Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 149 termínů závodů
V minulosti zadáno 7372 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Archiv termínů 2020

 

 | 2020  | 2019  | 2018  | 2017  | 2016  | 2015  | 2014  | 2013  | 2002  | 


Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 

Červenec 2020
05.07.2020 Neděle N Trhová Kamenice - Pardubický 
Název: 11.ROČNÍK RYBÁŘSKYCH ZÁVODŮ O POHÁR VÍTĚZŮ
Obsahuje zadaný výsledek
05.07.2020 Neděle N Hrobice - Pardubický 
Název: rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
05.07.2020 Neděle N Rankovice u Teplé - Karlovarský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
05.07.2020 Neděle N Podivín - Jihomoravský 
Název: PODIVÍNSKÁ OSMADVACÍTKA
05.07.2020 Neděle N Králíky - Pardubický 
Název: O pohár města Králíky - memoriál ing. Šembery
Obsahuje zadaný výsledek
04.07.2020 Sobota N Ostřešany - Pardubický 
Název: Vesnická Liga ZÁVĚREČNÁ
04.07.2020 Sobota N Bohdalec - Vysočina 
Název: Rybářské závody v Bohdalci
Obsahuje zadaný výsledek
04.07.2020 Sobota N Osvětimany - Zlínský 
Název: Noční rybářské závody
04.07.2020 Sobota N Kladruby - mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
04.07.2020 Sobota N Olbramovice - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
04.07.2020 Sobota N Kornatice - Plzeňský 
Název: Kornatický žralok
04.07.2020 Sobota N Králíky - Pardubický 
Název: O pohár města Králíky - memoriál ing. Šembery
Obsahuje zadaný výsledek
04.07.2020 Sobota N Horní Metelsko - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
04.07.2020 Sobota N Trhová Kamenice - mládež - Pardubický 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
04.07.2020 Sobota N Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký 
Název: Závod vytrvalců 24.hod na Vítězné
04.07.2020 Sobota N Hošťalovice - Pardubický 
Název: Rybářské závody
Červen 2020
28.06.2020 Neděle N Uhlířská Lhota mládež-ZRUŠENO - Středočeský 
Název: 1.Ročník rybářských závodů Uhlířská Lhota pro děti
28.06.2020 Neděle N Bylany Halíř Cup 2020 dvě poslední místa !!!!! - Ústecký 
Název: Halíř Cup 2020
Obsahuje zadaný výsledek
28.06.2020 Neděle N Dobříkov u Chocně - Pardubický 
Název: Hungerfish liga 2.Kolo
Obsahuje zadaný výsledek
28.06.2020 Neděle N Vedrovice - mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
27.06.2020 Sobota N Skuhrov nad Bělou - Hraštice - Královéhradecký 
Název: Závody dvojic téměř 24 hodin
Obsahuje zadaný výsledek
27.06.2020 Sobota N Popice - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
27.06.2020 Sobota N Dřenice - Pardubický  
Název: Vesnická liga
Obsahuje zadaný výsledek
27.06.2020 Sobota N Řeřichy mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
27.06.2020 Sobota N Uhlířská Lhota 2 volna místa - Středočeský 
Název: 1.Ročnik rybářských závodů Uhlířská Lhota Už jen náhradnici
Obsahuje zadaný výsledek
27.06.2020 Sobota N Mirovice - Obsazeno - Jihočeský 
Název: Jarní Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
27.06.2020 Sobota N Králíky mládež - Pardubický 
Název: Rybářské závody pro děti a mládež
Obsahuje zadaný výsledek
27.06.2020 Sobota N Chřibská - Ústecký 
Název: Rybářské závody Tubertiny Day
Obsahuje zadaný výsledek
27.06.2020 Sobota N Svitavy - ženy - Pardubický 
Název: Závody žen
27.06.2020 Sobota N Svitavy - mládež - Pardubický 
Název: Dětské rybářské závody
27.06.2020 Sobota N Hnanice - Jihomoravský 
Název: O POHÁR HNANICKEHO VODNÍKA
27.06.2020 Sobota N Hluboká nad Vltavou - Jihočeský  
Název: Duo feeder cup 2020
27.06.2020 Sobota N Kravsko - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
27.06.2020 Sobota N Letkovice - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody - Cortina Letkovice
27.06.2020 Sobota N Otěšice - Plzeňský 
Název: Rybářské závody v plavané - Otěšice
