Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 9 termínů závodů
V minulosti zadáno 7735 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Kraj Plzeňský - 01.01.2020 - 31.12.2020



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 270 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Nauš VladislavBlížejov310210234.00
2Hrdlička Jaroslav Mariánské Lázně3989832.67
3Beroušek PetrPlzeň3959531.67
4Orgoň RomanTachov3929230.67
5Sochor VáclavPřeštice3909030.00
6Touš Pavel st.Tachov3828227.33
7Vican RomanPřeštice2777738.50
7Šedivý Jiří st.Nýřany3777725.67
9Rádler JaroslavRobčice2747437.00
10Žižka RadekHolýšov2727236.00
11Vican MarekPřeštice2666633.00
12Šimůnek JiříKlatovy2656532.50
13Šifta StanislavPřeštice3646421.33
14Leško JiříOldřichov3606020.00
15Rádler KarelRobčice3555518.33
16Bartoš FrantišekChotěšov2525226.00
17Cingroš RomanStod2515125.50
18Touš Pavel ml.Tachov3414113.67
19Výborný JiříTeplá1404040.00
19Zítek PavelPlzeň1404040.00
21Bultas PetrPřeštice1393939.00
21Martinovský JaroslavStod3393913.00
21Maršálek RadekPtenín2393919.50
24Strnad JakubCheb1383838.00
24Vaněk MilanMilavče1383838.00
24Řeháček VáclavPlzeň1383838.00
27Bouše Petr st.Řenče2373718.50
27Böhm Jakub1373737.00
27Edl MilanPlzeň1373737.00
27Půta JiříPlzeň2373718.50
27Žižka LadislavHolýšov2373718.50
32Borovka LubošVodňany1363636.00
32Moldán MatějHolýšov1363636.00
32Čech JaroslavPlzeň2363618.00
32Černý BohumilKdyně2363618.00
36Dub JaroslavBabín2353517.50
36Harant MiroslavPlzeň2353517.50
38Schleiss StanislavKdyně1343434.00
38Šilhavý StanislavTřemošná2343417.00
40Kaprhal Jiří1333333.00
40Vrabec JiříPlzeň1333333.00
42Kašpar JaroslavBlovice1323232.00
43Bouše Petr ml.Řenče2313115.50
43Holý Zdeněk st.Plzeň1313131.00
43Prchal AdamHoršovský Týn1313131.00
43Ungr JiříKlatovy1313131.00
47Kopecký František1303030.00
47Stočil JiříHořesedly1303030.00
47Ševčík JanDolany1303030.00
50Holý Zdeněk ml.Plzeň1292929.00
50Plíšek RadoslavKlatovy2292914.50
50Ulm RomanStarý Plzenec1292929.00
50Šalom JosefMerklín1292929.00
54Józa DavidKladruby1282828.00
54Štefl JanVelký Bor1282828.00
56Bozděch KarelStaňkov1272727.00
56Józa PetrKladruby1272727.00
56Martínek KarelNepomuk1272727.00
56Trojan OtakarPřeštice1272727.00
60Cingroš JakubStod1262626.00
60Münzer Josef Nové Sedlo1262626.00
60Poslední PetrStaňkov1262626.00
60Smihrodský StanislavTachov2262613.00
60Ševčík StanislavDolany1262626.00
65Herejk Filip1252525.00
65Záhora Petr BžanyBezrybky1252525.00
67Fišera Jiří1242424.00
67Novák VratislavVšeteč1242424.00
67Pech StanislavZdemyslice1242424.00
67Šrámek PetrStod1242424.00
71Slanař JosefPanenský Týnec1232323.00
71Říha JaroslavMoravské Budějovice1232323.00
73Amerling FrantišekKladruby1222222.00
73Kabát MiroslavTřemošná1222222.00
73Tureček JanKlatovy1222222.00
76Kašpar Vlastimil1212121.00
76Liška MiroslavBor1212121.00
76Novák AlexandrŠluknov1212121.00
