Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 273 termínů závodů
V minulosti zadáno 7101 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Celostátní - 01.01.2020 - 31.12.2020



Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 144 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Vlček Petr ČastoloviceBlack Fish team2575728.50
2Münzer Josef Nové Sedlo3505016.67
3Mrvečka Patrik Týniště nad OrlicíPodorlické vydry2464623.00
4Havlíček Stanislav MělníkStředočeši fishing team MAVER1404040.00
4Novák Petr Čankovice1404040.00
6Jiříček Jaroslav Vysoké MýtoGold Fish team1393939.00
6Mrvečka Petr Týniště nad OrlicíPodorlické vydry2393919.50
6Černý Jindřich ml.Jindřichův Hradec1393939.00
9Havrila Michal st. Jaroměř1383838.00
9Tošer Jaroslav Ústrašín1383838.00
11Jirsa JiříChmeliště1373737.00
11Šupol Michal Rychnov nad KněžnouPodorlické vydry1373737.00
13Bartoněk Lukáš Předměřice nad Labem1363636.00
13Bína LukášDlouhý Most1363636.00
13Polovic Ladislav Žďár nad Sázavou1363636.00
16Novák Zdeněk Týniště nad Orlicí2353517.50
16Tobiášek Ladislav Týniště nad Orlicí1353535.00
18Dvořák Oldřich MělčanyPoseidon fishing club Opočno1343434.00
18Klement AntonínChranišov2343417.00
18Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team2343417.00
21Hybner Pavel Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště1323232.00
22Kočí Josef Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště1313131.00
23Klečák MiloslavOnomyšl1303030.00
23Novotná Jaroslava ZámrskTorpedo team1303030.00
25Bertok Milan Dublovice1292929.00
25Dohnal FrantišekOstrov2292914.50
25Hladík Tomáš DobruškaPoseidon fishing club Opočno1292929.00
25Petružálek JiříPlotiště nad Labem1292929.00
25Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni1292929.00
25Šupol Petr LibišanyPodorlické vydry1292929.00
31Janouch Miroslav Všechlapy1282828.00
32Hrdlička Jaroslav Mariánské Lázně1272727.00
32Mareš PavelPraha1272727.00
32Turský Jindřich Krchleby1272727.00
35Charvát Lukáš ČernčiceRebels team1262626.00
35Pužej ŠtěpánNetolice1262626.00
37Mach VáclavPernink1252525.00
37Paulovič MarekTřeboň1252525.00
37Tejnecký MiroslavZbraslavice1252525.00
40Benda Pavel MělníkStředočeši fishing team MAVER1242424.00
40Bína LiborDlouhý Most1242424.00
40Kaňka PetrBohuňovice1242424.00
40Novotný Petr ZámrskTorpedo team1242424.00
40Pleskač Jan ml. Libice nad DoubravouVysočina team1242424.00
40Svoboda JiříČeské Budějovice1242424.00
40Zeman Vojtěch st. Hostivice1242424.00
47Paulovičová BarboraTřeboň1232323.00
47Povolný Zdeněk Karlovy Vary1232323.00
47Černý Jindřich Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště1232323.00
50Bareš VladimírSlepotice1222222.00
50Pešek EmilTábor1222222.00
50Valchař JanKarlovy Vary1222222.00
53Lédl PavelMirovice1212121.00
53Novotná Pavlína ZámrskTorpedo team1212121.00
53Půta JiříPlzeň1212121.00
53Zahradník Vlastimil Vysoké MýtoVeteráni1212121.00
53Čech ZdeněkMnichovo Hradiště1212121.00
58Stejskal MiroslavPraha1202020.00
59Kopčo JanNové Sedlo1191919.00
59Mareš VladimírPraha1191919.00
59Šmitmajer MarekKřečice1191919.00
62Aleksandrová Alena Hradec Králové1181818.00
