Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 45 termínů závodů
V minulosti zadáno 8196 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Kraj Vysočina - 01.01.2021 - 31.12.2021



Do tohoto žebříčku se započítává 4 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 641 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Doležal Lambert Žďár nad Sázavou1014926026.00
2Doležán Nikola ChotěbořVysočina team1014823923.90
3Moravec PavelČejov614619732.83
4Jirásek Petr ChotěbořVysočina team414414436.00
5Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team1114324322.09
6Pavlíček RadomírŽďár nad Sázavou614217829.67
7Polovic Ladislav Žďár nad Sázavou813922428.00
8Pavlíček Jaroslav Žďár nad Sázavou1112923020.91
9Soukup IvoTřebíč612115726.17
10Ondráček Kamil Žďár nad SázavouPohoda team911918020.00
11Sobotka Miroslav Žďár nad Sázavou911718220.22
12Drápal Vlastimil Jindřichův HradecRum team Jindřichův Hradec511312324.60
13Melichar Tomᚎďár nad Sázavou411211228.00
14Mokrá Jana Najdek710813719.57
15Pekař JaroslavKamenice nad Lipou310610635.33
16Klečák Miloslav Onomyšl610511619.33
17Vacík ZdeněkHavlíčkův Brod610111419.00
18Mokrý JanUhlířské Janovice69711018.33
19Riedl MichalHumpolec4959523.75
20Pleskač Jan st. Libice nad DoubravouVysočina team4949423.50
21Hos Martin OtínPohoda team5939418.80
21Číž Luboš Jindřichův HradecRum team Jindřichův Hradec4939323.25
23Pavlíček Václav st.Ledeč nad Sázavou6919315.50
24Vágenknecht Jiří Pardubice4909022.50
24Žák MiloslavJindřichův Hradec3909030.00
26Koten PetrJihlava3898929.67
26Pajer StanislavLedeč nad Sázavou4898922.25
28Blecha MiroslavPočátky3888829.33
29Sobotka JiříSobětuchy4858521.25
30Takács PavelSvětnov3848428.00
31Janíček Jan Kamenice u Jihlavy4818120.25
31Zemen PetrŽďár nad Sázavou68110116.83
33Ticháček VáclavHavlíčkův Brod5808116.20
33Černý Jindřich ml. Jindřichův HradecBobr team Jindřichův Hradec5808116.20
35Bertok Milan DubloviceRum team Jindřichův Hradec5798016.00
35Unzeitig Bohuslav Žďár nad SázavouPohoda team8799712.13
37Duba LadislavŽďár nad Sázavou3787826.00
38Toman František st.Jaroměřice nad Rokytnou3767625.33
39Nedělka Stanislav Velká LosenicePohoda team5737414.80
40Coufal ZdeněkJihlava3727224.00
40Sobotka Jiří st.Žďár nad Sázavou67210116.83
42Baloun Roman ml.Jamné nad Orlicí3717123.67
43Homolka LudvíkOstrov nad Oslavou4707017.50
43Průša VladimírŽeletava3707023.33
43Riedl FilipHumpolec3707023.33
43Vojáček TomášDolní Sokolovec4707017.50
47Kovařík PatrikHumpolec4696917.25
47Tošer Jaroslav Ústrašín6697612.67
49Sobotka PetrŽďár nad Sázavou2686834.00
50Škoda FrantišekPacov3656521.67
51Nekola LukášHněvkovice2646432.00
52Beránek LukášSvětlá nad Sázavou4636315.75
52Dobeš JiříRebešovice5636412.80
52Malý Jiří st.Korouhev2636331.50
55Komárek MartinHavlíčkův Brod4626215.50
56Mokrý Jiří st.Havlíčkův Brod3616120.33
57Hanzal OndřejŽeletava2606030.00
57Matej JiříTrávníky2606030.00
57Mergl JakubHeřmanův Městec3606020.00
57Prášek MarekVémyslice3606020.00
