Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 363 termínů závodů
V minulosti zadáno 5276 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Aktuální termíny - Závody jednotlivců

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Květen 2018
27.05.2018 Neděle N Mohelnice - Olomoucký
Název: „Bambusák“
27.05.2018 Neděle N Lysá nad Labem - Středočeský
Název: Rybářské závody
27.05.2018 Neděle N Náchod - Královéhradecký
Název: 14. ročník "Podborský" nedělní rybářský závod v Náchodě
27.05.2018 Neděle N Holice - Pardubický
Název: TRADIČNÍ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY V HOLICÍCH
27.05.2018 Neděle N Staňkov - Plzeňský
Název: Rybářské závody
27.05.2018 Neděle N Biskoupky - Jihomoravský 
Název: Mistrovství MRS Open muška
31.05.2018 Čtvrtek N Most - Ústecký
Název: Rybářské závody
Červen 2018
01.06.2018 Pátek N Kostelec nad Orlicí - Královéhradecký 
Název: XV.POHÁR VETERÁNŮ 2018
01.06.2018 Pátek N Frýdek-Místek - Moravskoslezský 
Název: VELKÁ CENA SEVERNÍ MORAVY juniorů v LRU muška – řeka
02.06.2018 Sobota N Nová Včelnice - Jihočeský
Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY KOZLOV 2017
02.06.2018 Sobota N Vojice - Královéhradecký
Název: Vojický kapr
02.06.2018 Sobota N Příbram - Středočeský
Název: O PUTOVNÍ POHÁR PŘEDSEDY MO ČRS
02.06.2018 Sobota N Stéblová - Pardubický
Název: Rybářské závody Stéblová
02.06.2018 Sobota N Teplice - Ústecký
Název: 24 hodin
02.06.2018 Sobota N Božičany - Karlovarský
Název: Rybářské závody
02.06.2018 Sobota N Chřibská - Ústecký
Název: Rybářské závody 6. ročník
02.06.2018 Sobota N Rtyně v Podkrkonoší - Královéhradecký
Název: Kocourák
02.06.2018 Sobota N Letovice (Křetín) - Jihomoravský
Název: o pohár MRS MO Letovice
02.06.2018 Sobota N Klášterec nad Ohří - Ústecký 
Název: Chomutovský korbel muška
02.06.2018 Sobota N Komárovice - Vysočina
Název: Rybářské závody
02.06.2018 Sobota N Brno - Obřany - Jihomoravský
Název: Lov kapra o ceny
02.06.2018 Sobota N Dobroměřice - Ústecký
Název: Rybářské závody
02.06.2018 Sobota N Valašské Mezříčí (Podlesí) - Zlínský
Název: Rybářské závody
02.06.2018 Sobota N Pasohlávky - Jihomoravský
Název: II. liga "C" - 2. kolo
02.06.2018 Sobota N Jablonec nad Nisou - Liberecký
Název: Rybářské závody
02.06.2018 Sobota N Mladá Boleslav - Středočeský
Název: O pohár předsedy ČRS MO Mladá Boleslav
02.06.2018 Sobota N Úsobí - Vysočina
Název: Rybářské závody
02.06.2018 Sobota N Studénky - Vysočina
Název: STUDÝNSKÝ ČERVEŇÁK
02.06.2018 Sobota N Veselá - Vysočina
Název: Rybářské závody
02.06.2018 Sobota N Horažďovice - Plzeňský
Název: Rybářské závody
02.06.2018 Sobota N Tábor - Jihočeský
Název: Rybářské závody
03.06.2018 Neděle N Trhová Kamenice - Pardubický
Název: 9.ROČNÍK RYBÁŘSKYCH ZÁVODŮ O POHÁR VÍTĚZŮ
03.06.2018 Neděle N Kolešov u Rakovníka - Středočeský
Název: Rybářské závody
03.06.2018 Neděle N Otěšice - Plzeňský
Název: Rybářské závody Otěšice
08.06.2018 Pátek N Hraštice - Královéhradecký
