Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 55 termínů závodů
V minulosti zadáno 5993 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Kraj Ústecký - 01.01.2018 - 31.12.2018



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 509 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Koudela Květoslav st.Louny621721736.17
2Honc JosefRumburk721222732.43
2Záhora PetrBílina1021225625.60
4Chýle KarelÚstí nad Labem820120725.88
5Dražan ZdeněkPanenský Týnec619619632.67
5John MiroslavRoudnice nad Labem619619632.67
7Beneš ZdeněkPeruc719420829.71
8Beneš KarelBílina1019124024.00
9Pánek PetrRakovník919022424.89
10Ševčík PetrLouny718819828.29
11Hložek FrantišekBílina918722024.44
12Charvát Lukáš ČernčiceRebels team1017826426.40
12Halíř LukášOsek717819227.43
14Hampejs DavidBílina617517529.17
15Čížek ZdeněkLibochovice617017028.33
16Kianičková JitkaPeruc916918720.78
17Mareš VladimírPraha1016623623.60
17Čtverák JaroslavRoudnice nad Labem616616627.67
19Křivánek MiroslavRoudnice nad Labem516316332.60
20Šnicer PetrBlšany515815831.60
21Porazík VáclavKolešov615515525.83
22Kalina PavelTelce514814829.60
23Krajmer TomášKrásná Lípa513513527.00
24Dydňanský Roman VrbnoStředočeši fishing team513413426.80
24Kubeš JaroslavZbiroh913416318.11
26Chýle PetrBílina712913719.57
27Palička TomášHorní Podluží412512531.25
28Havlíček Stanislav MělníkStředočeši fishing team412412431.00
29Mareš PavelPraha612212220.33
30Kočiš AndrejRumburk411611629.00
31Adamec PavelRumburk511411422.80
31Dvořák JanLouny411411428.50
33Pekárek StanislavLouny411211228.00
34Klement PetrRumburk511111122.20
35Petrik PavelChřibská410710726.75
36Slanař JosefPanenský Týnec410310325.75
37Perout JosefPerštejn510210220.40
38Šindler KarelLovosice310110133.67
39Chýle Oldřich st.Bílina5999919.80
39Prokeš MilanLibochovice3999933.00
39Vašíček Zdeněk OpočnoPoseidon fishing club Opočno3999933.00
42Brůna JanRumburk4989824.50
43Fišer Libor st.Louny79710414.86
44Kubeš VáclavLevousy6969616.00
44Peterka JaroslavČeská Lípa3969632.00
46Bartoň FrantišekKlášterec nad Ohří8959712.13
46Paclt PavelLouny3959531.67
48Šantora TomášKrásná Lípa4939323.25
49Vorlíček KarelChřibská3888829.33
50Novotný AntonínKlášterec nad Ohří7878812.57
51Novák MarekRumburk4868621.50
52Zvoník BedřichKobylníky3848428.00
53Sobotka JosefPerštejn4838320.75
53Sochor RudolfPetrohrad3838327.67
55Malec MilošVelký Šenov3828227.33
55Richter DaliborRumburk4828220.50
57Druxa JosefTeplice3818127.00
57Liščák JanLubná2818140.50
57Michalský PetrPostoloprty5818116.20
60Jánský Ladislav ml.Mělník3808026.67
61Horáček Josef2797939.50
61Sudík MiloslavKochánky3797926.33
63Dědík Vladimír BašťRebels team4787819.50
64Hofman DenisNový Bor2767638.00
64Sochor MartinPetrohrad3767625.33
64Zeman Vojtěch st.Hostivice4767619.00
67Dičko DavidKlášterec nad Ohří4757518.75
