Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 72 termínů závodů
V minulosti zadáno 4730 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Archiv termínů 2017

 

 | 2018  | 2017  | 2016  | 2015  | 2014  | 2013  | 


Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 

Listopad 2017
20.11.2017 Pondělí Lázně Toušeň - Středočeský 
Název: WINTER CARP RACE TOUŠEŇ 2017
19.11.2017 Neděle Blížejov - Plzeňský 
Název: TONDACH carp
18.11.2017 Sobota Pardubice - Pardubický 
Název: Labíčko CUP 2017 - Memorial Ády a Míry Doležala
Obsahuje zadaný výsledek
17.11.2017 Pátek Dřenice - Pardubický 
Název: Dřenický Duhák-Dudák POSLEDNÍ ZÁVOD SEZONY
Obsahuje zadaný výsledek
17.11.2017 Pátek Hruškov - Středočeský 
Název: EXTREME HRUŠKOV 2017 50 HODIN
16.11.2017 Čtvrtek Drahanovice - Olomoucký 
Název: 4.ROČNÍK LISTOPADOVÁ EXTRÉMNÍ 72 HODINOVKA
12.11.2017 Neděle Stojice - Pardubický 
Název: STOJICKÁ VLÁČKA
11.11.2017 Sobota Luže - Pardubický 
Název: Košumberská štika
Obsahuje zadaný výsledek
11.11.2017 Sobota Polička - Pardubický 
Název: XII. ročník poháru POLIČSKÝ CANDÁT
Obsahuje zadaný výsledek
11.11.2017 Sobota Jestřabice - ZRUŠENO - Zlínský 
Název: PODZIMNÍ MUŠKAŘSKÝ MARATÓN DVOJIC
11.11.2017 Sobota Předměřice nad Jizerou (Kochánky) - Středočeský 
Název: KOCHÁNECKÁ OUKLEJ-ZÁVOD DVOJIC
11.11.2017 Sobota Otovice u Karlových Varů - Karlovarský 
Název: Rybářské závody na Kocandě
11.11.2017 Sobota Jiříkov - Ústecký 
Název: JIŘÍKOVSKÝ OKOUN 2017
11.11.2017 Sobota Planá nad Lužnicí - Jihočeský 
Název: Jihočeská zimní feeder liga 1. závod
Obsahuje zadaný výsledek
10.11.2017 Pátek Hruškov - Středočeský 
Název: CARP CUP HRUŠKOV 2017 PODZIM 50 HODIN
10.11.2017 Pátek Brandýs nad Labem - Středočeský 
Název: BROWNING BRANDÝS FEEDER MARATON
10.11.2017 Pátek Hustopeče nad Bečvou přívlač - Olomoucký  
Název: Hustopečský pohár
05.11.2017 Neděle Chýšť - OBSAZENO - Pardubický 
Název: Pohár Rybářský dobrodruh
Obsahuje zadaný výsledek
05.11.2017 Neděle Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký 
Název: Závod v přívlači Rapture CUP
Obsahuje zadaný výsledek
04.11.2017 Sobota Ostrava - Nová ves - Moravskoslezský 
Název: Liga Mistrů
04.11.2017 Sobota Květoňov - ZRUŠENO - Jihočeský 
Název: Poslední pohár Květoňov
04.11.2017 Sobota Jestřabice - ZRUŠENO - Zlínský 
Název: Podzimní přívlačové závody dvojic
04.11.2017 Sobota Hejlov přívlač - Vysočina 
Název: PARYS&SAVAGE PIKE CUP - EXKLUZIVNÍ PŘÍVLAČOVÉ ZÁVODY
04.11.2017 Sobota Ostrava - Svinov (MMtalian) - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
04.11.2017 Sobota Ostrava (Radvanice a Bartovice) - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
04.11.2017 Sobota Bylany (Most) - Ústecký 
Název: Podzimní VABANK
Obsahuje zadaný výsledek
04.11.2017 Sobota Sadov - OBSAZENO - Karlovarský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
03.11.2017 Pátek Zdechovice - Pardubický 
Název: PODZIMNÍ PADESÁTKA NA PETROVĚ REVÍRU
Říjen 2017
29.10.2017 Neděle Újezd nad Lesy - Praha 
Název: Rybářské závody
29.10.2017 Neděle Pardubice - přesunuto na 18.11. - Pardubický 
Název: Labíčko CUP 2017 - Memorial Ády a Míry Doležala
28.10.2017 Sobota Újezd nad Lesy - mládež - Praha 
Název: Dětské rybářské závody
28.10.2017 Sobota Polička - Pardubický 
Název: PODZIMNÍ MUŠKA
Obsahuje zadaný výsledek
28.10.2017 Sobota Slapy - lodní liga - Praha 
Název: Lodní liga 4. kolo
28.10.2017 Sobota Přerov feeder - Olomoucký 
Název: Memoriál Vladimíra Králíka feeder
28.10.2017 Sobota Vlašim přívlač - Středočeský 
Název: KOTYHO MEMORIÁL
Obsahuje zadaný výsledek
28.10.2017 Sobota Rataje nad Sázavou - Středočeský 
Název: Mazec Cup XI. ROČNÍK
Obsahuje zadaný výsledek
28.10.2017 Sobota Křesetice - OBSAZENO - Středočeský 
Název: Ukončení sezony Křesetice
Obsahuje zadaný výsledek
28.10.2017 Sobota Štoky - Vysočina 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
28.10.2017 Sobota Božkov přívlač U12 - Středočeský 
Název: Božkovský duhák 2017
28.10.2017 Sobota Božkov přívlač U18 - Středočeský 
Název: Božkovský duhák 2017
28.10.2017 Sobota Moravský Beroun přívlač - Olomoucký 
Název: Rybářské závody
28.10.2017 Sobota Orlová (Vodňora) - Moravskoslezský 
Název: MÁJOVÉ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY
27.10.2017 Pátek Letny - Vysočina 
Název: Poslední Jízda 2017, memoriál Míry Součka
27.10.2017 Pátek Dešná - Vysočina 
Název: LASTIA CUP
Obsahuje zadaný výsledek
27.10.2017 Pátek Drahanovice - Olomoucký 
Název: 4.ROČNÍK PODZIMNÍ 50TIHODINOVKA
27.10.2017 Pátek Jezero Katlov - Středočeský 
Název: Feeder Master Cup
26.10.2017 Čtvrtek Zaječí - Jihomoravský 
Název: 2.ročník CARP CUP ZAJEČÍ 2017 62 hodin
26.10.2017 Čtvrtek Ostrata - Zlínský 
Název: Carp Cup Ostrata 2017
Obsahuje zadaný výsledek
25.10.2017 Středa Chlumec - Ústecký 
Název: Carpmarathon Dělouš 2017 - 5.ročník - 100hodin závodu !!
22.10.2017 Neděle Přelouč přívlač - Pardubický 
Název: Rybářské závody
22.10.2017 Neděle Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký 
Název: 9. ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ - O PUTOVNÍ POHÁR KS-FISH - 4. KOLO
Obsahuje zadaný výsledek
21.10.2017 Sobota Horní Suchá muška - Moravskoslezský 
Název: O pohár Knápek Hooks
21.10.2017 Sobota Poděbrady - Středočeský  
Název: Memoriál J. Možkovského - Poděbradský dravec
Obsahuje zadaný výsledek
21.10.2017 Sobota Mirovice - OBSAZENO - Jihočeský 
Název: Podzimní rybářské závody
21.10.2017 Sobota Pňovany (ú.n. Hracholusky) - přívlač - Plzeňský 
Název: Princ pěti řek 2017
21.10.2017 Sobota Tři Sekery - Karlovarský 
Název: Tradiční podzimní rybářské závody ve Třech Sekerách u Mariánských Lázních
21.10.2017 Sobota Tři Sekery mládež - Karlovarský 
Název: Tradiční podzimní rybářské závody ve Třech Sekerách u Mariánských Lázních
21.10.2017 Sobota Markovice - Pardubický 
Název: Podzimní Markovice 2017
Obsahuje zadaný výsledek
21.10.2017 Sobota Chýšť - ZRUŠENO, pokusím se přeložit na náhradní termín - Pardubický 
Název: Pohár Rybářský dobrodruh
21.10.2017 Sobota Hulvácké Benátky - Moravskoslezský 
Název: Eliminačka „12“
21.10.2017 Sobota Šenov - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
20.10.2017 Pátek Dešná - Jihočeský 
Název: BETAFISH CARP CUP DEŠNÁ 2017
20.10.2017 Pátek Hruškov - Středočeský 
Název: Podzimní Hruškovská 50tka
15.10.2017 Neděle Borek - Středočeský 
Název: 2. Pohoda Carp Cap 2017
15.10.2017 Neděle Oprechtice (Kdyně) - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
14.10.2017 Sobota Pardubice plavaná - Pardubický 
Název: Pohár Pernštejn
Obsahuje zadaný výsledek
14.10.2017 Sobota Polička - přívlač - Pardubický 
Název: XXII. ročník PODZIMNÍ PŘÍVLAČ
Obsahuje zadaný výsledek
14.10.2017 Sobota Rokycany muška - Plzeňský 
Název: Západočeský pohár jun. - Memoriál T. Najdenova
14.10.2017 Sobota Mlékojedy feeder - Středočeský 
Název: 3.kolo II.Liga sk A feeder
Obsahuje zadaný výsledek
14.10.2017 Sobota Mladá Boleslav mládež přívlač U10 - Středočeský 
Název: Jizerský okounek
Obsahuje zadaný výsledek
14.10.2017 Sobota Žabeň - ZRUŠENO - Moravskoslezský 
Název: PODZIMNÍ ZÁVODY NA ROSEDU
14.10.2017 Sobota Krašovice - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
14.10.2017 Sobota Zdislavice - Středočeský 
Název: Závěrečná 2017
14.10.2017 Sobota Dřenice OBSAZENO - Pardubický 
Název: Hungerfish Cup 2. ročník
Obsahuje zadaný výsledek
14.10.2017 Sobota Brušperk - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
14.10.2017 Sobota Činěves - Středočeský 
Název: ČINĚVESKÁ "12"
14.10.2017 Sobota Nedvědice - ženy - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
14.10.2017 Sobota Žďár nad Sázavou feeder - Vysočina 
Název: 2. kolo Krajského přeboru jednotlivců MRS
14.10.2017 Sobota Svatava, Oloví muška - Karlovarský 
Název: ZÁPADOČESKÝ POHÁR JUNIORŮ memoriál Tomáše Najdenova
14.10.2017 Sobota Dolní Břežany - Středočeský 
Název: Dolnobřežanská bělice
Obsahuje zadaný výsledek
14.10.2017 Sobota Zlosyň - Středočeský 
Název: Podzimní závody
Obsahuje zadaný výsledek
14.10.2017 Sobota Mladá Boleslav přívlač U18 - Středočeský 
Název: Jizerský okounek
Obsahuje zadaný výsledek
14.10.2017 Sobota Mladá Boleslav mládež přívlač U14 - Středočeský 
Název: Jizerský okounek
Obsahuje zadaný výsledek
13.10.2017 Pátek Luhačovice - Zlínský 
Název: Podzimní SBS Carp maraton
13.10.2017 Pátek Vrbčany - Středočeský 
Název: Papaja sranda cup
Obsahuje zadaný výsledek
13.10.2017 Pátek Poděbrady - Středočeský 
Název: PODĚBRADSKÁ PADESÁTKA
12.10.2017 Čtvrtek Konice - Čertovy rybníky - ZRUŠENO - Olomoucký 
Název: P.M. Baits Carp Cup ČERTÁKY 2017
12.10.2017 Čtvrtek Zaječí - Jihomoravský 
Název: CARP CUP ZAJEČÍ PODZIM 2017 PĚT NEJ !!!!!
08.10.2017 Neděle Horšovský Týn - koupaliště Podhájí - Plzeňský 
Název: Rybářské závody - Podhájí
08.10.2017 Neděle Bystřice nad Olší - mládež - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
07.10.2017 Sobota Neratovice - Středočeský 
Název: Grand Prix Čech feeder
Obsahuje zadaný výsledek
07.10.2017 Sobota Vrchlabí - Královéhradecký 
Název: XIII. ročník feederových závodů o pohár MO ČRS Vrchlabí z.s.
Obsahuje zadaný výsledek
07.10.2017 Sobota Skuteč - Pardubický 
Název: SKUTEČSKÝ PSTROUŽEK
Obsahuje zadaný výsledek
07.10.2017 Sobota Kochánky - Středočeský 
Název: Kačovský kapr 2017
07.10.2017 Sobota Drahanovice - Olomoucký 
Název: 5.ROČNÍK PODZIMNÍHO KAPŘÍKA
07.10.2017 Sobota Bystřice nad Olší - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
07.10.2017 Sobota Telce (Peruc) - Ústecký 
Název: Rybářské závody o putovní pohár starosty městyse Peruc
Obsahuje zadaný výsledek
07.10.2017 Sobota Vyškov mládež - Jihomoravský 
Název: Zlatá udice 2017
07.10.2017 Sobota Nižbor mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
07.10.2017 Sobota Zdislavice - Středočeský 
Název: Zdislavický šupináč
Obsahuje zadaný výsledek
07.10.2017 Sobota Zdislavice mládež - Středočeský 
Název: Zdislavický šupináč
07.10.2017 Sobota Litětiny - Pardubický 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
06.10.2017 Pátek Červený Kostelec - Královéhradecký 
Název: FMS‹50›CarpCUP 2017
06.10.2017 Pátek Sobáčov - Olomoucký 
Název: Rybářské závody dvojic 55h
06.10.2017 Pátek Letiny - Plzeňský 
Název: LETINY 50 hodin
06.10.2017 Pátek Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký 
Název: Kaprobraní 2017 závod dvojic v lovu kaprů na boilie a pelety.
