Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 38 termínů závodů
V minulosti zadáno 7061 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Kraj Liberecký - 01.01.2019 - 31.12.2019

 | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 83 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Friedrich Tomáš  Jablonec nad Nisou 8 2 0 0 1 0 1 0 0 0 1
2 Černý Jindřich Mnichovo Hradiště 4 1 0 1 0 0 0 1 0 1 0
3 Kočí Josef  Mnichovo Hradiště 4 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
4 Franěk Robert  Trutnov 2 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
5 Sosnowski Lukasz Bogatynia 3 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
6 Hanzal Ondřej Želetava 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Gažiová Liliana Hodkovice nad Mohelkou 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Trnka Aleš  Třesovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Havlíček Stanislav  Mělník 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Janata Karel st. Košťálov 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
11 Stěhula Michal Semily 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Kneř Vladimír Malá Skála 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Salaba David Jilemnice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Dydňanský Roman  Vrbno 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Romec Lukáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Svěžen Vladimír 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Vrla Vladimír Brandýs nad Labem 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Janata Robert Košťálov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Vyhlídal Emanuel Borohrádek 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Vlasta Vratislav Bakov nad Jizerou 2 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
21 Jaroš Marek Hostinné 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
21 Haklová Lucie  Vrutice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
21 Dostál Jaroslav Liberec 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
21 Jaroš Zdeněk Hostinné 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
21 Chvála Jan  Sezemice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
21 Chalupa Lukáš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
21 Nový Miroslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
21 Pocedič Petr 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
29 Bína Libor Dlouhý Most 6 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
30 Červený Jaroslav  Jaroměř 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
30 Simon Martin 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
30 Bína Lukáš Dlouhý Most 6 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
30 Sychrová Soňa Jenišovice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
30 Krištof Tomáš Třebechovice pod Orebem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
30 Svárovský Petr Mnichovo Hradiště 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
30 Vavříček Tomáš Rychnov u Jablonce nad Nisou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
37 Vágenknecht Jiří  Pardubice 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0
38 Kraus Pavel  Jablonec nad Nisou 8 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
39 Pavluk Petr 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
40 Bartoněk Lukáš  Předměřice nad Labem 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
40 Galbavý Aleš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
40 Pavluk Pavel st. 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
40 Hamouz Zdeněk Česká Lípa 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
40 Rejzek Jakub Kněžmost 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
40 Bareš Josef Koberovy 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
40 Procházka Jan Sedlčany 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
47 Zeman Luboš  Semily 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
47 Kučírek Josef 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
47 Petružálek Jiří Plotiště nad Labem 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
47 Janata Matěj Košťálov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
47 Práde Jaroslav Hodkovice nad Mohelkou 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
47 Brůna Jan Rumburk 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
47 Šimáková Šarlota Česká Lípa 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
47 Buriánek Dušan Koberovy 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
55 Danko Karel Žeretice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
55 Vrabec Michal 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
55 Honc Josef Rumburk 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
55 Patřičný Krištof Líšný 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
55 Stuchlík Jiří  Nová Paka 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
55 Vejs David Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
55 Aleksandrová Alena  Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
55 Amrich Ondřej 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
63 Bastl Tomáš Jeníkovice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
63 Houser Otakar Všechlapy 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
63 Kaminský Jaroslav  Frýdštejn 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
63 Hamouz Marek Česká Lípa 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
63 Daňhel Jan Bělá pod Bezdězem 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
63 Bredler Jonáš Malá Skála 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
69 Štantejský Karel Malá Skála 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
69 Pavlát Václav 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
69 Švermová Dorota Mírová pod Kozákovem 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
69 Petráček Ota Mníšek u Liberce 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
69 Przetacznik Kristýna 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
69 Hybner Pavel Mnichovo Hradiště 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
69 Čech Zdeněk Mnichovo Hradiště 4 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
76 Krotil František 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
76 Fabiánek Pavel Semily 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
76 Sychra Vladimír Jenišovice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
76 Vele Martin ml. Loktuše 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
76 Hrabě František Rumburk 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
76 Slivko Tomáš Třeboň 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
76 Lhota T. 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
76 Komora Martin Chlumec nad Cidlinou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.