76Orgoň JanTachov1212121.00
76Výleta RomanBílina1212121.00
81Jamriška PavelKladruby1202020.00
81Janouškovec VilémStaňkov1202020.00
81Spiller KarelStod1202020.00
81Špiler KarelStod1202020.00
85Bereš JanPlaná1191919.00
85Hraběta VáclavVlčice1191919.00
85Macek Milan1191919.00
85Ziman TomášBlížejov1191919.00
89Holý MiloslavPlzeň1181818.00
89Kaufner KamilKdyně1181818.00
89Kodym AlešStod1181818.00
89Nauš MiroslavNahošice1181818.00
89Šimek Jan1181818.00
94Kagánek LadislavTachov1171717.00
94Lecka FrantišekStarý Plzenec1171717.00
94Louženský FrantišekTachov1171717.00
94Majoroš VladimírKarlovy Vary1171717.00
94Prokeš MilanLibochovice1171717.00
94Sládek VladislavNýrsko1171717.00
100Hlinčík JosefPlaná1161616.00
100Kočí PavelBlatná1161616.00
100Maršálková MarcelaPtenín216168.00
100Minařík VáclavStod216168.00
100Pašek MilošKladruby1161616.00
100Pojar MiroslavMilíře316165.33
100Rádler Tomáš ml.Robčice1161616.00
100Vlček RomanHašov1161616.00
108Horník JanZbůh1151515.00
108Orangl JaroslavZebráky1151515.00
108Rádler TomášRobčice1151515.00
108Červený Martin1151515.00
108Šuchman Josef1151515.00
113Hamáček TomášHolýšov1141414.00
113Harant AntonínPlzeň314144.67
113Pek StanislavBlížejov1141414.00
113Plánička MiloslavSrby1141414.00
113Seigerschmied Petr1141414.00
113Treml DanielTachov1141414.00
113Čížek PavelMariánské Lázně214147.00
120Karlík JosefOlešná1131313.00
120Rygl Pavel1131313.00
122Halíř LadislavHolýšov1121212.00
122Kecer EduardTachov1121212.00
122Lenický PavelOlešná1121212.00
122Michálek LubošBlovice1121212.00
122Žák AntonínPřívozec1121212.00
127Antony TomášHolýšov1111111.00
127Bárta OldřichNýrsko1111111.00
127Ledvina TomášBor u Tachova1111111.00
127Petr Emil ml.1111111.00
131Dobšíček JaroslavHorní Bříza1101010.00
131Korytár PavelMariánské Lázně1101010.00
131Schleiss JakubKdyně1101010.00
131Soušek MatějHolýšov1101010.00
135Auervek VilémStod1999.00
135Verner st.Tachov1999.00
135Vápeník JiříPlzeň1999.00
135Weisová st.Holýšov1999.00
135Šroubek MiroslavTachov2994.50
140Petr Emil st.1888.00
141Paclt PavelLouny1777.00
141Schleiss Stanislav st.Kdyně1777.00
141Čimera KarelPříhosice1777.00
144Ernest FrantišekBlovice1666.00
144Hajt BronislavDomažlice1666.00
144Jaroš PatrikPlzeň1666.00
144Klement AntonínChranišov1666.00
144Morávka DavidStaňkov1666.00
144Opiela JaroslavPřeštice1666.00
144Šindelář Michal1666.00
151Gregora Robert ml.1555.00
151Kaplan PetrSemošice1555.00
151Opiela Vladimír ml.Přeštice1555.00
154Herian Lukáš1444.00
154Hušák MartinHolýšov1444.00
156Hütta JosefPoběžovice1333.00
157Janeček Jan st.Kvíčovice2221.00
157Kráčmer Václav1222.00
157Rozum PavelTřemošná2221.00
160Amerling JiříKladruby1111.00
160Antony DavidHolýšov1111.00
160Antony Jiří st.Holýšov1111.00
160Barták MiloslavTachov1111.00
160Beneš Jiří1111.00
160Bidmon VáclavKornatice1111.00
160Bočan Josef1111.00
160Brečka Petr1111.00
160Bártík MiloslavPlzeň1111.00
