Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 220 termínů závodů
V minulosti zadáno 5516 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

 

 

Výsledky závodů - Celostátní - 01.01.2018 - 31.12.2018

 

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


DatumMěstoNázevPočet účastníků
24.06.2018Lázně Bohdaneč N   Velká cena spolku Rybářské žebříčky54
23.06.2018Lázně Bohdaneč ženy N   Mistrovství Klubu Rybářské žebříčky6
23.06.2018Lázně Bohdaneč veteráni N   Mistrovství Klubu Rybářské žebříčky17
23.06.2018Lázně Bohdaneč týmy N   Mistrovství Klubu Rybářské žebříčky11
23.06.2018Lázně Bohdaneč mládež N   Mistrovství Klubu Rybářské žebříčky4
17.06.2018Podůlšany mládež NDětské rybářské závody18
17.06.2018Libchavy mládež NDětské rybářské závody15
17.06.2018Mokrovousy NMokrovouský kapřík 256
16.06.2018Humpolec mládež NDětské rybářské závody22
16.06.2018Humpolec N   O stokilové prase91
16.06.2018Odolena Voda mládež NDětské rybářské závody20
16.06.2018Nesuchyně NRybářské závody33
16.06.2018Míčov N   Rybářské závody57
10.06.2018Slatiňany mládež NDětské rybářské závody39
10.06.2018Vítězná u Kocléřova NKS Fish 2.kolo25
09.06.2018Želetava N   Rybářské závody61
09.06.2018Ledeč nad Sázavou NRybářské závody51
09.06.2018Vejprty mládež NDětské rybářské závody13
09.06.2018Šluknov NO pohár předsedy MO21
09.06.2018Vlašim mládež NDětské rybářské závody12
09.06.2018Veselá u MH mládež NDětské rybářské závody35
09.06.2018Olešná mládež U15 NDětské rybářské závody41
09.06.2018Olešná mládež U10 NDětské rybářské závody40
09.06.2018Radotín Npouze 10 z ?10
09.06.2018Třebovice NRybářské závody31
09.06.2018Brandýs nad Orlicí N20. ročník memoriálu Václava Vágnera38
09.06.2018Pšánky mládež NDětské rybářské závody15
09.06.2018Nová Paka mládež U15 NDětské rybářské závody10
09.06.2018Nová Paka mládež U10 NDětské rybářské závody14
09.06.2018Nová Paka NRybářské závody15
09.06.2018Hradec Králové N   Malšovický kapr 201868
09.06.2018Teplá NRybářské závody47
09.06.2018Jenišov mládež NDětské rybářské závody8
09.06.2018Jenišov NBambus Cup24
08.06.2018Hraštice NHraštický Rutilus19
03.06.2018Kolešov u Rakovníka NRybářské závody35
03.06.2018Dobříš mládež NDětské rybářské závody22
03.06.2018Trhová Kamenice NO Pohár vítězů 9.ročník51
03.06.2018Vojice mládež N   Vojický kapřík44
02.06.2018Veselá NRybářské závody50
02.06.2018Studénky NStudýňský červenák32
02.06.2018Mladé Bříště NRybářské závody45
02.06.2018Teplice Npouze 3 z 263
02.06.2018Klášterec nad Ohří N Chomutovský korbel muška32
02.06.2018Chřibská NRybářské závody39
02.06.2018Dobroměřice NRybářské závody30
02.06.2018Příbram NO putovní pohár předsedy MO53
02.06.2018Mladá Boleslav NO pohár předsedy MO69
02.06.2018Křesetice NVabank13
02.06.2018Radotín mládež Npouze 5 z ?5
02.06.2018Lšelín NRybářské závody29
02.06.2018Stéblová NRybářské závody69
02.06.2018Mikulovice NVesnická liga6
02.06.2018Lázně Bohdaneč mládež NBohdanečská vydřička30
02.06.2018Jablonec nad Nisou NRybářské závody26
02.06.2018Vojice N   Vojický kapr64
02.06.2018Rtyně v Podkrkonoší N   Rybářské závody40
02.06.2018Božíčany NRybářské závody28
02.06.2018Pasohlávky N2.liga skupina C plavaná44
02.06.2018Tábor NRybářské závody23
01.06.2018Frýdek-Místek N junioři muška-řeka16
01.06.2018Hradec Králové N 2.liga skupina B plavaná45