67Krupka JiříTelce3757525.00
69Gaudera MichalKněževes2737336.50
70Sedláčková HanaVelký Šenov3727224.00
70Sitta BohuslavTaneček2727236.00
72Motl LukášJiříkov2717135.50
73Jeníkovský JanHokov3707023.33
73Vajda MiroslavJiříkov2707035.00
75Stupka JaroslavLitoměřice3696923.00
75Svoboda MilošPanenský Týnec3696923.00
75Vojíř Radek2696934.50
78Kabát MiroslavTřemošná2686834.00
79Chýle Oldřich ml.Bílina3676722.33
79Rozum PavelTřemošná2676733.50
79Wimmer JanTeplice2676733.50
82Kočí Josef Mnichovo Hradiště3656521.67
83Babán JakubPeruc2646432.00
83Klečák MiloslavOnomyšl2646432.00
83Šilhavý StanislavTřemošná2646432.00
83Šotkovský DavidStarý Kolín3646421.33
87Dvořák MiloslavÚstí nad Labem2636331.50
88Hořický JosefŠluknov4626215.50
88Hybner PavelMnichovo Hradiště2626231.00
88Pánková AnetaRakovník4626215.50
91Dřímalka PetrKolešov2616130.50
91Vojíř Josef2616130.50
93Halíř JiříMost3595919.67
93Kopřiva JosefHříškov2595929.50
93Lach KarelRumburk3595919.67
93Mackura ZdeněkPernink2595929.50
93Váňa Tomáš ZlosyňRebels team4595914.75
93Černý JindřichMnichovo Hradiště3595919.67
99Bartoš MichalChřibská3565618.67
99Lát JiříČeská Lípa2565628.00
99Mašín Jakub2565628.00
102Mazánek Jiří st.Podbořany2535326.50
103Lapec MartinObora u Loun2525226.00
104Ďuračka Radek1505050.00
105Antony Jakub2494924.50
105Wachtl Hynek1494949.00
107Coller MiroslavKrásná Lípa2484824.00
107Karásek Pavel1484848.00
107Petr Jan1484848.00
107Síl Luděk1484848.00
111Nauš VladislavBlížejov1474747.00
111Schingler KarelLitoměřice2474723.50
111Vrzák JaroslavHostivice4474711.75
111Zíma RadimSlaný3474715.67
115Langer Milan1464646.00
115Lipka JiříPerštejn3464615.33
115Sochor VáclavPřeštice1464646.00
115Wünsch Pavel3464615.33
115Würz DaliborHořesedly1464646.00
120Antony Pavel2454522.50
120Kolčava TomášSmolnice1454545.00
120Kraus PavelJablonec nad Nisou2454522.50
120Molek Petr Plzeň1454545.00
120Rostaš Arpád1454545.00
125Holubec MilanOstrov1444444.00
125Koch Radek1444444.00
125Krejčí MiroslavŠtětí1444444.00
125Průša František2444422.00
125Vlk PetrRumburk3444414.67
125Vyšohlíd MiroslavJiříkov2444422.00
131Hotový Jiří2434321.50
131Tóth PetrKarlovy Vary2434321.50
131Vican RomanPřeštice1434343.00
134Benda Pavel MělníkStředočeši fishing team2424221.00
134Holý Petr1424242.00
134Hrabě FrantišekRumburk642427.00
134Müller TomášLitoměřice2424221.00
134Stinka KarelŠtětí2424221.00
139Cajthaml JaroslavČeská Lípa1414141.00
139Hrdina JiříBakov nad Jizerou1414141.00
139Kolář JanLouny1414141.00
142Gros Milan ml.Teplice1404040.00
142Pavelka PetrRumburk1404040.00
142Čech Lukáš1404040.00
142Šácha Jaroslav1404040.00
146Hauptvogel Miloslav3393913.00
146Pecha František1393939.00
146Skačan Milan1393939.00
146Vaněk MichalLitoměřice2393919.50
150Dobšíček JaroslavHorní Bříza1383838.00
150Heřt MilanLouny2383819.00
150Ježek JiříPodbořany1383838.00
