářské závody
15.09.2018 Sobota N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký
Název: 3. Kolo O putovní pohár KS-Fish 2018
15.09.2018 Sobota N Nečtiny - Plzeňský
Název: Rybářské závody
15.09.2018 Sobota N Mirotice - Jihočeský
Název: Rybářské závody
15.09.2018 Sobota N Dešenice - Plzeňský
Název: Rybářské závody
15.09.2018 Sobota N Velká Jesenice - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
15.09.2018 Sobota N Ostrava - Svinov (Talian) - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
15.09.2018 Sobota N Teplice - Ústecký
Název: Rybářské závody
15.09.2018 Sobota N Častolovice - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
15.09.2018 Sobota N Radovesnice II - Středočeský
Název: Rybářské závody
15.09.2018 Sobota N Moravský Beroun - Olomoucký
Název: Rybářské závody
15.09.2018 Sobota N Blížejov - Plzeňský
Název: Memoriál Jardy Sekereše
15.09.2018 Sobota N Tample - Liberecký
Název: 5kapr. závody dvojic v Tampli
15.09.2018 Sobota N Karviná mládež - Moravskoslezský
Název: Dětské rybářské závody
16.09.2018 Neděle N Trhová Kamenice - Pardubický
Název: Podzimní rybářské závody
20.09.2018 Čtvrtek N Těšany - Jihomoravský
Název: CARP CUP TĚŠANY 2018
20.09.2018 Čtvrtek N Berounka - Plzeňský
Název: WEST BOHEMIAN CARP LEAGUE
20.09.2018 Čtvrtek N Hodkov - Středočeský
Název: Hodkovská 70
20.09.2018 Čtvrtek N Ostrata - Zlínský
Název: Carp Cup Ostrata V. 2018
21.09.2018 Pátek N Bohušice - Vysočina
Název: Lastia cup Bohušice 2017
21.09.2018 Pátek N Skuteč - Pardubický
Název: Padesátihodinový závod dvojic v lovu kaprů a amurů.
21.09.2018 Pátek N Letiny - Plzeňský
Název: LETINY 50 HODIN 1.CENA 22 000.- KČ
21.09.2018 Pátek N Božice - Jihomoravský
Název: Božická kaprařská Padesátka 2018
21.09.2018 Pátek N Červený Kostelec - Královéhradecký
Název: Jarní brodský maraton dvojic
21.09.2018 Pátek N Moravský Beroun - Olomoucký
Název: 50 hodinové závody
22.09.2018 Sobota N Humpolec (Hadina) - Vysočina
Název: HUMPOLECKÉ CEJNOBRANÍ - PODZIMNÍ KOLO
22.09.2018 Sobota N Slavičky - Vysočina
Název: Rybářské závody
22.09.2018 Sobota N Hulvácké Benátky - Moravskoslezský
Název: Kaprový závod
22.09.2018 Sobota N Mokrovousy - Královéhradecký
Název: Mokrovouský kapřík 3.
22.09.2018 Sobota N Přepychy Zrušeno - Královéhradecký
Název: Zlatý karas - 13.ročník
22.09.2018 Sobota N Ústaleč - Plzeňský
Název: 20. ročník závodu Úslavského poháru
22.09.2018 Sobota N Herálec - Vysočina
Název: 4.ročník závodů v lovu pstruhů a okounů
22.09.2018 Sobota N Bylany II - Ústecký
Název: Rybářské závody
22.09.2018 Sobota N Cizkrajov - Jihočeský
Název: Rybářské závody
23.09.2018 Neděle N Slatiňany - Kunčí - Pardubický
Název: Podzimní rybářské závody
23.09.2018 Neděle N Červený Kostelec mládež - Královéhradecký
Název: Dětské rybářské závody
26.09.2018 Středa N Chvojnice - Jihomoravský
Název: CHVOJNICE CARP CUP I.