27.06.2020 Sobota N Rtyně v Podkrkonoší - Královéhradecký 
Název: Kocourák
27.06.2020 Sobota N Křesetice - Středočeský 
Název: KŘESETICKÁ DĚLIČKA OBSAZENO
Obsahuje zadaný výsledek
27.06.2020 Sobota N Královice mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
27.06.2020 Sobota N Dolní Bousov - Středočeský 
Název: Rybářské závody
27.06.2020 Sobota N Březí - Plzeňský 
Název: Březská vydra
Obsahuje zadaný výsledek
27.06.2020 Sobota N Vedrovice - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
27.06.2020 Sobota N Nakvasovice - Středočeský 
Název:
27.06.2020 Sobota N Neuměř - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
27.06.2020 Sobota N Králíky - Pardubický 
Název: 24 hodinové závody dvoučlenných týmů
Obsahuje zadaný výsledek
21.06.2020 Neděle N Dřenice - Pardubický 
Název: Rybářské závody OBSAZENO 1 volné místo
Obsahuje zadaný výsledek
20.06.2020 Sobota N Zdislavice mládež - ZRUŚENO - Středočeský 
Název: dětské závody ,odpoledne dětský den
20.06.2020 Sobota N Dešná - Jihočeský 
Název: o dešanské sele
Obsahuje zadaný výsledek
20.06.2020 Sobota N Ptenín - Plzeňský 
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR
20.06.2020 Sobota N Šlapanice v Čechách - Středočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
20.06.2020 Sobota N Kolešov - Středočeský 
Název: Tajné dvojice - ZRUŠENO!!!!
20.06.2020 Sobota N Hrobice - Pardubický 
Název: hasičský kapr OBSAZENO
Obsahuje zadaný výsledek
20.06.2020 Sobota N Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký 
Název: 12. ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ - O PUTOVNÍ POHÁR KS-FISH - 2. KOLO
Obsahuje zadaný výsledek
20.06.2020 Sobota N Ostrava - Nová Ves - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
20.06.2020 Sobota N České Budejovice - České Vrbné - Jihočeský  
Název: Krajský Přebor ve feederu
Obsahuje zadaný výsledek
20.06.2020 Sobota N Vlasatice - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
20.06.2020 Sobota N Vlasatice mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
20.06.2020 Sobota N Nesuchyně - Středočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
20.06.2020 Sobota N Rumburk - Obsazeno - Ústecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
20.06.2020 Sobota N Bystřice u Benešova mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
20.06.2020 Sobota N Mladá Boleslav - mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
20.06.2020 Sobota N Tovačov mládež - Olomoucký 
Název: Dětské rybářské závody
20.06.2020 Sobota N České Velenice mládež - Jihočeský 
Název: dětské rybářské závody
20.06.2020 Sobota N Čenkov - Vysočina 
Název:
Obsahuje zadaný výsledek
20.06.2020 Sobota N Mikulovice - Pardubický  
Název: Vesnická Liga Náhradní místo za Medlešice-nedostatek vody
Obsahuje zadaný výsledek
20.06.2020 Sobota N Dačice - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
20.06.2020 Sobota N Kácov mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
20.06.2020 Sobota N Staré město mládež - Zlínský 
Název: Dětské rybářské závody
20.06.2020 Sobota N Svobodné Hamry - Pardubický 
Název:
20.06.2020 Sobota N Polička mládež - Pardubický 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
19.06.2020 Pátek N Arnolec - Vysočina 
Název: 25 hodin v Arnolci
19.06.2020 Pátek N Jimramov - Obsazeno - Vysočina 
Název: závod dvojic
Obsahuje zadaný výsledek
14.06.2020 Neděle N Moravský Krumlov mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody 2020
14.06.2020 Neděle N Sendražice-Plno - Královéhradecký 
Název: Sendražický kapřík
Obsahuje zadaný výsledek
14.06.2020 Neděle N Rankovice - Karlovarský 
Název: Memorial Tondy Hlaváčka
Obsahuje zadaný výsledek
13.06.2020 Sobota N Humpolec mládež - Vysočina 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
