Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 151 termínů závodů
V minulosti zadáno 6798 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Celostátní - 01.01.2019 - 31.12.2019

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 1750 závodníků

 

<
Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Vágenknecht Jiří  Pardubice 20 5 2 1 0 1 3 1 1 0 4
2 Pazderka Adam  Hradec Králové 19 4 1 1 2 1 1 1 0 0 0
3 Syrůček Stanislav  Dražkovice 27 3 2 1 1 0 2 3 1 0 0
4 Pekař Jaroslav Kamenice nad Lipou 10 3 2 0 0 0 0 0 1 0 0
5 Štarman Jiří  Staré Jesenčany 17 3 1 2 0 0 0 1 0 1 1
6 Trnka Aleš  Třesovice 15 3 1 1 0 1 0 1 1 0 0
7 Šťastný Zdeněk Pardubice 6 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0
7 Semonský Jaroslav Nemošice 5 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0
7 Malý Stanislav Pardubice 5 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0
7 Konfršt Lukáš Pardubice 6 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0
11 Jirásek Petr  Chotěboř 12 3 0 3 1 0 0 1 0 1 0
12 Porazík Václav  Kolešov 16 3 0 0 1 0 1 1 2 1 1
13 Hofman David  Hrochův Týnec 9 3 0 0 0 1 1 0 1 0 0
14 Provazník Jiří Dřenice 10 2 2 3 1 0 0 0 0 0 0
15 Hrdlička Jaroslav Mariánské Lázně 14 2 2 2 1 1 0 1 0 1 0
16 Provazník Michal Dřenice 12 2 2 2 1 1 0 0 0 1 1
17 Petružálek Jiří Plotiště nad Labem 20 2 2 2 0 0 0 1 0 0 2
18 Vašíček Zdeněk  Opočno 17 2 2 1 1 1 0 1 1 0 0
19 Vodičková Kateřina  Příbram 7 2 2 1 0 1 0 0 0 0 0
20 Smítka Radek  Bolina 12 2 1 2 0 1 1 1 1 0 0
21 Šrámek Petr  Opočínek 16 2 1 1 1 2 0 1 1 0 0
22 Žemlička Radek  Slatiňany 10 2 1 1 1 0 1 0 0 0 0
23 Doležal Lambert  Žďár nad Sázavou 18 2 1 1 0 1 1 0 0 0 0
24 Franěk Robert  Trutnov 7 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0
25 Malý Jiří ml. Korouhev 4 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Peterka Jaroslav Česká Lípa 5 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Bartoněk Lukáš  Předměřice nad Labem 11 2 0 3 1 1 0 1 0 0 0
28 Kupka Tomáš  Hradec Králové 10 2 0 2 1 1 0 1 1 0 0
29 Mačo Jiří  Slatina nad Zdobnicí 14 2 0 1 2 0 1 0 0 0 0
30 Mackura Zdeněk Pernink 17 2 0 1 1 4 1 0 1 1 0
31 Tatíček Jiří Lukavice 8 2 0 1 1 0 0 0 0 0 1
32 Doležán Vladimír  Chotěboř 17 2 0 1 0 2 2 0 0 1 0
33 Hampejs David Bílina 6 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0
34 Říčař David  Zdelov 12 2 0 0 2 0 0 0 0 0 0
35 Friedrich Tomáš  Jablonec nad Nisou 11 2 0 0 1 0 1 0 0 1 0
36 Sobotka Miroslav  Žďár nad Sázavou 9 2 0 0 0 1 0 1 0 1 0
37 Kopa Stanislav  Moravičany 13 2 0 0 0 1 0 0 1 0 0
38 Fencl Petr Kolín 9 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0
39 Vondráček Jiří Měšice 5 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1
40 Macal Ondřej Veltrusy 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
40 Hasal František Chomutice 3 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
42 Váňa Tomáš  Zlosyň 14 1 3 1 0 1 1 0 0 0 0
43 Pavlíček Jaroslav  Žďár nad Sázavou 22 1 3 0 3 0 0 0 2 2 1
44 Havlíček Stanislav  Mělník 19 1 3 0 0 0 1 1 1 1 0
45 Haklová Lucie  Vrutice 10 1 2 3 1 0 0 0 0 0 0
46 Chvála Petr  Sezemice 30 1 2 2 3 2 1 0 0 2 1
47 Novotný Jiří  Zámrsk 17 1 2 0 1 2 0 0 1 0 0
48 Musílek Petr  Chotěboř 10 1 2 0 1 0 0 1 1 1 0
49 Švanda Luděk Velký Třebešov 4 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0
50 Kočí Josef  Mnichovo Hradiště 21 1 1 1 1 1 3 0 1 2 0
51 Šupol Michal Rychnov nad Kněžnou 8 1 1 1 0 0 0 1 1 0 0
52 Krobot Jiří  Dolní Čermná 15 1 1 0 1 1 0 0 1 2 0
53 Křivánek Miroslav Roudnice nad Labem 8 1 1 0 1 0 1 0 1 0 0
54 Tobolka Milan Nechanice 6 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
54 Pekárek Pavel st. Rtyně v Podkrkonoší 5 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
56 Pleskač Jan st.  Libice nad Doubravou 10 1 1 0 0 2 0 1 0 0 0
57 Münzer Josef Nové Sedlo 9 1 1 0 0 1 2 0 0 1 0
58 Liebezait Václav Nové Strašecí 3 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0
58 Pirkl Marek Stárkov 3 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0
58 Blecha Miroslav Počátky 3 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0
61 Štěpánek Ladislav Medlešice 5 1 1 0 0 0 3 0 0 0 0
61 Dyntera Jakub Medlešice 5 1 1 0 0 0 3 0 0 0 0
61 Dohnal David Medlešice 5 1 1 0 0 0 3 0 0 0 0
61 Dyntera Aleš Medlešice 5 1 1 0 0 0 3 0 0 0 0
65 Klouček Jan st. Branná 10 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0
65 Mokrý Jiří ml. Hamry nad Sázavou 5 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0
67 Vlach Zdeněk ml.  Ždírec nad Doubravou 6 1 1 0 0 0 0 1 0 1 0
68 Hlotan Milan Sezemice 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
68 Falta Kamil Klášter nad Dědinou 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
68 Novák Jan Červené Pečky 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
68 Jirsa Jiří Chmeliště 6 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
68 Mareš Pavel Praha 9 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
68 Kopic Milan Humpolec 5 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
68 Kettner Štěpán ml. Dešná 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
75 Dydňanský Roman  Vrbno 22 1 0 4 1 2 2 1 0 0 0
76 Bárta Jakub Přeštice 4 1 0 2 0 0 1 0 0 0 0
77 Kubešová Denisa  Bolina 6 1 0 2 0 0 0 2 0 0 0
78 Hanzal Ondřej Želetava 6 1 0 2 0 0 0 0 0 0 1
79 Sochor Václav Přeštice 8 1 0 1 3 0 0 1 0 1 0
80 Košina Pavel Domanín 6 1 0 1 2 0 0 0 1 0 0
81 Záhora Petr Bílina 27 1 0 1 1 4 0 0 2 1 0
82 Perout Josef Perštejn 19 1 0 1 1 2 1 2 1 0 1
83 Charvát Lukáš  Černčice 13 1 0 1 1 1 0 2 0 0 1
84 Zeman Luboš  Semily 10 1 0 1 1 0 3 0 1 0 0
85 Černý Jindřich Mnichovo Hradiště 18 1 0 1 0 0 1 1 0 2 0
86 Novotný Petr  Zámrsk 14 1 0 1 0 0 0 1 1 1 0
87 Lédl David Mirovice 4 1 0 1 0 0 0 1 1 0 0
88 Takács Pavel Světnov 7 1 0 1 0 0 0 1 0 0 1
89 Hložek František Bílina 19 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0
89 Mergl Jakub Heřmanův Městec 9 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0
91 Skryja Matěj Ostrov nad Oslavou 12 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0
92 Pácl František Ústí nad Orlicí 5 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0
93 Riedl Patrik Humpolec 6 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1
93 Sochor Jaroslav ml. Hluboká nad Vltavou 3 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1
95 Černý Tomáš st. Přišimasy 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
95 Kaniščev Roman Loštice 3 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
95 Vrba Tomáš  Svítkov 17 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
98 Šnicer Petr Veltěže 11 1 0 0 2 0 1 0 0 0 1
99 Kabát Miroslav Třemošná 9 1 0 0 2 0 0 0 0 0 0
99 Jiříček Jaroslav Vysoké Mýto 5 1 0 0 2 0 0 0 0 0 0
101 Kraus Pavel  Jablonec nad Nisou 12 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0
101 Ficner Lukáš Lanškroun 6 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0
103 Mareš Vladimír Praha 11 1 0 0 1 0 0 2 1 0 0
104 Tošer Jaroslav  Ústrašín 16 1 0 0 1 0 0 0 0 2 0
105 Šuchal Adam Markovice 4 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
105 Leško Jiří Oldřichov 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
105 Hnilička Radomír Kunštát 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
105 Loužil Vít Kutná Hora 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
105 Moravec Pavel Čejov 5 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
105 Trnka Vojtěch České Budějovice 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
111 Nekola Lukáš Hněvkovice 5 1 0 0 0 1 0 0 1 0 0
112 Hošek Pavel Římovice 3 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1
113 Pavlíček Kamil Žďár nad Sázavou 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
113 Suchý Jakub 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
113 Procházka Jan 3 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
113 Miřejovský Zdeněk Opatovice nad Labem 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
113 Vican Roman Přeštice 8 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
113 Švanda Jan Velký Osek 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
119 Švanda Radek Česká Skalice 5 1 0 0 0 0 2 0 0 0 0
120 Svědínek Zdeněk Teplice 12 1 0 0 0 0 1 1 0 1 1
121 Průša Vladimír Želetava 3 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0
122 Zahradník Roman Pelechov 7 1 0 0 0 0 1 0 0 0 1
123 Tajtl Pavel Kobylníky 3 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
124 Pánek Petr Rakovník 5 1 0 0 0 0 0 1 0 1 1
125 Hadač Pavel Horní Lipka 5 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0
126 Hladík Roman Blovice 6 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
126 Berousek Petr Plzeň 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
126 Chromčák Jiří Mimoň 4 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
126 Svárovský David Humpolec 4 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
126 Pužej Štěpán Netolice 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
131 Zavřel Jan Pomezí 2 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
131 Tošovský Jakub Bělá pod Bezdězem 2 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
131 Sosnowski Lukasz Bogatynia 4 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
131 Růžičková Nela Morašice 3 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
135 Svoboda Stanislav st. Čejov 5 1 0 0 0 0 0 0 0 2 0
136 Kovář Martin Kladruby 3 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
136 Navrátil Jiří Úhřetice 7 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