06.10.2017 Pátek Dobrá voda Luh u Milína Carp secret - Středočeský 
Název: 50 HODIN PAPAJA MUSTANG CUP
Obsahuje zadaný výsledek
06.10.2017 Pátek Dobrá voda Luh u Milína Carp B - Středočeský 
Název: 50 HODIN PAPAJA MUSTANG CUP
Obsahuje zadaný výsledek
06.10.2017 Pátek Dobrá voda Luh u Milína Carp secret - Středočeský 
Název: 50 HODIN PAPAJA MUSTANG CUP
05.10.2017 Čtvrtek Hadina (Humpolec) - Vysočina 
Název: CARP CUP HADINA 2017 + premie
05.10.2017 Čtvrtek Tři studně - Sykovec - Vysočina 
Název: L&M Baits Cup Sykovec 2017
05.10.2017 Čtvrtek Hodkov - Středočeský 
Název: Hodkovská 70
05.10.2017 Čtvrtek Polouvsí - Moravskoslezský 
Název: kaprové závody 72hodin
04.10.2017 Středa Kostelec nad Labem - Středočeský 
Název: Jet Fish Carp marathon Labe – podzim 2017
01.10.2017 Neděle Holýšov - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
01.10.2017 Neděle Mohelnice mládež - Olomoucký 
Název: Dětské rybářské závody
01.10.2017 Neděle Polouvsí - mládež - Moravskoslezský 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
01.10.2017 Neděle Kladruby - mládež 0-10 let - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
01.10.2017 Neděle Jablunkov (Návsí) - mládež - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
01.10.2017 Neděle Dražíč mládež - Jihočeský 
Název: Dětské rybářské závody
01.10.2017 Neděle Nové Město na Moravě mládež - Vysočina 
Název: Dětské rybářské závody
01.10.2017 Neděle Kameničky - Pardubický 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
01.10.2017 Neděle Kladruby - mládež 11-15let - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
Září 2017
30.09.2017 Sobota Mělník - Ústecký 
Název: Pohár kněžny Ludmily - 22. ročník
Obsahuje zadaný výsledek
30.09.2017 Sobota Libkov - Plzeňský 
Název: 19. ročník závodu Úslavského poháru
Obsahuje zadaný výsledek
30.09.2017 Sobota Polička přívlač - Pardubický 
Název: VII. ročník VÁCLAVSKÁ TROFEJ
Obsahuje zadaný výsledek
30.09.2017 Sobota Poděbrady - lodní liga - Středočeský 
Název: Lodní liga 3. kolo
30.09.2017 Sobota Domanín feeder - Jihočeský 
Název: 4.kolo 1. LIGA feeder
Obsahuje zadaný výsledek
30.09.2017 Sobota Mohelnice - Olomoucký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
30.09.2017 Sobota Loket - Karlovarský 
Název: Podzimní kaprařské závody
30.09.2017 Sobota Ostrava - Svinov (MMtalian) - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
30.09.2017 Sobota Choteč - Pardubický 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
30.09.2017 Sobota Loučky - Karlovarský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
30.09.2017 Sobota Cizkrajov - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
30.09.2017 Sobota Chýnov přívlač - Jihočeský 
Název: Rybářské závody přívlač
30.09.2017 Sobota Litovel - Olomoucký 
Název: Rybářské závody
30.09.2017 Sobota Polouvsí - Moravskoslezský 
Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY V LOVU RYB UDICÍ S OČKY
Obsahuje zadaný výsledek
30.09.2017 Sobota Kladruby - Středočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
30.09.2017 Sobota Mozolov - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
30.09.2017 Sobota Jablunkov (Návsí) - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
30.09.2017 Sobota Senomaty - Středočeský 
Název: Senomatský kapr
Obsahuje zadaný výsledek
30.09.2017 Sobota Stará Ves nad Ondřejnicí mládež - Moravskoslezský 
Název: o Zatou šupinu mikroregionu povodí Ondřejnice
30.09.2017 Sobota Ostrava - Nová Ves - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
30.09.2017 Sobota Dražíč - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
30.09.2017 Sobota Nové Město na Moravě - Vysočina 
Název: KOUPALIŠTĚ 2017
Obsahuje zadaný výsledek
30.09.2017 Sobota Tichá - Moravskoslezský 
Název: PODZIMNÍ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY
30.09.2017 Sobota Hlinsko mládež - Pardubický 
Název: Dětské rybářské závody
30.09.2017 Sobota Hlincova Hora (Mrhal) - Jihočeský 
Název: Rybářské závody memorial Petra Čejky 4.ročník
30.09.2017 Sobota Kněževes (Závlaha) - Středočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
30.09.2017 Sobota Slavičín - Zlínský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
30.09.2017 Sobota Jarošov nad Nežárkou - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
30.09.2017 Sobota Horní Planá přívlač - Jihočeský 
Název: Mistrovství Horní Plané
30.09.2017 Sobota Blížejov - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
30.09.2017 Sobota Polička muška - Pardubický 
Název: VII. ročník VÁCLAVSKÁ TROFEJ
Obsahuje zadaný výsledek
30.09.2017 Sobota Kloužovice - Jihočeský 
Název: Přívlačový závod
Obsahuje zadaný výsledek
29.09.2017 Pátek Moravský Beroun - Olomoucký 
Název: 50 hodinové závody
29.09.2017 Pátek Křížkový Újezdec - Středočeský 
Název: Rybářské závody dvojic
28.09.2017 Čtvrtek Božejov - Vysočina 
Název: Božejov cup 72 hod
Obsahuje zadaný výsledek
28.09.2017 Čtvrtek Štěchovice (Buš) - Středočeský 
Název: IX.ročník Memoriálu V.Hladíka
28.09.2017 Čtvrtek Lejšovka "Pohár šampionů" - Královéhradecký 
Název: Champions CUP (Pohár šampionů)
Obsahuje zadaný výsledek
28.09.2017 Čtvrtek Květoňov muška - Jihočeský 
Název: Svatováclavský pohár
28.09.2017 Čtvrtek Planá nad Lužnicí mládež feeder - Jihočeský 
Název: Dětský náborový závod feeder
28.09.2017 Čtvrtek Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký 
Název: O pohár děkana Královédvorského a O pohár starosty obce Vítězná
Obsahuje zadaný výsledek
28.09.2017 Čtvrtek Potštát - Olomoucký 
Název: POTŠTÁTSKÁ ČTYŘIADVACETIHODINOVKA
28.09.2017 Čtvrtek České Budějovice - Jihočeský 
Název: memoriál Miroslava Erharta
Obsahuje zadaný výsledek
28.09.2017 Čtvrtek Horka u Chrudimi - Pardubický 
Název: Horecky kapřik
28.09.2017 Čtvrtek Ledce - Plzeňský 
Název: PODZIMNÍ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY
Obsahuje zadaný výsledek
28.09.2017 Čtvrtek Planá nad Lužnicí mládež - Jihočeský 
Název: Dětské rybářské závody
28.09.2017 Čtvrtek Slavičín mládež - Zlínský 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
28.09.2017 Čtvrtek Sloupečník mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
28.09.2017 Čtvrtek Trhový Štěpánov mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody-obsazeno
Obsahuje zadaný výsledek
27.09.2017 Středa Poděbrady - Středočeský 
Název: Poděbradský kaprmaraton 2017
24.09.2017 Neděle Slatiňany - Kunčí - Pardubický 
Název: Podzimní rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
24.09.2017 Neděle Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký 
Název: O putovní pohár KS-FISH Jaroměř 3.kolo
Obsahuje zadaný výsledek
24.09.2017 Neděle Grunty u Brna - Jihomoravský 
Název: 10.ROČNÍK BS CUP GRUNTY U BRNA
24.09.2017 Neděle Plzeň mládež feeder - Plzeňský 
Název: Krajský přebor mládeže ve feederu
24.09.2017 Neděle Ptenín - Plzeňský 
Název: Rybářské závody Ptenín
Obsahuje zadaný výsledek
23.09.2017 Sobota Měřín - Vysočina 
Název: 3.kolo AWA-S CUP 2017 feeder
Obsahuje zadaný výsledek
23.09.2017 Sobota Rataje nad Sázavou feeder - Středočeský 
Název: Šternberský Feeder CUP feeder
Obsahuje zadaný výsledek
23.09.2017 Sobota Herálec - Vysočina 
Název: 3.ročník závodů v lovu pstruhů a okounů
Obsahuje zadaný výsledek
23.09.2017 Sobota Loučovice mládež - Jihočeský 
Název: dětské rybářské závody
23.09.2017 Sobota Pávov - Vysočina 
Název: PODZIMNÍ DUBÁK 2017 24 hodinový závod dvojic
Obsahuje zadaný výsledek
23.09.2017 Sobota Trhová Kamenice - Pardubický 
Název: Podzimní rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
23.09.2017 Sobota Holubov - Jihočeský 
Název: Rybářské závody - II.memoriál Josefa HURDY
23.09.2017 Sobota Močerady - Plzeňský 
Název: 5.ročník rybářských závodů
23.09.2017 Sobota Tůň u Loukova - Středočeský 
Název: Podzimní rybářské závody
23.09.2017 Sobota Tůň u Loukova - mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
23.09.2017 Sobota Rajhrad muška - Jihomoravský 
Název: I. liga, podzim
Obsahuje zadaný výsledek
23.09.2017 Sobota Drozdice - Pardubický 
Název: Memoriál Honzy Švandy 4.ročník
Obsahuje zadaný výsledek
23.09.2017 Sobota Žitná - Jihočeský 
Název: Žitenský návesák
23.09.2017 Sobota Žitná mládež - Jihočeský 
Název: Žitenský návesák
23.09.2017 Sobota Jaroměř - Královéhradecký 
Název: O posvícenskou husu
Obsahuje zadaný výsledek
23.09.2017 Sobota Strachovice (Dívčice) - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
23.09.2017 Sobota Choceň (Peliny) - Pardubický 
Název: O pohár starosty města
23.09.2017 Sobota Otovice u Karlových Varů - Karlovarský 
Název: Rybářské závody na Kocandě
Obsahuje zadaný výsledek
23.09.2017 Sobota Dražice - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
23.09.2017 Sobota Dražice - mládež - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
23.09.2017 Sobota Vrčeň - Plzeňský 
Název: Soutěž v chytání ryb
Obsahuje zadaný výsledek
23.09.2017 Sobota Vrčeň mládež - Plzeňský 
Název: Soutěž v chytání ryb
23.09.2017 Sobota Moravský Beroun - Olomoucký 
Název: Rybářské závody
23.09.2017 Sobota Hostinné - mládež - Královéhradecký 
Název: Dětské rybářské závody
23.09.2017 Sobota Plzeň feeder - Plzeňský 
Název: PLZEŇSKÝ FEEDERCUP
Obsahuje zadaný výsledek
23.09.2017 Sobota Litultovice - Moravskoslezský 
Název: 3. podzimní rybářský maraton
23.09.2017 Sobota Slaný mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
23.09.2017 Sobota Čerčany mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
23.09.2017 Sobota Ovčáry - Středočeský 
Název: Rybářské závody
23.09.2017 Sobota Litovel mládež - Olomoucký 
Název: Dětské rybářské závody
23.09.2017 Sobota Hranice na Moravě - Olomoucký 
Název: II. liga "B", podzim
23.09.2017 Sobota Pavlov - Jihomoravský 
Název: II. liga "C" - 4. kolo
Obsahuje zadaný výsledek
23.09.2017 Sobota Mělník - Ústecký 
Název: II. liga - 4. kolo - B - COLMIC
Obsahuje zadaný výsledek
23.09.2017 Sobota Hracholusky plavaná - Plzeňský 
Název: II. liga - 4. kolo - A
Obsahuje zadaný výsledek
23.09.2017 Sobota Chýnov přívlač - Jihočeský 
Název: Chýnovská vydra
Obsahuje zadaný výsledek
22.09.2017 Pátek Letny - Vysočina 
Název: PUNK CARP TOUR, Pátá jízda 2017
22.09.2017 Pátek Dešná - Jihočeský 
Název: 2.PODZIMNÍ HULÍN CUP ,,50,, O PUTOVNÍ POHÁR
22.09.2017 Pátek Přáslavice - Olomoucký 
Název: Hard carp weekend 2017
22.09.2017 Pátek Řečice mládež - Jihočeský 
Název: Dětské rybářské závody
21.09.2017 Čtvrtek Ostrava - Nová ves - Moravskoslezský 
Název: Podzimní benátský blinker
20.09.2017 Středa Borek - Středočeský 
Název: II. CARP MARATON BOREK
17.09.2017 Neděle Dřenice - - Pardubický 
Název: Rybářské závody 3.VOLNÁ MÍSTA.
