Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 72 termínů závodů
V minulosti zadáno 4730 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Kraj Zlínský - 01.01.2017 - 31.12.2017

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 509 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Čáp Stanislav 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
1 Hudec Zdeněk 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
1 Ilik Lumír 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
4 Dorotík Tomáš Valašské Meziříčí 3 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0
5 Matuška Zdeněk 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
6 Kudláček Michal 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Sosnowski Martin 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Kouba František České Budějovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Malaník Josef 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Filák František 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Kazatel Petr Znojmo 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zavřel Jan Pomezí 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Adamec Jiří 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zuzaňák René 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Krátký Václav České Budějovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Ševčík Drahoš 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Javora Jana 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Hloch Tomáš Kelč 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Marcin Peter Slovensko 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Poláchová Eliška 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Sluka Jan 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zuzaňák Roman 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Toman Petr ml. 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Langer Daniel 3 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0
25 Jurča Michal 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Zgarba Adam 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
27 Starýchfojtů Tomáš Dolní Rožínka 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Minaříková Iva 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Zedek Matyáš Kelč 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Bardon Vít 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Chromek Zbyněk 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Herálec 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Fojtík Lukáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Večerka Tobiáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Baroň Jan 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Sýkora David 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Starýchfojtů Lukáš Dolní Rožínka 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Gregor Tomáš Věcov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Gorecký Arnošt 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Matuška Tomáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Marek Michal Ostrava 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Janiš Jiří Valašské Meziříčí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Hampl Jaroslav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Gregor Martin 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Adam Jaroslav st. 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Zmarzlák Pavel Valašské Meziříčí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
47 Cahlík Jan 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
48 Žáček Zdeněk st. 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
48 Svoboda Martin 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
48 Pleva Stanislav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
48 Kozák Filip Olšovec 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
48 Pospíšil Radek Brno 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
48 Kiszka Miroslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
48 Zálešáková Sabina Veselí nad Moravou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
48 Hrůša Dan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
48 Adam Tomáš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
48 Bek Vladimír Kelč 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
48 Šustal Matěj 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
48 Šerá Vlasta 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
48 Sklepek Petr 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
48 Pešek Pavel 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
48 Hloch Matyáš Kelč 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
48 Saldoň Ondrej Slovensko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
48 Jalowiecki Dariusz 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
48 Zbořil Jaroslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
48 Kašša Vít 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
48 Dostálek Dušan ml. 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
48 Chyba Pavel Jaroměř 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
69 Hrtáň Ivo 2 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
69 Mišun Ondřej 2 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
71 Sikora David Jablunkov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
71 Kriho Marian Slovensko 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
71 Langer Tomáš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
71 Lukáš Petr 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
71 Šiška Radek 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
71 Carbol Jan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
71 Gorecká Marcela 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
71 Burda David 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
71 Hanousek Václav Olomouc 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
71 Pražák Petr 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
71 Ungr Vojtěch Jaroměř 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
71 Hruška Bohumil st. Valašské Meziříčí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
71 Adamec Tomáš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
71 Scholz Martin 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
71 Holinka David 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
71 Hrbáček Petr 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
71 Viktoříková Zuzana 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
88 Adamec Tomáš. 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
88 Vytřas Radim 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
88 Heimlich Roman 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
88 Kramář Matěj 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
88 Zeman Radim 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
88 Skýpala Miloš Valašské Meziříčí 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
88 Ječmínek Radek 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
88 Pekár Peter 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
88 Soukup Peter 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
88 Rubala Daniel 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
88 Balusková Barbora 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
88 Belovič Radoslav Slovensko 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
88 Masař Jakub 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
88 Vančura Ivan 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
88 Fojtíková Simona 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
88 Soukupová Jana 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
88 Masaryk Lubomír 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
88 Juříček Jaroslav Choryně 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
88 Jurša Martin 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
107 Hradil Jakub Olomouc 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
107 Kurtin Jan 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
107 Rychlík Roman 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
107 Strnad František 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
107 Marek Lukáš 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
107 Pergreffi Luca Pardubice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
107 Pavlík Lukáš. 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
107 Krampol Ladislav 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
107 Matula Zdeněk Ostrava 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
107 Čechák Jan 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
107 Matoušková Magda 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
107 Švub Dominik 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
107 Drgoň Martin Slovensko 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
120 Outrata Maťo 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
120 Kochaníček Milan 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
120 Čoček Tomáš Kelč 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
120 Dobiášová Alena 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
120 Tomanec Jaroslav 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
120 Pešek Antonín 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
120 Ondrovič Robert Slovensko 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
120 Melezínek Vlastimil Polička 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
120 Outrata Zdeněk 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
120 Lengyel Petr 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
120 Majc Oldřich 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
120 Hosenseidl Miloslav České Budějovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
120 Staněk Jan 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
120 Hrazdil Jiří 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
120 Strnad Tomáš 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
135 Tymrák Václav 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
135 Stránský Pavel 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
135 Kratěna Alois 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
135 Divácký Aleš 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
135 Pykal Aleš Znojmo 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
135 Enkrsperg Jaroslav 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
135 Netolický Karel Litomyšl 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
135 Vach Jakub 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
135 Kotasová Jarmila 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
135 Stránský Petr 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
135 Zvozil Pavol Slovensko 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
135 Miloš Antonín 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
135 Klimentík Jaroslav 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
135 Rapant Jakub 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
149 Orság David 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
149 Střálka Lukáš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
149 Slovenčíková Zuzana 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
149 Dorotík Radomír Valašské Meziříčí 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
149 Michalka Marian Slovensko 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
149 Macek Marcel 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
149 Peřina Josef Olomouc 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
149 Novotný Daniel 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
149 Eliáš Robin 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
149 Pěnčík Tomáš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
149 Závada Lukáš Choryně 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
149 Plesník Michal Olomouc 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
149 Hrnčár Horymír 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
149 Kudláček Michael 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
149 Rys Jaroslav 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
149 Fojtík Adam 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
149 Křůpalová Monika 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
166 Šenkýř Milan Vír 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
166 Frkal Tomáš Hustopeče nad Bečvou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
166 Zvonek Luboš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
166 Kozubík Marian 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
166 Chupík Karel 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
166 Toman Jakub 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
166 Kolařík David Šumperk 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
166 Chovanec Lukáš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
166 Rafaja Jakub 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
166 Slavík Igor 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
166 Tomanec Filip 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
166 Němečková Anna 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
166 Škrobák Milan Velké Bílovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
166 Kobylík Dalibor 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
166 Ohera Tomáš Litovel 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2017, Rybářské žebříčky, z.s.