160Böhm RadekŠťáhlavy1111.00
160Cais VlastimilPlzeň1111.00
160Cheníček Stanislav1111.00
160Danielová LucieTachov1111.00
160Daňo AntonínHolýšov1111.00
160Dolejš Milan1111.00
160Felix Tomáš1111.00
160Fiala RomanSedlec1111.00
160Fruth Radek1111.00
160Godla Tibor1111.00
160Hajzuk Jan1111.00
160Halama VratislavBlížejov1111.00
160Hanzlík VáclavHoršovský Týn1111.00
160Havdiak Michal1111.00
160Hofmannová Petra1111.00
160Hofmanová Olga1111.00
160Hovorka JanTeplá1111.00
160Hořejší Jan1111.00
160Hájek Jiří1111.00
160Hájek VítěslavBlížejov1111.00
160Jonák Jakub1111.00
160Kalous LukášDomažlice1111.00
160Kanta LubošHolýšov1111.00
160Kaplan FilipPřívozec1111.00
160Kaufner Václav st.Kdyně1111.00
160Kačer JiříPacov1111.00
160Klouda Jiří1111.00
160Kloudová JanaTachov1111.00
160Kohout PavelPlzeň1111.00
160Kohout Vladislav st.Vlčí1111.00
160Kouba Martin1111.00
160Kořán Jindřich1111.00
160Kraus VlastimilHolýšov1111.00
160Kuciar Ondřej1111.00
160Kudlička PetrHolýšov1111.00
160Kurs Luboš1111.00
160Kučera JaroslavHolýšov1111.00
160Kvidera JanDrážky1111.00
160Majer PetrRadnice1111.00
160Majoroš VojtěchKarlovy Vary1111.00
160Marek Bohumil1111.00
160Maxa JanMariánské Lázně1111.00
160Meier JanMirošov1111.00
160Mlčoch Michal1111.00
160Morong PetrHošťka1111.00
160Morávek Rudolf1111.00
160Morávková Helena1111.00
160Moulis MiloslavTachov1111.00
160Navrátilová Michaela1111.00
160Noha JosefHolýšov1111.00
160Nový LukášBlížejov1111.00
160Opiela Vladimír st.Přeštice1111.00
160Osčatka JiříHolýšov1111.00
160Pamula Jan1111.00
160Pašek ZdeněkBor1111.00
160Pek Jan ml.Holýšov1111.00
160Peková Simona1111.00
160Pelzer Radek1111.00
160Perout Josef PerštejnBezrybky1111.00
160Pinkr JiříBlížejov1111.00
160Pittr Miroslav1111.00
160Pivoňka FrantišekDomažlice1111.00
160Pojar RadekTočník1111.00
160Polívka MiroslavStod1111.00
160Prchal Miloslav1111.00
160Punejko Ivan1111.00
160Pučelík ZdeněkKdyně1111.00
160Roubíček Lukáš1111.00
160Rubáš KarelBlížejov1111.00
160Slavík RomanLipnice1111.00
160Slivčák Libor1111.00
160Smolek Pavel1111.00
160Stajnzinger Václav1111.00
160Suchánek Jan1111.00
160Suchánek Tomáš1111.00
160Tanko Jiří1111.00
160Tumpach Tomáš1111.00
160Tumpach Václav1111.00
160Třeska Jan1111.00
160Třeska Václav1111.00
160Třesková Nikola1111.00
160Vachtl Petr1111.00
160Vaník Pavel1111.00
160Varga StanislavHolýšov1111.00
160Vaseráb ZdeněkHolýšov1111.00
160Vejvoda Marek1111.00
160Verner ml.Tachov1111.00
160Vopat RudolfKornatice1111.00
160Wanke MartinOsvračín1111.00
160Weisová ml.1111.00
160Zezula Eduard1111.00
160Zezula Michal1111.00
160Řehák Tomáš1111.00
160Říha Jaroslav1111.00
160Šedivý Denis1111.00
160Šefl FrantišekVelký Bor1111.00
160Šimsa Erik1111.00
160Šimsa Jaroslav ml.1111.00
160Šimsa Jaroslav st.1111.00
160Šimsa Petr1111.00
160Šobr MartinBlížejov1111.00
160Žaloudek Miroslav1111.00

Copyright © 2013-2020, Rybářské žebříčky, z.s.