Obsahuje zadaný výsledek
17.09.2017 Neděle Zdislavice mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody O pohár starosty
Obsahuje zadaný výsledek
17.09.2017 Neděle Nový Hrozenkov mládež - Zlínský 
Název: Dětské rybářské závody
16.09.2017 Sobota Štětí plavaná - Ústecký 
Název: Štětský pohár
16.09.2017 Sobota Šumperk - Olomoucký 
Název: I liga - 4. kolo
Obsahuje zadaný výsledek
16.09.2017 Sobota Humpolec - Vysočina 
Název: Humpolecké cejnobraní - podzimní kolo
Obsahuje zadaný výsledek
16.09.2017 Sobota Luhačovice mládež - Zlínský 
Název: Dětské rybářské závody
16.09.2017 Sobota Sobáčov - Olomoucký 
Název: Rybářské závody
16.09.2017 Sobota Ostrava - Nová ves - Moravskoslezský 
Název: Podzimní kaprový závod
16.09.2017 Sobota Nymburk - Středočeský 
Název: Středočeská juniorka - podzimní kolo
Obsahuje zadaný výsledek
16.09.2017 Sobota Rožmberský pohár muška - Jihočeský 
Název:
Obsahuje zadaný výsledek
16.09.2017 Sobota Ledečko - Středočeský 
Název: Čtyřboj 2 0 1 7 závod rybářské všestrannosti
16.09.2017 Sobota Třebíč - Vysočina 
Název: Podzimní košíček dvojic feeder
Obsahuje zadaný výsledek
16.09.2017 Sobota Dolní Bukovsko - Jihočeský 
Název: OPEN TOUR feeder
16.09.2017 Sobota Mladá Boleslav - Středočeský 
Název: II.liga sk A 3.kolo přívlač
Obsahuje zadaný výsledek
16.09.2017 Sobota Letiny - ZRUŠENO - Plzeňský 
Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY LETINY - obsazenost 13/32
16.09.2017 Sobota Darkovice - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
16.09.2017 Sobota Obědovice - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody U Vavřince
Obsahuje zadaný výsledek
16.09.2017 Sobota České Budějovice - ZRUŠENO - Jihočeský 
Název: feederové rybářské závody
16.09.2017 Sobota Strachovice (Dívčice) - přeloženo na 23.9. - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
16.09.2017 Sobota Milovy - Vysočina 
Název: Rybářské závody
16.09.2017 Sobota Jetenovice - Plzeňský 
Název: 4. ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ
16.09.2017 Sobota Chuchel mládež - Pardubický 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
16.09.2017 Sobota Ostrava - Svinov (MMtalian) - ZRUŠENO - Moravskoslezský 
Název: rybářské závody dvojic
16.09.2017 Sobota Nový Hrozenkov - Zlínský 
Název: XVIII. rybářské závody v lovu ryb udicí
16.09.2017 Sobota Ostrata - Zlínský 
Název: Kaprové závody 24 hod
16.09.2017 Sobota Horažďovice - Plzeňský 
Název: Horažďovický pohár
16.09.2017 Sobota Borovany - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
16.09.2017 Sobota Štoky - Vysočina 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
16.09.2017 Sobota Obříství mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
16.09.2017 Sobota Bezdružice - Plzeňský 
Název:
16.09.2017 Sobota Dolní Benešov - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
16.09.2017 Sobota Myslín - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
16.09.2017 Sobota Bylany (Most) - Ústecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
16.09.2017 Sobota Vatín - Vysočina 
Název: POUŤOVÉ ZÁVODY RYBÁŘŮ OBCE VATÍN
16.09.2017 Sobota Vatín mládež - Vysočina 
Název: POUŤOVÉ ZÁVODY RYBÁŘŮ OBCE VATÍN
16.09.2017 Sobota Svratouch - Pardubický 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
16.09.2017 Sobota Březůvky ženy - Zlínský 
Název: 3. ročník memoriálu Viléma Mojžíše
Obsahuje zadaný výsledek
16.09.2017 Sobota Olbramovice - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
16.09.2017 Sobota Blížejov - Plzeňský 
Název: Memoriál Jardy Sekereše
16.09.2017 Sobota Řeřichy - Středočeský 
Název: Řeřišský kapr
16.09.2017 Sobota Zbilidy - Vysočina 
Název: ZMordovaný kapr III
16.09.2017 Sobota Sedmpány - Středočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
16.09.2017 Sobota Bohušovice nad Ohří - Ústecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
16.09.2017 Sobota Praha přívlač - Středočeský 
Název: Extraliga přívlač 3.kolo
Obsahuje zadaný výsledek
16.09.2017 Sobota Butov - Plzeňský 
Název: 14.rybářské klání Butov 2017 - výsledky
Obsahuje zadaný výsledek
15.09.2017 Pátek Hracholusky - Plzeňský 
Název: Jackson TROPHY 2017 - II
15.09.2017 Pátek Zdechovice - Pardubický 
Název: Rybářské závody
15.09.2017 Pátek Božice - Jihomoravský 
Název: Božická kaprařská Padesátka 2017
15.09.2017 Pátek Machač (Stéblová) - Pardubický 
Název: MACHAČ CARP CUP 2017 - 2.ROČNÍK
14.09.2017 Čtvrtek Jestřabice - Zlínský 
Název: 1. ročník L&M Baits cup Jestřabice 2017
14.09.2017 Čtvrtek Sedlčánky ženy - Středočeský 
Název: GIRLS CUP LABE 2017 v položené
10.09.2017 Neděle Lejšovka - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody Lejšovka
Obsahuje zadaný výsledek
10.09.2017 Neděle Břeclav - mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
10.09.2017 Neděle Týniště nad Orlicí - mládež kat. starší - Královéhradecký 
Název: O pohár řeky Orlice
Obsahuje zadaný výsledek
10.09.2017 Neděle Týniště nad Orlicí - mládež kat. s pomocí - Královéhradecký 
Název: O pohár řeky Orlice
Obsahuje zadaný výsledek
10.09.2017 Neděle Humpolec mládež - Vysočina 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
10.09.2017 Neděle Letonice mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
09.09.2017 Sobota Žamberk mládež - Pardubický 
Název: Dětské rybářské závody
09.09.2017 Sobota Žamberk - Pardubický 
Název: Rybářské závody
09.09.2017 Sobota Všenory plavaná - Středočeský 
Název: II. liga - 3. kolo - A
09.09.2017 Sobota Štětí - Ústecký 
Název: II. liga - 3. kolo - B - COLMIC
09.09.2017 Sobota Přerov plavaná - Olomoucký 
Název: II. liga - 3. kolo - C
Obsahuje zadaný výsledek
09.09.2017 Sobota Dolní Lysečiny - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody
09.09.2017 Sobota Luhačovice - Zlínský 
Název: Podzimní rybářské závody
09.09.2017 Sobota Kvasice - mládež - Zlínský 
Název: Dětské rybářské závody
09.09.2017 Sobota Bezděkov - Plzeňský 
Název: 19. ročník závodu Úslavského poháru
Obsahuje zadaný výsledek
09.09.2017 Sobota Napajedla - Spytihněv - Zlínský 
Název: Noční rybářské závody v lovu dravců
09.09.2017 Sobota Ostřešany - Pardubický 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
09.09.2017 Sobota Libčeves - Ústecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
09.09.2017 Sobota Brandýs nad Labem - Středočeský 
Název: MiČR feeder
09.09.2017 Sobota Šluknov - mládež - Ústecký 
Název: O pohár předsedy SÚS ÚL
09.09.2017 Sobota Chrastava mládež - Liberecký 
Název: Dětské rybářské závody
09.09.2017 Sobota Břeclav - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
09.09.2017 Sobota Měřín - Vysočina 
Název: Měřínský kapr
09.09.2017 Sobota Hostákov - Vysočina 
Název: 4. ročník hostákovské sele
09.09.2017 Sobota Týniště nad Orlicí - Královéhradecký 
Název: O pohár řeky Orlice
Obsahuje zadaný výsledek
09.09.2017 Sobota Velká Jesenice - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
09.09.2017 Sobota Veselá - Vysočina 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
09.09.2017 Sobota Koloveč - Plzeňský 
Název: Podzimní rybářské závody
09.09.2017 Sobota Dolní Metelsko - Plzeňský 
Název: rybářské závody o prase
09.09.2017 Sobota Kvasiny - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody
09.09.2017 Sobota Potštát mládež - Olomoucký 
Název: Hastrmanův škrpál 2017
09.09.2017 Sobota Dománovice - Středočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
09.09.2017 Sobota Zámrsk - na Prváku - Pardubický 
Název: Závody dospělých na Prváku v Zámrsku
09.09.2017 Sobota Vrchlabí - Královéhradecký 
Název: tradiční „POSLEDNÍ NAHOZENÍ „
Obsahuje zadaný výsledek
09.09.2017 Sobota Šenov u Nového Jičína mládež - Moravskoslezský 
Název: Dětské rybářské závody
09.09.2017 Sobota Mladá Boleslav - mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
09.09.2017 Sobota Svitavy - senioři - Pardubický 
Název: Rybářské závody seniorů
09.09.2017 Sobota Kravsko mládež - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
09.09.2017 Sobota Trutnov (Dolce) - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
09.09.2017 Sobota Písek přívlač U14 - Jihočeský 
Název: MMiČR dětí a mládeže
Obsahuje zadaný výsledek
09.09.2017 Sobota Písek přívlač U18 - Jihočeský 
Název: MMiČR dětí a mládeže
Obsahuje zadaný výsledek
09.09.2017 Sobota Smolnice - Ústecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
08.09.2017 Pátek Luže (Voletice) - Pardubický 
Název: Voletická padesátka
08.09.2017 Pátek Svratka - Vysočina 
Název: 46. Mezinárodní muškařské závody - Svratecký lipan
08.09.2017 Pátek Bohušice - Vysočina 
Název: Dafishing – Lastia cup Bohušice 2017
Obsahuje zadaný výsledek
08.09.2017 Pátek Brandýs nad Labem - Středočeský 
Název: MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY LRU FEEDER
Obsahuje zadaný výsledek
08.09.2017 Pátek Mělice přívlač - Pardubický 
Název: II. liga sk. B 3. kolo
Obsahuje zadaný výsledek
07.09.2017 Čtvrtek Velký Přelov - Královéhradecký 
Název: Mutan CUP 3 - 72 hodin
07.09.2017 Čtvrtek Sykovec (Tři studně) - ZRUŠENO - Vysočina 
Název:
07.09.2017 Čtvrtek Letny - Vysočina 
Název: BIG CARP LETNY BORABAITS 2017
Obsahuje zadaný výsledek
07.09.2017 Čtvrtek Chlumec nad Cidlinou - Královéhradecký 
Název: 52 hodin nonstop
07.09.2017 Čtvrtek Frýdek-Místek muška - Moravskoslezský 
Název: Velká cena Severní Moravy juniorů
Obsahuje zadaný výsledek
03.09.2017 Neděle Podůlšany veteráni - Pardubický 
Název: Mistrovství Klubu veteráni
Obsahuje zadaný výsledek
03.09.2017 Neděle Podůlšany - ženy - Pardubický 
Název: Mistrovství Klubu ženy
Obsahuje zadaný výsledek
03.09.2017 Neděle Podůlšany mládež - Pardubický 
Název: Mistrovství Klubu mládež
Obsahuje zadaný výsledek
03.09.2017 Neděle Měřín - mládež - Vysočina 
Název: Dětské rybářské závody
03.09.2017 Neděle Žirovnice mládež - Vysočina 
Název: Dětské rybářské závody
03.09.2017 Neděle Bystřice nad Úhlavou - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
03.09.2017 Neděle Kravsko - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
02.09.2017 Sobota Kostelany nad Moravou - mládež - Zlínský 
Název: Dětské rybářské závody
02.09.2017 Sobota Pňovany plavaná - Plzeňský 
Název: Rive CUP
Obsahuje zadaný výsledek
02.09.2017 Sobota Nymburk - Středočeský 
Název: Středočeská juniorka
02.09.2017 Sobota Humpolec - Vysočina 
Název: Humpolecká třicítka
Obsahuje zadaný výsledek
02.09.2017 Sobota Dolní Lysečiny - mládež - Královéhradecký 
Název: Dětské rybářské závody
02.09.2017 Sobota Luže (Voletice) - Pardubický 
Název: Rybářské závody dvojic
02.09.2017 Sobota Letiny - Plzeňský 
Název: 19. ročník závodu Úslavského poháru
Obsahuje zadaný výsledek
02.09.2017 Sobota Kvasice - Zlínský 
Název: Rybářské závody
02.09.2017 Sobota Svitavy - senioři - přeloženo na 9.9. - Pardubický 
Název: Rybářské závody seniorů
02.09.2017 Sobota Hrochův Týnec - Pardubický 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
02.09.2017 Sobota Hrochův Týnec - mládež - Pardubický 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
02.09.2017 Sobota Hosty mládež - Jihočeský 
Název: Dětské rybářské závody
02.09.2017 Sobota Prosenická Lhota - Středočeský 
Název: O pohár předsedy ČRS Středočeského územního svazu
Obsahuje zadaný výsledek
02.09.2017 Sobota Litoměřice - Ústecký 
Název: 2.kolo Divize/KP SvÚS feeder
02.09.2017 Sobota Pasohlávky feeder - Jihomoravský 
Název: 3.kolo II.Liga sk B feeder
Obsahuje zadaný výsledek
02.09.2017 Sobota Sedlčánky feeder divize - Středočeský 
Název: 2. kolo Divize
Obsahuje zadaný výsledek
02.09.2017 Sobota Český Šternberk - Středočeský 
Název: centrální divize A
02.09.2017 Sobota Velký Osek mládež - Středočeský 
Název: dětské závody o pohár starosty Velkého Oseka
02.09.2017 Sobota Božice - Jihomoravský 
Název: Božický kaprařský maraton 25 hod.