Název: Hraštický Rutilus
09.06.2018 Sobota N Radotín - Praha
Název: Memorial Václava Hanzla
09.06.2018 Sobota N Třebovice - Pardubický
Název: rybářské závody
09.06.2018 Sobota N Kelč - Zlínský
Název: Tradiční rybářské závody
09.06.2018 Sobota N Polouvsí - Moravskoslezský
Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY V LOVU RYB UDICÍ S OČKY
09.06.2018 Sobota N Napajedla - Spytihněv - Zlínský
Název: Rybářské závody
09.06.2018 Sobota N Pnětluky u Loun - Ústecký
Název: Rybářské závody
09.06.2018 Sobota N Lesonice - Vysočina
Název: Rybářské závody
09.06.2018 Sobota N Hradec Králové - Královéhradecký
Název: Malšovický kapr
09.06.2018 Sobota N Radovesnice II - Středočeský
Název: Rybářské závody
09.06.2018 Sobota N Želetava - Vysočina
Název: 14.Rybářské závody - Hadrava
09.06.2018 Sobota N Lovosice - Ústecký
Název: Lovosický úhoř
09.06.2018 Sobota N Šluknov - Ústecký
Název: Rybářské závody O pohár předsedy MO
09.06.2018 Sobota N Brandýs nad Orlicí - Pardubický
Název: 20. ročník memoriálu Václava Vágnera o putovní pohár starosty města
09.06.2018 Sobota N Koloveč - Plzeňský
Název: Rybářské závody KOLOVEČ 2018
09.06.2018 Sobota N Týn nad Vltavou - Jihočeský
Název: Rybářské závody
09.06.2018 Sobota N Žarošice - Jihomoravský
Název: rybářské závody na Klášově
09.06.2018 Sobota N Ledeč nad Sázavou - Vysočina
Název: Rybářské závody dospělých
09.06.2018 Sobota N Nová Ves - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
09.06.2018 Sobota N Zaječí - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
09.06.2018 Sobota N Nová Paka - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
09.06.2018 Sobota N Brozany nad Ohří - Ústecký
Název: Rybářské závody
09.06.2018 Sobota N Teplá - Karlovarský
Název: Rybářské závody
10.06.2018 Neděle N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký
Název: 2. Kolo O putovní pohár KS-Fish 2018
15.06.2018 Pátek N Děčín - Ústecký 
Název: 1.kolo III. ligy v LRU přívlačí
16.06.2018 Sobota N Humpolec - Vysočina
Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY O 100KG PRASE
16.06.2018 Sobota N Karviná - Moravskoslezský
Název: noční rybářské závody
16.06.2018 Sobota N Míčov - Pardubický
Název: III. ROČNÍK MÍČOVSKÉ UDICE O BEDNU "COLMIC", ŽIVÉ SELE atd...
16.06.2018 Sobota N Měcholupy - Plzeňský
Název: 20. ročník závodu Úslavského poháru
16.06.2018 Sobota N Babice - Zlínský
Název: Rybářské závody
16.06.2018 Sobota N Dolní Poustevna - Ústecký
Název: Rybářské závody
16.06.2018 Sobota N Strunkovice - Jihočeský 
Název: pohárový závod „O pohár Milana Januse“
16.06.2018 Sobota N Kroměříž - Zlínský
Název: Rybářské závody na revíru ŠLAJZA
16.06.2018 Sobota N České Kopisty - Ústecký 
Název: 2. kolo II. Ligy sk. A
16.06.2018 Sobota N Zlaté Hory - Olomoucký
Název: Rybářské závody
16.06.2018 Sobota N Přehýšov - Plzeňský
Název: Rybářské závody
17.06.2018 Neděle N Mokrovousy - Královéhradecký
Název: Mokrovouský kapřík 2 - Hlavní cena: UZENÁ KÝTA-POSLEDNÍCH 5 MÍST.