61Icha Zdeněk Havlíčkův Brod4595914.75
62Pleskač Jan ml. Libice nad DoubravouVysočina team5585911.80
62Smítka Radek BolinaStředočeši fishing team MAVER2585829.00
62Ďásek FrantišekHavlíčkův Brod6586010.00
65Polívka MartinŽdírec nad Doubravou6566510.83
66Vopršal FilipRadňovice2555527.50
67Břeň EmilJimramov2545427.00
68Beneš MilanTušť3535317.67
68Blecha Miroslav ml.Počátky2535326.50
68Mendl RadekJihlava3535317.67
68Slavík TomášHumpolec3535317.67
72Li AngPraha2525226.00
72Mokrý Jiří ml.Havlíčkův Brod3525217.33
74Jungwirt VojtěchStrakonice2515125.50
74Marek PavelPřerov2515125.50
74Tlustý LubošSvratouch3515117.00
77Sobotka Jiří ml.Žďár nad Sázavou2494924.50
77Svárovský DavidČejov2494924.50
79Prášek ZdeněkVémyslice3484816.00
79Riedl PatrikHumpolec4484812.00
81Žáková MarieJindřichův Hradec3474715.67
82Beránek JaroslavSvětlá nad Sázavou3464615.33
82Brzobohatý MichalŠestajovice2464623.00
82Bureš VáclavNová Ves3464615.33
85Mann Pavel ml.Bystřice nad Pernštejnem1454545.00
86Zeman Luboš SemilyJizera 242444422.00
87Buček ZdeněkNedvědice1434343.00
87Oberreiter Zdeněk st.Hamry nad Sázavou2434321.50
87Prchal JanLučice643457.50
87Skryja MatějOstrov nad Oslavou3434314.33
91Horáček JaroslavHavlíčkův Brod4424210.50
91Nekulová StanislavaDobroutov3424214.00
91Němeček JiříNové Město na Moravě1424242.00
94Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 241414141.00
94Porazík Václav KolešovRebels team2414120.50
94Rambousek Stanislav TřebíčPohoda team2414120.50
94Šibor JaroslavBystřice nad Pernštejnem1414141.00
98Kiessling VítProstřední Vydří1404040.00
98Mannová LucieBystřice nad Pernštejnem1404040.00
98Pleskač AntonínLibice nad Doubravou1404040.00
98Ptáček RadimŽďár nad Sázavou1404040.00
102Bareš Vladimír SlepoticeVeteráni3393913.00
102Bříza FilipJiřice2393919.50
102Hyroš RadekRakovník2393919.50
102Mišák JaroslavBystřice nad Pernštejnem1393939.00
102Praveček JaroslavPacov1393939.00
102Slavík JaromírHumpolec2393919.50
102Veselý LukášJaroměřice nad Rokytnou1393939.00
102Vojáček ZdeněkVilémov3393913.00
102Šír JaroslavKřižánky1393939.00
111Chvála Petr SezemiceHungerfish team1383838.00
111Malý FrantišekBystřice nad Pernštejnem1383838.00
111Novotný Petr ml.Louka1383838.00
111Raniak MartinTřešť2383819.00
111Červený Jaroslav Jaroměř1383838.00
111Šourek ZdeněkŽďár nad Sázavou1383838.00
117Bauer JiříKunštát2373718.50
117Hnilička RadomírKunštát1373737.00
117Matal KarelČerná Hora1373737.00
117Pelc PavelPředklášteří2373718.50
117Peťovský IvanŽeletava2373718.50
117Pikl StanislavPacov1373737.00
117Tauber PavelNěmčičky2373718.50
117Čelechovský MartinBystřice nad Pernštejnem1373737.00
125Daniel JiříPacov1363636.00
125Novotný AntonínKlášterec nad Ohří1363636.00
125Novotný JiříLouka1363636.00
125Novák RadekBlatnice1363636.00
129Janouch Miroslav Všechlapy2353517.50
129Kondras Přemysl Pardubice1353535.00
129Korbička StanislavBystřice nad Pernštejnem1353535.00
129Koštálek JiříOplany2353517.50
129Menšík JiříDačice1353535.00
129Ščepka FrantišekHumpolec2353517.50