150Langmajer Jaroslav1383838.00
150Mareš JanPraha3383812.67
150Valha Josef1383838.00
156Kubát Jiří ÚvalyStředočeši fishing team2373718.50
156Münzer JosefNové Sedlo2373718.50
156Stupka Tomáš1373737.00
159Fridrich Kamil1363636.00
159Jurajda JaroslavJiříkov1363636.00
159Khün VítězslavRakovník1363636.00
159Polák MartinRakovník1363636.00
159Půta JiříPlzeň1363636.00
159Červený JaroslavJaroměř1363636.00
165Bultas PetrPřeštice1353535.00
165Dohnal Zdeněk1353535.00
165Moc Marek1353535.00
165Stožický Vlastimil ml.Jiříkov1353535.00
169Aulický Miroslav2343417.00
169Richterová TerezaChrastava1343434.00
169Sláma Jan1343434.00
169Čechura VladimírKyšice1343434.00
173Mareš LadislavPraha1333333.00
173Noll Vladimír st.Křivoklát1333333.00
173Novák Daniel1333333.00
173Šebek Bedřich2333316.50
173Šimáček DavidRoudnice nad Labem1333333.00
178Armstark Ondřej1323232.00
178Hájek LubošVelký Šenov2323216.00
178Klášterka Jakub1323232.00
178Marek Martin2323216.00
178Pěnička Radek1323232.00
178Syrovátka JanChřibská532326.40
178Vodičková Kateřina Příbram1323232.00
178Vágenknecht Jiří Pardubice1323232.00
178Zlechovec Stanislav st.Rakovník2323216.00
187Adámek ml.Jiříkov1313131.00
187Bartoš Michal ml.Chřibská1313131.00
187Hartman JiříRoudnice nad Labem1313131.00
187Moravčík PetrČeská Lípa1313131.00
187Zajíček LubošLiboteřice1313131.00
192Cína MilanLubenec1303030.00
192Holý Ondřej1303030.00
192Job Martin1303030.00
192Jánský Ladislav st.Mělník3303010.00
192Mader JanRadvanec2303015.00
192Pešek Michal ml.Řeřichy1303030.00
192Tošner JaroslavRoudnice nad Labem1303030.00
192Čech ZdeněkMnichovo Hradiště3303010.00
200Dologová Iveta1292929.00
200Ferenc Adam1292929.00
200Gemer Jan1292929.00
200Hála JaromírRoudnice nad Labem1292929.00
200Lacina StanislavRumburk2292914.50
200Richter JiříChrastava1292929.00
200Skotnica Richard2292914.50
200Ďuračka Petr2292914.50
208Bartoň Pavel1282828.00
208Haklová Lucie Vrutice1282828.00
208KroupaDěčín1282828.00
208Makovský Lukáš1282828.00
208Rác JaroslavMutějovice1282828.00
213Ambros JosefMělník1272727.00
213Bielik Marcel2272713.50
213Syrovátka Tomáš ml.Příbram1272727.00
213Vykoukal Vladimír1272727.00
213Šulc MilanTrubín1272727.00
218Davidová NikolaChomutov1262626.00
218Honka VojtěchRoudnice nad Labem1262626.00
218Pýcha HynekRakovník1262626.00
218Seidl JanZbiroh1262626.00
218Škvrna Josef1262626.00
223Boštíková AndreaKrásná Lípa1252525.00
223Daliman Ladislav1252525.00
223Denisov Jaroslav1252525.00
223Kulhánek MichalŠtětí1252525.00
223Pšenička JaromírKrásná Lípa1252525.00
223Čeněk JosefChrastava1252525.00
223Žampach JakubLovosice1252525.00
230Adámek Jan1242424.00
230Antony TomášVeltěže1242424.00
230Bartko Petr1242424.00
230Knap KryštofVelký Šenov2242412.00
230Kohout Petr1242424.00
230Molnár JanLouny2242412.00
230Turek RichardŠtětí1242424.00
230Vodička JiříVarnsdorf2242412.00