62Gančarčík KarelPardubice1181818.00
62Kubec Tomáš LanškrounGold Fish team1181818.00
62Mackura Zdeněk PerninkBezrybky1181818.00
62Pišl Jan Třesovice1181818.00
62Seč JakubČiněves1181818.00
62Svědínek ZdeněkTeplice1181818.00
62Řádek JaroslavKaplice1181818.00
70Bejsta TomášČeské Budějovice1171717.00
70Dydňanský Roman VrbnoStředočeši fishing team MAVER1171717.00
72Hložek FrantišekBílina1161616.00
72Kvapil Daniel1161616.00
72Mareš LadislavPraha1161616.00
72Motl FrantišekBečov1161616.00
72Vacík ZdeněkHavlíčkův Brod1161616.00
77Mlčák LubošDomanín1151515.00
77Spiller KarelStod1151515.00
79Baďura VáclavKarlovy Vary214147.00
79Hlaváček TomášLoučky1141414.00
79Kratochvíl Jakub Hradec KrálovéBlack Fish team214147.00
79Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 241141414.00
79Pavlíček Jaroslav Žďár nad Sázavou1141414.00
79Slezák TomášSokolov1141414.00
79Žáková MarieJindřichův Hradec1141414.00
86Mojžíš Lukáš České Budějovice1131313.00
86Nauš VladislavBlížejov1131313.00
86Pleskač Jan st. Libice nad DoubravouVysočina team1131313.00
89Ludvík Tomáš ml.Žamberk1121212.00
89Novotný AntonínKlášterec nad Ohří212126.00
89Trnka Aleš Třesovice1121212.00
89Veselý David1121212.00
89Záhora Petr BžanyBezrybky1121212.00
94Borovka LubošVodňany1111111.00
94Drápal Vlastimil Jindřichův Hradec1111111.00
94Pavlík Pavel ml.Sokolov1111111.00
94Pavlík Pavel st.Sokolov1111111.00
98Doležal JaroslavVodňany1101010.00
98Havrila Michal ml. Jaroměř1101010.00
98Komárek MartinHavlíčkův Brod1101010.00
98Lévai JosefKarlovy Vary210105.00
102Beneš MilanTušť1999.00
102Doležal Lambert Žďár nad Sázavou1999.00
102Jarka Michal1999.00
102Kovačka JosefRatboř1999.00
102Novotný Jiří ZámrskTorpedo team1999.00
102Vojtěch Lukáš1999.00
108Bartrop DavidČeské Budějovice1888.00
108Synek Martin ChoceňGold Fish team1888.00
110Freilach DanielPříbram1777.00
111Palíšek Ondřej1666.00
111Poslušný Josef ml. Lípa nad OrlicíBlack Fish team1666.00
111Číž Luboš Jindřichův Hradec1666.00
114Chvála Jan SezemiceHungerfish team1555.00
114Chvála Petr SezemiceHungerfish team1555.00
114Kaminský Jaroslav Frýdštejn1555.00
114Matějka LukášNové Hrady1555.00
118Kosztyo Alexander Poděbrady1444.00
118Matějka VáclavNové Hrady1444.00
120Kubíček MartinKolín1333.00
120Řezáč Jan st.Brandýs nad Labem1333.00
122Sochor Jaroslav st.Hluboká nad Vltavou1222.00
123Bartoňková Petra Předměřice nad Labem1111.00
123Bartrop JiříČeské Budějovice1111.00
123Böhm RichardZbůh1111.00
123Dvořák PetrZbůh1111.00
123Ečer KarelHorní Slavkov1111.00
123Horník JanZbůh1111.00
123Janák Lukáš Kryry1111.00
123Jeřábek FilipMalešov1111.00
123Kadlec František ZlíčStarší a neklidní1111.00
123Kočí JaroslavPraha1111.00
123Košťálek MartinOplany1111.00
123Lévai Jan st.Karlovy Vary1111.00
123Michálek JanOtovice1111.00
123Procházka LubošPašinka1111.00
123Pásler Vlastimil SpytaStarší a neklidní1111.00
123Svoboda JaroslavKonárovice1111.00
123Valchař PetrValeč1111.00
123Vašata Matěj Kvasiny1111.00
123Volf Petr1111.00
123Vrzák Jaroslav Hostivice1111.00
123Černý TomášLabské Chrčice1111.00
123Škvor Jiří1111.00

Copyright © 2013-2020, Rybářské žebříčky, z.s.