17.06.2018 Neděle N Plzeň - Plzeňský
Název: první kolo Divize ZÚS a KP jednotlivců ve feederu
22.06.2018 Pátek N Brno - Jihomoravský
Název: Noční závody – O pohár předsedy pobočného spolku
23.06.2018 Sobota N Lázně Bohdaneč veteráni - Pardubický
Název: Mistrovství Klubu veteráni
23.06.2018 Sobota N Kostelany nad Moravou - Zlínský
Název: Noční rybářské závody
23.06.2018 Sobota N Skuhrov nad Bělou - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
23.06.2018 Sobota N Pavlovice - Vysočina 
Název: MAVER
23.06.2018 Sobota N Libořice - Ústecký
Název: Libořický Kapr
23.06.2018 Sobota N Orlová (Vodňora) - Moravskoslezský
Název: VEČERNÍ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY
23.06.2018 Sobota N Želvice - Plzeňský
Název: 20. ročník závodu Úslavského poháru
23.06.2018 Sobota N Skořice - Plzeňský
Název: Rybářské závody
23.06.2018 Sobota N Ostrata - Zlínský
Název: Jarní kaprařské závody 24 hod.
23.06.2018 Sobota N Chabařovice - Ústecký
Název: Rybářské závody
23.06.2018 Sobota N Štoky - Vysočina
Název: Rybářské závody
23.06.2018 Sobota N Hřebečníky - Středočeský
Název: Tradiční rybářské závody Hřebečníky 2018
23.06.2018 Sobota N Oslavany - Jihomoravský
Název: POHÁR ŘEKY OSLAVY 2018
23.06.2018 Sobota N Vlašim - Středočeský 
Název: Vlašimský dravec jun. liga
24.06.2018 Neděle N Lázně Bohdaneč - Pardubický
Název: Velká cena spolku Rybářské žebříčky - jednotlivci
24.06.2018 Neděle N Plzeň - Plzeňský
Název: první kolo Divize ZÚS a KP jednotlivců ve feederu
24.06.2018 Neděle N Valeč - Karlovarský
Název: Rybářské závody
29.06.2018 Pátek N Hruškov - Středočeský
Název: PM GAME PŘED PRÁZDNINOVÝ HRUŠKOV JEDNOTLIVCI
30.06.2018 Sobota N Měřín - Vysočina 
Název: KP MRS + MAVER
30.06.2018 Sobota N Kunovice - Zlínský
Název: Noční rybářské závody
Červenec 2018
05.07.2018 Čtvrtek N Podivín - Jihomoravský
Název: Noční rybářské závody
05.07.2018 Čtvrtek N Klášter u Nepomuku - Plzeňský
Název: Nepomucká plavaná
07.07.2018 Sobota N Libčeves - Ústecký
Název: Rybářské závody na Libčeveském rybníku
07.07.2018 Sobota N Křesetice - Středočeský
Název: KŘESETICKÁ DĚLIČKA
07.07.2018 Sobota N Bohdalec - Vysočina
Název: Rybářské závody v Bohdalci 16. ročník
07.07.2018 Sobota N Bohdalín - Vysočina
Název: Rybářské závody
13.07.2018 Pátek N Podivín - Jihomoravský
Název: Prázdninový rybářsky maraton
13.07.2018 Pátek N Liběchov - Středočeský
Název: Pohár Kukajících Vlků feeder
14.07.2018 Sobota N Jimramov - Vysočina
Název: Jimramovský kapr jednotlivců
14.07.2018 Sobota N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký
Název: Závod vytrvalců-24 hod. na Vítězné
14.07.2018 Sobota N Dřenice - Pardubický
Název: Hungerfish Cup 3.ročník Memoriál Ády a Míry Doležalových
14.07.2018 Sobota N Janov - Královéhradecký
Název: Rybářské závody na rybníku Panský
20.07.2018 Pátek N Bohušice - Vysočina
Název: BOHUŠICKÁ 50 JEDNOTLIVCŮ
21.07.2018 Sobota N Žabeň - Moravskoslezský
Název: 24 HODINOVKA NA ROSEDU
27.07.2018 Pátek N Podivín - Jihomoravský
Název: Prázdninový rybářsky maraton
28.07.2018 Sobota N Nové Hrady - Jihočeský
Název: Rybářské závody
28.07.2018 Sobota N Lanškroun - Pardubický
Název: dědkovské rybářské závody
28.07.2018 Sobota N Letiny - Plzeňský
Název: 9. ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ LETINY - OBSAZENO !!!