238Andrasová DenisaMělník1232323.00
238Cína Jan1232323.00
238Friedrich TomášJablonec nad Nisou1232323.00
238Hajný TobiášRoudnice nad Labem1232323.00
238Hurtig František1232323.00
238Jaššo Jan1232323.00
238Kianička JakubPeruc1232323.00
238Kočí JaroslavPraha1232323.00
238Sejkora JanLipová2232311.50
247Bauer Josef1222222.00
247Bernatík Tomáš1222222.00
247Dostál Milan1222222.00
247Fric Stanislav1222222.00
247Hlíza Martin1222222.00
247Klement AntonínChranišov1222222.00
247Koudela Květoslav ml.Louny2222211.00
247Koudelka Květoslav st.1222222.00
247Varadi MiroslavNová Farma1222222.00
256Adámek Jiří1212121.00
256BlatnýRumburk1212121.00
256Braunstain Michal1212121.00
256Kokeš RadovanKrásná Lípa2212110.50
256Martinů OndřejRoudnice nad Labem1212121.00
256Mazánek FrantišekPodbořany2212110.50
256Micenská Patricie1212121.00
256Michna Dalibor1212121.00
256Rychtář VladimírKlášterec nad Ohří1212121.00
256Souček MichalKladno2212110.50
256Vojíř Vítězslav2212110.50
256Šmídl JanRoztoky u Prahy1212121.00
268David Adam1202020.00
268David Martin st.Rakovník1202020.00
268Janda VlastislavČeská Kamenice1202020.00
268Jedlička OndřejRoudnice nad Labem1202020.00
268Krumbholz MartinSloup v Čechách1202020.00
268Lhoták Dominik1202020.00
268Richtr RomanVápensko1202020.00
268Stožický Vlastimil st.Jiříkov1202020.00
268Váleček Michal1202020.00
277Bieliková Viktorie1191919.00
277Brondoš Pavel1191919.00
277Cepák JosefČeská Kamenice219199.50
277Hejný JiříSmolnice1191919.00
277Kaminský Jaroslav Frýdštejn1191919.00
277Kratochvíl JiříSlabce1191919.00
277Kára MatějRoudnice nad Labem1191919.00
277Mrvík OtakarLouny1191919.00
277Pokorný OldřichRoudnice nad Labem1191919.00
277Závěta Miroslav219199.50
287Barton Petr1181818.00
287Bieliková Naděžda1181818.00
287Burda AntonínRoudnice nad Labem1181818.00
287Doškář MartinRoudnice nad Labem318186.00
287Klobouk Tomáš1181818.00
287Kocián OldřichLenešice1181818.00
287Koprolín DavidVelký Šenov1181818.00
287Kubíková Karolína1181818.00
287Neubauer JakubJiříkov1181818.00
296Boštík Hynek1171717.00
296Brabec Petr1171717.00
296Kocábek TomášNové Strašecí1171717.00
296Martínek Jakub1171717.00
296Otčenášek LeošMost1171717.00
296Svoboda PavelKrásná Lípa1171717.00
296VodičkaVarnsdorf1171717.00
303Boštík Jakub1161616.00
303Bubeníčková EliškaŠtětí216168.00
303Charvát Lukáš ml.Černčice1161616.00
303Chramosta1161616.00
303Pokorný Karel1161616.00
303Zahálka JanRoudnice nad Labem1161616.00
303Zvoník JakubKobylníky1161616.00
303Zátka Matěj1161616.00
311Jiroušek LukášNový Bor1151515.00
311Jonásek Oliver1151515.00
311Pavelka Jiří1151515.00
311Postředník Dominik1151515.00
311Rödlová HanaSmolnice315155.00
311Vykoukal Josef1151515.00
317Krupka Petr1141414.00
317Lenweber Zdeněk1141414.00
317Szöllösiová Natálie1141414.00
317Turek MichalŠtětí1141414.00
317Vítek Jaromír1141414.00
