Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 307 termínů závodů
V minulosti zadáno 6468 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Aktuální termíny - Kraj Středočeský

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Květen 2019
25.05.2019 Sobota N Zeměchy u Kralup nad Vltavou mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody 2019
25.05.2019 Sobota N Lysá nad Labem - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Zadní Třebaň - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Velký Osek - mládež - Středočeský
Název: Velkoosecký trojzubec
25.05.2019 Sobota N Tursko - Středočeský
Název: Rybářské závody
25.05.2019 Sobota N Kamberk - Středočeský
Název: Rybářské závody
26.05.2019 Neděle N Lysá nad Labem - Středočeský
Název: Rybářské závody
Červen 2019
01.06.2019 Sobota N Bělá pod Bezdězem - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
01.06.2019 Sobota N Benátky nad Jizerou mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
01.06.2019 Sobota N Kounice mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
01.06.2019 Sobota N Unhošť - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
01.06.2019 Sobota N Nakvasovice - Středočeský
Název: Rybářské závody
02.06.2019 Neděle N Dobříš mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
02.06.2019 Neděle N Byškovice mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
02.06.2019 Neděle N Dymokury - mládež - Středočeský
Název: Dymokurský mamlasák
07.06.2019 Pátek N Zichovec - Středočeský
Název: CARP MARATHON ZICHOVEC – „Zichovecká 24“
08.06.2019 Sobota N Zadní Třebaň - Středočeský
Název: Memoriál Franty Hartmanna
08.06.2019 Sobota N Radovesnice II - Středočeský
Název: Rybářské závody
08.06.2019 Sobota N Čáslav - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
08.06.2019 Sobota N Mladá Boleslav - Středočeský
Název: Rybářské závody
08.06.2019 Sobota N Olešná - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
08.06.2019 Sobota N Tuhaň mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
08.06.2019 Sobota N Tmaň u Berouna - Středočeský
Název: Rybářské závody Chyť a pusť II. ročník
15.06.2019 Sobota N Veselá u Mnichova Hradiště - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
15.06.2019 Sobota N Řeřichy mládež - Středočeský
Název: dětské rybářské závody
15.06.2019 Sobota N Nesuchyně - Středočeský
Název: Nesuchyňské rybářské závody
22.06.2019 Sobota N Šanov - Středočeský
Název: Rybářské závody na rybníku Netrh, Šanov
22.06.2019 Sobota N Týnec nad Labem mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
22.06.2019 Sobota N Hřebečníky - Středočeský
Název: Tradiční rybářské závody Hřebečníky
29.06.2019 Sobota N Bílichov - Středočeský
Název: Rybářské závody Bílichov
29.06.2019 Sobota N Bílichov mládež - Středočeský
Název: Rybářské závody Bílichov
Červenec 2019
06.07.2019 Sobota N Křesetice - Středočeský
Název: KŘESETICKÁ DĚLIČKA
Srpen 2019
09.08.2019 Pátek N Kladruby - Středočeský
Název: 24 HODINOVÉ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY HANDICAPOVANÝCH RYBÁŘŮ
31.08.2019 Sobota N Tuhaň - Středočeský
Název: noční rybářské závody
Září 2019
07.09.2019 Sobota N Vrbno mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
07.09.2019 Sobota N Vrbno - Středočeský
Název: Rybářské závody
07.09.2019 Sobota N Velký Osek - mládež - Středočeský
Název: Velkoosecký trojzubec
14.09.2019 Sobota N Tůň u Loukova - Středočeský
Název: Podzimní rybářské závody
14.09.2019 Sobota N Tůň u Loukova - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
21.09.2019 Sobota N Řeřichy - Středočeský
Název: Řeřišský kapr
21.09.2019 Sobota N Kladruby - Středočeský
Název: Rybářské závody
22.09.2019 Neděle N Kladruby mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody

 

 


Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.