135Beck MilanPrachatice1343434.00
135Bez RomanPacov1343434.00
135Frič MichalKoválovice1343434.00
135Pefek KarelKostelní Vydří2343417.00
135Zbytovský LiborJimramov3343411.33
135Škorpík DanielPísečné1343434.00
135Šťastný Milan st.Vitochov1343434.00
142Mann AlešBystřice nad Pernštejnem1333333.00
142Truhlář VáclavZnetínek3333311.00
142Zahradník Vlastimil PardubiceVeteráni1333333.00
142Ďásek VáclavTěchobuz1333333.00
146Bidmon PavelKorouhev1323232.00
146Borovka LubošVodňany1323232.00
146Břeň Miroslav ml.Jimramov1323232.00
146Hapák JurijŽďár nad Sázavou1323232.00
146Hrazdíra Petr1323232.00
146Kopic MilanHumpolec2323216.00
146Oliva VladimírTřebíč1323232.00
146Pláteník PeterPraha1323232.00
146Prokeš RomanVelká Bíteš1323232.00
146Prášek KarelVémyslice2323216.00
146Ševčík JiříBílek1323232.00
157Csernyanszká PavlínaVysoké Mýto1313131.00
157Hejkal DominikHavlíčkův Brod2313115.50
157Kocábek TomášNové Strašecí1313131.00
157Krejčí MichalHněvkovice1313131.00
157Král PavelHavlíčkův Brod1313131.00
157Kudláček VáclavNáměšť nad Oslavou1313131.00
157Musil PetrHerálec2313115.50
157Ngoxuan RobinBlížkovice1313131.00
157Plášil PetrTěchobuz1313131.00
157Roušar JiříKorouhev1313131.00
157Tomšík JanKřižanov1313131.00
168Bez MiroslavPacov1303030.00
168Blaščík Petr Staré JesenčanyHungerfish team2303015.00
168Hurt RadimMoravský Krumlov1303030.00
168Kovář JiříJenišovice1303030.00
168Kyselý JakubJimramov1303030.00
168Kyselý LiborJimramov1303030.00
168Musílek Petr ChotěbořVysočina team1303030.00
168Tegel RadekNová Paka1303030.00
176Beck JiříPrachatice1292929.00
176Chudárek Vlastimil ml.Bystřice nad Pernštejnem1292929.00
176Havránek RadekČejov2292914.50
176Kvapil Karel1292929.00
176Novák VratislavVšeteč1292929.00
176Svoboda JiříPašinka1292929.00
176Zrnová JitkaBenešov529306.00
183Bleho PavelLiberec2282814.00
183Cimburek FrantišekKameničky428287.00
183Filák FrantišekLužná1282828.00
183Hankocy JaroslavBrno2282814.00
183Kolečkář TomášMohelnice1282828.00
183Slavík AlexejVilémov328289.33
183Smítka Josef st.Kutná Hora2282814.00
183Zahradník MiroslavSvětlá nad Sázavou1282828.00
183Zavřel JanPomezí1282828.00
183Šašek PetrPacov1282828.00
183Žváček MichalNové Město na Moravě1282828.00
194Hrnčíř Josef1272727.00
194Konfršt Luboš1272727.00
194Pechalová AndreaHrušovany nad Jevišovkou1272727.00
194Rakovan OndřejSenožaty427276.75
194Semerád VladislavTýnec nad Sázavou2272713.50
194Tecl PetrTábor2272713.50
194Vavroušek LubošŽdírec nad Doubravou1272727.00
194Vlach Zdeněk ml. Ždírec nad Doubravou1272727.00
194Šedivá GábinaSvětlá nad Sázavou1272727.00
203Belušiak Ladislav Jindřichův HradecBobr team Jindřichův Hradec2262613.00
203Fiala ErikZvole1262626.00
203Johanides VlastimilSvětlá nad Sázavou1262626.00
203Kubíček PetrSvětlá nad Sázavou1262626.00
203Kukla JiříPardubice1262626.00
203Němec LubošTěchobuz1262626.00
203Richtr PavelVápensko2262613.00
203Růžička Pavel DašiceHungerfish team1262626.00
203Schovanec JiříPardubice1262626.00
203Slabý David1262626.00