27.05.2018Šluknov mládež NŠluknovský pohár36
27.05.2018Lysá nad Labem Npouze 3 z 733
27.05.2018Dobrá Voda mládež NDětské rybářské závody34
27.05.2018Bakov nad Jizerou mládež NDětské rybářské závody37
27.05.2018Zbraslav mládež U15 Npouze 3 z 133
27.05.2018Zbraslav mládež U10 Npouze 3 z 203
27.05.2018Holice N   Rybářské závody50
27.05.2018Náchod NRybářské závody55
26.05.2018Údavy Npouze 5 z ?5
26.05.2018Čihošť NO putovní pohár38
26.05.2018Šluknov NŠluknovský pohár36
26.05.2018Lubenec NZávody dvojic30
26.05.2018Zeměchy mládež U15 NDětské rybářské závody17
26.05.2018Zeměchy mládež NDětské rybářské závody38
26.05.2018Tmaň NRybářské závody46
26.05.2018Sedlčánky N KP a divize ÚSMP13
26.05.2018Nakvasovice NRybářské závody29
26.05.2018Kácov NNoční rybářské závody 10 z 8710
26.05.2018Dobrá Voda u Březnice NRybářské závody35
26.05.2018Praha - Zbraslav Npouze 3 ze 483
26.05.2018Dobřív NRybářské závody19
26.05.2018Blovice mládež NDětské rybářské závody36
26.05.2018Knířov NRybářské závody41
26.05.2018Holice mládež N   Dětské rybářské závody35
26.05.2018Chrastava NRybářské závody29
26.05.2018Vrchlabí NRybářské závody37
26.05.2018Trutnov NPeklo 201859
26.05.2018Přepychy N   Zlatý karas 12.ročník53
26.05.2018Dolní Bukovsko mládež NStrhánka 2018 - Junior Cup30
25.05.2018Milovy NZávody dvojic38
25.05.2018Pardubice N 1.liga - 2.kolo plavaná46
20.05.2018Jemnice N   O Pohár Barchanu60
20.05.2018Slatiňany NRybářské závody76
20.05.2018Česká Třebová mládež NDětské rybářské závody46
19.05.2018Počátky NRybářské závody57
19.05.2018Pacov NPacovský kapr49
19.05.2018Jimramov mládež NJimramovský feeder8
19.05.2018Jimramov NJimramovský feeder34
19.05.2018Jemnice mládež N   Dětské rybářské závody44
19.05.2018Telce NCHY - TEP CUP34
19.05.2018Veselá u MH mládež NDětské rybářské závody23
19.05.2018Rožďalovice NBabínek57
19.05.2018Mšeno NRybářské závody53
19.05.2018Měšice NRybářské závody45
19.05.2018Vrčeň mládež NRybářské závody11
19.05.2018Vrčeň NRybářské závody33
19.05.2018Drozdice N   Rybářské závody49
19.05.2018Česká Třebová NMemoriál J. Pelikána33
19.05.2018Kateřinice mládež NDětské rybářské závody31
19.05.2018Stárkov mládež NBuchťák27
19.05.2018Náchod Babí NRybářské závody28
19.05.2018Leština NLeštinský králík18
19.05.2018Hradec Králové U20 N Hradecká juniorka U204
19.05.2018Hradec Králové U15 N Hradecká juniorka U1511
19.05.2018Hradec Králové N plavaná divize11
19.05.2018Čermná nad Orlicí N   Rybářské závody35
19.05.2018Starý Rybník NRybářské závody24
19.05.2018Pasohlávky N Mušovský pohár plavaná37
19.05.2018Mirovice NRybářské závody48
19.05.2018Ledenice NMEMORIAL JAROSLAVA CUKRA42
17.05.2018Mladá Boleslav N MeMiČR handicapovaných rybářů20
13.05.2018Jiříkov NRybářské závody37
13.05.2018Ptenín NRybářské závody50
13.05.2018Dřenice NRybářské závody38
12.05.2018Lukov N28. Rybářské závody44
12.05.2018Lipnice nad Sázavou NLipnická udice45
12.05.2018Humpolec NHumpolecká 3065
12.05.2018Bystré NRybářské závody27
12.05.2018Velká Černoc NRybářské závody50
12.05.2018Krásná Lípa NRybářské závody43
12.05.2018Řeřichy NRybářské závody61
12.05.2018Poděbrady N Pohár krále Jiřího45
12.05.2018Odolena Voda NRybářské závody49
12.05.2018Bělá pod Bezdězem mládež NO pohár předsedy SÚS104
12.05.2018Březí NRybářské závody21
12.05.2018Drozdice NVesnická liga6
12.05.2018Doksy mládež NDětské rybářské závody9
