Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 55 termínů závodů
V minulosti zadáno 5993 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Celostátní - 01.01.2018 - 31.12.2018

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 2796 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Pazderka Adam  Hradec Králové 29 10 4 0 1 1 0 1 2 0 1
2 Machatý David  Jaroměř 29 5 3 3 2 3 2 1 0 0 2
3 Záhora Petr Bílina 32 5 1 0 0 2 2 1 0 2 1
4 Vágenknecht Jiří  Pardubice 36 4 5 4 5 0 1 1 1 0 0
5 Bartoněk Lukáš  Předměřice nad Labem 33 4 3 5 3 4 1 1 0 1 0
6 Sobotka Miroslav  Žďár nad Sázavou 17 4 0 2 0 1 0 0 0 1 1
7 Provazník Jiří Dřenice 17 3 5 0 0 1 0 0 0 0 0
8 Provazník Michal Dřenice 20 3 5 0 0 0 1 0 4 0 1
9 Hrdlička Jaroslav Mariánské Lázně 26 3 4 1 1 1 2 2 0 0 1
10 Dostál Matouš  Králíky 20 3 3 3 3 3 0 1 0 0 1
11 Friedrich Tomáš Jablonec nad Nisou 22 3 3 3 0 0 0 0 0 0 0
12 Trnka Aleš  Třesovice 28 3 3 2 4 1 0 3 4 0 0
13 Křivánek Miroslav Roudnice nad Labem 14 3 2 2 1 1 1 1 0 1 0
14 Vašíček Zdeněk  Opočno 21 3 2 2 1 1 1 0 1 1 0
15 Nauš Vladislav Blížejov 23 3 2 1 1 2 0 0 1 2 1
16 Syrovátka Tomáš ml. Příbram 7 3 2 0 0 0 0 0 1 0 0
17 Smítka Radek  Bolina 18 3 1 1 1 0 1 1 0 1 0
18 Edl Milan Plzeň 18 3 0 2 1 0 2 0 1 0 1
19 Šnicer Petr Blšany 14 3 0 0 1 1 1 0 0 0 1
20 Dušánek Bohuslav st. Jaroměř 8 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0
21 Syrůček Stanislav  Dražkovice 36 2 6 0 0 1 0 1 1 1 0
22 Žemlička Radek Slatiňany 11 2 4 0 0 1 0 0 0 1 0
23 Chvála Petr  Sezemice 39 2 3 4 3 2 1 2 3 0 1
24 Moravec Pavel Čejov 13 2 3 0 0 0 0 0 1 1 2
25 Žák Miloslav Jindřichův Hradec 6 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Hampejs David Bílina 11 2 1 2 0 0 0 0 0 0 0
27 Černý Jindřich Mnichovo Hradiště 24 2 1 1 1 1 1 1 1 1 0
28 Sütto Petr Ostrov 9 2 1 1 0 0 1 0 1 1 0
29 Bareš Vladimír  Slepotice 27 2 1 0 1 1 0 0 3 3 1
30 Kočí Josef  Mnichovo Hradiště 24 2 1 0 1 0 0 2 0 0 1
31 Brodský Michal  Hradec Králové 21 2 1 0 0 4 0 3 1 1 1
32 Harant Antonín Plzeň 19 2 1 0 0 0 0 1 1 0 0
33 Skalický Jakub Milín 7 2 1 0 0 0 0 1 0 0 0
34 Vlček Petr  Častolovice 36 2 0 4 1 0 2 0 3 0 2
35 Vodičková Kateřina  Příbram 12 2 0 4 0 0 0 0 1 0 1
36 Perout Josef Perštejn 25 2 0 2 2 0 2 1 1 1 0
37 Doležal Lambert  Žďár nad Sázavou 16 2 0 2 1 1 0 1 0 1 0
38 Charvát Lukáš  Černčice 29 2 0 2 0 1 2 0 2 1 0
39 Polovic Ladislav  Žďár nad Sázavou 20 2 0 1 1 2 0 1 1 1 2
40 Falta Kamil Klášter nad Dědinou 8 2 0 1 1 1 2 0 1 0 0
41 Jaroš Zdeněk Hostinné 6 2 0 1 1 0 0 1 0 0 0
42 Bárta Jakub Přeštice 6 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0
43 Řípa Aleš Heřmanův Městec 14 2 0 0 1 1 0 1 0 0 0
44 Skalický Miroslav Milín 10 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0
45 Beneš Zdeněk Peruc 16 2 0 0 0 1 0 1 1 0 0
46 Komora Martin Chlumec nad Cidlinou 11 2 0 0 0 0 0 1 1 0 0
47 Derner Zdeněk Týniště nad Orlicí 5 2 0 0 0 0 0 0 0 1 1
48 Harant Miroslav Plzeň 5 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0
49 Slavík Matěj Choceň 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Nass Adam Pňovice 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Pavlovič Petr Přestavlky 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Sosnowski Lukasz Bogatynia 3 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
53 Kraus Pavel Jablonec nad Nisou 24 1 3 1 1 1 1 0 1 0 2
54 Münzer Josef Nové Sedlo 26 1 3 1 0 2 1 0 1 2 3
55 Vican Marek Přeštice 15 1 3 1 0 0 1 1 1 0 0
56 Dražan Zdeněk Panenský Týnec 14 1 3 1 0 0 0 2 1 0 0
57 John Miroslav Roudnice nad Labem 20 1 3 0 1 2 1 1 0 2 0
58 Doležán Vladimír  Chotěboř 34 1 3 0 1 0 2 0 0 2 0
59 Hofman David Hrochův Týnec 6 1 3 0 0 0 0 0 0 0 1
60 Štarman Jiří  Staré Jesenčany 27 1 2 5 1 1 0 2 1 1 0
61 Zeman Luboš  Semily 24 1 2 2 3 0 3 1 2 1 1
62 Novák Vratislav Police nad Metují 14 1 2 2 3 0 0 0 1 1 0
63 Váňa Tomáš  Zlosyň 19 1 2 2 0 1 0 1 1 0 0
64 Tobolka Daniel  Nechanice 10 1 2 2 0 0 2 1 0 1 0
65 Chvála Jan  Sezemice 39 1 2 1 3 2 3 0 2 0 0
66 Vican Roman Přeštice 23 1 2 1 1 4 1 1 2 0 1
67 Jiříček Jaroslav Vysoké Mýto 10 1 2 1 1 0 1 0 0 1 1
68 Halíř Lukáš Osek 14 1 2 1 0 1 0 2 0 0 0
69 Kupka Tomáš  Hradec Králové 14 1 2 1 0 0 1 0 1 0 1
70 Bařinka Tomáš  Týniště nad Orlicí 12 1 2 0 1 2 1 0 0 0 0
71 Říčař David  Zdelov 14 1 2 0 1 2 0 1 0 2 0
72 Havlíček Stanislav  Mělník 19 1 2 0 1 1 2 2 1 0 1
73 Kopa Stanislav  Moravičany 18 1 2 0 1 1 0 2 1 2 2
74 Motal Jakub Dřenice 5 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0
74 Samlík Libor Oslavany 4 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0
76 Riesner Petr Police nad Metují 7 1 1 2 0 1 1 1 0 0 0
77 Mackura Zdeněk Pernink 25 1 1 1 3 2 1 0 0 0 1
78 Ježek Martin Předměřice nad Jizerou 15 1 1 1 2 1 1 2 0 0 0
79 Vrabec Jiří Plzeň 16 1 1 1 2 0 0 1 0 0 1
80 Hlaváček Aleš Ostřešany 6 1 1 1 2 0 0 0 0 0 0
81 Pavlíček Radomír Žďár nad Sázavou 14 1 1 1 1 1 0 1 1 0 0
82 Šinták Marek  Hradec Králové 12 1 1 1 1 0 1 0 0 2 0
83 Pleskač Jan st.  Libice nad Doubravou 17 1 1 1 0 2 0 0 0 1 1
84 Smihrodský Stanislav Tachov 8 1 1 1 0 1 0 0 0 1 0
85 Hložek František Bílina 27 1 1 1 0 0 1 1 0 0 1
86 Blaščík Petr Staré Jesenčany 15 1 1 1 0 0 0 1 0 0 0
87 Semonský Jaroslav Nemošice 6 1 1 0 1 2 1 0 0 0 0
87 Malý Stanislav Pardubice 6 1 1 0 1 2 1 0 0 0 0
89 Šťastný Zdeněk Pardubice 8 1 1 0 1 2 0 0 0 0 1
90 Pekař Jaroslav  Kamenice nad Lipou 11 1 1 0 1 2 0 0 0 0 0
91 Konfršt Lukáš Pardubice 9 1 1 0 1 1 1 0 0 0 0
92 Ševčík Petr Louny 21 1 1 0 1 1 0 2 1 1 0
93 Ledvinka Petr Ostřešany 3 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
93 Bartes Petr Jaroměřice nad Rokytnou 6 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
95 Slavík Alexej  Vilémov 23 1 1 0 0 2 1 1 0 0 1
96 Bárta Martin Přeštice 7 1 1 0 0 1 1 2 0 0 0
97 Wachtl Hynek 3 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0
98 Nekola Lukáš Hněvkovice 7 1 1 0 0 0 1 0 0 1 0
99 Matulka Matyáš  Jihlava 3 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0
100 Macháně Radek Krčín 7 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0
101 Beneš Karel Bílina 21 1 1 0 0 0 0 0 1 1 1
102 Kabát Miroslav Třemošná 13 1 1 0 0 0 0 0 1 0 2
103 Kepáková Veronika Poruba 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
103 Škorpík Daniel Písečné 4 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
103 Pirkl Marek Stárkov 4 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
103 Říha Jan Bakov nad Jizerou 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
103 Trnka Tomáš 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
103 Ungr Vojtěch 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
103 Martinů Jaroslav Polička 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
103 Pryl Stanislav Pardubice 5 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
103 Míchal Jiří České Budějovice 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
112 Seidl Jan Zbiroh 16 1 0 3 1 1 0 1 2 0 0
113 Krajňák Ivan Mikulovice 8 1 0 3 1 1 0 0 0 0 0
114 Bártík Miloslav Plzeň 23 1 0 3 0 1 1 1 1 0 0
115 Novotný Jiří  Zámrsk 22 1 0 3 0 0 0 2 0 1 1
116 Taichner Radek  Mikulovice 25 1 0 2 1 1 1 1 0 0 0
117 Kokeš Ladislav st. Mikulovice 8 1 0 2 0 1 2 0 0 0 0
118 Pekárek Pavel st. Rtyně v Podkrkonoší 9 1 0 2 0 1 0 1 0 0 1
119 Pleskač Jan ml.  Libice nad Doubravou 16 1 0 2 0 0 1 1 0 1 1
120 Ficner Jiří Lanškroun 7 1 0 2 0 0 0 0 1 0 0
121 Jungwirt Vojtěch Strakonice 4 1 0 2 0 0 0 0 0 0 0
122 Šupol Michal Rychnov nad Kněžnou 20 1 0 1 3 1 1 1 3 0 0
123 Pekárek Stanislav Louny 17 1 0 1 2 1 1 1 0 0 0
124 Dědík Vladimír  Bašť 19 1 0 1 1 1 0 0 0 2 0
125 Novotná Pavlína  Zámrsk 26 1 0 1 1 1 0 0 0 1 0
126 Košina Pavel Domanín 11 1 0 1 1 0 1 3 1 0 0
127 Živný Miroslav ml. Bystřice nad Pernštejnem 5 1 0 1 1 0 1 1 0 0 0
128 Cablk Jan Pravonín 11 1 0 1 1 0 0 1 0 0 1
129 Maršík Jan  Pelhřimov 4 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1
130 Havlíček Josef Ostřešany 3 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0
130 Janíček Jan Kamenice u Jihlavy 11 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0
130 Pavka Martin Znojmo 3 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0
133 Franěk Robert  Trutnov 17 1 0 1 0 2 2 2 1 0 0
134 Kulda Jiří Rtyně v Podkrkonoší 10 1 0 1 0 2 0 0 0 1 0
135 Teplý Radek Mikulovice 5 1 0 1 0 1 2 0 0 0 0
135 Roček Jakub Drozdice 5 1 0 1 0 1 2 0 0 0 0
137 Bertok Milan  Dublovice 16 1 0 1 0 1 1 0 0 0 0
138 Vrla Vladimír Brandýs nad Labem 6 1 0 1 0 1 0 0 1 0 0
139 Svárovský David Humpolec 6 1 0 1 0 1 0 0 0 0 1
140 Ďurček Josef ml. Mnichovo Hradiště 4 1 0 1 0 1 0 0 0 0 0
140 Šmůla David Dobřany 3 1 0 1 0 1 0 0 0 0 0
142 Aleksandrová Alena  Hradec Králové 32 1 0 1 0 0 2 0 1 1 1
143 Pešek Jan Chrudim 6 1 0 1 0 0 1 0 0 0 0
144 Pánek Vít  Sezemice 16 1 0 1 0 0 0 1 0 1 1
145 Jiřík Miroslav Myškovice 3 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0
145 Vicher Milan Plzeň 14 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0
147 Rambousek Stanislav  Třebíč 12 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0
148 Hanzal Ondřej Želetava 15 1 0 1 0 0 0 0 0 1 1
149 Mojžíš Lukáš  České Budějovice 6 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0
149 Malý Josef Medlešice 3 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0
151 Paulovič Marek Třeboň 3 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1
151 Horyna Tomáš Broumov 4 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1
153 Lokaj Jakub Loket 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
153 Figura Daniel 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
153 Kianičková Jitka Peruc 14 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
153 Borovka Luboš Vodňany 8 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
153 Kopic Milan Humpolec 5 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
153 Lévai Jan st. Karlovy Vary 7 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
153 Bidmon Pavel Korouhev 4 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
153 Bejr Matouš Mnichovo Hradiště 3 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
153 Horák Jaromír Albrechtice nad Orlicí 14 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
153 Dobeš Jiří Rebešovice 8 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
163 Honc Josef Rumburk 16 1 0 0 3 1 0 2 0 0 0
164 Jinoch Roman Ostřešany 6 1 0 0 3 0 0 0 0 0 0
165 Duba Ladislav Žďár nad Sázavou 13 1 0 0 2 1 0 1 1 0 1
166 Soukup Michal Plzeň 15 1 0 0 1 1 2 0 1 1 3
167 Kertész Julius  Moravské Budějovice 3 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0
167 Veselý Lukáš Jaroměřice nad Rokytnou 3 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0
169 Tůma Jiří Rousínov 16 1 0 0 1 0 2 1 0 0 1
170 Benda Pavel  Mělník 19 1 0 0 1 0 2 0 0 1 1
171 Tůma Jakub Rousínov 11 1 0 0 1 0 1 0 1 1 0
172 Kotovic Jiří st. Zubří 3 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0
172 Papoušek Ivan Hostim 4 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0