203Švec JakubZhořec2262613.00
203Žák LukášPočátky1262626.00
215Grepl LukášOlomouc1252525.00
215Hervert JanKutná Hora2252512.50
215Mikeš JakubTis1252525.00
215Mádlová IvaJindřichův Hradec1252525.00
215Nguyen MartinHavlíčkův Brod1252525.00
215Pelleš PavelTřebíč1252525.00
215Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team1252525.00
222Beránková EliškaSvětlá nad Sázavou1242424.00
222Lískovec MartinPacov1242424.00
222Mareš JakubPlačkov1242424.00
222Matějů David1242424.00
222Pudil PetrKolín1242424.00
222Vařák JiříPokojov1242424.00
222Zavadský Radek1242424.00
222Štastný BohuslavTřebíč1242424.00
222Šulc JosefVelké Meziříčí2242412.00
231Bureš JanPočátky1232323.00
231Furthner JanBečváry2232311.50
231Hrdina JiříNiměřice1232323.00
231Janečka MartinVelký Týnec1232323.00
231Marek MichaelPočátky1232323.00
231Pumprla JaroslavKřemenice1232323.00
231Vágenknecht AdamPardubice1232323.00
231Zeman Rostislav1232323.00
231Šťastný OndřejTelecí1232323.00
240Blatný DavidBrno2222211.00
240Hůlka PavelČernovice1222222.00
240Kolbábek PetrRadostín1222222.00
240Kysela JaroslavSvětlá nad Sázavou1222222.00
240Mareš Jan ml.Praha1222222.00
240Nepovím JakubKřemenice1222222.00
240Spěvák MilanŽlebské Chvalovice1222222.00
240Synek Martin ChoceňGold Fish team1222222.00
240Teřík Lukáš1222222.00
240Zahradník LukášSvětlá nad Sázavou1222222.00
250Kouba FrantišekČeské Budějovice1212121.00
250Novotný Petr st.Louka1212121.00
250Plášil JiříPacov1212121.00
250Prax JakubRebešovice2212110.50
250Stárek JanNajdek1212121.00
250Vondráček JiříMěšice1212121.00
250Vágenknecht DanPardubice1212121.00
250Čechová EliškaPočátky1212121.00
250Černý StanislavMoravské Budějovice1212121.00
259Chládová AmálieLipnička1202020.00
259Dlask JindřichPraha2202010.00
259Horáček TomášKřemenice1202020.00
259Lazištan Ladislav st.Střelice1202020.00
259Ludes RostislavBrno1202020.00
259Pavelka JosefTřebíč1202020.00
259Pavlíček KamilŽďár nad Sázavou1202020.00
259Skopalová Terezie1202020.00
259Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni1202020.00
259Unzeitig Bohuslav Ždár nad SázavouPohoda team820202.50
259Vaněk KarelDolní Hořice1202020.00
270Adamec JakubZávidkovice219199.50
270Ferenc Miroslav1191919.00
270Hrubý StanislavSuchomasty219199.50
270Izaiasz Petr HoliceMO ČRS Holice1191919.00
270Kubíček PavelSvětlá nad Sázavou1191919.00
270Kvapil PavelDamnice1191919.00
270Listoň JosefVeltruby1191919.00
270Pavlíček Václav ml.Ledeč nad Sázavou1191919.00
270Scholz JaromírHorní Dubňany1191919.00
270Toman LukášPraha1191919.00
270Zajíc František st.Pacov1191919.00
270Štecher JosefSenožaty1191919.00
282Burda DavidSenožaty1181818.00
282Janda VojtěchPašinka1181818.00
282Konopásek JosefPolička1181818.00
282Novotná Pavlína ZámrskTorpedo team1181818.00
282Novák JosefLedeč nad Sázavou1181818.00
282Petrle KarelŘečice1181818.00
282Schaffer JanPomezí1181818.00
282Smejkalová NikolPočátky1181818.00
282Venzhöfer MichalHavlíčkův Brod1181818.00
282Záškoda RadekMoravské Budějovice1181818.00
282Černovická Alice Lucie1181818.00