13.06.2020 Sobota N Humpolec - Vysočina 
Název: o 100 kg prase
Obsahuje zadaný výsledek
13.06.2020 Sobota N Dřenice - mládež OBSAZENO - Pardubický 
Název: Dětské rybářské závody
13.06.2020 Sobota N Štěchovice - mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
13.06.2020 Sobota N Moravský Krumlov - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody 2020
13.06.2020 Sobota N Míčov - Pardubický 
Název: V. MÍČOVSKÉ UDICE
Obsahuje zadaný výsledek
13.06.2020 Sobota N Mladá Boleslav - Středočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
13.06.2020 Sobota N BLÍŽEJOV - Plzeňský 
Název: Memorial Jardy Sekereše
Obsahuje zadaný výsledek
13.06.2020 Sobota N Klapý - Ústecký 
Název: ročník rybářské závody
13.06.2020 Sobota N Mileč - Plzeňský 
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR
13.06.2020 Sobota N Varvažov - mládež - Ústecký 
Název: Dětské rybářské závody
13.06.2020 Sobota N Kostelní Radouň - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
13.06.2020 Sobota N Telce - Ústecký 
Název: CHY - TEP CUP TELCE
Obsahuje zadaný výsledek
13.06.2020 Sobota N Telce mládež - Ústecký 
Název: CHY - TEP CUP TELCE mládež
13.06.2020 Sobota N Žarošice - Jihomoravský 
Název: rybářské závody na Klášově
13.06.2020 Sobota N Jenišov - Karlovarský 
Název: bambus cup XI. ročník
Obsahuje zadaný výsledek
13.06.2020 Sobota N Hostinné - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody
13.06.2020 Sobota N Skuhrov nad Bělou - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody
13.06.2020 Sobota N Bylany - Středočeský 
Název: Rybářské závody Bylany 2020
Obsahuje zadaný výsledek
13.06.2020 Sobota N Dolní Bousov mládež - Středočeský 
Název: Rybářské závody
13.06.2020 Sobota N Hlinsko - mládež - Pardubický 
Název: Dětské rybářské závody
13.06.2020 Sobota N Chata Hubertka - Vysočina 
Název: Pstruhové závody
13.06.2020 Sobota N Velký Osek mládež - Středočeský 
Název: Velkoosecký trojzubec
Obsahuje zadaný výsledek
12.06.2020 Pátek N Hraštice - Královéhradecký 
Název: Hraštický Rutilus
Obsahuje zadaný výsledek
07.06.2020 Neděle N Knířov - Pardubický 
Název: Týmy-Hungerfish liga
Obsahuje zadaný výsledek
07.06.2020 Neděle N Kostelec nad Orlicí - Královéhradecký 
Název: Liga Týmů Rybářských žebříčků
Obsahuje zadaný výsledek
06.06.2020 Sobota N Petřvald u Mošnova mládež - Moravskoslezský 
Název: Dětské rybářské závody
06.06.2020 Sobota N Levínská Olešnice - Liberecký 
Název: Tradiční rybářské závody v Levínské Olešnici
Obsahuje zadaný výsledek
06.06.2020 Sobota N Napajedla - Spytihněv - ZRUŠENO - Zlínský 
Název: Rybářské závody
06.06.2020 Sobota N Mikulovice - Pardubický  
Název: Vesnická Liga
Obsahuje zadaný výsledek
06.06.2020 Sobota N Robčice - Plzeňský 
Název: Rybářské závody " o Živé sele "
06.06.2020 Sobota N Sloup v Čechách - Liberecký 
Název: Sloupská čtyřiadvacítka
06.06.2020 Sobota N Zdislavice - Středočeský 
Název: Zdislavický otvírák OBSAZENO
Obsahuje zadaný výsledek
06.06.2020 Sobota N Koloveč - Plzeňský 
Název: Rybářské závody Koloveč 2020
06.06.2020 Sobota N Přehýšov - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
06.06.2020 Sobota N Čabárna - Středočeský 
Název: Vabank
Obsahuje zadaný výsledek
06.06.2020 Sobota N Bilichov - Středočeský 
Název: Rybářské závody Bílichov
Obsahuje zadaný výsledek
06.06.2020 Sobota N Moravský Beroun - Olomoucký 
Název: Rybářské závody
06.06.2020 Sobota N Petřvald u Mošnova mládež - Moravskoslezský 
Název: Dětské rybářské závody
06.06.2020 Sobota N Jablonec nad Nisou - Liberecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
06.06.2020 Sobota N Hostinné - mládež - Královéhradecký 
Název: Dětské rybářské závody
06.06.2020 Sobota N Koloveč - Plzeňský 
Název: Rybářské závody KOLOVEČ
06.06.2020 Sobota N Mokrovousy - Královéhradecký 
Název: Mokrovouský kapřík 1.