26.09.2018 Středa N Poděbrady - Středočeský
Název: Kapr maraton MO Poděbrady 2018
27.09.2018 Čtvrtek N Božejov - Vysočina
Název: Božejov cup 72 hod
27.09.2018 Čtvrtek N Letny - Vysočina
Název: PUNK CARP TOUR 2018, PÁTÁ JÍZDA
27.09.2018 Čtvrtek N Štít (Chlumec nad Cidlinou) - Královéhradecký
Název: Rybina Cup
28.09.2018 Pátek N Štěchovice (Buš) - Středočeský
Název: X.ročník Memoriálu V.Hladíka
28.09.2018 Pátek N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký
Název: O pohár děkana Královédvorského a O pohár starosty obce Vítězná
28.09.2018 Pátek N Květoňov muška - Jihočeský 
Název: Svatováclavský pohár
28.09.2018 Pátek N Vyšší Brod - Jihočeský 
Název: Memoriál Theodora Kouby
28.09.2018 Pátek N Lázně Bohdaneč "Pohár šampionů" - Královéhradecký
Název: Champions Cup (Pohár šampionů)
28.09.2018 Pátek N České Budějovice - Jihočeský
Název: Rybářské závody
28.09.2018 Pátek N Mokrovousy(ryby)-Rašín(šipky) dvojboj - Královéhradecký
Název: Rybářsko - šipkařský dvojboj
29.09.2018 Sobota N Libkov - ZRUŠENO - Plzeňský
Název: 20. ročník závodu Úslavského poháru
29.09.2018 Sobota N Mohelnice - Olomoucký
Název: Rybářské závody
29.09.2018 Sobota N Libice nad Doubravou - Vysočina
Název: Rybářské závody
29.09.2018 Sobota N Zdislavice - Středočeský
Název: Rybářské závody
29.09.2018 Sobota N Drozdice - Pardubický
Název: Memoriál Honzy Švandy 5.ročník
29.09.2018 Sobota N Ptenín - Plzeňský
Název: závod Úslavského poháru
29.09.2018 Sobota N Zdislavice mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
30.09.2018 Neděle N Mohelnice mládež - Olomoucký
Název: Dětské rybářské závody
30.09.2018 Neděle N Holýšov - Plzeňský
Název: Rybářské závody
Říjen 2018
02.10.2018 Úterý N Sedlčánky - Středočeský
Název: Regional Carp Classic Cup Souboj rytířů
03.10.2018 Středa N Chlumec (Dělouš) - Ústecký
Název: Carpmarathon Dělouš 2018 - 6.ročník - 100hodin závodu !!
03.10.2018 Středa N Dešná - Jihočeský
Název: NIKL CARP CUP DEŠNÁ 88HOD
04.10.2018 Čtvrtek N Humpolec (Hadina) - Vysočina
Název: P.M.GAME 2.ROČNÍK CARP CUP HADINA 2018
05.10.2018 Pátek N Letiny - Plzeňský
Název: LETINY 50 HODIN 1.CENA 22 000.- KČ
05.10.2018 Pátek N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký
Název: Kaprodrom 2018 (závod v lovu kaprů na pelety a boilie)
06.10.2018 Sobota N Vrchlabí - Královéhradecký
Název: XIV. ročník feederových závodů o pohár MO ČRS Vrchlabí z.s.
06.10.2018 Sobota N Brumovice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
06.10.2018 Sobota N Hradec Králové - Královéhradecký
Název: Pohár prodejny Rybářský ráj Hradec Králové
06.10.2018 Sobota N Krašovice - Plzeňský
Název: Rybářské závody
06.10.2018 Sobota N Miřetice - Pardubický
Název: Rybářské závody
11.10.2018 Čtvrtek N Hostim - Jihomoravský
Název: 2.DRAGON BAITS CUP NEDVEKA 66 H
11.10.2018 Čtvrtek N Dešná - Jihočeský
Název: II.ROČNÍK BETAFISH CARP CUP DEŠNÁ 2018
12.10.2018 Pátek N Luhačovice - Zlínský
Název: SBS - CUP LUHAČOVICE PODZIM 2018 - 50H.