282Černý RadekTřebíč1181818.00
294Baštář FilipMladoňovice217178.50
294Beránek KarelHavlíčkův Brod1171717.00
294Kunc MilanSvratka1171717.00
294Lukš Benjamin1171717.00
294Macek LukášModrá1171717.00
294Nevrkla KarelJemnice1171717.00
294Pech JiříRakovník1171717.00
294Prokeš RichardÚjezd u Rosic1171717.00
294Semerád VladislavBenešov1171717.00
294Vítámvás Karel ml.Dačice1171717.00
294Zmek Bořivoj1171717.00
294Ťoupal RobinTěchobuz1171717.00
306Doležal LadislavPolice1161616.00
306Kadlec MilanPouzdřany216168.00
306Klimeš RadekPřibice1161616.00
306Koucký MiloslavŽabice1161616.00
306Lukš MartinMoravské Budějovice1161616.00
306Lánský JakubLísek1161616.00
306Pfauser MilanPlaná nad Lužnicí1161616.00
306Rujzl PetrČeská Třebová1161616.00
306Ryba JanTachov1161616.00
306Valek Petr1161616.00
306Vídeňský PavelTřebíč1161616.00
306Zeman MarekSvětlá nad Sázavou1161616.00
306Šprinc OtaHrádek u Nechanic1161616.00
319Burešová KristýnaPočátky1151515.00
319Chválová Lubica SezemiceHungerfish team1151515.00
319Cvak JaroslavPokojov215157.50
319Langer MartinJihlava1151515.00
319Novotný TomášŘíčany1151515.00
319Tůma RomanJemnice1151515.00
319Urbánek ŠimonTuněchody1151515.00
319Vacek MatějJihlava1151515.00
319Vašina JosefKvítkovice1151515.00
319Vašků Jan ml.1151515.00
319Vašků Jan st.1151515.00
319Zbytovský RomanUnčín1151515.00
319Zelenka PavelKutná Hora215157.50
319Zeman JakubSvětlá nad Sázavou1151515.00
319Špačková MarkétaHumpolec1151515.00
334Dyba JáchymČeský Těšín1141414.00
334Halák RadekDudín1141414.00
334Hlaváček KarelHumpolec1141414.00
334Kubáč Vojtěch1141414.00
334Macků BohumilDačice1141414.00
334Motl VladimírBystřice nad Pernštejnem214147.00
334Pecher PetrStrakonice1141414.00
334Petr RadimNové Město na Moravě1141414.00
334Petrle Karel ml.Řečice1141414.00
334Pevný Jakub1141414.00
334Růžička PavelLibina1141414.00
334Svoboda AntonínKejžlice1141414.00
334Valúšek MilanLanškroun1141414.00
347Bína Libor Dlouhý Most1131313.00
347Havel LukášTis1131313.00
347Janďourek NikolasNové Město na Moravě1131313.00
347Jilich LadislavJihlava1131313.00
347Jirků Michal1131313.00
347Kasan TomášChrudim1131313.00
347Košutová JanaHavlíčkův Brod1131313.00
347Mojžíš Lukáš České Budějovice1131313.00
347Pantůček Jakub ml.Strachujov1131313.00
347Vaněk DanielDolní Hořice1131313.00
347Vískot Zdeněk st.Moravské Budějovice1131313.00
347Šindelář JaroslavNepomuk1131313.00
347Šťovčík ViktorBrno1131313.00
360Beránek MichalČeská Bělá1121212.00
360Brückner MartinVelké Meziříčí1121212.00
360Béna Luboš1121212.00
360Chrištov JanJimramov1121212.00
360Hobza DavidJihlava1121212.00
360Janďourková EliškaNové Město na Moravě1121212.00
360Marek DanielPočernice1121212.00
360Ondráková Eliška1121212.00
360Ondráček PetrŽďár nad Sázavou1121212.00
360Petrů JanMoravské Budějovice1121212.00
360Růžička FilipBrandlín1121212.00
360Stach Tomáš1121212.00
360Špaček FilipKloužovice1121212.00
373Blecha Karel st.Hradec Králové1111111.00
373Chvála Jan SezemiceHungerfish team1111111.00