Srpen 2018
04.08.2018 Sobota N Dehtín - Plzeňský
Název: 20. ročník závodu Úslavského poháru
10.08.2018 Pátek N Polička - Pardubický
Název: Půlnoční kapr - rybářská noc
10.08.2018 Pátek N Podivín - Jihomoravský
Název: Prázdninový rybářsky maraton
11.08.2018 Sobota N Svitavy - Pardubický
Název: plavačkové závody
11.08.2018 Sobota N Strachovice (Dívčice) - Jihočeský
Název: Rybářské závody
11.08.2018 Sobota N Babice u Říčan - Středočeský
Název: Kapr CUP retro 2018
18.08.2018 Sobota N Mohelnice - Olomoucký
Název: VC Hané
18.08.2018 Sobota N Hulvácké Benátky - Moravskoslezský
Název: Eliminačka 24
18.08.2018 Sobota N Šlapanice v Čechách - Středočeský
Název: Rybářské závody
24.08.2018 Pátek N Podivín - Jihomoravský
Název: Prázdninový rybářsky maraton
25.08.2018 Sobota N Příbram na Moravě - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
25.08.2018 Sobota N Olešnice na Moravě - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
Září 2018
01.09.2018 Sobota N Hulvácké Benátky - Moravskoslezský
Název: Noční "12"
01.09.2018 Sobota N Kvasice - Zlínský
Název: Rybářské závody
01.09.2018 Sobota N Hrochův Týnec - Pardubický
Název: Rybářské závody
01.09.2018 Sobota N Libčeves - Ústecký
Název: Rybářské závody na Libčeveském rybníku
01.09.2018 Sobota N Bystřice nad Pernštejnem - Vysočina
Název: Rybářské závody
01.09.2018 Sobota N Letiny - Plzeňský
Název: 20. ročník závodu Úslavského poháru
07.09.2018 Pátek N Hruškov - Středočeský
Název: 4. ročník HRUŠKOV CUP 40 hodin nonstop jednotlivci
08.09.2018 Sobota N Žamberk - Pardubický
Název: Rybářské závody
08.09.2018 Sobota N Řevnice (Lety) - Středočeský
Název: „Memoriál Franty Hartmanna “
08.09.2018 Sobota N Svitavy - senioři - Pardubický
Název: Rybářské závody seniorů
08.09.2018 Sobota N Luhačovice - Zlínský
Název: Podzimní rybářské závody
08.09.2018 Sobota N Vrbno - Středočeský
Název: Rybářské závody
08.09.2018 Sobota N Hostákov - Vysočina
Název: 5.ročník Hostákovské sele
15.09.2018 Sobota N Sobota Dřenice - Pardubický
Název: Rybářské závody
15.09.2018 Sobota N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký
Název: 3. Kolo O putovní pohár KS-Fish 2018
15.09.2018 Sobota N Nečtiny - Plzeňský
Název: Rybářské závody
22.09.2018 Sobota N Humpolec (Hadina) - Vysočina
Název: HUMPOLECKÉ CEJNOBRANÍ - PODZIMNÍ KOLO
22.09.2018 Sobota N Slavičky - Vysočina
Název: Rybářské závody
22.09.2018 Sobota N Hulvácké Benátky - Moravskoslezský
Název: Kaprový závod
22.09.2018 Sobota N Mokrovousy - Královéhradecký
Název: Mokrovouský kapřík 3.