138 Příhoda Milan 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Jungwirt Vojtěch Strakonice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Svobodová Viktorie Týniště nad Orlicí 6 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Kulka Štěpán ml. Jimramov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Fuchs Jan Červená Voda 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Vostruha Roman 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Motyčka Miroslav Chrudim 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Beneš Jaroslav Nová Ves u Chotěboře 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Chýle Ondřej 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Gažiová Liliana Hodkovice nad Mohelkou 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Hodík Miroslav Sedlčany 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Heimlich Roman 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Kocábek Tomáš Nové Strašecí 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Mládková Stanislav 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Halva Daniel Jimramov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Varga Ladislav Brandýs nad Labem 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Hošek Evžen Hradec Králové 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Petr Jaromír Sobčice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Holub Ondřej Nepomuk 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Pikl Stanislav Pacov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Uhlíř Jan 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Kulhánek Adam Jablonné nad Orlicí 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Pustějovský Maxim 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Flener Tadeáš 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Žižka Radek Holýšov 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Rezek Oldřich Mikulov 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Arazim Vlastimil Neratovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Daniš Petr Kácov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Hála Jaromír Roudnice nad Labem 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Žváček Michal Nové Město na Moravě 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Černá Kristýna 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Kárník Petr Bílé Vchynice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Slezák Tomáš 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Kovář Jan ml. Soběslav 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Dohnal Jiří Jindřichov 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Sztymelski Andrzej Karviná 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Šindler Karel Lovosice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Kuh Matěj Vrchlabí 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Indruch Vojtěch Choryně 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Kadeřábek Jaroslav Liběchov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Hron Vladimír 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Janíček Jan  Kamenice u Jihlavy 9 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Harant Antonín Plzeň 10 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Pergreffi Luca Pardubice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Stulík Jakub 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Říha Bohumil Světlá nad Sázavou 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Boháč Josef Soběslav 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Odehnal Jiří 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Čihák Jan Hradec Králové 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Tušinovský Pavel Červená Voda 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Jireček Miroslav Hodkovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Mareš Lukáš Lukavice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Zmarzlák Štěpán st. Valašské Meziříčí 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Andrž Ladislav  Bolehošť 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Ungr Vojtěch 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Vilímek Roman Brno 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Farská Kristýna Košťálov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Netolický Michal Skuteč 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Pechánek Patrik 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Šulc Milan Trubín 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Valeš Daniel 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Havlíček Martin 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Křepinský Jan Praha 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Ambrosová Denisa Mělník 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Krejsa Zdeněk 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Kvapil Petr Jičín 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Hejný Jiří Smolnice 6 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Ondráček Jan Hořice v Podkrkonoší 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Svitek Filip Příbram 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Fiala Ondřej Příbram 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Kochan Pavel Karviná 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Urbánková Nela Tuněchody 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Bozděch Karel Staňkov 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Petr Marek Sobčice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Cajthaml Jakub 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Martinec Michal Hronov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Jareš Petr 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Novotná Kateřina ml. Mezihoří 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Šmůla David ml. Dobřany 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Černý Václav Plzeň 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Lévai Jan st. Karlovy Vary 6 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Lorenz David 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Bauer Jiří Kunštát 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Lisčák Jan Lubná 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Hejda Filip Rakovník 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Špůr Mikuláš Hradec Králové 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Skotnica Jiří Rožmitál pod Třemšínem 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Tůma Jakub Rousínov 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Suchý Jan Merklín 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Zajíček Josef Veselice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Würz Daniel Neratovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Bartoňková Petra  Předměřice nad Labem 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Maček Tomáš Velká Jesenice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Toman František st. Jaroměřice nad Rokytnou 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Čapek Martin Dlouhá Lhota 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Kovář Antonín Kladruby 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
138 Merunka Martin Pohledec 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
235 Halamka Luboš 6 0 3 1 0 0 0 0 2 0 0
236 Soukup Michal Plzeň 7 0 3 0 0 0 0 0 1 0 1
237 Chvála Jan  Sezemice 28 0 2 3 1 1 2 0 0 0 1
238 Halíř Lukáš Osek 9 0 2 2 0 0 0 0 0 0 1
239 Ledvinka Petr Ostřešany 5 0 2 1 1 1 0 0 0 0 0
239 Jinoch Roman Ostřešany 5 0 2 1 1 1 0 0 0 0 0
239 Havlíček Roman Ostřešany 5 0 2 1 1 1 0 0 0 0 0
239 Havlíček Josef Ostřešany 5 0 2 1 1 1 0 0 0 0 0
243 Riedl Filip Humpolec 7 0 2 1 1 0 0 0 0 0 0
244 Ondráček Kamil  Žďár nad Sázavou 17 0 2 1 0 0 0 0 0 1 0
245 Pekárek Stanislav Louny 10 0 2 0 1 0 1 0 0 1 0
246 Paulovič Marek Třeboň 5 0 2 0 0 0 1 0 0 0 0
247 Sütto Petr Ostrov 5 0 2 0 0 0 0 1 1 1 0
248 Zeman Vojtěch st. Hostivice 14 0 2 0 0 0 0 1 0 0 1
249 Edl Milan Plzeň 7 0 2 0 0 0 0 0 1 0 0
250 Cingroš Jakub Stod 5 0 2 0 0 0 0 0 0 1 0
251 Baloun Roman ml. Jamné nad Orlicí 7 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
252 Honc Josef Rumburk 12 0 1 2 2 0 0 2 0 0 1
253 Dostál Matouš  Králíky 11 0 1 2 1 0 1 0 1 1 0
254 Sochor Rudolf Petrohrad 11 0 1 2 0 1 0 0 0 0 0
255 Vacík Zdeněk Havlíčkův Brod 16 0 1 2 0 0 4 0 1 0 0
256 Machatý David  Jaroměř 20 0 1 1 3 2 2 1 3 1 0
257 Polovic Ladislav  Žďár nad Sázavou 12 0 1 1 3 0 0 1 0 0 1
258 John Miroslav Roudnice nad Labem 16 0 1 1 2 1 0 0 1 0 0
259 Žák Miloslav Jindřichův Hradec 7 0 1 1 1 0 1 1 0 1 0
260 Hos Martin  Otín 9 0 1 1 1 0 0 1 0 1 0
261 Mach Václav Pernink 10 0 1 1 1 0 0 0 1 0 1
262 Kubec Tomáš Lanškroun 20 0 1 1 0 2 1 1 0 0 1
263 Červený Jaroslav  Jaroměř 11 0 1 1 0 1 1 0 0 0 1
264 Tobolka Daniel  Nechanice 6 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0
265 Jožák Radek Pardubice 4 0 1 1 0 1 0 0 0 1 0
266 Schingler Karel Lovosice 11 0 1 1 0 0 1 0 0 0 0
266 Bouček Jiří Zdislavice 3 0 1 1 0 0 1 0 0 0 0
268 Šinták Marek  Hradec Králové 5 0 1 1 0 0 0 0 2 0 0
269 Macháček Pavel Loučky 4 0 1 1 0 0 0 0 1 0 0
269 Šupol Petr Libišany 8 0 1 1 0 0 0 0 1 0 0
271 Vyhlídal Emanuel Borohrádek 5 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
271 Čížek Michal Příbram 3 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
273 Havránek Radek Čejov 4 0 1 0 2 0 0 1 0 0 0
274 Poslušný Josef ml.  Lípa nad Orlicí 10 0 1 0 1 1 1 0 0 0 0
275 Hasal Aleš Chomutice 3 0 1 0 1 0 0 1 0 0 0
276 Havrila Michal ml.  Jaroměř 19 0 1 0 1 0 0 0 1 1 0
277 Šabata Jiří  Svatý Mikuláš 13 0 1 0 1 0 0 0 0 0 1
278 Kovář Jan Praha 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
278 Kratochvíl Jan Hláska 3 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
278 Pirklová Karolína Stárkov 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
278 Mrvečka Patrik Týniště nad Orlicí 4 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
278 Novotný Milan Mezihoří 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
283 Ficner Jiří Lanškroun 6 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0
284 Novák Zdeněk  Týniště nad Orlicí 14 0 1 0 0 1 0 1 0 0 1
285 Chýle Oldřich st. Bílina 6 0 1 0 0 1 0 1 0 0 0
286 Melichar Tomáš  Žďár nad Sázavou 13 0 1 0 0 1 0 0 0 2 1
287 Kulda Jiří Rtyně v Podkrkonoší 5 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0
288 Motyčka Martin Skuhrov nad Bělou 2 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
289 Dostálek Václav Hradec Králové 5 0 1 0 0 0 2 1 0 0 0
290 Šmůla David Dobřany 3 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
290 Bureš Jan Počátky 3 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
292 Hybner Pavel Mnichovo Hradiště 17 0 1 0 0 0 0 1 0 1 0
293 Mokrý Jan Uhlířské Janovice 24 0 1 0 0 0 0 1 0 0 2
294 Dudáš Jan 2 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
294 Dorotík Tomáš Valašské Meziříčí 2 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
294 Skalický Jakub Milín 4 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
294 Hlaváček Karel Humpolec 7 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
298 Brodský Michal  Hradec Králové 10 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0
299 Sláma Radek Švihov 2 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
299 Skalický Miroslav Milín 6 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
299 Adamec Jakub Závidkovice 3 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
299 Oberaiter Zdeněk Hamry nad Sázavou 2 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
303 Borovka Luboš Vodňany 13 0 1 0 0 0 0 0 0 2 0
304 Kovář Miloslav Králova Lhota 3 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
304 Hrdina Jiří Bakov nad Jizerou 2 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
304 Klein Jiří Karlovy Vary 4 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
304 Podskalský Jiří Čižice 3 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
308 Černý Jan Pardubice 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
308 Goncearenco Roman Humpolec 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