Obsahuje zadaný výsledek
06.06.2020 Sobota N Tuhaň mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
06.06.2020 Sobota N Lázně Bohdaneč - mládež - Pardubický 
Název: Bohdanečská vydřička
Obsahuje zadaný výsledek
06.06.2020 Sobota N Skuhrov nad Bělou mládež - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody
06.06.2020 Sobota N Žiželice - mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
06.06.2020 Sobota N Doubravice nad Svitavou - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
06.06.2020 Sobota N Jarošov nad Nežárkou - Jihočeský 
Název: 3 ročník jarní šupinky
Obsahuje zadaný výsledek
06.06.2020 Sobota N Nová Role - Karlovarský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
Květen 2020
31.05.2020 Neděle N Vrchlabí mládež - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody jen pro členy ( děti ) MO ČRS VRCHLABÍ
Obsahuje zadaný výsledek
31.05.2020 Neděle N Náchod - Královéhradecký 
Název: 16. ročník "PODBORSKÝ" nedělní rybářský závod v Náchodě
Obsahuje zadaný výsledek
31.05.2020 Neděle N Pokojov mládež - Vysočina 
Název: Dětské rybářské závody
31.05.2020 Neděle N Otovice u Karlových Varů - Karlovarský 
Název: Rybářské závody na Kocandě
Obsahuje zadaný výsledek
31.05.2020 Neděle N Miřetice mládež - Pardubický 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
31.05.2020 Neděle N Malešovice mládež - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
30.05.2020 Sobota N Benátky nad Jizerou mládež - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
30.05.2020 Sobota N Vrchlabí - Královéhradecký 
Název: O pohár MO ČRS Vrchlabí - obsazeno !!!!!!
Obsahuje zadaný výsledek
30.05.2020 Sobota N Pnětluky u Loun - Ústecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
30.05.2020 Sobota N Kácov - Středočeský 
Název: Noční rybářské závody 2020 v Kácově
30.05.2020 Sobota N Bílka - Plzeňský 
Název: Rybářské závody Bílka
30.05.2020 Sobota N Chrastava - Liberecký 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
30.05.2020 Sobota N Chrastava mládež - Liberecký 
Název: Dětské rybářské závody
30.05.2020 Sobota N Pokojov - Vysočina 
Název: Pokojovský Kapr
30.05.2020 Sobota N Ostřešany - Pardubický  
Název: Vesnická liga
Obsahuje zadaný výsledek
30.05.2020 Sobota N Velká Černoc - Ústecký 
Název: KVĚTNOVÝ POHÁR – VELKÁ ČERNOC
Obsahuje zadaný výsledek
30.05.2020 Sobota N Nová Ves u Českých Budějovic - Jihočeský 
Název: Novoveská plavaná
30.05.2020 Sobota N Malešovice - Jihomoravský 
Název: Jarní rybářské závody
30.05.2020 Sobota N Alfrédov - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
23.05.2020 Sobota N Solnice - ZRUŠENO - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody
23.05.2020 Sobota N Arnolec - zavody v Arnolci se konaji .je obsazeno - Vysočina 
Název: 2.Arnolecký žabák 10h
Obsahuje zadaný výsledek
23.05.2020 Sobota N Řeřichy - Středočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
23.05.2020 Sobota N Velešín mládež - Jihočeský 
Název: O POHÁR PŘEDSEDY ČRS MO VELEŠÍN
23.05.2020 Sobota N Kloužovice mládež - Jihočeský 
Název: Dětské rybářské závody
23.05.2020 Sobota N Dolce - Plzeňský 
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR
23.05.2020 Sobota N Chlumec - Ústecký 
Název: Rybářské závody
23.05.2020 Sobota N Mirovice - přeloženo na 27.6. - Jihočeský 
Název: Jarní Rybářské závody
