Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 273 termínů závodů
V minulosti zadáno 7101 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Kraj Středočeský - 01.01.2020 - 31.12.2020



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 44 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Havlíček Stanislav MělníkStředočeši fishing team MAVER1404040.00
2Černý Jindřich ml.Jindřichův Hradec1393939.00
3Tošer Jaroslav Ústrašín1383838.00
4Jirsa JiříChmeliště1373737.00
5Bína LukášDlouhý Most1363636.00
5Polovic Ladislav Žďár nad Sázavou1363636.00
7Münzer Josef Nové Sedlo1343434.00
8Mrvečka Patrik Týniště nad OrlicíPodorlické vydry1333333.00
9Novák Zdeněk Týniště nad Orlicí1323232.00
10Mrvečka Petr Týniště nad OrlicíPodorlické vydry1313131.00
11Klečák MiloslavOnomyšl1303030.00
12Bertok Milan Dublovice1292929.00
13Janouch Miroslav Všechlapy1282828.00
14Mareš PavelPraha1272727.00
14Turský Jindřich Krchleby1272727.00
16Tejnecký MiroslavZbraslavice1252525.00
17Benda Pavel MělníkStředočeši fishing team MAVER1242424.00
17Bína LiborDlouhý Most1242424.00
17Kaňka PetrBohuňovice1242424.00
17Pleskač Jan ml. Libice nad DoubravouVysočina team1242424.00
17Vlček Petr ČastoloviceBlack Fish team1242424.00
22Mareš VladimírPraha1191919.00
23Seč JakubČiněves1181818.00
24Dydňanský Roman VrbnoStředočeši fishing team MAVER1171717.00
25Mareš LadislavPraha1161616.00
25Vacík ZdeněkHavlíčkův Brod1161616.00
27Pavlíček Jaroslav Žďár nad Sázavou1141414.00
28Kratochvíl Jakub Hradec KrálovéBlack Fish team1131313.00
28Pleskač Jan st. Libice nad DoubravouVysočina team1131313.00
30Drápal Vlastimil Jindřichův Hradec1111111.00
31Komárek MartinHavlíčkův Brod1101010.00
32Doležal Lambert Žďár nad Sázavou1999.00
32Kovačka JosefRatboř1999.00
32Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team1999.00
35Číž Luboš Jindřichův Hradec1666.00
36Kaminský Jaroslav Frýdštejn1555.00
37Kosztyo Alexander Poděbrady1444.00
38Kubíček MartinKolín1333.00
39Jeřábek FilipMalešov1111.00
39Kočí JaroslavPraha1111.00
39Košťálek MartinOplany1111.00
39Procházka LubošPašinka1111.00
39Svoboda JaroslavKonárovice1111.00
39Černý TomášLabské Chrčice1111.00

Copyright © 2013-2020, Rybářské žebříčky, z.s.