310 Sova Tobiáš Bohumín 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Javůrková Týna Litomyšl 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Hetych Libor Řestoky 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Koula Antonín 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Šváb Jiří Kamberk 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Petrik Pavel Chřibská 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Homola Petr Toušeň 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Kučera Ondřej Bělá pod Bezdězem 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Štieber Adam 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Vařák Jiří Pokojov 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Tauberová Gabriela Řevnice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Kaše Václav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Fürbacherová Pavlína Kloužovice 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Putz Lukáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Vojta Jan Protivín 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Sittová Kateřina Taneček 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Špengerová Markéta 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Krátká Hana Nižbor 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Mokrý Jiří st. Havlíčkův Brod 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Kolouch Matyáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Joudal Milan Hradec Králové 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Nykodým Jiří Jimramov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Svitková Barbora Příbram 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Rys Jaroslav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Hovorka Antonín Žabonosy 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Ondráček Petr Nové Město na Moravě 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Romec Lukáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Dubský Ladislav Nasavrky 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Pekárek Pavel ml. Rtyně v Podkrkonoší 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Dášek Lukáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Józa Petr Kladruby 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Petr Lukáš Sobčice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Šikýř Pavel 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Hába Jakub 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Svěžen Vladimír 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Kneř Vladimír Malá Skála 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Oberraiter Vojtěch Hamry nad Sázavou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Kočová Eliška 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Sýkora Václav 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Dědek Ondřej Rtyně v Podkrkonoší 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Klement Petr 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Takácsová Nela Žďár nad Sázavou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Vrla Vladimír Brandýs nad Labem 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Holec Tomáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Dvorský Ladislav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Dostál Martin Králíky 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Baloun Roman Jamné nad Orlicí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Fanglbauer Jan 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Přibyl David Vlčice 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Šouta Petr 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Gažijová Liliana Hodkovice nad Mohelkou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Stěhule Petr 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Lohniský Matyáš Týniště nad Orlicí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Nass Julius Pňovice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Icha Zdeněk  Havlíčkův Brod 9 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Kopecký Miroslav Plzeň 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Poslušná Gabriela Lípa nad Orlicí 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Vágenknecht Adam Pardubice 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Maršík Jan Pelhřimov 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Řezníček Petr Praha 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Kronusová Markéta Mladá Boleslav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Mokrý Jiří ml. Havlíčkův Brod 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Velfl Vladimír Svitavy 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Adam František 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Beck Milan Prachatice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Koutný Lubomír 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Kubový Vladimír 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Pochobradský Jan Třibřichy 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Trefný Adam 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Stěhula Michal Semily 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Kočí Vladimír Kozárovice 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Pefek Karel Kostelní Vydří 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Ďurček Josef ml. Mnichovo Hradiště 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Škorpík Daniel Písečné 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Konopásek Josef Polička 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Wittvar Zdeněk st. Vrdy 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Vicková Anna 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Řeháček Miroslav Česká Skalice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Růžička Josef Chrudim 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Pantůček Jakub ml. Strachujov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Hasal Milan 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Tomšík Jan Křižanov 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Holub Matyáš Počáply 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Štepo Josef 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Janouškovec Vilém Staňkov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Strnad Lukáš Mariánské Lázně 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Bagar Šimon 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Dřízhalová Ema 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Dvořák Jan Louny 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Jechová Vendula Neratovice 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Štefanica Josef Tehov 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Švarc Pavel Jimramov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Kulhavý Pavel Pěčice 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Vladyka Richard 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Pavlíček Tomáš Čimelice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Žemlička Lukáš Nové Město na Moravě 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Kastner Martin Uhlířská Lhota 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Černá Karolína 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Huleš Matěj 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Terlecki Marek Klodzko 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Sentivan Ladislav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Strnad Jakub Vrchlabí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Bednář Josef 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Řípa Aleš Heřmanův Městec 5 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Macháně Radek Krčín 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Váňa Jindřich Praha 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Číž Vojtěch Hustopeče nad Bečvou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Mendel Milan Pšovky 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Zrnová Jitka Benešov 12 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Bludská Karolína 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Mišovic Jakub Leština 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Minařík Jaroslav Ronov nad Doubravou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Kazatel Petr Znojmo 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Pelikán Vojtěch Ždírec nad Doubravou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Míka Marek Veselí nad Lužnicí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Preis Šimon 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Vorlíček František Kostomlátky 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Rambousek Stanislav  Třebíč 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Šolc Jakub Hořice v Podkrkonoší 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Marešová Veronika Lukavice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Staněk Josef Tuněchody 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Procházka Matěj 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Konopásek Ladislav Pardubice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
310 Adam Jakub 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
434 Mojžíš Lukáš  České Budějovice 13 0 0 3 1 0 0 0 0 0 0
435 Čermák Eliáš Votice 5 0 0 2 1 0 1 1 0 0 0
436 Nauš Vladislav Blížejov 5 0 0 2 0 0 1 0 0 0 1
437 Beneš Zdeněk Peruc 9 0 0 2 0 0 0 1 0 0 0
438 Krupka Jiří Telce 11 0 0 2 0 0 0 0 0 2 0
439 Bernard Michal Milín 2 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0
440 Klečák Miloslav Onomyšl 21 0 0 1 3 1 1 1 1 0 0
441 Taichner Radek  Mikulovice 15 0 0 1 2 2 1 1 0 0 1
442 Krajňák Ivan Mikulovice 6 0 0 1 2 2 1 0 0 0 0
443 Malý Josef Medlešice 5 0 0 1 2 1 1 0 0 0 0
444 Vacek Alexandr Hlinsko 7 0 0 1 2 0 0 2 1 0 0
445 Kondras Přemysl  Pardubice 8 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0
446 Dvořák Oldřich  Mělčany 13 0 0 1 1 0 0 1 0 0 0
447 Tůmová Barbora Libčice 3 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0
447 Bastl Tomáš Jeníkovice 4 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0
449 Provazník Matěj Stolany 3 0 0 1 1 0 0 0 0 1 0
450 Vágenknecht Dan Pardubice 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
450 Blaščík Petr Staré Jesenčany 16 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
450 Wachtl Hynek Nové Strašecí 3 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
453 Novák Petr Čankovice 8 0 0 1 0 1 0 0 0 1 0
454 Gančarčík Karel  Pardubice 16 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
454 Šikl Miroslav st. Včelákov 3 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
454 Mai Marek Kněževes 4 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
457 Povolný Zdeněk  Karlovy Vary 11 0 0 1 0 0 2 0 0 0 0
458 Fejfar Kamil Radčice 4 0 0 1 0 0 1 2 0 0 0
459 Strnad Lukáš Praha 4 0 0 1 0 0 1 1 0 0 0
460 Doležal Jaroslav Vodňany 4 0 0 1 0 0 1 0 0 1 0
461 Jelínková Aneta Nasavrky 2 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
461 Bartes Petr Jaroměřice nad Rokytnou 3 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
461 Štěpnička Radek Český Šternberk 2 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
461 Nass Adam Pňovice 3 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
461 Štěpnička Martin Český Šternberk 2 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
466 Vlasta Vratislav Bakov nad Jizerou 12 0 0 1 0 0 0 2 1 1 0
467 Řehák Václav  Police nad Metují 11 0 0 1 0 0 0 1 1 0 0
468 Pánek Vít  Sezemice 9 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1
469 Růžička Miroslav Tábor 6 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
469 Tejnecký Miroslav Zbraslavice 8 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