23.05.2020 Sobota N Rožďalovice,obec Hasina - ZRUŠENO??? - Středočeský 
Název: Veřejný závod rybník,,Babínek" Rožďalovice
23.05.2020 Sobota N Darkovice - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
23.05.2020 Sobota N Víceměřice - Olomoucký 
Název: Jarní rybářské závody 2020
23.05.2020 Sobota N Drozdice - - Pardubický  
Název: Vesnická liga
Obsahuje zadaný výsledek
23.05.2020 Sobota N Dobrá voda u Březnice - Středočeský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
23.05.2020 Sobota N Hrobice ženy - Pardubický 
Název: Hrobická Vydra
Obsahuje zadaný výsledek
23.05.2020 Sobota N Pacov - Vysočina 
Název: Pacovský kapr
23.05.2020 Sobota N Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký 
Název: OBDAZENO - 12. ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ - O PUTOVNÍ POHÁR KS-FISH - 1. KOLO
Obsahuje zadaný výsledek
23.05.2020 Sobota N Březnice u Bechyně mládež - Jihočeský 
Název: Dětské rybářské závody
17.05.2020 Neděle N Loučky - Karlovarský 
Název: Rybařské závody
Obsahuje zadaný výsledek
16.05.2020 Sobota N Náchod Babí - Královéhradecký 
Název: ZÁVODY BAGR
16.05.2020 Sobota N Žákava - Plzeňský 
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR
16.05.2020 Sobota N Příbram - Středočeský 
Název: O PUTOVNÍ POHÁR PŘEDSEDY MO ČRS
16.05.2020 Sobota N Drozdice - poslední jedno místo - Pardubický 
Název: Drozdický kapr
Obsahuje zadaný výsledek
16.05.2020 Sobota N Dymokury - Středočeský 
Název: 11. RYBÁŘSKÉ ZÁVODY DYMOKURY
Obsahuje zadaný výsledek
16.05.2020 Sobota N Křesetice OBSAZENO - Středočeský 
Název: KŘESETICKÉ POCHYTÁNÍ
Obsahuje zadaný výsledek
16.05.2020 Sobota N Příbram mládež - Středočeský 
Název: O PUTOVNÍ POHÁR PŘEDSEDY MO ČRS
Obsahuje zadaný výsledek
10.05.2020 Neděle N Luže - mládež- ZRUŠENO - Pardubický 
Název: Dětské rybářské závody
10.05.2020 Neděle N Pšánky - mládež- ZRUŠENO - Královéhradecký 
Název: Dětské rybářské závody Pšánky 2020
09.05.2020 Sobota N Luže - ZRUŠENO - Pardubický 
Název: Rybářské závody
09.05.2020 Sobota N Pšánky - ZRUŠENO - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody - Pšánky 2020 - OBSAZENO !!!
09.05.2020 Sobota N Doksy - ZRUŠENO - Liberecký 
Název: Rybářské závody
09.05.2020 Sobota N Vrčeň - ZRUŠENO - Plzeňský 
Název: Soutěž v chytání ryb na Opatském rybníku
09.05.2020 Sobota N Velká Černoc - ZRUŠENO - Ústecký 
Název: KVĚTNOVÝ POHÁR – VELKÁ ČERNOC Registrace se odkládá
08.05.2020 Pátek N Loket - ZRUŠENO - Karlovarský 
Název: Rybářské závody
08.05.2020 Pátek N Jaroměř - ZRUŠENO - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody
08.05.2020 Pátek N Hošťalovice - ZRUŠENO - Pardubický 
Název: Rybářské závody
08.05.2020 Pátek N Želčany - ZRUŠENO - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
08.05.2020 Pátek N Jarošov nad Nežárkou mládež - ZRUŠENO - Jihočeský 
Název: 1. ročník malá šupinka dětské závody u Luboše
08.05.2020 Pátek N Jarošov nad Nežárkou - ZRUŠENO - Jihočeský 
Název: 24 hodinový Závod dvojic s Lubošem
03.05.2020 Neděle N Lužec nad Cidlinou - ZRUŠENO - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody
02.05.2020 Sobota N Kostelec nad Labem - mládež - ZRUŠENO - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
02.05.2020 Sobota N Veselá u Mnichova Hradiště - ZRUŠENO - Středočeský 
Název: Rybářské závody
02.05.2020 Sobota N Kounice - ZRUŠENO - Středočeský 
Název: Rybářské závody Kounice
