Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 200 termínů závodů
V minulosti zadáno 5665 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Kraj Jihomoravský - 01.01.2018 - 31.12.2018



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 120 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Pavka MartinZnojmo2636331.50
2Průša VladimírŽeletava2585829.00
3Papoušek IvanHostim3565618.67
3Pospíšil RadekBrno2565628.00
5Kertész Julius Moravské BudějoviceSporthobby2525226.00
6Kvapil PavelCitonice2505025.00
6Mičič BogdanCitonice2505025.00
8Kazatel PetrZnojmo2474723.50
9Heidenreich Jan1424242.00
10Borovička Pavel1404040.00
11Lange Janusz1393939.00
11Voda RadekBrno2393919.50
13Kyselovský Tomáš1383838.00
13Samlík Libor2383819.00
15Kobliha MartinPřerov1373737.00
16Kochan PavelKarviná1363636.00
16Molík LubomírCitonice2363618.00
16Olšán JakubBrněnec2363618.00
19Tkadlec RomanProsiměřice1353535.00
20Tőkőly Martin st.Havířov1343434.00
21Mais Jan1333333.00
22Kozlovský Radim1323232.00
23Pykal AlešZnojmo1313131.00
24Doubrava JaroslavBudkovice2303015.00
24Herman LukášDobřínsko1303030.00
24Hrazdil Jiří1303030.00
24Záviška ZdeněkDobřínsko1303030.00
28Herman Pavel ml.Dobřínsko1282828.00
28Herman Pavel st.Dobřínsko1282828.00
28Molík Lubomír ml.Citonice2282814.00
31Lakoš GustavKralice1272727.00
32Bartoš MiroslavCitonice2262613.00
32Ngoxuan RobinBlížkovice1262626.00
32Vaculík Denis2262613.00
32Vejdovský Radek2262613.00
32Veselý LukášJaroměřice nad Rokytnou1262626.00
37Vytřas Radim1252525.00
38Hurych Petr2242412.00
38Kopr JosefBrno1242424.00
38Koukal Martin st.Hvozdečko1242424.00
38Trenz MichalCitonice1242424.00
42Sobotka Petr1232323.00
43Hruzík David1222222.00
43Klee PavelCitonice1222222.00
43Pouzar JosefCitonice1222222.00
46Burda David1212121.00
47Dořičák Lukáš1202020.00
47Klempa ZdeněkPřímětice2202010.00
47Kopr Zdeněk1202020.00
47Koprová Petra1202020.00
47Šic Pavel2202010.00
52Havlíček JaroslavOstrava1191919.00
52Kouřil Petr219199.50
54Kabelka JanSasov1181818.00
54Kaláb BohuslavCitonice218189.00
54Stanczyk Marcin1181818.00
54Valda Martin1181818.00
54Záškoda RadekMoravské Budějovice1181818.00
59Maštera Václav ml.Loštice1171717.00
60Horký Vojtěch1161616.00
60Prichoda Tomáš1161616.00
60Zajíc Josef1161616.00
60Šlechtová JosefínaBrno1161616.00
64Havlíček PetrOstrava1151515.00
64Polovic Ladislav Žďár nad SázavouVysočina team1151515.00
66Chromý Radomír1141414.00
66Darebník Roman1141414.00
66Ernst TadeášČeské Velenice1141414.00
66Havlík Bedřich1141414.00
66Kušůrek Vladimír1141414.00
66Molík FrantišekCitonice214147.00
66Svatoš PetrFrymburk1141414.00
66Šimánek MichalKravsko1141414.00
74Pokorný AloisOstrava1131313.00
75Chvála Jan SezemiceHungerfish team1121212.00
75Chvála Petr SezemiceHungerfish team1121212.00
75Janů MichalZábřeh na Moravě1121212.00
75Karandyszewski MartinPetrovice1121212.00
75Sácký Miroslav1121212.00
80Rovnaník Zdeněk st.1111111.00
81Hlisnikovský Martin1101010.00
81Jaša PetrCitonice1101010.00
81Jáchymek Tomáš1101010.00
81Kabelka PetrCitonice1101010.00
81Plaček Ladislav210105.00
81Richter Petr210105.00
81Štork DominikIvančice1101010.00
88Michalovič TomášMohelnice1999.00
88Vískot Zdeněk st.Moravské Budějovice1999.00
90Ambros JaromírRosice1888.00
90Ambros JosefRosice1888.00
92Chlebek Jakub1777.00
92Haflant Zdeněk1777.00
94Burcin PetrDobšice1666.00
94Burcin RadekDobšice1666.00
94Chabina Vít1666.00
94Kaluzny Krzystof1666.00
94Skouma Jiří1666.00
94Častulík LuděkMoravská Třebová1666.00
100Drewny Patryk1555.00
100Kvapil Miroslav1555.00
100Plch MilanBrno1555.00
103Kotast Dominik1444.00
103Kotast Zdeněk1444.00
103Novák Tomáš1444.00
103Sehnal KarelHustopeče1444.00
103Trenz MarekCitonice1444.00
108Kotlář JindřichOstrava1333.00
108Tůma Jakub1333.00
108Šebesta Miloš1333.00
111Buksa Jiří1222.00
111Galeta JosefZnojmo1222.00
111Mádle Petr1222.00
111Petržílka PetrCitonice1222.00
111Povlíky Tomáš1222.00
111Proluš Jakub1222.00
111Skura Petr1222.00
118Jura MartinSlovensko1111.00
118Kuklová Dana1111.00
118Steidl Petr1111.00

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.