471 Jaroš Zdeněk Hostinné 5 0 0 1 0 0 0 0 1 1 1
472 Novák Marek Rumburk 7 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
472 Heřman Karel Blovice 2 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
472 Nouzák Jakub Bylany 4 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
472 Baďura Václav Karlovy Vary 2 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
472 Pešek Jan Chrudim 7 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
472 Slavík Tomáš Humpolec 7 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
472 Horáček Radim Vlastějovice 2 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
479 Jarkovský Jiří Blešno 3 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
479 Jelínek Miroslav Vysoké Mýto 3 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
479 Roušal Luděk Neratovice 11 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
479 Hrubeš František Dřenice 4 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
483 Nitsche Martin Vrchovina 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
483 Němec Jan České Budějovice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
483 Brádler Petr Červená Voda 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
486 Klánová Nikola 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Blažek Patrik Morašice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Rychlá Eliška 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Břeň David Jimramov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Anderle Roman 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Kostlán Jakub 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Černý Tomáš ml. Přišimasy 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Moc Marek 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Dobeš Jiří Rebešovice 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Monsport Václav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Borovičková Adéla 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Stěhule Marek 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Hyxa Jakub Medlešice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Macháně Vojtěch Krčín 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Kovaříková Tereza Nové Město na Moravě 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Mráz Tomáš ml. Soběslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Lysák Josef ml. Králec 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Majda Tomáš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Jiřička Jaroslav Vrchlabí 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Bečka Jaroslav Nerad 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Martinec Jáchym Hronov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Kaniecký Jakub Milenov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Rajsigl Lukáš Heřmanův Městec 5 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Kopecký Pavel Dobrovítov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Galko Lubomír Břilice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Starýchfojtů Lukáš Dolní Rožínka 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Helcl Jaroslav Rakovník 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Lakoš Gustav Kralice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Bejsta Tomáš České Budějovice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Papež Radek Tuněchody 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Vafek Libor Dřenice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Špatný Jakub Dolní Bukovsko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Kučer Matěj 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Brádler Pavel Červená Voda 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Pavelka Josef  Třebíč 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Kianičková Jitka Peruc 9 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Bárta Adam Třesovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Vondráček Jan ml. Stan 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Fečová Anežka 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Hofman Denis Nový Bor 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Jelen Jan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Vrba Pavel Dřenice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Šisler Matěj Dřenice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Sova Jakub Bohumín 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Jarešová Štěpánka Štěpánov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Břinda Karel Blovice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Belušiak Ladislav Jindřichův Hradec 9 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Rozkošný Jan Přelouč 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Chládek Filip Jimramov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Kadlec Milan Pouzdřany 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Král Vojtěch st. Kostelec nad Černými Lesy 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Šozutárová Karolína Lísek 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Koulová Kateřina Mělník 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Hurt MIlan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Hrachovina Miloš Mokré 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Wiechec Šimon Slatiňany 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Dedera Jan Divišov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Vendl Josef Turnov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Havířová Sára 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Šafr Zdeněk Oskořínek 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Duba Ladislav Žďár nad Sázavou 7 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Solnařová Kateřina Český Šternberk 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Černý Martin Babice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Král Bohuslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Rangl Jakub Planá 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Kadeřábek Jakub Liběchov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Draslar Petr 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Charvát Valentin Jihlava 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Javůrková Nikol 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Pocedič Petr 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Mann Aleš Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Bureš Štěpán Podůlšany 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Rovnaník Zdeněk ml. 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Schauer Martin Polička 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Kutička Pavel Novosedly 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Chalupa Lukáš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Zima Pavel Skřivany 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Vápeník Jiří Plzeň 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Zajíc David Kamenice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Dlouhý Michal Valdice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Kvasnička Martin ml. Kolín 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Nový Miroslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Mann Pavel sen. Bystřice nad Pernštejnem 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Dostál Jaroslav Liberec 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Vtípilová Tereza Ždár nad Sázavou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Havel Milan Nová Bystřice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Sojka Michal Dolní Roveň 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Milichovský Martin Žďár nad Sázavou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Košťák František 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Homolka Martin Zlosyň 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Houžvíček Jan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Šlesinger Petr 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Řezba Martin 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Bady Roman 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Duba Ladislav ml. Žďár nad Sázavou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Pojer Milan st. Nepomuk 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Váček Kamil Dřenice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Provazníková Jitka Dřenice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Cajthaml Petr Velenice 9 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Rödl Karel Bečov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Pour Miroslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Ducháček Miloš Trhová Kamenice 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Hořt Radim Kladruby 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Galko Daniel Břilice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Pejchar Jiří Chotěboř 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Moravec Filip 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Pecha František Nové Strašecí 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Strnad Mariánské Lázně 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Šesták Filip Jaroměř 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Žítek Ondřej Tuněchody 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Kudlík Leoš Brandýs nad Labem 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Hájek Petr Karlovy Vary 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Mareš Jan ml. 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Slabihoudek Jan Praha 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Cablk Jan Pravonín 6 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Skýpala Miroslav Valašské Meziříčí 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Hovorka Zdeněk Žabonosy 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Sochor Martin Petrohrad 7 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
486 Vaňous Radek Česká Třebová 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Hyksa Jakub Medlešice 4 0 0 0 2 1 1 0 0 0 0
606 Motl František Bečov 4 0 0 0 2 1 0 1 0 0 0
607 Koštálek Jiří Oplany 7 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0
608 Hladík Tomáš  Dobruška 15 0 0 0 2 0 2 1 1 1 1
609 Coufal Zdeněk Jihlava 12 0 0 0 2 0 1 0 0 0 0
610 Smítka Josef st. Kutná Hora 10 0 0 0 2 0 0 1 0 1 1
611 Hubička Tomáš Brloh 5 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
611 Bednář Zdeněk Nahořany 10 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
613 Kokeš Ladislav st. Mikulovice 5 0 0 0 1 3 1 0 0 0 0
613 Roček Jakub Drozdice 5 0 0 0 1 3 1 0 0 0 0
613 Kokeš Ladislav ml. Rozhovice 5 0 0 0 1 3 1 0 0 0 0
613 Teplý Radek Mikulovice 5 0 0 0 1 3 1 0 0 0 0
617 Bína Libor Dlouhý Most 21 0 0 0 1 2 0 0 1 0 2
618 Kolčava Tomáš Smolnice 7 0 0 0 1 1 1 1 0 0 0
619 Slavík Alexej Vilémov 10 0 0 0 1 1 0 1 0 1 0
620 Matějka Václav Nové Hrady 9 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0
621 Beneš Milan Tušť 5 0 0 0 1 1 0 0 1 0 0
622 Svoboda Jiří České Budějovice 4 0 0 0 1 1 0 0 0 1 0