02.09.2017 Sobota Bystřice nad Pernštejnem ,mládež - Vysočina 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
02.09.2017 Sobota Bystřice nad Pernštejnem - Vysočina 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
02.09.2017 Sobota Kfely - Karlovarský 
Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY DVOJIC KFELY 6.ROČNÍK
02.09.2017 Sobota Miletín (Jordánek) - Královéhradecký 
Název: 1. ročník 24hodinovky
Obsahuje zadaný výsledek
02.09.2017 Sobota Drozdice - Pardubický 
Název: Rybářské závody žen 9.ročník
Obsahuje zadaný výsledek
02.09.2017 Sobota Kondrac - Středočeský 
Název: Rybářské závody
02.09.2017 Sobota Litultovice - Moravskoslezský 
Název: Noční rybářské závody
02.09.2017 Sobota Bernartice - Středočeský 
Název: Rybářské závody
02.09.2017 Sobota Plánice mládež - Plzeňský 
Název: Dětské rybářské závody
02.09.2017 Sobota Čečkovice - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
02.09.2017 Sobota Sedlčánky feeder KP - Středočeský 
Název: KP SÚS feeder
Obsahuje zadaný výsledek
02.09.2017 Sobota Liběchov plavaná KP - Středočeský 
Název: Krajský přebor
Obsahuje zadaný výsledek
02.09.2017 Sobota Vsetín muška týmy - Zlínský 
Název: Krajská divize týmy
Obsahuje zadaný výsledek
02.09.2017 Sobota Nová Včelnice plavaná KP - Jihočeský 
Název: Krajský přebor
Obsahuje zadaný výsledek
01.09.2017 Pátek Červený Kostelec - Královéhradecký 
Název: MEMORIÁL VLASTIMILA VONDRY
01.09.2017 Pátek Sobáčov - Olomoucký 
Název: Sobáčovský candát 24h
01.09.2017 Pátek Liběchov plavaná - Středočeský 
Název: Krajský přebor
01.09.2017 Pátek Chabařovice - Ústecký 
Název: 4. ročník carpmaratonu Liščí jezero
Srpen 2017
31.08.2017 Čtvrtek Skuteč - Vodní nádrž Štěpánov - Pardubický 
Název: Skutečská padesátka
31.08.2017 Čtvrtek Jestřabice - Zlínský 
Název: Jestřabice & Domino sport bar cup 2017
Obsahuje zadaný výsledek
31.08.2017 Čtvrtek Leština u Strmilova - Jihočeský 
Název: LEŠTINSKÁ PADESÁTKA
30.08.2017 Středa Pelhřimov - Vysočina 
Název: HEJLOVSKÁ KOMBINACE
27.08.2017 Neděle Libotenice mládež - Ústecký 
Název: Dětské rybářské závody
27.08.2017 Neděle Sendražice - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
27.08.2017 Neděle Červený Kostelec mládež - Královéhradecký 
Název: Dětské rybářské závody
26.08.2017 Sobota Přerov plavaná - Olomoucký 
Název: Preston CUP
Obsahuje zadaný výsledek
26.08.2017 Sobota Kostelec nad Orlicí - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
26.08.2017 Sobota Dřenice - ženy - Pardubický 
Název: Rybářské závody žen
Obsahuje zadaný výsledek
26.08.2017 Sobota Mšeno - Středočeský 
Název: Podzimní rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
26.08.2017 Sobota Třeboň - Jihočeský 
Název: "TŘEBOŇSKÝ KAPR"
Obsahuje zadaný výsledek
26.08.2017 Sobota Nový Dvůr feeder divize - Jihočeský 
Název: 2.kolo Divize JÚS
26.08.2017 Sobota Brno - Jihomoravský 
Název: 2.kolo AWA-S CUP 2017 feeder
Obsahuje zadaný výsledek
26.08.2017 Sobota Sedlčánky feeder - Středočeský 
Název: 2. kolo Divize / KP ÚSMP feeder
Obsahuje zadaný výsledek
26.08.2017 Sobota Tuhaň - Středočeský 
Název: Noční rybářské závody
26.08.2017 Sobota Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký 
Název: Závod neznámých dvojic(akce pouze pro členy RSK KS FISH)
26.08.2017 Sobota Olešnice na Moravě - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
26.08.2017 Sobota Ledeč nad Sázavou mládež - Vysočina 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
26.08.2017 Sobota Moravský Krumlov - Jihomoravský 
Název: Krumlovská čtyřiadvacítka
26.08.2017 Sobota Dobroměřice - Ústecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
26.08.2017 Sobota Křetín mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
26.08.2017 Sobota Letkovice - mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
26.08.2017 Sobota Sendražice - Hradec Králové dvojboj ryby-šipky - Královéhradecký 
Název: Rybářsko - šipkařský dvojboj
Obsahuje zadaný výsledek
26.08.2017 Sobota Mlékojedy - Ústecký 
Název: Tradiční rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
26.08.2017 Sobota Broumov - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
26.08.2017 Sobota Broumov mládež - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody
26.08.2017 Sobota Trstěnice - Karlovarský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
26.08.2017 Sobota Trstěnice mládež - Karlovarský 
Název: Rybářské závody
26.08.2017 Sobota Březí u Meclova - Plzeňský 
Název: Prázdninový výlov udicí
Obsahuje zadaný výsledek
26.08.2017 Sobota Jindřichův Hradec mládež - Jihočeský 
Název: Dětské rybářské závody
26.08.2017 Sobota Kolešov u Rakovníka - Středočeský 
Název: O pohár starosty-NOČNÍ ZÁVOD
Obsahuje zadaný výsledek
26.08.2017 Sobota Lodín mládež - Královéhradecký 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
26.08.2017 Sobota Hulvácké Benátky - Moravskoslezský 
Název: Rybářský Retro festival
26.08.2017 Sobota Plzeň - Plzeňský 
Název: Plavaná u Jána
Obsahuje zadaný výsledek
26.08.2017 Sobota Olešnice na Moravě mládež - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
26.08.2017 Sobota Sedlčánky feeder KP - Středočeský 
Název: KP ÚSMP feeder
Obsahuje zadaný výsledek
26.08.2017 Sobota Nový Dvůr feeder KP - Jihočeský 
Název: 3.kolo KP feeder
Obsahuje zadaný výsledek
25.08.2017 Pátek Letny - Vysočina 
Název: PUNK CARP TOUR, Čtvrtá jízda 2017
25.08.2017 Pátek Podivín - Jihomoravský 
Název: Prázdninový rybářsky maraton
25.08.2017 Pátek Jaroměř - Královéhradecký 
Název: Noční lov úhořů
Obsahuje zadaný výsledek
25.08.2017 Pátek Šlapanice - Středočeský 
Název: 24hodin
25.08.2017 Pátek Bravantice - Moravskoslezský 
Název: IV. ročník Nočních rybářských závodů v rámci "Bravantického okouna"
25.08.2017 Pátek Drahanovice - Olomoucký 
Název: 3.ROČNÍK NOČNÍ 12TI HODINOVKA
20.08.2017 Neděle Žichovice - Plzeňský 
Název: Západočeský pohár - dospělí
20.08.2017 Neděle Dřenice - Pardubický 
Název: Týmové Mistrovství Klubu Rybářské žebříčky
Obsahuje zadaný výsledek
20.08.2017 Neděle Příbram na Moravě mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
20.08.2017 Neděle Dřenice jednotlivci - Pardubický 
Název: Týmové Mistrovství Klubu Rybářské žebříčky
Obsahuje zadaný výsledek
19.08.2017 Sobota Mohelnice - ZRUŠENO - Olomoucký 
Název: VC Hané
19.08.2017 Sobota Svitavy - Pardubický 
Název: Svitavské Brčko
19.08.2017 Sobota Myštěves - ZRUŠENO - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody dvojic 8 hodin
19.08.2017 Sobota Strakonice muška - ZRUŠENO - Jihočeský 
Název: O pohár Milana Januse
19.08.2017 Sobota Tovačov feeder - Olomoucký 
Název: Grand Prix Moravy feeder
Obsahuje zadaný výsledek
19.08.2017 Sobota Příbram na Moravě - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
19.08.2017 Sobota Skuhrov nad Bělou - Královéhradecký 
Název: 24 hodin Seniura
19.08.2017 Sobota Brandýs nad Orlicí - OBSAZENO - Pardubický 
Název: Rybářské závody dvojic - OBSAZENO (přihlášky pouze náhradníci)
Obsahuje zadaný výsledek
19.08.2017 Sobota Zdislavice - Středočeský 
Název: 2.prázdninovka
Obsahuje zadaný výsledek
19.08.2017 Sobota Maletice mládež - Jihočeský 
Název: Dětské rybářské závody
19.08.2017 Sobota Hamry nad Sázavou - Vysočina 
Název: HAMERSKÝ HASTRMAN
Obsahuje zadaný výsledek
19.08.2017 Sobota Janov (Bystré) - ZRUŠENO - Královéhradecký 
Název: Noční rybářské závody
19.08.2017 Sobota Telce - Ústecký 
Název: Polonoční rybářské závody Telce 2017
Obsahuje zadaný výsledek
19.08.2017 Sobota Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký 
Název: Závod dvojic 24.hodin na Vítězné
Obsahuje zadaný výsledek
19.08.2017 Sobota Kletečná - Vysočina 
Název: Kletečná
19.08.2017 Sobota Vítovice - Vysočina 
Název: Rybářské závody
18.08.2017 Pátek Hruškov - Středočeský 
Název: 3.ročník Hruškov Cup 50 hodin nostop 2017
18.08.2017 Pátek Jičín - Dvorce - Královéhradecký 
Název: DVORECKÝ SUMEC 2017
18.08.2017 Pátek Sedlčany - Středočeský 
Název: Kaprové závody
18.08.2017 Pátek Bobrovník - Olomoucký 
Název: závod dvojic
18.08.2017 Pátek Lázně Bělohrad - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody 40 hodin
18.08.2017 Pátek Sedlčany - Středočeský 
Název: Kaprové závody
13.08.2017 Neděle Humpolec (Hadina) - Vysočina 
Název: Odlov Cejna II
Obsahuje zadaný výsledek
12.08.2017 Sobota Kostelec nad Orlicí - mládež - Královéhradecký 
Název: Dětské rybářské závody
12.08.2017 Sobota Dehtín - Plzeňský 
Název: 19. ročník závodu Úslavského poháru
Obsahuje zadaný výsledek
12.08.2017 Sobota Třebíč - Vysočina 
Název: O POHÁR STAROSTY TŘEBÍČE feeder
Obsahuje zadaný výsledek
12.08.2017 Sobota Tample u Svojku - OBSAZENO - Liberecký 
Název: Tample Vabank
12.08.2017 Sobota Ostojkovice - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
12.08.2017 Sobota Skály u Protivína - Jihočeský 
Název: Rybářské závody ve Skalách
12.08.2017 Sobota Kunštát Sychotín plavaná - Jihomoravský 
Název: KP a divize MRS
Obsahuje zadaný výsledek
11.08.2017 Pátek Polička - Pardubický 
Název: Půlnoční sumec-kapr
11.08.2017 Pátek Podivín - Jihomoravský 
Název: Prázdninový rybářsky maraton
11.08.2017 Pátek Kladruby - Středočeský 
Název: 24 HODINOVÉ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY HANDICAPOVANÝCH RYBÁŘŮ
Obsahuje zadaný výsledek
11.08.2017 Pátek Valašské Mezříčí (Podlesí) - Zlínský 
Název: Rybářské závody
11.08.2017 Pátek Buřenice - OBSAZENO - Vysočina 
Název: Buřenický nočník 5. ročník
Obsahuje zadaný výsledek
06.08.2017 Neděle Kolešov u Rakovníka OBSAZENO!!! - Středočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
05.08.2017 Sobota Pardubice - Pardubický 
Název: IX. ročník závodu VETERAN CUP - memoriál Josefa Konopáska
Obsahuje zadaný výsledek
05.08.2017 Sobota Polička - Zrušeno - Pardubický 
Název: Poličský FEEDER CUP 2017 - závod dvojic
05.08.2017 Sobota Dolní Bukovsko - Jihočeský 
Název: Strhánka 2017 - tentokát 30 hodin!
Obsahuje zadaný výsledek
05.08.2017 Sobota Vlašim přívač - Středočeský 
Název: Vlašimský dravec jun. liga
Obsahuje zadaný výsledek
05.08.2017 Sobota Vranovská Ves - Jihomoravský 
Název: Letní rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
05.08.2017 Sobota Babice u Říčan - Středočeský 
Název: Kapr CUP 2017
Obsahuje zadaný výsledek
05.08.2017 Sobota Velká nad Veličkou - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody 24 hodin
05.08.2017 Sobota Třemešné pod Přimdou - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
05.08.2017 Sobota Brno přívlač - Jihomoravský 
Název: Krajský přebor MRS
04.08.2017 Pátek Citonice - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody dvojic - noční
Obsahuje zadaný výsledek
03.08.2017 Čtvrtek Brandýs nad Labem - Středočeský 
Název: 1. ročník Krajského přeboru SÚS v lovu ryb udicí na položenou
Červenec 2017
31.07.2017 Pondělí Vrbová Lhota - Středočeský 
Název: Rybářské závody
30.07.2017 Neděle Odrovice mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
30.07.2017 Neděle Soutice mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
30.07.2017 Neděle Sendražice - Královéhradecký 
Název: Letní závody
Obsahuje zadaný výsledek
29.07.2017 Sobota Příbor - Moravskoslezský 
Název: Robinson CUP
Obsahuje zadaný výsledek
29.07.2017 Sobota Ostrava - Nová Ves (Hulvácké Benátky) - Moravskoslezský 
Název: Noční "12"
29.07.2017 Sobota Praha - lodní liga - Praha 
Název: Lodní liga . kolo
Obsahuje zadaný výsledek
29.07.2017 Sobota Zbečno přívlač KP - Středočeský 
Název: Krajský přebor SÚS 2 kolo
29.07.2017 Sobota Letiny - OBSAZENO - Plzeňský 
Název: 8. ročník rybářských závodů Letiny - OBSAZENO
Obsahuje zadaný výsledek
29.07.2017 Sobota Nové Hrady - OBSAZENO - Jihočeský 
Název: O 100kg prase domácí
29.07.2017 Sobota Borovany - Jihočeský 
Název: Noční rybářské závody
29.07.2017 Sobota Lanškroun - Pardubický 
Název: Dědkovský závod
29.07.2017 Sobota Odrovice - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
29.07.2017 Sobota Kravsko - Jihomoravský 
Název: KRAVSKO 18HODIN
29.07.2017 Sobota Soutice - Středočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
29.07.2017 Sobota Nedakonice - Zlínský 
Název: Rybářské závody
29.07.2017 Sobota Loučky - Karlovarský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
29.07.2017 Sobota Boršov nad Vltavou přívlač - Jihočeský 
Název: Přebor jihočeského kraje v lovu ryb udicí – přívlač
Obsahuje zadaný výsledek
29.07.2017 Sobota Zbečno přívlač divize - Středočeský 
Název: Krajský přebor a divize SÚS 2 kolo
28.07.2017 Pátek Bohdalec - Vysočina 
Název: Noční rybářské závody dvojic v Bohdalci
Obsahuje zadaný výsledek
28.07.2017 Pátek Podivín - Jihomoravský 
Název: Prázdninový rybářsky maraton
28.07.2017 Pátek Zdislavice - Středočeský 
Název: Přátelské posezení u vody
28.07.2017 Pátek Bohumín - Moravskoslezský 
Název: rybářské závody na kapra - "chyť a pusť ", "non-stop"
Obsahuje zadaný výsledek
