Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 56 termínů závodů
V minulosti zadáno 5993 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Aktuální termíny - Závody jednotlivců

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Říjen 2018
19.10.2018 Pátek N Hruškov - Středočeský
Název: 2.ROČNÍK HRUŠKOVSKÁ PODZIMNÍ 50TKA
19.10.2018 Pátek N Hulvácké Benátky - Moravskoslezský
Název: Podzimní Benátský blinkr
20.10.2018 Sobota N Skuteč - Pardubický
Název: Skutečský pstroužek - VII. Ročník závodů v muškaření a vláčení umělých nástrah.
20.10.2018 Sobota N Sázava - Středočeský
Název: Mazec Cup 2018
20.10.2018 Sobota N Praha - Praha
Název: STREETFISHING OPEN PRAGUE 2018
20.10.2018 Sobota N Čakovice - Praha
Název: Rybářské závody
20.10.2018 Sobota N Tři Sekery u Mariánských Lázních - Karlovarský
Název: Tradiční podzimní rybářské závody
20.10.2018 Sobota N Zdislavice - Středočeský
Název: Závěrečná OBSAZENO
20.10.2018 Sobota N Chýně - Středočeský
Název:
20.10.2018 Sobota N Šenov - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
20.10.2018 Sobota N Orlová (Vodňora) - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
20.10.2018 Sobota N Levínská Olešnice - Liberecký
Název: Kravîn 2018
20.10.2018 Sobota N Zlosyň - Středočeský
Název: Podzimní závody
21.10.2018 Neděle N Kravaře - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
21.10.2018 Neděle N Velký Přelov (Černožice) - Královéhradecký
Název: Zebco Europe - Cejnobraní
21.10.2018 Neděle N Horšovský Týn Podhájí - Plzeňský
Název: Rybářské závody
21.10.2018 Neděle N Otovice u Karlových Varů - Karlovarský
Název: Rybářské závody
27.10.2018 Sobota N Hulvácké Benátky - Moravskoslezský
Název: Liga mistrů
27.10.2018 Sobota N Polička - Pardubický
Název: Podzimní muška
27.10.2018 Sobota N Pardubice - Pardubický
Název: Labíčko CUP 2018
27.10.2018 Sobota N Křesetice - Středočeský
Název: Ukončení sezony Křesetice
27.10.2018 Sobota N Vlašim - Středočeský
Název: KOTYHO MEMORIÁL
28.10.2018 Neděle N Újezd nad Lesy - Praha
Název: Rybářské závody
Listopad 2018
03.11.2018 Sobota N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký
Název: Závod v lovu ryb přívlačí
03.11.2018 Sobota N Bravantice - Moravskoslezský
Název: Bravantický okoun
03.11.2018 Sobota N Moravský Beroun - Olomoucký
Název: Rybářské závody
10.11.2018 Sobota N Luže - Pardubický
Název: Košumberská štika
10.11.2018 Sobota N Polička - Pardubický
Název: 18. ročník poháru Poličský candát
10.11.2018 Sobota N Ostrava - Svinov (Talian) - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
17.11.2018 Sobota N Skuteč - Pardubický
Název: Skutečská štika - 1. Ročník závodů v lovu štik, okounů a candátů
17.11.2018 Sobota N Napajedla - Spytihněv - Zlínský
Název: Rybářské závody
17.11.2018 Sobota N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký
Název: Závod v lovu ryb přívlačí
24.11.2018 Sobota N Mokrovousy - Královéhradecký
Název: Mokrovouský SIVEN
24.11.2018 Sobota N Polouvsí - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody přívlač
Prosinec 2018
01.12.2018 Sobota N Polička - Pardubický
Název: 10. ročník Prosincové štiky
01.12.2018 Sobota N Polička - Pardubický
Název: Václavská trofej - přívlač + muška
29.12.2018 Sobota N Dlouhý Most u Liberce - Liberecký
Název: Lov pstruhů na dírkách
Duben 2019
28.04.2019 Neděle N Kostelec nad Orlicí - OBSAZENO JEN NÁHRADNÍCI - Královéhradecký
Název: Čarodějnická plavaná 3.ročník

 

 


Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.