Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 180 termínů závodů
V minulosti zadáno 4509 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

 

Výsledky závodů - Kraj Středočeský - 01.01.2017 - 31.12.2017

 

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


DatumMěstoNázevPočet účastníků
16.09.2017Sedmpánypouze 9 z ?9
16.09.2017Nymburk plavanáStředočeská juniorka MAVER23
09.09.2017DománoviceRybářské závody49
08.09.2017Brandýs nad Labem feederMČR feeder102
02.09.2017Sedlčánky feeder KPKP SÚS feeder 26
02.09.2017Prosenická LhotaO Pohár předsedy SÚS127
02.09.2017Sedlčánky feeder divize2. kolo Divize26
02.09.2017Liběchov plavanáKrajský přebor plavaná25
26.08.2017MšenoRybářské závody42
26.08.2017KolešovNoční závody17
26.08.2017Sedlčánky feeder KPKP ÚSMP feeder 30
26.08.2017Sedlčánky feeder divize2. kolo Divize 7
19.08.2017Zdislavice2. prázdninovka19
11.08.2017Kladruby   24 hodin nonstop30
06.08.2017KolešovRybářské závody41
05.08.2017Vlašim přívlačjuniorská liga 5. kolo33
05.08.2017Babice u Říčan   Kapr Cup 201741
29.07.2017SouticeRybářské závody45
21.07.2017Sázava přívlačII. liga LRU skupina -A 2. kolo16
15.07.2017KřeseticeRybářské závody51
15.07.2017NakvasoviceRybářské závody29
07.07.2017Liběchov feederPohár kukajících vlků57
02.07.2017Zdislavice   1. pohárovka19
01.07.2017Bělá pod Bezdězem plavanáKrajský přebor SÚS18
01.07.2017VýžerkyRybářské závody20
01.07.2017Lysá nad Labem přívlačLodní liga26
24.06.2017Ledečko muška2.liga B jaro45
24.06.2017HřebečníkyRybářské závody25
24.06.2017Kladruby mládež U10   Dětské rybářské závody21
24.06.2017Kladruby mládež U15   Dětské rybářské závody15
24.06.2017Liběchov plavaná1.liga 2 kolo49
18.06.2017Brandýs přívlačPohár Labe30
17.06.2017Strakonice muškaO Pohár M.Januse junioři36
17.06.2017Neratovice feeder jedn.2.kolo II. Liga sk A feeder42
17.06.2017NakvasoviceRybářské závody30
16.06.2017Hruškov týmy50 hodin14
10.06.2017RadovesniceRybářské závody44
10.06.2017Sedlčánky plavaná jedn.   Závod krajského přeboru a divize11
10.06.2017Veselá mládežDětské rybářské závody22
10.06.2017Mladá BoleslavO Pohár předsedy MO65
04.06.2017Hubálov mládež   Dětské rybářské závody11
03.06.2017Ml. Boleslav plavaná jedn.II. liga - 2. kolo - B plavaná 45
03.06.2017Bělá pod Bezdězem mládežDětský den se Slonem89
03.06.2017Podlesí mládež mladšíDětské rybářské závody13
03.06.2017Podlesí mládež staršíDětské rybářské závody5
28.05.2017Bakov nad Jizerou mládežDětské rybářské závody22
27.05.2017Benátky nad Jizerou mládežpouze 3 z ?3
27.05.2017Poděbrady plavanáPohár Krále Jiřího z Poděbrad 48
27.05.2017Turskopouze 4 ze 674
27.05.2017Vrbno mládežDětské rybářské závody15
27.05.2017VrbnoVrbenský kapr54
21.05.2017Lysá nad LabemOkrouhlík56
20.05.2017Týnec nad SázavouMládež 16-18 O pohár předsedy SÚs6
20.05.2017Bylany   Rybářské závody21
20.05.2017MěšiceRybářské závody50
20.05.2017Kamenné Žehrovice plavaná ženyMiČR žen jednotlivci11
20.05.2017Zeměchy mládež U12Dětské rybářské závody U1227
20.05.2017Zeměchy mládež U15Dětské rybářské závody19
20.05.2017Rožďalovice HasinaRybářské závody70