174 Výborný Jiří Teplá 5 1 0 0 1 0 0 1 0 0 0
174 Švanda Radek Česká Skalice 7 1 0 0 1 0 0 1 0 0 0
176 Šilhavý Stanislav Třemošná 19 1 0 0 1 0 0 0 0 1 1
177 Hyxa Jakub Medlešice 3 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0
177 Štěrba Petr  Sezemice 3 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0
179 Prokeš Milan Libochovice 9 1 0 0 1 0 0 0 0 0 1
179 Suchánek Aleš Dymokury 3 1 0 0 1 0 0 0 0 0 1
181 Rudolf Jaroslav Vrdy 4 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
181 Vískot Zdeněk ml. Moravské Budějovice 4 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
181 Beňo Jindřich Nové Spořice 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
181 Vojta Jan Protivín 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
181 Petružálková Anet  Plotiště nad Labem 4 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
181 Výboh Pavel Horní Bříza 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
187 Černý Václav Plzeň 11 1 0 0 0 3 0 0 1 0 0
188 Stuchlík Jiří  Nová Paka 19 1 0 0 0 2 1 2 0 2 0
189 Fencl Petr Kolín 3 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0
190 Lochman Pavel Zdelov 11 1 0 0 0 1 2 0 0 1 0
191 Mergl Jakub ml. Heřmanův Městec 4 1 0 0 0 1 0 2 0 0 0
192 Mičič Bogdan Citonice 6 1 0 0 0 1 0 1 0 1 0
193 Kopecký David Nasavrky 4 1 0 0 0 1 0 1 0 0 0
194 Šupol Petr Libišany 16 1 0 0 0 1 0 0 1 0 1
195 Matouš Filip Týniště nad Orlicí 5 1 0 0 0 1 0 0 1 0 0
196 Tobolka Milan Nechanice 3 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0
197 Tőkőly Martin st. Havířov 3 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
197 Fiedler Luděk Pardubice 4 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
197 Kvapil Pavel Damnice 4 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
197 Dvořák Miloslav Ústí nad Labem 3 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
197 Kučera Jiří Lužná 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
197 Netolický Lukáš Skuteč 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
197 Šimek Pavel Horní Brusnice 3 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
197 Kovář Michal Třešť 3 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
197 Malec Miloš Velký Šenov 3 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
197 Slanař Josef Panenský Týnec 10 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
207 Poláček Petr st. Příbram 7 1 0 0 0 0 2 0 0 0 0
208 Pajer Stanislav Ledeč nad Sázavou 10 1 0 0 0 0 1 0 1 2 0
209 Motyčka Martin Skuhrov nad Bělou 3 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
209 Blecha Miroslav Počátky 2 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
209 Malý Jiří ml. Korouhev 3 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
209 Flanderka Aleš Pašinka 4 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
209 Šafařík Petr Pohřebačka 2 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
209 Miškolci Tomáš ml. Lanškroun 2 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
209 Motl František Bečov 8 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
209 Černý Jindřich ml. Jindřichův Hradec 6 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
217 Vitásek Jiří Červená Lhota 5 1 0 0 0 0 0 1 2 0 0
218 Záruba Radek Těmice 3 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
218 Olbrich Petr Bechov 4 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
218 Kolář Vítek Kozlov 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
218 Jukl Ivan Nemošice 7 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
222 Pavlíček Jaroslav  Žďár nad Sázavou 13 1 0 0 0 0 0 0 2 0 1
223 Douda Jan Chrast u Chrudimi 17 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0
224 Tomšík Jan Křižanov 3 1 0 0 0 0 0 0 1 0 1
225 Mádl Petr Dešná 4 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
225 Noskovič Jakub Strakonice 3 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
225 Doubrava Jaroslav Budkovice 3 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
225 Hadžala Jan Odolena Voda 3 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
225 Pěchouček Jiří Rakovník 3 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
230 Zahrádka Radek Mladá Boleslav 2 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
230 Váňa Michal Vepřek 3 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
230 Šimůnková Markéta Košťálov 2 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
230 Makeš Lukáš Lukavice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
230 Bednář Jakub Třebíč 2 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
230 Fejt Petr st. Polička 3 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
236 Hodoň Zdeněk 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
236 Slavík Tomáš  Humpolec 9 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
236 Belušiak Ladislav Jindřichův Hradec 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
236 Sedlák Jiří 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
236 Sitta Bohuslav Taneček 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
236 Wittvar Zdeněk st. Vrdy 9 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
236 Vavřinec Jaromír 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
236 Novotný Petr Přerov nad Labem 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
236 Pavlík František Březnice 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
236 Hruška Jiří Jaroměř 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
236 Porazík Jakub Kolešov 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
236 Bouček Jiří Zdislavice 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
236 Havlíček David Tábor 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
236 Rozsypálek Ivoš 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
250 Číž Luboš Jindřichův Hradec 8 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Hruška Václav st. Jaroměř 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Szczotok Janek 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Pešek Antonín 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Toman Lukáš Častolovice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Rosenzweig Daniel 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Kneř Vladimír Malá Skála 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Vokáč Štěpán Mladá Boleslav 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Chlumský Adam 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Tichý Rudolf Kácov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Cingroš Jakub Stod 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Čálek Šimon Police nad Metují 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Štalmachová Beáta 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Pechmann Václav Stříbro 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Jílek Petr st. Polička 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Luňák František 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Janeček Jakub Hradec Králové 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Brádler Pavel Červená Voda 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Černá Kristýna 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Gajda Viktor Poruba 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Leitl Miroslav Holýšov 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Cveklová Kateřina Kadaň 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Krutský Milan Výžerky 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Valečko René 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Verner Lukáš 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Petr Jaromír Sobčice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Koubský Adam Pelhřimov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Vašík Jakub Jimramov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Škoda Miroslav st. Velká Bíteš 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Machačová Tereza Klášter nad Dědinou 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Kumprecht Zdeněk Nové Město nad Metují 8 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Cihlář Jakub Planá nad Lužnicí 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Morávka David Staňkov 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Vaňous Radek Česká Třebová 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Fridrich Kamil 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Slosarčík Lukáš 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Kiessling Jiří Prostřední Vydří 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Rostaš Arpád 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Kinická Jiřina Stolany 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Žemlička Pavel Ostrov 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Nosek Šimon Vrchovina 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Syrový František Vápensko 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Neubrand Marek Nové Město na Moravě 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Trešl Milan Soběslav 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Nohejl Karel st. Trutnov 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Novák Matyáš Nová Ves u Chotěboře 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Antálek Dušan 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Velková Anna 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Vejvančický Matěj Nepomuk 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Holec Petr Poruba 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Kalenský Petr Dolní Olešnice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Hypš Jan Praha 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Vitnerová Vanesa 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Jón Richard Chlum 10 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Drábek Jaroslav ml. 