23.07.2017 Neděle Přeštice - Plzeňský 
Název: Velká cena Přeštic v plavané
Obsahuje zadaný výsledek
23.07.2017 Neděle Velké Dvorce - Plzeňský 
Název: Rybářské závody ve Velkých Dvorcích
Obsahuje zadaný výsledek
23.07.2017 Neděle Přepychy - mládež - Královéhradecký 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
22.07.2017 Sobota Pasohlávky - Jihomoravský 
Název: Mušovský pohár
Obsahuje zadaný výsledek
22.07.2017 Sobota Skuhrov nad Bělou - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
22.07.2017 Sobota Lužany - Plzeňský 
Název: Přeštický feeder
Obsahuje zadaný výsledek
22.07.2017 Sobota Želeč - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
22.07.2017 Sobota Málkovice - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
22.07.2017 Sobota Brandýs nad Labem - Středočeský 
Název: O pohár starostky Borku
22.07.2017 Sobota Přepychy - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
21.07.2017 Pátek Letny - Vysočina 
Název: PUNK CARP TOUR, Třetí jízda 2017
21.07.2017 Pátek Brno přívlač - Jihomoravský 
Název: 2. KOLO II. LIGY LRU – PŘÍVLAČ Skupina B
Obsahuje zadaný výsledek
21.07.2017 Pátek Sázava přívlač - Středočeský 
Název: II. liga LRU Přívlač skupina -A- 2. kolo
Obsahuje zadaný výsledek
16.07.2017 Neděle Otovice u Karlových Varů - Karlovarský 
Název: Noční rybářské závody
15.07.2017 Sobota Hradec Králové plavaná - Královéhradecký 
Název: I liga - 3. kolo
Obsahuje zadaný výsledek
15.07.2017 Sobota Dřenice - Pardubický 
Název: závod dvojic
Obsahuje zadaný výsledek
15.07.2017 Sobota Jimramov - Vysočina 
Název: Jimramovský kapr jednotlivcůJ
Obsahuje zadaný výsledek
15.07.2017 Sobota Jimramov mládež - Vysočina 
Název: Jimramovský kapr jednotlivců do 15 leti
Obsahuje zadaný výsledek
15.07.2017 Sobota Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký 
Název: Závod Vytrvalců aneb 24hod.na Vítězné(feeder,plavaná)
15.07.2017 Sobota Řeznovice - OBSAZENO - Jihomoravský 
Název: Noční závody dvojic = Memoriál Josefa Šafránka
Obsahuje zadaný výsledek
15.07.2017 Sobota Křesetice u Kutné Hory - Středočeský 
Název: Křesetická "devítka"
Obsahuje zadaný výsledek
15.07.2017 Sobota Blížejov - Plzeňský 
Název: Memoriál Jardy Sekereše
15.07.2017 Sobota Hostinné - Královéhradecký 
Název: Noční rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
15.07.2017 Sobota Nakvasovice - Středočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
15.07.2017 Sobota Ždírec mládež - Plzeňský 
Název: Dětské rybářské závody
15.07.2017 Sobota Plzeň přívlač - Plzeňský 
Název: 4. kolo Juniorské ligy v přívlači
Obsahuje zadaný výsledek
15.07.2017 Sobota Bylany (Most) - Ústecký 
Název: Velká cena P.C.H. Panenský Týnec
Obsahuje zadaný výsledek
14.07.2017 Pátek Benátky nad Jizerou - Středočeský 
Název: Letní Jizerská „50“
14.07.2017 Pátek Podivín - Jihomoravský 
Název: Prázdninový rybářsky maraton
09.07.2017 Neděle Humpolec - Vysočina 
Název: Odlov Cejna
Obsahuje zadaný výsledek
08.07.2017 Sobota Hradec Králové plavaná - Královéhradecký 
Název: Labský pohár
Obsahuje zadaný výsledek
08.07.2017 Sobota Svitavy - ženy - Pardubický 
Název: Závody žen
Obsahuje zadaný výsledek
08.07.2017 Sobota Praha - Praha 
Název: VII. Carp marathon Praha
08.07.2017 Sobota Loučovice - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
08.07.2017 Sobota Klášter u Nepomuku - Plzeňský 
Název: Nepomucká plavaná
08.07.2017 Sobota Hříběcí u Horní Cerekve - OBSAZENO - Vysočina 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
08.07.2017 Sobota Panský rybník v Janově - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody o pohár starosty Bystrého v Orlických horách
Obsahuje zadaný výsledek
08.07.2017 Sobota Otín - Vysočina 
Název: Otínská šupina
Obsahuje zadaný výsledek
08.07.2017 Sobota Staré Sedliště - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
08.07.2017 Sobota Stradonice- ZRUŠENO - Ústecký 
Název: Vabank-zrušeno
08.07.2017 Sobota Koberovice - Vysočina 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
08.07.2017 Sobota Chlumec přívlač - Královéhradecký 
Název: Extraliga přívlač 2.kolo
Obsahuje zadaný výsledek
08.07.2017 Sobota Hradec Králové plavaná U15 - Královéhradecký 
Název: Labský pohár
Obsahuje zadaný výsledek
07.07.2017 Pátek Liběchov - Středočeský 
Název: Pohár Kukajících Vlků feeder
Obsahuje zadaný výsledek
05.07.2017 Středa Zaječí - Jihomoravský 
Název: 1.Ročník P.M Baits Carp Cup Maraton Zaječí 2017
05.07.2017 Středa Koblov - Moravskoslezský 
Název: SBS Baits – Cup Koblov 2. kolo 75 hodin
05.07.2017 Středa Podivín - Jihomoravský 
Název: Noční rybářské závody
05.07.2017 Středa Žabeň - Moravskoslezský 
Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY NA RYBNÍKU ROSED (48 HODIN)
05.07.2017 Středa Herálec u Havlíčkova Brodu - Obsazeno - Vysočina 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
05.07.2017 Středa Podůlšany ženy - Pardubický 
Název: Prázdninová Lady vychytávka
Obsahuje zadaný výsledek
05.07.2017 Středa Smolnice - OBSAZENO - Ústecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
02.07.2017 Neděle Zdislavice - Středočeský 
Název: 1.Prázdninovka
Obsahuje zadaný výsledek
01.07.2017 Sobota Mladoňovice - Jihočeský 
Název: Asuán Cup 168 hodin
01.07.2017 Sobota Ostrava - Nová ves - Moravskoslezský 
Název: "24" dvojic
01.07.2017 Sobota Libčeves - Ústecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
01.07.2017 Sobota Lysá nad Labem - lodní liga - Středočeský 
Název: Lodní liga 1. kolo
Obsahuje zadaný výsledek
01.07.2017 Sobota Bělá pod Bezdězem - Středočeský 
Název: PŘEBOR A DIVIZE ČRS SÚS – 2017 V LRU - PLAVANÁ
01.07.2017 Sobota Bohdalec - Vysočina 
Název: Rybářské závody v Bohdalci 15. ročník
Obsahuje zadaný výsledek
01.07.2017 Sobota Chuchel mládež - Pardubický 
Název: Dětské rybářské závody
01.07.2017 Sobota Králíky mládež - Pardubický 
Název: Rybářské závody dětí a mládeže
Obsahuje zadaný výsledek
01.07.2017 Sobota Králíky - Pardubický 
Název: 24 hodinové závody dvoučlenných týmů
Obsahuje zadaný výsledek
01.07.2017 Sobota Česká Skalice - Královéhradecký 
Název: PĚTIHODINOVKA
01.07.2017 Sobota Osvětimany - Zlínský 
Název: Noční rybářské závody
01.07.2017 Sobota Výžerky - Středočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
01.07.2017 Sobota Morava 23 muška - Moravskoslezský 
Název: Krajský přebor v muškaření pro Severní Moravu 2017
Obsahuje zadaný výsledek
01.07.2017 Sobota Bělá pod Bezdězem plavaná - Středočeský 
Název: Krajský přebor SÚS plavaná
Obsahuje zadaný výsledek
Červen 2017
30.06.2017 Pátek Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký 
Název: Anaconda CUP 2017-5.ročník závodu dvojic v lovu na boilie a pelety.
30.06.2017 Pátek Jičín - Dvorce - Královéhradecký 
Název: DVORECKÝ KAPR 2017
30.06.2017 Pátek Sedlnice - Moravskoslezský 
Název: Noční rybářské závody
30.06.2017 Pátek Velký Šenov - Ústecký 
Název: O Pohár Mo ČRS
30.06.2017 Pátek Lipník nad Bečvou přívlač - Olomoucký 
Název: 1 . KOLO II.LIGY LRU - PŘÍVLAČ skupina B
Obsahuje zadaný výsledek
29.06.2017 Čtvrtek Ostrata - Zlínský 
Název: Carp Cup Ostrata 2017
Obsahuje zadaný výsledek
25.06.2017 Neděle Vedrovice - mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
25.06.2017 Neděle Trhová Kamenice - Pardubický 
Název: 8.ROČNÍK RYBÁŘSKYCH ZÁVODŮ O POHÁR VÍTĚZŮ
Obsahuje zadaný výsledek
25.06.2017 Neděle Oslavany mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
25.06.2017 Neděle Otěšice - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
24.06.2017 Sobota Kladruby - mládež U15 - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
24.06.2017 Sobota Kostelany nad Moravou - Zlínský 
Název: Noční rybářské závody - MEMORIÁL PAVLA PORTLA
24.06.2017 Sobota Liběchov plavaná - Středočeský 
Název: I liga - 2. kolo
Obsahuje zadaný výsledek
24.06.2017 Sobota Lejšovka - Královéhradecký 
Název: Velká cena spolku Rybářské žebříčky - jednotlivci
Obsahuje zadaný výsledek
24.06.2017 Sobota Frýdek-Místek mládež - Moravskoslezský 
Název: Dětské rybářské závody
24.06.2017 Sobota Humpolec - Vysočina 
Název: o 100kg prase
Obsahuje zadaný výsledek
24.06.2017 Sobota Vedrovice - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
24.06.2017 Sobota Heřmanova Huť mládež - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
24.06.2017 Sobota Polička - mládež - Pardubický 
Název: VII. ročník dětských závodů O POHÁR STAROSTY
24.06.2017 Sobota Ptenín - Plzeňský 
Název: 19. ročník závodu Úslavského poháru
Obsahuje zadaný výsledek
24.06.2017 Sobota Ostrava - Nová ves - Moravskoslezský 
Název: Mistrák
Obsahuje zadaný výsledek
24.06.2017 Sobota Plaňany - Nymburk mládež - Středočeský 
Název: Dětské plavačkové závody
24.06.2017 Sobota Libořice - Ústecký 
Název: Libořický Kapr
24.06.2017 Sobota Orlová-Poruba - Moravskoslezský 
Název: Večerní rybářské závody
24.06.2017 Sobota Činěves - Středočeský 
Název: ČINĚVESKÁ "24"
24.06.2017 Sobota Kunovice - Zlínský 
Název: Noční rybářské závody
24.06.2017 Sobota Hřebečníky - Středočeský 
Název: Tradiční rybářské závody Hřebečníky 2017
Obsahuje zadaný výsledek
24.06.2017 Sobota Leština u Strmilova - Jihočeský 
Název:
24.06.2017 Sobota Zlaté Hory - Olomoucký 
Název: Rybářské závody
24.06.2017 Sobota Humpolec - mládež - Vysočina 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
24.06.2017 Sobota Skuhrov nad Bělou - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody
24.06.2017 Sobota Olomouc přívlač - Olomoucký 
Název: První kolo I.ligy přívlače
Obsahuje zadaný výsledek
24.06.2017 Sobota Jablonné v Podještědí mládež - Liberecký 
Název: Dětské rybářské závody do 9 let a do 15 let
24.06.2017 Sobota Aš mládež - Karlovarský 
Název: Dětské rybářské závody
24.06.2017 Sobota Veselí nad Moravou - Jihomoravský 
Název: Noční rybářské závody
24.06.2017 Sobota Oslavany - Jihomoravský 
Název: POHÁR ŘEKY OSLAVY 2017
24.06.2017 Sobota Neratovice - mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
24.06.2017 Sobota Křepice - Jihomoravský 
Název: Křepice - rybářské závody
24.06.2017 Sobota Zámrsk mládež - Pardubický 
Název: Rybářské závody dětí do 15 let
24.06.2017 Sobota Chabařovice - Ústecký 
Název: O POHÁR STAROSTY MĚSTA CHABAŘOVIC
24.06.2017 Sobota Zaječí mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
24.06.2017 Sobota Týnec mládež - Jihomoravský 
Název: Jarní rybářské závody
24.06.2017 Sobota Ledečko muška - Středočeský 
Název: II. liga "B" jaro
Obsahuje zadaný výsledek
24.06.2017 Sobota Kladruby - mládež U10 - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
23.06.2017 Pátek Hamr na Jezeře - Liberecký 
Název: 24 kapřích hodin
23.06.2017 Pátek Jimramov - Vysočina 
Název: závod dvojic
Obsahuje zadaný výsledek
23.06.2017 Pátek Praha - Praha 
Název: Česká sumec 2017
22.06.2017 Čtvrtek Velký Přelov - Královéhradecký 
Název: Mutan CUP 2 - 72 hodin
22.06.2017 Čtvrtek Koblov - Moravskoslezský 
Název: 1.ročník L&M Baits Cup Koblov 2017
22.06.2017 Čtvrtek Drahanovice - Olomoucký 
Název: 3. ročník jarní, Drahanovické 72ky
22.06.2017 Čtvrtek Pelhřimov - Vysočina 
Název: HEJLOV CARP CUP
22.06.2017 Čtvrtek Drahanovice - Olomoucký 
Název: 3. ročník jarní, Drahanovické 72ky
18.06.2017 Neděle Brandýs nad Labem - Středočeský 
Název: Pohár Labe
Obsahuje zadaný výsledek
18.06.2017 Neděle Sendražice - Hradec Králové - ZRUŠENO, bude přeloženo na podzim - Královéhradecký 
Název: Rybářsko - šipkařský dvojboj
18.06.2017 Neděle Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký 
Název: Závod dvojic(feeder,plavaná)
18.06.2017 Neděle Popice mládež - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
17.06.2017 Sobota Bučovice mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
17.06.2017 Sobota Pardubice - Pardubický 
Název: 21. MeMiČR
Obsahuje zadaný výsledek
17.06.2017 Sobota Zadní Třebaň - mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
17.06.2017 Sobota Dřenice - mládež - Pardubický 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
17.06.2017 Sobota Bučovice - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
17.06.2017 Sobota Želvice - Plzeňský 
Název: 19. ročník závodu Úslavského poháru
Obsahuje zadaný výsledek
17.06.2017 Sobota Ostřešany mládež - Pardubický 
Název: Dětské rybářské závody
17.06.2017 Sobota Cizkrajov - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
17.06.2017 Sobota Strakonice - Středočeský 
Název: O pohár Milana Januse - jun.
Obsahuje zadaný výsledek
17.06.2017 Sobota Varvažov - mládež - Ústecký 
Název: Dětské rybářské závody
17.06.2017 Sobota Strážnice - Jihomoravský 
Název: Noční rybářské závody na Roštovici
17.06.2017 Sobota Soutice přívlač KP - Středočeský 
Název: Krajský přebor SÚS 1 kolo
17.06.2017 Sobota Vážany nad Litavou - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
17.06.2017 Sobota Blížejov - ZRUŠENO-ODLOŽENO!! - Plzeňský 
Název: Memoriál Jardy Sekereše -ZRUŠENO--ODLOŽENO!!!!!!!!!!