22.09.2018 Sobota N Přepychy Zrušeno - Královéhradecký
Název: Zlatý karas - 13.ročník
22.09.2018 Sobota N Ústaleč - Plzeňský
Název: 20. ročník závodu Úslavského poháru
22.09.2018 Sobota N Herálec - Vysočina
Název: 4.ročník závodů v lovu pstruhů a okounů
22.09.2018 Sobota N Bylany II - Ústecký
Název: Rybářské závody
23.09.2018 Neděle N Slatiňany - Kunčí - Pardubický
Název: Podzimní rybářské závody
28.09.2018 Pátek N Štěchovice (Buš) - Středočeský
Název: X.ročník Memoriálu V.Hladíka
28.09.2018 Pátek N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký
Název: O pohár děkana Královédvorského a O pohár starosty obce Vítězná
28.09.2018 Pátek N Květoňov muška - Jihočeský 
Název: Svatováclavský pohár
29.09.2018 Sobota N Mohelnice - Olomoucký
Název: Rybářské závody
29.09.2018 Sobota N Libkov - Plzeňský
Název: 20. ročník závodu Úslavského poháru
30.09.2018 Neděle N Holýšov - Plzeňský
Název: Rybářské závody
Říjen 2018
02.10.2018 Úterý N Sedlčánky - Středočeský
Název: Regional Carp Classic Cup Souboj rytířů
05.10.2018 Pátek N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký
Název: Kaprodrom 2018 (závod v lovu kaprů na pelety a boilie)
06.10.2018 Sobota N Vrchlabí - Královéhradecký
Název: XIV. ročník feederových závodů o pohár MO ČRS Vrchlabí z.s.
06.10.2018 Sobota N Brumovice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
13.10.2018 Sobota N Polička - Pardubický
Název: 23. ročník Podzimní přívlače
13.10.2018 Sobota N Dřenice - Pardubický
Název: Dřenický Duhák-Dudák POSLEDNÍ ZÁVOD SEZONY
13.10.2018 Sobota N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký
Název: 4. Kolo O putovní pohár KS-Fish 2018
19.10.2018 Pátek N Hruškov - Středočeský
Název: 2.ROČNÍK HRUŠKOVSKÁ PODZIMNÍ 50TKA
19.10.2018 Pátek N Hulvácké Benátky - Moravskoslezský
Název: Podzimní Benátský blinkr
20.10.2018 Sobota N Skuteč - Pardubický
Název: Skutečský pstroužek - VII. Ročník závodů v muškaření a vláčení umělých nástrah.
21.10.2018 Neděle N Velký Přelov (Černožice - Královéhradecký
Název: Zebco Europe - Cejnobraní
27.10.2018 Sobota N Hulvácké Benátky - Moravskoslezský
Název: Liga mistrů
27.10.2018 Sobota N Polička - Pardubický
Název: Podzimní muška
28.10.2018 Neděle N Újezd nad Lesy - Praha
Název: Rybářské závody
Listopad 2018
03.11.2018 Sobota N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký
Název: Závod v lovu ryb přívlačí
10.11.2018 Sobota N Luže - Pardubický
Název: Košumberská štika
10.11.2018 Sobota N Polička - Pardubický
Název: 18. ročník poháru Poličský candát
17.11.2018 Sobota N Skuteč - Pardubický
Název: Skutečská štika - 1. Ročník závodů v lovu štik, okounů a candátů
17.11.2018 Sobota N Napajedla - Spytihněv - Zlínský
Název: Rybářské závody
17.11.2018 Sobota N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký
Název: Závod v lovu ryb přívlačí
24.11.2018 Sobota N Mokrovousy - Královéhradecký
Název: Mokrovouský SIVEN
Prosinec 2018
01.12.2018 Sobota N Polička - Pardubický
Název: 10. ročník Prosincové štiky
01.12.2018 Sobota N Polička - Pardubický
Název: Václavská trofej - přívlač + muška

 

 


Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.