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Šťastný Roman Brandýs nad Labem 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Soural Aleš 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Richter Pavel Plzeň 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Škorpík František Písečné 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Jireček Miroslav Hodkovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Kusý Luboš Skuteč 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Bludská Kristýna 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Liška Martin 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Bošek Stanislav Brno 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Bařina Petr 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Klimovský Peter Slovensko 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Růžička Pavel Uničov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Kroča Jiří Tovačov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Budský Viktor Čelákovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Kettner Štěpán Provodín 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Harant Miloš 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Zelenka Vladimír 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Kratochvíl Martin Tábor 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Hamouz Zdeněk Česká Lípa 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Ťok Radek 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Hladíková Simona Blovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Petr Marek Sobčice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Pacovský Albert 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Ďuračka Radek 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Bárta Oldřich Nýrsko 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Podskalský Jiří Čižice 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Poláková Michaela 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Munzar Tomáš Doubravník 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Bočková Alena 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Jiránek Benjamin Líšný 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Odvárka Tomáš Herálec 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Hodík Miroslav Sedlčany 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Nožička Radek Jíkev 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Dvorský Daniel 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Šimánek Jakub Rouštany 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Školoud Vladimír 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Wachtl Vojtěch 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Kulich Martin 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Souček Martin Veselí nad Lužnicí 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Brádler Petr Červená Voda 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Brož Ondřej Poruba 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Dušánek Bohuslav ml. Jaroměř 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Plesník Michal Olomouc 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Pospíšil Jan 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Georgiev Boris 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Květoň Milan Chodov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Pavlík Jiří Tachov 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Hájek Ondřej Praha 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Freitagová Tereza 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Antálek Dušan ml. 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Vašík Pavel 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Iveth Miroslav Mikulovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Bielik Marcel 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Nekudová Monika Oslavany 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Daniš Petr Kácov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Svědínek Zdeněk Teplice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Lužný František 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Duba Ladislav ml. Žďár nad Sázavou 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Rajsigl Lukáš Heřmanův Městec 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Diblík Ladislav Broumov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Fiala Luděk 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Velíšek Pavel Kynšperk 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Topič Lubomír Choryně 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Foltýn Martin 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Richterová Tereza Chrastava 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Kovář Jan Praha 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Záruba Rudolf Divišov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Smítka Josef st. Kutná Hora 8 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Houser Otakar  Všechlapy 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Pojar Radek Točník 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Stříbrný Tomáš Ždírec 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Kabát Petr Smilovice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Čapek Martin Dlouhá Lhota 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Miřejovský Tomáš Opatovice nad Labem 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Kvapil Miroslav 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Kot Hynek Zdislavice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Kazatel Petr Znojmo 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Ledvinka Martin Brno 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Horáček Josef 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Lukš Benjamin 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Hloch Matyáš Kelč 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Hamák Tobiáš 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Mlynarovič Ladislav Slovensko 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Jarešová Eliška 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
250 Carda Radek Opočno 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
390 Musílek Petr  Chotěboř 21 0 4 2 1 2 0 0 0 0 0
391 Jirásek Petr  Chotěboř 20 0 4 0 2 0 1 1 0 1 1
392 Kondras Přemysl  Pardubice 12 0 3 0 1 0 2 1 0 0 0
393 Čermáková Ema Stěžov 3 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0
394 Dydňanský Roman  Vrbno 27 0 2 1 2 1 1 0 1 1 2
395 Toman František st. Jaroměřice nad Rokytnou 10 0 2 1 0 1 0 0 0 0 0
396 Tatíček Jiří Lukavice 9 0 2 0 1 2 0 0 1 1 1
397 Pfeifer Filip Dvůr Králové nad Labem 6 0 2 0 1 1 0 0 1 1 0
398 Beroušek Petr Plzeň 11 0 2 0 0 2 1 0 0 1 1
399 Mačo Jiří  Slatina nad Zdobnicí 13 0 2 0 0 1 1 0 0 0 1
400 Skryja Matěj Ostrov nad Oslavou 10 0 2 0 0 1 0 0 0 0 0
401 Řehoř Michal Zákupy 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Kopčová Hana Nové Sedlo 3 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Houška Richard 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Bušta Pavel 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Přibyl David Vlčice 13 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Urban Jaroslav 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Jašková Aneta Černá Hora 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Mokrý Jiří st. Havlíčkův Brod 3 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Mokrý Jiří ml. Havlíčkův Brod 3 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
401 Bernard Michal Milín 3 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
411 Nováková Eva Police nad Metují 14 0 1 2 1 2 0 0 1 0 1
412 Krýsl Pavel Ledce 9 0 1 2 0 0 0 1 0 0 0
413 Vávra Luboš Lanškroun 8 0 1 2 0 0 0 0 1 0 0
414 Vlasta Vratislav Bakov nad Jizerou 7 0 1 2 0 0 0 0 0 1 0
415 Krobot Jiří  Dolní Čermná 13 0 1 2 0 0 0 0 0 0 1
416 Melichar Tomáš  Žďár nad Sázavou 28 0 1 1 2 2 3 1 0 1 5
417 Pánek Petr Rakovník 22 0 1 1 2 0 2 2 0 2 1
418 Sládek Vladislav Nýrsko 7 0 1 1 1 0 0 1 0 0 0
419 Bartoš František Chotěšov 11 0 1 1 1 0 0 0 2 0 0
420 Šrámek Petr  Opočínek 10 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0
421 Čížek Pavel Mariánské Lázně 7 0 1 1 0 1 0 1 0 0 2
422 Vágenknecht Adam Pardubice 6 0 1 1 0 1 0 0 2 0 0
423 Vorel Aleš Rakovník 3 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0
423 Riedl Filip  Humpolec 8 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0
425 Jakl Josef Dvůr Králové nad Labem 4 0 1 1 0 0 1 0 0 0 0
425 Truhlářová Daniela Vlašim 3 0 1 1 0 0 1 0 0 0 0
427 Půta Roman Plzeň 9 0 1 1 0 0 0 1 0 1 1
428 Kotovic Jiří ml. Zubří 3 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0
429 Jirsa Jiří Chmeliště 11 0 1 1 0 0 0 0 1 2 1
430 Görčöš Ivan Slovensko 4 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0
431 Sobotka Josef Perštejn 16 0 1 1 0 0 0 0 1 0 0
432 Menčík Ivo Opatovice nad Labem 3 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0
432 Bartoňková Petra  Předměřice nad Labem 11 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0
434 Janata Matěj Košťálov 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
434 Kusý Karel Choceň 3 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
434 Valha Jiří Ledeč nad Sázavou 3 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
434 Chýle Karel Ústí nad Labem 11 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
434 Beck Milan Prachatice 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
434 Horák Pavel Žiželice 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
440 Řehák Václav  Police nad Metují 21 0 1 0 2 0 0 0 1 1 1
441 Leško Jiří Oldřichov 6 0 1 0 2 0 0 0 0 0 0
442 Hladík Tomáš  Dobruška 15 0 1 0 1 2 2 0 1 1 2
443 Tošer Jaroslav  Ústrašín 25 0 1 0 1 2 0 2 2 1 0
444 Novotná Jaroslava  Zámrsk 18 0 1 0 1 1 0 2 1 0 1
445 Tejnecký Miroslav Zbraslavice 9 0 1 0 1 0 1 1 1 0 1
446 Bultas Petr Přeštice 9 0 1 0 1 0 1 1 1 0 0
447 Špatný Jan ml. Dolní Bukovsko 4 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0
448 Chválová Lubica  Sezemice 20 0 1 0 1 0 1 0 0 1 3
449 Zlechovec Stanislav st. Rakovník 11 0 1 0 1 0 1 0 0 1 0
450 Kolčava Tomáš Smolnice 6 0 1 0 1 0 1 0 0 0 0
451 Vrba Tomáš  Svítkov 30 0 1 0 1 0 0 1 1 3 1
452 Sudík Miloslav Kochánky 11 0 1 0 1 0 0 1 0 0 0
452 Hadač Pavel Horní Lipka 3 0 1 0 1 0 0 1 0 0 0
454 Špatný Jan st. Dolní Bukovsko 4 0 1 0 1 0 0 0 2 0 0
455 Zrnová Jitka Benešov 15 0 1 0 1 0 0 0 1 1 0
455 Kochan Pavel Karviná 4 0 1 0 1 0 0 0 1 1 0
457 Sedláček David Blanné 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
457 Krajmer Tomáš Krásná Lípa 5 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
457 Pecher Petr Strakonice 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
457 Vlach Krištof Blovice 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
457 Hrazdíra Petr 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
457 Doležalová Lída Pardubice 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
457 Procházka Ota Rudník 8 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
457 Horáček Tomáš 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
457 Halviger Roman Nemošice 3 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
466 Ficner Lukáš Lanškroun 8 0 1 0 0 2 0 1 1 0 0
467 Langr Štěpán Mnichovo Hradiště 3 0 1 0 0 2 0 0 0 0 0
468 Petružálek Jiří  Plotiště nad Labem 25 0 1 0 0 1 4 1 1 1 2
469 Vojtěch Václav  Mlázovice 23 0 1 0 0 1 2 0 1 0 1
470 Čížek Zdeněk Libochovice 7 0 1 0 0 1 1 0 0 2 0
471 Doležán Nikola  Dačice 6 0 1 0 0 1 1 0 0 0 0
472 Kazda Jan Nýrsko 11 0 1 0 0 1 0 0 2 0 0
473 Riedl Patrik  Humpolec 8 0 1 0 0 1 0 0 0 1 1
474 Patrný Lukáš Velká Bukovina 5 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1
475 Jány Zdeněk Český Krumlov 6 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
475 Hájek Vladimír Dobříkov 5 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
