Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 363 termínů závodů
V minulosti zadáno 5276 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Aktuální termíny - Kraj Středočeský

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Květen 2018
27.05.2018 Neděle N Lysá nad Labem - Středočeský
Název: Rybářské závody
27.05.2018 Neděle N Studeněves - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
27.05.2018 Neděle N Dobrá voda u Březnice mládež - Středočeský
Název: Rybářské závody
31.05.2018 Čtvrtek N Hruškov - Středočeský
Název: 1.ROČNÍK UFO FISHING CUP HRUŠKOV
Červen 2018
02.06.2018 Sobota N Bělá pod Bezdězem - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
02.06.2018 Sobota N Příbram - Středočeský
Název: O PUTOVNÍ POHÁR PŘEDSEDY MO ČRS
02.06.2018 Sobota N Vrbová Lhota - Středočeský
Název: Rybářské závody dvojic
02.06.2018 Sobota N Mladá Boleslav - Středočeský
Název: O pohár předsedy ČRS MO Mladá Boleslav
02.06.2018 Sobota N Kounice mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
02.06.2018 Sobota N Tři Dvory mládež - Středočeský
Název: Rybářské závody
03.06.2018 Neděle N Kolešov u Rakovníka - Středočeský
Název: Rybářské závody
03.06.2018 Neděle N Dobříš mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
09.06.2018 Sobota N Štěchovice(Buš) - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
09.06.2018 Sobota N Olešná - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
09.06.2018 Sobota N Zichovec - Středočeský
Název: CARP MARATHON ZICHOVEC – „Zichovecká 24“
09.06.2018 Sobota N Veselá u Mnichova Hradiště - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
09.06.2018 Sobota N Radovesnice II - Středočeský
Název: Rybářské závody
09.06.2018 Sobota N Unhošť - mládež - Středočeský
Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY DĚTÍ UNHOŠŤSKÝCH RYBÁŘŮ
09.06.2018 Sobota N Vlašim mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
09.06.2018 Sobota N Veselá u Mnichova Hradiště - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
15.06.2018 Pátek N Hruškov - Středočeský
Název: 3.ROČNÍK HRUŠKOVSKÝ DVOUSEKTOROVÝ CUP 50H
22.06.2018 Pátek N Veselá u Mnichova Hradiště - Středočeský
Název: Rybářské závody v lovu sumců
23.06.2018 Sobota N Šlapanice v Čechách mládež - Středočeský
Název: Rybářské závody
23.06.2018 Sobota N Hřebečníky - Středočeský
Název: Tradiční rybářské závody Hřebečníky 2018
23.06.2018 Sobota N Vlašim - Středočeský 
Název: Vlašimský dravec jun. liga
24.06.2018 Neděle N Hruškov - Středočeský
Název: PM GAME CARP MARATON HRUŠKOV 2018
28.06.2018 Čtvrtek N Letny - Středočeský
Název: 55 HOD.ZELI FISHING PAPAJA MUSTANG CUP
29.06.2018 Pátek N Hruškov - Středočeský
Název: PM GAME PŘED PRÁZDNINOVÝ HRUŠKOV JEDNOTLIVCI
Červenec 2018
07.07.2018 Sobota N Křesetice - Středočeský
Název: KŘESETICKÁ DĚLIČKA
13.07.2018 Pátek N Liběchov - Středočeský
Název: Pohár Kukajících Vlků feeder
19.07.2018 Čtvrtek N Benátky nad Jizerou - Středočeský
Název: Letní Jizerská „50“
21.07.2018 Sobota N Týnec nad Labem - Středočeský
Název: Barbus cup – dvojice 2018
Srpen 2018
02.08.2018 Čtvrtek N Brandýs nad Labem - obsazeno - Středočeský 
Název: 2. ročník Krajského přeboru SÚS v lovu ryb udicí na položenou
11.08.2018 Sobota N Babice u Říčan - Středočeský
Název: Kapr CUP retro 2018
17.08.2018 Pátek N Hruškov - Středočeský
Název: 3.ROČNÍK HRUŠKOVSKÝ DVOUSEKTOROVÝ CUP 50H
18.08.2018 Sobota N Šlapanice v Čechách - Středočeský
Název: Rybářské závody
Září 2018
06.09.2018 Čtvrtek N Slapy - Středočeský
Název: ČESKÁ SUMEC 2018
06.09.2018 Čtvrtek N Slapy - Středočeský
Název: Český sumec 2018
07.09.2018 Pátek N Hruškov - Středočeský
Název: 4. ročník HRUŠKOV CUP 40 hodin nonstop jednotlivci
08.09.2018 Sobota N Vrbno mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
08.09.2018 Sobota N Řevnice (Lety) - Středočeský
Název: „Memoriál Franty Hartmanna “
08.09.2018 Sobota N Vrbno - Středočeský
Název: Rybářské závody
08.09.2018 Sobota N Samopše - Středočeský
Název: RYBÁŘSKÝ ČTYŘBOJ SÁZAVA 2018
28.09.2018 Pátek N Štěchovice (Buš) - Středočeský
Název: X.ročník Memoriálu V.Hladíka
Říjen 2018
02.10.2018 Úterý N Sedlčánky - Středočeský
Název: Regional Carp Classic Cup Souboj rytířů
19.10.2018 Pátek N Hruškov - Středočeský
Název: 2.ROČNÍK HRUŠKOVSKÁ PODZIMNÍ 50TKA

 

 


Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.