373Finda StanislavJemnice1111111.00
373Fuchs Zdeněk ml.Třebíč1111111.00
373Glanc IvanHavlíčkův Brod1111111.00
373Horňas MilanNové Město na Moravě1111111.00
373Klusák MilanJihlava1111111.00
373Kutal VítJimramov211115.50
373Michl Dominik1111111.00
373Nekula Tadeáš1111111.00
383Boháč PetrUbušín1101010.00
383Chudárek MatyášBystřice nad Pernštejnem1101010.00
383Dostál Ladislav1101010.00
383Hošek StanislavPacov210105.00
383Kráčmar JiříOlomouc1101010.00
383Malý Jiří ml.Korouhev1101010.00
383Strnad JakubUherčice1101010.00
383Trousil Lukáš Libín1101010.00
383Šedivý AdamSvětlá nad Sázavou1101010.00
383Šťastný RadekVeverská Bítýška1101010.00
393Bouchner TomášHavlíčkův Brod1999.00
393Franc TadeášUnčín1999.00
393Halagačka JanHumpolec2994.50
393Jánský FrantišekDačice1999.00
393Kubec Tomáš LanškrounGold Fish team1999.00
393Kubáčová Veronika1999.00
393Plát František1999.00
393Prokeš JanVelká Bíteš3993.00
393Šebek Marian1999.00
402Baloun Roman st.Jamné nad Orlicí3882.67
402Beránek DavidPacov1888.00
402Bolfík KristiánOstrava - Hrabocvá1888.00
402Hlaváč FilipHeroltice1888.00
402Ištván EduardHruškovy Dvory1888.00
402Mičič BogdanCitonice1888.00
402Novotný Jiří ZámrskTorpedo team1888.00
402Pocar Dominik1888.00
402Zelený VojtěchZvole1888.00
402Čermák Jaromír st.Bystřice nad Pernštejnem1888.00
412Chrenovský IvanDrnholec1777.00
412Fyrbach TomášHradec Králové1777.00
412Havránek DavidStříbro1777.00
412Kaleja Vojtěch1777.00
412Konečný EmilBrno1777.00
412Míšek StanislavŽeleč1777.00
412Roško AdamTřebíč1777.00
412Sklenář Jan ml.Bohdalec1777.00
412Sklář DanielBohdalov1777.00
412Smažík AlešTábor1777.00
412Strnad MartinUherčice1777.00
412Vašíček Zdeněk OpočnoPoseidon fishing club Opočno1777.00
412Vykoukal MichalChotěboř1777.00
412Zeman JaroslavBobrová1777.00
412Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team2773.50
412Šebesta Patrik1777.00
412Šesták JindřichTábor1777.00
429Boháč OndřejLibice nad Doubravou1666.00
429Cecava PetrDolní Rožínka1666.00
429Daňhel RomanBystřice nad Pernštejnem1666.00
429Dostál PavelBystřice nad Pernštejnem1666.00
429Havlík JiříDalečín1666.00
429Havlíček TomášMohelnice1666.00
429Holý MiroslavNové Město na Moravě1666.00
429Horák JáchymBystřice nad Pernštejnem1666.00
429Hurt MartinZbraslavice1666.00
429Kaňka PetrBohuňovice1666.00
429Kosár PetrNové Město na Moravě1666.00
429Kroupa JiříPředklášteří1666.00
429Kántor MichalBystřice nad Pernšejnem1666.00
429Lánský JanLísek1666.00
429Ondrák František1666.00
429Rambousek JaroslavTřebíč1666.00
429Rouček MartinDřevohostice1666.00
429Schindlerová SáraHeroltice1666.00
429Sedláček VítBystřice nad Pernštejnem1666.00
429Sýs PavelNové Dvory1666.00
429Tejnecký MiroslavZbraslavice1666.00
429Truhlář VítPacov1666.00
429Vičar ZdeněkDolní Rožínka1666.00
429Čermák Jaromír ml.Bystřice nad Pernštejnem1666.00
429Šťourač JaromírBystřice nad Pernštejnem1666.00
429Žváček BohumírNové Město na Moravě1666.00
455Fuchs Zdeněk st.Třebíč1555.00
455Halagačková LýdieHumpolec2552.50