475 Skalický Matěj Milín 5 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
475 Hrachovina Miloš Mokré 4 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
475 Vojíř Radek 3 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
475 Böhm Jan Vodňany 3 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
475 Rozkošný Jan Přelouč 2 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
482 Kaminský Jaroslav  Frýdštejn 24 0 1 0 0 0 2 1 0 1 1
483 Půta Jiří Plzeň 28 0 1 0 0 0 1 2 1 2 1
484 Klement Antonín Chranišov 27 0 1 0 0 0 1 1 0 1 0
485 Coufal Zdeněk Želetava 13 0 1 0 0 0 1 0 1 0 0
486 Novotný Petr ml. Louka 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
486 Kameš Petr 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
486 Grégr Jiří ml. Šubrtov 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
486 Kameš Jakub Čejov 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
486 Provazník Matěj Stolany 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
486 Hofman Denis Nový Bor 4 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
486 Otradovský Josef Lanškroun 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
493 Halamka Luboš 3 0 1 0 0 0 0 2 0 0 0
494 Cihelka Marek Milín 6 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
494 Špitálský Václav st. Čelákovice 3 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
494 Machán Pavel Náchod 4 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
497 Hos Martin  Otín 13 0 1 0 0 0 0 0 3 0 1
498 Unzeitig Bohuslav  Žďár nad Sázavou 20 0 1 0 0 0 0 0 2 1 1
499 Makešová Veronika Lukavice 2 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
499 Pojar Miroslav Milíře 9 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
499 Chwastek Tomáš Sedlčany 2 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
499 Adámek Jakub Byšice 5 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
499 Švanda Luděk Velký Třebešov 4 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
499 Zajíc Josef Oslavany 3 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
505 Petrůňo Marcel Horšovský Týn 4 0 1 0 0 0 0 0 0 1 1
505 Chýle Oldřich st. Bílina 8 0 1 0 0 0 0 0 0 1 1
505 Hlaváček Michal Benešov 3 0 1 0 0 0 0 0 0 1 1
505 John Roman Opočno 11 0 1 0 0 0 0 0 0 1 1
509 Novotný Antonín Klášterec nad Ohří 10 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
509 Peťovský Ivan Třebíč 4 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
509 Pospíšil Radek Brno 2 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
509 Mitas Luděk Jindřichův Hradec 5 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
509 Pešek Michal ml. Řeřichy 2 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
509 Svoboda Jiří České Budějovice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
509 Fröhlich Libor Hradec Králové 2 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
509 Riedl Michal Humpolec 7 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
509 Priehoda Tomáš Oslavany 2 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
509 Hanko Jáchym Rakovník 3 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
509 Opiela Vladimír ml. Přeštice 5 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
520 Jeníkovský Jan Hokov 8 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
520 Józa David Kladruby 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
520 Rybářová Leontýna Český Dub 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
523 Švorc Vojtěch Klášterec nad Orlicí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Bernášková Ivana 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Šubert Martin Chranišov 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Jelínková Aneta Nasavrky 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Holčapek David Ivančice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Rejzek Jakub Kněžmost 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Kruml Roman 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Pešek Matěj 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Michálková Tereza 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Žemla Marián 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Průša František 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Špatný Jakub Dolní Bukovsko 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Majevský Matěj Český Těšín 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Kopal Tomáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Vrátník Vojtěch 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Pohnán Jan Praha 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Vondra Lukáš 5 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Zastoupil Matyáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Haluza Petr Zbraslav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Havel Jaroslav Kladruby 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Šťastný Ondřej Telecí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Mařák Zdeněk Brandýs nad Labem 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Novotný Milan Mezihoří 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Čekal Tomáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Sychrová Soňa Jenišovice 6 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Novák Josef. 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Král Jaroslav Bohdaneč 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Eger Pavel Majdalena 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Eis Rostislav Zvěrkovice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Špitálský Václav ml. Čelákovice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Voith Jiří Líšťany 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Kopr Josef Brno 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Cvercek Dominik 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Ctibor Jiří 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Dvořák Zdeněk 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Pešek Michal st. Řeřichy 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Vejřík Vítězslav Nové Sedlo 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Běle Václav Březnice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Javůrková Týna Litomyšl 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Děček Miloslav Sloveč 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Prichoda Tomáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Hamerský Aleš Vamberk 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Černoch Karel 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Sobotka Petr  Žďár nad Sázavou 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Hanuš Pavel Pardubice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Jareš Štěpán 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Rožnovják Gustav Vsetín 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Záviška Zdeněk Dobřínsko 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Kožarská Aneta Štětí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Šimáček David Roudnice nad Labem 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Chaloupka Patrik ml. Janov 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Hlaváček Ladislav Veselá 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Hurníková Martina Příseka 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Buršík Milan 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Vaněček Ladislav Mirovice 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Sehnal Karel Hustopeče 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Kotyk Michal Sadová 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Řezáč Tomáš Mladá Boleslav 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Kopecký David Chrudim 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Síl Luděk 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Bednář Štěpán 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Skýpala Jiří 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Samková Natálie 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Douděra Martin 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Šmejkal Jan 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Holík Tomáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Rovnaník Zdeněk ml. 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Honiewiczová Tereza 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Figura Mieszyslaw Polsko 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Zemánková Johanka Frenštát pod Radhoštěm 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Sychra Vladimír Jenišovice 7 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Lingler Jonáš Bělá pod Bezdězem 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Urban Jakub Mladá Boleslav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Pojer Milan st. Nepomuk 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Jurajda Jaroslav Jiříkov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Charvát Martin Milčice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Cajthaml Jaroslav Česká Lípa 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Klosse Miroslav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Zelinka David 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Polívka Miroslav Stod 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Čihák Jan Hradec Králové 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Doležal Ondřej Choceň 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Černá Karolína 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Kostecký Kryštof Poruba 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Blažek Vojtěch Šlapanice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Slavík Jakub Klášterec nad Ohří 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Mihalík Kamil 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Heřmanovský František 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Macháček Pavel Loučky 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Komín Vladimír Horní Cerekev 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Oškrobany Jan 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Svoboda Václav Zásadka 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Tököly Jan 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Moulíková Štěpánka Sedlčany 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Jílek Milan Polička 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Pecen Tomáš Rohoznice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Ledvinka Aleš Ostřešany 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Novák Ladislav. 