Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 45 termínů závodů
V minulosti zadáno 8196 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Kraj Středočeský - 01.01.2021 - 31.12.2021



Do tohoto žebříčku se započítává 4 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 70 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Havlíček Stanislav MělníkStředočeši fishing team MAVER1013728328.30
2Dydňanský Roman VrbnoStředočeši fishing team MAVER912920122.33
3Záhora Petr BžanyBezrybky911622625.11
4Hakl Petr VruticeRebels team611012220.33
5Honc Josef RumburkStředočeši fishing team MAVER610711018.33
6Janouch Miroslav Všechlapy610212621.00
7Kočí Josef Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště410110125.25
8Zeman Luboš SemilyJizera 243979732.33
9Turský Jindřich Krchleby89514518.13
10Perout Josef PerštejnBezrybky6858714.50
11Váňa Tomáš ZlosyňRebels team4818120.25
12Chvála Jan SezemiceHungerfish team3787826.00
13Vodičková Kateřina Příbram5768817.60
14Mojžíš Lukáš České Budějovice3727224.00
15Mackura Zdeněk PerninkBezrybky3707023.33
16Charvát Lukáš ČernčiceRebels team3676722.33
17Porazík Jakub Kolešov3636321.00
18Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team2626231.00
19Zahradník Vlastimil PardubiceVeteráni3606020.00
20Porazík Václav KolešovRebels team3575719.00
20Synek Martin ChoceňGold Fish team2575728.50
22Hybner Pavel Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště5566012.00
23Doležán Nikola ChotěbořVysočina team2545427.00
24Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team3535317.67
25Černý Jindřich Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště3505016.67
26Bína Libor Dlouhý Most3484816.00
26Chvála Petr SezemiceHungerfish team3484816.00
26Smítka Radek BolinaStředočeši fishing team MAVER2484824.00
29Izaiasz Petr HoliceMO ČRS Holice2474723.50
30Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 242444422.00
30Tošer Jaroslav Ústrašín3444414.67
32Chválová Lubica SezemiceHungerfish team3414113.67
32Novotná Jaroslava ZámrskTorpedo team2414120.50
32Staněk Václav Hradec KrálovéVeteráni2414120.50
35Klečák Miloslav Onomyšl3404013.33
35Novotná Pavlína ZámrskTorpedo team2404020.00
37Kubát Jiří ÚvalyStředočeši fishing team MAVER1393939.00
38Bertok Milan DubloviceRum team Jindřichův Hradec3383812.67
39Kraus Pavel Jablonec nad Nisou2363618.00
39Novotný Jiří ZámrskTorpedo team2363618.00
41Janíček Jan Kamenice u Jihlavy2343417.00
42Benda Pavel MělníkStředočeši fishing team MAVER1333333.00
43Bareš Vladimír SlepoticeVeteráni1313131.00
43Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team2313115.50
45Blaščík Petr Staré JesenčanyHungerfish team1303030.00
45Novotný Petr ZámrskTorpedo team1303030.00
47Rybenský Roman Němčice2292914.50
48Havrila Michal ml. Jaroměř1262626.00
48Kaminský Jaroslav Frýdštejn326268.67
50Povolný Zdeněk Karlovy VaryKocanda team1232323.00
51Trnka Aleš TřesoviceRybářský ráj Hradec Králové1222222.00
52Vrzák Jaroslav Hostivice421215.25
53Drápal Vlastimil Jindřichův HradecRum team Jindřichův Hradec216168.00
54Bauer František Karlovy VaryKocanda team1141414.00
55Klein Jiří Karlovy VaryKocanda team1131313.00
56Horáček Radim Vlastějovice1888.00
57Vojtěch Václav MlázoviceJizera 241777.00
57Čermák Eliáš Votice-Srbice2773.50
59Franěk Robert TrutnovJizera 241666.00
60Kosztyo Alexander Poděbrady1555.00
61Hencel Jiří Police nad MetujíStarší a neklidní1444.00
62Mrázek Petr Velká HrašticeBobr team Jindřichův Hradec2331.50
63Jón Richard ChlumJizera 242221.00
64Havrila Michal st. Jaroměř1111.00
64Icha Zdeněk Havlíčkův Brod1111.00
64Klement Antonín Chranišov1111.00
64Kondras Přemysl Pardubice1111.00
64Stuchlík Jiří Nová PakaJizera 241111.00
64Vágenknecht Jiří Pardubice1111.00
64Červený Jaroslav Jaroměř1111.00

Copyright © 2013-2021, Rybářské žebříčky, z.s.