622 Hrubeš Petr Plzeň 3 0 0 0 1 1 0 0 0 1 0
624 Mareš Jakub Plačkov 4 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
624 Šimůnek Ondřej Hudčice 2 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
624 Jansa Jan Lanškroun 5 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
624 Bartošová Eliška Kostelec nad Orlicí 3 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
628 Urban David Opatovice nad Labem 5 0 0 0 1 0 1 0 1 0 0
629 Poláček Petr st. Příbram 5 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
629 Bártík Miloslav Plzeň 8 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
631 Novák Vratislav Týn nad Vltavou 9 0 0 0 1 0 0 1 0 1 1
632 Bertok Milan  Dublovice 18 0 0 0 1 0 0 1 0 1 0
633 Turský Jindřich  Krchleby 8 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
633 Molek Petr Plzeň 3 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
633 Protivánek Daniel Hradec Králové 2 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
636 Beneš Karel Bílina 15 0 0 0 1 0 0 0 1 0 1
637 Mrázek Karel Mirovice 3 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
637 Strnad Jakub Cheb 2 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
637 Macháně Michal Krčín 3 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
637 Dědík Vladimír  Bašť 6 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
637 Otradovský Josef Lanškroun 3 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
642 Vicher Milan Plzeň 9 0 0 0 1 0 0 0 0 2 1
643 Seidl Jan Zbiroh 9 0 0 0 1 0 0 0 0 1 2
644 Raniak Martin Třešť 9 0 0 0 1 0 0 0 0 1 1
645 Koten Petr Jihlava 4 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
645 Mareš Jan Turnov 2 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
645 Pšeničný Pavel Opočno 5 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
648 Ježek Martin Předměřice nad Jizerou 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
648 Krejčí Petr Kněževes 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
648 Lédl Pavel Mirovice 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
648 Sochor Michal Petrohrad 5 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
652 Matouš Karel Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Homolková Kateřina Zlosyň 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Rujzl Petr Česká Třebová 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Procházka Aleš Blatná 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Pospíšil Vojtěch Libišany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Pisek Adam 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Jaroš Martin Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Pospíchalová Iva Pardubice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Půta Jiří Plzeň 13 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Němec Jan Králíky 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Pour Martin 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Sedláček František 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Simon Martin 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Pavlík Jiří Tachov 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Vavříček Tomáš Rychnov u Jablonce nad Nisou 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Fabík Jakub Radostín nad Oslavou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Jiříček Štěpán Kelč 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Šír Miroslav ml. Březiny 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Koudelka Josef Martiněves 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Pleskač Jan ml.  Libice nad Doubravou 12 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Němec Ladislav Neratovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Váňa Michal Vepřek 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Koukolíček Lukáš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Vídeňský Zdeněk ml. Lhotice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Hloch Tomáš Kelč 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Müller Václav 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Trnka Vít 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Stárek Karel 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Svoboda Václav Zásadka 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Adam Tomáš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Kudry Marek Cerhenice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Klimeš Jan Čimelice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Michalský Petr Postoloprty 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Hodíková Jiřina Sedlčany 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Roušar Jiří Korouhev 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Tůma Vladimír Rožmitál pod Třemšínem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Pospíšil Tomáš 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Martinů Ondřej Roudnice nad Labem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Mišacký Zdeněk Louny 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Novotná Pavlína  Zámrsk 17 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Moravec Václav Hostín 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Ngoxuan Robin Blížkovice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Brendl Patrik Lanškroun 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Čvančara Jaroslav Divišov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Brokl Vladimír Skuteč 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Pavelka Roman st. 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Trochta Eliáš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Prokůpek Tomáš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Mareš Dan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Zíma Sebastian Hořešovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Hanzl Antonín Nymburk 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Skýpala Tomáš Valašské Meziříčí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Mareš Miroslav Krchleby 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Líbal Filip 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Šrubař Richard 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Csernyanszky Antonín Vysoké Mýto 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Prachařová Šárka 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Plánička Václav st. Srby 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Hrubeš Libor Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Trousil Jan 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Sedláček Radek Česká Třebová 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Gottwaldová Gábina Stolany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Chourová Veronika 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Beneš Pavel ml. 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Novák Matyáš Nová Ves u Chotěboře 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Tobiášek Ladislav  Týniště nad Orlicí 9 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Olbrich Petr Bechov 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Ludvík Jiří Kutná Hora 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Hloch Matyáš Kelč 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Zelinka David 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Elner Vladimír Tábor 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Šolc Jakub 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Nepraš Jakub 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Soukup Luboš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Krištof Tomáš Třebechovice pod Orebem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Šotola Jan Červená Třemešná 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Němec Matouš Nové Město na Moravě 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Herout Vít Nová Bystřice 5 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Grünwald Petr Brandýs nad Orlicí 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Vacek Stanislav Hradec Králové 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Vaculík Filip Pelhřimov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Šipan Miroslav 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Štipka Tomáš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Sajkršmíd Lukáš Vrchlabí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Hnízdilová Eva Třebechovice pod Orebem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Vejvoda Jakub 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Jiříček Matyáš Kelč 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Sychrová Soňa Jenišovice 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Jarkovský Zbyšek Blešno 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Nekola Petr Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Kadlec Josef Česká Lípa 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Pavelka Roman ml. 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Chyba Pavel Jaroměř 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Vorel Aleš Rakovník 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Valda Martin Brno 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Janda Filip Ždírec nad Doubravou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Baloun Roman Heřmanův Městec 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Jarolík Jan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Darebný Jiří Králíky 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Štěrba Petr  Sezemice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Krýsl Pavel Ledce 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Jakoubek Marek 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Šulaj Michal Svídnice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Bárta Martin Přeštice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Mihalík Ondřej Pardubice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Vaněk Dalibor Vysoké Mýto 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Topič Dominik Kelč 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Přiklopil Aleš Dřenice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Kubásková Valentýna Kameničky 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Hnízdil Dominik 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Staňková Natálie Oldříš 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Růžička Josef Popelín 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Šimon Maxim Synčany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Pajer Stanislav Ledeč nad Sázavou 6 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Vitnerová Vanesa 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Bezkočka David Choustníkovo Hradiště 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Kalus Petr Týniště nad Orlicí 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Tichý Rudolf Bečváry 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Henychová Kateřina Klášter nad Dědinou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Svárovský Petr Mnichovo Hradiště 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Kosina Tomáš Lázně Bělohrad 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Roudný Tadeáš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Hirman Miloš Kladruby 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Skýpala Jiří Rožnov pod Radhoštěm 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Vejvoda Jiří Zbraslav 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Kadlec Martin ml. 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Bednariková Františka Mělník 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