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Charvát David Slatiny 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Prokop Bohumil Planá nad Lužnicí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Trojan Jaroslav st. Radovesnice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Kolínko David Svitavy 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Záruba Petr Blato 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Dohnal Zdeněk 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Holubec Milan Ostrov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Nosek Daniel Miletín 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Krňoul Miroslav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Suttner Roman Tachov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Doležal David Vodňany 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Prázová Kamila Broumov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Štěpánek Martin ml. Chotěboř 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Mikulčická Lucie 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Simice Jan Plzeň 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Michalka Maroš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Nožička Martin Poruba 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Černý Tomáš st. Přišimasy 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Trenz Michal Citonice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Barák Milan Želetava 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Orgoň Roman Tachov 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Levová Kateřina 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Petržílka Lukáš Praha 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Podhora David 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Plzák Karel Roudnice nad Labem 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Zmarzlák Filip 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Casian Ivan Humpolec 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Kolář Matyáš Týnec nad Sázavou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Bajer Milan Příbram 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Růžička Martin Hodkovice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Petr Jan 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Mikulčický Dušan 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Čáp Jiří Klášterec nad Ohří 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Herman Lukáš Dobřínsko 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Maršík Jakub Pelhřimov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Vlček Petr. 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Maršíková Linda Záluží 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Klíma Ondřej 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Špicar Matěj 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Janovský Miroslav ml. Hradec Králové 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Heřman František Milevsko 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Valchař Petr Nejdek 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Plocek Jiří Mirovice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Zahrádka Josef 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Vavro Milan ml. Zeleneč 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Malenický Jan Tábor 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Skladowski Jiří Dobruška 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Števček David 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Csontosová Vanesa Týniště nad Orlicí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Říha Josef Spálené Poříčí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Hasal Jakub Chomutice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Hrdina Jiří Bakov nad Jizerou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Špůr Jan Jaroměř 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Pětík Marek Libišany 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Jech Ondřej Nymburk 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Žváček Michal Nové Město na Moravě 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Voda Jiří Ujezd nad Lesy 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Gogolák Jan st. Dvůr Králové nad Labem 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Fric Adam Rakovník 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
523 Němec Jan. 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
681 Juhoš Josef st. Rybitví 13 0 0 3 1 0 0 0 1 0 1
682 Vágenknecht Dan Pardubice 6 0 0 3 0 0 0 0 1 0 0
683 Klečák Miloslav Onomyšl 32 0 0 2 1 1 0 1 1 1 1
684 Novák Zdeněk  Týniště nad Orlicí 34 0 0 2 1 1 0 1 0 0 0
685 Vacík Zdeněk Havlíčkův Brod 17 0 0 2 1 0 1 0 0 0 0
686 Kadlec Tomáš Česká Skalice 8 0 0 2 1 0 0 0 0 1 0
687 Kokeš Ladislav ml. Rozhovice 7 0 0 2 0 1 2 0 0 0 0
688 Gryč Jan  Přibyslav 12 0 0 2 0 1 1 0 1 0 0
689 Drápal Vlastimil Jindřichův Hradec 11 0 0 2 0 1 0 0 1 0 0
690 Vencl František Mikulovice 3 0 0 2 0 1 0 0 0 0 0
691 Kuneš Luboš Horní Bříza 3 0 0 2 0 0 1 0 0 0 0
692 Dvořák Oldřich  Mělčany 12 0 0 2 0 0 0 1 0 0 3
693 Ondráček Kamil  Žďár nad Sázavou 18 0 0 2 0 0 0 0 1 0 0
694 Němec Jan České Budějovice 3 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0
694 Klouček Jan ml. Branná 2 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0
696 Porazík Václav Kolešov 20 0 0 1 2 2 0 1 0 1 1
697 Man Bohuslav  Hořice v Podkrkonoší 26 0 0 1 2 0 1 0 0 1 3
698 Kubešová Denisa  Bolina 8 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0
698 Březina Jaroslav Dobříkov 4 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0
700 Havránek Radek Čejov 5 0 0 1 1 1 0 0 0 0 0
700 Sochor Jaroslav ml. Hluboká nad Vltavou 3 0 0 1 1 1 0 0 0 0 0
702 Kalus Petr Týniště nad Orlicí 9 0 0 1 1 0 1 0 0 1 0
703 Švoma Jaroslav Žďár nad Sázavou 5 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0
703 Krupka Jiří Telce 13 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0
705 Synek Martin Choceň 16 0 0 1 1 0 0 0 0 0 1
706 Charwot Stanislav Čáslav 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
706 Hruška Jiří Hradec Králové 5 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
706 Bagar Šimon 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
706 Dubský František Mirovice 6 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
706 Kočiš Andrej Rumburk 4 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
706 Kořán Jindřich 3 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
706 Spíchal Jaroslav Moravská Třebová 6 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
706 Musil Jiří Ostřešany 3 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
714 Raniak Martin Třešť 17 0 0 1 0 2 1 0 0 0 0
715 Henychová Kateřina Klášter nad Dědinou 4 0 0 1 0 1 1 0 0 0 0
715 Novotná Lenka  Zámrsk 6 0 0 1 0 1 1 0 0 0 0
717 Svoboda Antonín Kejžlice 7 0 0 1 0 1 0 0 0 1 0
717 Hlaváček Karel Humpolec 8 0 0 1 0 1 0 0 0 1 0
719 Slavík Jakub Vilémov 8 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
720 Józa Petr Kladruby 5 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
720 Pácl František Ústí nad Orlicí 8 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
720 Svoboda Radoslav Medlešice 2 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
720 Hraběta Václav Vlčice 4 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
720 Klouček Jan st. Branná 4 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
725 Kadlec František  Zlíč 27 0 0 1 0 0 1 0 1 0 0
725 Sochor Rudolf Petrohrad 10 0 0 1 0 0 1 0 1 0 0
727 Novák Petr Čankovice 8 0 0 1 0 0 1 0 0 1 1
728 Lebeda Zdeněk Týniště nad Orlicí 19 0 0 1 0 0 1 0 0 1 0
728 Kočí Jaroslav Praha 8 0 0 1 0 0 1 0 0 1 0
728 Čipera Miroslav Bohutín 6 0 0 1 0 0 1 0 0 1 0
731 Dvořák Jan Louny 4 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
731 Doležal Pavel Pardubice 3 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
731 Motl Lukáš Jiříkov 2 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
734 Růžička Josef Čeperka 8 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
734 Beránek Jaroslav Světlá nad Sázavou 7 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
734 Jakeš Jan Ostrov nad Oslavou 3 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
734 Pásler Vlastimil  Spyta 22 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
734 Hudeček František Chýšť 5 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
734 Šitina Josef  Velká Jesenice 11 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
734 Bartoš Tomáš Břehy 2 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
734 Kouba Aleš 3 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
734 Navrkal Lukáš Plešice 2 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
734 Novák Milan Pardubice 2 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
744 Smrčka Zdeněk Strakonice 6 0 0 1 0 0 0 0 1 0 1
744 Karásek Pavel 3 0 0 1 0 0 0 0 1 0 1
746 Pirklová Karolína Stárkov 3 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
746 Vajda Miroslav Jiříkov 2 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
746 Veselý Pavel Uhlířské Janovice 7 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
746 Kopřiva Josef Hříškov 4 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
746 Semerád Vladislav Benešov 2 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
751 Tóth Jakub Velké Poříčí 7 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1
751 Dušek Ondřej Poděbrady 3 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1
751 Slíž Václav Přeštice 4 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1
751 Chýle Petr Bílina 11 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1
755 Würz Dalibor Hořesedly 5 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
755 Bernatík Tomáš Bohumín 2 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
755 Mach Václav Pernink 12 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
755 Jaroš Marek Hostinné 4 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
755 Hrubý Pavel Praha 2 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
755 Rožnovský Josef Vrchlabí 4 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
755 Žák Luděk  Ostrava Poruba 2 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
755 Zavřel Jan Pomezí 2 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
755 Klusák Milan Jihlava 5 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
764 Rozum Pavel Třemošná 13 0 0 1 0 0 0 0 0 0 2
765 Vrbický Michal Hradec Králové 6 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
765 Janata Karel st. Košťálov 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
765 Suchý Jan Merklín 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
765 Hess Tomáš Zálší 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
765 Müller Jan 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
765 Sochor Martin ml. Petrohrad 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