02.05.2020 Sobota N Kněževes u Rakovníka - ZRUŠENO - Středočeský 
Název: Rybářské závody - Kněževes
02.05.2020 Sobota N Drozdice - ZRUŠENO - Pardubický 
Název: Vesnická liga
02.05.2020 Sobota N Kostelní Radouň - ZRUŠENO - Jihočeský 
Název: Rybářské závody
02.05.2020 Sobota N Roudnice nad Labem - ZRUŠENO - Ústecký 
Název: rybářské závody
02.05.2020 Sobota N Roudnice nad Labem - mládež - ZRUŠENO - Ústecký 
Název: rybářské závody
02.05.2020 Sobota N Libčeves - ZRUŠENO - Ústecký 
Název: Rybářské závody
02.05.2020 Sobota N Dománovice - ZRUŠENO - Středočeský 
Název: Rybářské závody
02.05.2020 Sobota N Světlá nad Sázavou - ZRUŠENO - Vysočina 
Název: Rybářské závody Světlá n.S. 2020
02.05.2020 Sobota N Světlá nad Sázavou mládež - ZRUŠENO - Vysočina 
Název: Rybářské závody Světlá n.S. 2020 - mládež
02.05.2020 Sobota N Lejšovka - ZRUŠENO - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody Lejšovka
02.05.2020 Sobota N Blížňovice - ZRUŠENO - Pardubický 
Název: Rybářské závody
02.05.2020 Sobota N Veselí nad Lužnicí - bude přeloženo - Jihočeský 
Název: 13.ročník rybářských závodů
02.05.2020 Sobota N Bravantice - přeloženo na 29.8. - Moravskoslezský 
Název: Jarní rybářské závody dospělých
02.05.2020 Sobota N Měcholupy - ZRUŠENO - Plzeňský 
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR 2020
02.05.2020 Sobota N Řevničov - ZRUŠENO - Středočeský 
Název: Rybářské závody
02.05.2020 Sobota N Veselí nad Moravou - ZRUŠENO - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
01.05.2020 Pátek N Domažlice mládež - ZRUŠENO - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
01.05.2020 Pátek N Uničov - ZRUŠENO - Olomoucký 
Název: Rybářské závody
01.05.2020 Pátek N Bravantice mládež - přesunuto na 28.8. - Moravskoslezský 
Název: Dětské rybářské závody
01.05.2020 Pátek N Klášter u Nepomuku - ZRUŠENO - Plzeňský 
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR
01.05.2020 Pátek N Veselí nad Moravou mládež - ZRUŠENO - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
Duben 2020
26.04.2020 Neděle N Kostelec nad Orlicí - ZRUŠENO - Královéhradecký 
Název: Čarodějnická plavaná 4.ročník - ZRUŠENO
26.04.2020 Neděle N Dobřany mládež - ZRUŠENO - Plzeňský 
Název: Dětské rybářské závody na rybníku Dolní Kotynka 2019
26.04.2020 Neděle N Domažlice - ZRUŠENO - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
26.04.2020 Neděle N Hustopeče nad Bečvou - mládež - ZRUŠENO - Olomoucký 
Název: Dětské rybářské závody
26.04.2020 Neděle N Lanškroun mládež - ZRUŠENO - Pardubický 
Název: Dětské rybářské závody
25.04.2020 Sobota N Lanškroun - ZRUŠENO - Pardubický 
Název: Rybářské závody
25.04.2020 Sobota N Dobřany - ZRUŠENO - Plzeňský 
Název: Rybářské závody na rybníku Dolní Kotynka
25.04.2020 Sobota N Markovice - mládež - ZRUŠENO - Pardubický 
Název: MARKOVICKÝ HÁČEK 2019
25.04.2020 Sobota N Hustopeče nad Bečvou - ZRUŠENO - Olomoucký 
Název: Rybářské závody
25.04.2020 Sobota N Kostelec nad Labem - ZRUŠENO - Středočeský 
Název: Rybářské závody
25.04.2020 Sobota N Zájezdec - ZRUŠENO - Pardubický 
Název: Rybářské závody
25.04.2020 Sobota N Žiželice - mládež - ZRUŠENO - Středočeský 
Název: Dětské rybářské závody
25.04.2020 Sobota N Zeměchy u Kralup n./Vlt. - ZRUŠENO BEZ NÁHRADY TERMÍNU - Středočeský 
Název: Kralupský kapr 2020
25.04.2020 Sobota N Ostrava - Svinov (Talian) - ZRUŠENO - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