317Zlechovec Stanislav ml.Rakovník1141414.00
317Šmejda LadislavChřibská1141414.00
324Cveklová KateřinaKadaň1131313.00
324Dubravec MIlan1131313.00
324Gros MilanTeplice1131313.00
324Halíř Lukáš ml.Osek1131313.00
324Muklí Jan1131313.00
324Tůma MichalRumburk1131313.00
324Verner VladimírSmolnice1131313.00
331Borovka Antonín1121212.00
331Divíšek Lukáš1121212.00
331Holub Karel1121212.00
331Hriadel ŠtefanChřibská1121212.00
331Krištof Roman ml.Oskořínek1121212.00
331Lafata Stanislav1121212.00
331Mokrý JanUhlířské Janovice1121212.00
331Neubauer Luděk1121212.00
331Pešek JiříŘeřichy1121212.00
331Sekera MiroslavLitměřice1121212.00
331Slavík JakubKlášterec nad Ohří1121212.00
342Felt JosefRumburk1111111.00
342KettnerDěčín1111111.00
342Kloubek Václav1111111.00
342Mařík Karel1111111.00
342Nepovím Jan1111111.00
342Nipauer VítDobroměřice1111111.00
342Tajnert Milan1111111.00
342Zellerová Kristýna1111111.00
350Chvala Milan1101010.00
350David Martin1101010.00
350Kocián OndřejLenešice1101010.00
350Koudelka Květoslav ml.1101010.00
350Málek LukášDolní Podluží1101010.00
350Pacáková Jana1101010.00
350Richter Pavel ml.1101010.00
350Sándor Eduard1101010.00
350Tipner Josef1101010.00
359Bielik Jakub1999.00
359Dlouhá Adéla1999.00
359Doležal Jakub1999.00
359Dvořák JosefLouny1999.00
359Hašek PetrSmolnice1999.00
359Karkule LubošChřibská1999.00
359Kubelka Lukáš1999.00
359Müllerová OlgaRumburk1999.00
367Bačovin Michal1888.00
367Juha Adam1888.00
367Reintsch Rudolf1888.00
367Šindelář Dominik1888.00
367Žáček Zdeněk st.1888.00
372Gotthardt Jonáš1777.00
372Krajčír Vlastimil1777.00
372Kvíz MiroslavRumburk1777.00
372Slavík LadislavZákupy1777.00
372Vokálková Barbora1777.00
377Cibulský JanRakovník1666.00
377Hurtig Tomáš1666.00
377Krejčí PetrKněževes1666.00
377Windischová Pavlína1666.00
377Čmugr Petr1666.00
377Šafránek OndřejRumburk1666.00
383Koukl František1555.00
383Matějka PatrikChomutov1555.00
383Mišech Tadeáš1555.00
383Skopalová Pavlína1555.00
383Skoumal Milan st.Vysoké Březno4551.25
388Dulkajová Petra1444.00
388Formánek Filip1444.00
388Koukl Martin1444.00
388Leibl LuděkKamenický Šenov1444.00
388Rentsch Rudolf1444.00
388Sochor Michal1444.00
388Sochor Rudolf ml.Petrohrad1444.00
388Šedivý Lukáš1444.00
396Fiala Jaroslav ml.1333.00
396Fiala Jiří ml.1333.00
396Hofman Roman1333.00
396Kohel Michal3331.00
396Petrik Petr1333.00
396Skoumal Milan ml.Vysoké Březno2331.50
396Svědínek ZdeněkTeplice1333.00
403Bláha LadislavDěčín2221.00
403Bolíková Františka1222.00
403Bílek MilanZlosyň2221.00
403Ciprián J.2221.00
403Ctibor Jiří1222.00
403Debián Jan1222.00
403Janda Vítězslav1222.00
403Jurkovič AloisStaňkovice1222.00
403Konopásek Marek1222.00
403Krejčí Jakub1222.00
403Kryner Miloslav2221.00
403Schneider JanRoudnice nad Labem2221.00
403Vnouček Stanislav2221.00
403Zeman JiříLipová2221.00
403Zima MartinŽatec1222.00