652 Velek Josef Husinec 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
780 Doležán Nikola  Chotěboř 13 0 0 0 0 2 0 0 1 0 0
780 Komárek Martin Havlíčkův Brod 9 0 0 0 0 2 0 0 1 0 0
782 Bříza Filip Jiřice 5 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
782 Spilka Jiří Pátek 6 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
782 Jašková Aneta Černá Hora 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
785 Bařinka Tomáš Týniště nad Orlicí 6 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0
786 Bareš Vladimír  Slepotice 17 0 0 0 0 1 1 1 2 0 2
787 Zíma Bořivoj Rohovládova Bělá 7 0 0 0 0 1 1 1 2 0 0
788 Pavlíček Radomír Žďár nad Sázavou 7 0 0 0 0 1 1 1 1 0 0
789 Ševčík Petr Louny 14 0 0 0 0 1 1 0 2 2 1
790 Izaiasz Petr  Holice 7 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0
791 Coufalík Ondřej Divišov 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
791 Macků Ondřej Dačice 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
791 Horyna Tomáš Broumov 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
791 Lánský Petr Česká Skalice 9 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
795 Šmitmajer Marek Křečice 5 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0
796 Synek Martin Choceň 19 0 0 0 0 1 0 1 0 0 1
797 Beránek Jaroslav Světlá nad Sázavou 5 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
797 Vlček Jaroslav st. Strakonice 5 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
797 Benda Pavel  Mělník 12 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
797 Řádek Jaroslav Kaplice 7 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
797 Nováková Eva Police nad Metují 3 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
797 Koudela Květoslav st. Louny 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
797 Cuhorka Jiří Přelouč 7 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
797 Staněk Václav  Hradec Králové 14 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
805 Sobotka Josef Perštejn 12 0 0 0 0 1 0 0 2 0 0
806 Machač Václav Praha 4 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0
807 Vodák Mojmír Rtyně v Podkrkonoší 3 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0
807 Richter Pavel Plzeň 7 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0
807 Hamouz Zdeněk Česká Lípa 4 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0
810 Rašek Martin Pacov 3 0 0 0 0 1 0 0 0 2 0
811 Půta Roman Plzeň 5 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
811 Chválová Lubica  Sezemice 12 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
811 Vnouček Petr ml. Praha 2 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
811 Žampach Jakub Lovosice 4 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
815 Balada Filip Přelouč 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
815 Lochman Pavel ml. Zdelov 6 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
815 Materna Jan Písek 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
815 Hospodka Josef st. Mělník 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
819 Paur Petr 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Cerula Ondřej Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Tůma Jiří Rousínov 5 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Čipera David Příbram 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Červinka Milan Dvůr Králové nad Labem 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Macháně Martin Krčín 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Zoul Marek 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Houser Josef Poděbrady 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Kubeš Jaroslav Koštice 11 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Daněk Jiří 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Galbavý Aleš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Novotný Václav Brandýs nad Orlicí 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Kindl Jan Chomutice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Valečko Kamil 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Jiránek Jakub 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Jareš Štěpán 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Brückner Martin Velké Meziříčí 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Horálek Miroslav Habartov 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Kovařík Jiří st. Havlíčkův Brod 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Ficek Petr Svitavy 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Moisel Matyáš Česká Lípa 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Takáč Pavel Světnov 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Vrtěl Petr Přerov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Dvořák Petr Praha 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Hanáček František Brno 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Marková Andrea Ždírec nad Doubravou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Kincl Matyáš Hradec Králové 5 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Žáková Marie 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Hess Tomáš Zálší 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Kachlík Jakub 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Keyzer Yuriy Jablonné nad Orlicí 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Hejč Jindřich Kunštát 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Deml Tomáš Hořice v Podkrkonoší 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Háva Dominik 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Sedlák Lukáš Svídnice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Peštová Tereza 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Eichelmannová Lucie Hořešovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Rys Tadeáš Hlinsko 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Polívková Klára 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Janko Ondřej Krouna 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Krčmář Jan 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Mádlová Iva 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Janeček Jakub Hradec Králové 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Pešek David Věcov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Češík Vít 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Burget Tomáš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Rejzek Jakub Kněžmost 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Matouš Jan Praha 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Žižka Ladislav Holýšov 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Kratina Petr Podbořany 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Samko Tomáš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Zahrádka Radek Mladá Boleslav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Rajdl Jaroslav Chlístovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Štolc Patrik 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Ivančík Tadeáš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Macourek Lubomír Libina 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Weiss Branislav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Valenta Jan Zlosyň 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Šlégl Jiří 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Polák Jakub Podůlšany 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Žák Luděk  Ostrava Poruba 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Brychta Michal Litomyšl 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Schauer Zdeněk Polička 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Šabatka Tomáš Sasov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Brzobohatý Jan Bělá pod Bezdězem 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Vokoun Petr 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Netek Lukáš Pardubice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Gabriel Tomáš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Šmíd Jakub Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Kupsa Jan st. Buřenice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Ruml Roman 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Kliner Martin 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Bareš Josef Koberovy 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Pirič Pavel Ostrov 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Kocourová Sandra Svratouch 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Řezáč Tomáš Mladá Boleslav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Rychtář Vladimír Klášterec nad Ohří 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Koukolíčková Klára 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Kašpar Jaroslav Blovice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Blechta Jakub Veselá u Mnichova Hradiště 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Tuscher Tomáš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Ryšavý Petr 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Kubišta Jaroslav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Vrtěl Ondřej Přerov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Huček Petr 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Kotmel Petr Laziště 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Němec Daniel Mladé Bříště 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Lamač Jindřich Mnichovo Hradiště 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Slavík Jaromír Humpolec 5 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Král Vojtěch ml. Kostelec nad Černými Lesy 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Bednář Adam Častolovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Hlad Jaroslav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Jarušinský Michal Korouhev 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Frydrych Theodor Kladruby 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Vácha Tomáš Štoky 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Běluša Jiří 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Komárek Matouš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Pavlíček Michal Ledeč nad Sázavou 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Staněk Jan Čankovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Prach Adam Merklín 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Štastný Bohuslav Třebíč 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Mikudimová Lenka 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Kalčík Vlastimil Srby 