Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 220 termínů závodů
V minulosti zadáno 5516 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Kraj Středočeský - 01.01.2018 - 31.12.2018



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 76 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Havlíček Stanislav MělníkStředočeši fishing team823526232.75
2Dydňanský Roman VrbnoStředočeši fishing team1022726126.10
3Smítka Radek BolinaStředočeši fishing team721021330.43
4Charvát Lukáš ČernčiceRebels team719820429.14
5Vodičková Kateřina Příbram618618631.00
6Benda Pavel MělníkStředočeši fishing team818418623.25
7Váňa Tomáš ZlosyňRebels team717517625.14
8Kočí Josef Mnichovo Hradiště617317328.83
9Dědík Vladimír BašťRebels team516816833.60
10Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 24413413433.50
11Kaminský Jaroslav Frýdštejn411511528.75
12Tošer Jaroslav ÚstrašínKrmiči511111122.20
13Bertok Milan Dublovice4919122.75
14Trnka Aleš TřesoviceDream team3909030.00
15Pavlíček Jaroslav Žďár nad Sázavou2878743.50
16Turský Jindřich Krchleby5848416.80
17Pleskač Jan st. Libice nad Doubravou3828227.33
18Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team2777738.50
19Doležal Lambert Žďár nad Sázavou2757537.50
20Pleskač Jan ml. Libice nad Doubravou3737324.33
20Slavík Alexej VilémovKrmiči5737314.60
22Janouch Miroslav Všechlapy4717117.75
23Gryč Jan PřibyslavKrmiči4707017.50
24Maršík Jan PelhřimovKrmiči2676733.50
25Bartoněk Lukáš Předměřice nad LabemDream team3646421.33
26Vrba Tomáš SvítkovVeteráni2636331.50
27Šourek Rudolf Rožmitál pod TřemšínemSkalice4565614.00
28Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni2545427.00
29Turský David Krchleby3515117.00
29Šourková Marie Rožmitál pod TřemšínemSkalice4515112.75
31Aleksandrová Alena Hradec KrálovéDream team3505016.67
31Chvála Jan SezemiceHungerfish team2505025.00
31Šimonovský Jakub Rožmitál pod Třemšínem2505025.00
34Vágenknecht Jiří Pardubice1474747.00
35Franěk Robert Trutnov1464646.00
35Polovic Ladislav Žďár nad SázavouVysočina team1464646.00
37Zeman Luboš SemilyJizera 241454545.00
38Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team1444444.00
39Chvála Petr SezemiceHungerfish team2434321.50
39Šourková Karolína Rožmitál pod TřemšínemSkalice3434314.33
41Pekař Jaroslav Kamenice nad LipouKrmiči2414120.50
42Ondráček Kamil Žďár nad SázavouPohoda team1393939.00
43Jirásek Petr ChotěbořVysočina team1373737.00
43Vlček Petr ČastoloviceBlack Fish team1373737.00
45Horáček Martin Žďár nad Sázavou2353517.50
45Riedl Filip Humpolec1353535.00
47Pišl Jan TřesoviceDream team1343434.00
48Staněk Václav Hradec KrálovéVeteráni1333333.00
49Machatý David JaroměřDream team1323232.00
49Toman Petr Rožmitál pod TřemšínemSkalice3323210.67
51Kopa Stanislav MoravičanyHungerfish team1303030.00
51Riedl Patrik Humpolec1303030.00
53Rambousek Stanislav TřebíčPohoda team1282828.00
54Gančarčík Karel PardubiceVeteráni2262613.00
54Kubát Jiří ÚvalyStředočeši fishing team326268.67
54Stuchlík Jiří Nová Paka2262613.00
57Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team1252525.00
58Molek Petr Plzeň1232323.00
59Doležán Nikola DačiceVysočina team1191919.00
60Pásler Vlastimil Spyta1171717.00
61Hos Martin OtínPohoda team216168.00
62Unzeitig Bohuslav Žďár nad SázavouPohoda team1151515.00
63Musílek Petr ChotěbořVysočina team1121212.00
63Vojtěch Václav MlázoviceJizera 24212126.00
65Šitina Josef Velká Jesenice1111111.00
66Šuchal Adam Markovice1101010.00
67Kubešová Denisa Bolina1999.00
68Kadlec František Zlíč1777.00
69Schwarzová Ivana Rožmitál pod TřemšínemSkalice3331.00
70Bláha Tomáš Rožmitál pod TřemšínemSkalice2221.00
70Juhošová Ivana Rybitví2221.00
72Bartoňková Petra Předměřice nad LabemDream team1111.00
72Hencel Jiří Police nad MetujíFanatik Fishing team1111.00
72Houser Otakar VšechlapyJizera 241111.00
72Izaiasz Petr HoliceMO ČRS Holice1111.00
72Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team1111.00

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.