771 Myslík František 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Klimecký Jan 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Charvát Lukáš ml. Černčice 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Kulka Štěpán ml. Jimramov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Gargulák Karol 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Svoboda Stanislav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Andrž Ladislav  Bolehošť 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Říčař Zdeněk Kocléřov 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Swierczinski Piotrek Polsko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Bednář Zdeněk Nahořany 8 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Hyksa Jakub Medlešice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Pelikán Jaroslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Drabík Martin Kocléřov 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Slavík Jaromír Humpolec 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Lukeš Jan Rakovník 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Chytilová Anna 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Sláma Jan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Drápalík Jiří Slavíkov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Svoboda Jaroslav Mikulovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Kokoška Jiří Plzeň 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Klee Pavel Citonice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Brondoš Pavel 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Kosmák Martin Hamry nad Sázavou 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Kracík MIchal 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Sláma Jiří Nové Město na Moravě 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Bříza Filip Jiřice 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Hejka Roman Loket 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Mácha Jakub Kvasiny 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Mendl Patrik Lučice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Ernst Tadeáš České Velenice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Langer Daniel 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Vlček Jakub Drozdice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Zítko Josef Mikulovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Herman Pavel ml. Dobřínsko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Franče Pavel Křivoklát 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Šimík David 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Miksa Otmar 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Gros Milan ml. Teplice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Hornák David Havířov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Procházka Jaroslav Jaroměřice nad Rokytnou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Kerouš Ivan ml. Nové Město nad Metují 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Havel Ondřej Pavlovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Strnad Jakub Cheb 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Capůrka Aleš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Hrabáň Radek Čáslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Pižl Marek Přelouč 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Topič Jaromír Humpolec 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Pitráková Natálie Vlašim 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Vondra Lukáš ml. Buková 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Vrbatová Aneta 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Gabaj Zbyněk Broumov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Malý Jiří st. Korouhev 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Rysl Pavel Pelhřimov 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Langer Milan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Augustin Peter Slovensko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Polkorab 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Dvořák Dominik Brandýs nad Labem 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Glocarová Thea Žichlínek 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Dědek Lukáš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Kopal Jan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Bečka Jan 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Havlinger Roman Ostřešany 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Martinovský Jaroslav Stod 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Nohynek Tomáš st. Mnichovo Hradiště 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Chlupsa David 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Konopásek Richard Pardubice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Valla Vladimír 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Brückner Martin Velké Meziříčí 6 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Sedlák Bohuslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Kalousek Tomáš Blovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Beránková Eliška Světlá nad Sázavou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Janďourek Jiří Kbelnice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Spáčilová Rozálie 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Šimečková Tereza Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Doležalová Andrea Odolena Voda 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Jelínková Radka Dymokury 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Gažiová Liliana Hodkovice nad Mohelkou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Schönbauer Michal České Budějovice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Černohlávek Martin Barchov 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Stehno Lukáš Hlinsko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Dyntar Jiří st. Nové Město nad Metují 7 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Vacula Alois 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Křepínský Jan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Sedlmajer Radek 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Jakubec Jiří ml. 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Dušek Jan ml. Kutná Hora 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Šilpoch Filip 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Aulický Miroslav 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Koubek František Neratovice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Drápalík Josef 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Jůn Jan Veselí nad Lužnicí 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Keyzer Yuriy Jablonné nad Orlicí 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Pinko Tomáš Poruba 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Kovač Jakub 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Vágenknecht Tomáš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Janeček Jan ml. Kvíčovice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Šimák František Kolín 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Viglavský Ondřej 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Prokeš Milan. 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Misík Pavel 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Kratochvíl Jan Hláska 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Vondráček Jan ml. Stan 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Henychová Nela Klášter nad Dědinou 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Chlumský David Senohraby 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Janeba Petr Svratka 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Pieter Jan Polsko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Vondráček Jiří Měšice 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Jurča Michal 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Svatoš Petr Frymburk 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Drmota Zdeněk Bělá pod Bezdězem 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Simonides Jan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Rác Jaroslav Mutějovice 6 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Holý Zdeněk ml. Plzeň 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Pouzar Josef Citonice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Schönbauer Jiří České Budějovice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Kopecký Petr Máslojedy 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Císař Bohumír Pelhřimov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Cvercek Pavel 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Kerouš Ivan st. Nové Město nad Metují 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Karlík Martin 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Mann Pavel ml. Bystřice nad Pernštejnem 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Pavlát Martin 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Zíma Bořivoj Ohrazenice 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Práde Jaroslav Hodkovice nad Mohelkou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Hrdlička Vojtěch Mariánské Lázně 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Kühn Pavel 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Šedivý Jiří st. Nýřany 6 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Rubák Vojtěch Hradec Králové 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Kačur Jan st. Březnice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Fikar Petr ml. Horní Bříza 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Boháč Josef Soběslav 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Heidenreich Jan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Hojný Miroslav ml. Vysoké Mýto 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Toušek Stanislav st. 