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Oberreiter Zdeněk st. Hamry nad Sázavou 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Fišer Jaroslav Horní Beřkovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Ševčík Václav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Kocáb Dominik 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Mucala Karel Novosedly 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Brzoň Luboš Kožlí 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Tůmová Anežka Libčice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Zahradil Miroslav Choryně 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Raniak Milan Třešť 5 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Bludská Kristýna 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Man Bohuslav  Hořice v Podkrkonoší 13 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Šisler Kryštof Dřenice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Králová Jaroslava 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Touš Pavel st. Tachov 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Zavřel Tomáš Holice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Kašpar Richard Náchod 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Fečková Kateřina Stolany 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Laštovková Veronika 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Křen Jan  Telč 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Olbrich Jakub Bechov 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Radil Miroslav Český Šternberk 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Nováček Josef Manešovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Jeníkovský Jan Hokov 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Mestl Lukáš Netolice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Štalmachová Beáta 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Vojík Lukáš Vodňany 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Svoboda Miloslav Dobříš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Karlová Pavla Kamenice nad Lipou 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
819 Matoušek Kryštof 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
951 Brůna Jan Rumburk 4 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0
952 Vrábel Pavel Chlumín 4 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0
953 Kosmák Martin Hamry nad Sázavou 8 0 0 0 0 0 1 2 1 0 0
954 Dražan Zdeněk Panenský Týnec 7 0 0 0 0 0 1 1 2 0 1
955 Unzeitig Bohuslav  Žďár nad Sázavou 12 0 0 0 0 0 1 1 0 1 1
956 Drápal Vlastimil Jindřichův Hradec 13 0 0 0 0 0 1 1 0 1 0
957 Riedl Michal Humpolec 7 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0
958 Lebeda Zdeněk Týniště nad Orlicí 10 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1
959 Číž Luboš Jindřichův Hradec 6 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
959 Doležal David Vodňany 2 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
959 Šifta Stanislav Přeštice 3 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
959 Mann Pavel st. Bystřice nad Pernštejnem 2 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
963 Ščepka František Humpolec 6 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1
964 John Roman Opočno 7 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0
964 Aleksandrová Alena  Hradec Králové 14 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0
966 Ďásek František Havlíčkův Brod 11 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
966 Říčař Zdeněk Kocléřov 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
966 Ducháčková Nela Trhová Kamenice 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
969 Vondráčková Kateřina Stan 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Větrovský Tomáš Polná 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Remeš Petr 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Kovář Michal Třešť 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Matěják Tomáš Miletín 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Matějková Lucie 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Kučera Vlastislav Třešť 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Bleha Patrik 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Čermáková Ema Stěžov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Kovařík Jan Nové Město na Moravě 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Zukal Luděk Moravská Třebová 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Kropáček Vladimír Rožmitál pod Třemšínem 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Duda Václav 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Horák Vladimír Hůrka 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Jelínek Pavel Konojedy 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Krčil Martin Želiv 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Mlynářová Krystína Tuněchody 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Poustka Nikolas 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Hudeček Václav 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Kuchař Jiří Lipová-lázně 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Borovička Martin Králíky 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Škoda Matyáš Velké Poříčí 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Kovář František Mirovice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Klement Martin 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Staněk Vojtěch Tuněchody 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Kořínek Pavel ml. Jaroměř 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Kladiva Jan Pavlovice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Kadlec František  Zlíč 22 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Frühaufová Miroslava Rožmitál pod Třemšínem 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Lukášová Viktorie 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Mach Jakub 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Izaiaszová Jana Holice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Novotný Milan ml. Markovice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Kutal Vít Jimramov 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Roudnický Václav Kochánky 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Zvoník Bedřich Kobylníky 7 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Zíval Lukáš 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Novák Jiří ml. 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Horálek Jakub 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Dušek Jan Kutná Hora 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Fečová Tereza 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Klíma Zdeněk Valašské Meziříčí 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Boháček Lukáš Pardubice 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Kubeš Václav Levousy 7 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Patrný Lukáš Velká Bukovina 5 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Krátký Jakub 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Vávra Luboš Lanškroun 5 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Drábek Vojtěch 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Tejnecký Matěj Slatiňany 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Holomek Dušan Vysoké Mýto 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Mann Pavel ml. Bystřice nad Pernštejnem 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Máslo Aleš Žďár nad Metují 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Tatíčková Dominika Stolany 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Freitagová Tereza 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Šereda Jaroslav Chotěboř 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Michálek Jan Otovice 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Malý František Kostelní Radouň 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Valtera Miroslav Lázně Bělohrad 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Štieber Jaroslav 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Přikryl Roman Dačice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Beňo Daniel 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Havlín Jiří 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Látal František 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Kubínek Dominik 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Richtr Adam Mělník 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Stříteský Lukáš Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Burkoň Jiří 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Szabó Marek 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Ducháč Pavel Stárkov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Jeřábek Václav Třešť 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Madro Pavel 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Bartoň Jiří Kostelec nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Práde Jaroslav Hodkovice nad Mohelkou 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Lagutin Max Oucmanice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Miszuk Roman Bystrzyca Klodzka 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Valečko Karel 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Krůta Miroslav Vroutek 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Hlubuček Patrik Vrchlabí 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Pouk Josef Bystřec 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Liščák Jan Lubná 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Soukup Pavel 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Kučírek Josef 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Říha Jan Bakov nad Jizerou 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Dientsbier Roman Planá 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Houser Otakar Všechlapy 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Ledvina Gabriel 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Matoušek Jiří Rašovice 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Krajza Stanislav 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Koch Radek 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Šajerman Vladimír Vrchlabí 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Nešpor Ladislav Třešť 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Šimera Matěj Děčín 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Malák Tadeáš 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Novák Zdeněk Slatiňany 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Březina Jan Víska 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Havránek David Stříbro 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Picek Jaroslav st. Rakovník 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Hrdina Petr Dolní Bukovsko 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Bednařík Lukáš 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Řeha Břetislav Lipová-lázně 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Malý