12.05.2018Doksy NRybářské závody51
12.05.2018Pšánky NRybářské závody71
12.05.2018Hradec Králové U18 NTablet na udici 201814
12.05.2018Hradec Králové mládež NTablet na udici 201860
12.05.2018Luby NRybářské závody43
10.05.2018Sedlčánky NVC krajského ředitelství Policie ČR40
08.05.2018Velké Dvorce NRybářské závody39
08.05.2018Hošťalovice NRybářské závody70
08.05.2018Otovice NRybářské závody33
06.05.2018Nové Město na Moravě mládež NDětské rybářské závody17
06.05.2018Lohenice mládež N   Dětské rybářské závody53
06.05.2018Levínská Olešnice N   Rybářské závody38
06.05.2018Jaroměř mládež NDětské rybářské závody30
06.05.2018Nové Sedlo mládež 2 NDětské rybářské závody16
06.05.2018Nové Sedlo mládež NDětské rybářské závody19
05.05.2018Světlá nad Sázavou mládež NDětské rybářské závody58
05.05.2018Světlá nad Sázavou NRybářské závody75
05.05.2018Nové Město na Moravě NRybářské závody72
05.05.2018Nová Ves u Chotěboře mládež NDětské rybářské závody8
05.05.2018Nová Ves u Chotěboře N   Rybářské závody27
05.05.2018Libčeves NRybářské závody38
05.05.2018Jiříkov N KP 2018 přívlač11
05.05.2018Veselá u Mnichova Hradiště NRybářské závody106
05.05.2018Neratovice N GP feeder101
05.05.2018Kněževes u Rakovníka NRybářské závody37
05.05.2018Kladruby NRybářské závody31
05.05.2018Brandýs nad Labem Npouze 10 z 8110
05.05.2018Alfredov NRybářské závody31
05.05.2018Lohenice NRybářské závody56
05.05.2018Čermná nad Orlicí mládež NDětské rybářské závody70
05.05.2018Budislav - Kamenné Sedliště NRybářské závody59
05.05.2018Velké Poříčí mládež NBagr 12
05.05.2018Velké Poříčí NBagr 120
05.05.2018Jaroměř NTrojice56
05.05.2018Božice NPouze 5 ze 765
05.05.2018Žitná mládež NŽitenský návesák14
05.05.2018Žitná NŽitenský návesák50
05.05.2018Veselí nad Lužnicí NRybářské závody114
04.05.2018Horní Žďár N 1.liga - 1.kolo plavaná48
03.05.2018Skuteč NSkutečská 50 jaro16
01.05.2018Roudnice nad Labem mládež NDětské rybářské závody34
01.05.2018Roudnice nad Labem NRybářské závody34
01.05.2018Klášter u Nepomuku NRybářské závody60
01.05.2018Petrovice mládež NDětské rybářské závody41
01.05.2018Sendražice NRybářské závody40
01.05.2018Loučky NRybářské závody s Pepou a Honzou30
29.04.2018Bělá pod Bezdězem N11. ročník56
29.04.2018Ledce NRybářské závody43
29.04.2018Kostelec nad Orlicí N   Čarodějnická plavaná60
28.04.2018Smolnice NRybářské závody48
28.04.2018Olešná Npouze 10 z ?10
28.04.2018Nakvasovice NRybářské závody39
28.04.2018Milín NO Pohár předsedy SÚS138
28.04.2018Lošany N   pouze 15 z ?15
28.04.2018Svídnice mládež N   Dětské rybářské závody17
28.04.2018Svídnice N   Rybářské závody29
28.04.2018Černá u Bohdanče NBohdanečská vydra70
28.04.2018Brušperk N II. liga "C" - 1. kolo46
28.04.2018Veselí mládež NDětské rybářské závody39
27.04.2018Kamenné Žehrovice N 1.kolo II.LIGY B46
27.04.2018Horní Žďár N II.liga plavaná43
25.04.2018Plzeň NHavelkův bič42
22.04.2018Vlíněves N MONFISH Senior BOAT CUP29
22.04.2018Rožmitál p.Tř. mládež NDětské rybářské závody74
22.04.2018Podlesí u Příbrami NRybářské závody46
22.04.2018Lanškroun mládež NDětské rybářské závody63
22.04.2018Malá Skála mládež NRybářské závody34
22.04.2018Miletín mládež NJordánek11
21.04.2018Žďár nad Sázavou N KP MRS + MAVER24
21.04.2018Humpolec (Hadina) NCejnobraní jaro41
21.04.2018Zlosyň NRybářské závody26