25.04.2020 Sobota N Dymokury ženy - ZRUŠENO - Středočeský 
Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY ŽEN O POHÁR STAROSTKY OBCE DYMOKURY
25.04.2020 Sobota N Borovnice (Valcha) - ZRUŠENO - Středočeský 
Název: Rybařské Závody Valcha
25.04.2020 Sobota N Šlapanice v Čechách - ZRUŠENO - Středočeský 
Název: Rybářské závody
25.04.2020 Sobota N Veselí nad Lužnicí mládež bude přeloženo - Jihočeský 
Název: Veselská zlatá udice
25.04.2020 Sobota N Olešná - ZRUŠENO - Středočeský 
Název: Rybářské závody závlaha Olešná
25.04.2020 Sobota N Horka nad Sázavou - ZRUŠENO - Středočeský 
Název: Rybářské závody Písník Horka nad Sázavou 2020
25.04.2020 Sobota N Rajhrad - ZRUŠENO - Jihomoravský 
Název: Tradiční rybářské závody
19.04.2020 Neděle N Heřmanův Městec (Konopáč) mládež- ZRUŠENO - Pardubický 
Název: Rybářské závody
18.04.2020 Sobota N Humpolec (Hadina) - ZRUŠENO - Vysočina 
Název: Humpolecké cejnobraní - jarní kolo
18.04.2020 Sobota N Velké Pleso - Ohře - ZRUŠENO - Karlovarský 
Název: KURTŮV A MÍLŮV MEMORIÁL
18.04.2020 Sobota N Hulvácké Benátky - ZRUŠENO - Moravskoslezský 
Název: Dubnový závod
18.04.2020 Sobota N Poděbrady - ZRUŠENO - Středočeský 
Název: Poděbradský kapr
18.04.2020 Sobota N Horní Metelsko - ZRUŠENO - Plzeňský 
Název: Rybářské závody
18.04.2020 Sobota N Hnanice - ZRUŠENO - Jihomoravský 
Název: O POHÁR HNANICKEHO VODNÍKA
18.04.2020 Sobota N Víceměřice - ZRUŠENO - Olomoucký 
Název: Jarní rybářské závody 2020
18.04.2020 Sobota N Ostrava - Třebovice - ZRUŠENO - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
18.04.2020 Sobota N Dehtín - ZRUŠENO - Plzeňský 
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR
18.04.2020 Sobota N Heřmanův Městec (Konopáč)- ZRUŠENO - Pardubický 
Název:
18.04.2020 Sobota N Bylany - ZRUŠENO - Středočeský 
Název: Rybářské závody Bylany jaro 2020
13.04.2020 Pondělí N Vestec - Nouzín - ZRUŠENO - Královéhradecký 
Název: Velikonoční kapřík ZRUŠENO
11.04.2020 Sobota N Dřenice ZRUŠENO - Pardubický 
Název: závod dvojic
11.04.2020 Sobota N Česká Třebová - ZRUŠENO - Pardubický 
Název: Cejnobití
11.04.2020 Sobota N Bílovec - ZRUŠENO - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
11.04.2020 Sobota N Třebechovice pod Orebem - ZRUŠENO - Královéhradecký 
Název: Rybářské závody
11.04.2020 Sobota N Moravský Krumlov - ZRUŠENO - Jihomoravský 
Název: Feeder Cup
11.04.2020 Sobota N Králíky (Horní Lipka) - ZRUŠENO - Pardubický 
Název: Memoriál ing.Michala Konče
11.04.2020 Sobota N Senomaty - ZRUŠENO - Středočeský 
Název: X.Memoriál Jaroslava Blechy
11.04.2020 Sobota N Jarošov nad Nežárkou - ZRUŠENO - Jihočeský 
Název: ZRUŠENO - Velikonoční rybářské závody
11.04.2020 Sobota N Telce - ZRUŠENO - Ústecký 
Název: O putovní pohár ředitele Ekostaveb Louny
10.04.2020 Pátek N Starý Kolín - ZRUŠENO - Středočeský 
Název: Motorová pila na udici
10.04.2020 Pátek N Zdislavice -zrušeno pro vývoj C-19 - Středočeský 
Název: Zdislavický Otvírák
05.04.2020 Neděle N Velký Přelov (Černožice) - ZRUŠENO - Královéhradecký 
Název: Zebco Europe - Cejnobraní
04.04.2020 Sobota N Nová Ves u Českých Budějovic - ZRUŠENO - Jihočeský 
Název: Novoveská plavaná
04.04.2020 Sobota N Arnolec - ZRUŠENO - Vysočina 
Název: 1.Arnolecký žabák 8h
04.04.2020 Sobota N Ostřešany - Pardubický 
Název: Vesnická liga ZRUŠENO!!!!!!!!!!!!!