Jiří st. Korouhev 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Kubát Jiří  Úvaly 10 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Mařík Marek 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Putz Jiří 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Valchař Petr Valeč 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Kočíř Matěj Čankovice 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Kosek David 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Šeda Michal 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Bilík Petr Kolín 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Jelínek Marek Žďárec 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Felenda David 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Gregor Jan 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Lovko Štěpán 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Pryl Stanislav Pardubice 8 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Šimáková Šarlota Česká Lípa 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Tlustý Luboš Svratouch 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Holeček Jan Praha 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Pavlas Jonáš 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Holý Zdeněk ml. Plzeň 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Musil Milan Kladruby 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Šťastný Jan Mnichovo Hradiště 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Kozák Martin Liblice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Macko Ondřej 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Dostál Daniel 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Vlček Petr  Častolovice 6 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Ryšavý Pavel Ústí nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Fidler František 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Jedlička Petr ml. Svídnice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Zdeněk Jiří Kostelec nad Vltavou 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Pour Leoš Lázně Bělohrad 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Marinkovič Daniel Zlosyň 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Kalinová Lucie 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Stojka Jiří Klešice 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Palivec Jaroslav 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Vaňátková Adéla Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Szuscik Roland 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Laitner František 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Staněk Petr Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Daňsa Jiří Litomyšl 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Kašpar Petr Vysoké Mýto 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Chwastek Vladimír Sedlčany 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Holeček Matyáš Mnětice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Pelikánová Eliška Slatiňany 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Zouhar Marek 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Štěpánek Petr ml. 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Chýle Karel Ústí nad Labem 7 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Maršálek Radek Ptenín 6 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Charvát David Hořice v Podkrkonoší 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Pouk Jan Bystřec 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Trousilová Hana Odolena Voda 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Švíka Kryštof Hněvkovice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Buriánek Dušan Koberovy 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Zoul Artur 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Kučera Tomáš Pardubice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Polák Petr Vysoké Mýto 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Míchal Jiří České Budějovice 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
969 Koukal Martin ml. Hvozdečko 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1126 Kadlec Tomáš Česká Skalice 7 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0
1127 Janouch Miroslav  Všechlapy 17 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0
1128 Vrzák Jaroslav Hostivice 10 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
1128 Dičko David Klášterec nad Ohří 3 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
1128 Mokrá Jana  Najdek 9 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
1128 Vajsar Lukáš Česká Metuje 4 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
1132 Šedivý Jiří st. Nýřany 4 0 0 0 0 0 0 1 0 1 1
1133 Louda Václav Plzeň 3 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0
1133 Mecka Jan Bolina 2 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0
1135 Bartoš František Chotěšov 6 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
1135 Vlk Petr Rumburk 9 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
1137 Mazánek Jiří st. Podbořany 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Vejs David Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Šebek Milan Dřínov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Gabriel Václav Sezimovo Ústí 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Hynek Roman 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Konůpek Martin 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Novotný Vítek Česká Lípa 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Dynybil Martin 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Bína Lukáš Dlouhý Most 21 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Pešava Jan Hlinsko 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Jindrák Vojtěch Mníšek pod Brdy 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Barták Kamil Veselí nad Lužnicí 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Job Marek 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Cihelka Marek Milín 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Horák Pavel Žiželice 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Panica Patrik 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Lang Jindřich Mariánské Lázně 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Eder Daniel 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Křikava Miroslav Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Suchý Denis Dobrá Voda 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Šimonovský Jakub  Rožmitál pod Třemšínem 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Kořínek Vojtěch Tuněchody 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Cepl Adam Zbožnov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Stuchlík Jiří  Nová Paka 12 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Patřičný Krištof Líšný 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Grégr Jiří st. Šubrtov 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Chramosta Jan 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Veselý Marek 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Jelínek Pavel Kosovy 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Fišer Milan 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Tuscher Jiří 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Málek Filip 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Vašátko Radek Svitavy 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Tesárek Václav Prachatice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Poledník Petr Staré Čívice 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Bauer František Karlovy Vary 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Chýle Petr Bílina 6 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Kolesa Jan Strakonice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Poslušný Josef Lípa nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Švajdová Alena 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Ptáček Bohdan Nové Město nad Metují 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Patočka František 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Pospíšil Josef Libišany 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Magon Ireneusz 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Pavlík Lukáš 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Prokop Patrik 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Boháček Antonín Pardubice 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Makeš Lukáš Lukavice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Lévai Josef Karlovy Vary 5 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Kabát Petr Smilovice 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Dvořáková Veronika 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Pižl Marek Přelouč 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Čtverák Jaroslav Roudnice nad Labem 5 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Danko Karel Žeretice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Šprinc Ota Hrádek u Nechanic 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Bartoník Michal 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Kaliadzich Alex Rožmitál pod Třemšínem 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Bešťáková Adéla Pavlovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Janeček Josef Hradec Králové 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Drašnar Zdeněk Mnichovo Hradiště 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Čermák Lukáš 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Davidík Jan Zákupy 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Hegembart Václav Čičenice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Hubáček Petr Nové Město na Moravě 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Klich Václav Rakovník 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Tegel Tomáš Nová Paka 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Bártová Pavlína 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Lang Radek Brandýs nad Labem 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Dytrt Jakub Ostřetín 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Klímová Aneta 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Ježek Matěj Jičín 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Novák Filip Králíky 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Matulka Matyáš Jihlava 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Klimo Michal 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Šretr Václav Horní Roveň 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Domin Karel Pavlovice 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Pěchouček Jiří Rakovník 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Bílý Jaroslav 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Kaplan František 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Hrdlička Michal 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Novák Robin Knínice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1137 Růžek Zdeněk Čermná nad Orlicí 1