21.04.2018Zeměchy N   Kralupský kapr103
21.04.2018Rožmitál pod Třemšínem NRybářské závody47
21.04.2018Kosova Hora NRybářské závody47
21.04.2018Kolešov u Rakovníka NDejvil Cup 238
21.04.2018Kamenné Žehrovice N Přebor Čech feeder43
21.04.2018Zájezdec NRybářské závody41
21.04.2018Polička NGunki cup přívlač279
21.04.2018Lanškroun Npouze 50 ze 11850
21.04.2018Ostrava začátečníci NPohár Svinovských tůní10
21.04.2018Ostrava mládež NPohár Svinovských tůní29
21.04.2018Ostrava dorost NPohár Svinovských tůní13
21.04.2018Ostrava dívky NPohár Svinovských tůní7
21.04.2018Karviná Nmemoriál bratří Wraniků28
21.04.2018Tůň u Loukova NRybářské závody70
21.04.2018Malá Skála NRybářské závody94
21.04.2018Velká Jesenice N   Rybářské závody39
21.04.2018Třebechovice pod Orebem NRybářské závody69
21.04.2018Miletín NJordánek35
21.04.2018Červený Kostelec Npouze 20 z ?20
21.04.2018Jindřichův Hradec N Nova Domus82
19.04.2018Ostrata NCarp Cup Ostrata IV. 201812
15.04.2018Plzeň mládež NPlzeňský plaváček20
15.04.2018Plzeň dorost NPlzeňský plaváček15
15.04.2018Vítězná u Kocléřova N1. Kolo O putovní pohár KS-Fish 201833
15.04.2018Mokrovousy N   Mokrovouský kapřík 155
14.04.2018Přílepy NVIII. Memoriál Jaroslava Blechy52
14.04.2018Krašovice NRybářské závody87
14.04.2018Skuteč Nmuška, vláčka83
14.04.2018Horní Lipka NMemoriál ing.Michala Konče30
14.04.2018Dřenice NZávody dvojic20
14.04.2018Česká Třebová NCejnobití27
14.04.2018Nová Ves N   Rybářské závody20
14.04.2018Myslín NRybářské závody45
13.04.2018Polička ženy N XXIV. Mistrovství České republiky v muškaření9
13.04.2018Polička muži N XXIV. Mistrovství České republiky v muškaření40
12.04.2018Veselá N přebor ČRS SÚS na položenou16
08.04.2018Plzeň Nplavaná U Jána30
08.04.2018Velký Přelov N   Odlov cejna57
08.04.2018Mokrovousy N   Mokrovouský siven18
07.04.2018Jestřabice NPřívlačové závody Redbass Cup87
07.04.2018Vrbová Lhota N   Rybářské závody55
07.04.2018Dřenice N   Vesnická liga6
07.04.2018Polouvsí NDaiwa Cup48
07.04.2018Chranišov NRybářské závody33
07.04.2018Pasohlávky N Mušovský pohár48
02.04.2018Vestec Nouzín NRybářské závody24
01.04.2018Smilovice NSmilovická vláčka14
01.04.2018Smilovice NSmilovická vláčka7
31.03.2018Telce N   o putovní pohár ředitele Ekostaveb Louny54
31.03.2018Křesetice N   Jarní rybářské závody53
31.03.2018Dymokury N   Rybářské závody68
31.03.2018Čelákovice mládež N   pouze 10 z ?10
31.03.2018Čelákovice N   Grádo75
31.03.2018Polička NCrazy Fish Trout Area Cup199
31.03.2018Vítězná u Kocléřova NDolovná23
30.03.2018Jestřabice N Jarní muškařský maratón50
30.03.2018Štěchovice NPRSOCup 2018 – přívlačový závod z lodí18
30.03.2018Starý Kolín N   Rybářské závody156
30.03.2018Lázně Bohdaneč N   Běloba Cup jaro 201849
30.03.2018Vodňany NJihočeská zimní liga 3.kolo feeder20
25.03.2018Hulvácké Benáky NJarní rybářské závody53
24.03.2018Markovice N   Jarní rybářské závody42
24.03.2018Karviná NPořadatelem zveřejněno pouze 30 ze 4730
17.03.2018Dřenice N   Dřenický duhák34
17.03.2018České Vrbné NJihočeská zimní liga 2.kolo feeder17
04.03.2018Kobylníky NZávody na dírkách37
03.03.2018Otovice NFernet Cup14
10.02.2018Otovice NFernet Cup21
20.01.2018Sedlčánky N   Kabátova zimní liga 2.kolo24
07.01.2018Sendražice N   Zahjovací závody sezony 201832

 

 

 


Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.