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Peška Robin Žďár nad Sázavou 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Klesniak Peter Slovensko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Jareš Petr 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Sikora Jindřich 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Hoffmann Jan Bystřice pod Hostýnem 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Chalupský Petr Ledenice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Faltus Ladislav Pardubice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Herman Pavel st. Dobřínsko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Nosek Ladislav Rohoznice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Bartoň Aleš Katusice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Čondl Karel Milín 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Bartošová Eliška Kostelec nad Orlicí 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Šmíd Jakub Příseka 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Řízek Ivo Dvůr Králové nad Labem 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Golián Martin Heřmanův Městec 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Dvořák Pavel 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Dejmek Lukáš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Potičný Michal ml. Ivančice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Král Jaroslav ml. Kovanice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Šebesta Miloš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Hála Ondřej Havlíčkův Brod 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Hanák Pavel 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Vojtíšek Petr 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Hloch Karel Prostějov 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Bečka Pavel Plevnice 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Glézlová Šárka Kloužovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Bednář Aleš Malé Svatoňovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Bulíček Tomáš Jemnice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Dohnálek Petr Rychnov nad Kněžnou 5 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Novák Filip Králíky 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Pečová Anežka 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Vávra Vítězslav Pardubice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Svoboda Václav Horní Cerekev 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Borovičková Adéla 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Bureš Jan Počátky 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Červenka Petr Senohraby 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Korpecki Piotr Polsko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Dreslerová Nikola Zábřeh 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Dostál Jaroslav Liberec 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Zumr Michal ml. Čelákovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Beneš Adam Mladá Boleslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Mašín Jakub 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Kedroň Rudolf Hořice v Podkrkonoší 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Marek Jan 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Stožický Vlastimil ml. Jiříkov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Rezek Petr Říčany 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Blažek Václav Žďár nad Metují 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Čech Rostislav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Feix Lukáš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Kostelanský Petr Nýrsko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Klečka Bohuslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Kolín Josef 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Ovsík Josef Březnice 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Sekanina Lukáš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Myslík Ondřej Pardubice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Hajný Šimon Poruba 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Hasal Lukáš Hospozín 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Leitlová Ivana Holýšov 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Kulhánek Miloslav Rohoznice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Kloubek Václav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Ivaniš Petr 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Prokeš Jan Velká Bíteš 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
771 Puškaš Pavel Karlovy Vary 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
968 Průša Vladimír Želetava 6 0 0 0 3 1 0 0 0 0 0
969 Povolný Zdeněk Karlovy Vary 17 0 0 0 3 0 1 1 1 0 0
970 Takács Pavel Žďár nad Sázavou 15 0 0 0 3 0 1 0 1 1 0
971 Peterka Jaroslav Česká Lípa 9 0 0 0 2 2 1 0 0 1 0
972 Komárek Martin Havlíčkův Brod 9 0 0 0 2 2 0 1 0 1 0
973 Sochor Václav Přeštice 16 0 0 0 2 2 0 1 0 0 0
974 Sedlář Ivan Borová 5 0 0 0 2 0 1 0 0 0 0
975 Koudela Květoslav st. Louny 10 0 0 0 2 0 0 1 0 0 1
976 Škoda Matyáš Velké Poříčí 4 0 0 0 2 0 0 0 0 1 0
977 Bardon Vít 4 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
977 Olbrich Jakub Bechov 3 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
979 Škoda František Pacov 9 0 0 0 1 3 1 0 0 1 0
980 Štěpánek Ladislav Medlešice 6 0 0 0 1 2 3 0 0 0 0
981 Dyntera Jakub Medlešice 4 0 0 0 1 1 2 0 0 0 0
981 Dyntera Aleš Medlešice 4 0 0 0 1 1 2 0 0 0 0
983 Svoboda Jiří Pašinka 8 0 0 0 1 1 1 0 1 0 0
983 Jakubík Stanislav Hradec Králové 5 0 0 0 1 1 1 0 1 0 0
985 Mokrá Jana  Najdek 16 0 0 0 1 1 0 3 1 0 0
986 Staněk Václav  Hradec Králové 23 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0
987 Neumann Zdeněk Domanín 6 0 0 0 1 1 0 0 0 1 0
987 Novák Vratislav Týn nad Vltavou 7 0 0 0 1 1 0 0 0 1 0
989 Beránek Lukáš Světlá nad Sázavou 5 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
989 Nass Julius Pňovice 3 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
989 Hejda Filip Rakovník 3 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
989 Lopata David 2 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
993 Hencel Jiří  Police nad Metují 25 0 0 0 1 0 2 1 0 1 1
994 Hošek Stanislav Pacov 7 0 0 0 1 0 2 0 0 0 1
995 Dohnal David Chrudim 3 0 0 0 1 0 2 0 0 0 0
995 Kecer Eduard Tachov 4 0 0 0 1 0 2 0 0 0 0
997 Molek Petr  Plzeň 7 0 0 0 1 0 1 1 0 1 1
998 Havrila Michal st.  Jaroměř 30 0 0 0 1 0 1 1 0 0 2
999 Šťastný Milan st. Vitochov 4 0 0 0 1 0 1 1 0 0 0
999 Molík Lubomír Citonice 5 0 0 0 1 0 1 1 0 0 0
999 Čech Jaroslav Plzeň 4 0 0 0 1 0 1 1 0 0 0
1002 Slezák Luboš Jílovice 8 0 0 0 1 0 1 0 1 0 0
1003 Svoboda Stanislav st. Čejov 5 0 0 0 1 0 1 0 0 1 0
1004 Grünwald Petr Brandýs nad Orlicí 2 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
1004 Velebný Pavel Praha 3 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
1004 Žižka Radek Holýšov 2 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
1004 Vokáč Šimon Mladá Boleslav 3 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
1004 Míka Marek Veselí nad Lužnicí 2 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
1004 Štastný Lukáš 2 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
1004 Píry Karol 2 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
1011 Holčák Radek Barrandov 5 0 0 0 1 0 0 2 0 0 0
1012 Zítka Lukáš Mladá Boleslav 5 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0
1013 Slavíček Ondřej Rosice nad Labem 3 0 0 0 1 0 0 1 0 1 0
1014 Carboch Zdeněk Vrchotovy Janovice 4 0 0 0 1 0 0 1 0 0 1
1014 Čermoch Jiří Vrchotovy Janovice 4 0 0 0 1 0 0 1 0 0 1
1016 Staněk Roman st. Karlovy Vary 2 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
1016 Havrila Michal ml.  Jaroměř 24 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
1016 Pánková Aneta Rakovník 10 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
1016 Kletečka Pavel Kladruby 2 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
1016 Kopčo Jan Nové Sedlo 4 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
1021 Tomšů Svatopluk Mladá Vožice 5 0 0 0 1 0 0 0 1 0 1
1022 Pšeničný Pavel Opočno 9 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
1022 Pecka Zdeněk Hošťalovice 8 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
1022 Novotný Petr  Zámrsk 15 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
1022 Dičko David Klášterec nad Ohří 7 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
1022 Maršálek Radek Ptenín 6 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
1022 Ngoxuan Robin Blížkovice 3 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
1022 Kotlář Jindřich Ostrava 3 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
1022 Prchal Jan Lučice 13 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
1030 Liščák Jan Lubná 9 0 0 0 1 0 0 0 0 1 1
1031 Častulík Luděk Moravská Třebová 4 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
1031 Zvoník Bedřich Kobylníky 7 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
1031 Šimonovský Jakub  Rožmitál pod Třemšínem 4 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
1031 Miřejovský Zdeněk Opatovice nad Labem 3 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
1031 Švec Jakub Zhořec 12 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
1036 Držmíšek Miroslav Hradec Králové 8 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
1036 Vladyková Eliška Bohumín 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
1036 Šmíd Jan Kolešov 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
1036 Nosek Ondřej. 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
1036 Motejzlík Petr Březnice 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
1036 Prchal Adam Horšovský Týn 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
1042 Zajíček Luboš Liboteřice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Špitálská Aneta Čelákovice 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Havlová Eliška Praha 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Kubišta Jaroslav 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Valda Martin Brno 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Bogdanský Antonín Kladruby 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Čechalová Kateřina Slatiňany 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Dobiáš Ladislav 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Blažek Jiří Odolena Voda 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Rejholec Antonín Sedlčany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Hlásenský Miroslav Polička 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Hátle Roman 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Docke Holm SRN 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Doležal Václav 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Hrtáň Ivo 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Hrubý Vladimír Zákupy 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Sofron Pavel 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Vlček Josef 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Svatoš Petr Budislav 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Klapsia Petr Břilice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Holý Petr 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Břinda Karel Blovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Jakubík Adam Hradec Králové 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Mlčoch Stanislav Karlovy Vary 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Prokeš Václav 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Kocanda Jakub Pustina 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Svoboda Miloš Panenský Týnec 5 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Janeček Ondřej 