403Šebesta Petr1222.00
403Šticha Milan1222.00
420Bartl Tomáš1111.00
420Beránek OtaRoudnice nad Labem1111.00
420Bittner VáclavPeruc1111.00
420Chlodilová Věra1111.00
420Ciprián M.1111.00
420Cutych MiroslavŠtětí1111.00
420Daliman Ladislav ml.1111.00
420DančoJiříkov1111.00
420Dohnal FrantišekOstrov1111.00
420Drahovzal Miroslav1111.00
420Drábek Jindřich1111.00
420Dvořák TomášBělá pod Bezdězem1111.00
420Fric Vojtěch1111.00
420Goth Lukáš1111.00
420Gratian JanRoudnice nad Labem1111.00
420Hampejs MatějBílina1111.00
420Hampejs MiroslavMost1111.00
420Hanisch PetrRybniště1111.00
420Havel PavelRoudnice nad Labem1111.00
420Havlová MarieRoudnice nad Labem1111.00
420Hlaváček Jiří1111.00
420Horvát Jakub1111.00
420Horák Martin1111.00
420HánaJiříkov1111.00
420Janovský DavidRoudnice nad Labem1111.00
420Jelínek ZdeněkRumburk1111.00
420Jindra BronislavRumburk1111.00
420Jurajda LubošJiříkov1111.00
420Karlík Martin1111.00
420Krchňavý VojtěchRoudnice nad Labem1111.00
420Krištof MariánStráž pod Ralskem1111.00
420Král JaroslavRoudnice nad Labem1111.00
420Kučera Petr1111.00
420Kára OndřejRoudnice nad Labem1111.00
420Lali Lucie1111.00
420Leinweber Zdeněk1111.00
420Lorenc Miroslav1111.00
420Lovas Ondřej1111.00
420Lukášek Tomáš1111.00
420MalečekRumburk1111.00
420Marek Martin st.Litoměřice1111.00
420Marek TomášRoudnice nad Labem1111.00
420Mareš VítDěčín1111.00
420Michalec JiříČeská Kamenice1111.00
420Mikoláš Pavel1111.00
420Multan Igor1111.00
420MáchalJiříkov1111.00
420Müller Zdeněk1111.00
420Nagy Martin1111.00
420Nebeský Bohuslav1111.00
420Nepovím Lukáš1111.00
420Neumann Jakub1111.00
420Novotný Jiří1111.00
420Novák MatějRoudnice nad Labem1111.00
420Němeček Lukáš1111.00
420Orlovský Vlastimil1111.00
420Papež Radim1111.00
420Pašikovský Radek1111.00
420Plachý TomášRoudnice nad Labem1111.00
420Plachý VojtěchRoudnice nad Labem1111.00
420Pohořelý Zdeněk1111.00
420Pospíšil TomášChřibská1111.00
420Potužák David1111.00
420Pudil VáclavLibčice1111.00
420Přibyl MilanChrášťany1111.00
420Raab OndřejRoudnice nad Labem1111.00
420Roháč Marek1111.00
420Rudl Jiří1111.00
420RychlýJiříkov1111.00
420Sabeček MartinRoudnice nad Labem1111.00
420Schneiderová IvetaRoudnice nad Labem1111.00
420Skačan Ivan1111.00
420Spilka JiříPátek1111.00
420Svoboda MatyášRoudnice nad Labem1111.00
420Svátek VladimírPanenský Týnec1111.00
420Synek Adam1111.00
420Tattermusch Patrik1111.00
420Tóth JakubRoudnice nad Labem1111.00
420Vavřinec Jaromír1111.00
420Vocásek Jaroslav st.Roudnice nad Labem1111.00
420Volf Jiří1111.00
420Zetka Josef1111.00
420Zita JiříHříškov1111.00
420Čepek JiříRoudnice nad Labem1111.00
420Čuda JakubKrásná Lípa1111.00
420Říha Ladislav1111.00
420Šebo Jiří1111.00
420Šimon Jan1111.00
420Šticha Marian1111.00
420Švec ZbyněkRoudnice nad Labem1111.00

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.