455Kráčmar LukášOlomouc1555.00
455Nekula LiborDobroutov2552.50
455Strnadová Adéla1555.00
455Vodrážka TomášHumpolec1555.00
455Zdarsa JaroslavHeroltice2552.50
462Kalenda Tomáš1444.00
462Sýkora JaroslavKremenice1444.00
462Vykoukal PavelChoteboř1444.00
465Andělová Julie1333.00
465Hlaváč Antonín st.Unčín2331.50
465Hobza RomanJihlava1333.00
465Kalášek MichalJimramov1333.00
465Trinkl JakubKaplice1333.00
465Trinkl JanKaplice1333.00
465Truhlář JanZnětínek1333.00
472Adámek RadekBrno1222.00
472Barth TomášDobřeň1222.00
472Boháček JakubLučice1222.00
472Bukáček PavelKřižánky1222.00
472Dobrovolný JaroslavKadov1222.00
472Duchek JaroslavUbušín1222.00
472Fendrych MarekHorní Rožínka1222.00
472Golas MartinUbušín1222.00
472Hanych BohumilNová Ves1222.00
472Havlíček PetrBrno1222.00
472Havlíček PetrVatín1222.00
472Hes OndřejUbušín1222.00
472Horák JanHerálec1222.00
472Hovorka ZdeněkVír1222.00
472Hrdlička DušanBrno1222.00
472Kolář RadimVír1222.00
472Krytinář JiříDolní Rožínka1222.00
472Martinec JaroslavMostiště2221.00
472Matej MilanTřebíč2221.00
472Neděla MilošNový Jimramov1222.00
472Nejedlý Tomáš1222.00
472Raniak MilanTřešť2221.00
472Růžička Miroslav st.Tábor1222.00
472Růžičková MartinaTábor1222.00
472Schwarzberger LiborJimramov1222.00
472Snášel RadekČerná Hora1222.00
472Snášelová KateřinaČerná Hora1222.00
472Venhuda JanUbušín1222.00
472Vojta FrantišekJimramov1222.00
472Živný Miroslav st.Bystřice nad Pernštejnem1222.00
502Adam PetrČeský Brod1111.00
502Adamec MichalSvětlá nad Sázavou1111.00
502Bašta JosefSvětlá nad Sázavou1111.00
502Bednář RomanStrachujov1111.00
502Bindač LumírOstrava1111.00
502Bořilová PavlaPočátky1111.00
502Bureš MichalJihlava1111.00
502Buřil JanSenožaty1111.00
502Břeň DavidJimramov1111.00
502Bůžek JiříTábor1111.00
502Chlád RadekLipnička1111.00
502Danielovská AliceChrudim1111.00
502Daru ZdeněkTupadly1111.00
502Dejmek Lukáš1111.00
502Dušek FrantišekPacov1111.00
502Eigl MichalLipnice nad Sázavou1111.00
502Fila JiříPočátky1111.00
502Filip JosefLedeč nad Sázavou1111.00
502Flanderka MilošPašinka1111.00
502Fryč RadekTetov1111.00
502Fuchs JanTřebíč1111.00
502Halagačka MatějHumpolec1111.00
502Havelka MarekTřebíč1111.00
502Havelka PavelTřebíč1111.00
502Houdek JiříVěchnov1111.00
502Hrdina1111.00
502Humplík Lukáš ml.Bystřice nad Pernštejnem1111.00
502Hvižď VladimírVelká Bíteš1111.00
502Hájek Adam1111.00
502Jechová VendulaNeratovice1111.00
502Kadlec StanislavHumpolec1111.00
502Kalášek JiříJimramov1111.00
502Kavčuk Taras1111.00
502Klodner MarekNemošice1111.00
502Kloupar JaroslavPohořelice1111.00
502Kloupar LubomírPohořelice1111.00
502Kodým JakubBroumka1111.00
502Kolář MatyasSvětlá nad Sázavou1111.00
502Komeštík KarelNeratovice1111.00
502Konšel TomášLedeč nad Sázavou1111.00
502Kopic Matyáš ml.Humpolec1111.00
502Kopta MiroslavTřebíč1111.00
502Koptová HanaNová Ves1111.00
502Kouřil PatrikHumpolec1111.00
502Kouřil PavelKamenice nad Lipou1111.00
502Kořínek MartinHumpolec1111.00
502Krejčí Martin1111.00
502Krtek AlešHumpolec1111.00
