Závody
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Datum začátku závodu | 11.05.2024 | ||||||||
Datum konce závodu | 11.05.2024 | ||||||||
Místo konání závodu | Pšánky | ||||||||
Kraj | Královéhradecký | ||||||||
Název závodu | Rybářské závody dospělých - Pšánky 2024 | ||||||||
Název vodní plochy | Obecní rybník v Pšánkách | ||||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||||||||
|
|||||||||
Popis cesty | Obec Pšánky se nachází 9km od Nechanic, 22km od Hradce Králové a 10km od Hořic v Pokrkonoší. Video ze závodů v roce 2022 - https://youtu.be/YnFYhBmaFEk | ||||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 61 závodníků Duna Stanislav - Hradec Králové Papež Jiří - Hradec Králové Matějček Martin - Meziměstí Matějček David Šáša Jaroslav - Cerekvice Babka Pavel - Chloumek Hartl Pavel - Hořice v Podkrkonoší Lánský Jaroslav - Cerekvice Havránek Tomáš Kučera Tomáš Gogolák Jan st. - Dvůr Králové nad Labem Dryáková Andrea - Vysoké Veselí Vlček Petr - Častolovice Hrubeš Libor - Týniště nad Orlicí Hladík Jiří - Častolovice Wittvar Zdeněk st. - Vrdy Wittvar Zdeněk ml. - Vrdy Dryak Pavel - Vysoké Veselí Postolka Pavel - Vysoké Veselí Postolka Petr - Vysoké Veselí Machatý David - Jaroměř Bartoněk Lukáš - Hradec Králové Tyrych Radek ml. - Hradec Králové Držmíšek Miroslav - Hradec Králové Prokop Martin - Hradec Králové Kleček Martin - Hradec Králové Kubec Tomáš - Lanškroun Synek Martin - Choceň Tobolka Milan - Nechanice Tobolka Daniel - Nechanice Klečák Miloslav - Onomyšl Mokrý Jan - Uhlířské Janovice Melvald Jaroslav - Suchdol u Kutné Hory Salava Karel - Hradec Králové Kučera Jan - Hradec Králové Hudek Ondřej - Hradec Králové Hudek Ruddolf - Hradec Králové Hudek Milan - Hradec Králové Kudrnáč Milan - Sadová Novotný Jiří - Zámrsk Novotný Petr - Zámrsk Novotná Jaroslava - Zámrsk Novotná Pavlína - Zámrsk Bednářová Nikola - Mžany Kotyk Pavel - Hradec Králové Pergler Martin - Hradec Králové Krejzl Zdeněk - Proruby Krejzl Milan - Proruby Pankovets Andrey - Nový Bydžov Vašata Pavel - Pohřebačka Štichauer Tomáš - Rychnov nad Kněžnou Pětík Marek - Libišany Urban David - Opatovice nad Labem Kubeš David - Kněžice Janouch Miloslav - Čeperka Petružálek Jiří - Plotiště nad Labem Novák Jan - Libišany Aleksandrová Alena - Hradec Králové Horák Jan st. - Lodín Horák Jan ml. - Lodín Děcek Milan - Sloveč | ||||||||
|
|||||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||||
Způsob losování závodních míst | Prezence závodníků a losování míst proběhne od 6:30 do 7:30 hodin -losovat se bude při prezenci, na každý poločas si závodník vylosuje místo (bude losovat 2x - na 1. a 2. poločas). | ||||||||
Typ závodu |
|
||||||||
Závod pro |
|
||||||||
Startovné |
|
||||||||
|
|||||||||
Povolené nástrahy | dle rybářského řádu ... | ||||||||
Zakázané nástrahy | dle rybářského řádu ... | ||||||||
Krmení |
|
||||||||
Chytá se na |
|
||||||||
Typ revíru |
|
||||||||
Osádka ryb | kapr (i trofejních velikostí), amur, štika, candát, sumec, jeseter, úhoř, tolstolobik, pstruh duhový, okoun a bílá ryba | ||||||||
Bodování | štika, jeseter, úhoř, sumec, candát a tolstolobik = 100 bodů / kapr, amur nad 20cm = 50 bodů / kapr do 20cm, lín, karas, pstruh = 10 bodů / bílá ryba + okoun = 1 bod. Organizátor si vyhrazuje právo měnit před zahájením závodu změnit systém hodnocení. | ||||||||
Ocenění pro vítěze | Nejlepších 20 závodníků bude oceněno hodnotnými cenami, včetně pohárů. Hlavní cena: Sele na rožeň 30kg, další ceny budou upřesněny později ... | ||||||||
|
|||||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) | Povinná výbava: podběrák a vyprošťovač háčků / nepovinná výbava: podložka pod ryby / Bohaté občerstvení: Klobásy, guláš a další pochoutky, alko a nealko nápoje. | ||||||||
Další sponzoři | Obecní úřad Pšánky, | ||||||||
Pořadatel |
Název: Rybářský spolek Pšánky WWW: https://www.rybaripsanky.cz/ Email: zavody@rybaripsanky.cz |