Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 180 termínů závodů
V minulosti zadáno 4509 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Kraj Zlínský - 01.01.2017 - 31.12.2017

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 456 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Dorotík Tomáš Valašské Meziříčí 3 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0
2 Matuška Zdeněk 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
3 Kudláček Michal 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Sosnowski Martin 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kouba František České Budějovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Filák František 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kazatel Petr Znojmo 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Zavřel Jan Pomezí 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Adamec Jiří 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Zuzaňák René 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Krátký Václav České Budějovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Ševčík Drahoš 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hudec Zdeněk 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hloch Tomáš Kelč 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Marcin Peter Slovensko 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Sluka Jan 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Zuzaňák Roman 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Toman Petr ml. 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Langer Daniel 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
20 Starýchfojtů Tomáš Dolní Rožínka 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Zgarba Adam 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Zedek Matyáš Kelč 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Bardon Vít 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Chromek Zbyněk 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Herálec 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Večerka Dobiáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Baroň Jan 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Starýchfojtů Lukáš Dolní Rožínka 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Gregor Tomáš Věcov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Matuška Tomáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Marek Michal Ostrava 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Janiš Jiří Valašské Meziříčí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Jurča Michal 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Hampl Jaroslav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Gregor Martin 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Adam Jaroslav st. 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Zmarzlák Pavel Valašské Meziříčí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Žáček Zdeněk st. 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
38 Svoboda Martin 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
38 Kozák Filip Olšovec 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
38 Pospíšil Radek Brno 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
38 Kiszka Miroslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
38 Zálešáková Sabina Veselí nad Moravou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
38 Hrůša Dan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
38 Čáp Stanislav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
38 Adam Tomáš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
38 Bek Vladimír Kelč 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
38 Šustal Matěj 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
38 Sklepek Petr 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
38 Pešek Pavel 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
38 Hloch Matyáš Kelč 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
38 Saldoň Ondrej Slovensko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
38 Ilik Lumír 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
38 Jalowiecki Dariusz 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
38 Zbořil Jaroslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
38 Dostálek Dušan ml. 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
38 Chyba Pavel Jaroměř 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
58 Sikora David Jablunkov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
58 Kriho Marian Slovensko 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
58 Hrtáň Ivo 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
58 Langer Tomáš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
58 Šiška Radek 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
58 Carbol Jan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
58 Cahlík Jan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
58 Mišun Ondřej 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
58 Burda David 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
58 Hanousek Václav Olomouc 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
58 Pražák Petr 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
58 Ungr Vojtěch Jaroměř 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
58 Hruška Bohumil st. Valašské Meziříčí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
58 Scholz Martin 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
58 Holinka David 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
58 Hrbáček Petr 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
74 Adamec Tomáš. 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
74 Vytřas Radim 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
74 Heimlich Roman 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
74 Zeman Radim 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
74 Skýpala Miloš Valašské Meziříčí 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
74 Pekár Peter 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
74 Soukup Peter 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
74 Rubala Daniel 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
74 Belovič Radoslav Slovensko 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
74 Vančura Ivan 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
74 Soukupová Jana 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
74 Masaryk Lubomír 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
74 Juříček Jaroslav Choryně 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
87 Hradil Jakub Olomouc 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
87 Rychlík Roman 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
87 Marek Lukáš 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
87 Pergreffi Luca Pardubice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
87 Pavlík Lukáš. 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
87 Krampol Ladislav 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
87 Matula Zdeněk Ostrava 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
87 Švub Dominik 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
87 Drgoň Martin Slovensko 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
96 Outrata Maťo 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
96 Kochaníček Milan 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
96 Čoček Tomáš Kelč 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
96 Tomanec Jaroslav 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
96 Pešek Antonín 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
96 Ondrovič Robert 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
96 Melezínek Vlastimil Polička 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
96 Outrata Zdeněk 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
96 Hosenseidl Miloslav České Budějovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
96 Staněk Jan 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
96 Hrazdil Jiří 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
107 Tymrák Václav 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
107 Stránský Pavel 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
107 Divácký Aleš 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
107 Pykal Aleš Znojmo 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
107 Enkrsperg Jaroslav 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
107 Netolický Karel Litomyšl 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
107 Vach Jakub 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
107 Stránský Petr 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
107 Zvozil Pavol Slovensko 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
107 Miloš Antonín 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
107 Klimentík Jaroslav 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
118 Střálka Lukáš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
118 Dorotík Radomír Valašské Meziříčí 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
118 Michalka Marian Slovensko 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
118 Macek Marcel 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
118 Peřina Josef Olomouc 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
118 Pěnčík Tomáš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
118 Závada Lukáš Choryně 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
118 Plesník Michal Olomouc 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
118 Kudláček Michael 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
118 Rys Jaroslav 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
128 Šenkýř Milan Vír 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
128 Frkal Tomáš Hustopeče nad Bečvou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
128 Zvonek Luboš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
128 Kozubík Marian 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
128 Toman Jakub 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
128 Kolařík David Šumperk 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
128 Slavík Igor 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
128 Tomanec Filip 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
128 Škrobák Milan Velké Bílovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
128 Ohera Tomáš Litovel 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2017, Rybářské žebříčky, z.s.