Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 144 termínů závodů
V minulosti zadáno 6798 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Kraj Ústecký - 01.01.2019 - 31.12.2019



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 238 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Šnicer PetrVeltěže516116132.20
2Svědínek ZdeněkTeplice515815831.60
3Záhora PetrBílina814815919.88
4John MiroslavRoudnice nad Labem514014028.00
5Halíř LukášOsek513213226.40
6Honc JosefRumburk312112140.33
7Charvát Lukáš ČernčiceRebels team511711723.40
8Kolčava TomášSmolnice411311328.25
9Chýle Oldřich st.Bílina410710726.75
10Porazík Václav KolešovRebels team410610626.50
11Hampejs DavidBílina310510535.00
12Vlk PetrRumburk3999933.00
13Perout JosefPerštejn5969619.20
14Schingler KarelLovosice3949431.33
15Chýle PetrBílina4929223.00
16Beneš ZdeněkPeruc3919130.33
17Beneš KarelBílina6909015.00
18Brůna JanRumburk2828241.00
19Hložek FrantišekBílina6787813.00
19Koudela Květoslav st.Louny2787839.00
21Adamec PavelRumburk2727236.00
21Kopřiva JosefHříškov3727224.00
21Kubeš VáclavLevousy3727224.00
24Petrik PavelChřibská2686834.00
25Kočí Josef Mnichovo Hradiště2666633.00
26Hejný JiříSmolnice4646416.00
26Ševčík PetrLouny3646421.33
28Hybner PavelMnichovo Hradiště2626231.00
29Mareš VladimírPraha3606020.00
30Sochor RudolfPetrohrad2585829.00
31Richter DaliborRumburk2575728.50
31Stupka JaroslavLitoměřice2575728.50
33Makara Miroslav2565628.00
34Zeman Vojtěch st.Hostivice3545418.00
35Křivánek MiroslavRoudnice nad Labem2535326.50
36Černý JindřichMnichovo Hradiště2525226.00
37Novák MarekRumburk2515125.50
37Spilka JiříPátek2515125.50
39Chýle KarelÚstí nad Labem5505010.00
39Hrabě FrantišekRumburk3505016.67
39Krupka JiříTelce2505025.00
42Kubeš JaroslavKoštice4494912.25
42Müller Václav2494924.50
44Dydňanský Roman VrbnoStředočeši fishing team MAVER1484848.00
44Váňa Tomáš ZlosyňRebels team4484812.00
46Edl MilanPlzeň1474747.00
47Pecha FrantišekNové Strašecí1464646.00
48Friedrich Tomáš Jablonec nad Nisou1454545.00
48Wachtl HynekNové Strašecí1454545.00
50Krajmer TomášKrásná Lípa1444444.00
50Wünsch Pavel2444422.00
52Koch Radek1434343.00
52Pekárek StanislavLouny2434321.50
52Vajdjak RomanChřibská1434343.00
55Mazánek Jiří st.Podbořany1424242.00
55Sochor MartinPetrohrad2424221.00
57Karásek Pavel1414141.00
57Vorlíček KarelChřibská1414141.00
59Kolář JanLouny1404040.00
59Pánek PetrRakovník1404040.00
61Vondráček JiříMěšice1393939.00
61Vrzák JaroslavHostivice2393919.50
63Dvořák JanLouny1383838.00
63Mareš PavelPraha2383819.00
63Vašíček Zdeněk OpočnoPoseidon fishing club Opočno1383838.00
63Šulc MilanTrubín1383838.00
67Havlíček Stanislav MělníkStředočeši fishing team MAVER1373737.00
67Hofman DenisNový Bor1373737.00
69Mackura ZdeněkPernink3363612.00
69Peterka JaroslavČeská Lípa2363618.00
69Vicher MilanPlzeň1363636.00
72Moravčík PetrČeská Lípa1353535.00
72Sobotka JosefPerštejn435358.75
72Syrovátka JanChřibská2353517.50
72Valha Josef1353535.00
76Klobouk Tomáš1343434.00
77Sitta BohuslavTaneček1333333.00
77Červený Jaroslav Jaroměř1333333.00
79Horáček Josef1323232.00
79Jeníkovský JanHokov1323232.00
79Vaněk MichalLitoměřice1323232.00
82Sittová KateřinaTaneček1313131.00
82Slanař JosefPanenský Týnec1313131.00
84Leinweber Zdeněk2303015.00
84Šindler KarelLovosice1303030.00
86Chrdle Petr1292929.00
86Jánský Ladislav ml.Mělník1292929.00
86Matějka PatrikChomutov1292929.00
86Pazdera Zdeněk1292929.00
86Pešek JiříŘeřichy1292929.00
91Rödl KarelBečov1282828.00
92Kratina PetrPodbořany1272727.00
92Krůta MiroslavVroutek2272713.50
92Mišacký ZdeněkLouny1272727.00
92Schafer ErnestRumburk1272727.00
92Sochor Rudolf ml.Petrohrad1272727.00
97Hájek Antonín1262626.00
97Michalský PetrPostoloprty2262613.00
97Novák FrantišekNový Bor1262626.00
100Bartoš MichalChřibská1252525.00
100Braunstain Michal1252525.00
100Janák LukášKryry1252525.00
103Vojíř RadekPodbořany1242424.00
103Žampach JakubLovosice1242424.00
105Cajthaml JaroslavČeská Lípa1232323.00
105Jánský Ladislav st.Mělník1232323.00
105Vais Roman1232323.00
105Vican RomanPřeštice1232323.00
109Dičko DavidKlášterec nad Ohří1222222.00