502Kubal RadekŠtipoklasy1111.00
502Kudláč DavidHodov1111.00
502Kupsa Jan st.Buřenice1111.00
502Kříž JosefSmrk1111.00
502Kůrka OndřejSenožaty1111.00
502Kůrka VojtěchSenožaty1111.00
502Lajkeb MartinZachotín1111.00
502Linhart JosefKojatín1111.00
502Lukš Pavel1111.00
502Líbal KryštofChrast1111.00
502Lískovec JosefPacov1111.00
502Macourek LubošLibina1111.00
502Malach ZdeněkBoskovice1111.00
502Mareš MichalJimramov1111.00
502Mareš VladimírPraha1111.00
502Matějka LukášNové Hrady1111.00
502Matějka RomanNové Hrady1111.00
502Matějka Roman ml.Nové Hrady1111.00
502Matějka VáclavNové Hrady1111.00
502Miček FrantišekKřetín1111.00
502Mišovic JakubČáslav1111.00
502Molík LubomírCitonice1111.00
502Moravec VáclavSázavka1111.00
502Mrlák JosefSmrk1111.00
502Mádl PetrJindřichův Hradec1111.00
502Másilko TomášSenožaty1111.00
502Nedvěd VáclavMockovice1111.00
502Neuber JanČejov1111.00
502Nikl JanLibina1111.00
502Novotný MarekLískovec1111.00
502Novák MatějHumpolec1111.00
502Novák TomášPetrovice1111.00
502Nováček MiloslavTřebíč1111.00
502Pakosta OldřichJimramov1111.00
502Pantúček ŠtěpánUnčín1111.00
502Pauk Zbyněk1111.00
502Paulík Tomáš1111.00
502Pařizek Josef1111.00
502Prchal VladimírNová Ves1111.00
502Reif MarekPacov1111.00
502Riedlová LucieHumpolec1111.00
502Roško MarekTřebíč1111.00
502Schindler MatějHeroltice1111.00
502Seidl MartinDivišov1111.00
502Skrovný JosefHrubšice1111.00
502Smažil JiříStránecká Zhoř1111.00
502Smejkal VojtěchPočátky1111.00
502Smrčka FrantišekBaldíkov1111.00
502Staněk Josef1111.00
502Starý MartinSuchá1111.00
502Suchomel Jiří1111.00
502Svoboda JosefSmrk1111.00
502Talich Jaroslav ml.Mladé Bříště1111.00
502Talich Jaroslav st.Mladé Bříště1111.00
502Telecký JanHavlíčkův Brod1111.00
502Toman VlastimilUherčice1111.00
502Tošer JanSenožaty1111.00
502Trešl FrantišekMyslkovice1111.00
502Tvrdý Lukáš1111.00
502Uhrik JiříDačice1111.00
502Urban ViktorHumpolec1111.00
502Vaněk MartinChýnov1111.00
502Varmuža MiroslavVelká Bíteš1111.00
502Vejpustek MatyášVěchnov1111.00
502Vidičan MiroslavHumpolec1111.00
502Vojáček FilipDolní Sokolec1111.00
502Volejník DavidJihlava1111.00
502Vrtiška VojtěchMladá Vožice1111.00
502Vtípil AntonínŽďár nad Sázavou1111.00
502Vávra PetrKrouna1111.00
502Víšek VojtěchChrudim1111.00
502Zajíček AdamLipnice nad Sázavou1111.00
502Zavacký RadekJaroměřice nad Rokytnou1111.00
502Zelníček LukášČernovice1111.00
502Zorník PavelRadošov1111.00
502Čech DaliborHumpolec1111.00
502Čech MichalPočátky1111.00
502Čermák Eliáš Votice-Srbice1111.00
502Červenka MatějSenožaty1111.00
502Šanda MartinPelhřimov1111.00
502Šiman Pavel1111.00
502Šindelka MarekStrachujov1111.00
502Šprinc RudolfTěchlovice1111.00
502Šrámek RostislavValdíkov1111.00
502Štěpánek JiříJihlava1111.00
502Štěpánek VítKouty1111.00
502Šušmák Adam1111.00
502Švíka KryštofHněvkovice1111.00
502Švíka MaxmiliánHněvkovice1111.00
502Šír Miroslav ml.Březiny1111.00
502Šír Miroslav st.Březiny1111.00
502Ťupová KláraBystřice nad Pernštejnem1111.00

Copyright © 2013-2021, Rybářské žebříčky, z.s.