Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 9 termínů závodů
V minulosti zadáno 7735 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Kraj Středočeský - 01.01.2020 - 31.12.2020



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 82 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Havlíček Stanislav MělníkStředočeši fishing team MAVER919022124.56
2Janouch Miroslav Všechlapy915017119.00
3Váňa Tomáš ZlosyňRebels team814316620.75
4Tošer Jaroslav Ústrašín813914818.50
5Zeman Luboš SemilyJizera 24413613634.00
6Dydňanský Roman VrbnoStředočeši fishing team MAVER913113815.33
7Hakl Petr Vrutice512612625.20
8Turský Jindřich Krchleby1012514414.40
9Benda Pavel MělníkStředočeši fishing team MAVER712112217.43
10Friedrich Tomáš Jablonec nad Nisou511411422.80
11Drápal Vlastimil Jindřichův HradecRum team Jindřichův Hradec610510517.50
12Perout Josef PerštejnBezrybky510110120.20
13Vodičková Kateřina Příbram7949513.57
14Zeman Vojtěch st. HostiviceRebels team5878717.40
15Münzer Josef Nové Sedlo4848421.00
16Mojžíš Lukáš České Budějovice3787826.00
17Záhora Petr BžanyBezrybky4757518.75
18Hybner Pavel Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště4676716.75
19Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 243666622.00
20Belušiak Ladislav Jindřichův HradecBobr team Jindřichův Hradec4656516.25
21Mackura Zdeněk PerninkBezrybky4646416.00
22Bertok Milan DubloviceRum team Jindřichův Hradec5595911.80
23Charvát Lukáš ČernčiceRebels team3585819.33
23Kraus Pavel Jablonec nad Nisou658589.67
23Porazík Václav KolešovRebels team2585829.00
26Pleskač Jan ml. Libice nad DoubravouVysočina team2565628.00
27Pavlíček Jaroslav Žďár nad Sázavou2525226.00
27Černý Jindřich ml. Jindřichův HradecBobr team Jindřichův Hradec3525217.33
29Fikarová Natálie Havlíčkův Brod2474723.50
30Černý Jindřich Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště3454515.00
31Kočí Josef Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště4444411.00
31Smítka Radek BolinaStředočeši fishing team MAVER3444414.67
31Čermák Eliáš Votice-Srbice3444414.67
34Trnka Aleš TřesoviceRybářský ráj Hradec Králové1404040.00
35Doležal Lambert Žďár nad Sázavou2393919.50
35Vágenknecht Jiří Pardubice1393939.00
37Bareš Vladimír SlepoticeVeteráni1363636.00
37Polovic Ladislav Žďár nad Sázavou1363636.00
37Vlach Zdeněk ml. Ždírec nad Doubravou1363636.00
40Pišl Jan TřesoviceRybářský ráj Hradec Králové1343434.00
40Stuchlík Jiří Nová PakaJizera 242343417.00
42Mrvečka Patrik Týniště nad OrlicíPodorlické vydry1333333.00
42Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team2333316.50
42Číž Luboš Jindřichův HradecRum team Jindřichův Hradec533336.60
45Kratochvíl Jakub Hradec KrálovéBlack Fish team2323216.00
45Staněk Václav Hradec KrálovéVeteráni1323232.00
47Mrvečka Petr Týniště nad OrlicíPodorlické vydry1313131.00
48Haklová Lucie Vrutice1292929.00
49Franěk Robert TrutnovJizera 241272727.00
50Kubát Jiří ÚvalyStředočeši fishing team MAVER2262613.00
51Pleskač Jan st. Libice nad DoubravouVysočina team2252512.50
52Jirásek Petr ChotěbořVysočina team2242412.00
52Vlček Petr Častolovice1242424.00
54Icha Zdeněk Havlíčkův Brod2222211.00
54Rybenský Roman Němčice322227.33
56Bartoněk Lukáš Předměřice nad LabemRybářský ráj Hradec Králové320206.67
56Šrámek Petr OpočínekHungerfish team1202020.00
58Kondras Přemysl Pardubice1191919.00
59Bartoňková Petra Předměřice nad Labem218189.00
59Kastner Martin Uhlířská Lhota1181818.00
61Dědík Vladimír BašťRebels team1171717.00
62Chvála Jan SezemiceHungerfish team1151515.00
63Chvála Petr SezemiceHungerfish team1131313.00
63Janák Lukáš Kryry1131313.00
65Porazík Jakub Kolešov1111111.00
65Vojtěch Václav MlázoviceJizera 24311113.67
67Machatý David Jaroměř1101010.00
67Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team210105.00
67Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team1101010.00
70Pazderka Adam Hradec Králové2994.50
71Jón Richard ChlumJizera 241666.00
71Kaminský Jaroslav Frýdštejn2663.00
71Kupka Tomáš Hradec Králové1666.00
71Ondráček Kamil Žďár nad SázavouPohoda team1666.00
75Kosztyo Alexander Poděbrady2552.50
76Novotná Pavlína ZámrskTorpedo team1333.00
77Pánek Vít Sezemice1222.00
78Havrila Michal ml. Jaroměř1111.00
78Havrila Michal st. Jaroměř1111.00
78Novotný Jiří ZámrskTorpedo team1111.00
78Vrzák Jaroslav Hostivice1111.00
78Červený Jaroslav Jaroměř1111.00

Copyright © 2013-2020, Rybářské žebříčky, z.s.