109Dolák DavidHorní Jiřetín1222222.00
109Halíř JiříMost1222222.00
109Kianičková JitkaPeruc1222222.00
109Krusman LadislavPodbořany1222222.00
109Seidl JanZbiroh1222222.00
109Stupka TomášLitoměřice2222211.00
109Zvoník JakubKobylníky1222222.00
117Dražan ZdeněkPanenský Týnec1212121.00
117Mazánek FrantišekPodbořany1212121.00
117Svoboda Josef1212121.00
117Verner VladimírSmolnice2212110.50
121Benda Pavel MělníkStředočeši fishing team MAVER1202020.00
121Fišer Libor st.Louny1202020.00
121Hamršmídová Jana1202020.00
121Kalaš Jaroslav1202020.00
121Mazánek Jiří ml.Podbořany1202020.00
121Pýcha HynekRakovník1202020.00
121Schatra JanPodbořany1202020.00
128Fergač LukášPanenský Týnec1191919.00
129Aulický Miroslav1181818.00
129Sochor VáclavPřeštice1181818.00
129Vojíř Josef1181818.00
132Prokeš MilanLibochovice1171717.00
132Rödlová HanaSmolnice1171717.00
132Skoumal Milan st.Vysoké Březno1171717.00
132Zíma RadimSlaný1171717.00
132Šnicerová VěraBlšany1171717.00
137Anger RudolfLitvínov1161616.00
137Bultas PetrPřeštice1161616.00
137Sekal Rudolf1161616.00
140Hrouda Jaroslav1151515.00
140Kabát MiroslavTřemošná1151515.00
140Kočí JaroslavPraha1151515.00
140Kraus Pavel Jablonec nad Nisou1151515.00
140Stanko Daniel st.Most215157.50
140Vejvoda Jindřich1151515.00
146Půta JiříPlzeň1141414.00
146Svoboda Lukáš1141414.00
148Chýle Ondřej1131313.00
148Cína MilanLubenec1131313.00
148Krejsa StanislavHospozín1131313.00
148Neuman KarelMost1131313.00
152Bartoň FrantišekKlášterec nad Ohří1121212.00
152Bártík MiloslavPlzeň1121212.00
152Bílek MilanZlosyň1121212.00
152Hrabák LukášPanenský Týnec1121212.00
152Trefný Adam1121212.00
152Váleček Michal1121212.00
158Doškář MartinRoudnice nad Labem1111111.00
158Gutský Jan1111111.00
158Hetvert PetrHorní Jiřetín1111111.00
158Mareš Jan ml.1111111.00
158Stanko Daniel ml.1111111.00
163Koudela Květoslav ml.Louny1101010.00
163Lacina MartinSlaný1101010.00
163Mareš Dan1101010.00
163Müller Petr1101010.00
163Paclt PavelLouny1101010.00
163Sochor MichalPetrohrad1101010.00
163Zvoník BedřichKobylníky1101010.00
163Čtverák JaroslavRoudnice nad Labem1101010.00
171Dologová Iveta1999.00
171Houdek FrantišekPodbořany1999.00
171Neuman DavidMost1999.00
171Ševčík Václav1999.00
175Bína LiborDlouhý Most1888.00
175Bína LukášDlouhý Most1888.00
175Donhert DominikRumburk1888.00
175Hamouz MarekČeská Lípa1888.00
175Hájek LubošVelký Šenov1888.00
175Klement PetrRumburk1888.00
175Malec MilošVelký Šenov1888.00
175Martínek LubošKrásná Lípa1888.00
175Mařík Marek1888.00
175Milfajt Antonín1888.00
175Sedláčková HanaVelký Šenov1888.00
175Skoumal Jakub1888.00
175Staněk Michal1888.00
175Zíval Lukáš1888.00
175Šantora TomášKrásná Lípa1888.00
175Šmejda LadislavChřibská1888.00
191Halabich Jan1777.00
191Pastrňák Jiří2773.50
191Rajbr Zdeněk1777.00
191Čech ZdeněkMnichovo Hradiště2773.50
195Dřevinkovský Marek1666.00
195Houška Miroslav1666.00
195Jamborová Nela1666.00
195Kocián OldřichLenešice1666.00
195Mrvík OtakarLouny1666.00
195Pokorný Karel1666.00
195Zoul Artur1666.00
195Zoul Marek1666.00
203Baša MichalPodbořany1555.00
204Ausbuher KamilKryry1444.00
204Kořínek Roman1444.00
204Roušal LuděkNeratovice1444.00
204Veradi Jiří1444.00
208Heřt MilanLouny1222.00
208Kohel Michal1222.00
208Molnár JanLouny2221.00
208Paták Ondřej2221.00
208Šilhavý StanislavTřemošná2221.00
213Bruner LukášLom1111.00
213Buleca PavelDobříč1111.00
213Bělina NikolaMost1111.00
213Davidová NikolaChomutov1111.00
213Dvořáková Denisa1111.00
213Dědík Vladimír BašťRebels team1111.00
213Gajdoš Václav1111.00
213Hadžala JanOdolena Voda1111.00
213Hetver PetrHorní Jiřetín1111.00
213Horák Martin1111.00
213Horák Martin ml.1111.00
213Jirotková Tereza1111.00
213Kalina PavelTelce1111.00
213Kůrka Vladimír1111.00
213Mahal PavelPanenský Týnec1111.00
213Marinčák Jiří1111.00
213Maříková Zuzana1111.00
213Pešek Michal st.Řeřichy1111.00
213Rozum PavelTřemošná1111.00
213Rác JaroslavMutějovice1111.00
213Tošner Jiří1111.00
213Zíval Tomáš1111.00
213Čermák TomášMost1111.00
213Čížek ZdeněkLibochovice1111.00
213Ševčík Jan1111.00
213Šlechta Radek1111.00

Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.