17.06.2017 Sobota Zdice mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
17.06.2017 Sobota Valeč - Karlovarský 
Název: Rybářské závody
17.06.2017 Sobota Mohelno - Vysočina 
Název: Mistrovství MRS Open 2017 muška
Obsahuje zadaný výsledek
17.06.2017 Sobota Přehýšov - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
17.06.2017 Sobota Teplá - Karlovarský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
17.06.2017 Sobota Teplá - mládež - Karlovarský 
Název: Rybářské závody
17.06.2017 Sobota Šlapanice mládež - Středočeský 
Název: Rybářské závody
17.06.2017 Sobota Čakovice přívlač - Praha 
Název: Pražské přebory a krajská divize přívlač
Obsahuje zadaný výsledek
17.06.2017 Sobota Moravský Krumlov - mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
17.06.2017 Sobota Přelouč přívlač - Pardubický 
Název:
17.06.2017 Sobota Moravská Třebová přívlač - Pardubický 
Název: Krajský přebor LRU přívlač Východočeského ÚS
17.06.2017 Sobota Nedvědice mládež - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
17.06.2017 Sobota Fryšták - Zlínský 
Název: Noční rybářské závody
17.06.2017 Sobota Zlaté Hory - Olomoucký 
Název: Rybářské závody
17.06.2017 Sobota Žarošice - Jihomoravský 
Název: rybářské závody na Klášově
17.06.2017 Sobota Úsobí - Vysočina 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
17.06.2017 Sobota Chudenín mládež - Plzeňský 
Název:
17.06.2017 Sobota Nakvasovice - Středočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
17.06.2017 Sobota Soběchleby - Olomoucký 
Název: Rybářské závody
17.06.2017 Sobota Popice - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
17.06.2017 Sobota Hostinné - mládež - Královéhradecký 
Název: Dětské rybářské závody
17.06.2017 Sobota Lázně Bohdaneč - Pardubický 
Název: Čochtan Cup 2017
Obsahuje zadaný výsledek
17.06.2017 Sobota Babice - Zlínský 
Název: 24hodinové rybářské závody
17.06.2017 Sobota Arneštovice - Vysočina 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
17.06.2017 Sobota Uherský Ostroh - Zlínský 
Název: Rybářské závody
17.06.2017 Sobota Černotín přívlač - Olomoucký 
Název: KP
Obsahuje zadaný výsledek
17.06.2017 Sobota Neratovice feeder jedn. - Středočeský 
Název: 2.kolo II. Liga sk A feeder
Obsahuje zadaný výsledek
17.06.2017 Sobota Soutice přívlač Divize - Středočeský 
Název: Krajská divize SÚS 1 kolo
16.06.2017 Pátek Hruškov - Středočeský 
Název: HRUŠKOVSKÝ DVOUSEKTOROVÝ CUP 50h nonstop
Obsahuje zadaný výsledek
16.06.2017 Pátek Letny - Vysočina 
Název: PUNK CARP TOUR, Druhá jízda 2017
Obsahuje zadaný výsledek
16.06.2017 Pátek Humpolec - Vysočina 
Název: Malo Carp Hadina Cup 2017
16.06.2017 Pátek Zdechovice - Pardubický 
Název: Rybářské závody
16.06.2017 Pátek Třebovice - Pardubický 
Název: 24 hodinové závody dvojic
16.06.2017 Pátek Moravský Beroun - Olomoucký 
Název: 50 hodinové závody
15.06.2017 Čtvrtek Čelákovice - Středočeský 
Název: 5. ročník Carp Tour Řehačka 2017
15.06.2017 Čtvrtek Litoměřice - Ústecký 
Název: II. ROČNÍK „DYNAMITE CUP 2017“
11.06.2017 Neděle Hruškov - Středočeský 
Název: Tradiční HRUŠKOV CUP
11.06.2017 Neděle Lejšovka - Královéhradecký 
Název: Pohár prodejny Rybářský ráj Hradec Králové - 2. ročník
Obsahuje zadaný výsledek
11.06.2017 Neděle Valašské Mezříčí (Podlesí) mládež - Zlínský 
Název: Rybářské závody
10.06.2017 Sobota Radotín - Praha 
Název: Memorial Václava Hanzla
Obsahuje zadaný výsledek
10.06.2017 Sobota Štěchovice(Buš) - mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
10.06.2017 Sobota Frýdek-Místek mládež - Moravskoslezský 
Název: Dětské rybářské závody
10.06.2017 Sobota Olešná - mládež do 10let - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
10.06.2017 Sobota Jiříkov - mládež - Ústecký 
Název: Dětské rybářské závody
10.06.2017 Sobota Peklo - Pardubický 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
10.06.2017 Sobota Veselá u Mnichova Hradiště - mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
10.06.2017 Sobota Myštěves - ZRUŠENO - Královéhradecký 
Název: Pohár prodejny Rybářský ráj Hradec Králové - 2. ročník
10.06.2017 Sobota Chřibská - Ústecký 
Název: Rybářské závody 5. ročník
Obsahuje zadaný výsledek
10.06.2017 Sobota Napajedla - Spytihněv - Zlínský 
Název: Rybářské závody
10.06.2017 Sobota Mladá Boleslav - Středočeský 
Název: O pohár předsedy ČRS MO Mladá Boleslav
Obsahuje zadaný výsledek
10.06.2017 Sobota Radbuza plavaná - Plzeňský 
Název: Jarní kolo ZpČ. krajského přeboru jednotlivců a divize
10.06.2017 Sobota Litochovice nad Labem feeder - Ústecký 
Název: 3.kolo 1. LIGA feeder
Obsahuje zadaný výsledek
10.06.2017 Sobota Orlová - Moravskoslezský 
Název: CHYTÁ CELÁ RODINA
10.06.2017 Sobota Radovesnice II - Středočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
10.06.2017 Sobota Kolín mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody LRU plavaná pro kategorie U10 a U15
10.06.2017 Sobota Hradec Králové - Královéhradecký 
Název: Malšovický kapr
Obsahuje zadaný výsledek
10.06.2017 Sobota Želetava - Vysočina 
Název: 13.Rybářské závody - Hadrava
Obsahuje zadaný výsledek
10.06.2017 Sobota Míčov - Pardubický 
Název: II. Ročník Míčovské udice "O SELE"
Obsahuje zadaný výsledek
10.06.2017 Sobota Vejprty mládež - Ústecký 
Název: Dětské rybářské závody v LRU
10.06.2017 Sobota Brno - Obřany - Jihomoravský 
Název: Svitavský pohár 2017
Obsahuje zadaný výsledek
10.06.2017 Sobota Levínská Olešnice mládež - Liberecký 
Název: Dětské rybářské závody
10.06.2017 Sobota Zdice - Středočeský 
Název: Rybářské závody
10.06.2017 Sobota Zichovec - Středočeský 
Název: CARP MARATHON ZICHOVEC – „Zichovecká 24“
10.06.2017 Sobota Stárkov - mládež - Královéhradecký 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
10.06.2017 Sobota Ledeč nad Sázavou - Vysočina 
Název: Rybářské závody dospělých
Obsahuje zadaný výsledek
10.06.2017 Sobota Brandýs nad Orlicí - Pardubický 
Název: Memoriál Václava Vágnera o putovní pohár starosty města 19. ročník
Obsahuje zadaný výsledek
10.06.2017 Sobota Kocourov u Horšovského Týna - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
10.06.2017 Sobota Božičany - Karlovarský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
10.06.2017 Sobota Kroměříž - Zlínský 
Název: Rybářské závody na revíru ŠLAJZA
10.06.2017 Sobota Šťáhlavy mládež - Plzeňský 
Název: Dětské rybářské závody
10.06.2017 Sobota Bohdalín - Vysočina 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
10.06.2017 Sobota Veliká Ves u Prahy - Středočeský 
Název: Rybářské závody
10.06.2017 Sobota Lovosice - Ústecký 
Název: Lovosický úhoř
10.06.2017 Sobota Sedlčánky plavaná jedn. - Středočeský 
Název: Závod krajského přeboru a divize
Obsahuje zadaný výsledek
10.06.2017 Sobota Týn nad Vltavou - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
10.06.2017 Sobota Týn nad Vltavou mládež - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
10.06.2017 Sobota Valašské Mezříčí (Podlesí) - Zlínský 
Název: Rybářské závody
10.06.2017 Sobota Brozany nad Ohří - Ústecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
10.06.2017 Sobota Dolní Poustevna - Ústecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
10.06.2017 Sobota Šluknov - Ústecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
10.06.2017 Sobota Hlinsko - mládež - Pardubický 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
10.06.2017 Sobota Koloveč - Plzeňský 
Název: Rybářské závody KOLOVEČ 2017
10.06.2017 Sobota Buřenice - Vysočina 
Název: Rybářské závody 8. ročník
Obsahuje zadaný výsledek
10.06.2017 Sobota Buková mládež - Plzeňský 
Název: Dětské rybářské závody
10.06.2017 Sobota Řečice mládež - Jihočeský 
Název: Rybářské závody o Řečického kapra
Obsahuje zadaný výsledek
10.06.2017 Sobota Zaječí - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
10.06.2017 Sobota Modřany mládež - Praha 
Název: Dětské rybářské závody
10.06.2017 Sobota Třešť mládež - Vysočina 
Název: Rybářské závody
10.06.2017 Sobota Věvrov - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
10.06.2017 Sobota Dobřív - Plzeňský 
Název: 11.ročník rybářských závodů
Obsahuje zadaný výsledek
10.06.2017 Sobota Radošovice přívlač - Jihočeský 
Název: 1.kolo extraligy LRU v přívlači
Obsahuje zadaný výsledek
10.06.2017 Sobota České Vrbné feeder jedn. - Jihočeský 
Název: 2.kolo KP feeder
Obsahuje zadaný výsledek
10.06.2017 Sobota Hradec Králové plavaná jedn - Královéhradecký 
Název: Závod krajského přeboru a divize
Obsahuje zadaný výsledek
09.06.2017 Pátek Kostelec nad Orlicí - Královéhradecký 
Název: Veterán cup memoriál Josefa Padriána
09.06.2017 Pátek Kamberk - Středočeský 
Název: Rybářské závody
09.06.2017 Pátek Dešná - Vysočina 
Název: LASTIA CUP
Obsahuje zadaný výsledek
09.06.2017 Pátek Semily muška - Liberecký 
Název: O POHÁR JIZERY juniorů
Obsahuje zadaný výsledek
04.06.2017 Neděle Vojice - mládež - Královéhradecký 
Název: Vojický kapřík
Obsahuje zadaný výsledek
04.06.2017 Neděle Slatiňany - Kunčí mládež - Pardubický 
Název: Dětské rybářské závody Slatiňany
04.06.2017 Neděle Hubálov - mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
04.06.2017 Neděle Levínská Olešnice - Liberecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
04.06.2017 Neděle Tuhaň mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
04.06.2017 Neděle Dětmarovice mládež - Moravskoslezský 
Název: Dětské rybářské závody
04.06.2017 Neděle Dobříš mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
04.06.2017 Neděle Jablonné nad Orlicí (Bystříčko) - mládež - Pardubický 
Název: Rybářské závody
04.06.2017 Neděle Dymokury - mládež - Středočeský 
Název: Dymokurský mamlasák
04.06.2017 Neděle Pelhřimov mládež zač. - Vysočina 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
04.06.2017 Neděle Vranovice mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
04.06.2017 Neděle Pelhřimov mládež pokr. - Vysočina 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
03.06.2017 Sobota Radotín - Praha 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
03.06.2017 Sobota Bělá pod Bezdězem - mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
03.06.2017 Sobota Vojice - Královéhradecký 
Název: Vojický kapr
Obsahuje zadaný výsledek
03.06.2017 Sobota Letiny - Plzeňský 
Název: 19. ročník závodu Úslavského poháru
Obsahuje zadaný výsledek
03.06.2017 Sobota Čáslav - mládež 7-12 - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
03.06.2017 Sobota Lovosice feeder - Ústecký 
Název: 1.kolo Divize/KP SvÚS feeder
Obsahuje zadaný výsledek
03.06.2017 Sobota Komáří - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
03.06.2017 Sobota Dolní Podluží mládež - Ústecký 
Název: Podluží – Závody mládeže
03.06.2017 Sobota Pnětluky u Loun - Ústecký 
Název: 3.Ročník rybářských závodů
03.06.2017 Sobota Břeclav - Jihomoravský 
Název: Night GP - Včelín 2017
Obsahuje zadaný výsledek
03.06.2017 Sobota Rtyně v Podkrkonoší - Královéhradecký 
Název: Kocourák
Obsahuje zadaný výsledek
03.06.2017 Sobota Podlesí u Příbrami mládež mladší - Středočeský 
Název: O pohár předsedy Rybářského klubu Příbram
Obsahuje zadaný výsledek
03.06.2017 Sobota Velký Osek mládež - Středočeský 
Název: dětské závody o pohár předsedy ČRS MO Velký Osek
03.06.2017 Sobota Vranovská Ves - mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
03.06.2017 Sobota Smidary - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
03.06.2017 Sobota Proboštov - Ústecký 
Název: Rybářské závody 24 hodin
03.06.2017 Sobota Hrdlořezy (Suchdol) mládež - Jihočeský 
Název:
03.06.2017 Sobota Tábor - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
03.06.2017 Sobota Řeznovice - mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
03.06.2017 Sobota Kelč - Zlínský 
Název: Tradiční rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
03.06.2017 Sobota Kelč mládež - Zlínský 
Název: Tradiční rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
03.06.2017 Sobota Otovice u Karlových Varů mládež - Karlovarský 
Název: Dětské rybářské závody
03.06.2017 Sobota Velké Popovice mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
03.06.2017 Sobota Podomí - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody v chytání karasů
03.06.2017 Sobota Sadová mládež - Královéhradecký 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
03.06.2017 Sobota Sokolnice - mládež - Jihomoravský 
Název: Rybářské dopoledne pro děti
03.06.2017 Sobota Kostelec nad Černými Lesy mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
03.06.2017 Sobota Mšeno nad Nisou - Liberecký 
Název: Rybářské závody
03.06.2017 Sobota Milevsko mládež - Jihočeský 
Název: Dětské rybářské závody
03.06.2017 Sobota Násedlovice - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
03.06.2017 Sobota Unhošť - mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
03.06.2017 Sobota Sloveč mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
03.06.2017 Sobota Nová Včelnice - Jihočeský 
Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY KOZLOV 2017
Obsahuje zadaný výsledek
03.06.2017 Sobota Potštát - Olomoucký 
Název: Rybářské závody
03.06.2017 Sobota Slavičky - Vysočina 
Název: Rybářské závody
03.06.2017 Sobota Skuhrov nad Bělou mládež - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody
03.06.2017 Sobota Vranovice - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
03.06.2017 Sobota Lázně Bohdaneč - mládež - Pardubický 
Název: Bohdanečská vydřička
Obsahuje zadaný výsledek
03.06.2017 Sobota Uhříněves mládež - Praha 
Název: UHŘÍNĚVESKÝ SPLÁVEK
03.06.2017 Sobota Dobříkov - OBSAZENO - Pardubický 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
03.06.2017 Sobota Želeč mládež - Jihočeský 
Název: Dětské rybářské závody
03.06.2017 Sobota Bořetice mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
03.06.2017 Sobota Bořetice - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
03.06.2017 Sobota Adamov mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
03.06.2017 Sobota Mladé Bříště - Vysočina 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
03.06.2017 Sobota Švábov (Batelov) - Vysočina 
Název: Rybářské závody
03.06.2017 Sobota Podlesí u Příbrami mládež starší - Středočeský 
Název: O pohár předsedy Rybářského klubu Příbram
Obsahuje zadaný výsledek
03.06.2017 Sobota Uherské Hradiště plavaná jedn. - Zlínský 
Název: II. liga - 2. kolo - C plavaná
Obsahuje zadaný výsledek
03.06.2017 Sobota Mladá Boleslav plavaná jedn. - Středočeský 
Název: II. liga - 2. kolo - B plavaná
Obsahuje zadaný výsledek
03.06.2017 Sobota Komáří mládež - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
03.06.2017 Sobota Hluboká nad Vltavou plavaná jedn. - Jihočeský 
Název: II. liga - 2. kolo - A - plavaná
Obsahuje zadaný výsledek
03.06.2017 Sobota Tábor mládež - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
03.06.2017 Sobota Smidary ženy - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
03.06.2017 Sobota Čáslav - junioři 15-17 - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
03.06.2017 Sobota Čáslav - mládež 12-15 - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
02.06.2017 Pátek Konice - Čertovy rybníky - Olomoucký 
Název: R-SPEKT Junior Cup Čerťáky 2017
02.06.2017 Pátek Starostín - 4 místa volná - Královéhradecký 
Název: TRAPER Cup 50
02.06.2017 Pátek Doubravník - Borač muška - Jihomoravský 
Název: XXXI.Mistrovství ČR v lovu ryb udicí na umělou mušku – řeka
Obsahuje zadaný výsledek
02.06.2017 Pátek Doubravník - Borač muška ženy - Jihomoravský 
Název: XXXI.Mistrovství ČR v lovu ryb udicí na umělou mušku – řeka
Obsahuje zadaný výsledek
01.06.2017 Čtvrtek Tři studně - Sykovec - Vysočina 
Název: CARP CUP SYKOVEC 2017 62 Hodin
01.06.2017 Čtvrtek Svitavy - Pardubický 
Název: Carp Cup Rosnička 2017
01.06.2017 Čtvrtek Dešná - Jihočeský 
Název: Carp Cup TOP10 Dešná jaro 2017
Květen 2017
31.05.2017 Středa Ploužnice u Mimoně - Středočeský 
Název: Tankáč Boilie Cup 2017
31.05.2017 Středa Novodvorský rybník (Mimoň) - Liberecký 
Název: Tankáč Boilie Cup 2017
30.05.2017 Úterý Červený Kostelec - Královéhradecký 
Název: CZECH CARP CUP 110 hodin
28.05.2017 Neděle Praha - Zbraslav mládež U10 - Praha 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
28.05.2017 Neděle Kyjov - mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
28.05.2017 Neděle Holice - Pardubický 
Název: TRADIČNÍ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY V HOLICÍCH
Obsahuje zadaný výsledek
28.05.2017 Neděle Bzenec mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody ve Bzenci
28.05.2017 Neděle Mohelnice - Olomoucký 
Název: „Bambusák“
28.05.2017 Neděle Náchod - Královéhradecký 
Název: Podborský rybářský závod
Obsahuje zadaný výsledek
28.05.2017 Neděle Polouvsí - mládež - Moravskoslezský 
Název: Dětské závody v lovu ryb udicí s očky a navijákem
28.05.2017 Neděle Dlouhý Újezd - mládež - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
28.05.2017 Neděle Vrchlabí mládež - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
28.05.2017 Neděle Pohořelice - mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
28.05.2017 Neděle Studeněves - mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
28.05.2017 Neděle Bakov nad Jizerou mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
28.05.2017 Neděle Praha - Zbraslav mládež U15 - Praha 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
27.05.2017 Sobota Žamberk mládež - Pardubický 
Název: Dětské rybářské závody
27.05.2017 Sobota Vrbno - Středočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
27.05.2017 Sobota Vrbno mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
27.05.2017 Sobota Praha - Zbraslav - Praha 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
27.05.2017 Sobota Benátky nad Jizerou mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
27.05.2017 Sobota Kyjov - Jihomoravský 
Název: Jarní rybářské závody
27.05.2017 Sobota Poděbrady - Středočeský 
Název: Pohár Krále Jiřího z Poděbrad
Obsahuje zadaný výsledek
27.05.2017 Sobota Frýdek-Místek mládež - Moravskoslezský 
Název: Dětské rybářské závody
27.05.2017 Sobota Dolní Loučky - mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
27.05.2017 Sobota Řevnice (Lety) - Středočeský 
Název: „Memoriál Franty Hartmanna “
27.05.2017 Sobota Vícenice - Plzeňský 
Název: 19. ročník závodu Úslavského poháru
Obsahuje zadaný výsledek
27.05.2017 Sobota Holešov - mládež - Zlínský 
Název: Dětské rybářské závody
27.05.2017 Sobota Studénky - Vysočina 
Název: STUDÝNSKÝ ČERVEŇÁK
Obsahuje zadaný výsledek
27.05.2017 Sobota Říkov - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody
27.05.2017 Sobota Holice - mládež poslední 2 místa - Pardubický 
Název: Dětské rybářské závody v Holicích " TABLET na udici "
Obsahuje zadaný výsledek
27.05.2017 Sobota Heřmanova Huť - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
27.05.2017 Sobota Milovy - Vysočina 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
27.05.2017 Sobota Svitavy - mládež - Pardubický 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
27.05.2017 Sobota Přepychy - OBSAZENO - Královéhradecký 
Název: Zlatý karas - 11.ročník
Obsahuje zadaný výsledek
27.05.2017 Sobota Korolupy - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
27.05.2017 Sobota Kamenný Újezd - Jihočeský 
Název: Dvoudenní boiliesové rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
27.05.2017 Sobota Krásná Lípa - Ústecký 
Název: Rybářské závody
27.05.2017 Sobota Beroun - Středočeský 
Název: Memoriál Františka Hlaváčka
27.05.2017 Sobota Mohelnice - Olomoucký 
Název: Lady Cup
27.05.2017 Sobota Tursko - Středočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
27.05.2017 Sobota Úherce - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
27.05.2017 Sobota Polouvsí - Moravskoslezský 
Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY V LOVU RYB UDICÍ S OČKY
Obsahuje zadaný výsledek
27.05.2017 Sobota Červeník mládež - Slovensko 
Název: Detské rybárske preteky
27.05.2017 Sobota Pokojov - Vysočina 
Název: Rybářské závody Pokojov-memorial Davida Beneše
Obsahuje zadaný výsledek
27.05.2017 Sobota Ponětovice mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
27.05.2017 Sobota Letovice (Křetín) - Jihomoravský 
Název: o pohár MRS MO Letovice
27.05.2017 Sobota Blovice mládež - Plzeňský 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
27.05.2017 Sobota Dlouhý Újezd - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
27.05.2017 Sobota Drozdice - mládež - Pardubický 
Název: Dětské rybářské závody
27.05.2017 Sobota Lukavice u Letohradu - Pardubický 
Název: O živého čuníka v Lukavici XII.ročník
27.05.2017 Sobota Lubenec - Ústecký 
Název: 7.ročník 12ti hodinových rybářských závodů
Obsahuje zadaný výsledek
27.05.2017 Sobota Javorník ve Slezsku - Olomoucký 
Název: Rybářské závody
27.05.2017 Sobota Telce - Ústecký 
Název: CHY - TEP CUP TELCE 2017
Obsahuje zadaný výsledek
27.05.2017 Sobota Telce mládež - Ústecký 
Název: CHY - TEP CUP TELCE 2017 mládež
27.05.2017 Sobota Otrokovice - Zlínský 
Název: Rybářské závody
27.05.2017 Sobota Vrchlabí - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
27.05.2017 Sobota Mísov (Tlumačov) - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
27.05.2017 Sobota Pohořelice - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
27.05.2017 Sobota Horažďovice - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
27.05.2017 Sobota Knířov - Pardubický 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
27.05.2017 Sobota Rakvice - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
27.05.2017 Sobota Ledenice - mládež - Jihočeský 
Název: Dětské rybářské závody
27.05.2017 Sobota Frýdek-Místek mládež - Moravskoslezský 
Název: Dětské rybářské závody
27.05.2017 Sobota Kloužovice mládež - Jihočeský 
Název: Přívlačový závod
27.05.2017 Sobota Štětí - Ústecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
27.05.2017 Sobota Strakonice mládež - Jihočeský 
Název: Dětské rybářské závody
27.05.2017 Sobota Hodkovice nad Mohelkou mládež - Liberecký 
Název: Memoriál Petra Vnuka 6. ročník-Dětské závody
27.05.2017 Sobota Kolín mládež - Středočeský 
Název: Rybářské závody
27.05.2017 Sobota Branná u Třeboně mládež - Jihočeský 
Název: Dětské rybářské závody
27.05.2017 Sobota Bílovec - Moravskoslezský 
Název: Setinská ploutev 2016
27.05.2017 Sobota Babice mládež - Zlínský 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
27.05.2017 Sobota Hluboká nad Vltavou plavaná - Jihočeský 
Název: KRAJSKÝ PŘEBOR a KRAJSKÁ DIVIZE JIHOČESKÉHO KRAJE
Obsahuje zadaný výsledek
27.05.2017 Sobota Sokolnice - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
27.05.2017 Sobota Činěves mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
27.05.2017 Sobota Borohrádek - Královéhradecký 
Název: O pohár starosty města
27.05.2017 Sobota Okrouhlé Hradiště - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
27.05.2017 Sobota Soběslav mládež - Jihočeský 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
27.05.2017 Sobota Velké Hydčice muška jedn. - Plzeňský 
Název: II. liga "A" jaro muška
Obsahuje zadaný výsledek
27.05.2017 Sobota Trutnov - Královéhradecký 
Název: Peklo 2014
Obsahuje zadaný výsledek
27.05.2017 Sobota Uherské Hradiště feeder jedn. - Zlínský 
Název: 2.kolo II.Liga sk B feeder
Obsahuje zadaný výsledek
26.05.2017 Pátek Ostrava - Svinov - Moravskoslezský 
Název: 24 hod. rybářské závody
26.05.2017 Pátek Koblov - Moravskoslezský 
Název: SBS Baits – Cup Koblov 1. kolo 50 hodin
26.05.2017 Pátek Klášterec nad Orlicí muška jedn. - Pardubický 
Název: 1. liga LRU – muška 2017
Obsahuje zadaný výsledek
25.05.2017 Čtvrtek Most - Ústecký 
Název: Rybářské závody
25.05.2017 Čtvrtek Jestřabice - Zlínský 
Název: FICC 2017 - sportovní závod v lovu kaprů
23.05.2017 Úterý Orlík - OBSAZENO - Jihočeský 
Název: Pára nad Vltavou 2017
21.05.2017 Neděle Lysá nad Labem - Středočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
21.05.2017 Neděle Slatiňany - Kunčí - OBSAZENO - Pardubický 
Název: Rybářské závody "O Pohár starosty města Slatiňany"
Obsahuje zadaný výsledek
21.05.2017 Neděle Sojovice - mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
21.05.2017 Neděle Jemnice - Vysočina 
Název: O putovní pohár Barchanu
Obsahuje zadaný výsledek
21.05.2017 Neděle Varnsdorf - mládež - Ústecký 
Název: O pohár Šluknovského výběžku 2017 – dmládež
21.05.2017 Neděle Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký 
Název: O putovní pohár KS-FISH Jaroměř 2.kolo
Obsahuje zadaný výsledek
21.05.2017 Neděle Žďár nad Sázavou mládež - Vysočina 
Název: Bránský kapr
21.05.2017 Neděle Zdislavice - zrušeno - Středočeský 
Název: Rybářské závody
21.05.2017 Neděle Česká Třebová mládež - Pardubický 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
21.05.2017 Neděle Litultovice mládež - Moravskoslezský 
Název: Noční rybářské závody
21.05.2017 Neděle Nová Ves mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
21.05.2017 Neděle Bulhary - mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
21.05.2017 Neděle Čimelice mládež - Jihočeský 
Název: Dětské rybářské závody
21.05.2017 Neděle Ptenín - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
21.05.2017 Neděle Hůry u Českých Budějovic - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
20.05.2017 Sobota Lysá nad Labem - mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
20.05.2017 Sobota Byšice - mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
20.05.2017 Sobota Luhačovice mládež - Zlínský 
Název: Dětské rybářské závody
20.05.2017 Sobota Žákava - Plzeňský 
Název: 19. ročník závodu Úslavského poháru
Obsahuje zadaný výsledek
20.05.2017 Sobota Náchod - Velké Poříčí - ZRUŠENO - Královéhradecký 
Název: VIII.ročník rybářských závodů Starý bagr 2016
20.05.2017 Sobota Náchod - Velké Poříčí mládež - ZRUŠENO - Královéhradecký 