04.04.2020 Sobota N Podlesí u Příbrami - ZRUŠENO - Jihočeský 
Název: Podlesí u Příbrami 2020
04.04.2020 Sobota N Ostrava - Třebovice -Zrušeno - Moravskoslezský 
Název: Rybářské závody
04.04.2020 Sobota N Loučky.,,,,Zrušeno,,,,, - Karlovarský 
Název: Rybářské závody
04.04.2020 Sobota N Brandýsek ZRUŠENO!!! - Středočeský 
Název: Vabank
03.04.2020 Pátek N Hulvácké Benátky - ZRUŠENO - Moravskoslezský 
Název: Jarní blinker
03.04.2020 Pátek N Zdechovice - Rybník Pilský - ZRUŠENO - Pardubický 
Název: CCAM ZDECHOVICE CARP CUP 2020
Březen 2020
29.03.2020 Neděle N Mokrovousy - ZRUŠENO - Královéhradecký 
Název: Mokrovouský kapřík 1.
29.03.2020 Neděle N Čelákovice mládež - ZRUŠENO - Středočeský 
Název: rybářské závody na Grádě
29.03.2020 Neděle N Velká nad Veličkou mládež - ZRUŠENO - Jihomoravský 
Název: Dětské rybářské závody
29.03.2020 Neděle N Velká nad Veličkou - ZRUŠENO - Jihomoravský 
Název: Rybářské závody
28.03.2020 Sobota N Skuteč - ZRUŠENO - Pardubický 
Název: Skutečský pstroužek
28.03.2020 Sobota N Dymokury - ZRUŠENO - Středočeský 
Název: 11. RYBÁŘSKÉ ZÁVODY DYMOKURY
28.03.2020 Sobota N Polouvsí - ZRUŠENO - Moravskoslezský 
Název: King Spin Cup
28.03.2020 Sobota N Hnanice - ZRUŠENO - Jihomoravský 
Název: II.ROČNÍK HNANICKÝ FEEDER CUP
28.03.2020 Sobota N Křesetice - ZRUŠENO - Středočeský 
Název: Zahajovačka Křesetice
28.03.2020 Sobota N Čelákovice - ZRUŠENO - Středočeský 
Název: rybářské závody na Grádě
28.03.2020 Sobota N Libčeves Zrušeno (myslivci nepůjčí rybník)!!!!!!!!!!!!!! - Ústecký 
Název: Vabank
21.03.2020 Sobota N Skuteč - ZRUŠENO - Pardubický 
Název: SKUTEČSKÁ PŘÍVLAČ DVOJIC
21.03.2020 Sobota N Lázně Bohdaneč - ZRUŠENO - Pardubický 
Název: Běloba CUP 2020 - obsazeno!
21.03.2020 Sobota N Letiny - ZRUŠENO - Plzeňský 
Název: přívlač
15.03.2020 Neděle N Karviná - ZRUŠENO - Moravskoslezský 
Název: PETROVICKÝ PSTRUH
14.03.2020 Sobota N Dřenice - ZRUŠENO - Pardubický 
Název: Dřenický Duhák-Dudák ZÁVODY ZRUŠENY!!!!
14.03.2020 Sobota N Týn nad Vltavou - ZRUŠENO - Jihočeský 
Název: Jihočeská zimní feeder liga
14.03.2020 Sobota N Otovice u Karlových Varů - OBSAZENO - Karlovarský 
Název: Rybářské závody
Obsahuje zadaný výsledek
07.03.2020 Sobota N Kostelec nad Orlicí - Královéhradecký 
Název: Kostelecká nudle - OBSAZENO
Obsahuje zadaný výsledek
01.03.2020 Neděle N Přerov - Olomoucký 
Název: O zimní pohár řeky Bečvy
Únor 2020
29.02.2020 Sobota N Pardubice - burza - Pardubický 
Název: RYBÁŘSKÁ BURZA
29.02.2020 Sobota N Pardubice vyhlášení - Pardubický 
Název: Předání trofejí a ocenění za rok 2019 členům Klubu Rybářské žebříčky
29.02.2020 Sobota N Pašinka ( Kolín ) - Středočeský 
Název: Pašinecký pstruh
Obsahuje zadaný výsledek
Leden 2020
26.01.2020 Neděle N Otovice u Karlových Varů - Karlovarský 
Název: Rybářské závody na Kocandě
Obsahuje zadaný výsledek
18.01.2020 Sobota N Český Krumlov - Jihočeský 
Název: Zmrzlý feeder Cup
Obsahuje zadaný výsledek

 

 


Copyright © 2013-2020, Rybářské žebříčky, z.s.