20.05.2017Týnec nad Sázavou mládež   O Pohár předsedy SÚS67
14.05.2017KolešovO pohár starosty42
13.05.2017Bělá pod BezdězemZávody pro členy MO38
13.05.2017Brandýs nad Labem   pouze 10 ze 10910
13.05.2017Lužec nad Vltavou mládež   Dětské rybářské závody16
13.05.2017Nouzov   Rybářské závody33
13.05.2017Veselá u Mnichova Hradiště   Rybářské závody79
13.05.2017NakvasoviceRybářské závody44
13.05.2017Lužec nad Vltavou   Rybářské závody49
13.05.2017Neratovice feeder jednotlivci1. kolo Divize/KP SÚS feeder27
13.05.2017Vlašim mládež   Dětské rybářské závody18
06.05.2017Pečky plavaná U15Středočeská juniorka MAVER17
06.05.2017Mladá Boleslav MČR plavanáMeMiČR handicapovaných rybářů 19
06.05.2017Pečky plavaná U20Středočeská juniorka MAVER 2
06.05.2017KněževesRybářské závody43
06.05.2017Stará Boleslav mládežpouze 11 z ?11
06.05.2017Hubálov mládežDětské rybářské závody10
05.05.2017VrbčanyPapaja sranda Cup10
01.05.2017Pečky mládež dívkyDětské rybářské závody12
01.05.2017Pečky mládež U10Dětské rybářské závody16
01.05.2017Pečky mládež U15Dětské rybářské závody14
30.04.2017Rožmitál pod Třemšínem mládežDětské rybářské závody46
30.04.2017Týnec nad Labempouze 3 ze 453
30.04.2017Podlesí u PříbramiRybářské závody41
29.04.2017Kamenné Žehrovice feederPřebor Čech 201745
29.04.2017Lošany   Rybářské závody28
29.04.2017Rožmitál pod Třemšínem   Rybářské závody43
29.04.2017Týnec nad Labem mládežDětské rybářské závody32
29.04.2017Dobrá Voda u BřezniceRybářské závody51
29.04.2017Dymokury ženypouze 5 ze 165
29.04.2017Kladruby   Handicepovaní rybáři36
29.04.2017Šlapanicepouze 15 z ?15
28.04.2017Sedlčánky plavaná jedn.II. liga - 1. kolo - B - plavaná 48
23.04.2017Vlíněves senioři muškaMONFISH Senior BOAT CUP14
22.04.2017KobylníkyJarní závody22
22.04.2017Zeměchy   Kralupský kapr69
22.04.2017Kosova Hora   Kaufmaňák - pouze 10 ze 4610
22.04.2017Hruškov24 hodin nonstop20
22.04.2017PašinkaRybářské závody21
22.04.2017Vlíněves junioři muškaMONFISH Junior BOAT CUP24
22.04.2017Kolínpouze 3 z 893
22.04.2017PříbramO Pohár předsedy46
22.04.2017Poděbrady přívlačjuniorská liga 3. kolo43
21.04.2017Dobrá Voda týmy   Papaja Mustang Cup22
15.04.2017DvorceDvorecké brko49
15.04.2017Bakov nad JizerouRybářské závody42
15.04.2017Dvorce mládež10 z 2110
14.04.2017Starý KolínRybářské závody45
09.04.2017Zdislavice mládež   Dětské rybářské závody19
08.04.2017Rachyně přívlačPohár Rachyně - 5. ročník 52
01.04.2017RachyněNáborový závod přívlač 15-18 let17
01.04.2017RachyněNáborový závod přívlač 10-14 let25
01.04.2017RachyněNáborový závod přívlač 5-9 let11
01.04.2017DymokuryRybářské závody71
01.04.2017Křesetice   Rybářské závody47
25.03.2017ČelákoviceGrádo110
25.03.2017Vrbová LhotaRybářské závody56
25.03.2017Čelákovice mládežGrádo mládež27
25.03.2017Zdislavice   Zdislavický otvírák29
23.03.2017Hruškov70·Qualific∙RCCC 2017 15
19.03.2017PoděbradyPoděbradský duhák 2. ročník40
18.03.2017Vrbová Lhota   FT Fishing CUP juniorská liga 37
04.02.2017PřebozyLov na dírkách16
14.01.2017Vrbová Lhota   Lov na dírkách23

 

 

 


Copyright © 2013-2017, Rybářské žebříčky, z.s.