Název: VIII.ročník rybářských závodů Starý bagr 2016
20.05.2017 Sobota Holešov - Zlínský 
Název: Rybářské závody
20.05.2017 Sobota Dolní Bukovsko mládež - Jihočeský 
Název: Strhánka 2017 - Junior Cup
Obsahuje zadaný výsledek
20.05.2017 Sobota Pustá Kamenice - Pardubický 
Název: KAMENICKÝ LOSOS
Obsahuje zadaný výsledek
20.05.2017 Sobota Ostrava - Nová Ves - Moravskoslezský 
Název: Květnový závod
Obsahuje zadaný výsledek
20.05.2017 Sobota Napajedla - Spytihněv mládež - Zlínský 
Název: Dětské rybářské závody
20.05.2017 Sobota Chomutov - Ústecký 
Název: Chomutovský korbel muška
Obsahuje zadaný výsledek
20.05.2017 Sobota Svídnice-Presy muška junioři - Pardubický 
Název: MČR jun. - řeka
Obsahuje zadaný výsledek
20.05.2017 Sobota Cizkrajov mládež - Jihočeský 
Název: Dětské rybářské závody
20.05.2017 Sobota Jemnice - mládež - Vysočina 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
20.05.2017 Sobota Týnec nad Sázavou mládež - Středočeský 
Název: O pohár předsedy SÚS
Obsahuje zadaný výsledek
20.05.2017 Sobota Kamenné Žehrovice - Středočeský 
Název: MiČR žen
Obsahuje zadaný výsledek
20.05.2017 Sobota Myšenec - Jihočeský 
Název: Rybářské závody pro dospělé a mládež
20.05.2017 Sobota Jimramov - Vysočina 
Název: Jimramovský feeder
Obsahuje zadaný výsledek
20.05.2017 Sobota Jimramov mládež - Vysočina 
Název: Jimramovský feeder
20.05.2017 Sobota Vyšší Brod přívlač - Jihočeský 
Název: II. liga sk. A 1.kolo
Obsahuje zadaný výsledek
20.05.2017 Sobota Hluboká nad Vltavou - Jihočeský 
Název: 1.kolo II. Liga sk A feeder
Obsahuje zadaný výsledek
20.05.2017 Sobota Řeřichy - Středočeský 
Název: Rybářské závody
20.05.2017 Sobota Orlová - Moravskoslezský 
Název: Májové rybářské závody
20.05.2017 Sobota Mlékojedy - Středočeský 
Název: NERATOVICKÁ PLOUTEV 2017
20.05.2017 Sobota Varnsdorf - Ústecký 
Název: O pohár Šluknovského výběžku 2017 – dospělí
20.05.2017 Sobota Lužnice mládež - Jihočeský 
Název: Dětský náborový závod feeder
Obsahuje zadaný výsledek
20.05.2017 Sobota Počátky - Vysočina 
Název: Rybářské závody Počátky 2017
Obsahuje zadaný výsledek
20.05.2017 Sobota Bylany - Středočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
20.05.2017 Sobota Sojovice - mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
20.05.2017 Sobota Klapý - Ústecký 
Název: Rybářské závody
20.05.2017 Sobota Pacov - Vysočina 
Název: Pacovský kapr
Obsahuje zadaný výsledek
20.05.2017 Sobota Stéblová - Pardubický 
Název: Rybářské závody Stéblová
Obsahuje zadaný výsledek
20.05.2017 Sobota Rožďalovice,obec Hasina - Středočeský 
Název: 2.Veřejný závod rybník,,Babínek" Rožďalovice
Obsahuje zadaný výsledek
20.05.2017 Sobota Močerady - Plzeňský 
Název: 4.ročník rybářských závodů
20.05.2017 Sobota Brno - mládež - Jihomoravský 
Název: Lov kapra o ceny 2017
Obsahuje zadaný výsledek
20.05.2017 Sobota Lukavice mládež - Pardubický 
Název: Dětské rybářské závody
20.05.2017 Sobota Horky nad Jizerou mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
20.05.2017 Sobota Bartošovice - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody 24 hodin
Obsahuje zadaný výsledek
20.05.2017 Sobota Jaroměř - Královéhradecký 
Název: 120 let založení ČRS
Obsahuje zadaný výsledek
20.05.2017 Sobota Česká Třebová - Pardubický 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
20.05.2017 Sobota Litultovice - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
20.05.2017 Sobota Loučovice mládež - Jihočeský 
Název: dětské rybářské závody
20.05.2017 Sobota Ostrata - Zlínský 
Název: Kaprové závody 24 hod
Obsahuje zadaný výsledek
20.05.2017 Sobota Leština - Královéhradecký 
Název: Leštinský králík
20.05.2017 Sobota Čehovice - Olomoucký 
Název: Rybářské závody
20.05.2017 Sobota Praha Kolovraty - Praha 
Název: 7.kolovratské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
20.05.2017 Sobota Praha Kolovraty mládež - Praha 
Název: 7.kolovratské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
20.05.2017 Sobota Nová Ves - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
20.05.2017 Sobota Bulhary - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
20.05.2017 Sobota Dražíč - Jihočeský 
Název: Závody na Dražíčské přehradě
20.05.2017 Sobota Měšice - Středočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
20.05.2017 Sobota Ledenice - Jihočeský 
Název: MEMORIAL JAROSLAVA CUKRA
Obsahuje zadaný výsledek
20.05.2017 Sobota Kamenice - Vysočina 
Název: T.B. CUP Kamenice
20.05.2017 Sobota Dlouhoňovice - Pardubický 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
20.05.2017 Sobota Zeměchy u Kralup n./Vlt. - mládež - Středočeský 
Název: Dětské závody Zeměchy 2017
Obsahuje zadaný výsledek
20.05.2017 Sobota Loučky - Karlovarský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
20.05.2017 Sobota Žerotice u Znojma - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
20.05.2017 Sobota Hořepník mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
20.05.2017 Sobota Přívory - mládež - Středočeský 
Název: Rybářské závody
20.05.2017 Sobota Čimelice - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
20.05.2017 Sobota Seník u Jankovic - Pardubický 
Název: 4. ROČNÍK SENICKÝ KAPR
20.05.2017 Sobota Hrádek mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
20.05.2017 Sobota Břežany - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
20.05.2017 Sobota Napajedla - Spytihněv - Zlínský 
Název: MEMORY CUP KARLA FORSTA
20.05.2017 Sobota Stráž pod Ralskem plavaná - Liberecký 
Název: Krajský přebor LRU-plavaná – jarní kolo
Obsahuje zadaný výsledek
20.05.2017 Sobota Cheb - Karlovarský 
Název: Rybářské závody
20.05.2017 Sobota Dobroměřice - Ústecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
20.05.2017 Sobota Čermná nad Orlicí - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody o putovní pohár starosty obce
20.05.2017 Sobota Týnec nad Sázavou mládež U18 - Středočeský 
Název: O pohár předsedy SÚS
Obsahuje zadaný výsledek
20.05.2017 Sobota Zeměchy u Kralup n./Vlt. - mládežU12 - Středočeský 
Název: Dětské závody Zeměchy 2017
Obsahuje zadaný výsledek
19.05.2017 Pátek Moravský Beroun - Olomoucký 
Název: 30 hodinové závody
18.05.2017 Čtvrtek Dešná - Jihočeský 
Název: II.ročník Monster Fishing Carp Cup Dešná 2017
17.05.2017 Středa Praha Kyje - Praha 
Název:
Obsahuje zadaný výsledek
17.05.2017 Středa Praha Kyje týmy - Praha 
Název:
Obsahuje zadaný výsledek
14.05.2017 Neděle Markovice - mládež - Pardubický 
Název: MARKOVICKÝ HÁČEK 2017
14.05.2017 Neděle Dřenice 1 místo - Pardubický 
Název: Rybářské závody 1.VOLNÉ MÍSTO.
Obsahuje zadaný výsledek
14.05.2017 Neděle Skuteč (Štěpánov) - mládež - Pardubický 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
14.05.2017 Neděle Kralovice mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
14.05.2017 Neděle Sedlčánky mládež - Středočeský 
Název: Dětský náborový závod feeder
14.05.2017 Neděle Česká Lípa (Dubice) - mládež - Liberecký 
Název: Rybářské závody
14.05.2017 Neděle Velký Osek mládež - Středočeský 
Název: dětské závody o pohár PČR
14.05.2017 Neděle Kolešov-okr. Rakovník - Středočeský 
Název: O pohár starosty VI. ročník
Obsahuje zadaný výsledek
14.05.2017 Neděle Markovice - Pardubický 
Název: Markovice 2017
Obsahuje zadaný výsledek
14.05.2017 Neděle Zdislavice mládež - Středočeský 
Název: O pohár ředitelky ZŠ Zdislavice
14.05.2017 Neděle Podivín mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
14.05.2017 Neděle Ivančice mládež U10 - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
14.05.2017 Neděle Ivančice mládež U15 - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
14.05.2017 Neděle Přerov feeder jednotlivci - Olomoucký 
Název: 2.kolo Divize/KP SMS feeder
Obsahuje zadaný výsledek
13.05.2017 Sobota Lužec nad Vltavou - Středočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
13.05.2017 Sobota Lužec nad Vltavou mládež - Středočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
13.05.2017 Sobota Velká Černoc - Ústecký 
Název: KVĚTNOVÝ POHÁR – VELKÁ ČERNOC 2017
Obsahuje zadaný výsledek
13.05.2017 Sobota Humpolec - Vysočina 
Název: HADINA CUP 2017
Obsahuje zadaný výsledek
13.05.2017 Sobota Byšice - Středočeský 
Název: Rybářské závody
13.05.2017 Sobota Bělá pod Bezdězem - Středočeský 
Název: Rybářské závody pouze pro členy MO
Obsahuje zadaný výsledek
13.05.2017 Sobota Jiříkov - Ústecký 
Název: Rybářské závody
13.05.2017 Sobota Bravantice - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
13.05.2017 Sobota Luhačovice - Zlínský 
Název: Jarní rybářské závody
13.05.2017 Sobota Hradec Králové mládež U10 - Královéhradecký 
Název: Tablet na udici 2017
Obsahuje zadaný výsledek
13.05.2017 Sobota Kunín - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
13.05.2017 Sobota Skuteč - Pardubický 
Název: Jarní rybářské závody Štěpánov
Obsahuje zadaný výsledek
13.05.2017 Sobota Mšeno mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
13.05.2017 Sobota Mšeno - Středočeský 
Název: Jarní rybářské závody
13.05.2017 Sobota Hrušovany nad Jevišovkou - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
13.05.2017 Sobota Měcholupy - Plzeňský 
Název: 19. ročník závodu Úslavského poháru
Obsahuje zadaný výsledek
13.05.2017 Sobota Brandýs n.L. - Stará Boleslav - Středočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
13.05.2017 Sobota Nová Ves - Vysočina 
Název: IX. Jihlavský pohár MK AKVAREST muška
Obsahuje zadaný výsledek
13.05.2017 Sobota Šumperk (Krásné) plavaná U15 - Olomoucký 
Název: MiČR U15 - U25 - plavaná
Obsahuje zadaný výsledek
13.05.2017 Sobota Veselá u Mnichova Hradiště - Středočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
13.05.2017 Sobota Příbram mládež - Středočeský 
Název: Dětské náborové závody
13.05.2017 Sobota Zaječí feeder jedn. - Jihomoravský 
Název: 1.kolo AWA-S CUP 2017 feeder
Obsahuje zadaný výsledek
13.05.2017 Sobota Velešín mládež - Jihočeský 
Název: Dětské rybářské závody - O pohár předsedy ČRS MO Velešín
13.05.2017 Sobota Chlumec - mládež - Ústecký 
Název: Dětské rybářské závody O pohár města Chlumce
13.05.2017 Sobota Pávov - Vysočina 
Název: JARNÍ DUBÁK 201 7
Obsahuje zadaný výsledek
13.05.2017 Sobota Hlavňov u Police nad Metují - Královéhradecký 
Název: Grimův Pohár a Zlatá rybka
Obsahuje zadaný výsledek
13.05.2017 Sobota Hlavňov u Police nad Metují - mládež - Královéhradecký 
Název: Grimův Pohár a Zlatá rybka
Obsahuje zadaný výsledek
13.05.2017 Sobota Chrastava mládež - Liberecký 
Název: Dětské rybářské závody
13.05.2017 Sobota Chrastava - Liberecký 
Název: Rybářské závody
13.05.2017 Sobota Hruškov mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
13.05.2017 Sobota Brankovice - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
13.05.2017 Sobota Březí - Plzeňský 
Název: XI.Březská vydra
13.05.2017 Sobota Mirovice - Jihočeský 
Název: Jarní Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
13.05.2017 Sobota Česká Lípa - Středočeský 
Název: Memoriál Standy Pecháčka
13.05.2017 Sobota Jičín - Dvorce - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody
13.05.2017 Sobota Brankovice - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
13.05.2017 Sobota Dolní Metelsko - Plzeňský 
Název: rybářské závody o prase
13.05.2017 Sobota Drozdice - Pardubický 
Název: 45. ročník rybářských závodů Drozdice
Obsahuje zadaný výsledek
13.05.2017 Sobota Bystré - Pardubický 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
13.05.2017 Sobota Český Brod - Středočeský 
Název: Jarní rybářské závody na Nouzově I.
Obsahuje zadaný výsledek
13.05.2017 Sobota Unhošť - Středočeský 
Název: závody žen
13.05.2017 Sobota Příštpo - Vysočina 
Název: Příštpo- Strážnice 2017
Obsahuje zadaný výsledek
13.05.2017 Sobota Brno mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
13.05.2017 Sobota Skoronice muška - Jihočeský 
Název: JARNÍ KOLO Krajské divize – LRU muška
Obsahuje zadaný výsledek
13.05.2017 Sobota Darkovice - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
13.05.2017 Sobota Lipnice nad Sázavou - Vysočina 
Název: Lipnická udice
Obsahuje zadaný výsledek
13.05.2017 Sobota Vlašim mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
13.05.2017 Sobota Doksy - Liberecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
13.05.2017 Sobota Číměř mládež - Vysočina 
Název: Dětské rybářské závody
13.05.2017 Sobota Podivín - Jihomoravský 
Název: Tradiční rybářské závody v Podivíně
Obsahuje zadaný výsledek
13.05.2017 Sobota Dolní Bousov - Středočeský 
Název: Rybářské závody
13.05.2017 Sobota Kdyně - Plzeňský 
Název: Rybarske zavody na Bílce
13.05.2017 Sobota Nakvasovice - Středočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
13.05.2017 Sobota Luby - Karlovarský 
Název: Rybářské závody
13.05.2017 Sobota Ivančice - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody dospělých
Obsahuje zadaný výsledek
13.05.2017 Sobota Přívory - Středočeský 
Název: Rybářské závody