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Hiner Dominik 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Hubka Jan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Wenzel Roman Loučky 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Valach Josef 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Šedý Marek 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Pletka Jan Březnice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Krejčí Miroslav Štětí 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Eret Vojtěch 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Kalousová Nela Častolovice 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Schlegel Miroslav ml. Pernalec 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Šimek Martin 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Fidler František 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Adam Jan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Černay Peter Slovensko 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Hruška Bohumil st. Valašské Meziříčí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Pelinka Marek Choceň 5 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Vávra Michal 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Čondl Karel ml. Milín 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Čejka Petr Čermná nad Orlicí 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Tonar Petr Čistá 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Mohwald Jiří 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Králík Tomáš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Vojtíšek David 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Bureš Štěpán Podůlšany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Pešek Václav 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Bárta Václav Přeštice 6 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Kudláček Jan Ocmanice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Kříž Josef Jindřichův Hradec 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Louda Václav Plzeň 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Halabrin Dušan Hradec Králové 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Stonawski Rudolf Praha 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Václavíková Emma 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Buksa Jiří 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Tichý Jan Veltruby 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Strejček Zdeněk 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Mrázek Karel Mirovice 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Beránek Radomír 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Hromada Dominik 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Novotný Jiří ml. Jemnice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Lettko Jakub 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Borovička Martin Králíky 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Suchý Jakub 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Půhonný Jan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Potužák Karel Luby u Chebu 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Staněk Roman ml. Karlovy Vary 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Sedláčková Hana Velký Šenov 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Eger David Majdalena 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Kouba František České Budějovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Böhm Aleš Hodkovice nad Mohelkou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Pagačová Pavlína st. Mladá Boleslav 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Chvistek Jan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Buchta Petr 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Čermák Jaroslav Rakovník 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Němec Bohuslav 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Vacek Josef Nepomuk 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Funěk Tomáš Hoštice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Doležal Jaroslav Vodňany 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Picek Jaroslav st. Rakovník 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Kincl Matyáš Jásenná 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Malenovský David 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Tošovský Jakub Bělá pod Bezdězem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Hurník Čeněk Mariánské Hory 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Havlinger Roman Nemošice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Filko Jan Bělá pod Bezdězem 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Richter Pavel ml. 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Klimek Jakub 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Denemarek Jiří Hrotovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Prokeš Roman Velká Bíteš 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Pácal Antonín 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Šulc Petr Tuněchody 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Vašíková Kateřina Jimramov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Zvoníček Jiří Lázně Bělohrad 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Mišun Ondřej 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Kubát Jakub 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Novák Daniel 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Havlíček Roman Ostřešany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Tlustý Luboš Svratouch 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Pýcha Hynek Rakovník 5 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Zemjanek Patrik 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Stoszková Valerie 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Orolín Lukáš Mnichovo Hradiště 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Michálek Filip Ždírec 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Pešková Nikola Tábor 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Bieliková Naděžda 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Kubík David 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Babor Jan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Petr Radim Nové Město na Moravě 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Pecha František 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Mašlonka Jiří Bělá pod Bezdězem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Břeň Zdeněk Jimramov 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Mareš Jakub Plačkov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Neumann Martin Nasavrky 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Joukl Jiří Chotěboř 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Mácha Jan 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Bělohubý Robert Dříteč 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Dian Marian Vysoké Mýto 7 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Slavík Michal Kopidlno 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Vohanka Marian 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Hanuš Vladimír 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Moravčík Samuel Slovensko 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Rajzíková Anna 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Černý Stanislav Moravské Budějovice 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Źán Sebastien Plzeň 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Matoušek Miroslav Šlapanice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Vítámvás Karel st. Dačice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Musil Milan st. Keřkov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Patrnčiak Dušan Nové Mesto nad Váhom 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Valenta Zdeněk Kamenice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Živný David Poruba 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Štěpnička Martin Český Šternberk 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Růžička Martin Kadaň 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Macálková Adéla Lukovany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Dedera Tomáš Divišov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 okeš Daniel Mikulovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Myška Adam 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Kozák Roman Soutice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Šimek Matěj ml. 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Kolář Jakub 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Jírovec Tomáš 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Hradečná Amálie Praha 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Šmejda Adam 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Cetkovská Anna Česká Třebová 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Blažková Aneta Pelhřimov 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Zajíček Josef Veselice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Kalčík Vlastimil Srby 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Matějka Jindřich Strakonice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Nachlingerová Aneta Praha 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Barda Jan Milevsko 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Jakoubek Ondřej 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Hrbek David 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Mikulanda Ondřej Čečkovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Bálek Ondřej Praha 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Studeník Vladimír Valašské Meziříčí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Hartman Jiří Roudnice nad Labem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Roskovská Eliška Sojovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Brendlová Klára Lanškroun 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Svatoň Radek 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Witschel Martin 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Němečková Julie 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Šimková Marie 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Angelov Jan Březovice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Malý Petr 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Marek Ladislav. 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Lipka Jiří Perštejn 16 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Andrašovský Michal Urbanice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Bárta Adam Třesovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Jurášová Ema Blovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
1042 Hnulík Svatopluk Havlíčkův Brod