13.10.2018 Sobota N Polička - Pardubický
Název: 23. ročník Podzimní přívlače
13.10.2018 Sobota N Dřenice - Pardubický
Název: Dřenický Duhák-Dudák POSLEDNÍ ZÁVOD SEZONY
13.10.2018 Sobota N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký
Název: 4. Kolo O putovní pohár KS-Fish 2018
18.10.2018 Čtvrtek N Jestřabice - Zlínský
Název: 2. ročník L&M Baits cup Jestřabice 2017
18.10.2018 Čtvrtek N Račice - Ústecký
Název: 1. ročník poháru předsedy ČRS v lovu kapra
18.10.2018 Čtvrtek N Chvojnice - Vysočina
Název: CARP CUP CHVOJNICE II.
19.10.2018 Pátek N Dešná - Jihočeský
Název: LASTIA CUP DEŠNÁ
19.10.2018 Pátek N Hruškov - Středočeský
Název: 2.ROČNÍK HRUŠKOVSKÁ PODZIMNÍ 50TKA
19.10.2018 Pátek N Hulvácké Benátky - Moravskoslezský
Název: Podzimní Benátský blinkr
19.10.2018 Pátek N Zdechovice - Pardubický
Název: II.ROČNÍK PODZIMNÍ 50 NA PETROVĚ REVÍRU
20.10.2018 Sobota N Skuteč - Pardubický
Název: Skutečský pstroužek - VII. Ročník závodů v muškaření a vláčení umělých nástrah.
21.10.2018 Neděle N Velký Přelov (Černožice - Královéhradecký
Název: Zebco Europe - Cejnobraní
25.10.2018 Čtvrtek N Letny - Vysočina
Název: PUNK CARP TOUR 2018, MEMORIÁL, POSLEDNÍ JÍZDA MÍRY SOUČKA
26.10.2018 Pátek N Dešná - Jihočeský
Název: 3.podzimní ,,50,,O PUTOVNÍ POHÁR PŘEDSEDY RKPB 2018
26.10.2018 Pátek N Katlov - Středočeský
Název: Method Feeder Cup
27.10.2018 Sobota N Hulvácké Benátky - Moravskoslezský
Název: Liga mistrů
27.10.2018 Sobota N Újezd nad Lesy - mládež - Praha
Název: Dětské rybářské závody
27.10.2018 Sobota N Polička - Pardubický
Název: Podzimní muška
28.10.2018 Neděle N Újezd nad Lesy - Praha
Název: Rybářské závody
Listopad 2018
03.11.2018 Sobota N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký
Název: Závod v lovu ryb přívlačí
10.11.2018 Sobota N Luže - Pardubický
Název: Košumberská štika
10.11.2018 Sobota N Polička - Pardubický
Název: 18. ročník poháru Poličský candát
16.11.2018 Pátek N Vejprnice - Plzeňský
Název: WEST BOHEMIAN CARP LEAGUE
17.11.2018 Sobota N Skuteč - Pardubický
Název: Skutečská štika - 1. Ročník závodů v lovu štik, okounů a candátů
17.11.2018 Sobota N Napajedla - Spytihněv - Zlínský
Název: Rybářské závody
17.11.2018 Sobota N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký
Název: Závod v lovu ryb přívlačí
20.11.2018 Úterý N Zaječí - Jihomoravský
Název: P.M GAME WINTER CARP CUP ZAJEČÍ 2018
24.11.2018 Sobota N Mokrovousy - Královéhradecký
Název: Mokrovouský SIVEN
Prosinec 2018
01.12.2018 Sobota N Polička - Pardubický
Název: 10. ročník Prosincové štiky
01.12.2018 Sobota N Polička - Pardubický
Název: Václavská trofej - přívlač + muška
Duben 2019
28.04.2019 Neděle N Kostelec nad Orlicí - Královéhradecký
Název: Čarodějnická plavaná 3.ročník

 

 


Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.